Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 9,7 1350,00 11,2 16,50 26,50 3,20 361 361
Alex Hartman MPA1 - DES Team 12 10,2 1050,00 12,0 18,50 15,50 2,80 311 210
Alex de Liefde JPA1 - Eindhoven Team 04 11,3 DNS 12,9 15,50 21,00 2,65 215 53
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 05 10,0 1050,00 11,8 15,50 17,00 3,25 325 301
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 07 9,9 1200,00 11,6 14,50 15,00 3,10 327 296
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 04 13,6 DNS 13,2 9,50 26,00 1,80 173 73
Bink Jacobs JPA1 - Eindhoven Team 10 12,2 1100,00 13,0 11,50 20,00 2,55 200 0
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 04 9,9 1050,00 10,4 20,50 21,00 3,65 357 290
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 10,3 DNS DNS 19,00 26,00 2,95 233 190
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 09 10,8 1200,00 13,9 10,00 18,50 2,55 243 38
Cas Govers JPA2 - AVGM Team 09 10,7 1250,00 12,5 15,00 23,00 3,10 286 188
Casper van Haren JPA2 - Eindhoven Team 06 11,4 DNS 12,9 14,50 18,00 2,70 200 0
Daan van Werde JPA1 - AVV Team 11 11,3 1050,00 13,3 13,50 15,50 2,70 206 0
Damian Verkooijen JPA2 - Reusel `69 Team 07 9,8 1325,00 10,8 14,50 20,50 3,20 333 285
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 9,3 DNS 10,7 17,50 25,00 3,30 334 334
Daniel Hensen JPA2 - Eindhoven Team 10 9,2 1400,00 9,7 13,50 27,50 3,80 414 414
Daniel Wijnholds JPA1 - GVAC Team 03 9,8 1275,00 11,1 16,50 DNS 3,30 290 250
Eline Timmerman MPA1 - Eindhoven Team 10 10,1 1100,00 12,7 12,00 11,00 2,80 258 72
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 06 10,0 1300,00 12,3 15,00 16,00 2,90 323 181
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 06 10,3 800,00 13,2 8,50 13,50 2,65 210 0
Emma van 't Westende MPA1 - AVGM Team 09 10,7 1200,00 12,2 11,00 17,50 3,15 291 213
Emma Smit MPA1 - AVV Team 08 11,0 1025,00 14,8 13,50 17,00 3,00 236 111
Emma Sleddens MPA2 - DES Team 12 DNS DNS DNS 15,50 18,50 DNS 105 105
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 06 11,1 1100,00 12,8 15,50 16,00 2,70 264 61
Fieke van de Vijver MPA2 - GVAC Team 03 10,0 1300,00 12,0 11,50 14,50 3,20 315 246
Finn Passchier JPA1 - AVGM Team 01 10,1 1325,00 11,0 17,50 22,50 3,15 341 292
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 04 10,0 1225,00 10,9 16,00 19,50 3,15 366 366
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 07 10,7 DNS 12,4 14,50 15,50 2,95 253 104
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 9,9 DNS 11,0 21,00 27,50 3,20 335 335
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 05 9,9 1050,00 11,7 17,50 18,50 3,25 301 280
Gijs den Braven JPA2 - AVGM Team 05 10,0 1300,00 11,3 17,50 17,50 3,35 327 262
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 05 11,3 1150,00 13,4 11,00 15,50 2,55 228 33
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 07 9,6 DNS 12,7 15,00 27,50 3,00 283 192
Hannah Dijkman MPA2 - GVAC Team 03 10,4 1450,00 11,8 12,50 19,50 3,35 356 356
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 09 10,0 1375,00 11,5 12,00 19,00 3,55 365 319
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 07 11,0 1125,00 12,3 10,50 11,00 2,90 207 0
Janne Meuken MPA1 - Eindhoven Team 10 10,0 1100,00 11,5 11,00 18,50 3,15 314 248
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 04 10,4 1150,00 11,0 12,00 26,00 3,10 304 211
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 10,8 1100,00 11,8 17,50 24,50 2,95 294 204
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 04 11,9 DNS 14,5 8,00 13,00 2,20 116 0
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 10,6 1050,00 13,5 13,00 20,50 3,05 241 46
Jori Schlangen JPA1 - Eindhoven Team 04 11,0 DNS 13,3 10,50 21,00 2,85 199 0
Joris van Hulst JPA2 - Eindhoven Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Joris Koppens JPA1 - AVV Team 08 10,2 DNS 11,9 15,00 19,50 2,65 243 159
Kars Piket JPA1 - Eindhoven Team 04 10,4 DNS 12,4 13,00 16,50 3,05 225 143
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 10,4 1375,00 11,2 18,00 29,00 3,10 360 257
Lars van Bruggen JPA1 - Eindhoven Team 10 12,4 1225,00 15,2 12,50 16,50 2,55 175 0
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 10,9 DNS 11,5 12,50 24,00 2,90 245 120
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 03 10,8 1125,00 13,1 11,50 13,00 2,80 242 0
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 06 10,6 1225,00 11,6 14,00 22,50 3,15 340 240
Loes van Gaalen MPA1 - AVGM Team 01 10,5 1300,00 11,0 13,50 20,00 3,25 352 302
Loes de Leeuw MPA1 - Eindhoven Team 10 10,7 1250,00 12,0 12,00 15,50 2,95 290 43
Lucas Bongers JPA1 - Eindhoven Team 10 10,4 1225,00 12,4 15,00 24,00 2,80 287 106
Luuk Matzinger JPA1 - AVV Team 11 9,6 1200,00 11,9 15,50 15,50 3,10 293 212
Luuk van Gogh JPA1 - AVV Team 11 10,8 1175,00 12,6 16,00 27,50 3,00 293 99
Lynn van Zandvoort MPA1 - AVGM Team 01 DNS DNS DNS 14,00 19,00 2,90 147 53
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 12 9,5 1325,00 10,6 19,50 23,50 3,75 453 453
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 10 9,7 1375,00 11,8 15,00 15,50 3,00 352 319
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 05 DNS DNS DNS 13,00 15,00 DNS 79 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 01 10,1 1475,00 11,3 17,00 22,00 3,50 358 358
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 06 10,1 1325,00 11,4 17,50 30,50 3,55 431 431
Naadir Twahir JPA2 - Eindhoven Team 04 9,9 1050,00 11,3 13,00 19,50 3,00 281 155
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 01 15,0 800,00 17,6 7,00 13,50 1,90 71 0
Noa Schoondermark JPA1 - FT67 Team 07 10,1 1125,00 11,6 10,00 15,00 3,00 250 125
Noa Snijders MPA2 - Eindhoven Team 04 10,0 1225,00 11,4 12,50 22,00 3,50 361 361
Noah van den Broek JPA2 - GVAC Team 03 9,9 1325,00 10,6 20,50 27,50 3,10 382 335
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 05 10,1 1250,00 10,5 21,00 22,50 3,20 415 415
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 08 10,7 1025,00 14,3 16,00 15,00 2,85 250 116
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 12 11,1 1050,00 12,6 13,50 13,00 3,00 252 178
Noor van I...n Schenau MPA1 - GVAC Team 03 11,3 1175,00 13,5 12,50 11,50 2,95 233 49
Noortje van de Wall MPA2 - AVV Team 08 9,5 DNS 12,0 16,50 20,00 3,20 326 326
Philip Datema JPA1 - AVGM Team 01 10,1 1425,00 10,7 17,50 29,00 3,35 385 385
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 12 11,3 1100,00 13,1 11,50 15,50 2,85 239 61
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 01 11,0 1225,00 11,8 12,50 19,50 3,25 271 52
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 06 9,5 1525,00 10,8 15,00 20,50 3,75 383 333
Raquel Boerboom MPA2 - DES Team 12 10,3 1050,00 12,8 19,50 21,50 3,35 343 267
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 9,8 1225,00 11,2 15,00 24,50 3,35 336 251
Renee de Haan MPA2 - AVV Team 08 10,4 DNS 12,5 14,50 11,00 3,00 244 227
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 03 10,7 1300,00 12,0 18,50 21,00 3,15 310 155
Renske Mols MPA1 - AVGM Team 05 10,2 1375,00 12,6 14,00 15,50 3,00 319 127
Rik van den Berg JPA2 - AVV Team 08 12,0 DNS 15,4 13,50 16,00 2,65 150 0
Robert Abernethy JPA2 - Eindhoven Team 04 11,0 1250,00 12,7 9,50 24,00 2,90 252 94
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 08 11,0 DNS 13,3 13,50 12,00 3,00 216 51
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 08 9,8 1300,00 11,1 18,00 18,50 3,35 391 391
Sarike Beuk MPA1 - GVAC Team 03 11,7 DNS 12,5 12,00 DNS 3,10 190 54
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 05 9,8 1350,00 11,3 16,50 20,50 3,45 344 344
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 07 10,6 DNS 12,7 13,00 17,00 3,00 250 89
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 01 12,0 DNS 16,1 12,00 13,00 2,20 136 0
Sterre Robben MPA2 - AVGM Team 01 10,6 1350,00 11,5 14,50 20,00 3,20 350 350
Stijn van der Hoorn JPA2 - GVAC Team 03 10,2 1375,00 11,8 15,00 26,00 3,05 330 284
Sylvie Dalessi MPA1 - AVV Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tess Kemner MPA1 - DES Team 12 11,5 1050,00 11,8 16,50 14,00 2,95 275 208
Teun Liebrand JPA1 - Eindhoven Team 06 10,2 DNS 13,1 12,50 14,50 2,95 208 0
Thorben Segers JPA2 - GVAC Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 9,9 DNS 12,0 17,00 24,00 3,00 283 126
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 06 11,8 1375,00 14,6 11,50 14,00 2,35 190 51
Tom de Ruiter JPA1 - GVAC Team 03 10,4 DNS 14,2 11,00 19,50 2,80 197 41
Tygo Scheepers JPA2 - AVGM Team 09 9,8 1250,00 11,0 20,00 25,00 3,10 359 359
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 07 9,6 1425,00 11,4 16,00 20,50 3,65 414 414
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 10,3 1175,00 11,8 13,00 17,00 3,10 270 0
Wessel de Hoog JPA1 - AVV Team 11 9,7 1500,00 10,7 19,00 32,50 3,30 422 422
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 10,1 1050,00 11,5 19,00 24,50 3,20 324 324
