Uitslagen Openingswedstrijd

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jasper Rou VAV 11,92 12,22
2 Gabriël Strickx U-Track 12,22 ---
Maxim Boven U-Track DNS 12,06



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Brian Versluis AV Atverni 23,10 -0.4 m/s23,60
2 Dennis Langenbach OSM `75 23,97 -0.4 m/s24,22
3 Gabriël Strickx U-Track 25,33 +0.1 m/s---
Maxim Boven U-Track DNS 24,42



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Brian Versluis AV Atverni 49,83 50,84
2 Jasper Rou VAV 55,41 ---



Jongens Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben Smink AC TION 12,45 12,23 12,67 12,67 12,55 X 12,67 ---



Jongens Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Ruben Smink AC TION 53,44 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bart Boonstra AV Statina 1,70 1,72



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Bart Boonstra AV Statina - 5,34 4,90 4,97 5,00 - 5,34 5,41



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Niels Boonstra AV Statina 12,24 12,14
2 Rutger van Leeuwen Climax 12,32 12,78
3 Maurits van der Ziel VAV 12,34 12,82
4 Hristo Vermeer Typhoon 12,36 11,84
5 Rajeev Mahabier OSM `75 12,84 13,40
6 Quinn van der Velden OSM `75 12,95 12,40
7 Bas Davids VAV 13,62 13,34
8 Colin Rondeel OSM `75 13,64 13,97
9 Hidde Mollema Veenendaal 13,67 14,07
10 Stijn Prijten OSM `75 13,82 14,37



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Kristian van Keulen VAV 25,61 +0.1 m/s26,00
2 Quinn van der Velden OSM `75 26,86 +0.1 m/s26,02
3 Leon van der Horst OSM `75 27,01 +0.1 m/s---
4 Tom de Pater VAV 27,13 +0.1 m/s28,00
Niels Boonstra AV Statina DNS 24,90
Hristo Vermeer Typhoon DNS 25,11
Maurits van der Ziel VAV DNS 25,61



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Henrik Kok AV Atverni 51,16 52,18
2 Tim van Enk AV Phoenix 56,03 ---
Leon van der Horst OSM `75 DNS ---
Kristian van Keulen VAV DNS 53,00



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Aris van Deelen Climax 4:46,97 4:54,00
2 Rutger van Leeuwen Climax 4:58,29 5:05,00



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Kristian van Keulen VAV 11,05 9,72 10,55 10,52 10,63 9,95 11,05 11,00
2 Rutger van Leeuwen Climax 9,69 9,11 10,20 9,45 9,50 9,85 10,20 ---
3 Colin Rondeel OSM `75 7,88 7,51 7,99 7,91 8,16 8,00 8,16 9,47
4 Stijn Prijten OSM `75 7,19 6,34 5,12 5,85 6,80 6,75 7,19 ---
Niels Boonstra AV Statina - - - - - DNS ---



Jongens Junior B - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Niels Boonstra AV Statina 1,75 1,81
2 Kay Witlam Altis 1,55 ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maurits van der Ziel VAV 3,90 3,80
2 Hidde Mollema Veenendaal 3,00 ---
3 Tom de Pater VAV 2,70 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Maurits van der Ziel VAV 5,81 5,71
2 Hristo Vermeer Typhoon 5,57 5,62
3 Rajeev Mahabier OSM `75 5,44 ---
4 Leon van der Horst OSM `75 5,07 ---
5 Rutger van Leeuwen Climax 5,03 ---
6 Kristian van Keulen VAV 4,98 ---
7 Quinn van der Velden OSM `75 4,57 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Simon Houtman VAV 13,01 13,52
2 Tim van der Leeden Arena 13,21 13,60
3 Stijn van Essen Altis 13,41 13,56
4 Tom Davids VAV 13,42 14,74
5 Marijn Huibers VAV 14,83 ---
Gerard van...Bovenkamp VAV DNS ---
Merlijn de Goot VAV DNS ---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Simon Houtman VAV 19,77 +1.5 m/s21,13
2 Bjorn Hulsebos VAV 20,38 +1.2 m/s21,60



