Uitslagen Jongens Junior A 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Maikel Peeman FLKK 8:28,73 8:29,51
2 Tom De Gelder Olympus `70 8:43,10 8:48,76
3 Karim El Amraoui Belgie 9:26,09 9:00,00
4 Arjan Heijnen SPWS 10:43,06 11:00,00
5 Jarno Kooijman AV `56 10:45,63 11:30,00

Uitslagen Jongens Junior B 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Bezuayehu Petersen AV `56 9:16,07 9:11,34
2 Arnold Cornelis Belgie 9:37,55 9:15,00

Uitslagen Jongens Junior C 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Stef Kapteijn AV `56 10:02,41 10:17,67
2 Jesper Simonse Goes 14:06,29 14:30,00

Uitslagen Meisjes Junior A 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Shirin van Anrooij AV `56 10:05,09 9:50,09

Uitslagen Senioren mannen 3000 meter

# Naam Categorie 3000mOBP
1 Cedric Van de Putte Belgie Msen 8:23,24 8:09,87
2 Sander Verminck Belgie Msen 8:26,52 8:24,72
3 Lars Gerritsen AV Passaat Msen 8:27,50 8:24,89
4 Ivo Bijl AV Passaat Msen 8:29,73 8:28,75
5 Youri Pessy AV Cifla Msen 8:30,46 8:30,00
6 Maarten De Nys Belgie Msen 8:35,90 8:37,23
7 Niek den Exter SCSP Msen 8:44,24 8:34,39
8 Christiaan...Bosselaar KAV Holland Mmas 8:53,45 8:46,18
9 Erwin Harmes GRTM Mmas 8:55,01 8:32,10
10 Erwin Poldervaart Spark Msen 9:08,25 8:47,00
11 Ricardo S... Nicolaas FLKK Msen 9:09,24 9:05,78
12 Robbert Meeuwse AV `56 Msen 9:20,82 9:16,61
13 Sander D\'Hont SCSP Msen 9:30,51 9:20,00
14 Eric Wolfert FLKK Msen 9:40,78 9:25,00
15 Laurent va...wenhuijze AV `56 Msen 9:41,93 9:29,00
16 Crum Van der Linden DNMC Msen 9:43,08 9:50,00
17 Stefan Buit CAV Energie Msen 9:52,84 10:30,00
18 Jorim de Boks GRTM Msen 9:56,78 10:00,00
19 Stan Heijnen SPWS Msen 9:57,40 10:20,00
20 Patrick de Vos AV `56 Msen 10:05,47 9:50,00
21 Yann Sinke AV `56 Msen 10:15,34 10:23,68
22 Jeroen Janse Kapelle Msen 10:23,12 10:13,91
23 Tom Verbeek AV `56 Mmas 10:40,52 10:46,00
24 Jan-Kees Koole AV `56 Msen 10:42,06 10:50,00
25 Jan Willlem Meeuwse AV `56 Mmas 10:43,55 10:53,95
26 Jan Molendijk Krabbendijke Msen 10:54,96 11:30,00
27 Rini Bruggeman AV `56 Mmas 11:06,20 ---
28 Berry Simonse AV `56 Mmas 11:16,36 11:24,00
29 Henkjan Tieleman FLKK Mmas 11:20,02 11:25,00
30 Willy Heijnen SPWS Mmas 11:21,34 11:30,00
31 Mart Goudzwaard HLLM Msen 11:23,70 11:55,08
32 Jack Govers OLMP Mmas 11:24,59 12:00,00
33 Martijn de Vries Middelburg Msen 11:32,34 12:00,00
34 Martin van der Maas AV `56 Mmas 11:35,77 12:30,00
35 Fred Raaijmakers Steenbergen Mmas 11:39,51 12:00,00
36 Rinus Paardekooper AV `56 Mmas 11:39,90 12:23,00
37 Tom Jonker AV `56 Msen 11:43,31 12:38,16
38 Henk Hartman SPWS Mmas 11:47,62 12:00,00
39 Henk Lous DNMC Mmas 11:54,22 11:25,00
40 Miel Verheijen Etten-Leur Mmas 12:10,72 12:15,00
41 Maurice Steketee Middelburg Mmas 12:13,88 13:00,00
42 Remco Kapteijn AV `56 Mmas 12:20,56 11:22,94
43 Wim Huurman AV `56 Mmas 12:50,74 12:40,50
44 Merijn Knulst Middelburg Mmas 13:18,46 14:00,00
45 René Goetheer Wolphaartsdijk Mmas 13:22,25 13:05,00
46 Mathieu va...er Eerden Dongen Msen 13:35,90 13:30,00
47 Willem Schrauwen Bergen op Zoom Mmas 13:42,31 13:30,00
48 Rob Bourgonje AV `56 Mmas 13:51,83 ---
49 Johnny Sinke Spado Mmas 13:51,85 13:00,00
50 Hans Westveer AV `56 Mmas 13:56,80 14:00,00
51 Stefan van den Dries AV `56 Msen 13:58,12 15:00,00
52 Stefan Stokman DNMC Msen 14:15,79 16:00,00
53 Herman van de Glind AV `56 Mmas 14:41,72 15:00,00
54 Henk de Kiewit AV `56 Mmas 14:43,60 16:00,00
55 Wouter van den Dries Heinkenszand Mmas 14:46,68 15:00,00
56 Peter Castel AV `56 Mmas 14:48,35 16:00,00
57 Marco Wagenaar AV `56 Mmas 15:25,62 16:20,00
58 Marcel Mohr AV `56 Mmas 17:26,86 18:30,00
59 Jan Roose LGAS Mmas 18:51,62 19:30,00
Neal Bouterse PH Msen DNS 8:21,45
Kevin Kennis Belgie Msen DNS 9:23,30
Charles Timmermans Pallas `93 Mmas DNS 11:10,00
Ferry Engel FLKK Mmas DNS 11:10,00