Uitslagen Hellas Utrecht Pupillencompetitie # 3 (regio 2&5)

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Nelson Moude Foko HLLS 9,25 3:36,21 6,96 4,03 2132
2 Jelle van ...r Heijden Altis 9,30 3:33,74 6,35 3,97 2090
3 Arvin Bronder Altis 9,42 3:47,48 6,20 3,87 1961
4 Daniel Boendermaker HLLS 9,71 3:42,16 5,79 3,74 1890
5 Aidan de Bok HLLS 9,68 3:34,19 4,30 3,76 1845
6 Nathan le Comte HLLS 9,84 4:01,15 6,45 3,58 1779
7 Guus Boorsma Altis 9,72 3:59,99 4,69 3,60 1695
8 Daniël Frissen HLLS 10,02 3:56,92 6,16 3,24 1687
9 Kingston Schuld Altis 9,45 5:07,09 5,91 4,15 1678
10 Tim Verhagen HLLS 10,19 4:00,99 6,13 3,08 1607
11 Thijs Kempe Altis 10,34 3:50,47 4,96 3,19 1584
12 Jente van Geest Altis 10,36 4:08,13 4,77 3,67 1579
13 Milad Ahm...ian Yazdi HLLS 10,07 4:11,19 4,99 3,42 1572
14 Bram Goossens AV Atverni 10,28 4:05,94 5,03 3,26 1536
15 Sylvan Gottschalk HLLS 10,04 4:06,52 4,70 3,16 1526
16 Jochem Klein Altis 10,47 3:56,45 4,59 3,07 1486
17 Noah Schoonhoven AV Atverni 10,72 4:04,71 5,03 2,99 1427
18 Sape van der Woude HLLS 11,12 3:56,10 5,05 2,88 1396
19 Sybren Kuijlaars HLLS 11,22 4:17,87 4,52 3,17 1306
20 Brett van Zijtveld Altis 10,27 4:42,60 4,49 2,98 1299
21 Maties Henskens HLLS 11,31 4:18,05 4,24 3,00 1239
22 Christian Roelofsen VAV 11,04 4:27,00 4,07 2,90 1204
23 Furkan Oz HLLS 11,21 4:35,72 4,61 2,97 1203
24 Siem van Tuyl Altis 11,26 4:24,01 4,12 2,80 1173
25 Jens van Zeist HLLS 11,31 4:09,97 3,44 2,76 1164
26 Ruben Andriessen AV Atverni 11,20 4:58,01 4,10 3,24 1146
27 Arjan van Ruiswijk VAV 11,49 4:21,14 3,82 2,71 1116
28 Stan Brugman HLLS 11,64 4:58,96 4,19 2,95 1041
29 Diogo van den Berg AV Atverni 11,24 4:42,51 3,05 2,69 997
30 Chris Nuijtemans HLLS 11,64 4:59,98 4,36 2,47 954
31 Rico Meijer AV Atverni 10,82 4:38,57 DNS 2,99 933
32 Freddy Cole Altis 12,07 4:46,05 3,26 2,47 865
33 Niklas Sanders AV Atverni 12,39 5:16,40 3,81 2,40 771
34 Jasper Bouw Altis DNS DNS DNS DNS 0
34 Jesse Cools Altis DNS DNS DNS DNS 0
34 Stijn Wink Altis DNS DNS DNS DNS 0
34 Kayan Hoop HLLS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellas JPA1 team 1 Hellas Utrecht - JPA1 5 36,68 584
2 Altis JPA1 team 1 Altis - JPA1 4 36,96 572
3 Hellas JPA1 team 2 Hellas Utrecht - JPA1 5 39,43 472
4 Altis JPA1 team 2 Altis - JPA1 4 39,67 462
5 Atverni JPA1 AV Atverni - JPA1 4 40,94 416
6 Hellas JPA1 team 3 Hellas Utrecht - JPA1 4 44,41 303
7 Altis JPA1 team 3 Altis - JPA1 0 DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Sam de Wild HLLS 9,21 3:21,51 32,39 4,20 2274
