Uitslagen Meerkamp Pupil A

# Naam Team 60m60mHSlingVortexPolsverPunten totaalTeam punten
1 Bruce Boon JPA1 - Flevo Delta Team 10 9,0 10,7 21,00 32,00 3,30 368 368
2 Senna Beuckens JPA2 - AV NOP Team 08 9,7 10,4 19,00 34,00 3,35 357 357
3 Silke Wijnstok MPA2 - De Gemzen Team 03 9,6 11,3 20,00 24,00 2,80 342 342
4 Lotha Opara MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 9,5 10,1 18,00 17,50 3,00 339 339
5 Daan Rikkers JPA2 - AV Athlos Team 09 10,1 10,7 20,00 31,00 3,40 335 273
6 Sterre Kurpershoek MPA2 - AV Athlos Team 06 9,1 10,8 13,50 21,50 2,90 325 325
7 Daniel Kleermaker JPA2 - AV Athlos Team 09 9,9 10,7 20,50 30,00 2,60 317 297
8 Yorik Wiegman JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 10,6 11,6 21,50 32,00 3,20 316 316
9 Donna Dorgelo MPA2 - Flevo Delta Team 10 9,4 11,6 15,50 19,00 3,10 309 309
10 Daan Geerling JPA2 - AV Athlos Team 09 9,9 11,3 18,50 31,00 2,65 302 302
11 Daan Bartelds JPA1 - de Sprinter Team 04 10,0 11,2 19,00 25,50 3,10 298 298
12 Roel Wielstra JPA2 - AV NOP Team 08 10,2 10,5 17,50 20,00 3,45 291 291
13 Bram Eleveld JPA1 - AV Athlos Team 07 10,2 12,0 20,00 26,00 3,20 290 290
14 Bram Beekman JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 9,5 10,9 18,00 19,00 3,05 288 288
15 Thijs van der Maaten JPA1 - AV Athlos Team 07 10,0 10,5 17,00 23,50 2,85 287 287
16 Thomas Reining JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 10,9 11,6 18,50 30,00 3,05 284 284
16 Thijmen Middelkamp JPA2 - AV Athlos Team 09 9,6 10,8 14,00 24,50 2,95 284 238
18 Lucas van Sleen JPA2 - de Sprinter Team 04 9,6 10,6 13,50 23,50 2,90 281 237
19 Elisa Nap MPA2 - De Gemzen Team 03 10,2 11,7 17,50 17,00 2,85 279 279
20 Rick Aartsen JPA2 - AV Athlos Team 09 10,3 11,8 16,00 29,50 2,95 278 105
21 Luuk van der Maaten JPA1 - AV Athlos Team 07 10,0 11,4 13,50 29,50 2,70 273 229
22 Indy Faassen MPA2 - Flevo Delta Team 11 10,0 11,2 18,50 14,00 2,30 272 272
23 Isabel van Houweling MPA1 - De Gemzen Team 03 10,3 12,1 17,00 17,50 2,80 269 269
23 Tessa Harbrink MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 10,6 11,4 15,00 19,00 2,80 269 269
25 Jesse ten Have JPA2 - AV Athlos Team 09 10,1 11,7 19,00 22,00 2,70 264 92
26 Maarten Scholte JPA1 - Flevo Delta Team 11 9,6 11,7 15,00 21,50 2,90 262 262
27 Fien Molenberg MPA1 - AV Athlos Team 06 10,1 11,5 13,50 16,00 2,85 261 261
28 Tom ter Haar JPA2 - AV NOP Team 08 10,3 10,7 15,50 19,00 2,95 258 200
29 Nienke Wagenaar MPA1 - De Gemzen Team 03 9,9 11,0 13,00 15,00 2,40 257 160
30 Marit Roze MPA2 - de Sprinter Team 04 10,1 11,3 12,50 16,50 2,65 256 211
30 Ids Peenstra JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 10,3 11,7 13,00 28,50 2,75 256 256
32 Han Jona Verbaan JPA2 - AV NOP Team 08 10,0 12,0 21,00 18,00 2,50 254 143
33 Renger Zeeman JPA2 - AV Athlos Team 09 10,0 11,3 13,50 23,50 2,60 251 65
34 Christy ter Horst MPA1 - AV PEC 1910 Team 01 10,0 11,7 12,50 16,50 2,60 249 249
35 Kian Beks JPA1 - Isala `96 Team 12 11,0 12,7 16,50 28,00 2,90 247 247
36 Dynand Maerman JPA1 - Flevo Delta Team 10 10,1 12,4 17,50 24,00 2,40 246 195
37 Thijs Verheij JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 10,1 11,2 17,00 14,50 2,95 245 245
38 Cas Kanis JPA1 - Isala `96 Team 12 10,5 12,1 15,00 24,50 2,80 243 243
39 Suusje Berkenbosch MPA1 - De Gemzen Team 03 10,1 12,0 11,00 15,50 2,95 242 171
40 Mohamed Bouzalmat JPA1 - AV Athlos Team 07 10,2 11,5 16,00 22,00 2,20 239 228
41 Fleur Slurink MPA1 - de Sprinter Team 04 9,9 12,0 13,00 14,00 2,50 238 125
42 Evelien Vos MPA2 - de Sprinter Team 04 9,9 11,6 12,00 12,00 2,65 237 174
43 Ryan Honders JPA2 - Flevo Delta Team 10 10,2 11,9 18,00 15,00 2,75 233 173
44 Fabian Serree JPA2 - AV Athlos Team 09 9,7 11,2 12,50 17,00 2,55 232 141
45 Miriam Felix MPA1 - Flevo Delta Team 10 10,2 12,0 12,50 13,50 2,70 231 231
46 Jurgen van der Haar JPA1 - de Sprinter Team 04 10,5 11,1 14,50 17,00 2,75 230 119
47 Boet Veld JPA2 - AV Athlos Team 09 10,4 11,7 16,00 20,00 1,90 220 55
48 Robin Hegeman JPA2 - AV NOP Team 08 9,9 11,2 DNS 25,50 2,65 219 219
49 Maarten Sijbrandy JPA2 - Flevo Delta Team 10 9,7 11,4 13,50 13,50 2,35 218 138
50 Mats Petersen JPA1 - AV Athlos Team 07 10,3 12,1 15,00 15,00 2,80 216 189
50 Sophie ten Heuvel MPA2 - Isala `96 Team 12 11,5 12,7 13,00 19,50 2,70 216 176
