Uitslagen Onderlinge oefenwedstrijd

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam 100mOBP
1 Pelle Gelderblom AV `56 10,8 11,40
Jorick de Vries AV `56 DNS 11,90



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Pelle Gelderblom AV `56 50,6 50,60
Jorick de Vries AV `56 DNS 52,50



Jongens Junior A - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Bart Balkenende AV `56 2:55,2 2:50,00



Jongens Junior A - 2000 meter steeple

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam 100mOBP
1 Job Van Belzen AV `56 12,4 ---
2 Sebastiaan Philipse AV `56 12,8 13,10



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Job Van Belzen AV `56 56,4 ---
2 Sebastiaan Philipse AV `56 58,2 ---



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Bereket Petersen AV `56 2:42,4 ---
2 Bezuayehu Petersen AV `56 2:42,6 ---
3 Niels van Van Tuil AV `56 3:01,9 2:57,00
Shirin van Anrooij AV `56 DNS ---



Jongens Junior B - 2000 meter steeple

# Naam 2000m SCOBP
Bereket Petersen AV `56 DNS ---
Bezuayehu Petersen AV `56 DNS ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Job Van Belzen AV `56 5,16 m/s---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
Roan Hekkers AV `56 DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam 100mHOBP
1 Matthijs Roos AV `56 19,5 ---
2 Niek van Belzen AV `56 21,0 ---
Roan Hekkers AV `56 DNF ---



Jongens Junior C - 2000 meter steeple

# Naam 2000m SCOBP
1 Robert de Graaf AV `56 10:59,9 ---
1 Mees Verbrugge AV `56 10:59,9 ---
1 Jorg van Sabben AV `56 10:59,9 ---
1 Wouter Schets AV `56 10:59,9 ---
5 Sven Kramer AV `56 13:18,0 ---
5 Ryan Karelse AV `56 13:18,0 ---
Roan Hekkers AV `56 DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Sven Kramer AV `56 9,39 ---
2 Mees Verbrugge AV `56 8,50 ---
3 Ryan Karelse AV `56 8,06 ---
4 Niek van Belzen AV `56 6,83 ---
Roan Hekkers AV `56 DNS ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Matthijs Roos AV `56 4,37 m/s---
2 Mees Verbrugge AV `56 4,16 m/s---
3 Niek van Belzen AV `56 4,13 m/s---
4 Roan Hekkers AV `56 3,95 m/s---
5 Ryan Karelse AV `56 3,52 m/s---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Remco de Baar AV `56 3:47,8 ---
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 3:51,8 ---
3 Mart Kapteijn AV `56 3:54,8 ---
4 Kevin op de Beke AV `56 4:09,7 ---
5 Willem Eversdijk AV `56 4:11,3 ---
6 Sven Oele AV `56 4:11,7 ---
7 Nino vd Berg AV `56 4:12,2 ---



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam 80mHOBP
1 Nino vd Berg AV `56 17,2 ---
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 17,6 ---
3 Willem Eversdijk AV `56 18,6 ---
Quinten Mertens AV `56 DNS ---



Jongens Junior D - 2000 meter steeple

# Naam 2000m SCOBP
1 Remco de Baar AV `56 12:26,4 ---
1 Mart Kapteijn AV `56 12:26,4 ---
1 Nino vd Berg AV `56 12:26,4 ---
1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 12:26,4 ---
1 Sven Oele AV `56 12:26,4 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Remco de Baar AV `56 6,77 ---
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 6,58 ---
3 Mart Kapteijn AV `56 6,09 ---
4 Nino vd Berg AV `56 5,88 ---
5 Quinten Mertens AV `56 5,73 ---
6 Willem Eversdijk AV `56 4,64 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 3,97 m/s---
2 Nino vd Berg AV `56 3,78 m/s---
3 Remco de Baar AV `56 3,51 m/s---
4 Quinten Mertens AV `56 3,41 m/s---
5 Willem Eversdijk AV `56 3,23 m/s---
6 Sven Oele AV `56 3,22 m/s---
7 Kevin op de Beke AV `56 3,17 m/s---



Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Ipe Verbrugge AV `56 9,6 3:36,1 6,48 3,56 1910
2 Koen Steenblok AV `56 10,3 3:47,8 5,79 3,89 1765
3 Simon Smids AV `56 10,7 4:14,5 5,62 3,52 1499
4 Samil Par...Vithanage AV `56 10,7 4:15,0 5,01 3,23 1399
5 Niels Oele AV `56 11,3 4:20,8 4,76 2,83 1205
6 Rody Dees AV `56 11,2 4:42,5 4,70 2,55 1074
7 Kinan de Koning AV `56 11,5 4:19,5 3,81 2,43 1037
8 Matthijs Openneer AV `56 13,7 5:10,8 3,32 1,96 521
9 Mart Zuidweg AV `56 DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Jens Beuns AV `56 7,7 4:21,2 4,45 2,98 1306
2 Markus Paul AV `56 7,5 4:25,3 3,49 2,48 1151
3 Jerom Sinke AV `56 7,9 4:42,5 3,50 2,59 1041
4 Jesper de Vrieze AV `56 8,3 4:26,5 3,07 2,57 998
5 Nathan Goedegebure AV `56 8,4 DNF 3,21 2,56 693
6 Noud Molenaar AV `56 9,6 5:41,1 3,44 1,74 469



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Abel Melse AV `56 8,2 2:41,7 15,13 2,67 964



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Jan de Braal AV `56 9,5 3:02,1 11,56 1,79 443



Masters mannen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Remco Kapteijn AV `56 3:32,3 ---



Masters mannen - 2000 meter steeple

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Bernard Ruijsink AV `56 10,02 10,15
2 Remco Kapteijn AV `56 7,17 ---



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100mOBP
1 Mijke Kooiker AV `56 15,1 ---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Mijke Kooiker AV `56 1:23,5 ---



Meisjes Junior B - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 2000 meter steeple

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Mijke Kooiker AV `56 7,80 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Mijke Kooiker AV `56 4,03 m/s---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Veerle Smits AV `56 3:39,7 ---
2 Lisa Kapteijn AV `56 3:43,1 ---
3 Sanne de Baar AV `56 3:45,8 ---
4 Maud Pellaers AV `56 3:57,9 ---
Jasmijn Geldof AV `56 DNS 3:23,60



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam 80mHOBP
1 Lisa Kapteijn AV `56 16,6 ---
2 Veerle Smits AV `56 17,3 ---
3 Sanne de Baar AV `56 18,1 ---
4 Chimene Kamp AV `56 18,4 ---



Meisjes Junior C - 2000 meter steeple

# Naam 2000m SCOBP
1 Sanne de Baar AV `56 11:15,1 ---
1 Lisa Kapteijn AV `56 11:15,1 ---
1 Veerle Smits AV `56 11:15,1 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Maud Pellaers AV `56 6,72 ---
2 Chimene Kamp AV `56 6,48 ---
3 Veerle Smits AV `56 6,30 ---
4 Lisa Kapteijn AV `56 5,94 ---
5 Sanne de Baar AV `56 5,17 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Veerle Smits AV `56 3,98 m/s---
2 Lisa Kapteijn AV `56 3,93 m/s---
3 Maud Pellaers AV `56 3,90 m/s---
4 Sanne de Baar AV `56 3,30 m/s---
5 Chimene Kamp AV `56 3,12 m/s---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Tessa Schets AV `56 3:36,8 ---
2 Iza Nijsse AV `56 3:49,3 ---
3 Mette Verbrugge AV `56 4:06,3 ---
4 Fenne Pellaers AV `56 4:15,8 ---
5 Femke van Sluijs AV `56 4:37,4 ---
6 Lotte Elstgeest AV `56 4:42,3 ---
Amy de Graaf AV `56 DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 11,7 ---
2 Merel Baaijens AV `56 12,5 ---
3 Iza Nijsse AV `56 12,8 ---
4 Amy de Graaf AV `56 13,4 ---
5 Tirza Hulstein AV `56 14,3 ---
6 Yara Burg AV `56 14,4 ---
7 Femke van Sluijs AV `56 15,4 ---
Mette Verbrugge AV `56 DNS ---
Lotte Elstgeest AV `56 DNS ---