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Stijn van Essen Altis 59,82 ---
2 Bjorn Hulsebos VAV 1:00,09 ---



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tim de Wild HLLS 4:54,86 ---
2 Marijn Huibers VAV 6:25,28 ---
Merlijn de Goot VAV DNS ---
Stefan Beukers Pallas `67 DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Floris Smink AC TION 11,51 ---
2 Bjorn Hulsebos VAV 9,28 8,90
3 Simon Houtman VAV 8,68 ---
4 Tom Davids VAV 7,88 7,00
5 Marijn Huibers VAV 5,27 ---
Gerard van...Bovenkamp VAV DNS ---



Jongens Junior C - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Floris Smink AC TION 45,63 ---
2 Onno van Elburg VAV 18,08 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Simon Houtman VAV 1,55 ---
1 Tim van der Leeden Arena 1,55 ---
3 Stefan Beukers Pallas `67 1,30 ---



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Bjorn Hulsebos VAV X X 4,73 4,88 X X 4,88 4,59
2 Tim de Wild HLLS 4,43 X X 4,52 4,37 4,23 4,52 ---
3 Stijn van Essen Altis 4,12 4,51 4,25 4,25 4,35 4,14 4,51 ---
4 Onno van Elburg VAV 3,78 X 3,56 3,89 3,25 3,40 3,89 ---
5 Marijn Huibers VAV 3,35 3,82 3,88 3,28 3,87 3,88 3,88 ---
6 Jeroen Bovenschen VAV 3,74 3,48 3,34 3,36 3,42 3,37 3,74 ---
7 Luuk Ligtvoet VAV 3,23 3,01 3,33 3,23 2,98 3,11 3,33 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Krijn van Hofweegen Pallas `67 11,09 +0.8 m/s11,34
2 Boaz Kalter VAV 11,25 +0.8 m/s12,01
3 Emiel Verbon VAV 11,35 +0.8 m/s11,74
4 Jurre Klumpenaar VAV 11,38 +1.2 m/s---
5 Jasper van Craaikamp VAV 11,41 +0.8 m/s11,59
6 Jesse de Boer VAV 11,52 +0.8 m/s11,96
7 Daan Memelink Pallas `67 11,84 +0.8 m/s11,74
8 Sven Wildeboer VAV 12,77 +1.2 m/s---
9 Niek van Dijk VAV 12,85 +1.2 m/s13,64
10 Tygo Hulsebos VAV 13,54 +1.2 m/s---
11 Jorn de Jager VAV 14,18 +1.2 m/s---
Rik Dijkslag VAV DNS 12,73



Jongens Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Meije Bosma HLLS 1:44,07 ---
2 Jasper van Craaikamp VAV 1:45,76 ---
3 Jurre Klumpenaar VAV 1:49,88 ---
4 Juan Zijderlaan AV Atverni 1:51,22 1:57,00
5 Daan Memelink Pallas `67 2:03,77 ---
6 Emiel Verbon VAV 2:07,91 ---
7 Sven Wildeboer VAV 2:09,35 ---
8 Niek van Dijk VAV 2:09,93 ---
9 Tygo Hulsebos VAV 2:15,62 2:17,10



