Uitslagen Openingswedstrijd 2017

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Justin Noorlander NEAV 12,30 +2.2 m/s---
2 Jens Tolboom NEAV 12,52 +2.2 m/s---
3 Sten van der Moer Castricum 12,97 +2.2 m/s13,20



Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Sten van der Moer Castricum 19,52 +2.4 m/s---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jens Tolboom NEAV 2:24,54 ---



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBP
1 Kiowa Roukema NEAV 16,48 +2.2 m/s---
2 Justin Noorlander NEAV 17,84 +2.2 m/s---



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Kiowa Roukema NEAV 44,38 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBP
1 Kiowa Roukema NEAV 12,38 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jens Tolboom NEAV 1,55 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Raoul van de Laar NEAV 11,97 ---
2 Roel Wilde NEAV 12,22 +1.9 m/s12,57
3 Daniel van de Merwe NEAV 12,68 ---
4 Lucas Schram Castricum 12,69 ---
5 David Cairo Phanos 12,72 +1.9 m/s---
6 Hanke Pijlman Castricum 12,98 +1.9 m/s---
Mark Heiden PAC DNS 12,19



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Roel Wilde NEAV 18,49 +1.7 m/s19,26
2 Lucas Schram Castricum 18,98 +1.7 m/s---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Björn Bloemendaal NEAV 2:45,65 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBP
1 Mark Heiden PAC 15,33 +2.1 m/s---
2 Daniel van de Merwe NEAV 16,32 +2.1 m/s---
3 Raoul van de Laar NEAV 16,55 +2.1 m/s---
4 David Cairo Phanos 16,91 +2.1 m/s---
5 Hanke Pijlman Castricum 17,48 +2.1 m/s---



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBP
1 Hanke Pijlman Castricum 25,51 ---
2 Björn Bloemendaal NEAV 20,80 ---
3 Thomas Wijkstra NEAV 14,78 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Thomas Arensman NEAV 8,02 ---
2 Thomas Wijkstra NEAV 7,07 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 David Cairo Phanos 1,70 ---
2 Levi van Diest AV Lycurgus 1,60 ---
2 Hanke Pijlman Castricum 1,60 ---
4 Lucas Schram Castricum 1,50 ---
5 Björn Bloemendaal NEAV 1,35 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Collin Geugjes NEAV 13,09 +3.3 m/s---
2 Thomas Jellema NEAV 13,40 +3.3 m/s---
3 Thijmen Tip NEAV 15,75 +3.3 m/s---
Erik van der Ploeg NEAV DNS ---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Angelo Visser NEAV 19,43 +1.1 m/s19,44
2 Timothy Mulder NEAV 22,53 +1.1 m/s---
3 Thijmen Tip NEAV 25,39 +1.1 m/s---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Angelo Visser NEAV 2:55,70 ---
2 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:58,65 2:57,52
3 Tim de Wild HLLS 3:02,24 3:03,51
4 Benjamin Stijns NEAV 3:39,41 ---
5 Timothy Mulder NEAV 3:42,20 ---



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Wouter Konijn AV Lycurgus 17,20 +2.9 m/s---
2 Thomas Jellema NEAV 17,82 +2.9 m/s---
3 Benjamin Stijns NEAV 18,37 +2.9 m/s---
4 Thijmen Tip NEAV 23,67 +2.9 m/s---



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Sam Bosman NEAV 29,10 ---
2 Wouter Konijn AV Lycurgus 27,10 ---
3 Angelo Visser NEAV 20,14 ---
4 Benjamin Stijns NEAV 16,43 ---
5 Stijn Scucces NEAV 14,64 ---
Erik van der Ploeg NEAV DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Timothy Mulder NEAV 6,96 6,98 7,37 7,37 ---
2 Sam Bosman NEAV 6,80 6,68 7,37 7,37 ---
3 Stijn Scucces NEAV 4,49 4,43 4,55 4,55 ---
Erik van der Ploeg NEAV NM ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Collin Geugjes NEAV 5,15 ---
2 Wouter Konijn AV Lycurgus 4,83 ---
3 Tim de Wild HLLS 4,81 4,69
4 Thomas Jellema NEAV 4,24 ---
5 Sam Bosman NEAV 3,91 ---
6 Thijmen Tip NEAV 3,61 ---
6 Stijn Scucces NEAV 3,61 ---
Erik van der Ploeg NEAV DNS ---



Jongens Junior D1 - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Joey Veen NEAV 11,61 +1.6 m/s---
2 Damian Paap DEM 11,63 +1.6 m/s---
3 Yarno Dijkman NEAV 12,19 +1.6 m/s---



Jongens Junior D1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Joey Veen NEAV 23,13 +3.3 m/s---
2 Yoeri de Boer NEAV 25,15 +3.3 m/s---



Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Meije Bosma HLLS 3:08,26 ---
2 Aodhán Wadey NEAV 3:49,05 ---
3 Yoeri de Boer NEAV 4:08,65 ---
Hessel de Vries Castricum DNS ---



Jongens Junior D1 - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Meije Bosma HLLS 14,37 +2.3 m/s---



Jongens Junior D1 - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Hessel de Vries Castricum 22,19 ---
2 Yoeri de Boer NEAV 15,28 ---
3 Yarno Dijkman NEAV 12,12 ---
3 Joey Veen NEAV 12,12 ---



Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Meije Bosma HLLS 4,49 ---
2 Hessel de Vries Castricum 4,23 ---
3 Damian Paap DEM 4,05 ---
4 Yarno Dijkman NEAV 4,00 ---
5 Joey Veen NEAV 3,83 ---
6 Aodhán Wadey NEAV 3,72 ---



Jongens Junior D2 - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 22,22 +1.2 m/s---
2 Mika van der Meijden NEAV 22,64 +1.2 m/s---
3 Ruben Leek DKEV 23,22 +1.2 m/s---
4 Ties Arensman NEAV 23,65 +1.2 m/s---



Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 3:22,64 ---
2 Ruben Leek DKEV 3:35,56 ---
3 Ties Arensman NEAV 3:45,02 ---



Jongens Junior D2 - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 14,27 +2.3 m/s---



Jongens Junior D2 - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 28,53 ---
2 Mika van der Meijden NEAV 27,36 ---
3 Mika Baro DKEV 26,34 27,00
4 Ties Arensman NEAV 24,13 ---
5 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 23,79 ---



Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Mika Baro DKEV 6,97 7,60
2 Mika van der Meijden NEAV 6,56 ---



Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 4,72 ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
1 Mostafa Al-Bayati NEAV 9,26 3:29,89 29,48 4,18 2173
2 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 10,11 3:40,95 22,92 3,45 1740
3 Maxim van Dorp Parthenon 10,02 4:07,08 22,51 3,65 1657
4 Rowan de Wit NEAV 10,61 3:47,91 25,70 3,23 1623
5 Chris de Jong NEAV 9,95 4:23,53 24,96 3,33 1565
6 Steven Waasdorp AV Aalsmeer 9,98 4:08,27 17,96 3,47 1557
7 Sepp Schulte Castricum 9,79 DNS 33,54 4,07 1527
8 Tim Brinkhof NEAV 10,69 4:39,29 18,68 3,45 1338
9 Felix Tjeertes NEAV 10,26 4:17,19 12,88 2,91 1283
10 Thijmen Dijkman NEAV 10,05 5:00,67 15,50 3,26 1272
11 Santino Trovato NEAV 10,91 4:30,52 20,14 2,88 1248
12 Jelle Rol NEAV 11,25 4:22,63 18,78 3,00 1240
13 Tom Veldt NEAV 10,20 4:36,24 11,84 3,06 1229
14 Ivan Nillesen NEAV 11,68 4:32,62 10,53 2,90 995
15 Koen van Broekhoven NEAV 10,82 4:46,84 11,05 2,15 909



