Uitslagen 17e Indoor StARD (Stichting Atletiek Regio Dordrecht)

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Finnian va...teenhoven PAC 6,49 7,56 1322
2 Niels Boonstra AV Statina 6,84 7,67 1151
3 Levi Casilio Fortius DNS 7,44 696
4 David Thommassen AV Sprint DNS DNS 0



Jongens Junior A - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Jesse Pupping AV Lycurgus 11,39 --- Toegelaten
2 Niels Boonstra AV Statina 8,90 --- Toegelaten



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Niels Boonstra AV Statina 1,75 1,81 Toegelaten
2 Bruno Oele PAC 1,65 1,70 Toegelaten



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
Martijn Geerts AV Sparta DNS --- Toegelaten



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 4,00 4,10 Toegelaten
2 Aron Blom AV Passaat 3,70 3,71 Toegelaten
3 Jesse Pupping AV Lycurgus 3,60 --- Toegelaten
4 Bruno Oele PAC 3,40 3,52 Toegelaten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Finnian va...teenhoven PAC 6,09 --- Toegelaten
2 Martijn Geerts AV Sparta 5,93 --- Toegelaten



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Brett Duff AV Sparta 6,46 7,60 1320
2 Quinten van der Elst Fortius 6,52 7,65 1279
3 Timo den Hollander GVAC 6,61 7,69 1230
4 Julian Erkelens AV Passaat 6,64 7,73 1205
5 Jasper Van Amerongen SPOB 6,63 7,76 1199
6 Tobias Steevensz AV Passaat 6,60 8,02 1127
7 Jort van Driel PAC 6,79 7,95 1077
8 Koen van Dijk AV Statina 6,82 7,96 1063
9 Robin Chong PAC 6,90 8,04 1010
10 Lucas Burgers PAC 6,92 8,06 997
11 Jan Munning SPOB 6,87 8,14 990
12 Pepijn van Gils AV Sprint 7,03 8,13 937
13 Koen van der Aa PAC 7,02 8,17 929
14 Ivar De Koning Fortius 7,26 8,33 803
15 Floris van Dijk Typhoon 7,19 8,48 782
16 Giovanni Homan PAC 7,23 8,44 781
17 Jochem Laurens AV Sprint 6,93 DNS 503



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Jochem Laurens AV Sprint 9,13 14,81* Toegelaten
2 Marijn de Wit SPOB 9,28 ---* Toegelaten
3 Pepijn van Gils AV Sprint 10,13 ---* Toegelaten
4 Yannick va...ooremalen Fortius 10,74 ---* Toegelaten
5 Ivar De Koning Fortius 16,09 9,57 Toegelaten
Jip Haest Spado DQ 9,18 Toegelaten
Lucas Burgers PAC DNS ---* Toegelaten



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Yannick de Burbure Fortius 11,85 --- Toegelaten
2 Finn Joosten Fortius 11,26 --- Toegelaten
3 Jochem Laurens AV Sprint 10,39 10,91 Toegelaten
4 Lucas Burgers PAC 5,94 --- Toegelaten



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jermo Harper ARV Ilion 1,75 1,80 Toegelaten
2 Jeroen van het Hof AV Edam 1,70 1,80 Toegelaten
3 Koen van Dijk AV Statina 1,65 --- Toegelaten
4 Pepijn van Gils AV Sprint 1,55 1,50 Toegelaten
4 Yannick de Burbure Fortius 1,55 --- Toegelaten
Florian va...der Hoeff PAC DNS 1,55 Toegelaten
Wessel Den Engelse PAC DNS --- Toegelaten
Marijn de Wit SPOB DNS --- Toegelaten



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
1 Jermo Harper ARV Ilion 11,90 11,70 Toegelaten
2 Floris van Dijk Typhoon 11,12 --- Toegelaten



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Jip Haest Spado 3,60 3,64 Toegelaten
2 Tijmen Hermse PAC 3,30 3,11 Toegelaten
2 Wessel Den Engelse PAC 3,30 --- Toegelaten
4 Florian va...der Hoeff PAC 3,20 3,11 Toegelaten
Duane van Dijkhuizen Fortius NM 4,11 Toegelaten
Ruben Claus PAC --- --- Afgewezen



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Indy Wekker U-Track 6,38 6,25 Toegelaten
2 Julian Erkelens AV Passaat 6,06 6,17 Toegelaten
3 Brett Duff AV Sparta 5,85 5,97 Toegelaten
4 Koen van Dijk AV Statina 5,54 --- Toegelaten
5 Tobias Steevensz AV Passaat 5,49 5,62 Toegelaten
6 Floris van Dijk Typhoon 5,47 --- Toegelaten
7 Robin Chong PAC 5,13 --- Toegelaten
8 Lucas Burgers PAC 5,01 --- Toegelaten
9 Yannick de Burbure Fortius 4,92 --- Toegelaten
10 Ruben Claus PAC 4,89 --- Toegelaten
11 Koen van der Aa PAC 4,85 4,88 Toegelaten
12 Yannick va...ooremalen Fortius 4,06 --- Toegelaten
Tijmen Hermse PAC DNS --- Toegelaten
Jort van Driel PAC DNS --- Toegelaten
Duane van Dijkhuizen Fortius DNS --- Toegelaten



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Damian Felter PAC 6,47 7,47 1779
2 Jasper Oele PAC 6,64 7,73 1658
3 Robin van Kooij PAC 6,79 7,85 1585
4 Tim Pelkmans AV Sprint 7,02 8,22 1434
5 Thom Kortenoever Typhoon 6,98 8,29 1428
6 Stan Buddingh Typhoon 7,24 8,40 1337
7 Jarno van Daalen PAC 7,27 8,49 1310
8 Wessel de Lange Fortius 7,32 8,60 1274
9 Lucas Dui...van Twist PAC 7,61 8,78 1170
10 Finn Hage PAC 7,78 9,04 1082
11 Jin van der Lee PAC 7,88 9,20 1031
12 Menno Weeda Fortius 7,97 9,17 1017
13 Jeff Tesselaar AV Hera 6,94 DNS 744
14 Kai de Jong AV Statina DNS 8,08 743
15 Ronin van der Holst PAC DNS 8,87 574
16 Jort Bouman AV Sprint 7,73 DNS 551
17 Rais Semedo Moreira PAC DNS DNS 0
19 Sven Hurkmans Fortius DNS DNS 0
21 Jari Kroon Fortius DNS DNS 0
22 Enrique van Velzen PAC DNS DNS 0
24 Gianni Brunken AV Sprint DNS DNS 0
25 Timo Spiering PAC DNS DNS 0



Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm)

