Uitslagen Limbra Baancircuit

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dirk Aarts ATH 11,73 +1.1 m/s11,72
2 Sjoerd Ceelen HAC 12,02 +2.2 m/s---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Dirk Aarts ATH 24,12 +1.5 m/s24,47
2 Pelle van den Boom ATV Venray 26,06 +1.0 m/s---
Sjoerd Ceelen HAC DNS ---



Jongens Junior A - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Julian de Leeuw AV Sprint 52,26 ---
2 Thijs Bron HAC 36,58 ---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Pelle van den Boom ATV Venray 4,64 - 4,64 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tygo van de Weijer HAC 11,42 +1.1 m/s11,33
2 Sam Smit HAC 12,37 +2.8 m/s---
3 Tom Kuijpers HAC 12,44 +2.2 m/s---
4 Rob Verheijen HAC 12,51 +2.8 m/s---
5 Tom Willems ATH 12,60 +1.1 m/s12,89
6 Tom van de Pasch Helden 13,70 +2.1 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Tygo van de Weijer HAC 23,60 +1.5 m/s23,35
2 Bart Doesburg AV Weert 26,03 +1.0 m/s---
3 Tom Kuijpers HAC 26,30 +1.4 m/s---
4 Tom van de Pasch Helden 29,96 +1.4 m/s---



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jens Peeters Eindhoven 2:40,21 2:36,42



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jasper Meulen AV Weert 12:57,04 ---
2 Luc Burgerjon AV Weert 14:34,47 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Thies Coenen Swift 12,98 11,91
2 Daan Biemans LGDR 8,34 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Tom Willems ATH 34,50 ---
2 Daan Verbakel HAC 31,40 ---
3 Daan Biemans LGDR 26,27 ---
4 Tom van de Pasch Helden 20,82 ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5Res OBP
1 Tom Kuijpers HAC 5,22 5,22 +2.0 m/s---
2 Daan Verbakel HAC 5,04 - 5,04 ---
3 Sam Smit HAC 4,55 4,55 +3.1 m/s---
4 Rob Verheijen HAC 4,15 - 4,15 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jurn Strik LGDR 12,85 +1.1 m/s12,90
2 Teun Bakens JSPR 13,91 +2.1 m/s---
3 Wouter van Asten JSPR 14,73 +2.1 m/s---
4 Sven Kranen Helden 16,08 +2.1 m/s---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Thijs van Lith ATH 19,03 +1.3 m/s19,43
2 Jurn Strik LGDR 19,61 +1.3 m/s19,93
3 Mike van Wouwe ATH 20,40 +1.3 m/s21,54
4 Tijn Pouwels ATV Venray 21,46 +1.3 m/s---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Guus Winkelman Eindhoven 2:56,88 2:50,04
2 Mischa Hermans AV Unitas 3:07,07 3:10,10
3 Wiek Keiren Scopias 3:39,01 ---
4 Stefan Clercx JSPR 3:46,23 4:00,00



Jongens Junior C - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Teun Nagel JSPR 11:57,27 ---



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Maarten Debeij Eindhoven 14,79 +2.6 m/s14,62
2 Wouter van Asten JSPR 21,24 +2.6 m/s---
3 Teun Nagel JSPR 28,57 +2.6 m/s---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Matyas Kerekgyarto Swift 12,34 ---
2 Maarten Debeij Eindhoven 12,00 10,70
3 Wiek Keiren Scopias 7,76 ---
4 Teun Bakens JSPR 7,45 ---
5 Tijn Pouwels ATV Venray 6,67 ---
6 Max van der Spek JSPR 5,09 ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Wiek Keiren Scopias 27,53 ---
2 Max van der Spek JSPR 13,26 ---
3 Sven Kranen Helden 10,82 ---
Teun Bakens JSPR DNS ---