Wouter Heezius JPA1 - AVV Team 08 9,7 DNS 11,9 17,00 15,00 3,15 265 189
Yael Gruell MPA2 - Eindhoven Team 10 10,2 1350,00 11,2 14,00 29,50 3,55 413 344
Yana van Aarle MPA1 - Eindhoven Team 10 9,8 1325,00 11,8 13,00 22,50 3,30 369 369
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 12 10,9 1225,00 11,8 16,00 29,00 3,15 317 262
Youri Olislagers JPA1 - FT67 Team 07 10,6 1250,00 13,2 12,00 17,50 2,60 235 38

Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 9,7 --- 72
Alex Hartman MPA1 - DES Team 12 10,2 --- 69
Alex de Liefde JPA1 - Eindhoven Team 04 11,3 --- 38
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 05 10,0 --- 74
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 07 9,9 --- 77
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 04 13,6 --- 8
Bink Jacobs JPA1 - Eindhoven Team 10 12,2 --- 23
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 04 9,9 --- 67
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 10,3 --- 58
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 09 10,8 --- 55
Cas Govers JPA2 - AVGM Team 09 10,7 --- 49
Casper van Haren JPA2 - Eindhoven Team 06 11,4 --- 36
Daan van Werde JPA1 - AVV Team 11 11,3 --- 38
Damian Verkooijen JPA2 - Reusel `69 Team 07 9,8 --- 69
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 9,3 --- 82
Daniel Hensen JPA2 - Eindhoven Team 10 9,2 --- 84
Daniel Wijnholds JPA1 - GVAC Team 03 9,8 --- 69
Eline Timmerman MPA1 - Eindhoven Team 10 10,1 --- 72
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 06 10,0 --- 74
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 06 10,3 --- 67
Emma van 't Westende MPA1 - AVGM Team 09 10,7 --- 57
Emma Smit MPA1 - AVV Team 08 11,0 --- 50
Emma Sleddens MPA2 - DES Team 12 DNS --- 0
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 06 11,1 --- 48
Fieke van de Vijver MPA2 - GVAC Team 03 10,0 --- 74
Finn Passchier JPA1 - AVGM Team 01 10,1 --- 62
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 04 10,0 --- 74
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 07 10,7 --- 57
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 9,9 --- 67
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 05 9,9 --- 67
Gijs den Braven JPA2 - AVGM Team 05 10,0 --- 65
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 05 11,3 --- 44
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 07 9,6 --- 74
Hannah Dijkman MPA2 - GVAC Team 03 10,4 --- 64
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 09 10,0 --- 74
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 07 11,0 --- 44
Janne Meuken MPA1 - Eindhoven Team 10 10,0 --- 74
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 04 10,4 --- 56
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 10,8 --- 47
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 04 11,9 --- 28
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 10,6 --- 52
Jori Schlangen JPA1 - Eindhoven Team 04 11,0 --- 44
Joris van Hulst JPA2 - Eindhoven Team 10 DNS --- 0
Joris Koppens JPA1 - AVV Team 08 10,2 --- 60
Kars Piket JPA1 - Eindhoven Team 04 10,4 --- 56
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 10,4 --- 56
Lars van Bruggen JPA1 - Eindhoven Team 10 12,4 --- 20
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 10,9 --- 45
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 03 10,8 --- 55
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 06 10,6 --- 59
Loes van Gaalen MPA1 - AVGM Team 01 10,5 --- 62
Loes de Leeuw MPA1 - Eindhoven Team 10 10,7 --- 57
Lucas Bongers JPA1 - Eindhoven Team 10 10,4 --- 56
Luuk Matzinger JPA1 - AVV Team 11 9,6 --- 74
Luuk van Gogh JPA1 - AVV Team 11 10,8 --- 47
Lynn van Zandvoort MPA1 - AVGM Team 01 DNS --- 0
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 12 9,5 --- 88
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 10 9,7 --- 83
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 05 DNS --- 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 01 10,1 --- 62
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 06 10,1 --- 72
Naadir Twahir JPA2 - Eindhoven Team 04 9,9 --- 67
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 01 15,0 --- 0
Noa Schoondermark JPA1 - FT67 Team 07 10,1 --- 62
Noa Snijders MPA2 - Eindhoven Team 04 10,0 --- 74
Noah van den Broek JPA2 - GVAC Team 03 9,9 --- 67
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 05 10,1 --- 72
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 08 10,7 --- 57
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 12 11,1 --- 48
Noor van I...n Schenau MPA1 - GVAC Team 03 11,3 --- 44
Noortje van de Wall MPA2 - AVV Team 08 9,5 --- 88
Philip Datema JPA1 - AVGM Team 01 10,1 --- 62
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 12 11,3 --- 44
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 01 11,0 --- 44
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 06 9,5 --- 77
Raquel Boerboom MPA2 - DES Team 12 10,3 --- 67
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 9,8 --- 69
Renee de Haan MPA2 - AVV Team 08 10,4 --- 64
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 03 10,7 --- 49
Renske Mols MPA1 - AVGM Team 05 10,2 --- 69
Rik van den Berg JPA2 - AVV Team 08 12,0 --- 26
Robert Abernethy JPA2 - Eindhoven Team 04 11,0 --- 44
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 08 11,0 --- 50
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 08 9,8 --- 80
Sarike Beuk MPA1 - GVAC Team 03 11,7 --- 36
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 05 9,8 --- 69
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 07 10,6 --- 59
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 01 12,0 --- 30
Sterre Robben MPA2 - AVGM Team 01 10,6 --- 59
Stijn van der Hoorn JPA2 - GVAC Team 03 10,2 --- 60
Sylvie Dalessi MPA1 - AVV Team 08 DNS --- 0
Tess Kemner MPA1 - DES Team 12 11,5 --- 40
Teun Liebrand JPA1 - Eindhoven Team 06 10,2 --- 60
Thorben Segers JPA2 - GVAC Team 03 DNS --- 0
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 9,9 --- 67
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 06 11,8 --- 29
Tom de Ruiter JPA1 - GVAC Team 03 10,4 --- 56
Tygo Scheepers JPA2 - AVGM Team 09 9,8 --- 69
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 07 9,6 --- 85
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 10,3 --- 58
Wessel de Hoog JPA1 - AVV Team 11 9,7 --- 72
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 10,1 --- 62
Wouter Heezius JPA1 - AVV Team 08 9,7 --- 72
Yael Gruell MPA2 - Eindhoven Team 10 10,2 --- 69
Yana van Aarle MPA1 - Eindhoven Team 10 9,8 --- 80
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 12 10,9 --- 45
Youri Olislagers JPA1 - FT67 Team 07 10,6 --- 52

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 1350,00 --- 48
Alex Hartman MPA1 - DES Team 12 1050,00 --- 24
Alex de Liefde JPA1 - Eindhoven Team 04 DNS --- 0
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 05 1050,00 --- 24
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 07 1200,00 --- 38
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 04 DNS --- 0
Bink Jacobs JPA1 - Eindhoven Team 10 1100,00 --- 24
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 04 1050,00 --- 21
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 DNS --- 0
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 09 1200,00 --- 38
Cas Govers JPA2 - AVGM Team 09 1250,00 --- 38
Casper van Haren JPA2 - Eindhoven Team 06 DNS --- 0
Daan van Werde JPA1 - AVV Team 11 1050,00 --- 21
Damian Verkooijen JPA2 - Reusel `69 Team 07 1325,00 --- 45
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 DNS --- 0
Daniel Hensen JPA2 - Eindhoven Team 10 1400,00 --- 54
Daniel Wijnholds JPA1 - GVAC Team 03 1275,00 --- 40
Eline Timmerman MPA1 - Eindhoven Team 10 1100,00 --- 28
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 06 1300,00 --- 49
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 06 800,00 --- 7
Emma van 't Westende MPA1 - AVGM Team 09 1200,00 --- 38
Emma Smit MPA1 - AVV Team 08 1025,00 --- 22
Emma Sleddens MPA2 - DES Team 12 DNS --- 0
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 06 1100,00 --- 28
Fieke van de Vijver MPA2 - GVAC Team 03 1300,00 --- 49
Finn Passchier JPA1 - AVGM Team 01 1325,00 --- 45
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 04 1225,00 --- 41
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 07 DNS --- 0
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 DNS --- 0
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 05 1050,00 --- 21
Gijs den Braven JPA2 - AVGM Team 05 1300,00 --- 43
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 05 1150,00 --- 33
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 07 DNS --- 0
Hannah Dijkman MPA2 - GVAC Team 03 1450,00 --- 68
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 09 1375,00 --- 58
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 07 1125,00 --- 26
Janne Meuken MPA1 - Eindhoven Team 10 1100,00 --- 28
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 04 1150,00 --- 29
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 1100,00 --- 24
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 04 DNS --- 0
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 1050,00 --- 21
Jori Schlangen JPA1 - Eindhoven Team 04 DNS --- 0
Joris van Hulst JPA2 - Eindhoven Team 10 DNS --- 0
Joris Koppens JPA1 - AVV Team 08 DNS --- 0
Kars Piket JPA1 - Eindhoven Team 04 DNS --- 0
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 1375,00 --- 51
Lars van Bruggen JPA1 - Eindhoven Team 10 1225,00 --- 35
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 DNS --- 0
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 03 1125,00 --- 31
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 06 1225,00 --- 41
Loes van Gaalen MPA1 - AVGM Team 01 1300,00 --- 49
Loes de Leeuw MPA1 - Eindhoven Team 10 1250,00 --- 43
Lucas Bongers JPA1 - Eindhoven Team 10 1225,00 --- 35
Luuk Matzinger JPA1 - AVV Team 11 1200,00 --- 33
Luuk van Gogh JPA1 - AVV Team 11 1175,00 --- 31
Lynn van Zandvoort MPA1 - AVGM Team 01 DNS --- 0
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 12 1325,00 --- 52
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 10 1375,00 --- 58
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 05 DNS --- 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 01 1475,00 --- 62
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 06 1325,00 --- 52
Naadir Twahir JPA2 - Eindhoven Team 04 1050,00 --- 21
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 01 800,00 --- 7
Noa Schoondermark JPA1 - FT67 Team 07 1125,00 --- 26
Noa Snijders MPA2 - Eindhoven Team 04 1225,00 --- 41
Noah van den Broek JPA2 - GVAC Team 03 1325,00 --- 45
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 05 1250,00 --- 43
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 08 1025,00 --- 22
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 12 1050,00 --- 24
Noor van I...n Schenau MPA1 - GVAC Team 03 1175,00 --- 35
Noortje van de Wall MPA2 - AVV Team 08 DNS --- 0
Philip Datema JPA1 - AVGM Team 01 1425,00 --- 56
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 12 1100,00 --- 28
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 01 1225,00 --- 35
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 06 1525,00 --- 68
Raquel Boerboom MPA2 - DES Team 12 1050,00 --- 24
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 1225,00 --- 35
Renee de Haan MPA2 - AVV Team 08 DNS --- 0
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 03 1300,00 --- 43
Renske Mols MPA1 - AVGM Team 05 1375,00 --- 58
Rik van den Berg JPA2 - AVV Team 08 DNS --- 0
Robert Abernethy JPA2 - Eindhoven Team 04 1250,00 --- 38
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 08 DNS --- 0
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 08 1300,00 --- 49
Sarike Beuk MPA1 - GVAC Team 03 DNS --- 0
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 05 1350,00 --- 48
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 07 DNS --- 0
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 01 DNS --- 0
Sterre Robben MPA2 - AVGM Team 01 1350,00 --- 55
Stijn van der Hoorn JPA2 - GVAC Team 03 1375,00 --- 51
Sylvie Dalessi MPA1 - AVV Team 08 DNS --- 0
Tess Kemner MPA1 - DES Team 12 1050,00 --- 24
Teun Liebrand JPA1 - Eindhoven Team 06 DNS --- 0
Thorben Segers JPA2 - GVAC Team 03 DNS --- 0
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 06 1375,00 --- 51
Tom de Ruiter JPA1 - GVAC Team 03 DNS --- 0
Tygo Scheepers JPA2 - AVGM Team 09 1250,00 --- 38
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 07 1425,00 --- 65
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 1175,00 --- 31
Wessel de Hoog JPA1 - AVV Team 11 1500,00 --- 65
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 1050,00 --- 21
Wouter Heezius JPA1 - AVV Team 08 DNS --- 0
Yael Gruell MPA2 - Eindhoven Team 10 1350,00 --- 55
Yana van Aarle MPA1 - Eindhoven Team 10 1325,00 --- 52
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 12 1225,00 --- 35
Youri Olislagers JPA1 - FT67 Team 07 1250,00 --- 38

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 11,2 --- 69
Alex Hartman MPA1 - DES Team 12 12,0 --- 65
Alex de Liefde JPA1 - Eindhoven Team 04 12,9 --- 44
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 05 11,8 --- 69
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 07 11,6 --- 72
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 04 13,2 --- 46
Bink Jacobs JPA1 - Eindhoven Team 10 13,0 --- 43