# Naam 60mHOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 9,04 --- Toegelaten
2 Thijs de Wild Typhoon 9,36 9,14 Toegelaten
3 Micha Groen Almere `81 9,55 9,69 Toegelaten
4 Chuck Pols Scorpio 10,15 10,50 Toegelaten
5 Ronin van der Holst PAC 10,54 --- Toegelaten
6 Stan Buddingh Typhoon 11,58 --- Toegelaten
7 Yuma van Dijkhuizen Fortius 11,96 --- Toegelaten
8 Menno Weeda Fortius 11,98 --- Toegelaten
Gianni Brunken AV Sprint DNS --- Toegelaten
Tibbe Teunissen AV Sprint DNS --- Toegelaten
Jari Kroon Fortius DNS --- Afgemeld



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Micha Groen Almere `81 12,14 13,34 Toegelaten
2 Robin van Kooij PAC 11,58 10,99 Toegelaten
3 Chuck Pols Scorpio 11,41 10,68 Toegelaten
4 Thom Kortenoever Typhoon 10,78 10,53 Toegelaten
5 Thijs de Wild Typhoon 10,73 10,78 Toegelaten
6 Jord Pluimes Scorpio 9,38 --- Toegelaten
7 Mark Smolders AV Sprint 7,72 --- Toegelaten
8 Levi de Bruijn PAC 7,30 --- Toegelaten
9 Barend Van de Donk PAC 5,84 --- Toegelaten
Timo Spiering PAC DNS --- Toegelaten
Taron Punt PAC --- 10,48 Afgemeld



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Kai de Jong AV Statina 1,75 1,70 Toegelaten
2 Stijn Hendriks Scorpio 1,70 --- Toegelaten
2 Casper Haagh Scorpio 1,70 --- Toegelaten
4 Tim Pelkmans AV Sprint 1,55 --- Toegelaten
5 Ridzerd Punt PAC 1,40 1,46 Toegelaten
5 Roan Hekkers AV `56 1,40 --- Toegelaten
5 Menno Weeda Fortius 1,40 1,48 Toegelaten
8 Levi de Bruijn PAC 1,30 --- Toegelaten
8 Mark Smolders AV Sprint 1,30 --- Toegelaten
Barend Van de Donk PAC NM --- Toegelaten
Timo Spiering PAC DNS --- Toegelaten
Jari Kroon Fortius DNS 1,20 Afgemeld
Jord Pluimes Scorpio --- --- Toegelaten



Jongens Junior C - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
1 Casper Haagh Scorpio 11,38 --- Toegelaten
Roan Hekkers AV `56 --- --- Afgewezen



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Jasper Oele PAC 3,40 3,13 Toegelaten
2 Taron Punt PAC 2,60 2,75 Toegelaten
3 Mick van Kleeff PAC 2,50 2,43 Toegelaten
3 Chuck Pols Scorpio 2,50 2,53 Toegelaten
5 Yuma van Dijkhuizen Fortius 2,20 2,10 Toegelaten
Levi de Bruijn PAC --- --- Afgewezen
Roan Hekkers AV `56 --- --- Afgewezen



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Damian Felter PAC 6,50 6,62 Toegelaten
2 Thijs de Wild Typhoon 5,64 5,81 Toegelaten
3 Micha Groen Almere `81 5,61 5,27 Toegelaten
3 Jeff Tesselaar AV Hera 5,61 5,76 Toegelaten
5 Casper Haagh Scorpio 5,45 --- Toegelaten
6 Thom Kortenoever Typhoon 5,11 5,42 Toegelaten
7 Jarno van Daalen PAC 4,94 4,84 Toegelaten
8 Kai de Jong AV Statina 4,86 --- Toegelaten
9 Wessel de Lange Fortius 4,63 4,79 Toegelaten
10 Roan Hekkers AV `56 4,59 --- Toegelaten
11 Lucas Dui...van Twist PAC 4,38 4,43 Toegelaten
12 Ronin van der Holst PAC 4,23 --- Toegelaten
13 Jin van der Lee PAC 4,21 4,33 Toegelaten
14 Mark Smolders AV Sprint 4,09 --- Toegelaten
15 Jort Bouman AV Sprint 4,05 4,10 Toegelaten
16 Mick van Kleeff PAC 3,98 4,15 Toegelaten
17 Yuma van Dijkhuizen Fortius 3,94 --- Toegelaten
18 Finn Hage PAC 3,93 --- Toegelaten
19 Ridzerd Punt PAC 3,90 4,00 Toegelaten
Enrique van Velzen PAC NM 5,28 Toegelaten
Tibbe Teunissen AV Sprint DNS --- Toegelaten



Mannen - Meerkamp

# Naam Categorie 50m60mPunten totaal
1 Robin Huber SPOB Msen 6,29 7,20 1535
2 Frank Everaarts AV Passaat Msen 6,39 7,48 1390
3 Finnian va...teenhoven PAC JJA 6,49 7,56 1322
4 Brett Duff AV Sparta JJB 6,46 7,60 1320
5 Quinten van der Elst Fortius JJB 6,52 7,65 1279
6 Timo den Hollander GVAC JJB 6,61 7,69 1230
7 Kevin Waas Fortius Msen 6,63 7,67 1229
8 Julian Erkelens AV Passaat JJB 6,64 7,73 1205
9 Jasper Van Amerongen SPOB JJB 6,63 7,76 1199
10 Niels Boonstra AV Statina JJA 6,84 7,67 1151
11 Tobias Steevensz AV Passaat JJB 6,60 8,02 1127
12 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta Msen 6,77 7,83 1123
13 Martijn Opmeer AV Passaat Msen 6,76 7,89 1107
14 Jort van Driel PAC JJB 6,79 7,95 1077
15 Koen van Dijk AV Statina JJB 6,82 7,96 1063
16 Gerard van Dijk Fortius Mmas 6,87 8,03 1023
17 Robin Chong PAC JJB 6,90 8,04 1010
18 Ruud Wieles Typhoon Mmas 6,91 8,06 1000
19 Lucas Burgers PAC JJB 6,92 8,06 997
20 Jan Munning SPOB JJB 6,87 8,14 990
21 Kay Schaafsma AV Sprint Mmas 6,99 8,10 960
22 Pepijn van Gils AV Sprint JJB 7,03 8,13 937
23 Koen van der Aa PAC JJB 7,02 8,17 929
24 Ivar De Koning Fortius JJB 7,26 8,33 803
25 Tjerk Vos SV Noordkop Mmas 7,21 8,40 799
26 Floris van Dijk Typhoon JJB 7,19 8,48 782
27 Giovanni Homan PAC JJB 7,23 8,44 781
28 Ko Florusse Fortius Mmas 7,22 8,47 775
29 Tunde Leidsman Maastricht Mmas 6,31 DNS 742
30 Levi Casilio Fortius JJA DNS 7,44 696
30 Dale Casilio Fortius Msen DNS 7,44 696
32 Justin Francois Groene Ster Mmas 6,46 DNS 680
33 Adry van d...Wijngaard AV Sprint Mmas 7,41 8,77 636
34 Jochem Laurens AV Sprint JJB 6,93 DNS 503
35 Peter Dijkstra SPOB Mmas 7,71 9,01 486
36 Frits van der Velden Atledo Mmas 8,63 10,02 30
37 David Thommassen AV Sprint JJA DNS DNS 0
37 Jelle van der Schaaf AV Hylas Mmas --- --- 0
38 Bart Oomen AV Sprint Mmas DNS DNS 0
38 Gerard van...roekhoven Atledo Mmas --- --- 0
39 Bart Langenberg Spado Mmas --- --- 0
39 Bart Boonstra AV Statina Msen DNS DNS 0
39 Amin Boulakhras AV Fortuna Msen --- --- 0



