Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Abel Melse JPC - Team 22 7,3 850,00 8,3 8,50 13,50 0,85 350 310
Aimee de Kraker MPMini - Team 14 9,1 775,00 9,9 6,00 7,00 0,65 267 114
Anouk Govers MPC - Team 22 7,2 825,00 8,2 10,00 12,00 0,80 406 406
Anouk Dieleman MPC - Zeevla C Team 1 7,7 825,00 8,8 12,00 15,00 0,80 409 409
Bart Buijze JPB - Zeevla B team 2 7,7 800,00 8,8 6,00 11,50 0,75 228 0
Brent Boschitsch JPMini - Zeevla C team 3 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Cristiano Godinho JPMini - Zeevla B team 2 8,4 700,00 10,8 7,50 8,50 0,65 251 50
Daan van Luijk JPMini - Team 22 8,0 750,00 9,5 7,50 13,00 0,55 315 315
Daniel Bareman JPC - Zeevla C team 3 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Daphne Joppe MPC - Team 23 7,3 850,00 8,5 9,00 13,50 0,80 399 348
Devlin de Grave JPC - Zeevla B team 2 7,4 925,00 8,7 9,00 13,50 0,75 343 299
Edwin Dekker JPB - Zeevla B team 2 7,6 925,00 7,8 11,50 20,50 0,75 342 244
Elise Mol MPB - Team 18 7,6 900,00 8,5 10,00 10,00 0,85 311 195
Emmelie de Zwart MPC - Zeevla B team 2 8,1 725,00 9,4 8,50 10,50 0,70 287 158
Esmee Goovers MPB - Team 18 7,4 775,00 8,4 8,50 8,00 0,70 258 124
Esmee Hommers MPC - Zeevla C Team 1 8,8 725,00 13,4 6,00 6,50 0,65 162 0
Ezra Boogaard JPB - Team 14 7,0 1025,00 7,6 11,50 14,50 0,85 368 312
Fenna Ingelse MPC - Team 14 7,5 850,00 8,3 9,00 9,50 0,75 364 328
Flora van Remoortere MPB - Zeevla B team 2 8,6 725,00 10,8 7,50 8,50 0,60 165 0
Florian Berman JPC - Team 22 8,0 750,00 9,1 7,00 6,50 0,55 208 0
Hanneke Uijtdehaag MPC - Zeevla C Team 1 8,4 775,00 10,0 8,00 9,50 0,60 248 0
Imran Boujlila JPB - Zeevla B team 1 7,2 875,00 8,0 10,50 14,50 0,75 308 0
Ivra Fadu...im Absiye MPB - Team 18 7,2 800,00 8,0 7,50 8,00 0,80 282 231
Jade de Lange MPB - Team 18 6,7 900,00 7,7 10,50 11,00 0,75 350 350
Jasmijn Post MPC - Zeevla C team 3 8,4 800,00 11,6 5,00 4,50 0,55 167 143
Jens Beuns JPB - Team 18 7,3 925,00 7,8 11,00 24,00 0,90 382 382
Jesper de Vrieze JPB - Team 18 7,3 925,00 8,0 10,50 13,50 0,80 316 316
Jet Jasperse MPC - Team 22 7,2 775,00 7,6 10,00 14,00 0,90 441 397
Joël Ephraïm JPB - Zeevla B team 1 7,3 875,00 8,5 11,50 16,50 0,90 330 170
Julia van Tongeren MPMini - Team 14 8,5 775,00 10,1 6,50 7,50 0,65 293 175
Kyano Verbiest JPB - Zeevla B team 1 6,9 1025,00 7,5 11,00 16,50 0,90 384 334
Lars Koole JPB - Team 14 7,4 1000,00 8,1 11,50 18,00 0,90 363 303
Laura der Weduwe MPB - Zeevla B team 2 7,8 850,00 8,8 10,00 15,50 0,65 290 151
Leroy van den Bunder JPC - Zeevla C Team 1 8,1 875,00 10,5 9,50 13,00 0,55 254 203
Liselotte Zandstra MPC - Zeevla C Team 1 8,5 900,00 8,5 10,50 13,50 0,65 358 311
Luca Hoek JPC - Zeevla C Team 1 7,1 900,00 7,8 10,50 12,50 0,75 374 374
Lucas van Drongelen JPMini - Zeevla C team 3 8,5 750,00 10,4 7,00 8,50 0,60 250 250
Lyam Noordijk JPB - Zeevla B team 1 6,7 900,00 7,0 11,50 18,50 0,90 389 389
Marit van Damme MPB - Zeevla B team 1 7,2 875,00 7,8 11,00 15,50 0,90 373 373
Marjolein ...roeneveld MPC - Zeevla B team 2 7,9 850,00 8,4 10,00 13,50 0,65 364 320
Marvin Ranshuijsen JPB - Team 23 7,1 825,00 8,4 12,50 19,00 0,80 335 282
Maud Buijs MPB - Zeevla B team 2 8,0 850,00 8,5 9,50 11,00 0,55 254 103
Micha Roelse JPB - Zeevla B team 1 7,1 875,00 7,8 11,00 21,50 1,00 381 271
Midas Giele JPB - Zeevla B team 1 6,9 925,00 7,5 10,00 10,00 0,75 313 199