52 Tristan Overtoom JPA2 - AV NOP Team 08 10,5 11,7 14,50 17,00 2,55 215 0
53 Sylke Dijksma MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 10,2 11,3 12,00 10,00 2,10 213 190
53 Suze Juffermans MPA1 - AV NOP Team 08 11,3 12,0 17,50 12,00 2,20 213 71
55 Callemijn Kleijn MPA1 - de Sprinter Team 04 10,8 12,6 13,00 12,50 2,85 211 79
56 Anniek Draaistra MPA1 - AV NOP Team 08 11,1 11,2 11,00 14,00 2,30 208 80
57 Ole de Vries JPA1 - de Sprinter Team 04 10,5 12,3 13,50 16,50 2,65 203 0
57 Jasper Hiemstra JPA2 - AV NOP Team 08 10,3 13,0 14,50 16,00 2,75 203 24
59 Jasmijn Lassche MPA2 - De Gemzen Team 03 11,1 12,4 14,50 13,00 2,30 201 55
59 Merijn Renshoff JPA2 - De Gemzen Team 03 13,1 12,0 15,00 23,00 2,90 201 132
59 Daan Bergmans JPA2 - Flevo Delta Team 11 10,6 12,2 15,00 18,00 2,10 201 201
59 Ming-Jeng Vahl JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 11,1 12,2 13,00 22,50 2,30 201 147
59 Maxime van Mourik MPA1 - AV Athlos Team 06 10,5 12,3 11,50 12,50 2,35 201 161
64 Nanouk Bal MPA1 - AV Athlos Team 06 11,0 12,3 13,50 12,50 2,40 200 128
65 Floran Heirbaut JPA2 - De Gemzen Team 03 10,6 12,4 13,00 17,00 2,65 199 0
66 Jasmina Dadou MPA2 - AV Athlos Team 06 11,5 12,7 14,50 16,50 2,07 194 145
67 Olaf Langeslag JPA1 - Isala `96 Team 12 10,5 12,7 16,00 17,50 1,45 191 109
68 Finn van Es JPA2 - AV Athlos Team 07 10,5 12,8 14,00 19,00 1,85 189 0
69 Sverre Nygard JPA2 - de Sprinter Team 04 11,4 12,3 13,00 18,00 2,70 188 0
70 Luuk Hansman JPA2 - Isala `96 Team 12 11,2 12,3 14,50 14,00 2,65 186 122
71 Kars Groothuismink JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 11,2 11,0 12,50 11,50 2,45 184 105
72 Jolijn Bakkenes MPA1 - AV Athlos Team 06 10,8 12,7 12,00 12,00 2,00 180 55
72 Lynn Bunnik MPA1 - AV Athlos Team 06 10,2 13,1 10,50 10,50 2,20 180 82
74 Bart Hutten JPA2 - de Sprinter Team 04 11,9 12,1 14,00 18,50 2,25 179 38
75 Sarah Croese MPA2 - Isala `96 Team 12 12,1 12,9 10,50 21,00 2,10 177 104
76 Lucas Nicolai JPA2 - AV Athlos Team 07 11,8 13,1 14,50 20,50 2,30 176 106
77 Dide Krolis MPA1 - AV Athlos Team 06 11,0 13,4 9,50 17,00 2,15 172 38
78 Lisa Zoon MPA2 - Flevo Delta Team 11 11,0 13,6 12,00 13,50 2,20 171 171
79 Jocelijn Dijkman MPA1 - de Sprinter Team 04 DNS 12,7 14,50 17,50 2,45 168 95
80 Jesse Ouwehand JPA1 - Isala `96 Team 12 10,9 12,9 10,50 20,00 1,80 165 88
81 Veerle van den Berg MPA1 - AV NOP Team 08 10,4 13,1 10,50 9,50 1,75 162 64
82 Mia ten Heuvel MPA1 - Isala `96 Team 12 11,5 14,1 12,00 12,50 2,50 160 21
83 Sophia van Loo MPA1 - AV Athlos Team 06 11,4 13,3 13,00 9,50 2,05 156 48
84 Daan Beute JPA1 - Isala `96 Team 12 10,9 12,9 12,50 12,50 1,75 149 45
85 Lot Haverkamp MPA2 - De Gemzen Team 03 11,7 13,9 11,00 9,50 2,20 135 0
86 Rens van der Weiden JPA2 - AV Athlos Team 07 11,6 13,7 11,50 14,00 1,85 130 0
87 Joyce de Vries MPA1 - AV Athlos Team 06 11,5 13,0 8,50 10,50 DNS 129 0
88 Jaap Zoon JPA1 - Flevo Delta Team 11 12,1 13,4 14,00 7,50 2,05 121 109
88 Miron de Ruiter JPA1 - AV NOP Team 08 11,7 14,8 10,50 18,50 1,55 121 38
90 Rens van Oosten JPA1 - De Gemzen Team 03 14,0 15,0 11,50 18,50 2,25 109 38
91 Pim Harleman JPA2 - Flevo Delta Team 11 13,3 16,7 11,50 9,50 2,35 76 24
92 Merel Doornbos MPA1 - AV PEC 1910 Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
92 Kimani Sankon JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
92 Rosemarijn Mulder MPA2 - de Sprinter Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
92 Bram Nusmeier JPA1 - AV Athlos Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
92 Carolien Remijn MPA1 - AV Athlos Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
92 Cécile Kamphuis MPA1 - Isala `96 Team 12 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
92 Rafael van Gelder JPA2 - AV Athlos Team 12 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

# Naam Team P1P2ResOBPPunten totaal
1 Bruce Boon JPA1 - Flevo Delta Team 10 9,0 9,0 --- 89
2 Sterre Kurpershoek MPA2 - AV Athlos Team 06 9,1 9,1 --- 100
3 Donna Dorgelo MPA2 - Flevo Delta Team 10 9,4 9,4 --- 91
4 Lotha Opara MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 9,5 9,5 --- 88
4 Bram Beekman JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 9,5 9,5 --- 77
6 Silke Wijnstok MPA2 - De Gemzen Team 03 9,6 9,6 --- 85
6 Thijmen Middelkamp JPA2 - AV Athlos Team 09 9,6 9,6 --- 74
6 Lucas van Sleen JPA2 - de Sprinter Team 04 9,6 9,6 --- 74
6 Maarten Scholte JPA1 - Flevo Delta Team 11 9,6 9,6 --- 74
10 Senna Beuckens JPA2 - AV NOP Team 08 9,7 9,7 --- 72
10 Fabian Serree JPA2 - AV Athlos Team 09 9,7 9,7 --- 72
10 Maarten Sijbrandy JPA2 - Flevo Delta Team 10 9,7 9,7 --- 72
13 Nienke Wagenaar MPA1 - De Gemzen Team 03 9,9 9,9 --- 77
13 Fleur Slurink MPA1 - de Sprinter Team 04 9,9 9,9 --- 77
13 Evelien Vos MPA2 - de Sprinter Team 04 9,9 9,9 --- 77
13 Robin Hegeman JPA2 - AV NOP Team 08 9,9 9,9 --- 67
13 Daan Geerling JPA2 - AV Athlos Team 09 9,9 9,9 --- 67
13 Daniel Kleermaker JPA2 - AV Athlos Team 09 9,9 9,9 --- 67
19 Christy ter Horst MPA1 - AV PEC 1910 Team 01 10,0 10,0 --- 74
19 Indy Faassen MPA2 - Flevo Delta Team 11 10,0 10,0 --- 74
19 Han Jona Verbaan JPA2 - AV NOP Team 08 10,0 10,0 --- 65
19 Renger Zeeman JPA2 - AV Athlos Team 09 10,0 10,0 --- 65
19 Thijs van der Maaten JPA1 - AV Athlos Team 07 10,0 10,0 --- 65
19 Luuk van der Maaten JPA1 - AV Athlos Team 07 10,0 10,0 --- 65
19 Daan Bartelds JPA1 - de Sprinter Team 04 10,0 10,0 --- 65
26 Suusje Berkenbosch MPA1 - De Gemzen Team 03 10,1 10,1 --- 72
26 Fien Molenberg MPA1 - AV Athlos Team 06 10,1 10,1 --- 72
26 Marit Roze MPA2 - de Sprinter Team 04 10,1 10,1 --- 72
26 Jesse ten Have JPA2 - AV Athlos Team 09 10,1 10,1 --- 62
26 Daan Rikkers JPA2 - AV Athlos Team 09 10,1 10,1 --- 62
26 Thijs Verheij JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 10,1 10,1 --- 62
26 Dynand Maerman JPA1 - Flevo Delta Team 10 10,1 10,1 --- 62
33 Lynn Bunnik MPA1 - AV Athlos Team 06 10,2 10,2 --- 69
33 Miriam Felix MPA1 - Flevo Delta Team 10 10,2 10,2 --- 69
33 Elisa Nap MPA2 - De Gemzen Team 03 10,2 10,2 --- 69
33 Sylke Dijksma MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 10,2 10,2 --- 69
33 Roel Wielstra JPA2 - AV NOP Team 08 10,2 10,2 --- 60
33 Ryan Honders JPA2 - Flevo Delta Team 10 10,2 10,2 --- 60
33 Mohamed Bouzalmat JPA1 - AV Athlos Team 07 10,2 10,2 --- 60
33 Bram Eleveld JPA1 - AV Athlos Team 07 10,2 10,2 --- 60
41 Isabel van Houweling MPA1 - De Gemzen Team 03 10,3 10,3 --- 67
41 Jasper Hiemstra JPA2 - AV NOP Team 08 10,3 10,3 --- 58
41 Tom ter Haar JPA2 - AV NOP Team 08 10,3 10,3 --- 58
41 Rick Aartsen JPA2 - AV Athlos Team 09 10,3 10,3 --- 58
41 Mats Petersen JPA1 - AV Athlos Team 07 10,3 10,3 --- 58
41 Ids Peenstra JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 10,3 10,3 --- 58
47 Veerle van den Berg MPA1 - AV NOP Team 08 10,4 10,4 --- 64
47 Boet Veld JPA2 - AV Athlos Team 09 10,4 10,4 --- 56
49 Maxime van Mourik MPA1 - AV Athlos Team 06 10,5 10,5 --- 62
49 Tristan Overtoom JPA2 - AV NOP Team 08 10,5 10,5 --- 54
49 Finn van Es JPA2 - AV Athlos Team 07 10,5 10,5 --- 54
49 Cas Kanis JPA1 - Isala `96 Team 12 10,5 10,5 --- 54
49 Olaf Langeslag JPA1 - Isala `96 Team 12 10,5 10,5 --- 54
49 Ole de Vries JPA1 - de Sprinter Team 04 10,5 10,5 --- 54
49 Jurgen van der Haar JPA1 - de Sprinter Team 04 10,5 10,5 --- 54
56 Tessa Harbrink MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 10,6 10,6 --- 59
56 Floran Heirbaut JPA2 - De Gemzen Team 03 10,6 10,6 --- 52
56 Daan Bergmans JPA2 - Flevo Delta Team 11 10,6 10,6 --- 52
56 Yorik Wiegman JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 10,6 10,6 --- 52
60 Jolijn Bakkenes MPA1 - AV Athlos Team 06 10,8 10,8 --- 55
60 Callemijn Kleijn MPA1 - de Sprinter Team 04 10,8 10,8 --- 55
62 Thomas Reining JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 10,9 10,9 --- 45
62 Daan Beute JPA1 - Isala `96 Team 12 10,9 10,9 --- 45
62 Jesse Ouwehand JPA1 - Isala `96 Team 12 10,9 10,9 --- 45
65 Dide Krolis MPA1 - AV Athlos Team 06 11,0 11,0 --- 50
65 Nanouk Bal MPA1 - AV Athlos Team 06 11,0 11,0 --- 50
65 Lisa Zoon MPA2 - Flevo Delta Team 11 11,0 11,0 --- 50
65 Kian Beks JPA1 - Isala `96 Team 12 11,0 11,0 --- 44
69 Anniek Draaistra MPA1 - AV NOP Team 08 11,1 11,1 --- 48
69 Jasmijn Lassche MPA2 - De Gemzen Team 03 11,1 11,1 --- 48
69 Ming-Jeng Vahl JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 11,1 11,1 --- 42
72 Luuk Hansman JPA2 - Isala `96 Team 12 11,2 11,2 --- 40
72 Kars Groothuismink JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 11,2 11,2 --- 40
74 Suze Juffermans MPA1 - AV NOP Team 08 11,3 11,3 --- 44
75 Sophia van Loo MPA1 - AV Athlos Team 06 11,4 11,4 --- 42
75 Sverre Nygard JPA2 - de Sprinter Team 04 11,4 11,4 --- 36
77 Joyce de Vries MPA1 - AV Athlos Team 06 11,5 11,5 --- 40
77 Mia ten Heuvel MPA1 - Isala `96 Team 12 11,5 11,5 --- 40
77 Jasmina Dadou MPA2 - AV Athlos Team 06 11,5 11,5 --- 40
77 Sophie ten Heuvel MPA2 - Isala `96 Team 12 11,5 11,5 --- 40
81 Rens van der Weiden JPA2 - AV Athlos Team 07 11,6 11,6 --- 33
82 Lot Haverkamp MPA2 - De Gemzen Team 03 11,7 11,7 --- 36
82 Miron de Ruiter JPA1 - AV NOP Team 08 11,7 11,7 --- 31
84 Lucas Nicolai JPA2 - AV Athlos Team 07 11,8 11,8 --- 29
85 Bart Hutten JPA2 - de Sprinter Team 04 11,9 11,9 --- 28
86 Sarah Croese MPA2 - Isala `96 Team 12 12,1 12,1 --- 28
86 Jaap Zoon JPA1 - Flevo Delta Team 11 12,1 12,1 --- 25
88 Merijn Renshoff JPA2 - De Gemzen Team 03 13,1 13,1 --- 12
89 Pim Harleman JPA2 - Flevo Delta Team 11 13,3 13,3 --- 10
90 Rens van Oosten JPA1 - De Gemzen Team 03 14,0 14,0 --- 4
Rafael van Gelder JPA2 - AV Athlos Team 12 DNS DNS --- 0
Kimani Sankon JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 DNS DNS --- 0
Carolien Remijn MPA1 - AV Athlos Team 06 DNS DNS --- 0
Merel Doornbos MPA1 - AV PEC 1910 Team 01 DNS DNS --- 0
Cécile Kamphuis MPA1 - Isala `96 Team 12 DNS DNS --- 0
Jocelijn Dijkman MPA1 - de Sprinter Team 04 DNS DNS --- 0
Bram Nusmeier JPA1 - AV Athlos Team 07 DNS DNS --- 0
Rosemarijn Mulder MPA2 - de Sprinter Team 04 DNS DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Lotha Opara MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 10,1 --- 101
2 Senna Beuckens JPA2 - AV NOP Team 08 10,4 --- 83
3 Roel Wielstra JPA2 - AV NOP Team 08 10,5 --- 81
3 Thijs van der Maaten JPA1 - AV Athlos Team 07 10,5 --- 81
5 Lucas van Sleen JPA2 - de Sprinter Team 04 10,6 --- 79
6 Tom ter Haar JPA2 - AV NOP Team 08 10,7 --- 77
6 Daniel Kleermaker JPA2 - AV Athlos Team 09 10,7 --- 77
6 Daan Rikkers JPA2 - AV Athlos Team 09 10,7 --- 77
6 Bruce Boon JPA1 - Flevo Delta Team 10 10,7 --- 77
10 Sterre Kurpershoek MPA2 - AV Athlos Team 06 10,8 --- 87
10 Thijmen Middelkamp JPA2 - AV Athlos Team 09 10,8 --- 76
12 Bram Beekman JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 10,9 --- 74
13 Nienke Wagenaar MPA1 - De Gemzen Team 03 11,0 --- 83
13 Kars Groothuismink JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 11,0 --- 72
15 Jurgen van der Haar JPA1 - de Sprinter Team 04 11,1 --- 71
16 Anniek Draaistra MPA1 - AV NOP Team 08 11,2 --- 80
16 Indy Faassen MPA2 - Flevo Delta Team 11 11,2 --- 80
16 Robin Hegeman JPA2 - AV NOP Team 08 11,2 --- 69
16 Fabian Serree JPA2 - AV Athlos Team 09 11,2 --- 69
16 Thijs Verheij JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 11,2 --- 69
16 Daan Bartelds JPA1 - de Sprinter Team 04 11,2 --- 69
22 Silke Wijnstok MPA2 - De Gemzen Team 03 11,3 --- 78
22 Sylke Dijksma MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 11,3 --- 78
22 Marit Roze MPA2 - de Sprinter Team 04 11,3 --- 78
22 Daan Geerling JPA2 - AV Athlos Team 09 11,3 --- 67
22 Renger Zeeman JPA2 - AV Athlos Team 09 11,3 --- 67
27 Tessa Harbrink MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 11,4 --- 76
27 Maarten Sijbrandy JPA2 - Flevo Delta Team 10 11,4 --- 66
27 Luuk van der Maaten JPA1 - AV Athlos Team 07 11,4 --- 66
30 Fien Molenberg MPA1 - AV Athlos Team 06 11,5 --- 74
30 Mohamed Bouzalmat JPA1 - AV Athlos Team 07 11,5 --- 64
32 Donna Dorgelo MPA2 - Flevo Delta Team 10 11,6 --- 72
32 Evelien Vos MPA2 - de Sprinter Team 04 11,6 --- 72
32 Thomas Reining JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 11,6 --- 63
32 Yorik Wiegman JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 11,6 --- 63
36 Christy ter Horst MPA1 - AV PEC 1910 Team 01 11,7 --- 70
36 Elisa Nap MPA2 - De Gemzen Team 03 11,7 --- 70
36 Tristan Overtoom JPA2 - AV NOP Team 08 11,7 --- 61
36 Boet Veld JPA2 - AV Athlos Team 09 11,7 --- 61
36 Jesse ten Have JPA2 - AV Athlos Team 09 11,7 --- 61
36 Maarten Scholte JPA1 - Flevo Delta Team 11 11,7 --- 61
36 Ids Peenstra JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 11,7 --- 61
43 Rick Aartsen JPA2 - AV Athlos Team 09 11,8 --- 60
44 Ryan Honders JPA2 - Flevo Delta Team 10 11,9 --- 58