Mannen - 60 meter horden

# Naam Categorie 60mHOBP
1 Justin Francois Groene Ster Mmas 8,90 8,90 Toegelaten
2 Jurgen van Berkum Fortius Mmas 9,11 9,10 Toegelaten
3 Jochem Laurens AV Sprint JJB 9,13 14,81* Toegelaten
4 Marijn de Wit SPOB JJB 9,28 ---* Toegelaten
5 Pepijn van Gils AV Sprint JJB 10,13 ---* Toegelaten
6 Yannick va...ooremalen Fortius JJB 10,74 ---* Toegelaten
7 Peter Dijkstra SPOB Mmas 12,80 ---* Toegelaten
8 Hens Koreman Atledo Mmas 13,37 13,18 Toegelaten
9 Frits van der Velden Atledo Mmas 13,95 13,81 Toegelaten
10 Ivar De Koning Fortius JJB 16,09 9,57 Toegelaten
Jip Haest Spado JJB DQ 9,18 Toegelaten
Lucas Burgers PAC JJB DNS ---* Toegelaten
Gerard van...roekhoven Atledo Mmas --- ---* Afgemeld



Mannen - Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Justin Francois Groene Ster Mmas 11,87 --- Toegelaten
2 Yannick de Burbure Fortius JJB 11,85 --- Toegelaten
3 Jesse Pupping AV Lycurgus JJA 11,39 --- Toegelaten
3 Niels Verheugd AV Sprint Msen 11,39 --- Toegelaten
5 Finn Joosten Fortius JJB 11,26 --- Toegelaten
6 Fabrizio Mancini AV Phoenix Mmas 10,65 --- Toegelaten
7 Jochem Laurens AV Sprint JJB 10,39 10,91 Toegelaten
8 Niels Boonstra AV Statina JJA 8,90 --- Toegelaten
9 Bart Langenberg Spado Mmas 8,10 --- Toegelaten
10 Joop van den Brink Fortius Mmas 8,05 --- Toegelaten
11 Michiel Boonstra AV Statina Mmas 8,02 --- Toegelaten
12 Hens Koreman Atledo Mmas 6,98 7,26 Toegelaten
13 Lucas Burgers PAC JJB 5,94 --- Toegelaten
Robert Florusse Fortius Mmas --- --- Afgemeld
Ruben van Ameijden Fortius Mmas --- --- Afgemeld
Gerard van...roekhoven Atledo Mmas --- --- Afgemeld



Mannen - Hoogspringen

# Naam Categorie HoogOBP
1 Michiel de...aasteniet SPOB Msen 1,95 --- Toegelaten
2 Jermo Harper ARV Ilion JJB 1,75 1,80 Toegelaten
2 Niels Boonstra AV Statina JJA 1,75 1,81 Toegelaten
2 Niels Verheugd AV Sprint Msen 1,75 --- Toegelaten
5 Jeroen van het Hof AV Edam JJB 1,70 1,80 Toegelaten
5 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Msen 1,70 --- Toegelaten
7 Koen van Dijk AV Statina JJB 1,65 --- Toegelaten
7 Bruno Oele PAC JJA 1,65 1,70 Toegelaten
7 Jurgen van Berkum Fortius Mmas 1,65 1,70 Toegelaten
10 Pepijn van Gils AV Sprint JJB 1,55 1,50 Toegelaten
10 Yannick de Burbure Fortius JJB 1,55 --- Toegelaten
12 Michiel Boonstra AV Statina Mmas 1,50 1,50 Toegelaten
13 Hens Koreman Atledo Mmas 1,25 1,25 Toegelaten
Florian va...der Hoeff PAC JJB DNS 1,55 Toegelaten
Wessel Den Engelse PAC JJB DNS --- Toegelaten
Marijn de Wit SPOB JJB DNS --- Toegelaten
Bart Boonstra AV Statina Msen DNS 1,72 Afgemeld



Mannen - Hink-stap-springen

# Naam Categorie HSSOBP
1 Jermo Harper ARV Ilion JJB 11,90 11,70 Toegelaten
2 Floris van Dijk Typhoon JJB 11,12 --- Toegelaten
3 Frits van der Velden Atledo Mmas 8,12 8,68 Toegelaten
Martijn Geerts AV Sparta JJA DNS --- Toegelaten



Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam Categorie PolshoogOBP
1 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus JJA 4,00 4,10 Toegelaten
1 Evbako Ogbeide PAC Msen 4,00 4,23 Toegelaten
3 Aron Blom AV Passaat JJA 3,70 3,71 Toegelaten
3 Jurgen van Berkum Fortius Mmas 3,70 3,80 Toegelaten
5 Jip Haest Spado JJB 3,60 3,64 Toegelaten
5 Jesse Pupping AV Lycurgus JJA 3,60 --- Toegelaten
7 Bruno Oele PAC JJA 3,40 3,52 Toegelaten
8 Tijmen Hermse PAC JJB 3,30 3,11 Toegelaten
8 Wessel Den Engelse PAC JJB 3,30 --- Toegelaten
10 Florian va...der Hoeff PAC JJB 3,20 3,11 Toegelaten
11 Ruud Jacobs Groene Ster Mmas 2,80 --- Toegelaten
Duane van Dijkhuizen Fortius JJB NM 4,11 Toegelaten
Sybren Blok PAC Msen NM 4,71 Toegelaten
Martijn Kok AV Attila Msen NM --- Toegelaten
André Faesen AV Attila Msen NM 4,47 Toegelaten
Nils Stok PAC Msen DNS 4,31 Toegelaten
Sam Kranse PAC Msen DNS 4,90 Toegelaten
Erwin de Gier PAC Msen DNS --- Toegelaten
Ruben Claus PAC JJB --- --- Afgewezen



