Uitslagen Brabants Kampioenschap Athletic Champs teams

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Amarah Garcia MPA2 - Team 05 THOR 10,89 1325,00 13,13 10,00 14,50 2,90 257 148
Amber van Gurp MPA1 - Team 03 Attila 11,88 1125,00 14,23 14,00 20,50 2,35 228 55
Anna Timmers MPA1 - Team 12 AV Spiridon 11,42 1250,00 12,36 11,00 13,00 2,90 247 55
Anne van Zimmeren MPA1 - Team 05 THOR 10,55 1400,00 12,76 11,50 17,00 2,85 294 167
Anne de Vries MPA2 - Team 04 Lo...ep Deurne 10,11 1400,00 11,83 16,50 18,00 3,40 368 368
Anouk de Gier MPA1 - Team 10 Ei... Atletiek 10,98 1200,00 11,99 13,00 16,50 3,00 282 60
Bart Korevaar JPA1 - Team 03 Attila 10,98 1250,00 12,94 14,50 20,00 2,85 252 0
Bjarne Maas JPA1 - Team 01 Spado 10,08 1500,00 11,10 18,50 30,00 3,45 394 146
Bjorn Das JPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 9,87 1375,00 12,04 15,00 21,00 3,15 315 64
Bodhin Kreefft MPA2 - Team 01 Spado 9,26 1600,00 10,30 12,50 18,50 3,80 440 348
Bram van Stiphout JPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 10,49 1525,00 11,68 17,50 24,50 3,30 352 0
Britt van Gastel MPA1 - Team 10 Ei... Atletiek 10,55 1325,00 12,14 13,50 20,00 2,65 309 110
Casper Couwenberg JPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,28 1375,00 11,92 20,00 36,50 3,45 392 176
Casper den Haan JPA1 - Team 05 THOR 10,75 1100,00 12,66 12,00 12,50 3,00 214 44
Daan Fransen JPA1 - Team 08 AV...per Sport 11,97 1100,00 14,88 14,00 17,00 2,30 174 69
Daantje Janssens MPA2 - Team 09 AV Sprint 9,33 1450,00 10,60 16,00 19,50 3,80 433 319
Dani Goorden JPA2 - Team 05 THOR 10,89 1350,00 13,69 15,00 18,00 3,00 254 50
Daniëlle Vis MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 10,89 1275,00 13,29 15,00 16,50 2,75 275 0
Danny Boerekamp JPA1 - Team 08 AV...per Sport 12,07 1250,00 13,64 13,50 19,00 2,55 211 189
Dario Ehrismann JPA1 - Team 12 AV Spiridon 11,04 1325,00 13,08 12,00 17,00 2,70 231 0
Dirk Lorkeers JPA1 - Team 09 AV Sprint 9,59 DNS DNS 18,50 31,00 DNS 220 70
Dylan Hameetman JPA1 - Team 11 HAC 10,12 1475,00 12,04 14,50 24,50 2,45 311 282
Eden Brouwers MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,05 1500,00 10,75 17,50 35,50 3,70 485 485
Eline Smit MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,40 1525,00 11,41 14,50 19,00 3,25 371 149
Eliza Dielhof MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 10,28 1500,00 11,87 15,00 18,50 3,30 365 75
Faroeq Aanannaz JPA2 - Team 12 AV Spiridon 11,43 1300,00 13,75 13,00 15,00 2,30 201 0
Felix Linders JPA2 - Team 01 Spado 10,96 1400,00 11,99 10,50 20,00 3,30 275 0
Fergus Tabor JPA1 - Team 11 HAC 9,64 1525,00 11,02 15,50 26,50 3,70 389 389
Fiene van Helmond MPA1 - Team 04 Lo...ep Deurne 10,66 1125,00 13,46 14,00 14,50 2,55 245 245
Finn van Zomeren JPA1 - Team 05 THOR 11,01 1350,00 14,02 17,50 30,00 3,05 304 189
Floor Verhoeven MPA2 - Team 03 Attila 10,96 DNS 14,14 14,00 14,00 2,40 192 0