45 Suze Juffermans MPA1 - AV NOP Team 08 12,0 --- 65
45 Suusje Berkenbosch MPA1 - De Gemzen Team 03 12,0 --- 65
45 Miriam Felix MPA1 - Flevo Delta Team 10 12,0 --- 65
45 Fleur Slurink MPA1 - de Sprinter Team 04 12,0 --- 65
45 Han Jona Verbaan JPA2 - AV NOP Team 08 12,0 --- 57
45 Merijn Renshoff JPA2 - De Gemzen Team 03 12,0 --- 57
45 Bram Eleveld JPA1 - AV Athlos Team 07 12,0 --- 57
52 Isabel van Houweling MPA1 - De Gemzen Team 03 12,1 --- 64
52 Bart Hutten JPA2 - de Sprinter Team 04 12,1 --- 55
52 Mats Petersen JPA1 - AV Athlos Team 07 12,1 --- 55
52 Cas Kanis JPA1 - Isala `96 Team 12 12,1 --- 55
56 Daan Bergmans JPA2 - Flevo Delta Team 11 12,2 --- 54
56 Ming-Jeng Vahl JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 12,2 --- 54
58 Maxime van Mourik MPA1 - AV Athlos Team 06 12,3 --- 60
58 Nanouk Bal MPA1 - AV Athlos Team 06 12,3 --- 60
58 Luuk Hansman JPA2 - Isala `96 Team 12 12,3 --- 52
58 Sverre Nygard JPA2 - de Sprinter Team 04 12,3 --- 52
58 Ole de Vries JPA1 - de Sprinter Team 04 12,3 --- 52
63 Jasmijn Lassche MPA2 - De Gemzen Team 03 12,4 --- 59
63 Floran Heirbaut JPA2 - De Gemzen Team 03 12,4 --- 51
63 Dynand Maerman JPA1 - Flevo Delta Team 10 12,4 --- 51
66 Callemijn Kleijn MPA1 - de Sprinter Team 04 12,6 --- 55
67 Jolijn Bakkenes MPA1 - AV Athlos Team 06 12,7 --- 54
67 Jocelijn Dijkman MPA1 - de Sprinter Team 04 12,7 --- 54
67 Jasmina Dadou MPA2 - AV Athlos Team 06 12,7 --- 54
67 Sophie ten Heuvel MPA2 - Isala `96 Team 12 12,7 --- 54
67 Kian Beks JPA1 - Isala `96 Team 12 12,7 --- 47
67 Olaf Langeslag JPA1 - Isala `96 Team 12 12,7 --- 47
73 Finn van Es JPA2 - AV Athlos Team 07 12,8 --- 45
74 Sarah Croese MPA2 - Isala `96 Team 12 12,9 --- 51
74 Daan Beute JPA1 - Isala `96 Team 12 12,9 --- 44
74 Jesse Ouwehand JPA1 - Isala `96 Team 12 12,9 --- 44
77 Joyce de Vries MPA1 - AV Athlos Team 06 13,0 --- 49
77 Jasper Hiemstra JPA2 - AV NOP Team 08 13,0 --- 43
79 Veerle van den Berg MPA1 - AV NOP Team 08 13,1 --- 48
79 Lynn Bunnik MPA1 - AV Athlos Team 06 13,1 --- 48
79 Lucas Nicolai JPA2 - AV Athlos Team 07 13,1 --- 41
82 Sophia van Loo MPA1 - AV Athlos Team 06 13,3 --- 45
83 Dide Krolis MPA1 - AV Athlos Team 06 13,4 --- 43
83 Jaap Zoon JPA1 - Flevo Delta Team 11 13,4 --- 38
85 Lisa Zoon MPA2 - Flevo Delta Team 11 13,6 --- 40
86 Rens van der Weiden JPA2 - AV Athlos Team 07 13,7 --- 34
87 Lot Haverkamp MPA2 - De Gemzen Team 03 13,9 --- 36
88 Mia ten Heuvel MPA1 - Isala `96 Team 12 14,1 --- 34
89 Miron de Ruiter JPA1 - AV NOP Team 08 14,8 --- 22
90 Rens van Oosten JPA1 - De Gemzen Team 03 15,0 --- 20
91 Pim Harleman JPA2 - Flevo Delta Team 11 16,7 --- 7
Rafael van Gelder JPA2 - AV Athlos Team 12 DNS --- 0
Kimani Sankon JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 DNS --- 0
Carolien Remijn MPA1 - AV Athlos Team 06 DNS --- 0
Merel Doornbos MPA1 - AV PEC 1910 Team 01 DNS --- 0
Cécile Kamphuis MPA1 - Isala `96 Team 12 DNS --- 0
Bram Nusmeier JPA1 - AV Athlos Team 07 DNS --- 0
Rosemarijn Mulder MPA2 - de Sprinter Team 04 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Yorik Wiegman JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 21,50 --- 80
2 Han Jona Verbaan JPA2 - AV NOP Team 08 21,00 --- 78
2 Bruce Boon JPA1 - Flevo Delta Team 10 21,00 --- 78
4 Daniel Kleermaker JPA2 - AV Athlos Team 09 20,50 --- 76
5 Silke Wijnstok MPA2 - De Gemzen Team 03 20,00 --- 84
5 Daan Rikkers JPA2 - AV Athlos Team 09 20,00 --- 73
5 Bram Eleveld JPA1 - AV Athlos Team 07 20,00 --- 73
8 Senna Beuckens JPA2 - AV NOP Team 08 19,00 --- 69
8 Jesse ten Have JPA2 - AV Athlos Team 09 19,00 --- 69
8 Daan Bartelds JPA1 - de Sprinter Team 04 19,00 --- 69
11 Indy Faassen MPA2 - Flevo Delta Team 11 18,50 --- 76
11 Daan Geerling JPA2 - AV Athlos Team 09 18,50 --- 66
11 Thomas Reining JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 18,50 --- 66
14 Lotha Opara MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 18,00 --- 74
14 Ryan Honders JPA2 - Flevo Delta Team 10 18,00 --- 64
14 Bram Beekman JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 18,00 --- 64
17 Suze Juffermans MPA1 - AV NOP Team 08 17,50 --- 71
17 Elisa Nap MPA2 - De Gemzen Team 03 17,50 --- 71
17 Roel Wielstra JPA2 - AV NOP Team 08 17,50 --- 62
17 Dynand Maerman JPA1 - Flevo Delta Team 10 17,50 --- 62
21 Isabel van Houweling MPA1 - De Gemzen Team 03 17,00 --- 68
21 Thijs Verheij JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 17,00 --- 59
21 Thijs van der Maaten JPA1 - AV Athlos Team 07 17,00 --- 59
24 Kian Beks JPA1 - Isala `96 Team 12 16,50 --- 57
25 Boet Veld JPA2 - AV Athlos Team 09 16,00 --- 55
25 Rick Aartsen JPA2 - AV Athlos Team 09 16,00 --- 55
25 Mohamed Bouzalmat JPA1 - AV Athlos Team 07 16,00 --- 55
25 Olaf Langeslag JPA1 - Isala `96 Team 12 16,00 --- 55
29 Donna Dorgelo MPA2 - Flevo Delta Team 10 15,50 --- 61
29 Tom ter Haar JPA2 - AV NOP Team 08 15,50 --- 53
31 Tessa Harbrink MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 15,00 --- 58
31 Merijn Renshoff JPA2 - De Gemzen Team 03 15,00 --- 50
31 Daan Bergmans JPA2 - Flevo Delta Team 11 15,00 --- 50
31 Mats Petersen JPA1 - AV Athlos Team 07 15,00 --- 50
31 Maarten Scholte JPA1 - Flevo Delta Team 11 15,00 --- 50
31 Cas Kanis JPA1 - Isala `96 Team 12 15,00 --- 50
37 Jocelijn Dijkman MPA1 - de Sprinter Team 04 14,50 --- 55
37 Jasmijn Lassche MPA2 - De Gemzen Team 03 14,50 --- 55
37 Jasmina Dadou MPA2 - AV Athlos Team 06 14,50 --- 55
37 Tristan Overtoom JPA2 - AV NOP Team 08 14,50 --- 48
37 Jasper Hiemstra JPA2 - AV NOP Team 08 14,50 --- 48
37 Lucas Nicolai JPA2 - AV Athlos Team 07 14,50 --- 48
37 Luuk Hansman JPA2 - Isala `96 Team 12 14,50 --- 48
37 Jurgen van der Haar JPA1 - de Sprinter Team 04 14,50 --- 48
45 Finn van Es JPA2 - AV Athlos Team 07 14,00 --- 46
45 Thijmen Middelkamp JPA2 - AV Athlos Team 09 14,00 --- 46
45 Bart Hutten JPA2 - de Sprinter Team 04 14,00 --- 46
45 Jaap Zoon JPA1 - Flevo Delta Team 11 14,00 --- 46
49 Fien Molenberg MPA1 - AV Athlos Team 06 13,50 --- 50
49 Nanouk Bal MPA1 - AV Athlos Team 06 13,50 --- 50
49 Sterre Kurpershoek MPA2 - AV Athlos Team 06 13,50 --- 50
49 Renger Zeeman JPA2 - AV Athlos Team 09 13,50 --- 44
49 Maarten Sijbrandy JPA2 - Flevo Delta Team 10 13,50 --- 44
49 Lucas van Sleen JPA2 - de Sprinter Team 04 13,50 --- 44
49 Luuk van der Maaten JPA1 - AV Athlos Team 07 13,50 --- 44
49 Ole de Vries JPA1 - de Sprinter Team 04 13,50 --- 44
57 Nienke Wagenaar MPA1 - De Gemzen Team 03 13,00 --- 48
57 Sophia van Loo MPA1 - AV Athlos Team 06 13,00 --- 48
57 Fleur Slurink MPA1 - de Sprinter Team 04 13,00 --- 48
57 Callemijn Kleijn MPA1 - de Sprinter Team 04 13,00 --- 48
57 Sophie ten Heuvel MPA2 - Isala `96 Team 12 13,00 --- 48
57 Floran Heirbaut JPA2 - De Gemzen Team 03 13,00 --- 41
57 Sverre Nygard JPA2 - de Sprinter Team 04 13,00 --- 41
57 Ming-Jeng Vahl JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 13,00 --- 41
57 Ids Peenstra JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 13,00 --- 41
66 Miriam Felix MPA1 - Flevo Delta Team 10 12,50 --- 45
66 Christy ter Horst MPA1 - AV PEC 1910 Team 01 12,50 --- 45
66 Marit Roze MPA2 - de Sprinter Team 04 12,50 --- 45
66 Fabian Serree JPA2 - AV Athlos Team 09 12,50 --- 39
66 Kars Groothuismink JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 12,50 --- 39
66 Daan Beute JPA1 - Isala `96 Team 12 12,50 --- 39
72 Jolijn Bakkenes MPA1 - AV Athlos Team 06 12,00 --- 43
72 Mia ten Heuvel MPA1 - Isala `96 Team 12 12,00 --- 43
72 Lisa Zoon MPA2 - Flevo Delta Team 11 12,00 --- 43
72 Sylke Dijksma MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 12,00 --- 43
72 Evelien Vos MPA2 - de Sprinter Team 04 12,00 --- 43
77 Maxime van Mourik MPA1 - AV Athlos Team 06 11,50 --- 40
77 Rens van der Weiden JPA2 - AV Athlos Team 07 11,50 --- 35
77 Pim Harleman JPA2 - Flevo Delta Team 11 11,50 --- 35
77 Rens van Oosten JPA1 - De Gemzen Team 03 11,50 --- 35
81 Anniek Draaistra MPA1 - AV NOP Team 08 11,00 --- 38
81 Suusje Berkenbosch MPA1 - De Gemzen Team 03 11,00 --- 38
81 Lot Haverkamp MPA2 - De Gemzen Team 03 11,00 --- 38
84 Veerle van den Berg MPA1 - AV NOP Team 08 10,50 --- 35
84 Lynn Bunnik MPA1 - AV Athlos Team 06 10,50 --- 35
84 Sarah Croese MPA2 - Isala `96 Team 12 10,50 --- 35
84 Miron de Ruiter JPA1 - AV NOP Team 08 10,50 --- 30
84 Jesse Ouwehand JPA1 - Isala `96 Team 12 10,50 --- 30
89 Dide Krolis MPA1 - AV Athlos Team 06 9,50 --- 30
90 Joyce de Vries MPA1 - AV Athlos Team 06 8,50 --- 25
Robin Hegeman JPA2 - AV NOP Team 08 DNS --- 0
Rafael van Gelder JPA2 - AV Athlos Team 12 DNS --- 0
Kimani Sankon JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 DNS --- 0
Carolien Remijn MPA1 - AV Athlos Team 06 DNS --- 0
Merel Doornbos MPA1 - AV PEC 1910 Team 01 DNS --- 0
Cécile Kamphuis MPA1 - Isala `96 Team 12 DNS --- 0
Bram Nusmeier JPA1 - AV Athlos Team 07 DNS --- 0
Rosemarijn Mulder MPA2 - de Sprinter Team 04 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Senna Beuckens JPA2 - AV NOP Team 08 34,00 --- 91
2 Yorik Wiegman JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 32,00 --- 84
2 Bruce Boon JPA1 - Flevo Delta Team 10 32,00 --- 84
4 Daan Geerling JPA2 - AV Athlos Team 09 31,00 --- 80
4 Daan Rikkers JPA2 - AV Athlos Team 09 31,00 --- 80
6 Daniel Kleermaker JPA2 - AV Athlos Team 09 30,00 --- 77
6 Thomas Reining JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 30,00 --- 77
8 Rick Aartsen JPA2 - AV Athlos Team 09 29,50 --- 75
8 Luuk van der Maaten JPA1 - AV Athlos Team 07 29,50 --- 75
10 Ids Peenstra JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 28,50 --- 72
11 Kian Beks JPA1 - Isala `96 Team 12 28,00 --- 70
12 Bram Eleveld JPA1 - AV Athlos Team 07 26,00 --- 63
13 Robin Hegeman JPA2 - AV NOP Team 08 25,50 --- 61
13 Daan Bartelds JPA1 - de Sprinter Team 04 25,50 --- 61
15 Thijmen Middelkamp JPA2 - AV Athlos Team 09 24,50 --- 58
15 Cas Kanis JPA1 - Isala `96 Team 12 24,50 --- 58
17 Silke Wijnstok MPA2 - De Gemzen Team 03 24,00 --- 65
17 Dynand Maerman JPA1 - Flevo Delta Team 10 24,00 --- 56
19 Renger Zeeman JPA2 - AV Athlos Team 09 23,50 --- 55
19 Lucas van Sleen JPA2 - de Sprinter Team 04 23,50 --- 55
19 Thijs van der Maaten JPA1 - AV Athlos Team 07 23,50 --- 55
22 Merijn Renshoff JPA2 - De Gemzen Team 03 23,00 --- 53
23 Ming-Jeng Vahl JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 22,50 --- 51
24 Jesse ten Have JPA2 - AV Athlos Team 09 22,00 --- 49
24 Mohamed Bouzalmat JPA1 - AV Athlos Team 07 22,00 --- 49
26 Sterre Kurpershoek MPA2 - AV Athlos Team 06 21,50 --- 55
26 Maarten Scholte JPA1 - Flevo Delta Team 11 21,50 --- 48
28 Sarah Croese MPA2 - Isala `96 Team 12 21,00 --- 53
29 Lucas Nicolai JPA2 - AV Athlos Team 07 20,50 --- 45
30 Roel Wielstra JPA2 - AV NOP Team 08 20,00 --- 43
30 Boet Veld JPA2 - AV Athlos Team 09 20,00 --- 43
30 Jesse Ouwehand JPA1 - Isala `96 Team 12 20,00 --- 43
33 Sophie ten Heuvel MPA2 - Isala `96 Team 12 19,50 --- 47
34 Donna Dorgelo MPA2 - Flevo Delta Team 10 19,00 --- 46
34 Tessa Harbrink MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 19,00 --- 46
34 Tom ter Haar JPA2 - AV NOP Team 08 19,00 --- 40
34 Finn van Es JPA2 - AV Athlos Team 07 19,00 --- 40
34 Bram Beekman JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 19,00 --- 40
39 Bart Hutten JPA2 - de Sprinter Team 04 18,50 --- 38
39 Miron de Ruiter JPA1 - AV NOP Team 08 18,50 --- 38
39 Rens van Oosten JPA1 - De Gemzen Team 03 18,50 --- 38
42 Han Jona Verbaan JPA2 - AV NOP Team 08 18,00 --- 36
42 Daan Bergmans JPA2 - Flevo Delta Team 11 18,00 --- 36
42 Sverre Nygard JPA2 - de Sprinter Team 04 18,00 --- 36
45 Isabel van Houweling MPA1 - De Gemzen Team 03 17,50 --- 40
45 Jocelijn Dijkman MPA1 - de Sprinter Team 04 17,50 --- 40
45 Lotha Opara MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 17,50 --- 40
45 Olaf Langeslag JPA1 - Isala `96 Team 12 17,50 --- 35
49 Dide Krolis MPA1 - AV Athlos Team 06 17,00 --- 38
49 Elisa Nap MPA2 - De Gemzen Team 03 17,00 --- 38
49 Tristan Overtoom JPA2 - AV NOP Team 08 17,00 --- 33
49 Floran Heirbaut JPA2 - De Gemzen Team 03 17,00 --- 33
49 Fabian Serree JPA2 - AV Athlos Team 09 17,00 --- 33
49 Jurgen van der Haar JPA1 - de Sprinter Team 04 17,00 --- 33
55 Christy ter Horst MPA1 - AV PEC 1910 Team 01 16,50 --- 36
55 Jasmina Dadou MPA2 - AV Athlos Team 06 16,50 --- 36
55 Marit Roze MPA2 - de Sprinter Team 04 16,50 --- 36
55 Ole de Vries JPA1 - de Sprinter Team 04 16,50 --- 31
59 Fien Molenberg MPA1 - AV Athlos Team 06 16,00 --- 34
59 Jasper Hiemstra JPA2 - AV NOP Team 08 16,00 --- 30
61 Suusje Berkenbosch MPA1 - De Gemzen Team 03 15,50 --- 33
62 Nienke Wagenaar MPA1 - De Gemzen Team 03 15,00 --- 31
62 Ryan Honders JPA2 - Flevo Delta Team 10 15,00 --- 27
62 Mats Petersen JPA1 - AV Athlos Team 07 15,00 --- 27
65 Thijs Verheij JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 14,50 --- 25