Nikay Vos JPB - Team 14 8,4 725,00 8,8 12,00 23,00 0,70 284 140
Norah Zuidweg MPB - Team 18 7,8 725,00 9,5 10,00 8,50 0,65 227 72
Nova de le Lijs MPMini - Zeevla B team 2 8,3 725,00 10,4 5,00 6,50 0,60 248 115
Pepijn Duinkerke JPC - Zeevla C Team 1 7,9 825,00 8,4 11,00 14,50 0,80 342 296
Pleun Rosenboom MPC - Team 14 7,9 800,00 8,3 6,50 11,00 0,60 302 143
Rebekka Dobbelaar MPB - Zeevla B team 1 7,6 750,00 9,2 10,00 14,50 0,85 295 0
Rens van Dalen JPC - Team 22 8,0 850,00 9,7 9,50 11,00 0,55 255 99
Rosa Schilperoordt MPB - Team 23 7,2 775,00 8,0 14,50 15,50 0,85 371 371
Sabine van der Vloet MPC - Zeevla B team 2 7,6 775,00 8,7 10,50 13,00 0,75 369 325
Sara Vermaelen MPC - Zeevla C team 3 7,6 900,00 9,4 7,00 11,50 0,70 333 333
Senna Schuit MPMini - Zeevla C team 3 7,8 750,00 9,6 8,50 8,00 0,75 374 374
Sophie van Tongeren MPB - Team 14 7,6 800,00 8,3 8,50 9,00 0,85 283 121
Sterre Houtzager MPB - Team 14 8,9 875,00 9,2 7,50 13,50 0,75 247 47
Thijmen Post JPMini - Zeevla C team 3 7,7 875,00 8,7 7,00 7,50 0,80 379 379
Thijs van der Vegt JPC - Team 23 7,1 950,00 7,5 11,50 16,00 0,75 417 417
Tigo de Hoon JPC - Zeevla C team 3 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tom Flikweert JPB - Team 23 7,1 750,00 7,7 11,50 19,00 0,70 318 253
Tristan Bruinslot JPB - Team 14 7,2 850,00 8,6 13,00 21,00 0,65 327 204
Valerie Pijnen MPB - Zeevla B team 1 7,7 900,00 8,0 10,50 13,50 0,85 338 173
Victoria Pijnen MPC - Zeevla C Team 1 7,4 875,00 8,7 4,50 8,50 0,80 327 285
Wies Jasperse MPMini - Team 22 7,7 725,00 8,7 9,50 10,00 0,70 416 416
Yaro Meijer JPC - Zeevla C team 3 9,1 675,00 11,5 10,00 7,50 0,45 149 73
Yente van den Aarsen MPC - Team 23 7,9 750,00 8,6 9,00 9,50 0,75 323 221

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Abel Melse JPC - Team 22 7,3 --- 75 75
Aimee de Kraker MPMini - Team 14 9,1 --- 40 0
Anouk Govers MPC - Team 22 7,2 --- 92 92
Anouk Dieleman MPC - Zeevla C Team 1 7,7 --- 73 73
Bart Buijze JPB - Zeevla B team 2 7,7 --- 52 0
Brent Boschitsch JPMini - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Cristiano Godinho JPMini - Zeevla B team 2 8,4 --- 57 0
Daan van Luijk JPMini - Team 22 8,0 --- 72 72
Daniel Bareman JPC - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Daphne Joppe MPC - Team 23 7,3 --- 88 88
Devlin de Grave JPC - Zeevla B team 2 7,4 --- 72 72
Edwin Dekker JPB - Zeevla B team 2 7,6 --- 55 0
Elise Mol MPB - Team 18 7,6 --- 60 0
Emmelie de Zwart MPC - Zeevla B team 2 8,1 --- 59 59
Esmee Goovers MPB - Team 18 7,4 --- 66 66
Esmee Hommers MPC - Zeevla C Team 1 8,8 --- 39 0
Ezra Boogaard JPB - Team 14 7,0 --- 71 71
Fenna Ingelse MPC - Team 14 7,5 --- 80 80
Flora van Remoortere MPB - Zeevla B team 2 8,6 --- 35 0
Florian Berman JPC - Team 22 8,0 --- 54 0
Hanneke Uijtdehaag MPC - Zeevla C Team 1 8,4 --- 50 0
Imran Boujlila JPB - Zeevla B team 1 7,2 --- 65 0
Ivra Fadu...im Absiye MPB - Team 18 7,2 --- 72 72
Jade de Lange MPB - Team 18 6,7 --- 88 88
Jasmijn Post MPC - Zeevla C team 3 8,4 --- 50 50
Jens Beuns JPB - Team 18 7,3 --- 63 63
Jesper de Vrieze JPB - Team 18 7,3 --- 63 63
Jet Jasperse MPC - Team 22 7,2 --- 92 92
Joël Ephraïm JPB - Zeevla B team 1 7,3 --- 63 0
Julia van Tongeren MPMini - Team 14 8,5 --- 61 61
Kyano Verbiest JPB - Zeevla B team 1 6,9 --- 74 74
Lars Koole JPB - Team 14 7,4 --- 60 0