2 Floris van der Vijgh HLLS 9,17 3:27,82 34,42 4,08 2237
3 Rogier Groeneweg Altis 9,33 3:23,98 35,65 4,02 2235
4 Gijs Bomer HLLS 9,52 3:25,89 30,13 4,27 2179
5 Finn van Ek HLLS 9,78 3:29,39 36,53 4,11 2152
6 David Fontein HLLS 9,26 3:57,05 33,00 4,57 2141
7 Harm Welleweerd HLLS 9,82 3:19,30 25,13 4,11 2082
8 Philip Walraven Altis 9,12 3:35,83 24,23 3,90 2042
9 Benjamin Post Altis 9,60 3:23,33 25,90 3,74 2026
10 Jasper Huijbregtse AV Atverni 9,35 3:46,18 23,14 4,04 1956
11 Giel Sportel Altis 9,38 3:53,49 23,25 3,95 1897
12 Benaiah Bergwijn AV Atverni 9,29 3:53,82 21,75 3,91 1882
13 Sami Akanni HLLS 9,79 3:52,59 25,05 3,75 1816
14 Timo Laseur Altis 9,04 3:43,44 14,15 3,57 1801
15 Niels Hulsman Altis 10,09 3:36,55 19,76 3,54 1744
16 Lars Mulder Altis 10,25 4:04,94 32,58 3,50 1724
17 Ard de Jong Altis 10,09 3:58,75 23,32 3,77 1719
18 Sven Huijnen Altis 10,31 3:43,84 25,82 3,32 1706
19 Kariim Hammadi AV Atverni 9,80 3:56,61 19,37 3,28 1623
20 Stan van der Veken HLLS 10,00 4:29,96 21,18 3,41 1499
21 Matthijs Verrips AV Atverni 9,98 4:31,58 26,84 3,02 1491
22 Tim van der Meer VAV 10,59 4:04,57 21,21 3,21 1479
23 Boris Hermsen AV Atverni 10,14 4:35,20 22,16 3,14 1417
24 Levi Relyveld AV Atverni 10,77 3:58,48 15,38 3,24 1404
25 Niels Sterk AV Atverni 10,48 4:29,92 18,60 3,34 1378
26 Willem van...eenendaal HLLS 10,03 DNS 29,70 3,39 1310
27 Jelmer van Helmondt VAV 10,29 4:27,30 10,82 3,44 1306
28 Huub Olde Dubbelink Altis 11,24 4:56,57 17,79 3,11 1128
29 Joran Pijl Altis 11,85 4:20,52 21,50 2,55 1128
30 Jarne van de Poll Altis 10,60 DNS 22,92 3,25 1116
31 Morris Louw HLLS 10,97 DNS 27,38 3,00 1073
32 Pablo Ribbens HLLS 11,68 4:53,42 16,67 2,83 1014
33 Lucas Pasker Altis 10,92 DNS 22,60 2,48 916
34 Tobias Boxman HLLS 11,10 DNS 14,53 3,09 896
35 Merlijn van Urk Altis DNS DNS DNS DNS 0
35 Thom van der Leest Altis DNS DNS DNS DNS 0
35 Jonah Pronk AV Atverni DNS DNS DNS DNS 0
35 Kaj Konings AV Atverni DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPA2 team 1 Altis - JPA2 4 34,59 682
2 Hellas JPA2 team 1 Hellas Utrecht - JPA2 4 35,11 656
3 Atverni JPA2 team 1 AV Atverni - JPA2 4 37,28 558
4 Hellas JPA2 team 2 Hellas Utrecht - JPA2 4 38,00 528
5 Altis JPA2 team 3 Altis - JPA2 4 38,54 506
6 Altis JPA2 team 2 Altis - JPA2 4 40,76 423
7 Atverni JPA2 team 2 AV Atverni - JPA2 4 40,83 420
8 Hellas JPA2 team 3 Hellas Utrecht - JPA2 4 41,38 351



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
1 Rik Willemse AV Nijkerk 7,17 4:03,40 31,58 1,05 1755