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Sam de Wild HLLS 9,00 3:22,46 7,41 1,25 2293
2 Sven van Gelderen AV Lycurgus 9,13 3:36,47 7,43 1,15 2106
3 Sam van der Aar DEM 9,99 3:54,77 8,46 1,20 1955
4 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 9,76 3:33,20 5,73 1,20 1954
5 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,12 4:07,42 8,01 1,20 1851
6 Mauro Rodrigus NEAV 10,50 4:08,65 7,26 1,05 1639
7 Bram Klepper DEM 9,90 4:38,00 4,55 1,00 1403



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Sam van Ooijen DEM 7,01 4:13,72 4,96 1,20 1728
2 Joshua Bok NEAV 7,64 4:03,40 4,35 1,15 1568
3 Kas Commandeur DEM 7,31 4:01,42 4,25 1,05 1561
4 Jay van Wanrooij NEAV 6,83 4:36,89 5,28 1,00 1553
5 Nils Smithuis AV Aalsmeer 7,28 4:01,60 5,17 0,80 1448
6 Hugo Kuil DEM 7,39 4:18,73 4,46 1,00 1446
7 Jacco Schoutsen NEAV 6,85 4:44,94 4,47 0,90 1391
8 Kimi Smid DEM 7,88 3:58,02 4,00 0,80 1267
9 Myron Buis NEAV 7,56 4:38,18 4,66 0,85 1243
10 Tim Gortzak NEAV 7,56 4:53,70 3,92 0,90 1173
11 Maurits Nibbering NEAV 7,90 4:48,49 4,71 0,85 1149
12 Roy Sinemus NEAV 7,86 5:32,11 3,84 0,95 1040



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 8,45 2:39,50 14,06 2,26 876
2 Kenji van Deelen NEAV 8,59 2:45,25 11,18 2,21 759
3 Jens Klepper DEM 8,36 3:25,12 12,35 2,39 692



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Mike Visscher NEAV 7,70 2:29,12 17,91 2,87 1254
2 Dave Gortzak NEAV 7,89 2:35,99 8,76 2,51 941
3 Jari Smid DEM 8,80 2:48,92 9,59 2,52 739
4 Noah Bok NEAV 8,74 2:47,62 10,57 2,33 736
5 Felix Kuil DEM 8,29 2:59,93 7,27 2,41 684
6 Bas Eeken NEAV 11,08 DNS 8,05 1,87 203



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Andre van Wort M50 - NEAV 12,52 +1.3 m/s---
2 Frank Stam M50 - Castricum 13,12 +1.3 m/s---
3 Uli Flücht M55 - NEAV 13,48 +1.3 m/s---
4 Bob Schoutsen M40 - NEAV 13,80 +1.3 m/s---
5 Henri Nillesen M45 - NEAV 14,26 +1.3 m/s---
6 Martin Dijkman M35 - NEAV 15,80 +1.3 m/s---
Kik van Swol M45 - AV Hylas DNS ---



Masters Mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Andre van Wort M50 - NEAV 18,67 +3.5 m/s---
2 Frank Stam M50 - Castricum 19,51 +3.5 m/s---
3 Uli Flücht M55 - NEAV 20,35 +3.5 m/s---
4 Manfred Mooijer M45 - AV Edam 20,71 +3.5 m/s---
5 Henri Nillesen M45 - NEAV 21,78 +3.5 m/s---



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Peter Jan Laverman M35 - AV Hylas 2:05,94 2:05,95
2 Bob Schoutsen M40 - NEAV 2:51,46 ---
3 Martin Dijkman M35 - NEAV 2:59,00 ---
4 Henri Nillesen M45 - NEAV 3:06,21 ---



Masters Mannen - 100 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 100 meter horden (91cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Andre van Wort M50 - NEAV 15,25 +2.5 m/s--- 1



Masters Mannen - 110 meter horden (99cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Andre van Wort M50 - NEAV 31,63 --- 1



Masters Mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Kik van Swol M45 - AV Hylas 45,14 ---
2 Bob Schoutsen M40 - NEAV 23,31 ---
3 Martin Dijkman M35 - NEAV 21,29 ---