Laura der Weduwe MPB - Zeevla B team 2 7,8 --- 54 0
Leroy van den Bunder JPC - Zeevla C Team 1 8,1 --- 51 51
Liselotte Zandstra MPC - Zeevla C Team 1 8,5 --- 47 0
Luca Hoek JPC - Zeevla C Team 1 7,1 --- 82 82
Lucas van Drongelen JPMini - Zeevla C team 3 8,5 --- 54 54
Lyam Noordijk JPB - Zeevla B team 1 6,7 --- 80 80
Marit van Damme MPB - Zeevla B team 1 7,2 --- 72 72
Marjolein ...roeneveld MPC - Zeevla B team 2 7,9 --- 66 66
Marvin Ranshuijsen JPB - Team 23 7,1 --- 68 68
Maud Buijs MPB - Zeevla B team 2 8,0 --- 49 0
Micha Roelse JPB - Zeevla B team 1 7,1 --- 68 68
Midas Giele JPB - Zeevla B team 1 6,9 --- 74 74
Nikay Vos JPB - Team 14 8,4 --- 36 0
Norah Zuidweg MPB - Team 18 7,8 --- 54 0
Nova de le Lijs MPMini - Zeevla B team 2 8,3 --- 68 68
Pepijn Duinkerke JPC - Zeevla C Team 1 7,9 --- 57 57
Pleun Rosenboom MPC - Team 14 7,9 --- 66 66
Rebekka Dobbelaar MPB - Zeevla B team 1 7,6 --- 60 0
Rens van Dalen JPC - Team 22 8,0 --- 54 0
Rosa Schilperoordt MPB - Team 23 7,2 --- 72 72
Sabine van der Vloet MPC - Zeevla B team 2 7,6 --- 77 77
Sara Vermaelen MPC - Zeevla C team 3 7,6 --- 77 77
Senna Schuit MPMini - Zeevla C team 3 7,8 --- 89 89
Sophie van Tongeren MPB - Team 14 7,6 --- 60 0
Sterre Houtzager MPB - Team 14 8,9 --- 28 0
Thijmen Post JPMini - Zeevla C team 3 7,7 --- 83 83
Thijs van der Vegt JPC - Team 23 7,1 --- 82 82
Tigo de Hoon JPC - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Tom Flikweert JPB - Team 23 7,1 --- 68 68
Tristan Bruinslot JPB - Team 14 7,2 --- 65 65
Valerie Pijnen MPB - Zeevla B team 1 7,7 --- 57 0
Victoria Pijnen MPC - Zeevla C Team 1 7,4 --- 84 84
Wies Jasperse MPMini - Team 22 7,7 --- 94 94
Yaro Meijer JPC - Zeevla C team 3 9,1 --- 26 0
Yente van den Aarsen MPC - Team 23 7,9 --- 66 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Abel Melse JPC - Team 22 850,00 --- 51 51
Aimee de Kraker MPMini - Team 14 775,00 --- 57 57
Anouk Govers MPC - Team 22 825,00 --- 54 54
Anouk Dieleman MPC - Zeevla C Team 1 825,00 --- 54 54
Bart Buijze JPB - Zeevla B team 2 800,00 --- 35 0
Brent Boschitsch JPMini - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Cristiano Godinho JPMini - Zeevla B team 2 700,00 --- 36 0
Daan van Luijk JPMini - Team 22 750,00 --- 45 45
Daniel Bareman JPC - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Daphne Joppe MPC - Team 23 850,00 --- 60 60
Devlin de Grave JPC - Zeevla B team 2 925,00 --- 66 66
Edwin Dekker JPB - Zeevla B team 2 925,00 --- 55 55
Elise Mol MPB - Team 18 900,00 --- 56 56
Emmelie de Zwart MPC - Zeevla B team 2 725,00 --- 35 0
Esmee Goovers MPB - Team 18 775,00 --- 35 0
Esmee Hommers MPC - Zeevla C Team 1 725,00 --- 35 0
Ezra Boogaard JPB - Team 14 1025,00 --- 73 73
Fenna Ingelse MPC - Team 14 850,00 --- 60 60
Flora van Remoortere MPB - Zeevla B team 2 725,00 --- 28 0
Florian Berman JPC - Team 22 750,00 --- 34 0
Hanneke Uijtdehaag MPC - Zeevla C Team 1 775,00 --- 44 0
Imran Boujlila JPB - Zeevla B team 1 875,00 --- 46 0
Ivra Fadu...im Absiye MPB - Team 18 800,00 --- 39 39
Jade de Lange MPB - Team 18 900,00 --- 56 56
Jasmijn Post MPC - Zeevla C team 3 800,00 --- 49 49
Jens Beuns JPB - Team 18 925,00 --- 55 55
Jesper de Vrieze JPB - Team 18 925,00 --- 55 55
Jet Jasperse MPC - Team 22 775,00 --- 44 0
Joël Ephraïm JPB - Zeevla B team 1 875,00 --- 46 0
Julia van Tongeren MPMini - Team 14 775,00 --- 57 57