2 Dim Petrusma Altis 6,93 3:48,40 21,24 1,00 1717
3 Niels Karel Altis 6,95 4:00,30 23,24 1,05 1715
4 Noah Adepeju AV Atverni 7,33 4:03,59 24,14 1,05 1632
5 Pieter van der Zee HLLS 7,44 4:10,01 23,69 1,05 1575
6 Semi Benali AV Atverni 7,60 3:50,15 22,67 0,90 1516
7 David Knuth Altis 6,86 4:31,46 14,46 1,10 1513
8 Stijn Kroeze Altis 7,15 4:30,39 23,30 1,00 1508
9 Floris Kamer HLLS 7,33 3:56,15 19,90 0,90 1501
10 Mike van de Vooren HLLS 7,57 3:47,42 17,39 0,95 1499
11 Mike Kragten Altis 7,63 4:28,54 23,02 1,10 1490
12 Tim van de Burgwal Altis 7,14 4:24,61 13,25 1,10 1457
13 Kevin Vleerlaag HLLS 7,29 4:23,44 15,53 1,05 1432
14 Tijn van der Grijp Altis 7,78 4:08,96 21,60 0,95 1415
15 Markus Lamper VAV 7,46 4:20,46 23,31 0,90 1411
16 Sijmen van der Harst Altis 7,71 4:32,41 21,76 1,05 1408
17 Joris Lamaker Altis 7,70 4:15,07 17,54 1,00 1382
18 Job Mulder VAV 7,07 3:55,01 7,62 0,90 1346
19 Johannes Hegeman AV Nijkerk 8,01 4:06,03 19,51 0,90 1323
20 Sjoerd van Leeuwen AV Atverni 7,43 4:23,83 11,46 1,00 1296
21 Jeppe Meesters Altis 7,97 4:10,58 17,46 0,90 1278
22 Teun Heijerman Altis 8,03 4:45,54 19,78 1,05 1277
23 Gijs van Dalen AV Atverni 7,03 4:29,33 14,71 0,80 1267
24 Lars kegle...Langbroek AV Atverni 7,72 4:12,28 13,16 0,90 1246
25 Silvan van Hussel AV Nijkerk 7,83 4:04,74 11,72 0,90 1233
26 Koen Van Kats HLLS 7,85 4:20,08 17,26 0,85 1219
27 Teun Jansen HLLS 7,69 4:36,41 16,46 0,90 1209
28 Floris van Baar AV Atverni 7,86 4:24,17 12,63 0,95 1199
29 Simon van der Tak HLLS 7,12 4:22,66 19,00 0,60 1192
30 Efraïm Copinga HLLS 8,31 4:21,52 15,05 0,95 1176
31 Jeroen Mak HLLS 8,20 4:19,95 12,14 0,95 1150
32 Thom Scholte Altis 7,44 4:38,40 10,57 0,90 1149
33 Daniel Kuipers AV Atverni 7,96 4:34,44 12,88 0,95 1147
34 Morris van den Bergh AV Atverni 7,64 4:34,88 13,24 0,85 1134
35 Ot Glas AV Atverni 8,52 4:30,06 21,65 0,85 1133
36 Rick Vos VAV 8,22 4:39,22 17,44 0,90 1124
37 Jesper Mulders HLLS 7,30 DNF 17,91 1,00 1117
38 Stijn Dijkslag VAV 7,74 4:16,08 6,61 0,85 1055
39 Daniël va...der Leest Altis 8,24 4:27,73 10,90 0,90 1052
40 Quintin Landskroon Altis 7,77 4:49,48 8,86 0,95 1051
41 Thijs Bouwman HLLS 7,92 4:50,16 16,27 0,80 1044
42 Joël van de Munt VAV 8,34 4:14,57 8,81 0,85 1012
43 Lucas van Dopperen AV Atverni 8,72 4:53,62 13,03 0,75 818
44 Luuk Harmsen Altis 8,33 5:22,80 9,66 0,75 728
45 Tycho van Hussel AV Nijkerk 7,90 DNS 10,73 0,75 701
46 Fedor Dohmen HLLS 7,33 DNS 11,24 DNS 658
47 Jasper Karssen HLLS 9,13 5:10,55 8,64 0,75 626
48 Pjotr Dohmen HLLS 7,49 DNS 9,87 DNS 600
