Uitslagen Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2017]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Stefan Scholte AV Haarlem AV Haarlem Mannen 10,92 +1.8 m/s11,21 824
2 Tijmen de Hart AV Hylas AV Hylas Mannen 10,94 +1.8 m/s11,17 819
3 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 11,34 +1.8 m/s11,41 724
4 Ezra Amokwandoh AV 1923 AV 1923 Mannen 11,36 +1.8 m/s11,29 719
5 Thijs van den Dries AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,44 +1.8 m/s11,49 701
6 Martijn Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Mannen 11,53 +1.8 m/s11,38 681
7 Rik Bataille Phanos Phanos Mannen 11,57 +1.3 m/s11,70 672
8 Menno Blom AV 1923 AV 1923 Mannen 11,58 +1.3 m/s11,51 0
9 Pim Pauel AV Haarlem AV Haarlem Mannen 11,60 +1.3 m/s11,62 0
10 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 11,64 +1.2 m/s11,77 657
11 Richard Assendelft De Spartaan AV De Spar...an Mannen 11,68 +1.3 m/s11,62 648
12 Daniël Versteeg Clytoneus AV Clytoneus Mannen 11,70 +1.2 m/s11,74 644
13 Jelle Meerman AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,74 +1.3 m/s11,60 635
14 Mark Dekker AV Hylas AV Hylas Mannen 11,86 +1.3 m/s12,04 0
15 Riepko de Vries AV Gouda AV Gouda Mannen 11,95 +1.3 m/s11,70 591
16 Steven Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...an Mannen 11,96 +1.2 m/s11,84 0
17 Jeroen Heesbeen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,01 +1.2 m/s11,85 0
18 Rick Veltman AV Gouda AV Gouda Mannen 12,16 +1.3 m/s12,08 0
19 Daniël Oldenstam AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,34 +1.3 m/s12,20 0
20 Quinten de Brabander Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 12,54 +1.3 m/s--- 0
21 Najim Belkadi Phanos Phanos Mannen 12,58 +1.3 m/s13,05 0
Bastiaan Hondema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DNS 11,72 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Loek van Zevenbergen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 22,08 -2.3 m/s21,80 835
2 Stefan Scholte AV Haarlem AV Haarlem Mannen 22,52 -1.6 m/s23,40 789
3 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 22,61 +0.9 m/s--- 779
4 Tijmen de Hart AV Hylas AV Hylas Mannen 22,73 -2.3 m/s22,32 767
5 Paul vd Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 22,86 -2.3 m/s22,80 0
6 Sil Negenman KAV Holland KAV Holland Mannen 23,12 -2.3 m/s22,38 728
7 Mattheus Campbell Phanos Phanos Mannen 23,30 -1.6 m/s23,23 710
8 Rik Bataille Phanos Phanos Mannen 23,36 -1.6 m/s23,37 0
9 Emiel Stoop De Spartaan AV De Spar...an Mannen 23,53 -1.7 m/s23,45 688
10 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 23,63 -1.6 m/s23,28 679
11 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 23,66 -1.7 m/s23,50 676
12 Ezra Amokwandoh AV 1923 AV 1923 Mannen 23,67 -2.3 m/s22,91 675
13 Raymon Toussaint Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 23,97 -1.6 m/s23,30 0
14 Daan Jansen Clytoneus AV Clytoneus Mannen 24,34 -1.7 m/s23,95 614
15 Riepko de Vries AV Gouda AV Gouda Mannen 24,43 -1.7 m/s23,50 606
16 Wouter Loerts AV Fortuna AV Fortuna Mannen 24,53 +0.9 m/s24,38 0
17 Rick Veltman AV Gouda AV Gouda Mannen 24,62 +0.9 m/s24,50 0
18 Bas Meeuwenoord De Spartaan AV De Spar...an Mannen 24,69 +0.9 m/s--- 0
19 Bas Jubels AV Phoenix AV Phoenix Mannen 24,75 -1.7 m/s23,50 0
Bastiaan Hondema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DNS 24,46 0
Menno Blom AV 1923 AV 1923 Mannen DNS --- 0
Vester van...eijningen AV Haarlem AV Haarlem Mannen DNF 21,99 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sjoerd Dekker AV Haarlem AV Haarlem Mannen 49,38 49,00 833
