Uitslagen Meerkamp 50 meter Meisjes Junior B

# Naam 50mOBPPunten totaal
1 Sephora Bancé AV Passaat 7,07 7,11 Toegelaten 672
2 Britt Marijnissen AV Sprint 7,33 --- Toegelaten 591
3 Tes Van Noort Fortius 7,50 --- Toegelaten 540
4 Sophie van der Spoel Fortius 7,55 --- Toegelaten 526
5 Karlijn Schouten Fortius 7,60 --- Toegelaten 512
6 Yente Ouwerling Scorpio 7,63 --- Toegelaten 503
7 Anniek Bloemers AV Sprint 7,64 --- Toegelaten 501
8 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 7,73 --- Toegelaten 476
9 Emma Rietze SPOB 7,93 8,10 Toegelaten 423
10 Tess Baltesen PAC 8,09 --- Toegelaten 382
11 Janell Grootfaam PAC 8,12 --- Toegelaten 375
12 Eri van Berkum Fortius 8,23 --- Toegelaten 348
Claudia Noordzij Fortius DNS --- Afgemeld 0
Miranda van Dijk Fortius DNS --- Afgemeld 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Junior B

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Sephora Bancé AV Passaat 8,23 8,17 Toegelaten 709
2 Britt Marijnissen AV Sprint 8,78 ---* Toegelaten 562
3 Sophie van der Spoel Fortius 8,83 ---* Toegelaten 550
4 Tes Van Noort Fortius 8,87 ---* Toegelaten 540
5 Karlijn Schouten Fortius 8,91 ---* Toegelaten 530
6 Yente Ouwerling Scorpio 8,92 ---* Toegelaten 528
7 Anniek Bloemers AV Sprint 9,04 ---* Toegelaten 499
8 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 9,20 ---* Toegelaten 462
9 Emma Rietze SPOB 9,34 9,38 Toegelaten 431
10 Tess Baltesen PAC 9,46 ---* Toegelaten 405
11 Janell Grootfaam PAC 9,50 ---* Toegelaten 396
12 Eri van Berkum Fortius 9,63 ---* Toegelaten 369
Claudia Noordzij Fortius DNS ---* Afgemeld 0
Miranda van Dijk Fortius DNS 8,50 Afgemeld 0

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior B

# Naam 60mHOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 9,04 8,78 Toegelaten
2 Ruth Vogels Rotterdam 9,34 ---* Toegelaten
3 Britt Marijnissen AV Sprint 9,78 9,65 Toegelaten
4 Eva Nijdam Scorpio 9,84 9,87 Toegelaten
5 Amber Fritse AV Passaat 10,06 ---* Toegelaten
6 Miranda van Dijk Fortius 10,37 9,70 Toegelaten
7 Yente Ouwerling Scorpio 10,61 ---* Toegelaten
8 Eri van Berkum Fortius 11,14 ---* Toegelaten
9 Maureen Van de Brug PAC 11,46 ---* Toegelaten
Edith Borsje AV Passaat DNS ---* Toegelaten
Noor Stapel Nijmegen --- 9,92 Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam KogelOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 13,07 --- Toegelaten
2 Kadidja Sangare AAV `36 11,16 11,14 Toegelaten
3 Amber Fritse AV Passaat 9,90 --- Toegelaten
4 Jinke Prinsen AV Sprint 9,77 --- Toegelaten
5 Britt Marijnissen AV Sprint 8,76 8,03 Toegelaten
6 Emma Rietze SPOB 8,41 --- Toegelaten
7 Jolijn Schuurman AV Nijkerk 8,30 --- Toegelaten
Tess Baltesen PAC --- --- Afgemeld
Noor Stapel Nijmegen --- 11,98 Afgemeld

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam HoogOBP
1 Inez Bouwen AV Lycurgus 1,60 --- Toegelaten
1 Kadidja Sangare AAV `36 1,60 1,64 Toegelaten
3 Jinke Prinsen AV Sprint 1,50 --- Toegelaten
4 Britt Marijnissen AV Sprint 1,45 --- Toegelaten
5 Eva Nijdam Scorpio 1,40 --- Toegelaten
6 Anniek Bloemers AV Sprint 1,35 --- Toegelaten
7 Jolijn Schuurman AV Nijkerk 1,25 --- Toegelaten
Noor Stapel Nijmegen --- 1,57 Afgemeld

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam HSSOBP
1 Inez Bouwen AV Lycurgus 10,20 --- Toegelaten
2 Tes Van Noort Fortius 9,40 --- Toegelaten
3 Sophie van der Spoel Fortius 9,33 --- Toegelaten

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam PolshoogOBP
Karlijn Schouten Fortius NM 3,45 Toegelaten
Kira van den Ham HLLS DNS 2,90 Afgemeld

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam VerOBP
1 Anna Roelofs AV Lycurgus 5,40 5,54 Toegelaten
2 Eva Nijdam Scorpio 5,00 5,33 Toegelaten
3 Sienna Klous AV Lycurgus 4,78 --- Toegelaten
4 Sophie van der Spoel Fortius 4,64 --- Toegelaten
5 Amber Fritse AV Passaat 4,54 --- Toegelaten
6 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 4,16 --- Toegelaten
7 Edith Borsje AV Passaat 3,95 --- Toegelaten
8 Tess Baltesen PAC 3,86 --- Toegelaten
9 Maureen Van de Brug PAC 3,73 --- Toegelaten