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 04 10,4 --- 83
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 DNS --- 0
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 09 13,9 --- 36
Cas Govers JPA2 - AVGM Team 09 12,5 --- 49
Casper van Haren JPA2 - Eindhoven Team 06 12,9 --- 44
Daan van Werde JPA1 - AVV Team 11 13,3 --- 39
Damian Verkooijen JPA2 - Reusel `69 Team 07 10,8 --- 76
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 10,7 --- 77
Daniel Hensen JPA2 - Eindhoven Team 10 9,7 --- 95
Daniel Wijnholds JPA1 - GVAC Team 03 11,1 --- 71
Eline Timmerman MPA1 - Eindhoven Team 10 12,7 --- 54
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 06 12,3 --- 60
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 06 13,2 --- 46
Emma van 't Westende MPA1 - AVGM Team 09 12,2 --- 62
Emma Smit MPA1 - AVV Team 08 14,8 --- 25
Emma Sleddens MPA2 - DES Team 12 DNS --- 0
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 06 12,8 --- 52
Fieke van de Vijver MPA2 - GVAC Team 03 12,0 --- 65
Finn Passchier JPA1 - AVGM Team 01 11,0 --- 72
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 04 10,9 --- 85
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 07 12,4 --- 59
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 11,0 --- 72
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 05 11,7 --- 61
Gijs den Braven JPA2 - AVGM Team 05 11,3 --- 67
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 05 13,4 --- 43
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 07 12,7 --- 47
Hannah Dijkman MPA2 - GVAC Team 03 11,8 --- 69
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 09 11,5 --- 74
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 07 12,3 --- 52
Janne Meuken MPA1 - Eindhoven Team 10 11,5 --- 74
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 04 11,0 --- 72
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 11,8 --- 60
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 04 14,5 --- 25
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 13,5 --- 36
Jori Schlangen JPA1 - Eindhoven Team 04 13,3 --- 39
Joris van Hulst JPA2 - Eindhoven Team 10 DNS --- 0
Joris Koppens JPA1 - AVV Team 08 11,9 --- 58
Kars Piket JPA1 - Eindhoven Team 04 12,4 --- 51
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 11,2 --- 69
Lars van Bruggen JPA1 - Eindhoven Team 10 15,2 --- 18
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 11,5 --- 64
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 03 13,1 --- 48
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 06 11,6 --- 72
Loes van Gaalen MPA1 - AVGM Team 01 11,0 --- 83
Loes de Leeuw MPA1 - Eindhoven Team 10 12,0 --- 65
Lucas Bongers JPA1 - Eindhoven Team 10 12,4 --- 51
Luuk Matzinger JPA1 - AVV Team 11 11,9 --- 58
Luuk van Gogh JPA1 - AVV Team 11 12,6 --- 48
Lynn van Zandvoort MPA1 - AVGM Team 01 DNS --- 0
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 12 10,6 --- 91
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 10 11,8 --- 69
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 05 DNS --- 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 01 11,3 --- 67
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 06 11,4 --- 76
Naadir Twahir JPA2 - Eindhoven Team 04 11,3 --- 67
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 01 17,6 --- 3
Noa Schoondermark JPA1 - FT67 Team 07 11,6 --- 63
Noa Snijders MPA2 - Eindhoven Team 04 11,4 --- 76
Noah van den Broek JPA2 - GVAC Team 03 10,6 --- 79
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 05 10,5 --- 93
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 08 14,3 --- 31
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 12 12,6 --- 55
Noor van I...n Schenau MPA1 - GVAC Team 03 13,5 --- 42
Noortje van de Wall MPA2 - AVV Team 08 12,0 --- 65
Philip Datema JPA1 - AVGM Team 01 10,7 --- 77
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 12 13,1 --- 48
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 01 11,8 --- 60
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 06 10,8 --- 76
Raquel Boerboom MPA2 - DES Team 12 12,8 --- 52
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 11,2 --- 69
Renee de Haan MPA2 - AVV Team 08 12,5 --- 57
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 03 12,0 --- 57
Renske Mols MPA1 - AVGM Team 05 12,6 --- 55
Rik van den Berg JPA2 - AVV Team 08 15,4 --- 16
Robert Abernethy JPA2 - Eindhoven Team 04 12,7 --- 47
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 08 13,3 --- 45