49 Jurre Schoenmakers Altis DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPB team 3 Altis - JPB 4 27,07 563
2 Atverni JPB team 1 AV Atverni - JPB 4 27,21 555
3 AV Nijkerk JPB team 1 AV Nijkerk - JPB 4 28,32 496
4 Atverni JPB team 2 AV Atverni - JPB 4 28,73 475
4 Altis JPB team 2 Altis - JPB 4 28,74 475
6 Altis JPB team 1 Altis - JPB 4 28,90 467
7 Hellas JPB team 1 Hellas Utrecht - JPB 5 29,02 461
8 VAV JPB Team 1 VAV - JPB 4 30,01 414
9 Hellas JPB team 2 Hellas Utrecht - JPB 5 30,20 406
10 Altis JPB team 4 Altis - JPB 4 30,25 404
11 Hellas JPB team 3 Hellas Utrecht - JPB 5 31,17 363



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Henry Nicolaas Altis 6,89 2:02,39 20,98 3,08 1740
2 Coen Keizers HLLS 7,00 2:09,64 19,67 3,32 1672
3 Tigo de Kruijf AV Atverni 7,30 2:20,38 27,09 3,23 1593
4 Casper Slagt Altis 7,34 2:11,79 18,34 3,36 1570
5 Daan Beeks Altis 7,78 2:19,03 23,92 3,13 1452
6 Marouan Ahamri AV Atverni 7,57 2:19,28 21,19 2,85 1397
7 Niels Dusoswa AV Atverni 7,30 2:19,74 12,30 3,10 1359
8 Pelle de Raad Altis 7,39 2:20,12 12,12 3,09 1332
9 Samuel Post Altis 7,69 2:20,87 16,85 2,76 1280
10 Hielke van Gelder Altis 7,79 2:24,25 13,49 3,21 1272
11 Milan Valkenburg AV Atverni 7,38 2:33,76 13,22 3,16 1266
12 Jasper van Eck AV Atverni 7,84 2:23,91 13,23 2,82 1182
13 Twan Hulsman Altis 8,09 2:21,88 11,28 2,92 1141
14 Lars Budding VAV 7,97 2:29,38 16,48 2,60 1129
15 Thomas Pronk AV Atverni 7,94 2:25,12 13,54 2,60 1118
16 Victor van der Vijgh HLLS 8,14 2:24,33 12,33 2,75 1098
17 Jochem Erkens HLLS 7,99 2:31,77 13,99 2,68 1083
18 Lucas de Waal AV Nijkerk 8,01 2:38,21 12,71 2,77 1033
19 Ruben Baartmans Altis 7,64 2:45,72 8,19 3,02 1015
20 Ruben de Groot AV Nijkerk 8,20 2:33,73 14,26 2,52 1009
21 Rolan Iking Altis 8,07 2:22,48 8,30 2,56 1007
22 Floris Meeuwsen HLLS 8,05 2:24,97 7,55 2,60 982
23 David Lou...Kooijmans Altis 8,04 2:42,35 10,91 2,54 924
24 Brent Visser AV Nijkerk 8,20 2:42,04 12,94 2,29 886
25 Stan Vahl AV Atverni 8,76 2:45,96 14,86 2,66 885
26 Huub Overgoor HLLS 8,62 2:47,92 17,03 2,44 884
27 Maarten Koop Altis 8,22 2:52,74 10,59 2,53 827
28 Sjoerd van Schaick HLLS 8,57 2:32,81 9,18 2,28 816
29 Thijmen Lamers AV Atverni 8,42 2:45,14 7,74 2,57 787
30 Emil Van Schaick HLLS 9,44 2:42,54 13,15 2,25 705
31 Nils Medema Altis 8,59 2:40,29 7,41 2,09 687
32 Giacomo Firinu HLLS 8,78 2:58,32 9,46 2,26 637
33 Menno Tolen Altis DNS DNS DNS DNS 0
33 Finn de Haan AV Nijkerk DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Atverni JPC team 1 AV Atverni - JPC 4 28,01 512