Kyano Verbiest JPB - Zeevla B team 1 1025,00 --- 73 73
Lars Koole JPB - Team 14 1000,00 --- 68 68
Laura der Weduwe MPB - Zeevla B team 2 850,00 --- 47 47
Leroy van den Bunder JPC - Zeevla C Team 1 875,00 --- 56 56
Liselotte Zandstra MPC - Zeevla C Team 1 900,00 --- 71 71
Luca Hoek JPC - Zeevla C Team 1 900,00 --- 61 61
Lucas van Drongelen JPMini - Zeevla C team 3 750,00 --- 45 45
Lyam Noordijk JPB - Zeevla B team 1 900,00 --- 50 50
Marit van Damme MPB - Zeevla B team 1 875,00 --- 51 51
Marjolein ...roeneveld MPC - Zeevla B team 2 850,00 --- 60 60
Marvin Ranshuijsen JPB - Team 23 825,00 --- 39 39
Maud Buijs MPB - Zeevla B team 2 850,00 --- 47 47
Micha Roelse JPB - Zeevla B team 1 875,00 --- 46 0
Midas Giele JPB - Zeevla B team 1 925,00 --- 55 55
Nikay Vos JPB - Team 14 725,00 --- 25 0
Norah Zuidweg MPB - Team 18 725,00 --- 28 0
Nova de le Lijs MPMini - Zeevla B team 2 725,00 --- 46 0
Pepijn Duinkerke JPC - Zeevla C Team 1 825,00 --- 46 0
Pleun Rosenboom MPC - Team 14 800,00 --- 49 0
Rebekka Dobbelaar MPB - Zeevla B team 1 750,00 --- 31 0
Rens van Dalen JPC - Team 22 850,00 --- 51 51
Rosa Schilperoordt MPB - Team 23 775,00 --- 35 35
Sabine van der Vloet MPC - Zeevla B team 2 775,00 --- 44 0
Sara Vermaelen MPC - Zeevla C team 3 900,00 --- 71 71
Senna Schuit MPMini - Zeevla C team 3 750,00 --- 51 51
Sophie van Tongeren MPB - Team 14 800,00 --- 39 0
Sterre Houtzager MPB - Team 14 875,00 --- 51 0
Thijmen Post JPMini - Zeevla C team 3 875,00 --- 74 74
Thijs van der Vegt JPC - Team 23 950,00 --- 71 71
Tigo de Hoon JPC - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Tom Flikweert JPB - Team 23 750,00 --- 28 0
Tristan Bruinslot JPB - Team 14 850,00 --- 42 0
Valerie Pijnen MPB - Zeevla B team 1 900,00 --- 56 56
Victoria Pijnen MPC - Zeevla C Team 1 875,00 --- 65 65
Wies Jasperse MPMini - Team 22 725,00 --- 46 46
Yaro Meijer JPC - Zeevla C team 3 675,00 --- 23 0
Yente van den Aarsen MPC - Team 23 750,00 --- 40 40

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Abel Melse JPC - Team 22 8,3 --- 66 66
Aimee de Kraker MPMini - Team 14 9,9 --- 53 0
Anouk Govers MPC - Team 22 8,2 --- 79 79
Anouk Dieleman MPC - Zeevla C Team 1 8,8 --- 65 65
Bart Buijze JPB - Zeevla B team 2 8,8 --- 46 0
Brent Boschitsch JPMini - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Cristiano Godinho JPMini - Zeevla B team 2 10,8 --- 30 0
Daan van Luijk JPMini - Team 22 9,5 --- 57 57
Daniel Bareman JPC - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Daphne Joppe MPC - Team 23 8,5 --- 72 72
Devlin de Grave JPC - Zeevla B team 2 8,7 --- 58 58
Edwin Dekker JPB - Zeevla B team 2 7,8 --- 64 64
Elise Mol MPB - Team 18 8,5 --- 56 0
Emmelie de Zwart MPC - Zeevla B team 2 9,4 --- 52 0
Esmee Goovers MPB - Team 18 8,4 --- 58 58
Esmee Hommers MPC - Zeevla C Team 1 13,4 --- 0 0
Ezra Boogaard JPB - Team 14 7,6 --- 68 68
Fenna Ingelse MPC - Team 14 8,3 --- 77 77
Flora van Remoortere MPB - Zeevla B team 2 10,8 --- 20 0
Florian Berman JPC - Team 22 9,1 --- 50 0
Hanneke Uijtdehaag MPC - Zeevla C Team 1 10,0 --- 40 0
Imran Boujlila JPB - Zeevla B team 1 8,0 --- 60 0
Ivra Fadu...im Absiye MPB - Team 18 8,0 --- 66 66
Jade de Lange MPB - Team 18 7,7 --- 73 73
Jasmijn Post MPC - Zeevla C team 3 11,6 --- 15 15
Jens Beuns JPB - Team 18 7,8 --- 64 64
Jesper de Vrieze JPB - Team 18 8,0 --- 60 60
Jet Jasperse MPC - Team 22 7,6 --- 95 95
Joël Ephraïm JPB - Zeevla B team 1 8,5 --- 51 0
Julia van Tongeren MPMini - Team 14 10,1 --- 49 0
Kyano Verbiest JPB - Zeevla B team 1 7,5 --- 70 70
Lars Koole JPB - Team 14 8,1 --- 58 58
Laura der Weduwe MPB - Zeevla B team 2 8,8 --- 51 0
Leroy van den Bunder JPC - Zeevla C Team 1 10,5 --- 26 0
Liselotte Zandstra MPC - Zeevla C Team 1 8,5 --- 72 72
Luca Hoek JPC - Zeevla C Team 1 7,8 --- 77 77
Lucas van Drongelen JPMini - Zeevla C team 3 10,4 --- 37 37
Lyam Noordijk JPB - Zeevla B team 1 7,0 --- 80 80
Marit van Damme MPB - Zeevla B team 1 7,8 --- 71 71
Marjolein ...roeneveld MPC - Zeevla B team 2 8,4 --- 74 74
Marvin Ranshuijsen JPB - Team 23 8,4 --- 53 0
Maud Buijs MPB - Zeevla B team 2 8,5 --- 56 56
Micha Roelse JPB - Zeevla B team 1 7,8 --- 64 0
Midas Giele JPB - Zeevla B team 1 7,5 --- 70 70
Nikay Vos JPB - Team 14 8,8 --- 46 0
Norah Zuidweg MPB - Team 18 9,5 --- 39 0
Nova de le Lijs MPMini - Zeevla B team 2 10,4 --- 42 0
Pepijn Duinkerke JPC - Zeevla C Team 1 8,4 --- 64 64
Pleun Rosenboom MPC - Team 14 8,3 --- 77 77
Rebekka Dobbelaar MPB - Zeevla B team 1 9,2 --- 44 0
Rens van Dalen JPC - Team 22 9,7 --- 39 0
Rosa Schilperoordt MPB - Team 23 8,0 --- 66 66
Sabine van der Vloet MPC - Zeevla B team 2 8,7 --- 67 67
Sara Vermaelen MPC - Zeevla C team 3 9,4 --- 52 52
Senna Schuit MPMini - Zeevla C team 3 9,6 --- 61 61
Sophie van Tongeren MPB - Team 14 8,3 --- 60 60
Sterre Houtzager MPB - Team 14 9,2 --- 44 0
Thijmen Post JPMini - Zeevla C team 3 8,7 --- 77 77
Thijs van der Vegt JPC - Team 23 7,5 --- 84 84
Tigo de Hoon JPC - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Tom Flikweert JPB - Team 23 7,7 --- 66 66
Tristan Bruinslot JPB - Team 14 8,6 --- 50 0
Valerie Pijnen MPB - Zeevla B team 1 8,0 --- 66 66
Victoria Pijnen MPC - Zeevla C Team 1 8,7 --- 67 67
Wies Jasperse MPMini - Team 22 8,7 --- 87 87
Yaro Meijer JPC - Zeevla C team 3 11,5 --- 14 0
Yente van den Aarsen MPC - Team 23 8,6 --- 70 70

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Abel Melse JPC - Team 22 8,50 --- 40 0
Aimee de Kraker MPMini - Team 14 6,00 --- 32 0
Anouk Govers MPC - Team 22 10,00 --- 61 61
Anouk Dieleman MPC - Zeevla C Team 1 12,00 --- 80 80
Bart Buijze JPB - Zeevla B team 2 6,00 --- 18 0
Brent Boschitsch JPMini - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Cristiano Godinho JPMini - Zeevla B team 2 7,50 --- 43 0
Daan van Luijk JPMini - Team 22 7,50 --- 43 43
Daniel Bareman JPC - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Daphne Joppe MPC - Team 23 9,00 --- 51 0
Devlin de Grave JPC - Zeevla B team 2 9,00 --- 44 0
Edwin Dekker JPB - Zeevla B team 2 11,50 --- 53 53
Elise Mol MPB - Team 18 10,00 --- 48 48
Emmelie de Zwart MPC - Zeevla B team 2 8,50 --- 47 47
Esmee Goovers MPB - Team 18 8,50 --- 37 0
Esmee Hommers MPC - Zeevla C Team 1 6,00 --- 25 0
Ezra Boogaard JPB - Team 14 11,50 --- 53 53
Fenna Ingelse MPC - Team 14 9,00 --- 51 51
Flora van Remoortere MPB - Zeevla B team 2 7,50 --- 30 0
Florian Berman JPC - Team 22 7,00 --- 29 0
Hanneke Uijtdehaag MPC - Zeevla C Team 1 8,00 --- 42 0
Imran Boujlila JPB - Zeevla B team 1 10,50 --- 47 0
Ivra Fadu...im Absiye MPB - Team 18 7,50 --- 30 0
Jade de Lange MPB - Team 18 10,50 --- 51 51
Jasmijn Post MPC - Zeevla C team 3 5,00 --- 16 0