Masters Mannen - Kogelstoten 5 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Uli Flücht M55 - NEAV 9,12 --- 2
2 Andre van Wort M50 - NEAV 8,90 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Kik van Swol M45 - AV Hylas 11,41 ---
2 Danny Roukema M45 - NEAV 9,54 ---
3 Henri Nillesen M45 - NEAV 7,04 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rick Westerdaal M50 - AV Edam 1,35 ---
2 Bob Schoutsen M40 - NEAV 1,30 ---
3 Henri Nillesen M45 - NEAV 1,20 ---
4 Martin Dijkman M35 - NEAV 1,15 ---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Esther van Rooij V40 - NEAV 14,97 +1.0 m/s---
2 Lisette H... de Jonge V35 - NEAV 15,62 +1.0 m/s---
3 Cynthia Nillesen V40 - NEAV 21,02 +1.0 m/s---



Masters Vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Annette IJzer V40 - Castricum 24,23 +2.1 m/s---
Esther van Rooij V40 - NEAV DNS ---



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lisette H... de Jonge V35 - NEAV 3:05,92 ---
2 Cynthia Nillesen V40 - NEAV 3:54,94 ---
Esther van Rooij V40 - NEAV DNS ---



Masters Vrouwen - 80 meter horden (69cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 80 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Speerwerpen 500 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Nanda Klok V35 - NEAV 6,92 ---
2 Annette IJzer V40 - Castricum 6,67 ---
3 Lisette H... de Jonge V35 - NEAV 6,64 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lisette H... de Jonge V35 - NEAV 1,05 ---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sara Haas NEAV 14,94 +2.4 m/s---
2 Mirte de Wit NEAV 16,27 +2.4 m/s---



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Laura Leijen DKEV 22,20 +2.1 m/s---



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Laura Leijen DKEV 30,08 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Laura Leijen DKEV 9,60 ---
2 Mirte de Wit NEAV 5,99 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lisa de Boer NEAV 13,82 +2.3 m/s---
2 Beyoncé Pina NEAV 14,21 +2.3 m/s---
3 Sheralda Bottse NEAV 14,52 +2.3 m/s---
4 Lotte de Graaf NEAV 14,59 +2.3 m/s14,17
5 Amber Van der Klei NEAV 14,95 +2.3 m/s---
6 Nova Scheelings Castricum 15,37 +2.3 m/s---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Fleur Neven NEAV 20,50 +0.5 m/s---
2 Lisa de Boer NEAV 21,22 +0.7 m/s---
3 Beyoncé Pina NEAV 21,52 +0.7 m/s---
4 Linda Van der Klei NEAV 21,68 +0.7 m/s---
5 Sheralda Bottse NEAV 22,42 +0.5 m/s---
6 Maaike Ui...nboogaard NEAV 22,44 +0.5 m/s---
7 Evelyn Vletter NEAV 22,51 +0.7 m/s---
8 Jenna van ...r Meijden NEAV 24,12 +0.7 m/s---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Beyoncé Pina NEAV 2:43,87 ---
2 Meike Hartog AV Zaanland 2:46,34 ---
3 Sheralda Bottse NEAV 4:04,24 ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Amber Van der Klei NEAV 18,88 +2.5 m/s---
2 Linda Van der Klei NEAV 19,22 +2.5 m/s---
3 Evelyn Vletter NEAV 20,03 +1.5 m/s---
4 Sheralda Bottse NEAV 20,74 +2.5 m/s---
5 Maaike Ui...nboogaard NEAV 21,00 +1.5 m/s---
6 Nova Scheelings Castricum 22,49 +1.5 m/s---



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Lotte de Graaf NEAV 28,29 33,00
2 Meike Hartog AV Zaanland 21,30 ---
3 Jenna van ...r Meijden NEAV 20,94 ---
4 Zoë Riepen NEAV 16,59 17,88



