Uitslagen 4e Athletics Champs regio 14 [2015]

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 9,7 1350,00 11,2 16,50 26,50 3,20 361 361
Alex Hartman MPA1 - DES Team 12 10,2 1050,00 12,0 18,50 15,50 2,80 311 210
Alex de Liefde JPA1 - Eindhoven Team 04 11,3 DNS 12,9 15,50 21,00 2,65 215 53
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 05 10,0 1050,00 11,8 15,50 17,00 3,25 325 301
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 07 9,9 1200,00 11,6 14,50 15,00 3,10 327 296
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 04 13,6 DNS 13,2 9,50 26,00 1,80 173 73
Bink Jacobs JPA1 - Eindhoven Team 10 12,2 1100,00 13,0 11,50 20,00 2,55 200 0
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 04 9,9 1050,00 10,4 20,50 21,00 3,65 357 290
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 10,3 DNS DNS 19,00 26,00 2,95 233 190
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 09 10,8 1200,00 13,9 10,00 18,50 2,55 243 38
Cas Govers JPA2 - AVGM Team 09 10,7 1250,00 12,5 15,00 23,00 3,10 286 188
Casper van Haren JPA2 - Eindhoven Team 06 11,4 DNS 12,9 14,50 18,00 2,70 200 0
Daan van Werde JPA1 - AVV Team 11 11,3 1050,00 13,3 13,50 15,50 2,70 206 0
Damian Verkooijen JPA2 - Reusel `69 Team 07 9,8 1325,00 10,8 14,50 20,50 3,20 333 285
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 9,3 DNS 10,7 17,50 25,00 3,30 334 334
Daniel Hensen JPA2 - Eindhoven Team 10 9,2 1400,00 9,7 13,50 27,50 3,80 414 414
Daniel Wijnholds JPA1 - GVAC Team 03 9,8 1275,00 11,1 16,50 DNS 3,30 290 250
Eline Timmerman MPA1 - Eindhoven Team 10 10,1 1100,00 12,7 12,00 11,00 2,80 258 72
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 06 10,0 1300,00 12,3 15,00 16,00 2,90 323 181
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 06 10,3 800,00 13,2 8,50 13,50 2,65 210 0
Emma van 't Westende MPA1 - AVGM Team 09 10,7 1200,00 12,2 11,00 17,50 3,15 291 213
Emma Smit MPA1 - AVV Team 08 11,0 1025,00 14,8 13,50 17,00 3,00 236 111
Emma Sleddens MPA2 - DES Team 12 DNS DNS DNS 15,50 18,50 DNS 105 105
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 06 11,1 1100,00 12,8 15,50 16,00 2,70 264 61
Fieke van de Vijver MPA2 - GVAC Team 03 10,0 1300,00 12,0 11,50 14,50 3,20 315 246
Finn Passchier JPA1 - AVGM Team 01 10,1 1325,00 11,0 17,50 22,50 3,15 341 292
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 04 10,0 1225,00 10,9 16,00 19,50 3,15 366 366
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 07 10,7 DNS 12,4 14,50 15,50 2,95 253 104
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 9,9 DNS 11,0 21,00 27,50 3,20 335 335
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 05 9,9 1050,00 11,7 17,50 18,50 3,25 301 280
Gijs den Braven JPA2 - AVGM Team 05 10,0 1300,00 11,3 17,50 17,50 3,35 327 262
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 05 11,3 1150,00 13,4 11,00 15,50 2,55 228 33
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 07 9,6 DNS 12,7 15,00 27,50 3,00 283 192
Hannah Dijkman MPA2 - GVAC Team 03 10,4 1450,00 11,8 12,50 19,50 3,35 356 356
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 09 10,0 1375,00 11,5 12,00 19,00 3,55 365 319
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 07 11,0 1125,00 12,3 10,50 11,00 2,90 207 0
Janne Meuken MPA1 - Eindhoven Team 10 10,0 1100,00 11,5 11,00 18,50 3,15 314 248
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 04 10,4 1150,00 11,0 12,00 26,00 3,10 304 211
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 10,8 1100,00 11,8 17,50 24,50 2,95 294 204
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 04 11,9 DNS 14,5 8,00 13,00 2,20 116 0
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 10,6 1050,00 13,5 13,00 20,50 3,05 241 46
Jori Schlangen JPA1 - Eindhoven Team 04 11,0 DNS 13,3 10,50 21,00 2,85 199 0
Joris van Hulst JPA2 - Eindhoven Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Joris Koppens JPA1 - AVV Team 08 10,2 DNS 11,9 15,00 19,50 2,65 243 159
Kars Piket JPA1 - Eindhoven Team 04 10,4 DNS 12,4 13,00 16,50 3,05 225 143
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 10,4 1375,00 11,2 18,00 29,00 3,10 360 257
Lars van Bruggen JPA1 - Eindhoven Team 10 12,4 1225,00 15,2 12,50 16,50 2,55 175 0
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 10,9 DNS 11,5 12,50 24,00 2,90 245 120
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 03 10,8 1125,00 13,1 11,50 13,00 2,80 242 0
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 06 10,6 1225,00 11,6 14,00 22,50 3,15 340 240
Loes van Gaalen MPA1 - AVGM Team 01 10,5 1300,00 11,0 13,50 20,00 3,25 352 302
Loes de Leeuw MPA1 - Eindhoven Team 10 10,7 1250,00 12,0 12,00 15,50 2,95 290 43
Lucas Bongers JPA1 - Eindhoven Team 10 10,4 1225,00 12,4 15,00 24,00 2,80 287 106
Luuk Matzinger JPA1 - AVV Team 11 9,6 1200,00 11,9 15,50 15,50 3,10 293 212
Luuk van Gogh JPA1 - AVV Team 11 10,8 1175,00 12,6 16,00 27,50 3,00 293 99
Lynn van Zandvoort MPA1 - AVGM Team 01 DNS DNS DNS 14,00 19,00 2,90 147 53
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 12 9,5 1325,00 10,6 19,50 23,50 3,75 453 453
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 10 9,7 1375,00 11,8 15,00 15,50 3,00 352 319
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 05 DNS DNS DNS 13,00 15,00 DNS 79 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 01 10,1 1475,00 11,3 17,00 22,00 3,50 358 358
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 06 10,1 1325,00 11,4 17,50 30,50 3,55 431 431
Naadir Twahir JPA2 - Eindhoven Team 04 9,9 1050,00 11,3 13,00 19,50 3,00 281 155
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 01 15,0 800,00 17,6 7,00 13,50 1,90 71 0
Noa Schoondermark JPA1 - FT67 Team 07 10,1 1125,00 11,6 10,00 15,00 3,00 250 125
Noa Snijders MPA2 - Eindhoven Team 04 10,0 1225,00 11,4 12,50 22,00 3,50 361 361
Noah van den Broek JPA2 - GVAC Team 03 9,9 1325,00 10,6 20,50 27,50 3,10 382 335
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 05 10,1 1250,00 10,5 21,00 22,50 3,20 415 415
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 08 10,7 1025,00 14,3 16,00 15,00 2,85 250 116
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 12 11,1 1050,00 12,6 13,50 13,00 3,00 252 178
Noor van I...n Schenau MPA1 - GVAC Team 03 11,3 1175,00 13,5 12,50 11,50 2,95 233 49
Noortje van de Wall MPA2 - AVV Team 08 9,5 DNS 12,0 16,50 20,00 3,20 326 326
Philip Datema JPA1 - AVGM Team 01 10,1 1425,00 10,7 17,50 29,00 3,35 385 385
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 12 11,3 1100,00 13,1 11,50 15,50 2,85 239 61
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 01 11,0 1225,00 11,8 12,50 19,50 3,25 271 52
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 06 9,5 1525,00 10,8 15,00 20,50 3,75 383 333
Raquel Boerboom MPA2 - DES Team 12 10,3 1050,00 12,8 19,50 21,50 3,35 343 267
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 9,8 1225,00 11,2 15,00 24,50 3,35 336 251
Renee de Haan MPA2 - AVV Team 08 10,4 DNS 12,5 14,50 11,00 3,00 244 227
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 03 10,7 1300,00 12,0 18,50 21,00 3,15 310 155
Renske Mols MPA1 - AVGM Team 05 10,2 1375,00 12,6 14,00 15,50 3,00 319 127
Rik van den Berg JPA2 - AVV Team 08 12,0 DNS 15,4 13,50 16,00 2,65 150 0
Robert Abernethy JPA2 - Eindhoven Team 04 11,0 1250,00 12,7 9,50 24,00 2,90 252 94
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 08 11,0 DNS 13,3 13,50 12,00 3,00 216 51
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 08 9,8 1300,00 11,1 18,00 18,50 3,35 391 391
Sarike Beuk MPA1 - GVAC Team 03 11,7 DNS 12,5 12,00 DNS 3,10 190 54
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 05 9,8 1350,00 11,3 16,50 20,50 3,45 344 344
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 07 10,6 DNS 12,7 13,00 17,00 3,00 250 89
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 01 12,0 DNS 16,1 12,00 13,00 2,20 136 0
Sterre Robben MPA2 - AVGM Team 01 10,6 1350,00 11,5 14,50 20,00 3,20 350 350
Stijn van der Hoorn JPA2 - GVAC Team 03 10,2 1375,00 11,8 15,00 26,00 3,05 330 284
Sylvie Dalessi MPA1 - AVV Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tess Kemner MPA1 - DES Team 12 11,5 1050,00 11,8 16,50 14,00 2,95 275 208
Teun Liebrand JPA1 - Eindhoven Team 06 10,2 DNS 13,1 12,50 14,50 2,95 208 0
Thorben Segers JPA2 - GVAC Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 9,9 DNS 12,0 17,00 24,00 3,00 283 126
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 06 11,8 1375,00 14,6 11,50 14,00 2,35 190 51
Tom de Ruiter JPA1 - GVAC Team 03 10,4 DNS 14,2 11,00 19,50 2,80 197 41
Tygo Scheepers JPA2 - AVGM Team 09 9,8 1250,00 11,0 20,00 25,00 3,10 359 359
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 07 9,6 1425,00 11,4 16,00 20,50 3,65 414 414
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 10,3 1175,00 11,8 13,00 17,00 3,10 270 0
Wessel de Hoog JPA1 - AVV Team 11 9,7 1500,00 10,7 19,00 32,50 3,30 422 422
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 10,1 1050,00 11,5 19,00 24,50 3,20 324 324
Wouter Heezius JPA1 - AVV Team 08 9,7 DNS 11,9 17,00 15,00 3,15 265 189
Yael Gruell MPA2 - Eindhoven Team 10 10,2 1350,00 11,2 14,00 29,50 3,55 413 344
Yana van Aarle MPA1 - Eindhoven Team 10 9,8 1325,00 11,8 13,00 22,50 3,30 369 369
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 12 10,9 1225,00 11,8 16,00 29,00 3,15 317 262
Youri Olislagers JPA1 - FT67 Team 07 10,6 1250,00 13,2 12,00 17,50 2,60 235 38



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 03 (Team-est) GVAC - JPA1 11 2:45,5 307
2 Team 11 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA1 9 2:46,0 305
3 Team 07 (Team-est) - JPA1 11 2:48,3 294
3 Team 08 (Team-est) AV Valkenswaard - MPA1 10 2:48,4 337
3 Team 09 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA2 8 2:48,5 337
6 Team 05 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA1 8 2:51,9 318
7 Team 06 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:52,1 276
7 Team 12 (Team-est) DES - MPA1 8 2:53,2 311
9 Team 01 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 9 2:53,8 268
10 Team 10 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:57,9 250
11 Team 04 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:58,1 249



Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Abel Kok JPB - Eindhoven Team 16 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Amelie van As MPB - GVAC Team 18 DNS 4,80 13,50 0,95 2,80 213 103
Anna VAN DER Eijk MPB - Reusel `69 Team 19 850,00 4,30 10,50 0,90 2,55 224 47
Bjorn Das JPB - Eindhoven Team 16 900,00 5,10 14,00 0,90 2,20 225 0
Bo Heesters MPB - Reusel `69 Team 19 725,00 3,90 8,50 0,90 2,55 190 0
Bram van Stiphout JPC - AVGM Team 17 900,00 5,30 12,50 0,95 2,85 299 299
Bram Kwinten JPC - AVV Team 24 925,00 4,40 13,50 0,85 3,00 286 129
Brecht Wijnholds JPC - GVAC Team 15 870,00 4,80 13,00 0,95 2,70 281 230
Britt van Gastel MPC - Eindhoven Team 20 800,00 4,70 15,00 0,90 2,75 318 318
Chris de Kort JPB - Reusel `69 Team 19 800,00 6,40 19,00 1,15 3,30 317 282
Danique Wilms MPC - GVAC Team 15 725,00 3,50 6,50 0,85 2,40 209 35
Dylano Verkooijen JPB - Reusel `69 Team 19 950,00 6,00 27,00 1,10 3,20 361 361
Eliza Dielhof MPB - AVGM Team 13 900,00 4,20 12,50 0,85 2,85 244 147
Elza Dijkman MPC - GVAC Team 15 725,00 4,50 13,00 0,95 2,40 281 234
Emiel van de Vijver JPB - GVAC Team 18 850,00 5,00 16,00 1,00 2,80 255 204
Evy Sanders MPC - Reusel `69 Team 19 725,00 4,70 11,00 0,95 2,80 290 255
Ezra Born JPMini - Eindhoven Team 20 900,00 3,80 9,50 0,75 2,50 292 292
Femke Tabak MPB - Eindhoven Team 20 725,00 4,60 14,50 0,95 3,00 250 222
Fenne van Empel MPC - DES Team 23 775,00 3,40 13,00 0,85 2,60 261 220
Fien Limpens MPMini - AVGM Team 21 800,00 3,90 8,00 0,75 2,20 275 275
Fiona van Hoof MPC - AVV Team 17 725,00 4,10 9,00 0,85 2,40 233 47
Geremusha de Voogd MPMini - AVV Team 17 DNS 2,50 9,50 0,60 1,65 137 0
Glenn Jacobs JPB - DES Team 23 925,00 6,00 16,00 0,95 2,85 277 230
Guus van Oirschot JPB - GVAC Team 18 725,00 6,00 25,00 1,05 2,75 297 228
Harm van de Wouw JPMini - FT67 Team 14 725,00 3,70 6,50 0,65 1,80 182 54
Helin Ozgul MPC - Eindhoven Team 22 775,00 3,00 9,00 0,80 1,80 190 0
Hilde van Dam MPC - AVGM Team 21 875,00 3,70 9,50 0,90 2,50 271 271
Ian Verburg JPB - Eindhoven Team 20 900,00 6,20 26,00 1,05 3,35 350 350
Ikenna Muokwe JPC - AVV Team 24 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Iris Bouwens MPB - AVGM Team 17 825,00 4,80 10,50 0,70 2,30 194 43
Iris Vugts MPC - Reusel `69 Team 19 925,00 4,80 16,00 1,05 2,75 379 379
Isa Kloks MPB - AVV Team 18 850,00 3,90 9,50 0,90 2,35 206 47
Jan-Niek Geerts JPB - GVAC Team 18 925,00 4,70 15,00 1,05 2,80 266 127
Jari van Berkel JPMini - DES Team 23 700,00 3,20 8,00 0,75 2,10 205 0
Jens de Koning JPB - AVGM Team 13 DNS 5,40 13,50 1,05 3,05 222 222
Jens Gasseling JPB - DES Team 23 325,00 3,10 7,00 0,70 1,70 84 0
Jochem van den Berk JPC - AVV Team 14 775,00 5,80 12,50 0,80 2,40 247 118
Joran Ellerbroek JPB - AVV Team 24 850,00 5,10 22,50 0,95 2,95 284 79
Jorian Weststrate JPB - Eindhoven Team 16 925,00 4,80 8,50 0,80 2,65 206 55
Jorrit Verhagen JPMini - AVGM Team 17 775,00 4,30 12,50 0,90 2,25 306 260
Julian Peijnenborg JPC - Eindhoven Team 20 875,00 4,50 15,50 0,70 2,75 258 220
Julie van Gastel MPB - Eindhoven Team 16 875,00 4,70 12,00 0,90 2,80 248 50
Kasper Merkx JPB - AVGM Team 13 750,00 5,20 13,50 0,90 2,60 215 94
Kay Brom JPB - AVV Team 24 800,00 6,60 19,50 1,15 3,30 322 221
Kian Heijs JPMini - AVV Team 14 675,00 4,70 10,00 0,70 2,35 248 166
Koen van de Ven JPC - GVAC Team 15 850,00 4,90 21,00 0,95 2,70 321 321
Lara van Alphen MPB - Eindhoven Team 16 800,00 4,20 9,00 0,95 2,70 219 66
Lars Meertens JPC - AVGM Team 21 925,00 4,10 11,00 0,85 2,60 252 252
Lars Ekelmans JPB - Eindhoven Team 16 975,00 8,00 31,00 1,05 3,10 405 405
Lenthe Siemons MPC - Eindhoven Team 22 850,00 4,00 8,50 0,80 2,60 254 167
Levi Sweegers JPC - Eindhoven Team 22 900,00 4,20 11,50 0,80 2,60 245 194
Lieke Zijlstra MPB - Eindhoven Team 20 725,00 3,50 9,50 0,70 2,55 164 0
Lisa van de Wiel MPMini - AVGM Team 21 750,00 3,20 6,50 0,60 2,15 206 146
Loïs Kaandorp MPC - Eindhoven Team 22 750,00 4,30 9,00 0,95 2,85 278 209
Loek Hulsen JPMini - Eindhoven Team 22 725,00 3,30 9,00 0,75 1,80 206 94
Lois Meuken MPC - Eindhoven Team 22 725,00 3,70 10,00 0,70 2,15 198 82
Lotte Heres MPB - AVGM Team 17 775,00 4,50 11,00 0,85 2,70 215 47
Lotte Aerts MPC - AVGM Team 17 1025,00 5,80 19,50 1,00 3,05 450 450
Lourens Timmerman JPC - Eindhoven Team 20 775,00 3,30 9,50 0,80 1,80 171 51
Lucas Koeling JPB - GVAC Team 18 DNS 7,00 23,50 1,05 3,10 291 291
Lucas van de Haterd JPMini - AVV Team 14 625,00 4,20 12,00 0,70 1,95 225 118
Lumen Ellerbroek JPMini - AVV Team 14 775,00 2,90 8,00 0,75 2,20 219 182
Luuk van der Zanden JPC - Reusel `69 Team 19 925,00 4,00 8,50 0,90 2,60 246 66
Luuk Roubroeks JPMini - GVAC Team 15 875,00 4,30 14,00 0,80 2,45 331 331
Lynn Heeren MPB - DES Team 23 900,00 6,30 14,50 1,10 2,95 322 322
Marit Hendriks MPMini - Eindhoven Team 22 775,00 2,70 4,50 0,75 1,95 205 67
Mathijs Tebbens JPMini - AVGM Team 21 850,00 4,00 10,00 0,85 2,40 298 298
Matthijs Segers JPC - AVV Team 24 725,00 4,60 21,00 0,90 2,65 286 87
Matthijs Koppens JPMini - AVV Team 14 725,00 2,60 7,00 0,75 2,20 196 144
Max van Rooij JPB - Eindhoven Team 16 925,00 6,00 24,00 1,00 2,80 318 272
Merijn Sc...ondermark JPMini - FT67 Team 14 825,00 3,60 8,00 0,80 2,15 250 181
Micki Geijsels MPB - AVGM Team 13 875,00 5,90 12,50 1,10 3,05 306 267
Mihailo Petkovic JPB - GVAC Team 18 DNS 6,00 18,50 0,90 2,80 226 172
Milan Le JPMini - GVAC Team 15 650,00 5,20 12,00 0,85 2,50 302 275
Milou Keulstra MPC - AVGM Team 17 1050,00 5,70 19,50 1,05 3,35 479 479
Mirthe Verhagen MPB - AVV Team 18 DNS 4,50 12,00 0,95 2,25 183 0
Nick van Bree JPB - AVGM Team 13 950,00 5,60 21,00 1,00 2,95 307 307
Niels Engelen JPB - AVV Team 24 925,00 5,60 16,50 0,85 2,90 264 55
Orlando Louwers JPB - AVGM Team 13 950,00 4,70 16,00 1,00 3,05 276 229
Pien van den Ouden MPB - AVV Team 18 725,00 5,40 16,00 0,95 2,55 253 145
Pieter Blankers JPB - AVV Team 24 1050,00 6,30 24,00 1,00 2,95 350 233
Pip van den Putte MPC - DES Team 23 325,00 5,10 17,00 0,95 2,80 298 298
Remco Meertens JPMini - AVGM Team 21 725,00 2,90 8,00 0,75 1,80 191 87
Rens Timmermans JPC - AVGM Team 17 800,00 5,40 15,50 0,95 2,60 287 198
Renske van de Sande MPB - FT67 Team 14 750,00 3,90 7,00 0,85 2,35 173 0
Rick Brom JPMini - AVV Team 24 925,00 5,30 19,50 0,95 2,95 460 460
Rob van de Wiel JPMini - AVGM Team 21 650,00 2,30 6,00 0,50 1,55 106 0
Robin Hendriks JPC - Eindhoven Team 22 900,00 4,00 10,50 0,85 2,55 242 106
Ruben Segers JPC - AVV Team 24 875,00 5,30 16,00 1,00 2,70 313 135
Sam van Deuren JPMini - AVV Team 24 725,00 5,10 16,00 0,90 2,85 367 327
Sam Boender JPMini - Eindhoven Team 22 850,00 3,20 13,00 0,75 2,15 273 188
Sam Van Haandel MPMini - GVAC Team 15 400,00 3,00 6,50 0,70 2,45 186 63
Sanne van de Wiel MPB - AVGM Team 13 950,00 4,50 11,50 0,90 2,80 256 172
Sanne Olislagers MPMini - FT67 Team 14 825,00 2,80 5,50 0,80 2,20 249 196
Saskia Grosfeld MPMini - AVV Team 14 725,00 2,30 5,00 0,70 2,15 189 151
Sebastiaan...Kleihorst JPB - AVGM Team 17 850,00 3,40 8,00 0,80 2,45 166 0
Stijn Roersma JPC - GVAC Team 15 725,00 4,50 11,50 0,80 2,80 227 55
Tijn van Herpen JPC - Eindhoven Team 20 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tijn van den Berg JPB - AVV Team 24 900,00 6,20 18,00 1,05 3,05 303 194
Tijn de Kort JPMini - Reusel `69 Team 19 850,00 3,50 8,50 0,85 2,50 283 203
Timo Kremers JPC - DES Team 23 850,00 5,00 20,50 0,85 2,75 307 249
Tobias van Opstal JPB - Eindhoven Team 16 950,00 6,60 20,50 1,10 3,05 334 334
Valerie Beenen MPB - AVGM Team 13 725,00 4,20 8,00 0,80 2,30 171 0
Verona Mous MPC - Eindhoven Team 20 750,00 3,20 10,00 0,70 2,40 205 40
Vidar van Haren JPB - AVV Team 14 800,00 4,00 17,50 0,85 2,70 220 57
Wesley Lavrijsen JPB - Reusel `69 Team 19 800,00 7,30 27,50 1,05 2,95 343 185
Wessel Eijsermans JPMini - Eindhoven Team 22 875,00 3,60 12,00 0,90 2,35 316 316
Wout Harmsen JPB - Eindhoven Team 16 975,00 6,70 30,50 1,10 3,15 391 391
Zeb van den Hurk JPB - DES Team 23 1050,00 5,80 14,00 1,00 3,35 313 271
Zoë Peels MPB - AVV Team 18 850,00 4,60 11,00 1,05 2,80 258 176
Zoë Geurtz MPB - Eindhoven Team 16 875,00 5,00 14,50 0,90 2,90 268 158



Pupil B/C/mini - Hindernis pendelestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 (Pendel) AV Valkenswaard - JPB 11 1:10,4 182
2 Team 13 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPB 8 1:11,7 180
3 Team 16 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 10 1:12,5 179
4 Team 18 (Pendel) - JPB 10 1:14,1 176
4 Team 19 (Pendel) AV Reusel `69 - JPB 9 1:14,2 176
6 Team 23 (Pendel) DES - JPB 8 1:17,1 172
6 Team 17 (Pendel) - JPC 10 1:18,4 204
8 Team 15 (Pendel) GVAC - JPC 8 1:20,6 200
8 Team 21 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 1:25,0 256
8 Team 22 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 1:25,0 256
11 Team 20 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 9 1:26,3 158
11 Team 14 (Pendel) - MPMini 11 1:31,2 272



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 16 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 10 2:54,9 263
2 Team 24 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 11 2:55,5 260
3 Team 13 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPB 8 2:58,1 249
3 Team 18 (Team-est) - JPB 10 2:58,1 249
5 Team 19 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 9 3:00,3 239
6 Team 23 (Team-est) DES - JPB 8 3:01,0 236
6 Team 17 (Team-est) - JPC 10 3:04,3 267
8 Team 15 (Team-est) GVAC - JPC 8 3:09,9 239
9 Team 20 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 9 3:14,1 183
9 Team 21 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 3:17,9 270
11 Team 22 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 3:22,2 245
11 Team 14 (Team-est) - MPMini 11 3:22,7 272