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 08 11,1 --- 81
Sarike Beuk MPA1 - GVAC Team 03 12,5 --- 57
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 05 11,3 --- 67
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 07 12,7 --- 54
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 01 16,1 --- 13
Sterre Robben MPA2 - AVGM Team 01 11,5 --- 74
Stijn van der Hoorn JPA2 - GVAC Team 03 11,8 --- 60
Sylvie Dalessi MPA1 - AVV Team 08 DNS --- 0
Tess Kemner MPA1 - DES Team 12 11,8 --- 69
Teun Liebrand JPA1 - Eindhoven Team 06 13,1 --- 41
Thorben Segers JPA2 - GVAC Team 03 DNS --- 0
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 12,0 --- 57
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 06 14,6 --- 24
Tom de Ruiter JPA1 - GVAC Team 03 14,2 --- 28
Tygo Scheepers JPA2 - AVGM Team 09 11,0 --- 72
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 07 11,4 --- 76
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 11,8 --- 60
Wessel de Hoog JPA1 - AVV Team 11 10,7 --- 77
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 11,5 --- 64
Wouter Heezius JPA1 - AVV Team 08 11,9 --- 58
Yael Gruell MPA2 - Eindhoven Team 10 11,2 --- 80
Yana van Aarle MPA1 - Eindhoven Team 10 11,8 --- 69
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 12 11,8 --- 60
Youri Olislagers JPA1 - FT67 Team 07 13,2 --- 40

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 16,50 --- 57
Alex Hartman MPA1 - DES Team 12 18,50 --- 76
Alex de Liefde JPA1 - Eindhoven Team 04 15,50 --- 53
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 05 15,50 --- 61
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 07 14,50 --- 55
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 04 9,50 --- 30
Bink Jacobs JPA1 - Eindhoven Team 10 11,50 --- 35
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 04 20,50 --- 76
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 19,00 --- 69
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 09 10,00 --- 33
Cas Govers JPA2 - AVGM Team 09 15,00 --- 50
Casper van Haren JPA2 - Eindhoven Team 06 14,50 --- 48
Daan van Werde JPA1 - AVV Team 11 13,50 --- 44
Damian Verkooijen JPA2 - Reusel `69 Team 07 14,50 --- 48
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 17,50 --- 62
Daniel Hensen JPA2 - Eindhoven Team 10 13,50 --- 44
Daniel Wijnholds JPA1 - GVAC Team 03 16,50 --- 57
Eline Timmerman MPA1 - Eindhoven Team 10 12,00 --- 43
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 06 15,00 --- 58
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 06 8,50 --- 25
Emma van 't Westende MPA1 - AVGM Team 09 11,00 --- 38
Emma Smit MPA1 - AVV Team 08 13,50 --- 50
Emma Sleddens MPA2 - DES Team 12 15,50 --- 61
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 06 15,50 --- 61
Fieke van de Vijver MPA2 - GVAC Team 03 11,50 --- 40
Finn Passchier JPA1 - AVGM Team 01 17,50 --- 62
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 04 16,00 --- 63
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 07 14,50 --- 55
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 21,00 --- 78
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 05 17,50 --- 62
Gijs den Braven JPA2 - AVGM Team 05 17,50 --- 62
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 05 11,00 --- 38
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 07 15,00 --- 50
Hannah Dijkman MPA2 - GVAC Team 03 12,50 --- 45
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 09 12,00 --- 43
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 07 10,50 --- 30
Janne Meuken MPA1 - Eindhoven Team 10 11,00 --- 38
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 04 12,00 --- 37
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 17,50 --- 62
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 04 8,00 --- 20
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 13,00 --- 41
Jori Schlangen JPA1 - Eindhoven Team 04 10,50 --- 30
Joris van Hulst JPA2 - Eindhoven Team 10 DNS --- 0
Joris Koppens JPA1 - AVV Team 08 15,00 --- 50
Kars Piket JPA1 - Eindhoven Team 04 13,00 --- 41
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 18,00 --- 64
Lars van Bruggen JPA1 - Eindhoven Team 10 12,50 --- 39
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 12,50 --- 39
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 03 11,50 --- 40
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 06 14,00 --- 53
Loes van Gaalen MPA1 - AVGM Team 01 13,50 --- 50