Jens Beuns JPB - Team 18 11,00 --- 50 50
Jesper de Vrieze JPB - Team 18 10,50 --- 47 47
Jet Jasperse MPC - Team 22 10,00 --- 61 61
Joël Ephraïm JPB - Zeevla B team 1 11,50 --- 53 53
Julia van Tongeren MPMini - Team 14 6,50 --- 37 0
Kyano Verbiest JPB - Zeevla B team 1 11,00 --- 50 0
Lars Koole JPB - Team 14 11,50 --- 53 53
Laura der Weduwe MPB - Zeevla B team 2 10,00 --- 48 48
Leroy van den Bunder JPC - Zeevla C Team 1 9,50 --- 48 48
Liselotte Zandstra MPC - Zeevla C Team 1 10,50 --- 65 65
Luca Hoek JPC - Zeevla C Team 1 10,50 --- 56 56
Lucas van Drongelen JPMini - Zeevla C team 3 7,00 --- 38 38
Lyam Noordijk JPB - Zeevla B team 1 11,50 --- 53 53
Marit van Damme MPB - Zeevla B team 1 11,00 --- 55 55
Marjolein ...roeneveld MPC - Zeevla B team 2 10,00 --- 61 61
Marvin Ranshuijsen JPB - Team 23 12,50 --- 60 60
Maud Buijs MPB - Zeevla B team 2 9,50 --- 44 0
Micha Roelse JPB - Zeevla B team 1 11,00 --- 50 50
Midas Giele JPB - Zeevla B team 1 10,00 --- 43 0
Nikay Vos JPB - Team 14 12,00 --- 57 57
Norah Zuidweg MPB - Team 18 10,00 --- 48 48
Nova de le Lijs MPMini - Zeevla B team 2 5,00 --- 21 0
Pepijn Duinkerke JPC - Zeevla C Team 1 11,00 --- 60 60
Pleun Rosenboom MPC - Team 14 6,50 --- 29 0
Rebekka Dobbelaar MPB - Zeevla B team 1 10,00 --- 48 0
Rens van Dalen JPC - Team 22 9,50 --- 48 48
Rosa Schilperoordt MPB - Team 23 14,50 --- 81 81
Sabine van der Vloet MPC - Zeevla B team 2 10,50 --- 65 65
Sara Vermaelen MPC - Zeevla C team 3 7,00 --- 33 33
Senna Schuit MPMini - Zeevla C team 3 8,50 --- 60 60
Sophie van Tongeren MPB - Team 14 8,50 --- 37 0
Sterre Houtzager MPB - Team 14 7,50 --- 30 0
Thijmen Post JPMini - Zeevla C team 3 7,00 --- 38 38
Thijs van der Vegt JPC - Team 23 11,50 --- 64 64
Tigo de Hoon JPC - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Tom Flikweert JPB - Team 23 11,50 --- 53 53
Tristan Bruinslot JPB - Team 14 13,00 --- 64 64
Valerie Pijnen MPB - Zeevla B team 1 10,50 --- 51 51
Victoria Pijnen MPC - Zeevla C Team 1 4,50 --- 12 0
Wies Jasperse MPMini - Team 22 9,50 --- 72 72
Yaro Meijer JPC - Zeevla C team 3 10,00 --- 52 52
Yente van den Aarsen MPC - Team 23 9,00 --- 51 51

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Abel Melse JPC - Team 22 13,50 --- 51 51
Aimee de Kraker MPMini - Team 14 7,00 --- 28 0
Anouk Govers MPC - Team 22 12,00 --- 51 51
Anouk Dieleman MPC - Zeevla C Team 1 15,00 --- 68 68
Bart Buijze JPB - Zeevla B team 2 11,50 --- 34 0
Brent Boschitsch JPMini - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Cristiano Godinho JPMini - Zeevla B team 2 8,50 --- 35 0
Daan van Luijk JPMini - Team 22 13,00 --- 65 65
Daniel Bareman JPC - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Daphne Joppe MPC - Team 23 13,50 --- 59 59
Devlin de Grave JPC - Zeevla B team 2 13,50 --- 51 51
Edwin Dekker JPB - Zeevla B team 2 20,50 --- 72 72
Elise Mol MPB - Team 18 10,00 --- 30 30
Emmelie de Zwart MPC - Zeevla B team 2 10,50 --- 42 0
Esmee Goovers MPB - Team 18 8,00 --- 21 0
Esmee Hommers MPC - Zeevla C Team 1 6,50 --- 19 0
Ezra Boogaard JPB - Team 14 14,50 --- 47 47
Fenna Ingelse MPC - Team 14 9,50 --- 36 0
Flora van Remoortere MPB - Zeevla B team 2 8,50 --- 24 0
Florian Berman JPC - Team 22 6,50 --- 16 0
Hanneke Uijtdehaag MPC - Zeevla C Team 1 9,50 --- 36 0
Imran Boujlila JPB - Zeevla B team 1 14,50 --- 47 0
Ivra Fadu...im Absiye MPB - Team 18 8,00 --- 21 0