2 Jurre Kok AV 1923 AV 1923 Mannen 49,92 50,23 809
3 Thijs van den Dries AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 50,41 51,34 787
4 Sem Verweij AV Hylas AV Hylas Mannen 50,92 49,19 765
5 Timo Stam Phanos Phanos Mannen 51,71 51,20 731
6 Vincent Kruit AV Gouda AV Gouda Mannen 51,83 50,50 726
7 Jurgen van der Zwet De Spartaan AV De Spar...an Mannen 52,17 50,46 712
8 Niko Zuidema Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 52,22 51,00 710
9 Daniël Versteeg Clytoneus AV Clytoneus Mannen 52,47 52,48 700
10 Raymon Toussaint Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 52,68 52,50 0
11 Koen van den Hoven AV 1923 AV 1923 Mannen 53,34 --- 0
12 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix AV Phoenix Mannen 53,66 53,50 652
13 Jelle Meerman AV Fortuna AV Fortuna Mannen 54,18 52,00 632
14 Bas Meeuwenoord De Spartaan AV De Spar...an Mannen 54,26 53,01 0
15 Remco Bruin AV Hylas AV Hylas Mannen 54,43 54,30 0
16 Erik Deiman AV Phoenix AV Phoenix Mannen 56,07 54,50 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jeroen Swinkels AV Hylas AV Hylas Mannen 1:53,15 1:55,77 873
2 Menno Schouten AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1:53,53 1:51,10 866
3 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1:56,22 1:55,22 815
4 Thijmen Dofferhoff De Spartaan AV De Spar...an Mannen 1:56,64 1:57,77 807
5 Bob den Hartigh AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1:58,41 1:57,20 775
6 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 2:00,61 1:57,85 737
7 Miljo Felter AV Haarlem AV Haarlem Mannen 2:01,13 2:01,39 728
8 Arthur van Dijk Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 2:01,32 1:59,00 0
9 Levi Engels AV 1923 AV 1923 Mannen 2:01,47 2:02,91 722
10 Matthew Freeman Phanos Phanos Mannen 2:02,11 1:58,98 712
11 Cosmo van Berkel AV Gouda AV Gouda Mannen 2:02,71 2:03,00 702
12 Edward Monrad Phanos Phanos Mannen 2:02,85 1:59,34 0
13 Gijs Straver Clytoneus AV Clytoneus Mannen 2:03,51 2:04,00 689
14 Indigo Tjan AV Gouda AV Gouda Mannen 2:04,01 2:03,00 0
15 Jelle Timmerman Clytoneus AV Clytoneus Mannen 2:04,03 2:07,24 0
16 Zeb Beelen De Spartaan AV De Spar...an Mannen 2:05,44 2:03,81 0
17 Jelle Harpenau AV Hylas AV Hylas Mannen 2:08,44 1:57,90 0
18 Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 2:11,15 2:12,00 0
19 Robbert va...Nieuwkerk AV Fortuna AV Fortuna Mannen 2:14,73 2:12,00 0
Jurgen Wielart AV Haarlem AV Haarlem Mannen DNS 1:48,89 0
Mischa Petie AV Phoenix AV Phoenix Mannen DNF 2:03,32 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Luuk Hendrikx AV Phoenix AV Phoenix Mannen 16:06,46 15:12,00 703
2 Sjoerd van Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 16:15,86 --- 686
3 Dominic Bersee Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 16:22,83 --- 0
4 René Hage AV Gouda AV Gouda Mannen 16:26,48 17:30,00 666
5 Daan Oppenhuis AV Haarlem AV Haarlem Mannen 16:37,83 16:33,68 645
6 Zeb Beelen De Spartaan AV De Spar...an Mannen 16:53,41 17:40,00 618
7 Ferdy van der Heide AV Hylas AV Hylas Mannen 16:57,69 16:40,00 610
8 Siem Uittenhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 17:23,73 16:35,00 0
9 Davey Kaak De Spartaan AV De Spar...an Mannen 17:34,07 17:30,00 0
10 Michel Mooij Clytoneus AV Clytoneus Mannen 17:57,37 --- 513
11 Guido Klaassen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 18:01,32 17:42,07 507
12 Tom Kleist Phanos Phanos Mannen 18:11,84 --- 491
13 Bob den Hartigh AV Fortuna AV Fortuna Mannen 18:24,39 16:29,00 472
14 Glen Seubert AV Haarlem AV Haarlem Mannen 18:25,07 19:02,35 0
15 Stein Glastra AV 1923 AV 1923 Mannen 20:00,99 --- 342
16 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna AV Fortuna Mannen 20:17,10 18:50,00 0
Meseret M...om Tsegay Phanos Phanos Mannen DNS 16:35,00 0
Richard Molenaar AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DNS 18:00,00 0
Menno Munster AV Hylas AV Hylas Mannen DNS 16:30,00 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Loek van Zevenbergen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 14,72 -0.6 m/s14,74 879
2 Niko Zuidema Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 15,67 -0.6 m/s15,30 780
3 Sem Verweij AV Hylas AV Hylas Mannen 16,09 -0.6 m/s16,13 740
4 Floris de Boer AV Gouda AV Gouda Mannen 16,11 -0.6 m/s15,90 739
5 Jurgen van der Zwet De Spartaan AV De Spar...an Mannen 16,36 -1.0 m/s16,55 716
6 Daan Jansen Clytoneus AV Clytoneus Mannen 16,75 -0.1 m/s16,75 682
7 Gydo van d...Pieterman AV Haarlem AV Haarlem Mannen 16,84 -1.0 m/s16,57 674
8 Giel Ritmeijer AV 1923 AV 1923 Mannen 16,97 -1.0 m/s16,50 663
9 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 17,15 -1.0 m/s16,65 648
10 Ivo Harms AV Fortuna AV Fortuna Mannen 17,17 -0.1 m/s16,80 0
11 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Mannen 17,50 -1.0 m/s16,50 0
12 Tom Hoekema De Spartaan AV De Spar...an Mannen 17,76 -0.1 m/s17,33 0
13 Siem Uittenhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 18,70 -0.1 m/s19,85 0
14 Lucas Leemhuis AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 19,69 -0.6 m/s16,00 468
15 Tom Kleist Phanos Phanos Mannen 22,66 -0.1 m/s19,80 309



Senioren mannen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 3:21,87 784
2 AV Haarlem Mannen (4x400m) AV Haarlem - Msen 4 3:26,12 738
3 AV Olympus `70 Mannen (4x400m) AV Olympus `70 - Msen 4 3:26,78 731
4 AV 1923 Mannen (4x400m) AV 1923 - Msen 4 3:29,62 702
5 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 4 3:33,38 665
6 AV Clytoneus Mannen (4x400m) AV Clytoneus - Msen 4 3:33,78 661
7 AV De Spartaan Mannen (4x400m) AV De Spartaan - Msen 4 3:34,96 649
8 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 4 3:35,76 641
9 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:38,37 617
10 AV Gouda Mannen (4x400m) AV Gouda - Msen 4 3:40,33 598
11 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 3:45,97 548
12 KAV Holland Mannen (4x400m) KAV Holland - Msen 0 DNS 0



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Roland van Zuilen AV Gouda AV Gouda Mannen 52,35 --- 913
2 Robin Geertsma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 42,81 44,49 740
3 Tom Hoekema De Spartaan AV De Spar...an Mannen 40,73 --- 700
4 Theo Danes AV 1923 AV 1923 Mannen 37,67 --- 639
5 Thijs Ros Clytoneus AV Clytoneus Mannen 37,28 --- 631
6 Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen 36,73 --- 620
7 Loek van Zevenbergen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 36,30 36,50 611
8 Peter Markwat AV Haarlem AV Haarlem Mannen 34,31 37,46 569
9 Michael Ketting AV Fortuna AV Fortuna Mannen 32,32 35,50 0
10 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas AV Hylas Mannen 29,58 --- 0
11 Daan van Gasteren AV Gouda AV Gouda Mannen 28,90 --- 0
12 Martijn Spaan AV Phoenix AV Phoenix Mannen 26,73 26,00 397
13 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 26,17 26,95 0
14 Kevin Philipsen Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 26,17 --- 384
15 Casper Meijer AV 1923 AV 1923 Mannen 24,48 --- 0
16 Ivar de Kok Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 22,76 --- 0
17 Edward Monrad Phanos Phanos Mannen 18,07 --- 168
Peter Verburg AV Phoenix AV Phoenix Mannen DNS 28,00 0
Levi van der Geest De Spartaan AV De Spar...an Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Robin Geertsma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 14,49 14,44 758
2 Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen 13,68 --- 708
3 Tom Hoekema De Spartaan AV De Spar...an Mannen 12,52 --- 634
4 Theo Danes AV 1923 AV 1923 Mannen 12,18 --- 612
5 Kevin Philipsen Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 11,58 --- 572
6 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas AV Hylas Mannen 10,76 --- 0
7 Daan van Gasteren AV Gouda AV Gouda Mannen 10,69 --- 510
8 Peter Markwat AV Haarlem AV Haarlem Mannen 10,68 11,41 509
9 Alex Verver AV Fortuna AV Fortuna Mannen 10,62 11,15 505
10 Michael Ketting AV Fortuna AV Fortuna Mannen 10,34 10,10 0
11 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 10,27 10,98 0
12 Dave de Jong AV Gouda AV Gouda Mannen 9,64 --- 0
13 Levi van der Geest De Spartaan AV De Spar...an Mannen 9,55 --- 0
14 Martijn Spaan AV Phoenix AV Phoenix Mannen 9,48 --- 422
15 Bas Jubels AV Phoenix AV Phoenix Mannen 9,44 10,12 0
16 Ivo Kerklaan Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 9,06 --- 0
17 Sam Beard Clytoneus AV Clytoneus Mannen 8,67 --- 360
18 Bastiaan Bretveld Phanos Phanos Mannen 7,96 10,00 303



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ruben van ...erdenburg De Spartaan AV De Spar...an Mannen 1,95 --- 813
2 Lars van G... Brouwers Clytoneus AV Clytoneus Mannen 1,85 --- 725
3 Bastiaan Bretveld Phanos Phanos Mannen 1,80 1,80 680
3 Hans van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 1,80 1,85 680
3 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 1,80 --- 680
6 Levi van der Geest De Spartaan AV De Spar...an Mannen 1,80 --- 0
7 Niels Ran AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1,75 2,01 634
7 Jesse de Bruyne AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,75 1,85 634
9 Sven van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,75 1,75 0
10 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Mannen 1,75 --- 634
11 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,70 1,70 587
12 Gydo van d...Pieterman AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1,70 --- 0
13 Joost van Zutphen AV Gouda AV Gouda Mannen 1,70 --- 587
14 Ivo van de Pasch AV Gouda AV Gouda Mannen 1,65 --- 0
15 Wouter Loerts AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1,60 1,65 492
Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen NM --- 0
Martijn Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Mannen DNS --- 0
Tim Hoogenboom Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Mannen 13,46 +0.0 m/s--- 724
2 Lars van G... Brouwers Clytoneus AV Clytoneus Mannen 12,65 +2.0 m/s--- 638
3 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 12,34 +1.9 m/s--- 605
4 Niels Ran AV Haarlem AV Haarlem Mannen 12,27 -0.8 m/s13,24 597
4 Daniël Oldenstam AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,27 -0.3 m/s12,80 597
6 Kars van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 12,06 -0.7 m/s--- 574
7 Sam Beard Clytoneus AV Clytoneus Mannen 11,74 +0.0 m/s--- 0
8 Jarik Beukers De Spartaan AV De Spar...an Mannen 11,54 +1.2 m/s--- 517
9 David Cairo Phanos Phanos Mannen 11,19 +0.2 m/s11,97 477
10 Mark Dekker AV Hylas AV Hylas Mannen 10,92 +0.1 m/s--- 0
11 Ivar de Kok Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 10,90 -0.4 m/s--- 0
12 Siem Uittenhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 10,86 +1.2 m/s11,00 439
13 Jelmer van Diepen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 10,85 +0.9 m/s11,25 438
14 Jesse de Bruyne AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 10,76 -1.1 m/s10,81 0
15 Ivo van de Pasch AV Gouda AV Gouda Mannen 10,63 +0.7 m/s--- 412
Jelle van der Zon De Spartaan AV De Spar...an Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Martijn Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Mannen 4,30 --- 884
2 Tim van Vugt AV Haarlem AV Haarlem Mannen 4,00 4,10 807
3 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 3,80 4,40 754
4 Ivo Harms AV Fortuna AV Fortuna Mannen 3,50 3,81 673
4 Ivo Kerklaan Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 3,50 --- 673
4 Joost van Zutphen AV Gouda AV Gouda Mannen 3,50 --- 673
7 Neal Ott Phanos Phanos Mannen 3,40 3,50 645
7 Theo Danes AV 1923 AV 1923 Mannen 3,40 --- 645
9 Thijs Ros Clytoneus AV Clytoneus Mannen 3,30 --- 616
10 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 2,80 2,90 467
10 Kars van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 2,80 --- 467
10 Gijs Fransen De Spartaan AV De Spar...an Mannen 2,80 --- 467



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Andrea Bouma De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 12,00 +0.9 m/s11,87 873
2 Kika van B...enegouwen U-Track U-Track Vrouwen 12,27 +0.9 m/s12,13 817
3 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 12,43 +0.9 m/s12,30 785
4 Marieke Imhof U-Track U-Track Vrouwen 12,74 +0.9 m/s12,58 0
5 Daphne Linnekamp HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 12,87 -0.4 m/s12,80 700
6 Judith Endstra KAV Holland KAV Holland Vrouwen 12,90 -0.4 m/s12,77 695
6 Kato Leusink GACH GAC Hilver...m Vrouwen 12,90 +0.9 m/s12,68 695
8 Frederique Post AV Gouda AV Gouda Vrouwen 12,94 -0.4 m/s12,83 687
9 Nida Huijben HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 13,13 -0.4 m/s12,90 0
10 Lotte Schrijver Phanos Phanos Vrouwen 13,17 -1.9 m/s13,08 646
11 Rosa de Jong AV 1923 AV 1923 Vrouwen 13,25 -1.9 m/s13,22 0
12 Anke Schoen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 13,27 -0.4 m/s12,84 628
13 Liselot Thunissen KAV Holland KAV Holland Vrouwen 13,40 -0.4 m/s12,74 0
14 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 13,40 -1.9 m/s13,27 606
15 Justine Fleming GACH GAC Hilver...m Vrouwen 13,66 -1.9 m/s13,05 0
15 Juliette Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 13,66 -1.9 m/s13,13 0
17 Amber Hurkmans AV NOVA AV NOVA Vrouwen 13,74 -1.6 m/s13,64 549
18 Noa Brunt AV Hylas AV Hylas Vrouwen 13,76 -1.6 m/s13,83 0
19 Kim Lavrijsen AV Gouda AV Gouda Vrouwen 13,98 -1.6 m/s14,00 0
20 Myrthe van Dok AV NOVA AV NOVA Vrouwen 14,50 -1.6 m/s13,97 0
21 Dion Kies DEM DEM Vrouwen 14,54 -1.6 m/s--- 426
Madiea Ghafoor Phanos Phanos Vrouwen DNS 11,76 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Kika van B...enegouwen U-Track U-Track Vrouwen 24,92 +1.4 m/s24,94 853
2 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 25,26 +1.4 m/s25,32 824
3 Kimberley Booij De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 25,87 +1.9 m/s25,98 773
4 Nida Huijben HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 26,11 +1.9 m/s25,94 753
5 Yara Linnekamp HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 26,12 +1.4 m/s25,75 0
6 Marieke Imhof U-Track U-Track Vrouwen 26,19 +1.9 m/s26,39 0
7 Lotte Schrijver Phanos Phanos Vrouwen 26,28 +1.2 m/s27,03 740
8 Lotte van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 26,39 +1.2 m/s26,96 0
9 Kato Leusink GACH GAC Hilver...m Vrouwen 26,48 +1.9 m/s26,10 724
10 Frederique Post AV Gouda AV Gouda Vrouwen 26,64 +1.4 m/s25,79 712
11 Judith Endstra KAV Holland KAV Holland Vrouwen 26,66 +1.9 m/s26,56 710
12 Anke Schoen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 26,99 +1.2 m/s27,22 685
13 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 27,43 +1.2 m/s27,04 652
14 Imogen Beard Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 27,85 +0.5 m/s29,00 0
15 Anja Bekema GACH GAC Hilver...m Vrouwen 27,95 +0.5 m/s28,10 0
16 Jolijn Prins AV NOVA AV NOVA Vrouwen 27,95 +1.2 m/s27,58 615
17 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 28,22 +0.5 m/s--- 597
18 Diewertje van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 29,19 +0.5 m/s28,32 0
19 Esmee Binnenkamp AV NOVA AV NOVA Vrouwen 33,39 +0.5 m/s--- 0
Madiea Ghafoor Phanos Phanos Vrouwen DNS 24,10 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Andrea Bouma De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 56,74 57,38 884
2 Marije Doddema AV 1923 AV 1923 Vrouwen 57,09 57,31 872
3 Floortje van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 57,81 57,68 848
4 Nienke Heida Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 59,77 1:01,33 784
5 Evelien Hooijman GACH GAC Hilver...m Vrouwen 59,99 1:00,84 777
6 Joni Stolk Phanos Phanos Vrouwen 1:01,67 1:01,70 727
7 Judith Rasch GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1:01,69 1:00,39 0
8 Simone Geel DEM DEM Vrouwen 1:01,76 1:01,70 724
9 Kelly Agterberg HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 1:01,81 1:00,00 722
10 Rebecca Hulshof De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1:01,94 59,15 0
11 Lida Daniëls Phanos Phanos Vrouwen 1:02,75 1:01,49 0
12 Lisa Wijmans U-Track U-Track Vrouwen 1:03,42 1:02,99 677
13 Jolijn Prins AV NOVA AV NOVA Vrouwen 1:06,04 1:11,00 607
14 Femke de Boer AV Gouda AV Gouda Vrouwen 1:07,85 1:10,00 562
15 Esmee Binnenkamp AV NOVA AV NOVA Vrouwen 1:12,34 --- 0
16 Nicky Verschuure U-Track U-Track Vrouwen 1:16,49 1:16,00 0



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Mirjam Koersen GACH GAC Hilver...m Vrouwen 4:49,82 4:50,00 741
2 Agnes Schipper HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 4:50,48 4:54,00 737
3 Noa Hoondert AV 1923 AV 1923 Vrouwen 4:54,34 5:01,47 712
4 Danielle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 4:54,70 4:58,86 710
5 Rebecca Atteveld U-Track U-Track Vrouwen 5:06,74 4:59,00 635
6 Lotte Pröpper Phanos Phanos Vrouwen 5:14,03 --- 593
7 Celine Ruiter AV Hylas AV Hylas Vrouwen 5:15,39 5:08,00 0
8 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 5:22,16 5:27,00 548
9 Emma Haak U-Track U-Track Vrouwen 5:26,80 5:27,00 0
10 Merel Albers AV 1923 AV 1923 Vrouwen 5:31,15 5:30,00 0
11 Lianne Daan De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 5:32,39 5:05,05 495
12 Felica Los DEM DEM Vrouwen 5:33,94 5:18,00 487
13 Hieke Böhm De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 5:50,45 5:11,30 0
14 Liesbeth Meeussen AV NOVA AV NOVA Vrouwen 6:17,64 --- 294
15 Laura Molenaar AV Gouda AV Gouda Vrouwen 6:44,61 --- 196



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 14,77 -0.3 m/s14,75 774
2 Devrah Leerdam U-Track U-Track Vrouwen 14,95 -0.3 m/s14,90 754
3 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 15,22 -0.3 m/s15,27 0
4 Josephine Kandeh Phanos Phanos Vrouwen 15,53 +1.0 m/s15,86 693
5 Astrid van der Maas AV Gouda AV Gouda Vrouwen 15,58 -0.3 m/s15,64 688
6 Julia Hollander AV Gouda AV Gouda Vrouwen 15,75 -0.3 m/s15,57 0
7 Lisanne van der Zwet De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 16,20 +1.0 m/s15,82 627
8 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Vrouwen 16,54 +1.0 m/s17,00 596
9 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 16,75 +1.0 m/s15,84 0
10 Sanne van den Brink HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 17,60 +1.0 m/s16,00 506
11 Anahera Tahapary Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 17,64 -0.1 m/s18,50 503
12 Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 17,94 -0.1 m/s17,61 479
13 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 18,05 -0.1 m/s18,25 471
14 Anja Bekema GACH GAC Hilver...m Vrouwen 18,53 -0.1 m/s18,30 0
15 Myrthe van Dok AV NOVA AV NOVA Vrouwen 21,84 -0.1 m/s--- 234
Wendy Visser Phanos Phanos Vrouwen DNS 15,72 0
Kellynsia Leerdam U-Track U-Track Vrouwen DNS 16,66 0



Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Anne Geytenbeek U-Track U-Track Vrouwen 12:22,60 12:00,00 638
2 Amelie Mabbutt Phanos Phanos Vrouwen 12:38,96 11:22,84 604
3 Carmen Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 13:49,71 12:05,00 473
4 Cindy Teeven AV 1923 AV 1923 Vrouwen 14:22,18 --- 421
5 Justine Fleming GACH GAC Hilver...m Vrouwen 14:22,98 --- 419
6 Annelies van Dorp AV Gouda AV Gouda Vrouwen 14:41,01 --- 392
7 Dominique Heus HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 14:43,50 --- 388
8 Sara Prins AV NOVA AV NOVA Vrouwen 15:49,73 --- 296
Nienke Heida Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen DNS --- 0
Felica Los DEM DEM Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hylas Vrouwen (4x400m) AV Hylas - Vsen 4 4:07,62 720
2 GAC Hilversum Vrouwen (4x400m) GAC Hilversum - Vsen 4 4:09,31 707
3 AV 1923 Vrouwen (4x400m) AV 1923 - Vsen 5 4:10,01 702
4 AV De Spartaan Vrouwen (4x400m) AV De Spartaan - Vsen 5 4:12,01 688
5 Phanos Vrouwen (4x400m) Phanos - Vsen 4 4:14,84 668
6 Hellas Utrecht Vrouwen (4x400m) Hellas Utrecht - Vsen 4 4:17,71 649
7 U-Track Vrouwen (4x400m) U-Track - Vsen 4 4:18,08 646
8 AV Gouda Vrouwen (4x400m) AV Gouda - Vsen 4 4:31,28 562
9 AV Clytoneus Vrouwen (4x400m) AV Clytoneus - Vsen 4 4:41,21 504
10 AV NOVA Vrouwen (4x400m) AV NOVA - Vsen 4 4:42,96 494
11 DEM Vrouwen (4x400m) DEM - Vsen 0 DNS 0
11 KAV Holland Vrouwen (4x400m) KAV Holland - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jenny Tchedjo U-Track U-Track Vrouwen 12,45 --- 747
2 Wassiliki ...xandridis HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 12,15 12,05 728
3 Lianne Bruins GACH GAC Hilver...m Vrouwen 11,80 12,64 707
4 Moniek Stijvers GACH GAC Hilver...m Vrouwen 11,49 --- 0
5 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 11,41 --- 682
6 Femke Corbière Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 10,86 --- 647
7 Laura Molenaar AV Gouda AV Gouda Vrouwen 10,83 --- 645
8 Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 10,73 --- 638
9 Sophie van Veen AV Gouda AV Gouda Vrouwen 10,23 --- 0
10 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 10,10 --- 0
11 Linda Hurkmans AV NOVA AV NOVA Vrouwen 9,97 --- 587
12 Sanne van den Brink HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 9,71 10,70 0
13 Marieke Mul KAV Holland KAV Holland Vrouwen 9,52 --- 556
14 Fiona Lindaya AV Hylas AV Hylas Vrouwen 9,39 --- 547
15 Nienke Veerkamp KAV Holland KAV Holland Vrouwen 9,12 --- 0
16 Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 8,69 --- 0
17 Josephine Kandeh Phanos Phanos Vrouwen 8,51 --- 484
18 Tasha Paula U-Track U-Track Vrouwen 7,91 --- 0
19 Dion Kies DEM DEM Vrouwen 7,37 8,15 397
Wendy Visser Phanos Phanos Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Martine van Beek HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 47,00 45,99 842
2 Lianne Bruins GACH GAC Hilver...m Vrouwen 41,63 39,00 768
3 Marieke van der Laan GACH GAC Hilver...m Vrouwen 38,87 38,76 0
4 Femke Corbière Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 35,17 --- 672
5 Mirjam van...en Bremen Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 32,76 --- 0
6 Dion Kies DEM DEM Vrouwen 28,98 27,32 572
7 Joni Stolk Phanos Phanos Vrouwen 28,97 --- 571
8 Dominique Heus HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 28,34 24,50 0
9 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 27,92 --- 553
10 Jenny Tchedjo U-Track U-Track Vrouwen 24,70 --- 496
11 Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 23,78 --- 479
12 Sophie van Veen AV Gouda AV Gouda Vrouwen 23,38 --- 471
13 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda Vrouwen 21,46 --- 0
14 Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 20,37 --- 0
15 Marieke Mul KAV Holland KAV Holland Vrouwen 19,75 --- 399
16 Sara Prins AV NOVA AV NOVA Vrouwen 19,27 --- 389
17 Fiona Lindaya AV Hylas AV Hylas Vrouwen 19,11 --- 386



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Linda Hurkmans AV NOVA AV NOVA Vrouwen 1,75 --- 985
2 Mathilde Bakker AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1,70 --- 934
2 Claudia Aernaudts HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 1,70 1,73 934
4 Kimberley Booij De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1,65 --- 883
5 Imke Hanssen HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 1,65 1,72 0
6 Julia Hollander AV Gouda AV Gouda Vrouwen 1,60 --- 832
7 Renske Pijnacker Phanos Phanos Vrouwen 1,55 --- 779
8 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1,50 --- 726
9 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1,50 --- 0
9 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda Vrouwen 1,50 --- 0
11 Susan Visser GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1,45 --- 0
12 Noa Brunt AV Hylas AV Hylas Vrouwen 1,45 --- 672
12 Anyk Warmerdam U-Track U-Track Vrouwen 1,45 --- 672
14 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1,40 --- 615
15 Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 1,40 --- 0
15 Rachella Boodoe U-Track U-Track Vrouwen 1,40 --- 0
Astrid Ekelmans AV 1923 AV 1923 Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Kika van B...enegouwen U-Track U-Track Vrouwen 5,77 -0.2 m/s--- 855
2 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 5,41 +0.5 m/s--- 774
3 Daphne Linnekamp HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 5,29 -1.6 m/s5,43 746
4 Sanne Eekel GACH GAC Hilver...m Vrouwen 5,23 +0.0 m/s--- 732
5 Kellynsia Leerdam U-Track U-Track Vrouwen 5,22 +0.7 m/s--- 0
6 Anke Schoen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 5,10 +2.2 m/s--- 701
7 Yara Linnekamp HLLS Hellas Utr...t Vrouwen 5,07 +1.5 m/s5,36 0
8 Femke de Boer AV Gouda AV Gouda Vrouwen 5,06 +0.6 m/s--- 691
9 Amber Hurkmans AV NOVA AV NOVA Vrouwen 5,05 +1.6 m/s--- 689
10 Astrid van der Maas AV Gouda AV Gouda Vrouwen 5,05 +0.1 m/s--- 0
11 Lisanne van der Zwet De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 5,04 +0.8 m/s--- 686
12 Imogen Beard Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 4,96 -0.8 m/s--- 667
13 Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 4,91 +1.3 m/s--- 0
14 Susan Visser GACH GAC Hilver...m Vrouwen 4,62 -1.5 m/s--- 0
15 Rachel van der Veek De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 4,54 +0.5 m/s--- 0
16 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 4,50 +0.9 m/s4,12 553
17 Renske Pijnacker Phanos Phanos Vrouwen 4,24 -0.9 m/s--- 486
Astrid Ekelmans AV 1923 AV 1923 Vrouwen DNS --- 0