• 80m
  • 100m
  • 200m
  • 800m
  • 3000m
  • Speer
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Hidde Nijland AAV SISU 11,25 +0.9 m/s---
    2 Twan Ligtenberg AV Rijssen 11,53 +0.9 m/s---
    3 Jonah Schulten AV Iphitos 12,60 -1.6 m/s---
    4 Levi Elbertsen AV Rijssen 13,40 -1.6 m/s---

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior D

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Julian van den Belt AV Rijssen 28,93 -0.2 m/s---
    2 Tygo Willems ATNY 29,20 -0.2 m/s---

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Niek Nijman AV Rijssen 2:21,49 2:24,00
    2 Max Swabedissen AV Rijssen 2:23,04 2:26,00
    3 Chris Lassche AV Rijssen 2:35,44 ---
    4 Twan Vossebelt AV Rijssen 2:37,27 2:36,00
    5 Twan Willemsen ASV 2:46,20 3:41,00
    6 Hidde Nijland AAV SISU 3:02,10 ---

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    Wouter Seppenwoolde ATNY DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Hidde Nijland AAV SISU 26,55 20,55 X 26,55 ---
    2 Twan Ligtenberg AV Rijssen 24,34 25,43 26,28 26,28 23,43
    3 Jonah Schulten AV Iphitos 26,18 22,95 23,43 26,18 ---
    4 Tygo Willems ATNY 25,66 25,94 24,29 25,94 ---
    5 Jesse Mulder AC TION 22,33 24,03 23,89 24,03 ---
    6 Tim ter Linde AC TION 19,57 16,52 20,73 20,73 ---
    7 Levi Elbertsen AV Rijssen 17,55 18,68 16,83 18,68 ---
    8 Elijah Rombouts MPM 13,79 15,93 13,95 15,93 ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Jesse Mulder AC TION 16,24 17,99 22,16 22,16 ---
    2 Tim ter Linde AC TION 16,02 X 19,57 19,57 ---
    3 Elijah Rombouts MPM 17,05 16,64 17,28 17,28 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Twan Ligtenberg AV Rijssen 9,33 10,22 10,46 10,46 10,10
    2 Hidde Nijland AAV SISU 7,95 8,34 8,34 8,34 ---
    3 Otis Boswerger MPM 7,23 6,41 7,51 7,51 ---
    4 Jesse Mulder AC TION 6,79 X 6,42 6,79 ---
    5 Elijah Rombouts MPM X 6,19 6,07 6,19 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Twan Ligtenberg AV Rijssen 1,35 1,45

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Julian van den Belt AV Rijssen 4,65 4,57 4,43 4,32 X 4,19 4,65 4,68
    2 Tygo Willems ATNY 4,18 3,99 4,15 4,25 4,23 4,23 4,25 ---
    3 Otis Boswerger MPM X 3,57 X 3,25 3,81 3,63 3,81 ---
    4 Jonah Schulten AV Iphitos 3,62 3,58 3,80 X X X 3,80 ---
    5 Levi Elbertsen AV Rijssen X 3,17 3,32 3,17 X X 3,32 ---