Jade de Lange MPB - Team 18 11,00 --- 35 35
Jasmijn Post MPC - Zeevla C team 3 4,50 --- 8 0
Jens Beuns JPB - Team 18 24,00 --- 88 88
Jesper de Vrieze JPB - Team 18 13,50 --- 42 42
Jet Jasperse MPC - Team 22 14,00 --- 62 62
Joël Ephraïm JPB - Zeevla B team 1 16,50 --- 55 55
Julia van Tongeren MPMini - Team 14 7,50 --- 32 0
Kyano Verbiest JPB - Zeevla B team 1 16,50 --- 55 55
Lars Koole JPB - Team 14 18,00 --- 62 62
Laura der Weduwe MPB - Zeevla B team 2 15,50 --- 56 56
Leroy van den Bunder JPC - Zeevla C Team 1 13,00 --- 48 48
Liselotte Zandstra MPC - Zeevla C Team 1 13,50 --- 59 59
Luca Hoek JPC - Zeevla C Team 1 12,50 --- 46 46
Lucas van Drongelen JPMini - Zeevla C team 3 8,50 --- 35 35
Lyam Noordijk JPB - Zeevla B team 1 18,50 --- 64 64
Marit van Damme MPB - Zeevla B team 1 15,50 --- 56 56
Marjolein ...roeneveld MPC - Zeevla B team 2 13,50 --- 59 59
Marvin Ranshuijsen JPB - Team 23 19,00 --- 66 66
Maud Buijs MPB - Zeevla B team 2 11,00 --- 35 0
Micha Roelse JPB - Zeevla B team 1 21,50 --- 77 77
Midas Giele JPB - Zeevla B team 1 10,00 --- 28 0
Nikay Vos JPB - Team 14 23,00 --- 83 83
Norah Zuidweg MPB - Team 18 8,50 --- 24 24
Nova de le Lijs MPMini - Zeevla B team 2 6,50 --- 24 0
Pepijn Duinkerke JPC - Zeevla C Team 1 14,50 --- 56 56
Pleun Rosenboom MPC - Team 14 11,00 --- 45 0
Rebekka Dobbelaar MPB - Zeevla B team 1 14,50 --- 51 0
Rens van Dalen JPC - Team 22 11,00 --- 38 0
Rosa Schilperoordt MPB - Team 23 15,50 --- 56 56
Sabine van der Vloet MPC - Zeevla B team 2 13,00 --- 56 56
Sara Vermaelen MPC - Zeevla C team 3 11,50 --- 48 48
Senna Schuit MPMini - Zeevla C team 3 8,00 --- 35 35
Sophie van Tongeren MPB - Team 14 9,00 --- 26 0
Sterre Houtzager MPB - Team 14 13,50 --- 47 47
Thijmen Post JPMini - Zeevla C team 3 7,50 --- 28 28
Thijs van der Vegt JPC - Team 23 16,00 --- 64 64
Tigo de Hoon JPC - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Tom Flikweert JPB - Team 23 19,00 --- 66 66
Tristan Bruinslot JPB - Team 14 21,00 --- 75 75
Valerie Pijnen MPB - Zeevla B team 1 13,50 --- 47 0
Victoria Pijnen MPC - Zeevla C Team 1 8,50 --- 30 0
Wies Jasperse MPMini - Team 22 10,00 --- 50 50
Yaro Meijer JPC - Zeevla C team 3 7,50 --- 21 21
Yente van den Aarsen MPC - Team 23 9,50 --- 36 0

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B/C/mini

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Abel Melse JPC - Team 22 0,85 --- 67 67
Aimee de Kraker MPMini - Team 14 0,65 --- 57 57
Anouk Govers MPC - Team 22 0,80 --- 69 69
Anouk Dieleman MPC - Zeevla C Team 1 0,80 --- 69 69
Bart Buijze JPB - Zeevla B team 2 0,75 --- 43 0
Brent Boschitsch JPMini - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Cristiano Godinho JPMini - Zeevla B team 2 0,65 --- 50 50
Daan van Luijk JPMini - Team 22 0,55 --- 33 33
Daniel Bareman JPC - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Daphne Joppe MPC - Team 23 0,80 --- 69 69
Devlin de Grave JPC - Zeevla B team 2 0,75 --- 52 52
Edwin Dekker JPB - Zeevla B team 2 0,75 --- 43 0
Elise Mol MPB - Team 18 0,85 --- 61 61
Emmelie de Zwart MPC - Zeevla B team 2 0,70 --- 52 52
Esmee Goovers MPB - Team 18 0,70 --- 41 0
Esmee Hommers MPC - Zeevla C Team 1 0,65 --- 44 0
Ezra Boogaard JPB - Team 14 0,85 --- 56 0
Fenna Ingelse MPC - Team 14 0,75 --- 60 60
Flora van Remoortere MPB - Zeevla B team 2 0,60 --- 28 0