66 Anniek Draaistra MPA1 - AV NOP Team 08 14,00 --- 27
66 Fleur Slurink MPA1 - de Sprinter Team 04 14,00 --- 27
66 Indy Faassen MPA2 - Flevo Delta Team 11 14,00 --- 27
66 Rens van der Weiden JPA2 - AV Athlos Team 07 14,00 --- 24
66 Luuk Hansman JPA2 - Isala `96 Team 12 14,00 --- 24
71 Miriam Felix MPA1 - Flevo Delta Team 10 13,50 --- 25
71 Lisa Zoon MPA2 - Flevo Delta Team 11 13,50 --- 25
71 Maarten Sijbrandy JPA2 - Flevo Delta Team 10 13,50 --- 22
74 Jasmijn Lassche MPA2 - De Gemzen Team 03 13,00 --- 24
75 Maxime van Mourik MPA1 - AV Athlos Team 06 12,50 --- 22
75 Nanouk Bal MPA1 - AV Athlos Team 06 12,50 --- 22
75 Mia ten Heuvel MPA1 - Isala `96 Team 12 12,50 --- 22
75 Callemijn Kleijn MPA1 - de Sprinter Team 04 12,50 --- 22
75 Daan Beute JPA1 - Isala `96 Team 12 12,50 --- 19
80 Suze Juffermans MPA1 - AV NOP Team 08 12,00 --- 20
80 Jolijn Bakkenes MPA1 - AV Athlos Team 06 12,00 --- 20
80 Evelien Vos MPA2 - de Sprinter Team 04 12,00 --- 20
83 Kars Groothuismink JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 11,50 --- 16
84 Lynn Bunnik MPA1 - AV Athlos Team 06 10,50 --- 15
84 Joyce de Vries MPA1 - AV Athlos Team 06 10,50 --- 15
86 Sylke Dijksma MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 10,00 --- 13
87 Veerle van den Berg MPA1 - AV NOP Team 08 9,50 --- 12
87 Sophia van Loo MPA1 - AV Athlos Team 06 9,50 --- 12
87 Lot Haverkamp MPA2 - De Gemzen Team 03 9,50 --- 12
87 Pim Harleman JPA2 - Flevo Delta Team 11 9,50 --- 10
91 Jaap Zoon JPA1 - Flevo Delta Team 11 7,50 --- 4
Rafael van Gelder JPA2 - AV Athlos Team 12 DNS --- 0
Kimani Sankon JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 DNS --- 0
Carolien Remijn MPA1 - AV Athlos Team 06 DNS --- 0
Merel Doornbos MPA1 - AV PEC 1910 Team 01 DNS --- 0
Cécile Kamphuis MPA1 - Isala `96 Team 12 DNS --- 0
Bram Nusmeier JPA1 - AV Athlos Team 07 DNS --- 0
Rosemarijn Mulder MPA2 - de Sprinter Team 04 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

# Naam Team Res OBPPunten totaal
1 Roel Wielstra JPA2 - AV NOP Team 08 3,45 +0.0 m/s--- 45
2 Daan Rikkers JPA2 - AV Athlos Team 09 3,40 +0.0 m/s--- 43
3 Senna Beuckens JPA2 - AV NOP Team 08 3,35 +0.0 m/s--- 42
4 Bruce Boon JPA1 - Flevo Delta Team 10 3,30 +0.0 m/s--- 40
5 Yorik Wiegman JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 3,20 +0.0 m/s--- 37
5 Bram Eleveld JPA1 - AV Athlos Team 07 3,20 +0.0 m/s--- 37
7 Donna Dorgelo MPA2 - Flevo Delta Team 10 3,10 +0.0 m/s--- 39
7 Daan Bartelds JPA1 - de Sprinter Team 04 3,10 +0.0 m/s--- 34
9 Thomas Reining JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 3,05 +0.0 m/s--- 33
9 Bram Beekman JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 3,05 +0.0 m/s--- 33
11 Lotha Opara MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 3,00 +0.0 m/s--- 36
12 Suusje Berkenbosch MPA1 - De Gemzen Team 03 2,95 +0.0 m/s--- 34
12 Tom ter Haar JPA2 - AV NOP Team 08 2,95 +0.0 m/s--- 30
12 Thijmen Middelkamp JPA2 - AV Athlos Team 09 2,95 +0.0 m/s--- 30
12 Rick Aartsen JPA2 - AV Athlos Team 09 2,95 +0.0 m/s--- 30
12 Thijs Verheij JPA2 - AV PEC 1910 Team 01 2,95 +0.0 m/s--- 30
17 Sterre Kurpershoek MPA2 - AV Athlos Team 06 2,90 +0.0 m/s--- 33
17 Merijn Renshoff JPA2 - De Gemzen Team 03 2,90 +0.0 m/s--- 29
17 Lucas van Sleen JPA2 - de Sprinter Team 04 2,90 +0.0 m/s--- 29
17 Maarten Scholte JPA1 - Flevo Delta Team 11 2,90 +0.0 m/s--- 29
17 Kian Beks JPA1 - Isala `96 Team 12 2,90 +0.0 m/s--- 29
22 Fien Molenberg MPA1 - AV Athlos Team 06 2,85 +0.0 m/s--- 31
22 Callemijn Kleijn MPA1 - de Sprinter Team 04 2,85 +0.0 m/s--- 31
22 Elisa Nap MPA2 - De Gemzen Team 03 2,85 +0.0 m/s--- 31
22 Thijs van der Maaten JPA1 - AV Athlos Team 07 2,85 +0.0 m/s--- 27
26 Isabel van Houweling MPA1 - De Gemzen Team 03 2,80 +0.0 m/s--- 30
26 Silke Wijnstok MPA2 - De Gemzen Team 03 2,80 +0.0 m/s--- 30
26 Tessa Harbrink MPA2 - AV PEC 1910 Team 02 2,80 +0.0 m/s--- 30
26 Mats Petersen JPA1 - AV Athlos Team 07 2,80 +0.0 m/s--- 26
26 Cas Kanis JPA1 - Isala `96 Team 12 2,80 +0.0 m/s--- 26
31 Jasper Hiemstra JPA2 - AV NOP Team 08 2,75 +0.0 m/s--- 24
31 Ryan Honders JPA2 - Flevo Delta Team 10 2,75 +0.0 m/s--- 24
31 Ids Peenstra JPA1 - AV PEC 1910 Team 02 2,75 +0.0 m/s--- 24
31 Jurgen van der Haar JPA1 - de Sprinter Team 04 2,75 +0.0 m/s