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Maarten Debeij Eindhoven 5,22 5,22 +1.2 m/s5,69
2 Thijs van Lith ATH 4,93 4,93 +2.0 m/s5,03
3 Mike van Wouwe ATH 4,36 - 4,36 ---
4 Tijn Pouwels ATV Venray 3,61 - 3,61 ---
5 Max van der Spek JSPR 3,28 3,28 +2.0 m/s---
6 Sven Kranen Helden 2,75 - 2,75 +0.0 m/s---
Wouter van Asten JSPR - DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Jasper de Wit JSPR 11,68 +3.3 m/s---
2 Riks Pollen Scopias 11,73 +2.3 m/s---
3 Timo Klomp ATH 11,80 +2.7 m/s11,72
4 Merijn Aarts ATH 11,93 +3.3 m/s---
5 Stijn van Pol Leudal 12,04 +2.7 m/s11,80
6 Mees van Haeff Scopias 12,42 +2.3 m/s---
7 Jeroen van Lith ATH 12,50 +2.7 m/s11,61
8 Stijn Hilhorst JSPR 13,15 +3.3 m/s13,32
Teun Van Dijk JSPR DNS ---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Falco Aarts Maastricht 3:07,81 3:06,37
2 Timo Klomp ATH 3:22,90 3:21,03
3 Jeroen van Lith ATH 3:37,55 3:28,02
4 Riks Pollen Scopias 3:44,60 ---
5 Ralf Steinmetz AV Weert 3:47,39 ---
6 Stijn Hilhorst JSPR 3:49,62 4:00,00
7 Mees van Haeff Scopias 3:53,36 ---
8 Rion van Eerd ATH 3:53,95 ---
Guus van Riel Helden DNS 3:24,00
Lenny Hermans AV Unitas DNS 3:29,50



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Riks Pollen Scopias 15,65 +2.7 m/s---
2 Merijn Aarts ATH 16,20 +2.1 m/s---
3 Mees van Haeff Scopias 17,71 +2.7 m/s---
4 Dinand Weerts ATH 18,84 +2.1 m/s---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rick Faassen Scopias 7,83 ---
2 Jouri Strijbosch JSPR 6,47 ---
3 Dinand Weerts ATH 6,45 ---
4 Rion van Eerd ATH 6,42 ---
5 Jasper de Wit JSPR 5,89 ---
6 Stijn van Pol Leudal 5,48 ---
7 Cas van der Spek JSPR 5,33 ---
8 Ralf Steinmetz AV Weert 5,12 ---
9 Jesse van Roy Leudal 5,10 ---
10 Jorn Storcken JSPR 4,59 ---
11 Stijn Hilhorst JSPR 4,52 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Rick Faassen Scopias 28,35 ---
2 Jouri Strijbosch JSPR 22,84 ---
3 Dinand Weerts ATH 18,39 ---
4 Jorn Storcken JSPR 15,84 ---
5 Jesse van Roy Leudal 13,03 ---
6 Cas van der Spek JSPR 12,09 ---
7 Guus van Riel Helden 11,14 ---



Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Riks Pollen Scopias 3,73 - 3,73 ---
2 Teun Van Dijk JSPR 3,58 - 3,58 +2.9 m/s---
3 Jasper de Wit JSPR 3,55 - 3,55 ---
3 Stijn van Pol Leudal 3,55 - 3,55 ---
5 Mees van Haeff Scopias 3,32 - 3,32 ---
6 Guus van Riel Helden 3,21 3,21 +2.0 m/s---
7 Jouri Strijbosch JSPR 2,84 - - 2,84 ---
8 Cas van der Spek JSPR 2,75 - 2,75 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
Eddy Geboers M40 - JSPR DNS ---



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
Eddy Geboers M40 - JSPR DNS ---



Masters Mannen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Frans Dijkman M70 - AVGM 4:11,93 4:00,00



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Danny van Pol M40 - Leudal 10:40,25 ---
2 Arno Arts M45 - HAC 10:46,06 ---
3 Willemjan ...n Brouwer M50 - JSPR 11:36,70 12:00,00
4 Theo Derix M60 - JSPR 11:40,49 ---
5 Ruud Mom M50 - Eindhoven 11:40,71 11:45,00
6 Martien van de Ven M65 - Oirschot 11:56,44 12:02,00
7 Piet Jaspers M65 - JSPR 12:05,76 11:30,00
8 Mario Felius M55 - JSPR 12:51,42 ---
9 Peter Hendriks M60 - JSPR 13:22,12 ---
10 Jules Martens M65 - JSPR 14:33,32 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Henk van Bakel M60 - Swift 10,51 ---
2 Johan van den Heuvel M45 - GVAC 8,22 8,59
3 Henk Knapen M70 - DES 7,09 8,72
4 Jan Duijf M60 - ATV Venray 6,40 ---
Eddy Geboers M40 - JSPR DNS ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Henk van Bakel M60 - Swift 30,79 ---
2 Johan van den Heuvel M45 - GVAC 25,84 27,83
3 Jan Duijf M60 - ATV Venray 24,17 ---



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jos Verbakel M50 - HAC 3,00 ---
Willem Langeland M60 - AL73 DNS ---



Masters Mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Eefje Swi...an Mourik V40 - HAC 13,28 +2.8 m/s13,25



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Eefje Swi...an Mourik V40 - HAC 27,92 +1.0 m/s27,10



Masters Vrouwen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Magda Winiarska V35 - JSPR 11:39,72 ---
2 Erna Berkers V40 - JSPR 13:23,76 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Hélene Duijf-Merkx V55 - ATV Venray 6,45 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dagmara Killaars Swift 13,08 +2.2 m/s---
2 Judith Verlaek Helden 14,33 +2.1 m/s---



Meisjes Junior A - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Judith Verlaek Helden 23,99 ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Judith Verlaek Helden 4,10 - 4,10 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Hannah Cranen Leudal 12,97 +2.8 m/s13,13
2 Mette de Haas JSPR 13,85 +2.2 m/s---
3 Lisa Cornelissen HAC 16,56 +2.8 m/s16,41



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Hannah Cranen Leudal 27,67 +1.5 m/s26,76



Meisjes Junior B - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sabine Boonen Swift 10,52 ---
2 Fabienne v... Hombergh Swift 8,27 8,21



Meisjes Junior B - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Mette de Haas JSPR 4,23 - 4,23 4,28
2 Lisa Cornelissen HAC 3,43 - 3,43 +1.2 m/s3,72



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Julia Van Dijk JSPR 11,04 +2.7 m/s11,13
2 Lara Willems ATH 11,22 +2.7 m/s11,40
3 Manon van Rooij Leudal 11,53 +2.7 m/s11,80
4 Resy van Iersel JSPR 12,01 +3.3 m/s---
5 Sophie Halleen JSPR 12,06 +3.3 m/s13,15
6 Veerle Behnke Scopias 12,15 +2.3 m/s---
7 Sanne Verhees Helden 12,79 +2.3 m/s---
Anouk Bussemakers Helden DNS ---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Demi Boom ATV Venray 20,25 +1.3 m/s---
2 Lara Willems ATH 21,81 +1.3 m/s---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Resy van Iersel JSPR 3:56,15 ---
Anouk Bussemakers Helden DNS ---



Meisjes Junior C - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Demi Boom ATV Venray 13,05 +2.1 m/s---
2 Julia Van Dijk JSPR 14,69 +2.1 m/s14,11
3 Lara Willems ATH 15,37 +2.1 m/s15,03
4 Meike Vermeulen JSPR 16,04 +2.7 m/s---
5 Alice Leijssen ATV Venray 17,70 +2.7 m/s---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Demi Boom ATV Venray 37,52 ---
2 Meike Vermeulen JSPR 22,40 ---
3 Resy van Iersel JSPR 20,25 ---
4 Alice Leijssen ATV Venray 18,82 ---
5 Famke Hurkmans JSPR 15,77 ---
6 Simone Pape JSPR 15,46 ---
7 Sophie Halleen JSPR 14,24 ---



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Manon van Rooij Leudal 4,31 - 4,31 ---
2 Julia Van Dijk JSPR 4,30 - 4,30 4,42
3 Resy van Iersel JSPR 3,84 - 3,84 ---
4 Meike Vermeulen JSPR 3,77 - 3,77 ---
5 Veerle Behnke Scopias 3,51 3,51 +1.1 m/s---
6 Alice Leijssen ATV Venray 3,50 - 3,50 ---
7 Simone Pape JSPR 3,47 - 3,47 ---
8 Famke Hurkmans JSPR 3,17 - 3,17 ---
9 Sanne Verhees Helden 2,92 - 2,92 ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Lynn Behnke Scopias 8,68 ---
2 Fenne Cantelberg Swift 9,00 +3.1 m/s---
3 Isis Levels Scopias 9,23 ---
4 Sophie Cantelberg Swift 9,55 +3.1 m/s---
5 Lisa Roumen Leudal 9,69 +3.1 m/s---
6 Robin Scheenen Helden 9,75 ---
7 Mirre Vissers Helden 9,89 ---
8 Xindi Hu Helden 10,03 ---
9 Mette Jacobs Scopias 10,28 +3.1 m/s---
10 Eva Nagel JSPR 10,99 +3.1 m/s---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lynn Behnke Scopias 3:29,15 ---
2 Evy Loots HAC 3:36,98 3:13,75
3 Isis Levels Scopias 3:45,82 ---
4 Xenia Raptis Scopias 3:54,41 3:51,89
5 Mirre Vissers Helden 4:05,24 ---
6 Sophie Cantelberg Swift 4:10,72 ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 12,29 +1.7 m/s---
2 Marit Joris Leudal 13,16 +1.7 m/s---
3 Evy Loots HAC 13,47 +1.7 m/s---
4 Fenne Cantelberg Swift 13,78 +1.7 m/s---
5 Xenia Raptis Scopias 13,90 +1.7 m/s13,96
6 Lynn Diederen Leudal 14,87 +1.7 m/s---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,90 ---
2 Marit Joris Leudal 7,60 ---
3 Lynn Diederen Leudal 5,89 ---
4 Lobke Pollen Scopias 4,40 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Xenia Raptis Scopias 14,40 ---



Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 4,10 4,10 -2.9 m/s---
2 Fenne Cantelberg Swift 3,98 - 3,98 ---
3 Isis Levels Scopias 3,87 3,87 +1.1 m/s---
4 Marit Joris Leudal 3,80 - 3,80 ---
5 Robin Scheenen Helden 3,56 - 3,56 ---
6 Lynn Diederen Leudal 3,42 - 3,42 ---
7 Lisa Roumen Leudal 3,40 3,40 +2.7 m/s---
8 Mirre Vissers Helden 3,29 - 3,29 ---
9 Sophie Cantelberg Swift 3,25 - 3,25 ---
10 Mette Jacobs Scopias 3,04 3,04 +0.9 m/s---
11 Xindi Hu Helden 2,95 2,95 +2.0 m/s---
12 Lobke Pollen Scopias 2,30 - 2,30 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Domingos Muanza AV Attila 12,25 +1.1 m/s11,43



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 André Faesen AV Attila 23,64 +1.5 m/s23,50
2 Ton Winkelmolen Leudal 25,60 +1.5 m/s25,34



Senioren mannen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Fabiaan Hendricks avVN 3:01,63 2:53,75
2 Jos van Vliet AVV 3:04,62 2:51,29
3 Niels Jacobs ATH 3:22,53 3:21,03
Olle van den Boom DVTR DNS 12:00,00



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Burgerjon AV Weert 11:36,20 11:19,50



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jorick Horstermans Swift 10,05 10,75



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Dimitri Jonkers AV Sprint 53,85 60,94
2 Dries Meeusen Belgie 53,63 58,65
3 André Faesen AV Attila 38,80 40,65
4 Jorick Horstermans Swift 32,11 29,96
5 Rik Heijnen Helden 30,13 ---
6 Niels Jacobs ATH 26,74 ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Olle van den Boom DVTR 6,01 6,01 +2.0 m/s6,00
2 Ton Winkelmolen Leudal 5,56 - 5,56 5,58



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sharon van Heugten JSPR 12,85 +1.1 m/s13,10



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sharon van Heugten JSPR 27,35 +1.0 m/s27,14
2 Eni van Bree LGDR 27,41 +1.0 m/s27,50



Senioren vrouwen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Tessa Mom Eindhoven 3:40,48 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sharon van Heugten JSPR 10,09 9,29



Senioren vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten