Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
Begeleider: Joop Wiersema
Jurylid: Fred Swinkels
13 8407
2 AV Haarlem Mannen AV Haarlem - Msen
Begeleider: Ruud Wielart
Jurylid: Viktor Beelen
13 8347
3 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
Begeleider: Patrick Groot
Jurylid: Leendert van Doodewaerd voorkeur HOOG
13 8097
4 AV De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen
Begeleider: Joost van der Meer
Jurylid: Dave Clemens
14 7969
5 AV Olympus `70 Mannen AV Olympus `70 - Msen
Begeleider: Wendy van Zwol
Jurylid: Wendy van Zwol
15 7961
6 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
Begeleider: Theo Danes
Jurylid: Siem Goede
10 7886
7 AV Gouda Mannen AV Gouda - Msen
Begeleider: Bram Popkema
Jurylid: Bram Popkema
12 7723
8 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
Begeleider: Kosta Zervos
Jurylid: Victor de Nijs
10 7654
9 AV Clytoneus Mannen AV Clytoneus - Msen
Begeleider: Thijs Ros
Jurylid: Renze Dekker (polshoog)
9 7473
10 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
Begeleider: Leon Graumans
Jurylid: Peter Spannring
13 7080
11 Phanos Mannen Phanos - Msen
Begeleider: Tom Kleist
Jurylid: Tom Kleist
11 6539
12 KAV Holland Mannen KAV Holland - Msen
Begeleider: Hidde Koot
Jurylid: Ijke Mourits (geen pols of kogelslingeren)
2 2293

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Stefan Scholte AV Haarlem AV Haarlem Mannen 10,92 +1.8 m/s11,21 824
2 Tijmen de Hart AV Hylas AV Hylas Mannen 10,94 +1.8 m/s11,17 819
3 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 11,34 +1.8 m/s11,41 724
4 Ezra Amokwandoh AV 1923 AV 1923 Mannen 11,36 +1.8 m/s11,29 719
5 Thijs van den Dries AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,44 +1.8 m/s11,49 701
6 Martijn Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Mannen 11,53 +1.8 m/s11,38 681
7 Rik Bataille Phanos Phanos Mannen 11,57 +1.3 m/s11,70 672
8 Menno Blom AV 1923 AV 1923 Mannen 11,58 +1.3 m/s11,51 0
9 Pim Pauel AV Haarlem AV Haarlem Mannen 11,60 +1.3 m/s11,62 0
10 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 11,64 +1.2 m/s11,77 657
11 Richard Assendelft De Spartaan AV De Spar...an Mannen 11,68 +1.3 m/s11,62 648
12 Daniël Versteeg Clytoneus AV Clytoneus Mannen 11,70 +1.2 m/s11,74 644
13 Jelle Meerman AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,74 +1.3 m/s11,60 635
14 Mark Dekker AV Hylas AV Hylas Mannen 11,86 +1.3 m/s12,04 0
15 Riepko de Vries AV Gouda AV Gouda Mannen 11,95 +1.3 m/s11,70 591
16 Steven Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...an Mannen 11,96 +1.2 m/s11,84 0
17 Jeroen Heesbeen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,01 +1.2 m/s11,85 0
18 Rick Veltman AV Gouda AV Gouda Mannen 12,16 +1.3 m/s12,08 0
19 Daniël Oldenstam AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,34 +1.3 m/s12,20 0
20 Quinten de Brabander Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 12,54 +1.3 m/s--- 0
21 Najim Belkadi Phanos Phanos Mannen 12,58 +1.3 m/s13,05 0
Bastiaan Hondema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DNS 11,72 0

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Loek van Zevenbergen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 22,08 -2.3 m/s21,80 835
2 Stefan Scholte AV Haarlem AV Haarlem Mannen 22,52 -1.6 m/s23,40 789
3 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 22,61 +0.9 m/s--- 779
4 Tijmen de Hart AV Hylas AV Hylas Mannen 22,73 -2.3 m/s22,32 767
5 Paul vd Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 22,86 -2.3 m/s22,80 0
6 Sil Negenman KAV Holland KAV Holland Mannen 23,12 -2.3 m/s22,38 728
7 Mattheus Campbell Phanos Phanos Mannen 23,30 -1.6 m/s23,23 710
8 Rik Bataille Phanos Phanos Mannen 23,36 -1.6 m/s23,37 0
9 Emiel Stoop De Spartaan AV De Spar...an Mannen 23,53 -1.7 m/s23,45 688
10 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 23,63 -1.6 m/s23,28 679
11 Marco Jansen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 23,66 -1.7 m/s23,50 676
12 Ezra Amokwandoh AV 1923 AV 1923 Mannen 23,67 -2.3 m/s22,91 675
13 Raymon Toussaint Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 23,97 -1.6 m/s23,30 0
14 Daan Jansen Clytoneus AV Clytoneus Mannen 24,34 -1.7 m/s23,95 614
15 Riepko de Vries AV Gouda AV Gouda Mannen 24,43 -1.7 m/s23,50 606
16 Wouter Loerts AV Fortuna AV Fortuna Mannen 24,53 +0.9 m/s24,38 0
17 Rick Veltman AV Gouda AV Gouda Mannen 24,62 +0.9 m/s24,50 0
18 Bas Meeuwenoord De Spartaan AV De Spar...an Mannen 24,69 +0.9 m/s--- 0
19 Bas Jubels AV Phoenix AV Phoenix Mannen 24,75 -1.7 m/s23,50 0
Bastiaan Hondema AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DNS 24,46 0
Menno Blom AV 1923 AV 1923 Mannen DNS --- 0
Vester van...eijningen AV Haarlem AV Haarlem Mannen DNF 21,99 0

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sjoerd Dekker AV Haarlem AV Haarlem Mannen 49,38 49,00 833
2 Jurre Kok AV 1923 AV 1923 Mannen 49,92 50,23 809
3 Thijs van den Dries AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 50,41 51,34 787
4 Sem Verweij AV Hylas AV Hylas Mannen 50,92 49,19 765
5 Timo Stam Phanos Phanos Mannen 51,71 51,20 731
6 Vincent Kruit AV Gouda AV Gouda Mannen 51,83 50,50 726
7 Jurgen van der Zwet De Spartaan AV De Spar...an Mannen 52,17 50,46 712
8 Niko Zuidema Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 52,22 51,00 710
9 Daniël Versteeg Clytoneus AV Clytoneus Mannen 52,47 52,48 700
10 Raymon Toussaint Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 52,68 52,50 0
11 Koen van den Hoven AV 1923 AV 1923 Mannen 53,34 --- 0
12 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix AV Phoenix Mannen 53,66 53,50 652
13 Jelle Meerman AV Fortuna AV Fortuna Mannen 54,18 52,00 632
14 Bas Meeuwenoord De Spartaan AV De Spar...an Mannen 54,26 53,01 0
15 Remco Bruin AV Hylas AV Hylas Mannen 54,43 54,30 0
16 Erik Deiman AV Phoenix AV Phoenix Mannen 56,07 54,50 0

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jeroen Swinkels AV Hylas AV Hylas Mannen 1:53,15 1:55,77 873
2 Menno Schouten AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1:53,53 1:51,10 866
3 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1:56,22 1:55,22 815
4 Thijmen Dofferhoff De Spartaan AV De Spar...an Mannen 1:56,64 1:57,77 807
5 Bob den Hartigh AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1:58,41 1:57,20 775
6 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 2:00,61 1:57,85 737
7 Miljo Felter AV Haarlem AV Haarlem Mannen 2:01,13 2:01,39 728
8 Arthur van Dijk Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 2:01,32 1:59,00 0
9 Levi Engels AV 1923 AV 1923 Mannen 2:01,47 2:02,91 722
10 Matthew Freeman Phanos Phanos Mannen 2:02,11 1:58,98 712
11 Cosmo van Berkel AV Gouda AV Gouda Mannen 2:02,71 2:03,00 702
12 Edward Monrad Phanos Phanos Mannen 2:02,85 1:59,34 0
13 Gijs Straver Clytoneus AV Clytoneus Mannen 2:03,51 2:04,00 689
14 Indigo Tjan AV Gouda AV Gouda Mannen 2:04,01 2:03,00 0
15 Jelle Timmerman Clytoneus AV Clytoneus Mannen 2:04,03 2:07,24 0
16 Zeb Beelen De Spartaan AV De Spar...an Mannen 2:05,44 2:03,81 0
17 Jelle Harpenau AV Hylas AV Hylas Mannen 2:08,44 1:57,90 0
18 Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 2:11,15 2:12,00 0
19 Robbert va...Nieuwkerk AV Fortuna AV Fortuna Mannen 2:14,73 2:12,00 0
Jurgen Wielart AV Haarlem AV Haarlem Mannen DNS 1:48,89 0
Mischa Petie AV Phoenix AV Phoenix Mannen DNF 2:03,32 0

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Luuk Hendrikx AV Phoenix AV Phoenix Mannen 16:06,46 15:12,00 703
2 Sjoerd van Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 16:15,86 --- 686
3 Dominic Bersee Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 16:22,83 --- 0
4 René Hage AV Gouda AV Gouda Mannen 16:26,48 17:30,00 666
5 Daan Oppenhuis AV Haarlem AV Haarlem Mannen 16:37,83 16:33,68 645
6 Zeb Beelen De Spartaan AV De Spar...an Mannen 16:53,41 17:40,00 618
7 Ferdy van der Heide AV Hylas AV Hylas Mannen 16:57,69 16:40,00 610
8 Siem Uittenhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 17:23,73 16:35,00 0
9 Davey Kaak De Spartaan AV De Spar...an Mannen 17:34,07 17:30,00 0
10 Michel Mooij Clytoneus AV Clytoneus Mannen 17:57,37 --- 513
11 Guido Klaassen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 18:01,32 17:42,07 507
12 Tom Kleist Phanos Phanos Mannen 18:11,84 --- 491
13 Bob den Hartigh AV Fortuna AV Fortuna Mannen 18:24,39 16:29,00 472
14 Glen Seubert AV Haarlem AV Haarlem Mannen 18:25,07 19:02,35 0
15 Stein Glastra AV 1923 AV 1923 Mannen 20:00,99 --- 342
16 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna AV Fortuna Mannen 20:17,10 18:50,00 0
Meseret M...om Tsegay Phanos Phanos Mannen DNS 16:35,00 0
Richard Molenaar AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DNS 18:00,00 0
Menno Munster AV Hylas AV Hylas Mannen DNS 16:30,00 0

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Loek van Zevenbergen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 14,72 -0.6 m/s14,74 879
2 Niko Zuidema Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 15,67 -0.6 m/s15,30 780
3 Sem Verweij AV Hylas AV Hylas Mannen 16,09 -0.6 m/s16,13 740
4 Floris de Boer AV Gouda AV Gouda Mannen 16,11 -0.6 m/s15,90 739
5 Jurgen van der Zwet De Spartaan AV De Spar...an Mannen 16,36 -1.0 m/s16,55 716
6 Daan Jansen Clytoneus AV Clytoneus Mannen 16,75 -0.1 m/s16,75 682
7 Gydo van d...Pieterman AV Haarlem AV Haarlem Mannen 16,84 -1.0 m/s16,57 674
8 Giel Ritmeijer AV 1923 AV 1923 Mannen 16,97 -1.0 m/s16,50 663
9 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 17,15 -1.0 m/s16,65 648
10 Ivo Harms AV Fortuna AV Fortuna Mannen 17,17 -0.1 m/s16,80 0
11 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Mannen 17,50 -1.0 m/s16,50 0
12 Tom Hoekema De Spartaan AV De Spar...an Mannen 17,76 -0.1 m/s17,33 0
13 Siem Uittenhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 18,70 -0.1 m/s19,85 0
14 Lucas Leemhuis AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 19,69 -0.6 m/s16,00 468
15 Tom Kleist Phanos Phanos Mannen 22,66 -0.1 m/s19,80 309

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Roland van Zuilen AV Gouda AV Gouda Mannen 52,35 --- 913
2 Robin Geertsma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 42,81 44,49 740
3 Tom Hoekema De Spartaan AV De Spar...an Mannen 40,73 --- 700
4 Theo Danes AV 1923 AV 1923 Mannen 37,67 --- 639
5 Thijs Ros Clytoneus AV Clytoneus Mannen 37,28 --- 631
6 Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen 36,73 --- 620
7 Loek van Zevenbergen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 36,30 36,50 611
8 Peter Markwat AV Haarlem AV Haarlem Mannen 34,31 37,46 569
9 Michael Ketting AV Fortuna AV Fortuna Mannen 32,32 35,50 0
10 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas AV Hylas Mannen 29,58 --- 0
11 Daan van Gasteren AV Gouda AV Gouda Mannen 28,90 --- 0
12 Martijn Spaan AV Phoenix AV Phoenix Mannen 26,73 26,00 397
13 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 26,17 26,95 0
14 Kevin Philipsen Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 26,17 --- 384
15 Casper Meijer AV 1923 AV 1923 Mannen 24,48 --- 0
16 Ivar de Kok Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 22,76 --- 0
17 Edward Monrad Phanos Phanos Mannen 18,07 --- 168
Peter Verburg AV Phoenix AV Phoenix Mannen DNS 28,00 0
Levi van der Geest De Spartaan AV De Spar...an Mannen DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Robin Geertsma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 14,49 14,44 758
2 Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen 13,68 --- 708
3 Tom Hoekema De Spartaan AV De Spar...an Mannen 12,52 --- 634
4 Theo Danes AV 1923 AV 1923 Mannen 12,18 --- 612
5 Kevin Philipsen Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 11,58 --- 572
6 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas AV Hylas Mannen 10,76 --- 0
7 Daan van Gasteren AV Gouda AV Gouda Mannen 10,69 --- 510
8 Peter Markwat AV Haarlem AV Haarlem Mannen 10,68 11,41 509
9 Alex Verver AV Fortuna AV Fortuna Mannen 10,62 11,15 505
10 Michael Ketting AV Fortuna AV Fortuna Mannen 10,34 10,10 0
11 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 10,27 10,98 0
12 Dave de Jong AV Gouda AV Gouda Mannen 9,64 --- 0
13 Levi van der Geest De Spartaan AV De Spar...an Mannen 9,55 --- 0
14 Martijn Spaan AV Phoenix AV Phoenix Mannen 9,48 --- 422
15 Bas Jubels AV Phoenix AV Phoenix Mannen 9,44 10,12 0
16 Ivo Kerklaan Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 9,06 --- 0
17 Sam Beard Clytoneus AV Clytoneus Mannen 8,67 --- 360
18 Bastiaan Bretveld Phanos Phanos Mannen 7,96 10,00 303

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ruben van ...erdenburg De Spartaan AV De Spar...an Mannen 1,95 --- 813
2 Lars van G... Brouwers Clytoneus AV Clytoneus Mannen 1,85 --- 725
3 Bastiaan Bretveld Phanos Phanos Mannen 1,80 1,80 680
3 Hans van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 1,80 1,85 680
3 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 1,80 --- 680
6 Levi van der Geest De Spartaan AV De Spar...an Mannen 1,80 --- 0
7 Niels Ran AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1,75 2,01 634
7 Jesse de Bruyne AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,75 1,85 634
9 Sven van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,75 1,75 0
10 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Mannen 1,75 --- 634
11 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,70 1,70 587
12 Gydo van d...Pieterman AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1,70 --- 0
13 Joost van Zutphen AV Gouda AV Gouda Mannen 1,70 --- 587
14 Ivo van de Pasch AV Gouda AV Gouda Mannen 1,65 --- 0
15 Wouter Loerts AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1,60 1,65 492
Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen NM --- 0
Martijn Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Mannen DNS --- 0
Tim Hoogenboom Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen DNS --- 0

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Johnny van...hooneveld AV 1923 AV 1923 Mannen 13,46 +0.0 m/s--- 724
2 Lars van G... Brouwers Clytoneus AV Clytoneus Mannen 12,65 +2.0 m/s--- 638
3 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 12,34 +1.9 m/s--- 605
4 Niels Ran AV Haarlem AV Haarlem Mannen 12,27 -0.8 m/s13,24 597
4 Daniël Oldenstam AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,27 -0.3 m/s12,80 597
6 Kars van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 12,06 -0.7 m/s--- 574
7 Sam Beard Clytoneus AV Clytoneus Mannen 11,74 +0.0 m/s--- 0
8 Jarik Beukers De Spartaan AV De Spar...an Mannen 11,54 +1.2 m/s--- 517
9 David Cairo Phanos Phanos Mannen 11,19 +0.2 m/s11,97 477
10 Mark Dekker AV Hylas AV Hylas Mannen 10,92 +0.1 m/s--- 0
11 Ivar de Kok Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 10,90 -0.4 m/s--- 0
12 Siem Uittenhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 10,86 +1.2 m/s11,00 439
13 Jelmer van Diepen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 10,85 +0.9 m/s11,25 438
14 Jesse de Bruyne AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 10,76 -1.1 m/s10,81 0
15 Ivo van de Pasch AV Gouda AV Gouda Mannen 10,63 +0.7 m/s--- 412
Jelle van der Zon De Spartaan AV De Spar...an Mannen DNS --- 0