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Zoë Riepen NEAV 7,86 7,77
2 Jenna van ...r Meijden NEAV 6,84 ---
3 Sheralda Bottse NEAV 6,58 ---
4 Nova Scheelings Castricum 5,63 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lotte de Graaf NEAV 1,45 1,45
2 Meike Hartog AV Zaanland 1,40 ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Rosaly Zomerdijk NEAV 11,02 +0.2 m/s---
2 Marit Bout NEAV 11,39 +1.2 m/s---
3 Fabiënne Müller AV Lycurgus 11,75 +1.2 m/s---
4 Djeedy Manhoef NEAV 12,03 +1.2 m/s---
5 Gwen Broek NEAV 12,27 +1.2 m/s---
6 Laura van de Merwe NEAV 12,48 +0.2 m/s---
7 Elisa Babucci NEAV 12,89 +0.2 m/s---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Rosaly Zomerdijk NEAV 20,67 +0.6 m/s---
2 Charon Lak AV Lycurgus 21,46 +0.6 m/s---
3 Sabrina Kim Cruden HRRR 21,55 +0.6 m/s---
4 Marit Bout NEAV 22,11 +0.6 m/s---
5 Julia Jongejeugd NEAV 23,73 +0.6 m/s---



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Eline Mast NEAV 1:44,15 ---
2 Elisa Babucci NEAV 2:10,47 ---
3 Francis va...ookhuizen NEAV 2:12,91 ---



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Sabrina Kim Cruden HRRR 13,19 +1.0 m/s---
2 Marit Bout NEAV 14,89 +1.9 m/s---
3 Eline Mast NEAV 15,62 +1.0 m/s---
4 Julia Jongejeugd NEAV 15,74 +1.9 m/s---
5 Djeedy Manhoef NEAV 15,95 +1.0 m/s---
6 Laura van de Merwe NEAV 16,28 +1.0 m/s---
Francis va...ookhuizen NEAV DNS ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Fabiënne Müller AV Lycurgus 27,81 ---
2 Milou Jongeneel NEAV 21,58 ---
3 Julia Jongejeugd NEAV 20,99 ---
4 Charon Lak AV Lycurgus 20,66 ---
5 Robin Kuller NEAV 15,50 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Fabiënne Müller AV Lycurgus 11,15 ---
2 Julia Jongejeugd NEAV 8,31 ---
3 Francis va...ookhuizen NEAV 7,31 ---
4 Robin Kuller NEAV 7,07 ---
5 Gwen Broek NEAV 6,27 ---
6 Elisa Babucci NEAV 5,09 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sabrina Kim Cruden HRRR 4,64 ---
2 Charon Lak AV Lycurgus 4,61 ---
3 Julia Jongejeugd NEAV 4,47 ---
4 Djeedy Manhoef NEAV 4,36 ---
5 Fabiënne Müller AV Lycurgus 4,15 ---
6 Robin Kuller NEAV 4,13 ---
7 Rosaly Zomerdijk NEAV 4,10 ---
8 Francis va...ookhuizen NEAV 3,95 ---
9 Marit Bout NEAV 3,85 ---
10 Gwen Broek NEAV 3,77 ---
11 Elisa Babucci NEAV 3,57 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Alyshia Kavehercy NEAV 8,51 +1.5 m/s---
2 Luna Meijer NEAV 8,58 +0.5 m/s---
3 Luna Willemse NEAV 9,25 +0.5 m/s---
4 Julia van Dorp Parthenon 9,32 +1.5 m/s---
5 Lotte Ploeger DEM 9,48 +1.5 m/s---
6 Savannah Bailey Parthenon 9,67 +1.5 m/s---
7 Ileana Meijer NEAV 9,96 +0.5 m/s---
8 Alyssa Clerx NEAV 10,20 +0.5 m/s---
9 Luna Gouwerok NEAV 10,48 +0.5 m/s---
10 Roxy Mijzen NEAV 10,78 +0.5 m/s---
11 Annika Vletter NEAV 11,69 +1.5 m/s---



Meisjes Junior D1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Luna Meijer NEAV 20,41 +1.4 m/s---
2 Alyshia Kavehercy NEAV 21,27 +1.4 m/s---
3 Julia van Dorp Parthenon 23,32 +2.2 m/s---
4 Charlotte Meurs NEAV 24,17 +2.2 m/s---
5 Savannah Bailey Parthenon 24,27 +2.2 m/s---
6 Jayda Essenburg ACWA 24,85 +1.4 m/s---
7 Keira Mulder NEAV 27,95 +2.2 m/s---
Luna Gouwerok NEAV DNS ---



Meisjes Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Alyshia Kavehercy NEAV 2:02,44 ---
2 Charlotte Meurs NEAV 2:06,82 ---
3 Ileana Meijer NEAV 2:09,63 ---
4 Jayda Essenburg ACWA 2:14,25 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Luna Willemse NEAV 12,14 +1.3 m/s---
2 Lotte Ploeger DEM 12,62 +1.3 m/s---
3 Ileana Meijer NEAV 12,69 +1.3 m/s---
Luna Meijer NEAV DNS ---



Meisjes Junior D1 - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Jayda Essenburg ACWA 15,22 ---
2 Alyshia Kavehercy NEAV 13,40 ---
3 Luna Gouwerok NEAV 10,38 ---
4 Keira Mulder NEAV 8,76 ---
5 Alyssa Clerx NEAV 8,12 ---
6 Annika Vletter NEAV 7,46 ---



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Alyshia Kavehercy NEAV 9,19 ---
2 Savannah Bailey Parthenon 8,43 ---
3 Julia van Dorp Parthenon 6,65 ---
4 Luna Gouwerok NEAV 5,88 ---



Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Alyshia Kavehercy NEAV 3,86 ---
2 Charlotte Meurs NEAV 3,62 ---
3 Julia van Dorp Parthenon 3,53 ---
4 Savannah Bailey Parthenon 3,49 ---
5 Jayda Essenburg ACWA 3,48 ---
6 Lotte Ploeger DEM 3,39 ---
7 Roxy Mijzen NEAV 3,03 ---
8 Annika Vletter NEAV 2,87 ---
9 Alyssa Clerx NEAV 2,66 ---
10 Luna Gouwerok NEAV 2,59 ---
Luna Meijer NEAV DNS ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Eline Brouwer DEM 8,67 ---
2 Lynn van der Meij DEM 9,02 ---
3 Arwen de Wit NEAV 9,07 ---
4 Mathilda Way Castricum 9,12 ---
5 Samira van...ookhuizen NEAV 11,59 ---



Meisjes Junior D2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Noortje Huitema Groningen 21,00 +0.4 m/s---
2 Danique Schram DEM 21,81 +0.4 m/s22,88
3 Zoë Lammertink DEM 23,28 +0.4 m/s---



Meisjes Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Noortje Huitema Groningen 1:45,37 1:46,12
2 Danique Schram DEM 1:51,33 1:53,20
3 Arwen de Wit NEAV 2:00,32 ---
4 Pipp Pauzenga Castricum 2:03,95 ---
5 Mathilda Way Castricum 2:06,72 ---
6 Samira van...ookhuizen NEAV 2:39,20 ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Eline Brouwer DEM 10,14 ---
2 Lynn van der Meij DEM 10,64 ---
3 Zoë Lammertink DEM 12,27 ---



Meisjes Junior D2 - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Zoë Lammertink DEM 19,17 ---
2 Samira van...ookhuizen NEAV 14,98 ---
3 Arwen de Wit NEAV 10,27 ---



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Pipp Pauzenga Castricum 8,97 ---
2 Esmée Rossenaar AV Edam 8,64 ---
3 Mathilda Way Castricum 7,34 ---
4 Samira van...ookhuizen NEAV 7,29 ---
5 Romy Leenstra NEAV 7,20 ---
6 Arwen de Wit NEAV 6,62 ---



Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Eline Brouwer DEM 4,63 ---
2 Lynn van der Meij DEM 4,46 ---
3 Mathilda Way Castricum 4,35 ---
4 Arwen de Wit NEAV 3,70 ---
5 Romy Leenstra NEAV 3,56 ---
Danique Schram DEM DNS 4,14



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
1 Djuna Gersen AV Aalsmeer 10,58 3:59,76 18,55 2,82 1389
2 Vicky De Haan NEAV 11,17 4:40,63 12,14 2,91 1058
3 Kirsten Hartwijk NEAV 11,36 4:58,97 9,87 3,13 975
4 Myléne Merlijn NEAV 12,72 5:05,51 11,11 2,54 716



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Maud Van Bentem AV NOP 10,19 3:44,35 5,84 1,20 1829
2 Jeslyn Doran NEAV 8,98 4:33,17 6,27 1,15 1803
3 Isa Schram DEM 10,18 3:43,56 5,44 1,10 1737
4 Brenda de Vos NEAV 9,81 3:58,33 5,14 1,15 1734
5 Nienke Mast NEAV 10,46 3:44,40 4,87 1,10 1653
6 Mette Smithuis AV Aalsmeer 10,33 3:48,54 3,71 1,05 1528
7 Laura Babucci NEAV 11,18 4:00,43 4,00 1,00 1340
8 Nora van Gompel NEAV 9,56 DNS 5,62 0,85 1163
9 Karlijn de Gans NEAV 11,30 4:55,03 3,87 1,00 1103
10 Willemijn Smeer NEAV 9,61 DNS 3,76 0,95 1097



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Sophie Lucas AV Aalsmeer 6,73 4:12,93 5,42 1,10 1754
2 Melissa Markwat DEM 7,21 4:20,71 4,35 0,95 1430
3 Anne Kuijer DEM 7,51 4:18,45 4,51 1,00 1427
4 Eliane Meurs NEAV 7,27 4:18,27 3,52 1,00 1401
5 Susan Voo...n 't Holt NEAV 8,22 5:31,71 3,77 1,00 1012
6 Jinthe Dijkman NEAV 7,70 5:15,73 3,49 0,85 1010
7 Renee Galesloot NEAV 7,80 5:01,22 3,52 0,80 1000
8 Silke Tip NEAV 8,44 5:26,16 3,96 0,75 822
9 Maren Veldt NEAV 8,82 5:41,18 2,86 0,75 640
10 Michelle Merlijn NEAV 8,99 5:30,95 1,70 0,75 524
11 Lieke Arends NEAV DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Sienna Akkers NEAV 7,22 2:31,94 12,66 3,21 1310
2 Alyssah Bailey Parthenon 7,53 2:37,40 16,58 2,86 1207
3 Nina de Graaf NEAV 8,34 2:33,76 12,86 2,78 1015
4 Angela Haasakker NEAV 7,73 2:47,81 10,18 2,64 951
5 Elisa Hartwijk NEAV 8,40 2:30,50 8,42 2,72 929
6 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 8,03 2:47,76 10,73 2,55 893
7 Britt Borgman NEAV 8,42 2:43,25 8,98 2,65 841
8 Linn Smithuis AV Aalsmeer 8,32 2:35,53 9,80 2,17 826
9 Lieke Kamping NEAV 8,51 2:36,04 5,11 2,39 729
10 Rosalie Pronk NEAV 8,95 2:59,81 10,47 2,45 665
11 Jenna Slinger NEAV 8,70 3:07,67 10,22 2,40 647
12 Zoey Bakker NEAV 8,69 3:06,96 8,16 2,25 578
13 Faye Blok NEAV DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Maartje Rol NEAV 7,99 2:29,33 8,02 2,35 921
2 Frederique Meurs NEAV 8,68 2:56,42 7,15 2,25 609
3 Melody Nillesen NEAV 8,74 2:51,57 8,35 1,94 590
4 Fem Stoeltjes NEAV 9,50 3:17,15 4,27 1,45 168



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 11,96 +2.2 m/s---



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 18,22 +2.4 m/s---
2 Alex Vaars DKEV 18,84 +2.4 m/s---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Swinkels AV Hylas 1:55,77 1:57,12
2 Rutger Keet SV Noordkop 1:58,23 1:57,58



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Alex Vaars DKEV 31,21 ---



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Suzanne Janssens AV Passaat 13,77 +2.4 m/s---



Senioren vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Suzanne Janssens AV Passaat 16,92 +2.9 m/s---



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Suzanne Janssens AV Passaat 1,40 ---