Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 6,48 5,40 1,15 1495
2 Youri van der Linden GACH 6,97 5,87 1,10 1372
3 Ruben van Roosmalen Fortius 6,98 5,78 1,10 1364
4 Gio Kromokario ARV Ilion 7,07 5,76 1,00 1269
5 Beau van Balen GACH 7,46 6,36 1,00 1226
6 Sebastian Coslett Haag 6,98 5,89 0,90 1224
7 Hidde Peter Leiden 7,29 5,60 1,00 1213
8 Riley Groenbast AV Feniks 7,08 4,90 1,00 1210
9 Guus Doodeman AV `40 7,27 4,88 1,00 1169
10 Nick Barendse ARV Ilion 7,27 4,77 1,00 1161
11 Joe van Veen Olympus `70 7,45 5,17 1,00 1153
12 Mitchel Monster Voorne 7,81 5,00 1,05 1111
13 Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion 7,35 4,92 0,90 1083
14 Tijn den Duijn ARV Ilion 7,44 4,05 1,00 1075
15 Jakob Schneiders AV `40 7,14 4,28 0,85 1043
16 Yerne Biesterveld Fortius 7,51 4,27 0,95 1042
17 Daan van Buuren AV Sparta 7,74 3,50 0,95 939
18 Olivier Hol AV Sparta 7,61 3,40 0,85 881
19 John Michael Paulo Leiden 7,80 4,30 0,80 880
20 Menno van der Waal AV `40 7,67 3,48 0,85 877
21 Felix Rademaker AV Sparta 8,21 3,52 0,85 787
22 Vincent Bijl AV Sparta 8,51 2,22 0,75 551
23 Sieme Jansen AV Sparta DNS DNS DNS 0
23 Thijm Vording AV Sparta DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 6,48 --- 675
2 Youri van der Linden GACH 6,97 --- 558
3 Sebastian Coslett Haag 6,98 --- 556
3 Ruben van Roosmalen Fortius 6,98 --- 556
5 Gio Kromokario ARV Ilion 7,07 --- 536
6 Riley Groenbast AV Feniks 7,08 --- 534
7 Jakob Schneiders AV `40 7,14 --- 521
8 Guus Doodeman AV `40 7,27 --- 494
8 Nick Barendse ARV Ilion 7,27 --- 494
10 Hidde Peter Leiden 7,29 --- 490
11 Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion 7,35 --- 478
12 Tijn den Duijn ARV Ilion 7,44 --- 460
13 Joe van Veen Olympus `70 7,45 --- 458
14 Beau van Balen GACH 7,46 --- 456
15 Yerne Biesterveld Fortius 7,51 --- 446
16 Olivier Hol AV Sparta 7,61 --- 427
17 Menno van der Waal AV `40 7,67 --- 416
18 Daan van Buuren AV Sparta 7,74 --- 403
19 John Michael Paulo Leiden 7,80 7,65 392
20 Mitchel Monster Voorne 7,81 7,69 391
21 Felix Rademaker AV Sparta 8,21 --- 323
22 Vincent Bijl AV Sparta 8,51 --- 277
Thijm Vording AV Sparta DNS --- 0
Sieme Jansen AV Sparta DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Beau van Balen GACH 6,36 --- 428
2 Sebastian Coslett Haag 5,89 --- 399
3 Youri van der Linden GACH 5,87 --- 398
4 Ruben van Roosmalen Fortius 5,78 --- 392
5 Gio Kromokario ARV Ilion 5,76 --- 391
6 Hidde Peter Leiden 5,60 --- 381
7 Matthieu Afognon ARV Ilion 5,40 --- 368
8 Joe van Veen Olympus `70 5,17 --- 353
9 Mitchel Monster Voorne 5,00 --- 341
10 Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion 4,92 --- 336
11 Riley Groenbast AV Feniks 4,90 --- 334
12 Guus Doodeman AV `40 4,88 --- 333
13 Nick Barendse ARV Ilion 4,77 --- 325
14 John Michael Paulo Leiden 4,30 4,00 292
15 Jakob Schneiders AV `40 4,28 --- 290
16 Yerne Biesterveld Fortius 4,27 --- 290
17 Tijn den Duijn ARV Ilion 4,05 --- 273
18 Felix Rademaker AV Sparta 3,52 --- 232
19 Daan van Buuren AV Sparta 3,50 --- 230
20 Menno van der Waal AV `40 3,48 --- 229
21 Olivier Hol AV Sparta 3,40 --- 222
22 Vincent Bijl AV Sparta 2,22 --- 115
Thijm Vording AV Sparta DNS --- 0
Sieme Jansen AV Sparta DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 1,15 --- 452
2 Youri van der Linden GACH 1,10 --- 416
2 Ruben van Roosmalen Fortius 1,10 --- 416
4 Mitchel Monster Voorne 1,05 --- 379
5 Hidde Peter Leiden 1,00 --- 342
5 Guus Doodeman AV `40 1,00 --- 342
5 Gio Kromokario ARV Ilion 1,00 --- 342
5 Nick Barendse ARV Ilion 1,00 --- 342
5 Tijn den Duijn ARV Ilion 1,00 --- 342
5 Beau van Balen GACH 1,00 --- 342
5 Riley Groenbast AV Feniks 1,00 --- 342
5 Joe van Veen Olympus `70 1,00 --- 342
13 Daan van Buuren AV Sparta 0,95 --- 306
13 Yerne Biesterveld Fortius 0,95 --- 306
15 Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion 0,90 --- 269
15 Sebastian Coslett Haag 0,90 --- 269
17 Jakob Schneiders AV `40 0,85 --- 232
17 Menno van der Waal AV `40 0,85 --- 232
17 Olivier Hol AV Sparta 0,85 --- 232
17 Felix Rademaker AV Sparta 0,85 --- 232
21 John Michael Paulo Leiden 0,80 0,90 196
22 Vincent Bijl AV Sparta 0,75 --- 159
Thijm Vording AV Sparta DNS --- 0
Sieme Jansen AV Sparta DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil B

# Naam ResOBP
1 Nick Barendse ARV Ilion 3:45,51 ---
2 Ruben van Roosmalen Fortius 3:47,65 ---
3 Guus Doodeman AV `40 3:47,76 ---
4 Riley Groenbast AV Feniks 3:52,51 ---
5 Sebastian Coslett Haag 3:54,35 ---
6 Gio Kromokario ARV Ilion 4:01,16 ---
7 Joe van Veen Olympus `70 4:01,34 ---
8 Hidde Peter Leiden 4:01,49 ---
9 Matthieu Afognon ARV Ilion 4:01,61 ---
10 Yerne Biesterveld Fortius 4:04,48 ---
11 Jakob Schneiders AV `40 4:06,25 ---
12 Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion 4:07,40 ---
13 Menno van der Waal AV `40 4:15,60 ---
14 Daan van Buuren AV Sparta 4:17,77 ---
15 Olivier Hol AV Sparta 4:19,80 ---
16 Mitchel Monster Voorne 4:29,24 4:24,96
17 Tijn den Duijn ARV Ilion 4:31,98 ---
18 Felix Rademaker AV Sparta 4:46,27 ---
19 Vincent Bijl AV Sparta 4:48,17 ---
John Michael Paulo Leiden DNS 4:39,09
Beau van Balen GACH DNS ---
Thijm Vording AV Sparta DNS ---
Sieme Jansen AV Sparta DNS ---
Youri van der Linden GACH DNF ---