Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Amber Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 1050,00 15,1 3,50 11,50 0,80 3,05 163 84
Anouk van ...arrenburg MPA2 - Climax Team 04 1200,00 13,4 3,50 17,00 1,10 3,40 264 117
Aukje Pijlman MPA2 - AV Wijchen Team 02 1275,00 15,0 4,50 17,00 DNS 2,90 180 84
Bart Verstraaten JPA1 - AV Wijchen Team 01 1225,00 13,9 5,50 19,00 1,00 3,45 246 246
Brian Koops JPA1 - Pallas `67 Team 08 1300,00 11,9 4,20 20,50 0,85 3,05 244 146
Cailyn Meeuwisz MPA1 - Pallas `67 Team 10 1100,00 14,5 4,30 8,50 0,90 3,40 197 111
Carlijn Bodde MPA2 - Pallas `67 Team 03 1250,00 11,6 5,20 12,50 1,05 3,50 301 121
Casper Starren JPA1 - Pallas `67 Team 08 400,00 13,8 3,30 13,00 0,95 2,70 141 43
Celine van...erikhuize MPA2 - Climax Team 04 1525,00 11,7 4,50 18,00 1,00 3,95 357 220
Christel Koops MPA2 - Pallas `67 Team 03 1125,00 15,0 4,60 12,00 0,85 2,80 184 0
Ciska Compier MPA1 - AV Wijchen Team 01 975,00 15,0 4,40 16,50 0,90 3,30 206 188
Cuinn van Keulen JPA1 - Pallas `67 Team 08 1250,00 13,8 3,10 12,50 0,80 3,05 172 71
Daan Memelink JPA2 - Pallas `67 Team 03 1350,00 11,6 5,30 18,00 1,10 3,20 285 0
Daan Reefman JPA2 - Pallas `67 Team 03 1525,00 12,4 5,00 14,50 1,00 3,40 275 68
Dagmar Huibers MPA1 - Climax Team 06 1275,00 13,4 4,20 12,50 0,85 3,00 222 0
Dorine van Leeuwen MPA2 - Climax Team 04 1250,00 11,8 6,20 23,00 1,15 3,60 364 321
Duuk Ebbers JPA2 - Climax Team 04 1525,00 10,6 5,70 22,50 1,00 3,55 342 246
Eline Schapendonk MPA1 - AV Wijchen Team 05 1225,00 13,0 4,40 14,00 0,95 3,05 244 244
Elise Gommers MPA1 - Climax Team 06 1125,00 14,2 3,60 9,00 0,90 3,40 197 50
Esther Ros MPA1 - Pallas `67 Team 10 1225,00 12,9 4,80 13,00 0,90 3,60 261 217
Eveline Schaaps MPA2 - AV Wijchen Team 02 1075,00 12,4 7,10 14,50 1,05 3,85 315 286
Evelyn Navarro MPA1 - Climax Team 06 1450,00 11,1 5,50 18,00 1,05 3,95 376 334
Ferdinand Sanders JPA1 - AV Wijchen Team 05 1175,00 13,7 4,50 14,00 0,95 3,20 204 173
Floor Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 1200,00 12,7 5,70 10,50 0,90 2,85 237 206
Floor Ignatius MPA1 - Climax Team 06 1450,00 11,8 5,90 25,00 1,00 3,85 386 386
Floor Olthof MPA2 - Pallas `67 Team 03 1325,00 11,5 4,80 15,50 1,10 3,50 324 195
Hester Moene MPA1 - Pallas `67 Team 10 1225,00 13,5 3,90 10,00 0,95 3,45 231 231
Hylke Everts JPA1 - Pallas `67 Team 08 1300,00 13,8 3,40 15,50 0,85 2,65 183 43
Ichelle Bos MPA2 - AV Wijchen Team 11 1275,00 11,8 6,20 23,00 1,00 3,70 353 353
Ilse Veen MPA2 - Climax Team 04 1200,00 11,1 5,80 18,50 DNS 3,25 264 137
Imke den Breejen MPA1 - Pallas `67 Team 10 1075,00 15,2 3,90 9,50 0,85 2,80 161 0
Imme Lange JPA1 - AV Wijchen Team 05 1200,00 14,3 3,40 13,00 DNS 3,00 134 51
Iris de Vries MPA1 - AV Wijchen Team 09 1250,00 11,6 4,40 15,00 0,95 3,45 287 287
Isabel Eggenhuizen MPA1 - AV Wijchen Team 05 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Isis Maarse MPA2 - AV Wijchen Team 02 1125,00 12,8 6,50 16,00 1,05 3,65 302 302
Jelle van der Veer JPA2 - Climax Team 04 1650,00 11,0 5,30 21,00 1,10 4,10 370 324
Jeroen Bruil JPA2 - Climax Team 04 1175,00 13,5 4,70 16,00 0,95 3,40 220 0
Jesse Haak JPA1 - Climax Team 06 1500,00 12,4 5,10 23,00 1,00 3,45 303 211
Joeke Vroom MPA1 - Pallas `67 Team 10 1350,00 16,0 3,50 13,00 0,80 3,10 192 79
Jonas van den Barg JPA2 - AV Wijchen Team 11 1375,00 10,8 6,90 24,50 1,15 3,85 368 368
Josefine Ulfman MPA1 - Pallas `67 Team 10 1375,00 12,3 4,10 14,50 1,05 3,95 314 314
Karlijn Adriaansen MPA2 - AV Wijchen Team 02 1375,00 11,5 5,70 16,50 1,10 3,80 355 355
Kim van Ringelestein MPA2 - AV Wijchen Team 02 DNS 12,8 5,00 15,00 1,05 3,35 238 238
Kim Patotzka MPA2 - AV Wijchen Team 11 1375,00 13,1 5,90 19,50 1,00 3,65 325 277
Kirsten Veenman MPA2 - AV Wijchen Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Kore Hengeveld MPA2 - Pallas `67 Team 03 1450,00 12,3 5,30 14,00 1,05 3,65 325 238
Krijn van Hofweegen JPA2 - Pallas `67 Team 03 1600,00 11,0 6,80 37,00 1,35 4,00 460 460
Lex Botschuijver JPA1 - Climax Team 06 1350,00 12,2 6,00 25,50 0,95 3,50 303 212
Lieke Haan MPA1 - AV Wijchen Team 01 1125,00 15,4 5,10 13,50 0,85 3,15 202 183
Liz Jacobs MPA2 - AV Wijchen Team 02 1100,00 11,3 5,10 16,50 1,10 3,90 325 325
