Uitslagen Avond baan wedstrijd

Jongens Junior A - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Pelle Gelderblom Zeeland 16,93 -0.2 m/s17,20
2 Jorick de Vries Zeeland 17,89 -0.2 m/s17,50



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Pelle Gelderblom Zeeland 36,58 36,50
2 Jorick de Vries Zeeland 37,73 36,99



Jongens Junior A - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Bart Balkenende AV `56 5:03,83 m/s4:50,00



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
Pelle Gelderblom Zeeland DNS ---



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Job Van Belzen AV `56 19,31 -0.3 m/s19,94



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Job Van Belzen AV `56 41,35 ---



Jongens Junior B - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Rutger Berger Delta Sport 5:29,13 m/s---



Jongens Junior B - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Noah Lauwers RK HAV 14,05 ---
2 Toine van den Bos Delta Sport 12,92 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jesse Wernsing Delta Sport 3,48 m/s---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Quinten van der Elst Fortius 12,54 +0.4 m/s13,81
2 Yoram Vriezen GACH 12,71 +0.4 m/s12,65
3 Jonathan Dobbelaar SCSP 12,97 -0.6 m/s---
4 Chris Wieles SCSP 13,27 -0.6 m/s---
5 Mees Verbrugge AV `56 13,60 +0.4 m/s---
6 Niek van Belzen AV `56 14,30 -0.6 m/s---
7 Nathan de Zeeuw SCSP 14,35 -0.6 m/s---
8 Ralph de Maat SCSP 14,43 -0.6 m/s---
9 Erick Könst AV Haarlem 14,82 -0.6 m/s---
10 Roan Hekkers AV `56 14,83 +0.4 m/s---
11 Jorg van Sabben AV `56 14,93 +0.4 m/s---
12 Ryan Karelse AV `56 16,45 +0.4 m/s---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Angelo Visser NEAV 2:54,08 2:54,60
2 Nathan de Zeeuw SCSP 3:03,25 ---
3 Matthijs Roos AV `56 3:05,83 ---
4 Ralph de Maat SCSP 3:17,20 ---
5 Roan Hekkers AV `56 3:47,58 ---
6 Jorg van Sabben AV `56 3:58,61 ---
Yoram Vriezen GACH DNS 3:04,34



Jongens Junior C - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Yoram Vriezen GACH 38,48 38,08
2 Erick Könst AV Haarlem 33,28 ---
3 Matthijs Roos AV `56 25,82 ---
4 Sven Kramer AV `56 23,52 ---
5 Roan Hekkers AV `56 13,97 ---
Ryan Karelse AV `56 DQ ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Yoram Vriezen GACH 10,33 10,55
2 Sven Kramer AV `56 9,24 ---
3 Mees Verbrugge AV `56 9,10 ---
4 Erick Könst AV Haarlem 8,28 ---
5 Ryan Karelse AV `56 7,96 ---
6 Jorg van Sabben AV `56 7,95 ---
7 Roan Hekkers AV `56 5,71 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Matthijs Roos AV `56 4,64 m/s---
2 Roan Hekkers AV `56 4,24 m/s---
3 Mees Verbrugge AV `56 4,14 m/s---
4 Jorg van Sabben AV `56 3,99 m/s---
5 Chris Wieles SCSP 3,96 m/s---
6 Niek van Belzen AV `56 3,92 m/s---
Yoram Vriezen GACH DNS 5,22



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 11,80 -1.8 m/s8,71
2 Remco de Baar AV `56 12,11 -1.8 m/s8,71
3 Jesse van ...ikkenberg AV `56 12,19 -1.8 m/s8,71
4 Florian Vriezen GACH 12,47 +0.1 m/s11,90
5 Tobias de Zeeuw SCSP 12,76 +0.1 m/s---
6 Mart Kapteijn AV `56 12,81 -1.8 m/s8,71
7 Jovi Koens AV `56 12,89 -1.8 m/s8,71
8 Ben Weststrate AV `56 12,90 +0.1 m/s---
9 Nino vd Berg AV `56 13,13 -1.8 m/s8,71
10 Kevin op de Beke AV `56 13,39 +0.1 m/s---
11 Sven Oele AV `56 13,70 +0.1 m/s---
12 Duncan Lokers AV `56 14,29 +0.1 m/s---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Florian Vriezen GACH 3:20,23 3:14,18
2 Remco de Baar AV `56 3:27,23 ---
3 Jesse van ...ikkenberg AV `56 3:29,94 ---
4 Ben Weststrate AV `56 3:45,81 ---
5 Mart Kapteijn AV `56 3:48,28 ---
6 Nino vd Berg AV `56 4:13,96 ---
7 Kevin op de Beke AV `56 4:23,13 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 25,39 ---
2 Florian Vriezen GACH 23,59 14,67
3 Jesse van ...ikkenberg AV `56 21,13 ---
4 Jovi Koens AV `56 18,29 ---
5 Remco de Baar AV `56 15,42 ---
6 Sven Oele AV `56 13,38 ---
7 Nino vd Berg AV `56 13,31 ---
8 Ben Weststrate AV `56 13,25 ---
9 Mart Kapteijn AV `56 12,99 ---
10 Duncan Lokers AV `56 12,16 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Florian Vriezen GACH 7,62 7,44
2 Tobias de Zeeuw SCSP 6,99 ---
3 Jeffrey Rijkhals DNMC 6,78 ---
4 Jesse van ...ikkenberg AV `56 6,74 ---
5 Mart Kapteijn AV `56 6,30 ---
6 Remco de Baar AV `56 6,03 ---
7 Nino vd Berg AV `56 5,69 ---
8 Duncan Lokers AV `56 4,70 ---
9 Kevin op de Beke AV `56 4,56 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 4,16 m/s---
2 Jeffrey Rijkhals DNMC 4,07 m/s---
3 Florian Vriezen GACH 4,00 m/s4,26
4 Jovi Koens AV `56 3,81 m/s---
5 Remco de Baar AV `56 3,63 m/s---
6 Ben Weststrate AV `56 3,53 m/s---
7 Tobias de Zeeuw SCSP 3,29 m/s---
8 Nino vd Berg AV `56 3,28 m/s---
9 Duncan Lokers AV `56 3,16 m/s---
10 Sven Oele AV `56 2,98 m/s---



Masters mannen - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Cees-Jan Berman AV `56 18,81 -0.3 m/s---
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 19,97 +0.0 m/s19,56
3 Ronald Rasenberg Delta Sport 20,60 -0.3 m/s---
4 Jacques Zaman SCSP 20,74 +0.0 m/s---
5 Marco Tuppert SPOB 21,17 +0.0 m/s---
6 Rens van der Elst Fortius 21,23 -0.3 m/s20,76
7 Jos de Kreek SCSP 22,24 +0.0 m/s---



Masters mannen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Jacques Zaman SCSP 43,09 ---
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 45,39 43,00
3 Ronald Rasenberg Delta Sport 45,72 ---
4 Jos de Kreek SCSP 47,33 ---
5 Marco Tuppert SPOB 48,69 ---



Masters mannen - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Erwin Harmes GRTM 4:41,85 m/s---
2 Jan Willlem Meeuwse AV `56 5:31,12 m/s5:30,00
3 Danmar Dees AV `56 5:59,94 m/s---
4 Henk Lous DNMC 6:01,40 m/s6:30,00
5 Wim de Jonge AV `56 6:33,34 m/s---
6 Rene Goetheer ZOEV 6:35,04 m/s---
7 Herman van de Glind AV `56 6:58,87 m/s7:30,00



Masters mannen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Discuswerpen 2 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Frederique...ys-Burkin WLNG 5:34,14 m/s---
2 Katinka van de Glind AV `56 8:25,04 m/s---



Masters vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Maaike de Kreek SCSP 21,41 -0.3 m/s---
2 Britt van Liere Delta Sport 22,94 -0.3 m/s---



Meisjes Junior A - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Maaike de Kreek SCSP 46,73 ---



Meisjes Junior A - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Nikita van den Ouden AV `56 6:01,35 m/s6:00,00



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Maaike de Kreek SCSP 26,68 ---



Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Britt van Liere Delta Sport 4,20 m/s---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Eveline de Waard Delta Sport 21,06 -0.3 m/s---
2 Iris Heikoop Delta Sport 22,65 -0.3 m/s---



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Eveline de Waard Delta Sport 45,66 48,23



Meisjes Junior B - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Laura van Langen SAV 5:19,55 m/s5:22,00
2 Mirthe de Zeeuw SCSP 5:56,36 m/s---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Esther Bolle AV `56 19,95 ---
2 Caroline v... den Doel Delta Sport 19,79 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Esther Bolle AV `56 8,53 ---
2 Caroline v... den Doel Delta Sport 6,36 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Eveline de Waard Delta Sport 4,18 m/s---
2 Iris Heikoop Delta Sport 4,09 m/s---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Ruchama Houtzager Delta Sport 11,20 -1.9 m/s10,88
2 Fleur Leenheer Delta Sport 11,32 -1.9 m/s---
3 Tamar van Daalen AV `56 11,92 -0.5 m/s---
4 Nikita Hulsken Delta Sport 12,04 -1.9 m/s---
5 Ilse Goudswaard Delta Sport 12,44 -0.5 m/s---
6 Maud Pellaers AV `56 12,53 -0.5 m/s---
7 Sanne de Baar AV `56 12,94 -0.5 m/s---
Charlotte Hanse Delta Sport DNF ---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Ruchama Houtzager Delta Sport 3:27,64 3:22,70
2 Fleur Leenheer Delta Sport 3:28,82 3:32,31
3 Ilse Goudswaard Delta Sport 3:32,84 3:29,26
4 Sanne de Baar AV `56 3:39,21 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Maud Pellaers AV `56 14,05 ---
2 Sanne de Baar AV `56 11,54 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Ruchama Houtzager Delta Sport 7,66 ---
2 Maud Pellaers AV `56 6,83 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Maud Pellaers AV `56 4,87 m/s---
2 Ruchama Houtzager Delta Sport 4,51 m/s---
3 Tamar van Daalen AV `56 4,16 m/s---
4 Ilse Goudswaard Delta Sport 3,92 m/s---
5 Fleur Leenheer Delta Sport 3,81 m/s---
6 Sanne de Baar AV `56 3,01 m/s---
Charlotte Hanse Delta Sport DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Shirley Longdon DNMC 8,75 -1.3 m/s---
2 Katja van Eetvelt RK HAV 8,79 -1.4 m/s8,67
3 Xenia Kroonen RK HAV 9,12 -1.3 m/s---
4 Fenna Gelderblom AV `56 9,18 -1.4 m/s9,00
5 Merel Baaijens AV `56 9,23 -1.4 m/s9,00
6 Anna Bijl Reusel `69 9,27 -1.6 m/s---
7 Amy de Graaf AV `56 9,28 -1.4 m/s9,00
8 Brittany Cools THOR 9,51 -1.4 m/s8,98
9 Fenne Pellaers AV `56 9,74 -1.4 m/s9,00
10 Renate Lokers AV `56 9,87 -1.6 m/s---
11 Mette Verbrugge AV `56 9,91 -1.6 m/s---
12 Suzanne Verschuren SCSP 9,91 -1.3 m/s---
13 Femke van Sluijs AV `56 10,27 -1.3 m/s---
14 Anouk Leenheer Delta Sport 10,33 -1.6 m/s---
15 Norah Tuppert SPOB 10,60 -1.3 m/s---
16 Yara Burg AV `56 10,87 -1.6 m/s---
17 Tirza Hulstein AV `56 11,15 -1.6 m/s---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Brittany Cools THOR 3:26,75 3:52,00
2 Amy de Graaf AV `56 3:30,42 ---
3 Anna Bijl Reusel `69 3:33,32 ---
4 Mette Verbrugge AV `56 3:53,28 ---
5 Femke van Sluijs AV `56 4:27,12 ---
6 Norah Tuppert SPOB 4:45,09 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 26,47 ---
2 Tirza Hulstein AV `56 11,64 ---
3 Femke van Sluijs AV `56 11,06 ---
4 Anna Bijl Reusel `69 10,53 ---
5 Fenne Pellaers AV `56 10,11 ---
6 Merel Baaijens AV `56 9,50 ---
7 Renate Lokers AV `56 8,96 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 11,04 ---
2 Suzanne Verschuren SCSP 10,39 ---
3 Fenne Pellaers AV `56 7,81 ---
4 Katja van Eetvelt RK HAV 7,46 6,97
5 Shirley Longdon DNMC 7,35 ---
6 Amy de Graaf AV `56 7,33 ---
7 Anna Bijl Reusel `69 6,56 ---
8 Xenia Kroonen RK HAV 6,56 ---
9 Anouk Leenheer Delta Sport 6,38 ---
10 Tirza Hulstein AV `56 6,17 ---
11 Mette Verbrugge AV `56 5,75 ---
12 Renate Lokers AV `56 5,64 ---
13 Femke van Sluijs AV `56 5,58 ---
14 Norah Tuppert SPOB 4,88 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Shirley Longdon DNMC 4,01 m/s---
2 Amy de Graaf AV `56 4,01 m/s---
3 Katja van Eetvelt RK HAV 3,95 m/s4,30
4 Xenia Kroonen RK HAV 3,75 m/s---
5 Suzanne Verschuren SCSP 3,75 m/s---
6 Brittany Cools THOR 3,69 m/s4,27
7 Fenna Gelderblom AV `56 3,67 m/s---
8 Merel Baaijens AV `56 3,52 m/s---
9 Anna Bijl Reusel `69 3,52 m/s---
10 Femke van Sluijs AV `56 3,50 m/s---
11 Mette Verbrugge AV `56 3,40 m/s---
12 Fenne Pellaers AV `56 3,39 m/s---
13 Renate Lokers AV `56 3,34 m/s---
14 Yara Burg AV `56 3,21 m/s---
15 Anouk Leenheer Delta Sport 3,20 m/s---
16 Norah Tuppert SPOB 2,94 m/s---
17 Tirza Hulstein AV `56 2,89 m/s---



Senioren mannen - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Steven Nuytinck PH 17,17 -0.2 m/s16,80
2 Evan de Schrijver Zeeland 17,40 -0.2 m/s17,10
3 George Schanck WLNG 20,04 -0.2 m/s---



Senioren mannen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Evan de Schrijver Zeeland 35,90 36,10



Senioren mannen - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Tim van den Broeke DNMC 4:15,15 m/s4:27,88
2 Abel Venema PAC 5:16,64 m/s---
Wouter Verstraate Zeeland DNF 4:37,00



Senioren mannen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Steven Nuytinck PH 7,13 m/s7,53



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Nadine Visser SAV 18,23 -0.3 m/s17,50
2 Ingrid Rasenberg Delta Sport 22,60 -0.3 m/s---



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Nadine Visser SAV 40,36 39,00
2 Ingrid Rasenberg Delta Sport 47,66 ---



Senioren vrouwen - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Gisela Nijsse AV `56 7:47,79 m/s---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Vera Wisse Zeeland 39,71 41,20
2 Nadine De Rijke Delta Sport 25,41 ---
3 Audrey de Beule Zeeland 25,30 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Nadine De Rijke Delta Sport 3,75 m/s---