Mannen - Verspringen

# Naam Categorie VerOBP
1 Niels Verheugd AV Sprint Msen 6,39 --- Toegelaten
2 Indy Wekker U-Track JJB 6,38 6,25 Toegelaten
3 Erwin de Vor VAV Msen 6,29 6,82 Toegelaten
4 Finnian va...teenhoven PAC JJA 6,09 --- Toegelaten
5 Julian Erkelens AV Passaat JJB 6,06 6,17 Toegelaten
6 Jurgen van Berkum Fortius Mmas 6,00 5,96 Toegelaten
7 Martijn Geerts AV Sparta JJA 5,93 --- Toegelaten
8 Roel Teeling De Spartaan Msen 5,92 6,06 Toegelaten
9 Brett Duff AV Sparta JJB 5,85 5,97 Toegelaten
10 Koen van Dijk AV Statina JJB 5,54 --- Toegelaten
11 Tobias Steevensz AV Passaat JJB 5,49 5,62 Toegelaten
12 Floris van Dijk Typhoon JJB 5,47 --- Toegelaten
13 Robin Chong PAC JJB 5,13 --- Toegelaten
14 Lucas Burgers PAC JJB 5,01 --- Toegelaten
15 Yannick de Burbure Fortius JJB 4,92 --- Toegelaten
16 Ruben Claus PAC JJB 4,89 --- Toegelaten
17 Koen van der Aa PAC JJB 4,85 4,88 Toegelaten
18 Tjerk Vos SV Noordkop Mmas 4,38 4,41 Toegelaten
19 Yannick va...ooremalen Fortius JJB 4,06 --- Toegelaten
20 Frits van der Velden Atledo Mmas 3,49 4,02 Toegelaten
21 Hens Koreman Atledo Mmas 3,39 3,67 Toegelaten
Tijmen Hermse PAC JJB DNS --- Toegelaten
Jort van Driel PAC JJB DNS --- Toegelaten
Duane van Dijkhuizen Fortius JJB DNS --- Toegelaten
Bart Boonstra AV Statina Msen DNS 5,49 Afgemeld
Amin Boulakhras AV Fortuna Msen --- 5,70 Afgemeld
Gerard van...roekhoven Atledo Mmas --- --- Afgemeld
Bart Langenberg Spado Mmas --- --- Afgemeld



Masters Mannen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Gerard van Dijk Fortius 6,87 8,03 1023
2 Ruud Wieles Typhoon 6,91 8,06 1000
3 Kay Schaafsma AV Sprint 6,99 8,10 960
4 Tjerk Vos SV Noordkop 7,21 8,40 799
5 Ko Florusse Fortius 7,22 8,47 775
6 Tunde Leidsman Maastricht 6,31 DNS 742
7 Justin Francois Groene Ster 6,46 DNS 680
8 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 7,41 8,77 636
9 Peter Dijkstra SPOB 7,71 9,01 486
10 Frits van der Velden Atledo 8,63 10,02 30
11 Bart Oomen AV Sprint DNS DNS 0
11 Jelle van der Schaaf AV Hylas --- --- 0
12 Bart Langenberg Spado --- --- 0
12 Gerard van...roekhoven Atledo --- --- 0



Masters Mannen - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Justin Francois Groene Ster 8,90 8,90 Toegelaten
2 Jurgen van Berkum Fortius 9,11 9,10 Toegelaten
3 Peter Dijkstra SPOB 12,80 ---* Toegelaten
4 Hens Koreman Atledo 13,37 13,18 Toegelaten
5 Frits van der Velden Atledo 13,95 13,81 Toegelaten
Gerard van...roekhoven Atledo --- ---* Afgemeld



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Justin Francois Groene Ster 11,87 --- Toegelaten
2 Fabrizio Mancini AV Phoenix 10,65 --- Toegelaten
3 Bart Langenberg Spado 8,10 --- Toegelaten
4 Joop van den Brink Fortius 8,05 --- Toegelaten
5 Michiel Boonstra AV Statina 8,02 --- Toegelaten
6 Hens Koreman Atledo 6,98 7,26 Toegelaten
Robert Florusse Fortius --- --- Afgemeld
Ruben van Ameijden Fortius --- --- Afgemeld
Gerard van...roekhoven Atledo --- --- Afgemeld



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 1,65 1,70 Toegelaten
2 Michiel Boonstra AV Statina 1,50 1,50 Toegelaten
3 Hens Koreman Atledo 1,25 1,25 Toegelaten



Masters Mannen - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
1 Frits van der Velden Atledo 8,12 8,68 Toegelaten



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 3,70 3,80 Toegelaten
2 Ruud Jacobs Groene Ster 2,80 --- Toegelaten



Masters Mannen - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 6,00 5,96 Toegelaten
2 Tjerk Vos SV Noordkop 4,38 4,41 Toegelaten
3 Frits van der Velden Atledo 3,49 4,02 Toegelaten
4 Hens Koreman Atledo 3,39 3,67 Toegelaten
Gerard van...roekhoven Atledo --- --- Afgemeld
Bart Langenberg Spado --- --- Afgemeld



Masters Vrouwen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Elena Luijendijk AV Fortuna 7,52 8,76 1102
2 Gabi Reischmann AV Sprint 7,82 9,15 926
3 Tilly Jacobs AV34 7,78 9,21 922
4 Carine Banga Fortius 7,94 9,24 873
5 Anne Griffioen AV Fortuna 7,84 9,40 864
6 Marieke Berkhof Rotterdam 8,15 9,81 700
7 Mariska Franken AV Sprint 8,49 9,77 628
8 Anja van Giels Fortius 8,63 10,16 521
9 Sabine Simoiu Fortius DNS DNS 0
9 Joke Torb...der Koogh Fortius DNS DNS 0
9 Liesbeth van Rossum Rotterdam DNS DNS 0



Masters Vrouwen - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Aafke van Daalen AV `47 9,61 9,45 Toegelaten
2 Anne Griffioen AV Fortuna 11,86 11,50 Toegelaten
Nel van der Meijs AV Fortuna --- ---* Afgemeld



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Simone Veth AV Passaat 10,08 --- Toegelaten
2 Louise Zimmerman Rotterdam 6,70 6,52 Toegelaten
Wil Floru...der Koogh Fortius DNS --- Afgemeld



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Inge van R...- Toepoel CAV Energie 1,30 1,25 Toegelaten
2 Marieke Berkhof Rotterdam 1,25 1,30 Toegelaten



Masters Vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
1 Elena Luijendijk AV Fortuna 10,79 --- Toegelaten
2 Tanja van der Plas AV Lycurgus 9,99 --- Toegelaten
3 Carine Banga Fortius 9,08 --- Toegelaten



Masters Vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Yvette Caldenhove Spado 3,10 3,25 Toegelaten
2 Sigrid Florusse Fortius 2,80 3,15 Toegelaten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 4,75 --- Toegelaten
2 Inge van R...- Toepoel CAV Energie 4,15 3,96 Toegelaten
3 Anne Griffioen AV Fortuna 4,13 --- Toegelaten
Liesbeth van Rossum Rotterdam DNS --- Toegelaten
Nel van der Meijs AV Fortuna DNS --- Afgemeld
Joke Torb...der Koogh Fortius DNS --- Afgemeld
Mariska Franken AV Sprint --- --- Afgemeld



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Kirsten Kuntz AV Passaat 7,13 8,38 1320
2 Sophie Jebose AAC DNS DNS 0



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Saskia van der Boor Fortius 10,67 10,05 Toegelaten
Joyce Schumacher Flevo Delta --- 9,12 Afgemeld



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Fadila Wijsman PAC 6,49 --- Toegelaten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
Saskia van der Boor Fortius DNS 9,72 Toegelaten



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Saskia van der Boor Fortius 3,30 3,50 Toegelaten
2 Sophie Jebose AAC 3,10 3,30 Toegelaten
3 Kirsten Kuntz AV Passaat 2,80 3,00 Toegelaten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Pauline Hondema AV Lycurgus 5,51 --- Toegelaten
2 Britt de Reus AV Passaat 4,69 --- Toegelaten
3 Fadila Wijsman PAC 3,65 --- Toegelaten
Emma Rijpers Fortius DNS --- Toegelaten
Joyce Schumacher Flevo Delta --- 5,71 Afgemeld



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Sephora Bancé AV Passaat 7,07 8,23 1381
2 Britt Marijnissen AV Sprint 7,33 8,78 1153
3 Tes Van Noort Fortius 7,50 8,87 1080
4 Sophie van der Spoel Fortius 7,55 8,83 1076
5 Karlijn Schouten Fortius 7,60 8,91 1042
6 Yente Ouwerling Scorpio 7,63 8,92 1031
7 Anniek Bloemers AV Sprint 7,64 9,04 1000
8 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 7,73 9,20 938
9 Emma Rietze SPOB 7,93 9,34 854
10 Tess Baltesen PAC 8,09 9,46 787
11 Janell Grootfaam PAC 8,12 9,50 771
12 Eri van Berkum Fortius 8,23 9,63 717
13 Miranda van Dijk Fortius DNS DNS 0
14 Claudia Noordzij Fortius DNS DNS 0



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,04 8,78 Toegelaten
2 Ruth Vogels Rotterdam 9,34 ---* Toegelaten
3 Britt Marijnissen AV Sprint 9,78 9,65 Toegelaten
4 Eva Nijdam Scorpio 9,84 9,87 Toegelaten
5 Amber Fritse AV Passaat 10,06 ---* Toegelaten
6 Miranda van Dijk Fortius 10,37 9,70 Toegelaten
7 Yente Ouwerling Scorpio 10,61 ---* Toegelaten
8 Eri van Berkum Fortius 11,14 ---* Toegelaten
9 Maureen Van de Brug PAC 11,46 ---* Toegelaten
Edith Borsje AV Passaat DNS ---* Toegelaten
Noor Stapel Nijmegen --- 9,92 Afgemeld



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 13,07 --- Toegelaten
2 Kadidja Sangare AAV `36 11,16 11,14 Toegelaten
3 Amber Fritse AV Passaat 9,90 --- Toegelaten
4 Jinke Prinsen AV Sprint 9,77 --- Toegelaten
5 Britt Marijnissen AV Sprint 8,76 8,03 Toegelaten
6 Emma Rietze SPOB 8,41 --- Toegelaten
7 Jolijn Schuurman AV Nijkerk 8,30 --- Toegelaten
Tess Baltesen PAC --- --- Afgemeld
Noor Stapel Nijmegen --- 11,98 Afgemeld



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Inez Bouwen AV Lycurgus 1,60 --- Toegelaten
1 Kadidja Sangare AAV `36 1,60 1,64 Toegelaten
3 Jinke Prinsen AV Sprint 1,50 --- Toegelaten
4 Britt Marijnissen AV Sprint 1,45 --- Toegelaten
5 Eva Nijdam Scorpio 1,40 --- Toegelaten
6 Anniek Bloemers AV Sprint 1,35 --- Toegelaten
7 Jolijn Schuurman AV Nijkerk 1,25 --- Toegelaten
Noor Stapel Nijmegen --- 1,57 Afgemeld



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
1 Inez Bouwen AV Lycurgus 10,20 --- Toegelaten
2 Tes Van Noort Fortius 9,40 --- Toegelaten
3 Sophie van der Spoel Fortius 9,33 --- Toegelaten



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
Karlijn Schouten Fortius NM 3,45 Toegelaten
Kira van den Ham HLLS DNS 2,90 Afgemeld



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Anna Roelofs AV Lycurgus 5,40 5,54 Toegelaten
2 Eva Nijdam Scorpio 5,00 5,33 Toegelaten
3 Sienna Klous AV Lycurgus 4,78 --- Toegelaten
4 Sophie van der Spoel Fortius 4,64 --- Toegelaten
5 Amber Fritse AV Passaat 4,54 --- Toegelaten
6 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 4,16 --- Toegelaten
7 Edith Borsje AV Passaat 3,95 --- Toegelaten
8 Tess Baltesen PAC 3,86 --- Toegelaten
9 Maureen Van de Brug PAC 3,73 --- Toegelaten



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Femke Kuppens Scorpio 7,02 8,34 1407
2 Amber de Roo AV `40 7,16 8,29 1381
3 Noa Wingbermuhle PAC 7,31 8,48 1302
4 Daan de Reijdt AV Sprint 7,42 8,72 1226
5 Ilse Stok CAV Energie 7,40 8,75 1225
6 Lieke Cox PAC 7,40 8,78 1219
7 Mikki Lips AV Sprint 7,46 8,76 1208
8 Veerle van Son Scorpio 7,50 8,73 1205
9 Iza Nijsse AV `56 7,51 8,78 1193
10 Kika de Vos PAC 7,57 8,87 1161
11 Klara van der Gaast PAC 7,51 8,95 1159
12 Linde Sluimer PAC 7,56 8,90 1157
13 Hélène Borsje AV Passaat 7,51 8,97 1155
14 Merel Baaijens AV `56 7,62 9,03 1119
15 Kènya Ramos PAC 7,78 9,04 1082
16 Indy Ouwerling Scorpio 7,75 9,20 1059
17 Emily van der Hoeff PAC 7,72 9,25 1057
18 Hannah Reijenga Fortius 7,73 9,25 1054
19 Najila Donata PAC 7,89 9,12 1043
20 Linsy Heestermans AV Sprint 7,92 9,15 1032
21 Meike Kroon PAC 7,98 9,34 985
22 Lotta Zuijdgeest PAC 7,94 9,41 981
23 Julia van Dorp Fortius 7,98 9,37 979
24 Anna Lusthof Olympus `70 7,99 9,42 969
25 Fenna Gelderblom AV `56 8,03 9,39 966
26 Mette Verbrugge AV `56 8,09 9,60 918
27 Puck Malais SPOB 8,03 9,68 917
28 Eva Rijnsaardt Fortius 8,09 9,81 884
29 Merel Dielessen Fortius 8,34 9,69 855
30 Sara Bossche PAC 7,37 DNS 634
31 Morgann de Jong ARV Ilion DNS 8,82 584
32 Merel Pijnenburg PAC 7,74 DNS 549
33 Janne Boer Fortius 9,12 DNS 293
34 Siva van Middelkoop PAC DNS DNS 0



Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

# Naam 60mHOBP
1 Femke Kuppens Scorpio 9,18 9,25 Toegelaten
2 Sofie Thomas PAC 9,64 10,00 Toegelaten
3 Kristina Tergau PAC 9,82 9,62 Toegelaten
4 Veerle van Son Scorpio 9,89 --- Toegelaten
5 Rachel Ivo PAC 10,17 --- Toegelaten
6 Linde Sluimer PAC 10,23 --- Toegelaten
6 Tessa Dielessen Fortius 10,23 10,80 Toegelaten
8 Mikki Lips AV Sprint 10,25 9,94 Toegelaten
9 Britt de Blaauw PAC 10,28 9,71 Toegelaten
10 Bijou Leto AV Sprint 10,29 --- Toegelaten
11 Romee Hermse PAC 10,34 --- Toegelaten
12 Kika de Vos PAC 10,39 --- Toegelaten
13 Linsy Heestermans AV Sprint 10,69 --- Toegelaten
14 Morgann de Jong ARV Ilion 10,84 11,27 Toegelaten
15 Nikki van Tienderen HLLM 10,95 --- Toegelaten
16 Sam Schaalje PAC 11,05 --- Toegelaten
17 Sacha Goedhart AV Gouda 11,13 --- Toegelaten
18 Fenna Gelderblom AV `56 11,58 11,33 Toegelaten
19 Merel Baaijens AV `56 11,81 11,59 Toegelaten
20 Dunya van den Tooren PAC 11,87 --- Toegelaten
21 Iza Nijsse AV `56 11,97 12,25 Toegelaten
22 Puck Malais SPOB 12,05 --- Toegelaten
23 Eva Rijnsaardt Fortius 12,40 --- Toegelaten
24 Merel Dielessen Fortius 12,52 11,92 Toegelaten
25 Daan de Reijdt AV Sprint 14,30 9,97 Toegelaten
Robin Vuik AV Statina DNS --- Toegelaten
Judith Haarsma PAC DNS --- Toegelaten



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Joyce van Welie PAC 12,72 12,77 Toegelaten
2 Lotte Haest Spado 12,58 12,04 Toegelaten
3 Hagar Bruil PAC 10,87 --- Toegelaten
4 Anna Jebose AAC 10,23 --- Toegelaten
5 Meike Kroon PAC 10,09 --- Toegelaten
6 Romee Hermse PAC 9,85 --- Toegelaten
6 Merel Pijnenburg PAC 9,85 --- Toegelaten
8 Fabienne van der Tak PAC 9,52 --- Toegelaten
9 Rachel Ivo PAC 9,41 --- Toegelaten
10 Fenna Gelderblom AV `56 9,15 --- Toegelaten
11 Britt de Blaauw PAC 9,09 10,75 Toegelaten
12 Aniek van Schie HLLM 8,90 --- Toegelaten
13 Sacha Goedhart AV Gouda 8,52 --- Toegelaten
14 Nikki van Tienderen HLLM 8,41 --- Toegelaten
15 Eva Rijnsaardt Fortius 7,62 --- Toegelaten
16 Nine Fransen AV Sprint 7,40 --- Toegelaten
17 Julia van Dorp Fortius 6,45 --- Toegelaten
18 Yara Burg AV `56 6,28 --- Toegelaten
19 Dunya van den Tooren PAC 6,12 --- Toegelaten
20 Lotta Zuijdgeest PAC 5,72 --- Toegelaten
Deniece Veenstra SPOB NM --- Toegelaten



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Anne Zuijdgeest PAC 1,60 --- Toegelaten
2 Romee Hermse PAC 1,55 --- Toegelaten
2 Noa Wingbermuhle PAC 1,55 1,50 Toegelaten
2 Joyce van Welie PAC 1,55 1,60 Toegelaten
5 Aniek van Schie HLLM 1,50 --- Toegelaten
5 Tessa Dielessen Fortius 1,50 --- Toegelaten
7 Daphne Zintel AAV `36 1,45 1,42 Toegelaten
7 Dunya van den Tooren PAC 1,45 --- Toegelaten
7 Judith Haarsma PAC 1,45 --- Toegelaten
7 Mikki Lips AV Sprint 1,45 1,46 Toegelaten
7 Daan de Reijdt AV Sprint 1,45 1,55 Toegelaten
12 Maaike van Rijswijk CAV Energie 1,40 1,40 Toegelaten
12 Teuntje Uiters PAC 1,40 --- Toegelaten
12 Nine Fransen AV Sprint 1,40 --- Toegelaten
12 Bijou Leto AV Sprint 1,40 --- Toegelaten
12 Linsy Heestermans AV Sprint 1,40 --- Toegelaten
17 Kika de Vos PAC 1,35 --- Toegelaten
18 Nikki van Tienderen HLLM 1,30 --- Toegelaten
18 Robin Vuik AV Statina 1,30 --- Toegelaten
18 Merel Dielessen Fortius 1,30 1,35 Toegelaten
21 Ilse Stok CAV Energie 1,20 1,30 Toegelaten
21 Lotta Zuijdgeest PAC 1,20 --- Toegelaten
21 Mette Verbrugge AV `56 1,20 --- Toegelaten
21 Yara Burg AV `56 1,20 --- Toegelaten
Deniece Veenstra SPOB DNS --- Toegelaten



Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
1 Anna Lusthof Olympus `70 9,70 10,16 Toegelaten
2 Daphne Zintel AAV `36 9,57 --- Toegelaten
3 Anne Hoomoedt PAC 8,84 --- Toegelaten
Morgann de Jong ARV Ilion DNS --- Toegelaten



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Lotte Haest Spado 3,10 3,24 Toegelaten
2 Kristina Tergau PAC 3,00 3,15 Toegelaten
3 Sofie Thomas PAC 2,70 2,60 Toegelaten
4 Lieke Cox PAC 2,50 2,30 Toegelaten
5 Klara van der Gaast PAC 2,30 --- Toegelaten
5 Emily van der Hoeff PAC 2,30 2,10 Toegelaten
7 Sara Bossche PAC 2,20 2,45 Toegelaten
Nynke Kuipers Fortius DNS 2,60 Toegelaten
Elise de Jong PAC --- --- Afgewezen
Piret Nijhoff PAC --- --- Afgewezen
Roos de Vries PAC --- --- Afgewezen
Linde Sluimer PAC --- --- Afgewezen



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Britt de Blaauw PAC 4,99 5,21 Toegelaten
2 Amber de Roo AV `40 4,67 4,64 Toegelaten
3 Romee Hermse PAC 4,59 --- Toegelaten
4 Sacha Goedhart AV Gouda 4,48 4,69 Toegelaten
5 Morgann de Jong ARV Ilion 4,47 4,74 Toegelaten
6 Daphne Zintel AAV `36 4,43 4,61 Toegelaten
7 Puck Malais SPOB 4,41 --- Toegelaten
8 Dunya van den Tooren PAC 4,26 --- Toegelaten
9 Hannah Reijenga Fortius 4,18 --- Toegelaten
10 Hélène Borsje AV Passaat 4,14 --- Toegelaten
10 Iza Nijsse AV `56 4,14 --- Toegelaten
12 Merel Baaijens AV `56 4,13 --- Toegelaten
13 Maaike van Rijswijk CAV Energie 4,11 3,92 Toegelaten
14 Aniek van Schie HLLM 4,10 --- Toegelaten
15 Emily van der Hoeff PAC 4,03 3,89 Toegelaten
16 Najila Donata PAC 3,97 4,16 Afgemeld
17 Nikki van Tienderen HLLM 3,95 --- Toegelaten
17 Julia van Dorp Fortius 3,95 3,92 Toegelaten
19 Sam Schaalje PAC 3,89 --- Toegelaten
19 Eva Rijnsaardt Fortius 3,89 --- Toegelaten
21 Mette Verbrugge AV `56 3,73 --- Toegelaten
22 Yara Burg AV `56 3,59 --- Toegelaten
Robin Vuik AV Statina DNS --- Toegelaten
Kènya Ramos PAC DNS --- Toegelaten
Noa Wingbermuhle PAC DNS 4,49 Afgemeld



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Robin Huber SPOB 6,29 7,20 1535
2 Frank Everaarts AV Passaat 6,39 7,48 1390
3 Kevin Waas Fortius 6,63 7,67 1229
4 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 6,77 7,83 1123
5 Martijn Opmeer AV Passaat 6,76 7,89 1107
6 Dale Casilio Fortius DNS 7,44 696
7 Bart Boonstra AV Statina DNS DNS 0
7 Amin Boulakhras AV Fortuna --- --- 0



Senioren mannen - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Niels Verheugd AV Sprint 11,39 --- Toegelaten



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Michiel de...aasteniet SPOB 1,95 --- Toegelaten
2 Niels Verheugd AV Sprint 1,75 --- Toegelaten
3 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 1,70 --- Toegelaten
Bart Boonstra AV Statina DNS 1,72 Afgemeld



Senioren mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Evbako Ogbeide PAC 4,00 4,23 Toegelaten
Sybren Blok PAC NM 4,71 Toegelaten
Martijn Kok AV Attila NM --- Toegelaten
André Faesen AV Attila NM 4,47 Toegelaten
Nils Stok PAC DNS 4,31 Toegelaten
Sam Kranse PAC DNS 4,90 Toegelaten
Erwin de Gier PAC DNS --- Toegelaten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Niels Verheugd AV Sprint 6,39 --- Toegelaten
2 Erwin de Vor VAV 6,29 6,82 Toegelaten
3 Roel Teeling De Spartaan 5,92 6,06 Toegelaten
Bart Boonstra AV Statina DNS 5,49 Afgemeld
Amin Boulakhras AV Fortuna --- 5,70 Afgemeld



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Milet Hoornaar Fortius 7,06 8,29 1367
2 Pricilla Huisman AV Passaat 7,13 8,42 1309
3 Carolien de Pater Avantri 7,18 8,45 1285
4 Suzanne Janssens AV Passaat 7,28 8,51 1238
5 Anoeska Schreijer SPOB 7,51 8,59 1148
6 Ilse Torbijn Fortius 7,51 8,78 1099
7 Saskia Zwaard AV `40 DNS DNS 0



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Suzanne Janssens AV Passaat 9,63 9,70 Toegelaten
2 Samyre Wieles Altis 9,71 9,42 Toegelaten
3 Maaike Boon Fortius 10,90 10,80 Toegelaten
Janneke Berkhof Rotterdam --- 9,83 Afgemeld



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Carolien de Pater Avantri 11,49 --- Toegelaten
2 Kim Borsen Altis 10,08 --- Toegelaten



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Samyre Wieles Altis 1,55 --- Toegelaten
Fleurine van Beek Haag DNS --- Toegelaten
Janneke Berkhof Rotterdam --- 1,50 Afgemeld



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
1 Minke Bosma AV Lycurgus 9,73 --- Toegelaten
2 Maaike Boon Fortius 9,61 --- Toegelaten



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Jozefien Willemen Fortius 3,80 3,91 Toegelaten
2 Eva Jaarsma AV Lycurgus 3,50 --- Toegelaten
3 Yvonne Blok AAC 2,90 3,00 Toegelaten
Fleurine van Beek Haag --- --- Afgemeld



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Suzanne Janssens AV Passaat 5,07 5,13 Toegelaten
2 Samyre Wieles Altis 4,72 --- Toegelaten
Minke Bosma AV Lycurgus NM --- Toegelaten
Saskia Zwaard AV `40 DNS --- Toegelaten
Madelon Werkhoven AV Atos --- 5,07 Afgemeld



Vrouwen - Meerkamp

# Naam Categorie 50m60mPunten totaal
1 Sephora Bancé AV Passaat MJB 7,07 8,23 1381
2 Milet Hoornaar Fortius Vsen 7,06 8,29 1367
3 Kirsten Kuntz AV Passaat MJA 7,13 8,38 1320
4 Pricilla Huisman AV Passaat Vsen 7,13 8,42 1309
5 Carolien de Pater Avantri Vsen 7,18 8,45 1285
6 Suzanne Janssens AV Passaat Vsen 7,28 8,51 1238
7 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 7,33 8,78 1153
8 Anoeska Schreijer SPOB Vsen 7,51 8,59 1148
9 Elena Luijendijk AV Fortuna Vmas 7,52 8,76 1102
10 Ilse Torbijn Fortius Vsen 7,51 8,78 1099
11 Tes Van Noort Fortius MJB 7,50 8,87 1080
12 Sophie van der Spoel Fortius MJB 7,55 8,83 1076
13 Karlijn Schouten Fortius MJB 7,60 8,91 1042
14 Yente Ouwerling Scorpio MJB 7,63 8,92 1031
15 Anniek Bloemers AV Sprint MJB 7,64 9,04 1000
16 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MJB 7,73 9,20 938
17 Gabi Reischmann AV Sprint Vmas 7,82 9,15 926
18 Tilly Jacobs AV34 Vmas 7,78 9,21 922
19 Carine Banga Fortius Vmas 7,94 9,24 873
20 Anne Griffioen AV Fortuna Vmas 7,84 9,40 864
21 Emma Rietze SPOB MJB 7,93 9,34 854
22 Tess Baltesen PAC MJB 8,09 9,46 787
23 Janell Grootfaam PAC MJB 8,12 9,50 771
24 Eri van Berkum Fortius MJB 8,23 9,63 717
25 Marieke Berkhof Rotterdam Vmas 8,15 9,81 700
26 Mariska Franken AV Sprint Vmas 8,49 9,77 628
27 Anja van Giels Fortius Vmas 8,63 10,16 521
28 Saskia Zwaard AV `40 Vsen DNS DNS 0
29 Miranda van Dijk Fortius MJB DNS DNS 0
29 Joke Torb...der Koogh Fortius Vmas DNS DNS 0
29 Liesbeth van Rossum Rotterdam Vmas DNS DNS 0
30 Sophie Jebose AAC MJA DNS DNS 0
32 Claudia Noordzij Fortius MJB DNS DNS 0
32 Sabine Simoiu Fortius Vmas DNS DNS 0



Vrouwen - 60 meter horden

# Naam Categorie 60mHOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 MJB 9,04 8,78 Toegelaten
2 Ruth Vogels Rotterdam MJB 9,34 ---* Toegelaten
3 Aafke van Daalen AV `47 Vmas 9,61 9,45 Toegelaten
4 Suzanne Janssens AV Passaat Vsen 9,63 9,70 Toegelaten
5 Samyre Wieles Altis Vsen 9,71 9,42 Toegelaten
6 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 9,78 9,65 Toegelaten
7 Eva Nijdam Scorpio MJB 9,84 9,87 Toegelaten
8 Amber Fritse AV Passaat MJB 10,06 ---* Toegelaten
9 Miranda van Dijk Fortius MJB 10,37 9,70 Toegelaten
10 Yente Ouwerling Scorpio MJB 10,61 ---* Toegelaten
11 Saskia van der Boor Fortius MJA 10,67 10,05 Toegelaten
12 Maaike Boon Fortius Vsen 10,90 10,80 Toegelaten
13 Eri van Berkum Fortius MJB 11,14 ---* Toegelaten
14 Maureen Van de Brug PAC MJB 11,46 ---* Toegelaten
15 Anne Griffioen AV Fortuna Vmas 11,86 11,50 Toegelaten
Edith Borsje AV Passaat MJB DNS ---* Toegelaten
Joyce Schumacher Flevo Delta MJA --- 9,12 Afgemeld
Janneke Berkhof Rotterdam Vsen --- 9,83 Afgemeld
Nel van der Meijs AV Fortuna Vmas --- ---* Afgemeld
Noor Stapel Nijmegen MJB --- 9,92 Afgemeld



Vrouwen - Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio MJB 13,07 --- Toegelaten
2 Carolien de Pater Avantri Vsen 11,49 --- Toegelaten
3 Kadidja Sangare AAV `36 MJB 11,16 11,14 Toegelaten
4 Kim Borsen Altis Vsen 10,08 --- Toegelaten
4 Simone Veth AV Passaat Vmas 10,08 --- Toegelaten
6 Amber Fritse AV Passaat MJB 9,90 --- Toegelaten
7 Jinke Prinsen AV Sprint MJB 9,77 --- Toegelaten
8 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 8,76 8,03 Toegelaten
9 Emma Rietze SPOB MJB 8,41 --- Toegelaten
10 Jolijn Schuurman AV Nijkerk MJB 8,30 --- Toegelaten
11 Louise Zimmerman Rotterdam Vmas 6,70 6,52 Toegelaten
12 Fadila Wijsman PAC MJA 6,49 --- Toegelaten
Wil Floru...der Koogh Fortius Vmas DNS --- Afgemeld
Tess Baltesen PAC MJB --- --- Afgemeld
Noor Stapel Nijmegen MJB --- 11,98 Afgemeld



Vrouwen - Hoogspringen

# Naam Categorie HoogOBP
1 Inez Bouwen AV Lycurgus MJB 1,60 --- Toegelaten
1 Kadidja Sangare AAV `36 MJB 1,60 1,64 Toegelaten
3 Samyre Wieles Altis Vsen 1,55 --- Toegelaten
4 Jinke Prinsen AV Sprint MJB 1,50 --- Toegelaten
5 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 1,45 --- Toegelaten
6 Eva Nijdam Scorpio MJB 1,40 --- Toegelaten
7 Anniek Bloemers AV Sprint MJB 1,35 --- Toegelaten
8 Inge van R...- Toepoel CAV Energie Vmas 1,30 1,25 Toegelaten
9 Jolijn Schuurman AV Nijkerk MJB 1,25 --- Toegelaten
9 Marieke Berkhof Rotterdam Vmas 1,25 1,30 Toegelaten
Fleurine van Beek Haag Vsen DNS --- Toegelaten
Janneke Berkhof Rotterdam Vsen --- 1,50 Afgemeld
Noor Stapel Nijmegen MJB --- 1,57 Afgemeld



Vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Categorie HSSOBP
1 Elena Luijendijk AV Fortuna Vmas 10,79 --- Toegelaten
2 Inez Bouwen AV Lycurgus MJB 10,20 --- Toegelaten
3 Tanja van der Plas AV Lycurgus Vmas 9,99 --- Toegelaten
4 Minke Bosma AV Lycurgus Vsen 9,73 --- Toegelaten
5 Maaike Boon Fortius Vsen 9,61 --- Toegelaten
6 Tes Van Noort Fortius MJB 9,40 --- Toegelaten
7 Sophie van der Spoel Fortius MJB 9,33 --- Toegelaten
8 Carine Banga Fortius Vmas 9,08 --- Toegelaten
Saskia van der Boor Fortius MJA DNS 9,72 Toegelaten



Vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam Categorie PolshoogOBP
1 Jozefien Willemen Fortius Vsen 3,80 3,91 Toegelaten
2 Eva Jaarsma AV Lycurgus Vsen 3,50 --- Toegelaten
3 Saskia van der Boor Fortius MJA 3,30 3,50 Toegelaten
4 Sophie Jebose AAC MJA 3,10 3,30 Toegelaten
4 Yvette Caldenhove Spado Vmas 3,10 3,25 Toegelaten
6