Floor Verkaart MPA2 - Team 01 Spado 9,78 1450,00 11,24 17,00 30,50 3,50 447 447
Frank Bakkers JPA2 - Team 12 AV Spiridon 10,27 925,00 11,81 17,50 29,50 2,70 298 133
Froukje va...lkerwaard MPA1 - Team 03 Attila 10,54 1150,00 12,34 12,50 18,50 3,10 290 110
Gaby van Sluisveld MPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 11,24 1450,00 12,05 15,50 20,00 3,10 335 68
Georgina Blaine MPA1 - Team 01 Spado 9,45 1375,00 10,76 18,50 27,50 3,60 455 397
Ghislaine Schalk MPA1 - Team 12 AV Spiridon 11,35 1300,00 14,26 12,00 11,00 2,55 215 49
Hielke Waterschoot JPA1 - Team 11 HAC 11,58 1175,00 14,40 11,50 15,50 2,40 178 0
Ifelunwa Igwala MPA2 - Team 03 Attila 10,53 1225,00 10,92 19,00 25,00 3,00 378 337
Iris van Sluisveld MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 10,39 1450,00 11,37 18,00 21,00 3,30 390 144
Isabella Passchier MPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 10,50 1300,00 12,40 11,00 15,00 2,70 273 0
Ivar van den Hurk JPA2 - Team 04 Lo...ep Deurne 10,71 1550,00 11,70 16,50 27,00 2,90 341 341
Janne van den Berg MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 9,72 1325,00 11,47 17,50 26,00 3,85 427 158
Jason Brouwers JPA2 - Team 05 THOR 11,11 1025,00 14,77 18,00 24,50 2,50 233 126
Jasper Folkers JPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 10,86 1225,00 12,41 18,50 20,50 2,80 277 66
Jasper Buschman JPA1 - Team 12 AV Spiridon 10,39 1300,00 12,40 21,00 28,00 3,15 343 253
Jesse Boomaars JPA2 - Team 09 AV Sprint 10,10 1400,00 10,70 17,00 32,00 3,65 394 88
Jibbe Leenders JPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,11 1625,00 11,02 17,50 28,00 3,50 401 82
Jill Donkers MPA2 - Team 04 Lo...ep Deurne 9,70 1375,00 11,73 14,50 26,50 3,30 395 395
Joris Oosterveld JPA2 - Team 01 Spado 10,80 1400,00 11,45 21,50 28,00 3,30 364 80
Julius Nolet JPA1 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,11 1475,00 11,11 18,00 25,00 3,60 374 62
Juul van Dongen JPA1 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,02 1325,00 11,32 20,00 27,00 3,60 372 73
Kilan Goddijn JPA1 - Team 09 AV Sprint 9,65 1500,00 10,97 17,50 33,50 4,05 433 304
Kulzeen Suleiman MPA2 - Team 08 AV...per Sport 11,47 1175,00 13,97 14,00 18,00 2,40 234 234
Lana Wang MPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 11,26 1250,00 12,30 12,00 13,50 2,45 243 0
Lasse Reijnen JPA2 - Team 11 HAC 10,45 1475,00 12,06 15,50 24,00 3,20 327 327
Levi Sweegers JPA1 - Team 10 Ei... Atletiek 10,54 1425,00 12,00 13,50 19,00 2,75 281 56
Linde van Bragt MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 9,60 1275,00 10,78 16,00 29,00 3,75 436 327
Lotte Aerts MPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 10,04 1575,00 11,72 18,00 33,00 3,65 473 473
Luuk Pelkmans JPA2 - Team 09 AV Sprint 9,52 1625,00 10,27 23,00 38,00 4,30 514 514
Lynn Thijs MPA2 - Team 08 AV...per Sport 10,30 1550,00 11,82 17,00 20,50 3,20 388 388
Madelief Ruijters MPA2 - Team 03 Attila 10,78 1300,00 13,36 10,00 10,50 2,55 226 49
Mathijs van Os JPA2 - Team 03 Attila 10,75 1400,00 11,72 16,00 41,00 3,05 374 228
Matthijs Quartel JPA1 - Team 05 THOR 11,34 1225,00 14,35 10,50 13,00 2,90 187 0
Max van de...ndervoort JPA2 - Team 04 Lo...ep Deurne 11,00 1450,00 13,09 16,00 19,00 2,80 274 274
Merijn Coenen JPA2 - Team 09 AV Sprint 9,63 1350,00 11,20 20,00 37,50 3,70 426 180
Michiel Kruk JPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 9,97 1550,00 11,60 19,00 18,50 3,25 353 254
Micki Geijsels MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 9,89 1375,00 10,90 19,00 24,00 3,45 423 365
Mila Strooper MPA1 - Team 03 Attila 10,58 1300,00 11,86 16,00 23,50 3,05 349 349
Miles Harahap JPA1 - Team 03 Attila 10,91 1250,00 11,67 13,50 15,50 2,60 244 57
Milo van Riel JPA2 - Team 12 AV Spiridon 11,90 925,00 12,42 18,50 29,00 2,90 267 143
Milou Keulstra MPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 9,44 1500,00 10,57 18,50 28,00 3,45 471 471
Mirthe Reijnen MPA1 - Team 11 HAC 11,37 1350,00 13,58 11,00 12,50 2,65 233 95
Nahila Tebonou MPA2 - Team 09 AV Sprint 9,29 DNS 10,84 23,50 14,00 3,70 377 347
Nick van Bree JPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 10,39 1525,00 10,89 20,50 30,50 3,65 410 290
Niels van Rooij JPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 9,60 1500,00 11,31 19,50 27,00 3,45 396 396
Nina van Oorschot MPA1 - Team 05 THOR 10,98 1450,00 12,27 11,50 18,00 2,90 303 263
Noa van Velzen MPA1 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,19 1325,00 11,25 18,50 25,00 3,35 401 276
Noëlle Schalk MPA2 - Team 12 AV Spiridon 10,30 1375,00 11,28 16,50 20,00 3,40 376 257
Orlando Louwers JPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 9,46 1450,00 11,35 19,50 28,50 3,90 411 220
Quinten Jongkind JPA1 - Team 01 Spado 10,85 1425,00 12,11 17,50 19,00 3,60 316 0
Renske van der Steen MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 9,25 1325,00 10,40 19,00 24,00 3,90 461 340
Robbie Smulders JPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,01 1425,00 12,04 19,00 35,00 3,15 384 98
Roos Jansen MPA1 - Team 05 THOR 10,85 1300,00 12,98 12,00 13,00 2,85 259 233
Ruben Uij...ewilligen JPA1 - Team 05 THOR 11,49 1200,00 15,30 10,00 18,50 2,95 192 41
Russel Huijbregts JPA2 - Team 03 Attila 10,95 1350,00 12,75 14,50 17,00 2,25 238 48
Ryan Heeren JPA2 - Team 12 AV Spiridon 9,73 1375,00 10,67 22,50 37,00 3,60 442 442
Samuel Dobbelstein JPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,04 1575,00 11,22 17,50 33,00 3,30 404 166
Sanne van de Wiel MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 10,27 1500,00 12,05 14,00 16,50 3,20 347 138
Sarah Buijs MPA2 - Team 09 AV Sprint 10,47 1300,00 11,05 17,00 24,50 3,30 383 76
Sarah Smit MPA2 - Team 11 HAC 10,93 1350,00 11,50 15,00 18,50 2,60 313 313
Senna Laureijssen MPA1 - Team 12 AV Spiridon 9,99 1200,00 11,07 17,00 24,50 3,10 376 267
Sjoerd Bastiaans JPA1 - Team 09 AV Sprint 10,09 1450,00 11,05 20,00 35,50 3,55 417 232
Sjors van ... Boogaert JPA2 - Team 08 AV...per Sport 11,30 1150,00 13,22 12,50 18,00 2,75 215 176
Solane Schepers MPA2 - Team 01 Spado 10,45 1350,00 11,79 13,00 15,00 3,10 312 0
Sophie van der Sande MPA1 - Team 10 Ei... Atletiek 10,21 1200,00 12,62 15,50 23,00 3,35 342 192
Sophie van... Boogaart MPA2 - Team 11 HAC 9,46 1350,00 10,72 17,00 21,00 3,20 405 350
Sophy Naafs MPA1 - Team 12 AV Spiridon 11,50 1300,00 13,09 10,50 13,00 2,45 223 49
Stara Carmelia MPA2 - Team 01 Spado 9,33 1500,00 10,73 19,00 22,50 4,30 484 421
Stella Stroober MPA2 - Team 09 AV Sprint 10,68 1350,00 12,32 19,50 27,50 3,30 389 82
Thijmen Gladdinés JPA2 - Team 01 Spado 10,47 1375,00 11,95 18,50 20,00 3,30 319 0
Thijs van den Boom JPA1 - Team 03 Attila 9,83 DNS 11,73 19,00 31,00 3,05 319 319
Thijs Nagtzaam JPA1 - Team 05 THOR 10,08 1375,00 11,89 20,50 29,50 3,35 374 374
Tim Versteijnen JPA2 - Team 03 Attila 9,84 1500,00 11,61 16,00 16,50 3,15 325 291
Tim Withagen JPA2 - Team 01 Spado 9,80 1575,00 10,60 18,50 28,00 3,70 418 352
Tim Stappers JPA1 - Team 11 HAC 11,73 1250,00 14,98 10,00 15,00 2,30 166 0
Tinka Fokke MPA1 - Team 01 Spado 10,24 1375,00 11,42 17,50 28,50 3,30 409 158
Tjisse Winkelmolen JPA1 - Team 08 AV...per Sport 11,02 1375,00 13,36 14,50 23,00 2,55 261 261
Tobias van Opstal JPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 10,08 1525,00 11,16 21,50 34,50 3,70 432 373
Troj van de Dongen JPA1 - Team 12 AV Spiridon 10,46 1425,00 11,53 20,50 32,00 3,40 385 335
Wout Harmsen JPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 10,77 DNS DNS 20,00 24,50 DNS 179 135
Yara van der Heijden MPA2 - Team 09 AV Sprint 10,13 1400,00 11,17 16,00 15,50 3,55 371 206
Yfke van Manen MPA2 - Team 05 THOR 13,20 900,00 20,35 8,00 7,00 1,65 60 0
Ylva den Heijer MPA2 - Team 09 AV Sprint 10,57 NM 11,74 14,00 21,50 3,35 294 0
Zoë Geurtz MPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 9,84 1325,00 11,03 16,00 22,00 3,80 405 290



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 09 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:36,70 422
2 Team 01 Spado (Team-est) Spado - JPA2 12 2:38,20 406
3 Team 02 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 12 2:38,80 399
4 Team 06 Generaal Michaelis (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA2 12 2:41,40 372
5 Team 10 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA2 12 2:45,50 330
6 Team 12 AV Spiridon (Team-est) AV Spiridon - JPA2 12 2:45,70 328
7 Team 03 Attila (Team-est) AV Attila - JPA2 12 2:50,20 285
8 Team 04 Lopersgroep Deurne (Team-est) Lopersgroep Deurne - JPA2 5 2:53,30 257
9 Team 11 HAC (Team-est) HAC - JPA2 8 2:54,00 251
10 Team 08 AV 't Jasper Sport (Team-est) AV `t Jasper Sport - JPA2 6 2:56,30 232
11 Team 05 THOR (Team-est) THOR - JPA2 12 2:59,50 205
12 Team 07 AV Oss 78 (Team-est) AV Oss `78 - JPA2 0 DNF 0