Meisjes Junior D - 2000 meter steeple

# Naam 2000m SCOBP
Yara Burg AV `56 DNS ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 10,86 ---
2 Fenne Pellaers AV `56 7,52 ---
3 Amy de Graaf AV `56 7,48 ---
4 Iza Nijsse AV `56 7,24 ---
5 Tirza Hulstein AV `56 6,15 ---
6 Femke van Sluijs AV `56 5,75 ---
7 Lotte Elstgeest AV `56 5,29 ---
Merel Baaijens AV `56 DNS ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Amy de Graaf AV `56 3,80 m/s---
2 Lotte Elstgeest AV `56 3,77 m/s---
3 Fenna Gelderblom AV `56 3,69 m/s---
4 Iza Nijsse AV `56 3,50 m/s---
5 Yara Burg AV `56 3,39 m/s---
6 Mette Verbrugge AV `56 3,39 m/s---
7 Fenne Pellaers AV `56 3,33 m/s---
8 Merel Baaijens AV `56 3,31 m/s---
9 Femke van Sluijs AV `56 3,23 m/s---
10 Tirza Hulstein AV `56 2,83 m/s---



Meisjes Pupil A - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Yara Karelse AV `56 9,3 3:49,5 6,28 3,58 1877
2 Inke van d...ikkenberg AV `56 9,7 4:01,7 5,28 3,80 1732
3 Brigitte de Geus AV `56 9,4 4:06,7 5,25 3,45 1684
4 Zoe van Luijk AV `56 10,8 4:04,9 5,47 3,37 1489
5 Rachel Paul AV `56 10,5 4:24,7 3,76 3,07 1262
6 Karlijn Steenhart AV `56 10,9 4:42,3 4,60 3,03 1200
7 Eef de Winter AV `56 11,4 4:39,1 4,84 2,74 1111
8 Marit Simonse AV `56 12,5 4:24,3 4,87 2,57 1021
9 Tess van Luijk AV `56 11,6 4:51,5 4,17 2,49 948
10 Mila Kramer AV `56 12,2 4:47,9 4,97 2,28 913
11 Marit Wisse AV `56 11,9 4:35,6 3,51 2,42 906
12 Emma Karelse AV `56 11,1 5:22,9 2,51 2,37 750
13 Veerle Bruijnes AV `56 12,2 5:39,7 2,88 2,43 634
14 Iris den Hoed AV `56 12,5 5:21,4 2,88 2,22 610



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Elise Mol AV `56 8,0 4:29,5 3,52 2,65 1087
2 Ivra Fadu...im Absiye AV `56 7,8 4:55,6 2,67 2,54 933
3 Norah Zuidweg AV `56 8,5 5:26,8 2,96 2,24 702
4 Esmee Goovers AV `56 8,6 4:54,7 1,70 2,16 638
5 Jade de Lange AV `56 DNS DNS DNS 2,81 280



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Anouk Govers AV `56 7,7 2:48,2 9,95 2,26 831
2 Jet Jasperse AV `56 7,9 2:59,2 8,81 2,73 810
3 Mirthe Bruijnes AV `56 8,8 2:52,2 8,10 2,09 571
4 Fayenne Verschuure AV `56 8,9 3:01,2 4,54 1,90 383



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Jedida Goedegebure AV `56 9,9 4:28,4 4,97 1,41 107



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100mOBP
1 Evan de Schrijver AV `56 10,9 ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Evan de Schrijver AV `56 50,4 50,10



Senioren mannen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Patrick de Vos AV `56 2:50,3 ---
Franklin van Anrooij AV `56 DNS 2:40,00



Senioren mannen - 2000 meter steeple

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten