• Meerkamp
  • 50m
  • 60m
  • 60mH
  • Kogel
  • Hoog
  • HSS
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior C

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Femke Kuppens Scorpio 7,02 8,34 1407
    2 Amber de Roo AV `40 7,16 8,29 1381
    3 Noa Wingbermuhle PAC 7,31 8,48 1302
    4 Daan de Reijdt AV Sprint 7,42 8,72 1226
    5 Ilse Stok CAV Energie 7,40 8,75 1225
    6 Lieke Cox PAC 7,40 8,78 1219
    7 Mikki Lips AV Sprint 7,46 8,76 1208
    8 Veerle van Son Scorpio 7,50 8,73 1205
    9 Iza Nijsse AV `56 7,51 8,78 1193
    10 Kika de Vos PAC 7,57 8,87 1161
    11 Klara van der Gaast PAC 7,51 8,95 1159
    12 Linde Sluimer PAC 7,56 8,90 1157
    13 Hélène Borsje AV Passaat 7,51 8,97 1155
    14 Merel Baaijens AV `56 7,62 9,03 1119
    15 Kènya Ramos PAC 7,78 9,04 1082
    16 Indy Ouwerling Scorpio 7,75 9,20 1059
    17 Emily van der Hoeff PAC 7,72 9,25 1057
    18 Hannah Reijenga Fortius 7,73 9,25 1054
    19 Najila Donata PAC 7,89 9,12 1043
    20 Linsy Heestermans AV Sprint 7,92 9,15 1032
    21 Meike Kroon PAC 7,98 9,34 985
    22 Lotta Zuijdgeest PAC 7,94 9,41 981
    23 Julia van Dorp Fortius 7,98 9,37 979
    24 Anna Lusthof Olympus `70 7,99 9,42 969
    25 Fenna Gelderblom AV `56 8,03 9,39 966
    26 Mette Verbrugge AV `56 8,09 9,60 918
    27 Puck Malais SPOB 8,03 9,68 917
    28 Eva Rijnsaardt Fortius 8,09 9,81 884
    29 Merel Dielessen Fortius 8,34 9,69 855
    30 Sara Bossche PAC 7,37 DNS 634
    31 Morgann de Jong ARV Ilion DNS 8,82 584
    32 Merel Pijnenburg PAC 7,74 DNS 549
    33 Janne Boer Fortius 9,12 DNS 293
    34 Siva van Middelkoop PAC DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 50 meter Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam 60mHOBP
    1 Femke Kuppens Scorpio 9,18 9,25 Toegelaten
    2 Sofie Thomas PAC 9,64 10,00 Toegelaten
    3 Kristina Tergau PAC 9,82 9,62 Toegelaten
    4 Veerle van Son Scorpio 9,89 --- Toegelaten
    5 Rachel Ivo PAC 10,17 --- Toegelaten
    6 Linde Sluimer PAC 10,23 --- Toegelaten
    6 Tessa Dielessen Fortius 10,23 10,80 Toegelaten
    8 Mikki Lips AV Sprint 10,25 9,94 Toegelaten
    9 Britt de Blaauw PAC 10,28 9,71 Toegelaten
    10 Bijou Leto AV Sprint 10,29 --- Toegelaten
    11 Romee Hermse PAC 10,34 --- Toegelaten
    12 Kika de Vos PAC 10,39 --- Toegelaten
    13 Linsy Heestermans AV Sprint 10,69 --- Toegelaten
    14 Morgann de Jong ARV Ilion 10,84 11,27 Toegelaten
    15 Nikki van Tienderen HLLM 10,95 --- Toegelaten
    16 Sam Schaalje PAC 11,05 --- Toegelaten
    17 Sacha Goedhart AV Gouda 11,13 --- Toegelaten
    18 Fenna Gelderblom AV `56 11,58 11,33 Toegelaten
    19 Merel Baaijens AV `56 11,81 11,59 Toegelaten
    20 Dunya van den Tooren PAC 11,87 --- Toegelaten
    21 Iza Nijsse AV `56 11,97 12,25 Toegelaten
    22 Puck Malais SPOB 12,05 --- Toegelaten
    23 Eva Rijnsaardt Fortius 12,40 --- Toegelaten
    24 Merel Dielessen Fortius 12,52 11,92 Toegelaten
    25 Daan de Reijdt AV Sprint 14,30 9,97 Toegelaten
    Robin Vuik AV Statina DNS --- Toegelaten
    Judith Haarsma PAC DNS --- Toegelaten

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

    # Naam KogelOBP
    1 Joyce van Welie PAC 12,72 12,77 Toegelaten
    2 Lotte Haest Spado 12,58 12,04 Toegelaten
    3 Hagar Bruil PAC 10,87 --- Toegelaten
    4 Anna Jebose AAC 10,23 --- Toegelaten
    5 Meike Kroon PAC 10,09 --- Toegelaten
    6 Romee Hermse PAC 9,85 --- Toegelaten
    6 Merel Pijnenburg PAC 9,85 --- Toegelaten
    8 Fabienne van der Tak PAC 9,52 --- Toegelaten
    9 Rachel Ivo PAC 9,41 --- Toegelaten
    10 Fenna Gelderblom AV `56 9,15 --- Toegelaten
    11 Britt de Blaauw PAC 9,09 10,75 Toegelaten
    12 Aniek van Schie HLLM 8,90 --- Toegelaten
    13 Sacha Goedhart AV Gouda 8,52 --- Toegelaten
    14 Nikki van Tienderen HLLM 8,41 --- Toegelaten
    15 Eva Rijnsaardt Fortius 7,62 --- Toegelaten
    16 Nine Fransen AV Sprint 7,40 --- Toegelaten
    17 Julia van Dorp Fortius 6,45 --- Toegelaten
    18 Yara Burg AV `56 6,28 --- Toegelaten
    19 Dunya van den Tooren PAC 6,12 --- Toegelaten
    20 Lotta Zuijdgeest PAC 5,72 --- Toegelaten
    Deniece Veenstra SPOB NM --- Toegelaten

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam HoogOBP
    1 Anne Zuijdgeest PAC 1,60 --- Toegelaten
    2 Romee Hermse PAC 1,55 --- Toegelaten
    2 Noa Wingbermuhle PAC 1,55 1,50 Toegelaten
    2 Joyce van Welie PAC 1,55 1,60 Toegelaten
    5 Aniek van Schie HLLM 1,50 --- Toegelaten
    5 Tessa Dielessen Fortius 1,50 --- Toegelaten
    7 Daphne Zintel AAV `36 1,45 1,42 Toegelaten
    7 Dunya van den Tooren PAC 1,45 --- Toegelaten
    7 Judith Haarsma PAC 1,45 --- Toegelaten
    7 Mikki Lips AV Sprint 1,45 1,46 Toegelaten
    7 Daan de Reijdt AV Sprint 1,45 1,55 Toegelaten
    12 Maaike van Rijswijk CAV Energie 1,40 1,40 Toegelaten
    12 Teuntje Uiters PAC 1,40 --- Toegelaten
    12 Nine Fransen AV Sprint 1,40 --- Toegelaten
    12 Bijou Leto AV Sprint 1,40 --- Toegelaten
    12 Linsy Heestermans AV Sprint 1,40 --- Toegelaten
    17 Kika de Vos PAC 1,35 --- Toegelaten
    18 Nikki van Tienderen HLLM 1,30 --- Toegelaten
    18 Robin Vuik AV Statina 1,30 --- Toegelaten
    18 Merel Dielessen Fortius 1,30 1,35 Toegelaten
    21 Ilse Stok CAV Energie 1,20 1,30 Toegelaten
    21 Lotta Zuijdgeest PAC 1,20 --- Toegelaten
    21 Mette Verbrugge AV `56 1,20 --- Toegelaten
    21 Yara Burg AV `56 1,20 --- Toegelaten
    Deniece Veenstra SPOB DNS --- Toegelaten

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior C

    # Naam HSSOBP
    1 Anna Lusthof Olympus `70 9,70 10,16 Toegelaten
    2 Daphne Zintel AAV `36 9,57 --- Toegelaten
    3 Anne Hoomoedt PAC 8,84 --- Toegelaten
    Morgann de Jong ARV Ilion DNS --- Toegelaten

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam PolshoogOBP
    1 Lotte Haest Spado 3,10 3,24 Toegelaten
    2 Kristina Tergau PAC 3,00 3,15 Toegelaten
    3 Sofie Thomas PAC 2,70 2,60 Toegelaten
    4 Lieke Cox PAC 2,50 2,30 Toegelaten
    5 Klara van der Gaast PAC 2,30 --- Toegelaten
    5 Emily van der Hoeff PAC 2,30 2,10 Toegelaten
    7 Sara Bossche PAC 2,20 2,45 Toegelaten
    Nynke Kuipers Fortius DNS 2,60 Toegelaten
    Elise de Jong PAC --- --- Afgewezen
    Piret Nijhoff PAC --- --- Afgewezen
    Roos de Vries PAC --- --- Afgewezen
    Linde Sluimer PAC --- --- Afgewezen

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam VerOBP
    1 Britt de Blaauw PAC 4,99 5,21 Toegelaten
    2 Amber de Roo AV `40 4,67 4,64 Toegelaten
    3 Romee Hermse PAC 4,59 --- Toegelaten
    4 Sacha Goedhart AV Gouda 4,48 4,69 Toegelaten
    5 Morgann de Jong ARV Ilion 4,47 4,74 Toegelaten
    6 Daphne Zintel AAV `36 4,43 4,61 Toegelaten
    7 Puck Malais SPOB 4,41 --- Toegelaten
    8 Dunya van den Tooren PAC 4,26 --- Toegelaten
    9 Hannah Reijenga Fortius 4,18 --- Toegelaten
    10 Hélène Borsje AV Passaat 4,14 --- Toegelaten
    10 Iza Nijsse AV `56 4,14 --- Toegelaten
    12 Merel Baaijens AV `56 4,13 --- Toegelaten
    13 Maaike van Rijswijk CAV Energie 4,11 3,92 Toegelaten
    14 Aniek van Schie HLLM 4,10 --- Toegelaten
    15 Emily van der Hoeff PAC 4,03 3,89 Toegelaten
    16 Najila Donata PAC 3,97 4,16 Afgemeld
    17 Nikki van Tienderen HLLM 3,95 --- Toegelaten
    17 Julia van Dorp Fortius 3,95 3,92 Toegelaten
    19 Sam Schaalje PAC 3,89 --- Toegelaten
    19 Eva Rijnsaardt Fortius 3,89 --- Toegelaten
    21 Mette Verbrugge AV `56 3,73 --- Toegelaten
    22 Yara Burg AV `56 3,59 --- Toegelaten
    Robin Vuik AV Statina DNS --- Toegelaten
    Kènya Ramos PAC DNS --- Toegelaten
    Noa Wingbermuhle PAC DNS 4,49 Afgemeld