Pupil B - Meerkamp

Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Anne Heijnen MPB - Team 17 AV Sprint 1050,00 5,30 16,00 1,15 3,30 366 247
Baher Bakr JPB - Team 21 Ei... Atletiek 950,00 6,20 20,50 1,10 3,15 334 334
Brent Knobel JPB - Team 22 THOR 900,00 3,70 11,00 0,85 2,25 187 50
Charlotte ...n Deurzen MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 900,00 5,40 15,00 0,90 3,10 289 180
Dinte Wilting MPB - Team 21 Ei... Atletiek 800,00 4,80 10,50 0,85 2,40 210 0
Dylana Goorden MPB - Team 22 THOR 825,00 4,00 10,00 0,90 2,70 216 0
Eline Oostrom MPB - Team 14 Spado 875,00 4,60 12,00 0,95 2,70 250 62
Ezra Born JPB - Team 21 Ei... Atletiek 925,00 5,10 22,50 0,95 2,75 288 125
Fenna Mallens MPB - Team 17 AV Sprint 825,00 5,50 14,00 1,10 3,40 313 221
Fieke van Gemert MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 875,00 5,20 16,00 1,00 3,25 304 136
Imke van Zimmeren MPB - Team 22 THOR 975,00 4,20 12,50 0,95 2,85 270 184
Iris de Jong MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 925,00 5,50 22,50 0,95 2,80 325 213
Isa Verkoeijen MPB - Team 17 AV Sprint 875,00 4,70 8,50 0,95 2,80 238 0
Jane Wijnen MPB - Team 14 Spado 825,00 5,00 13,00 0,90 2,65 243 0
Joep Warnaar JPB - Team 17 AV Sprint 825,00 4,60 20,50 1,00 2,30 249 72
Julie van ...Werfhorst MPB - Team 14 Spado 850,00 4,70 14,00 0,85 2,80 245 0
Jur van der Heijden JPB - Team 17 AV Sprint 975,00 5,90 15,00 1,15 3,20 319 270
Kim Pulskens MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 825,00 5,40 12,00 1,05 3,05 282 77
Koen Stam JPB - Team 21 Ei... Atletiek 900,00 4,20 14,00 1,00 2,70 240 63
Laurens de Putter JPB - Team 21 Ei... Atletiek 950,00 5,90 19,50 0,90 2,70 283 190
Lente de Graauw MPB - Team 14 Spado 925,00 5,50 14,00 0,85 3,25 288 191
Lieve Stoffelsen MPB - Team 17 AV Sprint 850,00 5,00 17,50 0,90 2,70 270 0
Loek Hulsen JPB - Team 21 Ei... Atletiek 775,00 4,50 13,50 0,85 2,15 187 0
Lorijn Kessels MPB - Team 14 Spado 950,00 6,30 18,00 0,95 3,05 331 201
Luuk Verbeek JPB - Team 17 AV Sprint 900,00 5,20 19,00 0,95 3,00 279 66
Maarten van Schaik JPB - Team 13 Pr...s Hendrik 750,00 6,10 15,00 0,75 2,45 209 66
Mads Verhofstadt JPB - Team 18 HAC 975,00 4,50 17,00 1,15 2,85 296 296
Mandy Uij...ewilligen MPB - Team 22 THOR 825,00 4,40 14,00 0,85 2,65 232 0
Mats Schreuders JPB - Team 13 Pr...s Hendrik 850,00 4,60 12,00 1,05 2,65 234 70
Matthijs Buijsen JPB - Team 14 Spado 1075,00 7,10 26,00 1,00 3,75 402 402
Maud Lambregts MPB - Team 22 THOR 825,00 4,90 11,50 0,95 2,80 247 62
Max van den Boom JPB - Team 22 THOR 975,00 6,30 31,50 1,10 3,05 385 385
Mees Janvier JPB - Team 14 Spado 925,00 5,30 19,50 0,95 3,05 288 68
Melle van der Zanden JPB - Team 13 Pr...s Hendrik 950,00 5,00 20,50 1,00 2,95 296 131
Merel van Geloof MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 900,00 8,00 22,50 1,10 3,25 399 343
Mila van Mook MPB - Team 22 THOR 1000,00 6,20 19,50 1,20 3,55 403 403
Niels Hermans JPB - Team 17 AV Sprint 975,00 5,80 23,00 1,10 3,35 351 274
Nienke Mol MPB - Team 17 AV Sprint 950,00 4,60 12,50 1,00 2,90 280 65
Owen Allen JPB - Team 22 THOR 825,00 5,80 20,50 0,95 3,10 285 190
Pelle Boinck JPB - Team 13 Pr...s Hendrik NM 6,50 21,50 1,10 3,25 287 287
Puck van Gils MPB - Team 17 AV Sprint 850,00 5,30 15,00 1,10 3,10 308 146
Quinty Dammers MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 900,00 5,20 13,50 0,90 2,85 269 56
Renée Schutte MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 900,00 5,20 14,00 0,95 3,20 291 65
Rens Heygele JPB - Team 18 HAC 950,00 5,00 14,50 0,95 2,65 254 254
Sam Boender JPB - Team 21 Ei... Atletiek 975,00 4,60 22,50 0,85 2,75 277 189
Sieb van Manen JPB - Team 22 THOR 875,00 5,50 15,00 0,95 2,80 255 107
Stijn Uytdehaag JPB - Team 22 THOR 850,00 3,70 12,00 0,95 2,35 199 0
Teije Fleskens JPB - Team 18 HAC 950,00 6,50 25,50 1,20 3,25 377 377
Tessa - Noom MPB - Team 14 Spado 900,00 4,70 20,00 1,00 3,25 320 213
Tijmen Rotte JPB - Team 17 AV Sprint 750,00 7,00 23,00 1,05 2,75 304 162
Tijn Janssens JPB - Team 17 AV Sprint 975,00 6,50 19,00 1,20 2,95 344 293
Timon Bijvoet JPB - Team 21 Ei... Atletiek 1000,00 5,70 18,50 1,05 2,90 312 248
Tristan van Meer JPB - Team 14 Spado 1000,00 5,50 22,00 1,00 3,20 327 210
Valerie Savelsberg MPB - Team 21 Ei... Atletiek 900,00 5,50 12,00 1,05 2,60 280 141
Welmoed van Schaik MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 950,00 4,60 18,50 0,95 2,65 292 135
Wessel Eijsermans JPB - Team 21 Ei... Atletiek 1050,00 5,20 19,00 1,20 3,05 343 343
Wouter van Zunderd JPB - Team 14 Spado 950,00 6,00 13,00 0,95 3,10 276 65
Xander Hellenbrand JPB - Team 22 THOR 925,00 6,10 19,00 0,95 3,00 296 296
Yenairo de Deugd JPB - Team 14 Spado 1075,00 7,00 33,00 1,05 3,65 435 435



Pupil B - Hindernis pendelestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Pendel) Spado - JPB 11 1:10,46 427
2 Team 13 Prins Hendrik (Pendel) Prins Hendrik - JPB 12 1:12,00 403
3 Team 21 Eindhoven Atletiek (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 10 1:14,40 367
4 Team 17 AV Sprint (Pendel) AV Sprint - JPB 12 1:15,00 358
5 Team 22 THOR (Pendel) THOR - JPB 11 1:15,86 345
6 Team 18 HAC (Pendel) HAC - JPB 3 1:20,95 276



Pupil B - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Team-est) Spado - JPB 11 2:47,40 456
2 Team 13 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPB 12 2:54,90 393
3 Team 17 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPB 12 2:57,90 369
4 Team 22 THOR (Team-est) THOR - JPB 11 2:58,70 363
5 Team 21 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 10 2:59,00 361
6 Team 18 HAC (Team-est) HAC - JPB 3 3:05,50 312



Pupil C/mini - Meerkamp

Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Alex van Zon JPC - Team 15 Ei... Atletiek 950,00 5,20 15,00 1,00 2,65 317 242
Bram van Wagtendonk JPC - Team 23 AV Sprint 925,00 4,20 9,00 1,05 2,50 270 0
Daan Gielen JPMini - Team 24 Pr...s Hendrik 875,00 4,80 19,00 0,85 2,45 383 183
David Kok JPMini - Team 23 AV Sprint 975,00 5,10 15,00 0,90 2,65 410 330
Duuk Schapendonk JPMini - Team 24 Pr...s Hendrik 800,00 4,00 17,50 0,85 2,55 342 156
Elin Weststrate MPMini - Team 15 Ei... Atletiek DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Eline Zoutenbier MPC - Team 15 Ei... Atletiek 825,00 4,00 11,00 0,95 2,15 266 79
Eva Lips MPC - Team 19 ARV Achilles 825,00 5,40 15,00 1,05 2,65 357 357
Eva Voets MPC - Team 24 Pr...s Hendrik 900,00 4,80 16,50 0,95 2,55 348 79
Evin Ozgul MPC - Team 15 Ei... Atletiek DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Fleur Pero MPC - Team 20 AV...Michaelis NM 4,00 10,00 0,95 2,25 210 0
Floor Engels MPMini - Team 19 ARV Achilles 725,00 2,70 6,50 0,80 1,55 194 0
Floris Smit JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 975,00 5,80 14,50 1,00 2,95 343 212
Gijs Berkers JPMini - Team 15 Ei... Atletiek 825,00 5,00 14,50 1,00 2,35 371 371
Guus Beumer JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 1025,00 6,90 23,50 1,00 3,30 435 435
Hau Wang JPC - Team 15 Ei... Atletiek 850,00 4,00 10,50 0,95 2,50 243 44
Hedwig Tabor MPC - Team 16 HAC 900,00 4,60 13,00 1,00 2,65 337 337
Ileyke Kilic MPC - Team 19 ARV Achilles 825,00 3,30 9,50 0,95 2,80 272 179
Isabel Kocken MPMini - Team 19 ARV Achilles 900,00 3,30 8,00 0,90 2,45 330 330
Isabelle v...der Sande MPMini - Team 15 Ei... Atletiek 825,00 4,20 10,50 1,00 2,50 375 375
Janne Smits MPC - Team 23 AV Sprint 825,00 5,20 16,50 1,15 2,85 391 337
Jarne Reijnen JPMini - Team 16 HAC 925,00 3,80 11,00 0,85 2,50 323 323
Jasmijn van Well MPC - Team 19 ARV Achilles 800,00 3,30 6,00 0,90 2,10 208 0
Jonas den Heijer MPMini - Team 23 AV Sprint 900,00 5,10 18,00 0,95 2,60 468 468
Joyce van Sluisveld MPC - Team 20 AV...Michaelis 925,00 4,70 11,00 1,10 2,45 345 234
Katja Houtepen MPC - Team 23 AV Sprint 850,00 4,90 15,00 0,95 2,45 326 70
Lars van Stiphout JPC - Team 20 AV...Michaelis 1025,00 6,00 18,50 1,15 2,90 403 403
Liz Broks MPC - Team 19 ARV Achilles 900,00 4,60 12,00 0,95 2,95 336 336
Loena Leppink MPC - Team 16 HAC DNS 3,70 7,50 0,80 2,20 161 161
Luka Verhagen JPMini - Team 20 AV...Michaelis 900,00 4,10 12,50 1,00 2,20 349 243
Marit Hendriks MPC - Team 15 Ei... Atletiek 925,00 4,10 10,00 1,05 2,70 328 289
Mats van Nunen JPC - Team 23 AV Sprint 925,00 4,30 15,50 0,95 2,30 280 0
Maud Verbaandert MPC - Team 20 AV...Michaelis 800,00 4,40 9,00 1,00 2,40 277 0
Maud van Rijsewijk MPC - Team 24 Pr...s Hendrik 950,00 4,50 16,50 0,85 2,75 345 145
Mauro Beijer JPMini - Team 23 AV Sprint 950,00 3,80 20,00 0,90 2,50 402 208
Melle van Gils JPMini - Team 19 ARV Achilles 775,00 3,00 8,50 0,85 1,80 222 35
Mick Tap JPC - Team 19 ARV Achilles 750,00 5,20 8,50 0,95 2,40 231 64
Mike van Tilburg JPC - Team 16 HAC 925,00 5,60 19,50 DNS 3,15 288 288
Mischa Merkelbach JPC - Team 15 Ei... Atletiek 875,00 4,70 18,50 1,00 2,35 302 189
Nore Stroober MPC - Team 23 AV Sprint 725,00 5,20 15,00 1,05 2,40 323 173
Pien Lips MPMini - Team 19 ARV Achilles 825,00 3,50 8,00 0,95 2,45 325 290
Pleun Hollander MPC - Team 19 ARV Achilles 700,00 2,10 5,50 0,70 1,85 124 0
Rens Deenen JPMini - Team 15 Ei... Atletiek 750,00 3,40 11,00 0,95 2,15 275 141
Renske Roks MPMini - Team 19 ARV Achilles 775,00 3,30 6,50 0,85 2,10 254 57
Robin Bijl JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 975,00 5,70 17,00 1,00 2,70 344 148
Roel Huisman JPC - Team 23 AV Sprint 900,00 5,10 15,00 1,00 3,05 322 65
Romein Geijsels JPMini - Team 20 AV...Michaelis 875,00 3,70 9,00 1,00 2,30 316 123
Ruben Hellemons JPC - Team 19 ARV Achilles 825,00 3,30 8,00 0,85 2,20 188 0
Sanne Koolen MPC - Team 24 Pr...s Hendrik 875,00 3,80 14,00 0,85 2,25 277 0
Sara Beumer MPMini - Team 24 Pr...s Hendrik 925,00 3,60 14,00 0,85 2,00 354 257
Scot Romijn JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 1050,00 6,70 25,50 1,10 3,15 458 458
Sil van Opstal MPC - Team 23 AV Sprint 875,00 4,30 10,00 1,05 2,70 320 158
Stan Beenker JPC - Team 20 AV...Michaelis 850,00 4,70 15,00 1,00 2,45 282 0
Stijn Pero JPC - Team 20 AV...Michaelis 925,00 5,80 17,50 1,15 2,65 362 247
Sven Tielen JPC - Team 20 AV...Michaelis 850,00 6,10 20,50 1,15 2,60 366 268
Tess Aerts MPMini - Team 20 AV...Michaelis 825,00 4,50 9,00 0,90 2,15 330 80
Thom van Bakel JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 775,00 3,30 11,00 0,80 1,70 172 0
Thom Pelkmans JPMini - Team 23 AV Sprint 1025,00 4,30 13,50 1,05 2,50 421 229
Tijn Loderus JPC - Team 23 AV Sprint 1025,00 4,80 17,00 1,00 2,75 343 157
Tijn Breukink JPMini - Team 20 AV...Michaelis 850,00 4,50 14,00 0,95 2,40 353 195
Wouter Kampkes JPMini - Team 20 AV...Michaelis 925,00 3,90 11,00 0,95 2,35 338 139
Zenn Clignett MPC - Team 16 HAC 825,00 4,20 13,50 0,95 2,55 301 301



Pupil C/mini - Hindernis pendelestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 Prins Hendrik (Pendel) Prins Hendrik - JPC 11 1:13,97 448
2 Team 15 Eindhoven Atletiek (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPC 10 1:20,11 344
3 Team 20 AV Generaal Michaelis (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPC 12 1:20,41 339
4 Team 23 AV Sprint (Pendel) AV Sprint - JPC 12 1:23,41 293
5 Team 16 HAC (Pendel) HAC - JPC 5 1:26,32 252
6 Team 19 ARV Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPC 12 1:31,01 191



Pupil C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPC 11 2:59,30 430
2 Team 23 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:00,70 417
3 Team 20 AV Generaal Michaelis (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPC 12 3:03,30 394
4 Team 15 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPC 10 3:08,40 349
5 Team 16 HAC (Team-est) HAC - JPC 5 3:10,30 334
6 Team 19 ARV Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPC 12 3:23,90 229