2 Altis JPC team 1 Altis - JPC 4 28,97 463
3 Atverni JPC team 2 AV Atverni - JPC 4 29,57 435
4 Altis JPC team 3 Altis - JPC 4 29,97 416
5 Altis JPC team 2 Altis - JPC 4 30,64 386
6 Hellas JPC team 1 Hellas Utrecht - JPC 5 31,25 360
7 AV Nijkerk JPC team 1 AV Nijkerk - JPC 4 DQ 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Bram Ket HLLS 7,93 2:31,34 15,53 2,37 1061
2 Ibrahim Akandouch HLLS 8,19 2:23,58 11,90 2,16 971
3 Robin Eekhout HLLS 8,28 2:35,38 11,60 2,38 910
4 Thomas Eykhout AV Atverni 8,12 2:25,40 8,69 2,04 881
5 Querijn van der Zouw Altis 8,42 2:28,82 8,98 2,37 880
6 Guus van de Burgwal Altis 8,05 2:38,31 7,11 2,53 865
7 Jesse Baars HLLS 8,44 2:40,73 9,10 2,21 768
8 Thijs van der Wal Altis 8,30 2:42,04 9,37 2,11 767
9 Finn Spiekstra AV Atverni 8,76 2:31,54 8,01 2,21 758
10 Casper Holterhues Altis 9,25 2:34,48 11,81 2,18 743
11 Sebastian Redel Altis 8,43 2:54,88 12,26 2,12 732
12 Nout Kroeze Altis 8,40 2:52,51 9,65 2,04 682
13 Olivier Zwaal Altis 8,96 2:53,17 6,89 2,05 541
14 Hidde Heijerman Altis 9,21 3:23,93 12,22 2,06 504
15 Sander van Baar AV Atverni 9,49 3:01,04 6,12 1,85 374
16 Maas van Bree AV Atverni DNS DNF DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Danne Mossink Altis 9,55 3:53,02 4,37 4,02 1818
2 Iris Loonstra HLLS 9,83 4:00,48 5,76 3,71 1768
3 Tessa Evelein HLLS 9,56 4:14,67 5,37 3,54 1689
4 Mara Arends VAV 10,20 4:01,38 4,85 3,66 1637
5 Madelief van Leur Altis 9,93 4:03,07 5,06 3,34 1620
6 Olivia Lo...Kooijmans Altis 10,01 4:01,10 4,61 3,49 1616
7 Bente Rutten Altis 10,03 4:36,08 5,84 3,77 1605
8 Faisa Nicolaas Altis 10,28 4:03,33 4,94 3,41 1572
9 Jackie Vissers HLLS 10,13 3:56,79 5,14 3,07 1571
10 Esmée Aartsen VAV 10,23 4:21,19 5,34 3,55 1556
11 Karlijn Houpst VAV 10,01 4:28,35 4,19 3,63 1497
12 Anne-Ruth de Bruijne HLLS 10,75 3:55,50 4,51 3,19 1471
13 Marit Elkerbout Altis 10,78 4:07,49 4,64 3,33 1447
14 Hanne Pinxterhuis HLLS 10,28 4:22,76 4,88 3,16 1434
15 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 11,29 4:31,97 6,94 3,10 1381
16 Imke van der Spoel Altis 11,17 4:24,22 4,73 3,52 1371
17 Kim van der Wal Altis 10,56 4:10,35 3,48 3,30 1371
18 Quinn Uffels Altis 10,76 4:23,07 4,44 3,20 1343
19 Sanne Budding VAV 10,99 4:39,01 5,12 3,24 1308
20 Anna Brae...ristensen Altis 10,34 4:16,73 2,90 3,20 1304
21 Sinne Hoogerwerf HLLS 10,91 4:38,69 3,93 3,19 1225
22 Ella Haaksman HLLS 10,53 4:10,51 3,00 2,64 1201
23 Ivana Snijders AV Nijkerk 10,65 5:14,60 4,69 2,92 1147
24 Branka Ros AV Atverni 11,01 4:44,98 3,77 3,03 1146
25 Teuntje van Bommel HLLS 10,72 4:46,56 3,68 2,89 1143
26 Tess Dolstra HLLS 11,91 4:31,63 4,32 2,88 1099
27 Ana van der Sande Altis 11,12 4:28,48 3,48 2,65 1092
28 Asanay Malik Altis 12,29 4:50,73 4,35 2,88 994
29 Hidaya Chaghouani AV Atverni 12,47 4:44,07 3,28 2,54 848



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPA1 team 1 Altis - MPA1 4 38,18 521
2 Hellas MPA1 team 1 Hellas Utrecht - MPA1 5 38,98 489
3 Altis MPA1 team 2 Altis - MPA1 4 39,28 477
4 MPA1 VAV VAV - MPA1 4 40,37 387
4 Altis MPA1 team 3 Altis - MPA1 4 41,74 388
6 Hellas MPA1 team 2 Hellas Utrecht - MPA1 4 43,70 325



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Israe Elmakkaoui HLLS 9,25 3:48,84 26,50 4,04 2003
2 Noralie Schuurman Altis 9,34 4:03,72 23,87 4,05 1882
3 Liva Hofste Altis 9,89 4:12,75 34,30 3,78 1818
4 Aisha Meijer HLLS 9,34 3:53,83 25,00 3,40 1814
5 Elena Slagt Altis 9,72 3:58,94 21,71 4,06 1813
6 Jelke Steenbeek Altis 9,68 3:48,92 15,84 4,09 1791
7 Aaya Lazaar HLLS 9,54 4:00,03 19,58 3,83 1763
8 Indy Kortman Altis 9,90 3:58,89 25,10 3,67 1751
9 Iris van Leuveren AV Nijkerk 9,74 4:11,03 25,87 3,73 1742
10 Valerie Soesbergen AV Atverni 9,77 3:55,49 20,86 3,54 1706
11 Annemijn Kerstholt Altis 10,34 4:12,37 19,05 3,79 1565
12 Annemijn Beijer Altis 9,67 4:51,52 19,32 3,79 1525
13 Fenne Looijen VAV 10,23 3:58,76 12,33 3,70 1518
14 Cécile Fifis AV Atverni 10,05 4:05,22 14,44 3,48 1507
15 Robin van de Grijp Altis 10,47 4:11,67 17,28 3,65 1496
16 Nikita Vissers HLLS 10,01 4:07,19 17,36 3,20 1494
17 Ahlam Bennar VAV 10,66 4:02,58 15,92 3,32 1425
18 Yara Delfgou AV Atverni 9,97 4:21,38 13,47 3,34 1405
19 Joanne Olsem AV Atverni 10,09 4:44,70 13,85 3,40 1319
20 Roosje Visschedijk HLLS 10,65 4:39,82 19,38 3,28 1318
21 Mayssa el Khayyar VAV 10,48 4:55,16 15,51 3,35 1245
22 Maureen Baartmans Altis 10,05 5:21,09 16,86 3,21 1224
23 Madelief van Schaick HLLS 10,95 4:23,58 14,86 3,02 1219
24 Lara Iking Altis 10,90 4:28,96 12,38 3,21 1199
25 Karlijn Rinsema Altis 11,46 4:20,86 14,49 2,91 1139
26 Rosa Bus Altis 10,50 DNS 18,24 3,51 1117
27 Olivie van...er Linden HLLS 10,35 DNS 18,00 3,36 1105
28 Valerie Dorland Altis 11,68 4:43,64 14,54 2,93 1032
29 Elles Brandenhorst VAV 10,38 DNS 13,89 3,27 1018
30 Ilse Veenma Altis 12,21 4:43,13 15,75 2,97 1005
31 Senna Diepeveen VAV 11,62 4:50,06 14,12 2,88 1001
32 Sanne Geurtsen HLLS DNS DNS 19,66 3,21 673
33 Kyana Richards Altis DNS DNS 19,37 DNS 309
34 Rosa Janse de Jonge Altis DNS DNS DNS DNS 0
34 Lisa Wouters HLLS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPA2 team 1 Altis - MPA2 4 35,96 616
2 Hellas MPA2 team 1 Hellas Utrecht - MPA2 5 36,47 593
3 Atverni MPA2 AV Atverni - MPA2 4 37,58 545
4 Hellas MPA2 team 2 Hellas Utrecht - MPA2 4 38,31 465
4 Altis MPA2 team 2 Altis - MPA2 4 39,18 481
6 MPA2 VAV VAV - MPA2 4 39,33 475
7 Altis MPA2 team 3 Altis - MPA2 4 41,02 413
8 Altis MPA2 team 4 Altis - MPA2 0 DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
1 Linde Zijlstra Altis 6,99 4:07,74 16,73 1,05 1580
2 Eva Wagemakers Altis 7,06 3:51,46 13,27 0,95 1514
3 Florine Marksch Altis 7,20 4:03,66 8,30 0,95 1328
4 Donna Lokhorst Altis 7,52 4:13,97 13,00 0,95 1309
5 Lynn van Mil AV Atverni 7,78 4:16,76 17,30 0,90 1282
6 Esmee Staal Altis 7,88 4:21,29 16,42 0,95 1270
7 Valerie Ottenkamp Altis 7,16 4:51,01 14,46 0,95 1269
8 Giulia Invernizzi HLLS 7,35 5:01,95 14,35 1,05 1266
9 Roos Verblauw Altis 8,25 4:06,08 12,84 1,00 1250
10 Milana Oortjes AV Nijkerk 7,70 4:29,56 12,61 1,00 1242
11 Isabel Gambarini HLLS 7,25 5:09,83 15,08 0,95 1202
12 Karlijn Mossink Altis 7,67 4:41,32 8,81 0,95 1095
13 Noa Schut Altis 8,41 4:26,64 10,96 0,90 1032
14 Lois Rijnders Altis 8,14 5:03,40 16,86 0,85 1011
15 Sarah-Jane...e Bruijne Altis 7,90 4:41,56 12,62 0,75 980
16 Yfke van der Meer Altis 7,96 4:33,56 8,60 0,80 958
17 Sanne Spierenburg HLLS 8,08 5:06,08 8,97 0,90 910
18 Elise van Doorn AV Atverni 8,91 4:54,15 13,86 0,85 876
19 Maerle van der Zouw Altis 8,11 4:53,78 7,11 0,85 865
20 Lieke Smit AV Atverni 7,75 5:15,48 11,24 0,70 838
21 Emilie Mulder AV Atverni 8,38 5:30,90 9,23 0,85 763
22 Clarice va...er Zanden Altis 8,72 5:06,07 9,44 0,80 749



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPB team 3 Altis - MPB 4 29,08 458
2 Altis MPB team 2 Altis - MPB 4 29,41 442
3 Altis MPB team 1 Altis - MPB 4 29,48 439
4 Atverni MPB AV Atverni - MPB 4 30,11 410
5 Hellas MPB team 1 Hellas Utrecht - MPB 0 DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Aniek Grezel HLLS 7,32 2:17,76 14,41 3,00 1387
2 Annabel Haan HLLS 7,25 2:24,08 14,02 3,21 1386
3 Suze van Leur Altis 7,70 2:28,77 8,47 2,74 1065
4 Julie Akse HLLS 7,76 2:32,31 13,63 2,36 1051
5 Maryse Coffie AV Atverni 7,77 2:39,98 11,40 2,64 1014
6 Liz Schoonhoven AV Atverni 7,59 2:31,29 7,40 2,57 1009
7 Nola van der Loos HLLS 7,65 2:41,59 8,07 2,82 995
8 Roos de Groot HLLS 7,98 2:34,21 10,18 2,62 988
9 Neva van der Woude HLLS 7,65 2:32,28 6,66 2,62 983
10 Sanne Linckens HLLS 8,20 2:35,92 10,71 2,53 932
11 Isa Driessen AV Atverni 8,17 2:30,13 8,30 2,53 928
12 Isa Devick Altis 7,68 2:40,80 6,95 2,60 924
13 Lotus Veltman Altis 8,38 2:40,19 8,70 2,72 874
14 Ella Cools Altis 7,99 3:04,55 10,43 2,70 836
15 Bodine Roza Altis 8,60 2:34,93 8,02 2,27 770
16 Floor van Drumpt Altis 8,37 2:40,38 7,21 2,33 763
17 Thirza Elkerbout Altis 8,69 2:36,59 7,17 2,40 752
18 Roos Kempe Altis 8,63 2:38,74 6,43 2,50 750
19 Kyra Warmolts HLLS 7,95 3:02,18 6,15 2,63 745
20 Mara van der Weide HLLS 8,27 2:59,63 7,24 2,47 700
21 Solene de Haan AV Atverni 8,73 2:44,07 8,08 2,22 685
22 Leah Bronsveld AV Atverni 8,83 2:53,67 7,45 2,27 612
23 Gwen Dassen Altis 9,14 2:47,41 8,13 2,17 601
24 Benthe Heijneman HLLS 9,17 2:49,60 6,75 2,10 538
25 Suray Malik Altis 8,42 3:11,90 6,21 2,11 522
26 Carensa Flierman HLLS 8,93 3:03,37 7,11 2,12 512
27 Jette Visser HLLS 9,27 3:03,38 5,55 2,05 414
28 Merlin Veldhuis Altis DNS DNS DNS DNS 0
28 Tessa Moolenaar AV Atverni DNS DNS DNS DNS 0
28 Maud Wouters HLLS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellas MPC team 1 Hellas Utrecht - MPC 5 30,48 393
2 Altis MPC team 1 Altis - MPC 4 30,56 390
3 Atverni MPC AV Atverni - MPC 4 31,36 355
4 Altis MPC team 2 Altis - MPC 4 33,10 287
5 Hellas MPC team 2 Hellas Utrecht - MPC 6 33,69 265



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Eva Buitenkamp Altis 7,83 2:43,52 15,72 2,86 1101
2 Jasmijn Land HLLS 7,57 2:33,69 9,25 2,88 1098
3 Ymke Joosten HLLS 7,82 2:27,10 10,30 2,72 1088
4 Madee Jorna HLLS 7,94 2:28,17 9,81 2,73 1052
5 Chioma Onunta AV Atverni 7,67 2:33,30 8,44 2,70 1029
6 Linn Epema HLLS 7,89 2:39,39 8,76 2,90 997
7 Evi Langbroek AV Atverni 8,05 2:31,05 8,88 2,66 979
8 Elske Dullink Altis 8,64 2:24,23 11,61 2,38 935
9 Lotte van Gool HLLS 8,20 2:52,45 10,10 2,76 868
10 Aurora Somers AV Atverni 8,59 2:54,95 9,92 2,75 789
11 Alana Dijkman AV Nijkerk 8,64 2:43,31 10,90 2,27 770
12 Emily Bronder Altis 8,09 2:58,94 8,88 2,47 769
13 Iris Bouwman HLLS 8,52 2:52,20 7,60 2,54 722
14 Zoë Schut VAV 8,26 2:49,52 4,40 2,66 718
15 Jasmijn va...r Heijden Altis 8,32 3:05,22 8,30 2,33 662
16 Isabella Eggen AV Atverni 9,54 2:53,12 7,27 2,19 504
17 Carlijn va...der Baars Altis 9,17 3:03,91 6,66 2,24 491
18 Quinte Kervel HLLS 9,46 3:07,06 6,28 2,30 443
19 Willemijn Sevinga AV Nijkerk 9,69 3:03,94 6,79 2,09 401
20 Abigail Adepeju AV Atverni 9,29 3:37,02 4,78 2,00 317
21 Julia Pronk AV Atverni 11,11 3:08,89 5,02 1,81 154
22 Chiara Gerritse AV Atverni 10,36 3:19,82 4,54 1,60 109
23 Sara Bakkali Altis DNS DNS DNS DNS 0