Luc de Graag JPA1 - Pallas `67 Team 08 1300,00 11,1 5,70 29,00 0,95 3,35 320 320
Lyske Gilissen MPA1 - Pallas `67 Team 10 1425,00 14,6 2,80 8,00 0,85 3,50 213 119
Mariken Sanders MPA1 - AV Wijchen Team 09 1225,00 12,2 4,40 14,00 1,05 3,20 273 273
Marleen Venema MPA1 - AV Wijchen Team 01 1275,00 13,0 5,30 15,00 1,00 3,60 288 288
Menno Jonker JPA2 - Climax Team 04 1400,00 11,8 5,90 30,00 1,15 3,65 356 296
Mila Spelbrink MPA1 - AV Wijchen Team 05 DNS 13,4 DNS 9,50 0,85 DNS 94 43
Myrthe Verlaan MPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Myrthe Deurloo MPA2 - AV Wijchen Team 02 DNS 13,7 4,60 12,00 0,95 3,30 196 0
Niels Berghege JPA1 - Pallas `67 Team 08 1075,00 13,1 4,20 15,50 0,85 3,25 195 70
Noortje Bonten MPA1 - Pallas `67 Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Nora Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 10 1100,00 13,1 4,80 15,50 1,00 3,70 269 241
Odi van Eupen MPA1 - Arena Team 05 1300,00 14,2 3,60 8,50 1,00 2,95 208 167
Paula Spoelman MPA1 - AV Wijchen Team 09 1300,00 13,1 4,60 15,00 1,05 3,30 276 276
Quinten Hofstad JPA2 - Pallas `67 Team 03 1475,00 11,5 6,20 26,00 1,15 3,90 366 240
Rick Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 09 1450,00 12,3 5,00 16,00 1,00 3,25 268 268
Robbert-Ja... Gieslink JPA1 - Pallas `67 Team 08 1250,00 12,5 4,00 17,00 0,80 2,30 191 87
Robert-Jan... der Made JPA2 - Climax Team 04 1125,00 12,9 5,00 21,00 0,95 3,30 239 46
Robin Slutter MPA2 - AV Wijchen Team 11 1275,00 11,9 5,00 17,00 1,05 3,65 317 233
Sarah Botman MPA1 - AV Wijchen Team 05 1275,00 12,8 5,80 12,50 1,05 3,05 275 275
Senne Grift JPA2 - Climax Team 04 1500,00 11,5 5,10 22,50 1,10 3,25 318 174
Silke Derks MPA1 - AV Wijchen Team 01 1225,00 13,5 3,90 14,00 0,85 2,80 212 149
Sjimmie van Riet MPA2 - Climax Team 04 DNS DNS 4,20 DNS DNS DNS 36 0
Sjoerd van Roekel JPA1 - Climax Team 06 1450,00 12,2 6,40 25,00 1,10 3,45 332 287
Sterre Wijnen MPA1 - Pallas `67 Team 10 1175,00 14,9 2,70 8,00 0,95 2,75 162 50
Steven Janssen JPA2 - AV Wijchen Team 11 1300,00 11,8 6,20 24,50 1,10 3,90 332 332
Stijn van Valkenburg JPA2 - Pallas `67 Team 03 1525,00 11,4 4,10 20,50 1,05 3,40 305 113
Stijn Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 01 1075,00 17,4 4,30 13,00 0,90 2,60 136 33
Thijs Messchendorp JPA1 - Pallas `67 Team 08 1125,00 13,5 5,00 19,50 0,90 2,80 207 119
Thom Bulte JPA1 - Pallas `67 Team 08 1250,00 12,9 4,80 19,00 1,00 3,35 250 212
Tijs Vonk JPA2 - AV Wijchen Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Timo Verbeet JPA2 - Arena Team 05 1250,00 14,3 3,80 7,50 0,90 2,60 154 38
Tippi Visser MPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tomas IJzerman JPA2 - Pallas `67 Team 03 1200,00 11,2 5,80 25,50 1,10 3,70 323 130
Tula Frijters MPA2 - Pallas `67 Team 03 1450,00 11,1 8,40 19,50 1,10 3,85 420 420
Twan Hoogveld JPA1 - Climax Team 06 1450,00 13,8 5,10 21,00 0,95 3,30 262 146
Tycho Borm JPA1 - Pallas `67 Team 08 1250,00 12,7 5,60 21,50 0,95 3,65 274 236
Veerle van Ittersum MPA1 - Climax Team 06 DNS 12,7 DNS 16,50 1,00 DNS 145 109
Wessel Eggink JPA2 - AV Wijchen Team 11 NM 11,5 5,80 23,00 1,05 3,50 265 166
Yannick Adam JPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 1050,00 --- 24
Anouk van ...arrenburg MPA2 - Climax Team 04 1200,00 --- 38
Aukje Pijlman MPA2 - AV Wijchen Team 02 1275,00 --- 46
Bart Verstraaten JPA1 - AV Wijchen Team 01 1225,00 --- 35
Brian Koops JPA1 - Pallas `67 Team 08 1300,00 --- 43
Cailyn Meeuwisz MPA1 - Pallas `67 Team 10 1100,00 --- 28
Carlijn Bodde MPA2 - Pallas `67 Team 03 1250,00 --- 43
Casper Starren JPA1 - Pallas `67 Team 08 400,00 --- 0
Celine van...erikhuize MPA2 - Climax Team 04 1525,00 --- 79
Christel Koops MPA2 - Pallas `67 Team 03 1125,00 --- 31
Ciska Compier MPA1 - AV Wijchen Team 01 975,00 --- 18
Cuinn van Keulen JPA1 - Pallas `67 Team 08 1250,00 --- 38
Daan Memelink JPA2 - Pallas `67 Team 03 1350,00 --- 48
Daan Reefman JPA2 - Pallas `67 Team 03 1525,00 --- 68
Dagmar Huibers MPA1 - Climax Team 06 1275,00 --- 46
Dorine van Leeuwen MPA2 - Climax Team 04 1250,00 --- 43
Duuk Ebbers JPA2 - Climax Team 04 1525,00 --- 68
Eline Schapendonk MPA1 - AV Wijchen Team 05 1225,00 --- 41
Elise Gommers MPA1 - Climax Team 06 1125,00 --- 31
Esther Ros MPA1 - Pallas `67 Team 10 1225,00 --- 41
Eveline Schaaps MPA2 - AV Wijchen Team 02 1075,00 --- 26
Evelyn Navarro MPA1 - Climax Team 06 1450,00 --- 68
Ferdinand Sanders JPA1 - AV Wijchen Team 05 1175,00 --- 31
Floor Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 1200,00 --- 38
Floor Ignatius MPA1 - Climax Team 06 1450,00 --- 68
Floor Olthof MPA2 - Pallas `67 Team 03 1325,00 --- 52
Hester Moene MPA1 - Pallas `67 Team 10 1225,00 --- 41
Hylke Everts JPA1 - Pallas `67 Team 08 1300,00 --- 43
Ichelle Bos MPA2 - AV Wijchen Team 11 1275,00 --- 46
Ilse Veen MPA2 - Climax Team 04 1200,00 --- 38
Imke den Breejen MPA1 - Pallas `67 Team 10 1075,00 --- 26
Imme Lange JPA1 - AV Wijchen Team 05 1200,00 --- 33
Iris de Vries MPA1 - AV Wijchen Team 09 1250,00 --- 43
Isabel Eggenhuizen MPA1 - AV Wijchen Team 05 DNS --- 0
Isis Maarse MPA2 - AV Wijchen Team 02 1125,00 --- 31
Jelle van der Veer JPA2 - Climax Team 04 1650,00 --- 85
Jeroen Bruil JPA2 - Climax Team 04 1175,00 --- 31
Jesse Haak JPA1 - Climax Team 06 1500,00 --- 65
Joeke Vroom MPA1 - Pallas `67 Team 10 1350,00 --- 55
Jonas van den Barg JPA2 - AV Wijchen Team 11 1375,00 --- 51
Josefine Ulfman MPA1 - Pallas `67 Team 10 1375,00 --- 58
Karlijn Adriaansen MPA2 - AV Wijchen Team 02 1375,00 --- 58
Kim van Ringelestein MPA2 - AV Wijchen Team 02 DNS --- 0
Kim Patotzka MPA2 - AV Wijchen Team 11 1375,00 --- 58
Kirsten Veenman MPA2 - AV Wijchen Team 02 DNS --- 0
Kore Hengeveld MPA2 - Pallas `67 Team 03 1450,00 --- 68
Krijn van Hofweegen JPA2 - Pallas `67 Team 03 1600,00 --- 78
Lex Botschuijver JPA1 - Climax Team 06 1350,00 --- 48
Lieke Haan MPA1 - AV Wijchen Team 01 1125,00 --- 31
Liz Jacobs MPA2 - AV Wijchen Team 02 1100,00 --- 28
Luc de Graag JPA1 - Pallas `67 Team 08 1300,00 --- 43
Lyske Gilissen MPA1 - Pallas `67 Team 10 1425,00 --- 65
Mariken Sanders MPA1 - AV Wijchen Team 09 1225,00 --- 41
Marleen Venema MPA1 - AV Wijchen Team 01 1275,00 --- 46
Menno Jonker JPA2 - Climax Team 04 1400,00 --- 54
Mila Spelbrink MPA1 - AV Wijchen Team 05 DNS --- 0
Myrthe Verlaan MPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0
Myrthe Deurloo MPA2 - AV Wijchen Team 02 DNS --- 0
Niels Berghege JPA1 - Pallas `67 Team 08 1075,00 --- 22
Noortje Bonten MPA1 - Pallas `67 Team 10 DNS --- 0
Nora Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 10 1100,00 --- 28
Odi van Eupen MPA1 - Arena Team 05 1300,00 --- 49
Paula Spoelman MPA1 - AV Wijchen Team 09 1300,00 --- 49
Quinten Hofstad JPA2 - Pallas `67 Team 03 1475,00 --- 62
Rick Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 09 1450,00 --- 59
Robbert-Ja... Gieslink JPA1 - Pallas `67 Team 08 1250,00 --- 38
Robert-Jan... der Made JPA2 - Climax Team 04 1125,00 --- 26
Robin Slutter MPA2 - AV Wijchen Team 11 1275,00 --- 46
Sarah Botman MPA1 - AV Wijchen Team 05 1275,00 --- 46
Senne Grift JPA2 - Climax Team 04 1500,00 --- 65
Silke Derks MPA1 - AV Wijchen Team 01 1225,00 --- 41
Sjimmie van Riet MPA2 - Climax Team 04 DNS --- 0
Sjoerd van Roekel JPA1 - Climax Team 06 1450,00 --- 59
Sterre Wijnen MPA1 - Pallas `67 Team 10 1175,00 --- 35
Steven Janssen JPA2 - AV Wijchen Team 11 1300,00 --- 43
Stijn van Valkenburg JPA2 - Pallas `67 Team 03 1525,00 --- 68
Stijn Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 01 1075,00 --- 22
Thijs Messchendorp JPA1 - Pallas `67 Team 08 1125,00 --- 26
Thom Bulte JPA1 - Pallas `67 Team 08 1250,00 --- 38
Tijs Vonk JPA2 - AV Wijchen Team 11 DNS --- 0
Timo Verbeet JPA2 - Arena Team 05 1250,00 --- 38
Tippi Visser MPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0
Tomas IJzerman JPA2 - Pallas `67 Team 03 1200,00 --- 33
Tula Frijters MPA2 - Pallas `67 Team 03 1450,00 --- 68
Twan Hoogveld JPA1 - Climax Team 06 1450,00 --- 59
Tycho Borm JPA1 - Pallas `67 Team 08 1250,00 --- 38
Veerle van Ittersum MPA1 - Climax Team 06 DNS --- 0
Wessel Eggink JPA2 - AV Wijchen Team 11 NM --- 0
Yannick Adam JPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 15,1 --- 22
Anouk van ...arrenburg MPA2 - Climax Team 04 13,4 --- 43
Aukje Pijlman MPA2 - AV Wijchen Team 02 15,0 --- 23
Bart Verstraaten JPA1 - AV Wijchen Team 01 13,9 --- 32
Brian Koops JPA1 - Pallas `67 Team 08 11,9 --- 58