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Krijn van Hofweegen Pallas `67 9,83 ---
2 Boaz Kalter VAV 8,11 ---
3 Jesse de Boer VAV 7,37 6,51
4 Emiel Verbon VAV 6,94 ---
5 Niek van Dijk VAV 6,12 ---
6 Sven Wildeboer VAV 6,01 ---
7 Tygo Hulsebos VAV 5,27 ---
Rik Dijkslag VAV DNS ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Boaz Kalter VAV 1,50 ---
2 Meije Bosma HLLS 1,40 ---
3 Emiel Verbon VAV 1,30 ---
4 Daan Memelink Pallas `67 1,25 ---
5 Sven Wildeboer VAV 1,15 ---
5 Tygo Hulsebos VAV 1,15 ---
7 Jorn de Jager VAV 1,00 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Boaz Kalter VAV 4,70 ---
2 Krijn van Hofweegen Pallas `67 4,64 ---
3 Jasper van Craaikamp VAV 4,28 ---
4 Jesse de Boer VAV 4,20 3,97
5 Meije Bosma HLLS 4,16 ---
6 Emiel Verbon VAV 3,87 ---
7 Jurre Klumpenaar VAV 3,80 ---
8 Sven Wildeboer VAV 3,60 ---
9 Tygo Hulsebos VAV 3,32 ---
10 Jorn de Jager VAV 3,02 ---
Rik Dijkslag VAV DNS ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mVortexHoogPunten totaal
1 Mees van Oeveren VAV 10,98 16,29 1,00 946
2 Bas Willemsen VAV 10,36 14,19 0,85 886
3 Mike van Otterlo VAV 11,36 10,17 0,90 719
4 Arjan van Ruiswijk VAV 12,60 11,44 DNS 341
5 Lars van Breenen VAV DNS DNS DNS 0
5 Christian Roelofsen VAV DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Bas Willemsen VAV 4:22,14 ---
2 Mike van Otterlo VAV 4:31,75 ---
3 Mees van Oeveren VAV 4:31,97 ---
Lars van Breenen VAV DNS ---
Christian Roelofsen VAV DNS ---
Arjan van Ruiswijk VAV DNF ---



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Job Schaafsma VAV 10,06 5,09 1,00 1158
2 Tim van der Meer VAV 11,08 5,06 1,10 1089
3 Bryan Boot VAV 10,55 4,82 1,00 1069
4 Thomas Rebergen VAV 12,05 7,04 1,05 1064
5 Jurre Achterberg VAV 10,65 4,77 1,00 1051
6 Jelmer van Helmondt VAV 10,67 3,69 0,95 933
7 Daan Budding VAV 11,26 4,24 0,85 825
8 Timon Kwint VAV DNS 5,26 1,00 701
9 Daan Diepeveen VAV DNS DNS DNS 0
9 Jordy Middelhoven VAV DNS DNS DNS 0
9 Sem Monsma VAV DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Tim van der Meer VAV 3:59,69 ---
2 Bryan Boot VAV 4:04,49 ---
3 Job Schaafsma VAV 4:10,38 ---
4 Jurre Achterberg VAV 4:11,89 ---
5 Jelmer van Helmondt VAV 4:18,39 ---
6 Timon Kwint VAV 4:34,67 ---
7 Daan Budding VAV 4:47,51 ---
Daan Diepeveen VAV DNS ---
Sem Monsma VAV DNS ---
Jordy Middelhoven VAV DNS ---



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Job Mulder VAV 7,30 3,37 3,42 1110
2 Tijs Schoonhoven VAV 8,07 5,24 2,99 1019
3 Markus Lamper VAV 7,53 2,98 3,21 988
4 John Michael Paulo Leiden 7,93 4,10 3,01 967
5 Rick Vos VAV 8,00 4,01 2,75 896
6 Stijn Dijkslag VAV 7,69 2,84 2,92 888
7 Daan Bijkerk VAV DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Job Mulder VAV 4:03,12 ---
2 Markus Lamper VAV 4:11,21 ---
3 Stijn Dijkslag VAV 5:00,04 ---
4 Tijs Schoonhoven VAV 5:37,20 ---
Daan Bijkerk VAV DNS ---
Rick Vos VAV DNS ---



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Xinian Vermond Leiden 7,39 17,86 3,24 1122
2 Mees Schaafsma VAV 7,59 16,01 3,17 1041
3 Niek Grandia VAV 7,59 12,49 2,85 918
4 Bart van Beusekom VAV 8,37 11,22 2,57 706
5 Levi Ramharakh VAV 8,55 10,54 2,56 664
6 Gijs van Veldhuizen VAV DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Niek Grandia VAV 2:19,60 ---
2 Mees Schaafsma VAV 2:30,84 ---
3 Bart van Beusekom VAV 2:34,09 ---
4 Levi Ramharakh VAV 3:13,26 ---
Gijs van Veldhuizen VAV DNS ---



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Biem de Man VAV 8,15 8,18 2,14 593
2 Joris Hazeleger VAV 9,16 8,67 2,49 527
3 Jasper van...eldhuizen VAV DNS 12,10 2,30 370
4 Jort de West VAV DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Biem de Man VAV 2:48,27 ---
2 Joris Hazeleger VAV 3:15,99 ---
Jasper van...eldhuizen VAV DNS ---



Jongens Specials Junioren - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogVerPunten totaal
1 Jauke Broers VAV 10,23 7,42 DNS 3,46 1042
2 Harm Verkerk VAV 16,74 2,33 DNS 1,83 26



Jongens Specials Junioren - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jauke Broers VAV 2:21,52 ---
2 Harm Verkerk VAV 4:34,74 ---



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Thomas de Vos VAV 13,53 13,47



Masters mannen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Julius Jillissen Molenhoek 1:03,29 1:01,21
2 Mark Jillissen AV Cifla 1:03,44 1:01,43



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Harmen Perk SC Antilope 4:48,52 4:45,00
2 Leks van der Horst avVN 5:57,52 5:58,57
Jan Groot Altis DNS 5:17,82



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Richard Achterberg VAV 10,27 10,34
2 Martijn va...de Peppel VAV 8,75 ---



Masters mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Martijn va...de Peppel VAV 27,13 ---
2 Richard Achterberg VAV 24,82 ---



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Thomas de Vos VAV 1,75 1,75
2 Michiel Boonstra AV Statina 1,50 ---
3 Martijn va...de Peppel VAV 1,35 ---



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Martijn va...de Peppel VAV 3,00 ---
2 Thomas de Vos VAV 2,70 2,85



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Arna Vlie...Verschure AV Statina 15,40 15,04



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
Astrid van Velden Altis DNS 5:21,94



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Monique Heijns AV34 9,96 ---
2 Ingrid Zuijdervliet avVN 7,80 ---
3 Anje de De Lang AV34 7,51 7,67
4 Arna Vlie...Verschure AV Statina 6,94 7,25
Jeanette Guérain VAV DNS ---



Masters vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Ingrid Zuijdervliet avVN 23,42 ---
2 Anje de De Lang AV34 19,01 19,12



Masters vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Arna Vlie...Verschure AV Statina 1,30 1,35



Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Arna Vlie...Verschure AV Statina 2,98 2,52 3,18 3,63 3,64 3,45 3,64 4,02



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Marieke Imhof U-Track 12,89 12,98
2 Desirée van Beest AV Atverni 14,12 14,11



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Britta de Haan ARV Ilion 26,54 +0.1 m/s27,20
2 Marieke Imhof U-Track 26,87 +0.1 m/s26,49
3 Desirée van Beest AV Atverni 29,63 29,33



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Britta de Haan ARV Ilion 10,78 10,68 10,27 10,72 11,20 10,36 11,20 ---



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Britta de Haan ARV Ilion 1,55 ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 12,21 11,79
2 Emmanuela Poupaki Utrecht 14,03 14,49
3 Dunya van Zanten VAV 14,58 ---
4 Maijke Huibers VAV 15,21 15,29
Cheyenne Spies VAV DNS 14,98



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Marlijn Va...Wijngaard U-Track 30,08 +0.1 m/s---
2 Dunya van Zanten VAV 32,00 +0.1 m/s---
3 Maijke Huibers VAV 32,72 32,49
Demi van d...ildenberg Eindhoven DNS 25,30



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Marlijn Va...Wijngaard U-Track 1:08,15 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sara Schouten Hoornaar 4:55,13 4:47,99
Esra Zijderlaan AV Atverni DNS 4:49,00



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Esther van de Beek VAV 8,36 7,76 8,22 7,17 - 6,88 8,36 ---
2 Maijke Huibers VAV 7,43 7,67 7,45 7,20 7,79 6,86 7,79 ---
3 Aniek de Wild HLLS 6,66 7,18 7,18 7,29 6,72 7,00 7,29 ---
Cheyenne Spies VAV - - - - - DNS ---



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Carliene van Vliet VAV 1,10 ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Hanneke Dekker VAV 2,40 DNS



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Hanneke Dekker VAV 3,86 4,09 4,22 4,44 4,15 4,19 4,44 DNS
2 Aniek de Wild HLLS 3,92 X 3,89 3,82 3,51 4,10 4,10 ---
3 Maijke Huibers VAV 3,25 3,45 3,50 2,85 3,14 3,55 3,55 ---
4 Carliene van Vliet VAV 3,07 2,97 X 2,98 2,88 3,09 3,09 ---
Cheyenne Spies VAV - - - - - - DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 N'ketia Seedo U-Track 9,92 +0.8 m/s---
2 Simi Pater U-Track 10,66 +0.8 m/s---
3 Sterre Buijs VAV 10,75 +0.8 m/s10,97
4 Amara Nnadi Altis 10,99 +0.8 m/s---
5 Linde van Dijken VAV 11,19 +0.8 m/s---
6 Amy Walraven Amersfoort 11,27 +0.8 m/s10,98
7 Carmen Huikeshoven Altis 11,38 +0.8 m/s8,83
8 Jennifer Hotie OSM `75 11,47 +0.3 m/s---
9 Ellis de Vries Altis 11,54 +0.3 m/s---
10 Julia Valkenburg VAV 11,82 +0.3 m/s---
11 Viva Van Vliet OSM `75 12,00 +0.3 m/s---
12 Mabel de Ridder VAV 12,66 +0.3 m/s---
13 Sanne van Hattum VAV 13,88 +0.3 m/s---
Emma Verbeek VAV DNS ---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 N'ketia Seedo U-Track 18,53 +1.2 m/s---
2 Sterre Buijs VAV 19,42 +1.5 m/s20,07
3 Amara Nnadi Altis 20,85 +1.5 m/s20,44
4 Carmen Huikeshoven Altis 20,93 +1.5 m/s21,26
5 Jennifer Hotie OSM `75 21,58 +1.2 m/s---
6 Puk Pouleijn Amersfoort 22,02 +1.2 m/s---
7 Viva Van Vliet OSM `75 22,57 +1.2 m/s---
8 Keet Rogh VAV 23,30 +1.2 m/s---



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Simi Pater U-Track 28,21 28,48
2 Amy Walraven Amersfoort 28,22 28,01
3 Nathalie Kruisinga VAV 30,22 +0.1 m/s---



Meisjes Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Sterre Buijs VAV 1:02,16 1:04,90



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Britt Roos Ruinen 1:41,13 1:39,74
2 Carmen Huikeshoven Altis 1:45,72 1:52,00
3 Puk Pouleijn Amersfoort 1:46,53 1:51,00
4 Nathalie Kruisinga VAV 1:53,09 ---
5 Ellis de Vries Altis 1:53,58 1:50,50
6 Linde van Dijken VAV 1:54,39 1:56,31
7 Keet Rogh VAV 2:01,06 ---
8 Sanne van Hattum VAV 2:33,21 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Amy Walraven Amersfoort 9,35 9,94
2 Linde van Dijken VAV 9,11 ---
3 Viva Van Vliet OSM `75 6,25 ---
4 Julia Valkenburg VAV 5,92 ---



Meisjes Junior C - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Linde van Dijken VAV 4,62 ---
2 Julia Valkenburg VAV 4,35 ---
3 Ellis de Vries Altis 4,32 4,47
4 Nathalie Kruisinga VAV 4,27 ---
5 Amara Nnadi Altis 4,24 4,02
6 Loïs Glashouwer AV Statina 4,17 ---
7 Puk Pouleijn Amersfoort 4,12 4,00
8 Mabel de Ridder VAV 3,47 ---
9 Keet Rogh VAV 3,39 ---
10 Sanne van Hattum VAV 2,86 ---
Viva Van Vliet OSM `75 DNS ---
Emma Verbeek VAV DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Rosella van Keulen VAV 8,35 +0.8 m/s8,30
2 Fenna Achterberg VAV 8,66 +0.8 m/s8,57
3 Evelyn Navarro Climax 9,01 +0.8 m/s9,00
4 Jiska Mollema VAV 9,05 +1.6 m/s---
5 Suus van Schaik VAV 9,16 +0.8 m/s9,67
6 Jisze Diemer Climax 9,20 +0.8 m/s9,24
7 Danjela Lockhorst AV Statina 9,23 +0.8 m/s9,67
8 Janne Leenders VAV 9,38 +0.8 m/s9,65
9 Robin Vuik AV Astylos 9,47 +0.8 m/s9,19
10 Nina Verfuurt VAV 9,64 +1.6 m/s---
11 Marre Looijen VAV 9,76 +1.6 m/s---
12 Esmée Beukers Pallas `67 10,47 +1.6 m/s10,46
13 Kim de Pater VAV 10,51 +1.6 m/s11,45
14 Beyza Makineli VAV 10,96 +1.6 m/s---
15 Rani Mahabier OSM `75 10,97 +1.6 m/s11,42
Floor Ignatius Climax DNS 9,67



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Rosella van Keulen VAV 20,06 +1.5 m/s20,59
2 Fenna Achterberg VAV 20,80 +1.5 m/s21,35



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Meike Leenders VAV 1:46,58 1:49,90
2 Jisze Diemer Climax 1:55,39 ---
3 Janne Leenders VAV 1:56,80 2:02,40
4 Evelyn Navarro Climax 2:03,34 1:56,53
5 Josefine Ulfman Pallas `67 2:07,50 ---
6 Danjela Lockhorst AV Statina 2:07,51 ---
7 Nina Verfuurt VAV 2:11,97 ---
8 Kim de Pater VAV 2:13,71 ---
9 Esmée Beukers Pallas `67 2:14,26 ---
Veerle van Ittersum Climax DNS 2:10,09



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Fenna Achterberg VAV 11,27 11,15
2 Anna Jebose AAC 9,56 ---
3 Rosella van Keulen VAV 9,41 ---
4 Meike Leenders VAV 8,18 ---
5 Danjela Lockhorst AV Statina 7,36 5,44
6 Beyza Makineli VAV 6,52 ---
7 Veerle van Ittersum Climax 5,94 5,85
8 Caydan Helderman VAV 5,63 ---
9 Rani Mahabier OSM `75 5,22 ---
Floor Ignatius Climax DNS 8,00



Meisjes Junior D - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Anna Jebose AAC 24,48 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Fenna Achterberg VAV 1,57 1,55
2 Jisze Diemer Climax 1,35 ---
3 Danjela Lockhorst AV Statina 1,30 1,15
3 Charlotte Guérain VAV 1,30 ---
3 Jiska Mollema VAV 1,30 ---
3 Robin Vuik AV Astylos 1,30 1,40
7 Suus van Schaik VAV 1,25 ---
8 Kim de Pater VAV 1,15 ---
8 Josefine Ulfman Pallas `67 1,15 ---
8 Veerle van Ittersum Climax 1,15 1,20
11 Rani Mahabier OSM `75 1,00 ---
Naomi Brak VAV DNS ---
Floor Ignatius Climax DNS 1,20



Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jiska Mollema VAV 1,80 ---
2 Kim de Pater VAV 1,70 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Rosella van Keulen VAV 4,25 ---
2 Suus van Schaik VAV 4,11 ---
3 Jiska Mollema VAV 3,86 ---
4 Meike Leenders VAV 3,69 ---
5 Robin Vuik AV Astylos 3,64 4,00
6 Josefine Ulfman Pallas `67 3,54 ---
7 Janne Leenders VAV 3,45 ---
7 Evelyn Navarro Climax 3,45 4,47
9 Marre Looijen VAV 3,38 ---
10 Caydan Helderman VAV 3,02 ---
11 Beyza Makineli VAV 2,59 ---
12 Esmée Beukers Pallas `67 2,55 ---
Naomi Brak VAV DNS ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mVortexHoogPunten totaal
1 Mies Vliegen AV Statina 10,35 14,02 1,05 1031
2 Myrthe Loggers VAV 11,13 15,83 0,95 883
3 Melissa Zaaijer VAV 11,06 14,11 0,95 864
4 Mathilde Molenaar VAV 12,23 9,86 0,95 654
5 Marame Attaf VAV 11,48 12,07 0,75 631
6 Youssra Abadi VAV DNS DNS DNS 0
6 Mariam Aghaddar VAV DNS DNS DNS 0
6 Maryam Akka VAV DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Mies Vliegen AV Statina 4:02,37 3:48,28
2 Marame Attaf VAV 4:29,31 ---
3 Myrthe Loggers VAV 4:32,91 ---
Melissa Zaaijer VAV DNS ---
Youssra Abadi VAV DNS ---
Maryam Akka VAV DNS ---
Mariam Aghaddar VAV DNS ---
Mathilde Molenaar VAV DNF ---



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Elsa Lila AV Astylos 9,64 8,42 1,35 1677
2 Jet Vliegen AV Statina 9,05 5,33 1,10 1418
3 Anne-Fleur Taams VAV 9,73 5,07 1,05 1246
4 Firdaouss Adahchour VAV 11,45 4,89 1,00 959
5 Noa Mentink VAV 11,10 4,23 0,95 919
6 Farah Bengrad VAV DNS DNS DNS 0
6 Maria Muller VAV DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Anne-Fleur Taams VAV 3:49,45 ---
2 Jet Vliegen AV Statina 3:59,92 4:08,23
3 Noa Mentink VAV 4:35,53 ---
Maria Muller VAV DNS ---
Firdaouss Adahchour VAV DNS ---
Elsa Lila AV Astylos DNS 3:42,58



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Leah van Loenen VAV 9,03 2,90 2,39 578
2 Emma van de Weerd VAV DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
Emma van de Weerd VAV DNS ---
Leah van Loenen VAV DNS ---



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Maysam Attaf VAV 8,02 10,14 2,55 737
2 Aniek Groothedde VAV 8,78 8,40 2,33 540
3 Josephine Willemsen VAV 9,40 8,22 2,55 499
4 Emmy Koudijs VAV 8,48 7,80 1,64 433
5 Lynn Kruidenier VAV 8,94 6,33 2,05 414
6 Femke van de Meent VAV 9,18 4,17 2,06 325



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Maysam Attaf VAV 2:33,48 ---
2 Emmy Koudijs VAV 2:44,08 ---
3 Femke van de Meent VAV 2:45,15 ---
4 Josephine Willemsen VAV 2:50,06 ---
5 Aniek Groothedde VAV 2:51,04 ---
6 Lynn Kruidenier VAV 2:51,49 ---



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Zoë Schut VAV 8,03 4,64 2,73 642
2 Iza de West VAV DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Zoë Schut VAV 2:46,93 ---



Meisjes Specials Junioren - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogVerPunten totaal
1 Mariska van Doorn VAV 11,50 8,30 1,20 DNS 1004
2 Satya Zsoter VAV 12,10 4,21 DNS 2,94 502



Meisjes Specials Junioren - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Satya Zsoter VAV 3:05,88 ---
2 Mariska van Doorn VAV 3:36,78 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dani Nivillac Nijmegen 11,29 11,27
2 Stef van der Schaaf VAV 11,59 11,60
3 Robbin de Gee VAV 11,76 11,80
4 Rens van der Schaaf VAV 11,91 11,78
4 Martijn van der Vis Wageningen 11,91 11,90
6 Jelger Elings TRTL 12,15 11,56
7 Elmar van der Wijk TRTL 12,36 ---
Menno Rodenburg AV Nijkerk DNS 12,76
Carlos Soares Utrecht DNS ---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Chidel Cecilia AV Atverni 21,62 -0.4 m/s21,67
2 Rodrigo Willy Broer DVTR 22,48 -0.4 m/s21,39
3 Stef van der Schaaf VAV 23,09 -0.4 m/s22,70
4 Hans Velthuis Eindhoven 23,68 -0.4 m/s23,01
5 Erwin de Vor VAV 23,99 -0.4 m/s24,17
6 Rens van der Schaaf VAV 24,35 -0.4 m/s23,49
7 Gijs Konings TRTL 24,60 -0.2 m/s24,53
8 Robbin de Gee VAV 24,80 -0.4 m/s24,10
9 Elmar van der Wijk TRTL 25,46 -0.2 m/s24,96
10 Carlos Soares Utrecht 26,87 +0.1 m/s---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Stef van der Schaaf VAV 49,69 50,00
2 Hans Velthuis Eindhoven 51,63 49,96
3 Martijn van der Vis Wageningen 53,92 53,50
4 Erik-Jan v... Gelderen VAV 55,27 ---
5 Gijs Konings TRTL 55,31 53,70
6 Bob van Pelt AV Atverni 1:02,11 1:09,12
Carlos Soares Utrecht DNS ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Wijnand Jelier Veenendaal 4:40,24 4:33,00
2 Bob van Pelt AV Atverni 4:54,90 ---
3 Mark van de Haar VAV 5:26,66 ---
Erik-Jan v... Gelderen VAV DNF 4:30,00



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Martijn van der Vis Wageningen 11,60 11,87
2 Sander Klaver MPM 11,13 ---
3 Martin Platenkamp MPM 7,69 7,87
Jelger Elings TRTL DNS ---



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Sander Klaver MPM 31,39 ---
2 Rens van der Schaaf VAV 24,83 ---
3 Gijs Konings TRTL 22,91 ---
4 Martin Platenkamp MPM 17,85 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Erwin de Vor VAV 1,90 2,01



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jelger Elings TRTL 3,30 ---
2 Erik-Jan v... Gelderen VAV 2,60 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Erwin de Vor VAV 6,40 5,97 6,15 6,35 5,96 5,98 6,40 6,90
2 Elmar van der Wijk TRTL 5,05 5,15 5,09 4,88 4,98 5,11 5,15 ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Esther Akihary Hapert 12,43 11,66
2 Devrah Leerdam U-Track 13,08 13,03
3 Charlotte van Haren TRTL 13,90 13,24



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Esther Akihary Hapert 25,49 -0.4 m/s24,08
2 Judith Bosker Eindhoven 26,03 -0.4 m/s24,52
3 Tari Simonis Altis 28,42 +0.1 m/s27,96



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tari Simonis Altis 1:02,63 1:02,50



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marianne van Deelen Climax 5:23,90 ---
2 Joanne Drost VAV 7:12,64 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Hilde Siegersma Climax 33,28 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Djanne van Kooten VAV 5,48 5,29 - - 5,49 5,33 5,49 ---