Florian Berman JPC - Team 22 0,55 --- 25 0
Hanneke Uijtdehaag MPC - Zeevla C Team 1 0,60 --- 36 0
Imran Boujlila JPB - Zeevla B team 1 0,75 --- 43 0
Ivra Fadu...im Absiye MPB - Team 18 0,80 --- 54 54
Jade de Lange MPB - Team 18 0,75 --- 47 47
Jasmijn Post MPC - Zeevla C team 3 0,55 --- 29 29
Jens Beuns JPB - Team 18 0,90 --- 62 62
Jesper de Vrieze JPB - Team 18 0,80 --- 49 49
Jet Jasperse MPC - Team 22 0,90 --- 87 87
Joël Ephraïm JPB - Zeevla B team 1 0,90 --- 62 62
Julia van Tongeren MPMini - Team 14 0,65 --- 57 57
Kyano Verbiest JPB - Zeevla B team 1 0,90 --- 62 62
Lars Koole JPB - Team 14 0,90 --- 62 62
Laura der Weduwe MPB - Zeevla B team 2 0,65 --- 34 0
Leroy van den Bunder JPC - Zeevla C Team 1 0,55 --- 25 0
Liselotte Zandstra MPC - Zeevla C Team 1 0,65 --- 44 44
Luca Hoek JPC - Zeevla C Team 1 0,75 --- 52 52
Lucas van Drongelen JPMini - Zeevla C team 3 0,60 --- 41 41
Lyam Noordijk JPB - Zeevla B team 1 0,90 --- 62 62
Marit van Damme MPB - Zeevla B team 1 0,90 --- 68 68
Marjolein ...roeneveld MPC - Zeevla B team 2 0,65 --- 44 0
Marvin Ranshuijsen JPB - Team 23 0,80 --- 49 49
Maud Buijs MPB - Zeevla B team 2 0,55 --- 23 0
Micha Roelse JPB - Zeevla B team 1 1,00 --- 76 76
Midas Giele JPB - Zeevla B team 1 0,75 --- 43 0
Nikay Vos JPB - Team 14 0,70 --- 37 0
Norah Zuidweg MPB - Team 18 0,65 --- 34 0
Nova de le Lijs MPMini - Zeevla B team 2 0,60 --- 47 47
Pepijn Duinkerke JPC - Zeevla C Team 1 0,80 --- 59 59
Pleun Rosenboom MPC - Team 14 0,60 --- 36 0
Rebekka Dobbelaar MPB - Zeevla B team 1 0,85 --- 61 0
Rens van Dalen JPC - Team 22 0,55 --- 25 0
Rosa Schilperoordt MPB - Team 23 0,85 --- 61 61
Sabine van der Vloet MPC - Zeevla B team 2 0,75 --- 60 60
Sara Vermaelen MPC - Zeevla C team 3 0,70 --- 52 52
Senna Schuit MPMini - Zeevla C team 3 0,75 --- 78 78
Sophie van Tongeren MPB - Team 14 0,85 --- 61 61
Sterre Houtzager MPB - Team 14 0,75 --- 47 0
Thijmen Post JPMini - Zeevla C team 3 0,80 --- 79 79
Thijs van der Vegt JPC - Team 23 0,75 --- 52 52
Tigo de Hoon JPC - Zeevla C team 3 DNS --- 0 0
Tom Flikweert JPB - Team 23 0,70 --- 37 0
Tristan Bruinslot JPB - Team 14 0,65 --- 31 0
Valerie Pijnen MPB - Zeevla B team 1 0,85 --- 61 0
Victoria Pijnen MPC - Zeevla C Team 1 0,80 --- 69 69
Wies Jasperse MPMini - Team 22 0,70 --- 67 67
Yaro Meijer JPC - Zeevla C team 3 0,45 --- 13 0
Yente van den Aarsen MPC - Team 23 0,75 --- 60 60

Uitslagen Hindernis pendelestafette Pupil B/C/mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 19 (Pendel) Dynamica ADSV - MPC 0 --- 0
1 Team 22 (Pendel) AV `56 - JPC 7 --- 0
1 Team 23 (Pendel) - JPB 6 --- 0
1 Zeevla B team 2 (Pendel) - JPB 11 --- 0
1 Zeevla C team 3 (Pendel) - JPC 9 --- 0
1 Zeevla B team 1 (Pendel) - JPB 9 3:26,1 0
1 Team 14 (Pendel) Dynamica ADSV - JPB 10 3:29,0 0
1 Team 18 (Pendel) AV `56 - JPB 7 3:34,0 0
1 Zeevla C Team 1 (Pendel) - JPC 8 3:39,9 0

Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 18 (Team-est) AV `56 - JPB 7 --- 0
1 Team 19 (Team-est) Dynamica ADSV - MPC 0 --- 0
1 Team 23 (Team-est) - JPB 6 --- 0
1 Zeevla B team 2 (Team-est) - JPB 11 --- 0
1 Zeevla C team 3 (Team-est) - JPC 9 --- 0
1 Zeevla B team 1 (Team-est) - JPB 9 3:26,1 178
7 Team 14 (Team-est) Dynamica ADSV - JPB 10 3:29,0 162
7 Team 22 (Team-est) AV `56 - JPC 7 3:34,2 162
9 Zeevla C Team 1 (Team-est) - JPC 8 3:39,9 129