Cailyn Meeuwisz MPA1 - Pallas `67 Team 10 14,5 --- 29
Carlijn Bodde MPA2 - Pallas `67 Team 03 11,6 --- 72
Casper Starren JPA1 - Pallas `67 Team 08 13,8 --- 33
Celine van...erikhuize MPA2 - Climax Team 04 11,7 --- 70
Christel Koops MPA2 - Pallas `67 Team 03 15,0 --- 23
Ciska Compier MPA1 - AV Wijchen Team 01 15,0 --- 23
Cuinn van Keulen JPA1 - Pallas `67 Team 08 13,8 --- 33
Daan Memelink JPA2 - Pallas `67 Team 03 11,6 --- 63
Daan Reefman JPA2 - Pallas `67 Team 03 12,4 --- 51
Dagmar Huibers MPA1 - Climax Team 06 13,4 --- 43
Dorine van Leeuwen MPA2 - Climax Team 04 11,8 --- 69
Duuk Ebbers JPA2 - Climax Team 04 10,6 --- 79
Eline Schapendonk MPA1 - AV Wijchen Team 05 13,0 --- 49
Elise Gommers MPA1 - Climax Team 06 14,2 --- 33
Esther Ros MPA1 - Pallas `67 Team 10 12,9 --- 51
Eveline Schaaps MPA2 - AV Wijchen Team 02 12,4 --- 59
Evelyn Navarro MPA1 - Climax Team 06 11,1 --- 81
Ferdinand Sanders JPA1 - AV Wijchen Team 05 13,7 --- 34
Floor Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 12,7 --- 54
Floor Ignatius MPA1 - Climax Team 06 11,8 --- 69
Floor Olthof MPA2 - Pallas `67 Team 03 11,5 --- 74
Hester Moene MPA1 - Pallas `67 Team 10 13,5 --- 42
Hylke Everts JPA1 - Pallas `67 Team 08 13,8 --- 33
Ichelle Bos MPA2 - AV Wijchen Team 11 11,8 --- 69
Ilse Veen MPA2 - Climax Team 04 11,1 --- 81
Imke den Breejen MPA1 - Pallas `67 Team 10 15,2 --- 21
Imme Lange JPA1 - AV Wijchen Team 05 14,3 --- 27
Iris de Vries MPA1 - AV Wijchen Team 09 11,6 --- 72
Isabel Eggenhuizen MPA1 - AV Wijchen Team 05 DNS --- 0
Isis Maarse MPA2 - AV Wijchen Team 02 12,8 --- 52
Jelle van der Veer JPA2 - Climax Team 04 11,0 --- 72
Jeroen Bruil JPA2 - Climax Team 04 13,5 --- 36
Jesse Haak JPA1 - Climax Team 06 12,4 --- 51
Joeke Vroom MPA1 - Pallas `67 Team 10 16,0 --- 13
Jonas van den Barg JPA2 - AV Wijchen Team 11 10,8 --- 76
Josefine Ulfman MPA1 - Pallas `67 Team 10 12,3 --- 60
Karlijn Adriaansen MPA2 - AV Wijchen Team 02 11,5 --- 74
Kim van Ringelestein MPA2 - AV Wijchen Team 02 12,8 --- 52
Kim Patotzka MPA2 - AV Wijchen Team 11 13,1 --- 48
Kirsten Veenman MPA2 - AV Wijchen Team 02 DNS --- 0
Kore Hengeveld MPA2 - Pallas `67 Team 03 12,3 --- 60
Krijn van Hofweegen JPA2 - Pallas `67 Team 03 11,0 --- 72
Lex Botschuijver JPA1 - Climax Team 06 12,2 --- 54
Lieke Haan MPA1 - AV Wijchen Team 01 15,4 --- 19
Liz Jacobs MPA2 - AV Wijchen Team 02 11,3 --- 78
Luc de Graag JPA1 - Pallas `67 Team 08 11,1 --- 71
Lyske Gilissen MPA1 - Pallas `67 Team 10 14,6 --- 28
Mariken Sanders MPA1 - AV Wijchen Team 09 12,2 --- 62
Marleen Venema MPA1 - AV Wijchen Team 01 13,0 --- 49
Menno Jonker JPA2 - Climax Team 04 11,8 --- 60
Mila Spelbrink MPA1 - AV Wijchen Team 05 13,4 --- 43
Myrthe Verlaan MPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0
Myrthe Deurloo MPA2 - AV Wijchen Team 02 13,7 --- 39
Niels Berghege JPA1 - Pallas `67 Team 08 13,1 --- 41
Noortje Bonten MPA1 - Pallas `67 Team 10 DNS --- 0
Nora Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 10 13,1 --- 48
Odi van Eupen MPA1 - Arena Team 05 14,2 --- 33
Paula Spoelman MPA1 - AV Wijchen Team 09 13,1 --- 48
Quinten Hofstad JPA2 - Pallas `67 Team 03 11,5 --- 64
Rick Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 09 12,3 --- 52
Robbert-Ja... Gieslink JPA1 - Pallas `67 Team 08 12,5 --- 49
Robert-Jan... der Made JPA2 - Climax Team 04 12,9 --- 44
Robin Slutter MPA2 - AV Wijchen Team 11 11,9 --- 67
Sarah Botman MPA1 - AV Wijchen Team 05 12,8 --- 52
Senne Grift JPA2 - Climax Team 04 11,5 --- 64
Silke Derks MPA1 - AV Wijchen Team 01 13,5 --- 42
Sjimmie van Riet MPA2 - Climax Team 04 DNS --- 0
Sjoerd van Roekel JPA1 - Climax Team 06 12,2 --- 54
Sterre Wijnen MPA1 - Pallas `67 Team 10 14,9 --- 24
Steven Janssen JPA2 - AV Wijchen Team 11 11,8 --- 60
Stijn van Valkenburg JPA2 - Pallas `67 Team 03 11,4 --- 66
Stijn Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 01 17,4 --- 3
Thijs Messchendorp JPA1 - Pallas `67 Team 08 13,5 --- 36
Thom Bulte JPA1 - Pallas `67 Team 08 12,9 --- 44
Tijs Vonk JPA2 - AV Wijchen Team 11 DNS --- 0
Timo Verbeet JPA2 - Arena Team 05 14,3 --- 27
Tippi Visser MPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0
Tomas IJzerman JPA2 - Pallas `67 Team 03 11,2 --- 69
Tula Frijters MPA2 - Pallas `67 Team 03 11,1 --- 81
Twan Hoogveld JPA1 - Climax Team 06 13,8 --- 33
Tycho Borm JPA1 - Pallas `67 Team 08 12,7 --- 47
Veerle van Ittersum MPA1 - Climax Team 06 12,7 --- 54
Wessel Eggink JPA2 - AV Wijchen Team 11 11,5 --- 64
Yannick Adam JPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 3,50 --- 28
Anouk van ...arrenburg MPA2 - Climax Team 04 3,50 --- 28
Aukje Pijlman MPA2 - AV Wijchen Team 02 4,50 --- 40
Bart Verstraaten JPA1 - AV Wijchen Team 01 5,50 --- 46
Brian Koops JPA1 - Pallas `67 Team 08 4,20 --- 31
Cailyn Meeuwisz MPA1 - Pallas `67 Team 10 4,30 --- 38
Carlijn Bodde MPA2 - Pallas `67 Team 03 5,20 --- 49
Casper Starren JPA1 - Pallas `67 Team 08 3,30 --- 22
Celine van...erikhuize MPA2 - Climax Team 04 4,50 --- 40
Christel Koops MPA2 - Pallas `67 Team 03 4,60 --- 41
Ciska Compier MPA1 - AV Wijchen Team 01 4,40 --- 39
Cuinn van Keulen JPA1 - Pallas `67 Team 08 3,10 --- 20
Daan Memelink JPA2 - Pallas `67 Team 03 5,30 --- 43
Daan Reefman JPA2 - Pallas `67 Team 03 5,00 --- 40
Dagmar Huibers MPA1 - Climax Team 06 4,20 --- 36
Dorine van Leeuwen MPA2 - Climax Team 04 6,20 --- 61
Duuk Ebbers JPA2 - Climax Team 04 5,70 --- 48
Eline Schapendonk MPA1 - AV Wijchen Team 05 4,40 --- 39
Elise Gommers MPA1 - Climax Team 06 3,60 --- 29
Esther Ros MPA1 - Pallas `67 Team 10 4,80 --- 44
Eveline Schaaps MPA2 - AV Wijchen Team 02 7,10 --- 73
Evelyn Navarro MPA1 - Climax Team 06 5,50 --- 53
Ferdinand Sanders JPA1 - AV Wijchen Team 05 4,50 --- 35
Floor Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 5,70 --- 55
Floor Ignatius MPA1 - Climax Team 06 5,90 --- 58
Floor Olthof MPA2 - Pallas `67 Team 03 4,80 --- 44
Hester Moene MPA1 - Pallas `67 Team 10 3,90 --- 33
Hylke Everts JPA1 - Pallas `67 Team 08 3,40 --- 23
Ichelle Bos MPA2 - AV Wijchen Team 11 6,20 --- 61
Ilse Veen MPA2 - Climax Team 04 5,80 --- 56
Imke den Breejen MPA1 - Pallas `67 Team 10 3,90 --- 33
Imme Lange JPA1 - AV Wijchen Team 05 3,40 --- 23
Iris de Vries MPA1 - AV Wijchen Team 09 4,40 --- 39
Isabel Eggenhuizen MPA1 - AV Wijchen Team 05 DNS --- 0
Isis Maarse MPA2 - AV Wijchen Team 02 6,50 --- 65
Jelle van der Veer JPA2 - Climax Team 04 5,30 --- 43
Jeroen Bruil JPA2 - Climax Team 04 4,70 --- 37
Jesse Haak JPA1 - Climax Team 06 5,10 --- 41
Joeke Vroom MPA1 - Pallas `67 Team 10 3,50 --- 28
Jonas van den Barg JPA2 - AV Wijchen Team 11 6,90 --- 61
Josefine Ulfman MPA1 - Pallas `67 Team 10 4,10 --- 35
Karlijn Adriaansen MPA2 - AV Wijchen Team 02 5,70 --- 55
Kim van Ringelestein MPA2 - AV Wijchen Team 02 5,00 --- 46
Kim Patotzka MPA2 - AV Wijchen Team 11 5,90 --- 58
Kirsten Veenman MPA2 - AV Wijchen Team 02 DNS --- 0
Kore Hengeveld MPA2 - Pallas `67 Team 03 5,30 --- 50
Krijn van Hofweegen JPA2 - Pallas `67 Team 03 6,80 --- 60
Lex Botschuijver JPA1 - Climax Team 06 6,00 --- 51
Lieke Haan MPA1 - AV Wijchen Team 01 5,10 --- 47
Liz Jacobs MPA2 - AV Wijchen Team 02 5,10 --- 47
Luc de Graag JPA1 - Pallas `67 Team 08 5,70 --- 48
Lyske Gilissen MPA1 - Pallas `67 Team 10 2,80 --- 20
Mariken Sanders MPA1 - AV Wijchen Team 09 4,40 --- 39
Marleen Venema MPA1 - AV Wijchen Team 01 5,30 --- 50
Menno Jonker JPA2 - Climax Team 04 5,90 --- 50
Mila Spelbrink MPA1 - AV Wijchen Team 05 DNS --- 0
Myrthe Verlaan MPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0
Myrthe Deurloo MPA2 - AV Wijchen Team 02 4,60 --- 41
Niels Berghege JPA1 - Pallas `67 Team 08 4,20 --- 31
Noortje Bonten MPA1 - Pallas `67 Team 10 DNS --- 0
Nora Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 10 4,80 --- 44
Odi van Eupen MPA1 - Arena Team 05 3,60 --- 29
Paula Spoelman MPA1 - AV Wijchen Team 09 4,60 --- 41
Quinten Hofstad JPA2 - Pallas `67 Team 03 6,20 --- 53
Rick Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 09 5,00 --- 40
Robbert-Ja... Gieslink JPA1 - Pallas `67 Team 08 4,00 --- 29
Robert-Jan... der Made JPA2 - Climax Team 04 5,00 --- 40
Robin Slutter MPA2 - AV Wijchen Team 11 5,00 --- 46
Sarah Botman MPA1 - AV Wijchen Team 05 5,80 --- 56
Senne Grift JPA2 - Climax Team 04 5,10 --- 41
Silke Derks MPA1 - AV Wijchen Team 01 3,90 --- 33
Sjimmie van Riet MPA2 - Climax Team 04 4,20 --- 36
Sjoerd van Roekel JPA1 - Climax Team 06 6,40 --- 56
Sterre Wijnen MPA1 - Pallas `67 Team 10 2,70 --- 18
Steven Janssen JPA2 - AV Wijchen Team 11 6,20 --- 53
Stijn van Valkenburg JPA2 - Pallas `67 Team 03 4,10 --- 30
Stijn Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 01 4,30 --- 33
Thijs Messchendorp JPA1 - Pallas `67 Team 08 5,00 --- 40
Thom Bulte JPA1 - Pallas `67 Team 08 4,80 --- 38
Tijs Vonk JPA2 - AV Wijchen Team 11 DNS --- 0
Timo Verbeet JPA2 - Arena Team 05 3,80 --- 27
Tippi Visser MPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0
Tomas IJzerman JPA2 - Pallas `67 Team 03 5,80 --- 49
Tula Frijters MPA2 - Pallas `67 Team 03 8,40 --- 90
Twan Hoogveld JPA1 - Climax Team 06 5,10 --- 41
Tycho Borm JPA1 - Pallas `67 Team 08 5,60 --- 47
Veerle van Ittersum MPA1 - Climax Team 06 DNS --- 0
Wessel Eggink JPA2 - AV Wijchen Team 11 5,80 --- 49
Yannick Adam JPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,50 --- 18
Anouk van ...arrenburg MPA2 - Climax Team 04 17,00 --- 38
Aukje Pijlman MPA2 - AV Wijchen Team 02 17,00 --- 38
Bart Verstraaten JPA1 - AV Wijchen Team 01 19,00 --- 40
Brian Koops JPA1 - Pallas `67 Team 08 20,50 --- 45
Cailyn Meeuwisz MPA1 - Pallas `67 Team 10 8,50 --- 8
Carlijn Bodde MPA2 - Pallas `67 Team 03 12,50 --- 22
Casper Starren JPA1 - Pallas `67 Team 08 13,00 --- 20
Celine van...erikhuize MPA2 - Climax Team 04 18,00 --- 42
Christel Koops MPA2 - Pallas `67 Team 03 12,00 --- 20
Ciska Compier MPA1 - AV Wijchen Team 01 16,50 --- 36
Cuinn van Keulen JPA1 - Pallas `67 Team 08 12,50 --- 19
Daan Memelink JPA2 - Pallas `67 Team 03 18,00 --- 36
Daan Reefman JPA2 - Pallas `67 Team 03 14,50 --- 25
Dagmar Huibers MPA1 - Climax Team 06 12,50 --- 22
Dorine van Leeuwen MPA2 - Climax Team 04 23,00 --- 61
Duuk Ebbers JPA2 - Climax Team 04 22,50 --- 51
Eline Schapendonk MPA1 - AV Wijchen Team 05 14,00 --- 27
Elise Gommers MPA1 - Climax Team 06 9,00 --- 10
Esther Ros MPA1 - Pallas `67 Team 10 13,00 --- 24
Eveline Schaaps MPA2 - AV Wijchen Team 02 14,50 --- 29
Evelyn Navarro MPA1 - Climax Team 06 18,00 --- 42
Ferdinand Sanders JPA1 - AV Wijchen Team 05 14,00 --- 24
Floor Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 10,50 --- 15
Floor Ignatius MPA1 - Climax Team 06 25,00 --- 69
Floor Olthof MPA2 - Pallas `67 Team 03 15,50 --- 33
Hester Moene MPA1 - Pallas `67 Team 10 10,00 --- 13
Hylke Everts JPA1 - Pallas `67 Team 08 15,50 --- 28
Ichelle Bos MPA2 - AV Wijchen Team 11 23,00 --- 61
Ilse Veen MPA2 - Climax Team 04 18,50 --- 44
Imke den Breejen MPA1 - Pallas `67 Team 10 9,50 --- 12
Imme Lange JPA1 - AV Wijchen Team 05 13,00 --- 20
Iris de Vries MPA1 - AV Wijchen Team 09 15,00 --- 31
Isabel Eggenhuizen MPA1 - AV Wijchen Team 05 DNS --- 0
Isis Maarse MPA2 - AV Wijchen Team 02 16,00 --- 34
Jelle van der Veer JPA2 - Climax Team 04 21,00 --- 46
Jeroen Bruil JPA2 - Climax Team 04 16,00 --- 30
Jesse Haak JPA1 - Climax Team 06 23,00 --- 53
Joeke Vroom MPA1 - Pallas `67 Team 10 13,00 --- 24
Jonas van den Barg JPA2 - AV Wijchen Team 11 24,50 --- 58
Josefine Ulfman MPA1 - Pallas `67 Team 10 14,50 --- 29
Karlijn Adriaansen MPA2 - AV Wijchen Team 02 16,50 --- 36
Kim van Ringelestein MPA2 - AV Wijchen Team 02 15,00 --- 31
Kim Patotzka MPA2 - AV Wijchen Team 11 19,50 --- 47
Kirsten Veenman MPA2 - AV Wijchen Team 02 DNS --- 0
Kore Hengeveld MPA2 - Pallas `67 Team 03 14,00 --- 27
Krijn van Hofweegen JPA2 - Pallas `67 Team 03 37,00 --- 101
Lex Botschuijver JPA1 - Climax Team 06 25,50 --- 61
Lieke Haan MPA1 - AV Wijchen Team 01 13,50 --- 25
Liz Jacobs MPA2 - AV Wijchen Team 02 16,50 --- 36
Luc de Graag JPA1 - Pallas `67 Team 08 29,00 --- 73
Lyske Gilissen MPA1 - Pallas `67 Team 10 8,00 --- 7
Mariken Sanders MPA1 - AV Wijchen Team 09 14,00 --- 27
Marleen Venema MPA1 - AV Wijchen Team 01 15,00 --- 31
Menno Jonker JPA2 - Climax Team 04 30,00 --- 77
Mila Spelbrink MPA1 - AV Wijchen Team 05 9,50 --- 12
Myrthe Verlaan MPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0
Myrthe Deurloo MPA2 - AV Wijchen Team 02 12,00 --- 20
Niels Berghege JPA1 - Pallas `67 Team 08 15,50 --- 28
Noortje Bonten MPA1 - Pallas `67 Team 10 DNS --- 0
Nora Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 10 15,50 --- 33
Odi van Eupen MPA1 - Arena Team 05 8,50 --- 8
Paula Spoelman MPA1 - AV Wijchen Team 09 15,00 --- 31
Quinten Hofstad JPA2 - Pallas `67 Team 03 26,00 --- 63
Rick Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 09 16,00 --- 30
Robbert-Ja... Gieslink JPA1 - Pallas `67 Team 08 17,00 --- 33
Robert-Jan... der Made JPA2 - Climax Team 04 21,00 --- 46
Robin Slutter MPA2 - AV Wijchen Team 11 17,00 --- 38
Sarah Botman MPA1 - AV Wijchen Team 05 12,50 --- 22
Senne Grift JPA2 - Climax Team 04 22,50 --- 51
Silke Derks MPA1 - AV Wijchen Team 01 14,00 --- 27
Sjimmie van Riet MPA2 - Climax Team 04 DNS --- 0
Sjoerd van Roekel JPA1 - Climax Team 06 25,00 --- 60
Sterre Wijnen MPA1 - Pallas `67 Team 10 8,00 --- 7
Steven Janssen JPA2 - AV Wijchen Team 11 24,50 --- 58
Stijn van Valkenburg JPA2 - Pallas `67 Team 03 20,50 --- 45
Stijn Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 01 13,00 --- 20
Thijs Messchendorp JPA1 - Pallas `67 Team 08 19,50 --- 41
Thom Bulte JPA1 - Pallas `67 Team 08 19,00 --- 40
Tijs Vonk JPA2 - AV Wijchen Team 11 DNS --- 0
Timo Verbeet JPA2 - Arena Team 05 7,50 --- 4
Tippi Visser MPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0
Tomas IJzerman JPA2 - Pallas `67 Team 03 25,50 --- 61
Tula Frijters MPA2 - Pallas `67 Team 03 19,50 --- 47
Twan Hoogveld JPA1 - Climax Team 06 21,00 --- 46
Tycho Borm JPA1 - Pallas `67 Team 08 21,50 --- 48
Veerle van Ittersum MPA1 - Climax Team 06 16,50 --- 36
Wessel Eggink JPA2 - AV Wijchen Team 11 23,00 --- 53
Yannick Adam JPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Amber Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 0,80 --- 33
Anouk van ...arrenburg MPA2 - Climax Team 04 1,10 --- 67
Aukje Pijlman MPA2 - AV Wijchen Team 02 DNS --- 0
Bart Verstraaten JPA1 - AV Wijchen Team 01 1,00 --- 48
Brian Koops JPA1 - Pallas `67 Team 08 0,85 --- 34
Cailyn Meeuwisz MPA1 - Pallas `67 Team 10 0,90 --- 44
Carlijn Bodde MPA2 - Pallas `67 Team 03 1,05 --- 61
Casper Starren JPA1 - Pallas `67 Team 08 0,95 --- 43
Celine van...erikhuize MPA2 - Climax Team 04 1,00 --- 55
Christel Koops MPA2 - Pallas `67 Team 03 0,85 --- 39
Ciska Compier MPA1 - AV Wijchen Team 01 0,90 --- 44
Cuinn van Keulen JPA1 - Pallas `67 Team 08 0,80 --- 29
Daan Memelink JPA2 - Pallas `67 Team 03 1,10 --- 58
Daan Reefman JPA2 - Pallas `67 Team 03 1,00 --- 48
Dagmar Huibers MPA1 - Climax Team 06 0,85 --- 39
Dorine van Leeuwen MPA2 - Climax Team 04 1,15 --- 73
Duuk Ebbers JPA2 - Climax Team 04 1,00 --- 48
Eline Schapendonk MPA1 - AV Wijchen Team 05 0,95 --- 50
Elise Gommers MPA1 - Climax Team 06 0,90 --- 44
Esther Ros MPA1 - Pallas `67 Team 10 0,90 --- 44
Eveline Schaaps MPA2 - AV Wijchen Team 02 1,05 --- 61
Evelyn Navarro MPA1 - Climax Team 06 1,05 --- 61
Ferdinand Sanders JPA1 - AV Wijchen Team 05 0,95 --- 43
Floor Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 0,90 --- 44
Floor Ignatius MPA1 - Climax Team 06 1,00 --- 55
Floor Olthof MPA2 - Pallas `67 Team 03 1,10 --- 67
Hester Moene MPA1 - Pallas `67 Team 10 0,95 --- 50
Hylke Everts JPA1 - Pallas `67 Team 08 0,85 --- 34
Ichelle Bos MPA2 - AV Wijchen Team 11 1,00 --- 55
Ilse Veen MPA2 - Climax Team 04 DNS --- 0
Imke den Breejen MPA1 - Pallas `67 Team 10 0,85 --- 39
Imme Lange JPA1 - AV Wijchen Team 05 DNS --- 0
Iris de Vries MPA1 - AV Wijchen Team 09 0,95 --- 50
Isabel Eggenhuizen MPA1 - AV Wijchen Team 05 DNS --- 0
Isis Maarse MPA2 - AV Wijchen Team 02 1,05 --- 61
Jelle van der Veer JPA2 - Climax Team 04 1,10 --- 58
Jeroen Bruil JPA2 - Climax Team 04 0,95 --- 43
Jesse Haak JPA1 - Climax Team 06 1,00 --- 48
Joeke Vroom MPA1 - Pallas `67 Team 10 0,80 --- 33
Jonas van den Barg JPA2 - AV Wijchen Team 11 1,15 --- 64
Josefine Ulfman MPA1 - Pallas `67 Team 10 1,05 --- 61
Karlijn Adriaansen MPA2 - AV Wijchen Team 02 1,10 --- 67
Kim van Ringelestein MPA2 - AV Wijchen Team 02 1,05 --- 61
Kim Patotzka MPA2 - AV Wijchen Team 11 1,00 --- 55
Kirsten Veenman MPA2 - AV Wijchen Team 02 DNS --- 0
Kore Hengeveld MPA2 - Pallas `67 Team 03 1,05 --- 61
Krijn van Hofweegen JPA2 - Pallas `67 Team 03 1,35 --- 86
Lex Botschuijver JPA1 - Climax Team 06 0,95 --- 43
Lieke Haan MPA1 - AV Wijchen Team 01 0,85 --- 39
Liz Jacobs MPA2 - AV Wijchen Team 02 1,10 --- 67
Luc de Graag JPA1 - Pallas `67 Team 08 0,95 --- 43
Lyske Gilissen MPA1 - Pallas `67 Team 10 0,85 --- 39
Mariken Sanders MPA1 - AV Wijchen Team 09 1,05 --- 61
Marleen Venema MPA1 - AV Wijchen Team 01 1,00 --- 55
Menno Jonker JPA2 - Climax Team 04 1,15 --- 64
Mila Spelbrink MPA1 - AV Wijchen Team 05 0,85 --- 39
Myrthe Verlaan MPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0
Myrthe Deurloo MPA2 - AV Wijchen Team 02 0,95 --- 50
Niels Berghege JPA1 - Pallas `67 Team 08 0,85 --- 34
Noortje Bonten MPA1 - Pallas `67 Team 10 DNS --- 0
Nora Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 10 1,00 --- 55
Odi van Eupen MPA1 - Arena Team 05 1,00 --- 55
Paula Spoelman MPA1 - AV Wijchen Team 09 1,05 --- 61
Quinten Hofstad JPA2 - Pallas `67 Team 03 1,15 --- 64
Rick Wijnen JPA1 - AV Wijchen Team 09 1,00 --- 48
Robbert-Ja... Gieslink JPA1 - Pallas `67 Team 08 0,80 --- 29
Robert-Jan... der Made JPA2 - Climax Team 04 0,95 --- 43
Robin Slutter MPA2 - AV Wijchen Team 11 1,05 --- 61
Sarah Botman MPA1 - AV Wijchen Team 05 1,05 --- 61
Senne Grift JPA2 - Climax Team 04 1,10 --- 58
Silke Derks MPA1 - AV Wijchen Team 01 0,85 --- 39
Sjimmie van Riet MPA2 - Climax Team 04 DNS --- 0
Sjoerd van Roekel JPA1 - Climax Team 06 1,10 --- 58
Sterre Wijnen MPA1 - Pallas `67 Team 10 0,95 --- 50
Steven Janssen JPA2 - AV Wijchen Team 11 1,10 --- 58
Stijn van Valkenburg JPA2 - Pallas `67 Team 03 1,05 --- 53
Stijn Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 01 0,90 --- 38
Thijs Messchendorp JPA1 - Pallas `67 Team 08 0,90 --- 38
Thom Bulte JPA1 - Pallas `67 Team 08 1,00 --- 48
Tijs Vonk JPA2 - AV Wijchen Team 11 DNS --- 0
Timo Verbeet JPA2 - Arena Team 05 0,90 --- 38
Tippi Visser MPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0
Tomas IJzerman JPA2 - Pallas `67 Team 03 1,10 --- 58
Tula Frijters MPA2 - Pallas `67 Team 03 1,10 --- 67
Twan Hoogveld JPA1 - Climax Team 06 0,95 --- 43
Tycho Borm JPA1 - Pallas `67 Team 08 0,95 --- 43
Veerle van Ittersum MPA1 - Climax Team 06 1,00 --- 55
Wessel Eggink JPA2 - AV Wijchen Team 11 1,05 --- 53
Yannick Adam JPA1 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

Naam Team Res OBPPunten totaal
Amber Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 3,05 +0.0 m/s--- 38
Anouk van ...arrenburg MPA2 - Climax Team 04 3,40 +0.0 m/s--- 50
Aukje Pijlman MPA2 - AV Wijchen Team 02 2,90 +0.0 m/s--- 33
Bart Verstraaten JPA1 - AV Wijchen Team 01 3,45 +0.0 m/s--- 45
Brian Koops JPA1 - Pallas `67 Team 08 3,05 +0.0 m/s--- 33
Cailyn Meeuwisz MPA1 - Pallas `67 Team 10 3,40 +0.0 m/s--- 50
Carlijn Bodde MPA2 - Pallas `67 Team 03 3,50 +0.0 m/s--- 54
Casper Starren JPA1 - Pallas `67 Team 08 2,70 +0.0 m/s--- 23
Celine van...erikhuize MPA2 - Climax Team 04 3,95 +0.0 m/s--- 71
Christel Koops MPA2 - Pallas `67 Team 03 2,80 +0.0 m/s--- 30
Ciska Compier MPA1 - AV Wijchen Team 01 3,30 +0.0 m/s--- 46
Cuinn van Keulen JPA1 - Pallas `67 Team 08 3,05 +0.0 m/s--- 33
Daan Memelink JPA2 - Pallas `67 Team 03 3,20 +0.0 m/s--- 37
Daan Reefman JPA2 - Pallas `67 Team 03 3,40 +0.0 m/s--- 43
Dagmar Huibers MPA1 - Climax Team 06 3,00 +0.0 m/s--- 36
Dorine van Leeuwen MPA2 - Climax Team 04 3,60 +0.0 m/s--- 57
Duuk Ebbers JPA2 - Climax Team 04 3,55 +0.0 m/s--- 48
Eline Schapendonk MPA1 - AV Wijchen Team 05 3,05 +0.0 m/s--- 38
Elise Gommers MPA1 - Climax Team 06 3,40 +0.0 m/s--- 50
Esther Ros MPA1 - Pallas `67 Team 10 3,60 +0.0 m/s--- 57
Eveline Schaaps MPA2 - AV Wijchen Team 02 3,85 +0.0 m/s--- 67
Evelyn Navarro MPA1 - Climax Team 06 3,95 +0.0 m/s--- 71
Ferdinand Sanders JPA1 - AV Wijchen Team 05 3,20 +0.0 m/s--- 37
Floor Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 2,85 +0.0 m/s--- 31
Floor Ignatius MPA1 - Climax Team 06 3,85 +0.0 m/s--- 67
Floor Olthof MPA2 - Pallas `67 Team 03 3,50 +0.0 m/s--- 54
Hester Moene MPA1 - Pallas `67 Team 10 3,45 +0.0 m/s--- 52
Hylke Everts JPA1 - Pallas `67 Team 08 2,65 +0.0 m/s--- 22
Ichelle Bos MPA2 - AV Wijchen Team 11 3,70 +0.0 m/s--- 61
Ilse Veen MPA2 - Climax Team 04 3,25 +0.0 m/s--- 45
Imke den Breejen MPA1 - Pallas `67 Team 10 2,80 +0.0 m/s--- 30
Imme Lange JPA1 - AV Wijchen Team 05 3,00 +0.0 m/s--- 31
Iris de Vries MPA1 - AV Wijchen Team 09 3,45 +0.0 m/s--- 52
Isabel Eggenhuizen MPA1 - AV Wijchen Team 05