Loes de Leeuw MPA1 - Eindhoven Team 10 12,00 --- 43
Lucas Bongers JPA1 - Eindhoven Team 10 15,00 --- 50
Luuk Matzinger JPA1 - AVV Team 11 15,50 --- 53
Luuk van Gogh JPA1 - AVV Team 11 16,00 --- 55
Lynn van Zandvoort MPA1 - AVGM Team 01 14,00 --- 53
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 12 19,50 --- 82
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 10 15,00 --- 58
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 05 13,00 --- 48
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 01 17,00 --- 59
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 06 17,50 --- 71
Naadir Twahir JPA2 - Eindhoven Team 04 13,00 --- 41
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 01 7,00 --- 18
Noa Schoondermark JPA1 - FT67 Team 07 10,00 --- 28
Noa Snijders MPA2 - Eindhoven Team 04 12,50 --- 45
Noah van den Broek JPA2 - GVAC Team 03 20,50 --- 76
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 05 21,00 --- 90
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 08 16,00 --- 63
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 12 13,50 --- 50
Noor van I...n Schenau MPA1 - GVAC Team 03 12,50 --- 45
Noortje van de Wall MPA2 - AVV Team 08 16,50 --- 66
Philip Datema JPA1 - AVGM Team 01 17,50 --- 62
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 12 11,50 --- 40
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 01 12,50 --- 39
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 06 15,00 --- 50
Raquel Boerboom MPA2 - DES Team 12 19,50 --- 82
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 15,00 --- 50
Renee de Haan MPA2 - AVV Team 08 14,50 --- 55
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 03 18,50 --- 66
Renske Mols MPA1 - AVGM Team 05 14,00 --- 53
Rik van den Berg JPA2 - AVV Team 08 13,50 --- 44
Robert Abernethy JPA2 - Eindhoven Team 04 9,50 --- 26
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 08 13,50 --- 50
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 08 18,00 --- 74
Sarike Beuk MPA1 - GVAC Team 03 12,00 --- 43
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 05 16,50 --- 57
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 07 13,00 --- 48
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 01 12,00 --- 43
Sterre Robben MPA2 - AVGM Team 01 14,50 --- 55
Stijn van der Hoorn JPA2 - GVAC Team 03 15,00 --- 50
Sylvie Dalessi MPA1 - AVV Team 08 DNS --- 0
Tess Kemner MPA1 - DES Team 12 16,50 --- 66
Teun Liebrand JPA1 - Eindhoven Team 06 12,50 --- 39
Thorben Segers JPA2 - GVAC Team 03 DNS --- 0
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 17,00 --- 59
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 06 11,50 --- 35
Tom de Ruiter JPA1 - GVAC Team 03 11,00 --- 33
Tygo Scheepers JPA2 - AVGM Team 09 20,00 --- 73
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 07 16,00 --- 63
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 13,00 --- 41
Wessel de Hoog JPA1 - AVV Team 11 19,00 --- 69
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 19,00 --- 69
Wouter Heezius JPA1 - AVV Team 08 17,00 --- 59
Yael Gruell MPA2 - Eindhoven Team 10 14,00 --- 53
Yana van Aarle MPA1 - Eindhoven Team 10 13,00 --- 48
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 12 16,00 --- 55
Youri Olislagers JPA1 - FT67 Team 07 12,00 --- 37

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

<
Naam Team ResOBPPunten totaal
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 26,50 --- 65
Alex Hartman MPA1 - DES Team 12 15,50 --- 33
Alex de Liefde JPA1 - Eindhoven Team 04 21,00 --- 46
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 05 17,00 --- 38
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 07 15,00 --- 31
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 04 26,00 --- 73
Bink Jacobs JPA1 - Eindhoven Team 10 20,00 --- 43
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 04 21,00 --- 46
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 26,00 --- 63
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 09 18,50 --- 44
Cas Govers JPA2 - AVGM Team 09 23,00 --- 53
Casper van Haren JPA2 - Eindhoven Team 06 18,00 --- 36
Daan van Werde JPA1 - AVV Team 11 15,50 --- 28
Damian Verkooijen JPA2 - Reusel `69 Team 07 20,50 --- 45
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 25,00 --- 60
Daniel Hensen JPA2 - Eindhoven Team 10 27,50 --- 68
Daniel Wijnholds JPA1 - GVAC Team 03 DNS --- 0
Eline Timmerman MPA1 - Eindhoven Team 10 11,00 --- 17
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 06 16,00