• 100m
  • 200m
  • 800m
  • 3000m
  • Speer
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Carmen Riehemann Duitsland 13,35 -2.0 m/s12,84
    2 Noëlle Vennemann Enschede 13,44 -2.0 m/s13,19
    3 Anna Oosterwegel DVTR 13,63 -2.0 m/s---
    4 Tosca Oudshoorn Haaksbergen 14,34 -2.0 m/s---
    5 Moniek Timmer ATNY 14,74 -2.0 m/s14,30
    6 Marjolein Klaren MPM 15,06 -2.0 m/s14,40
    Noelle Vennemann MPM DNS 13,09

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Carmen Riehemann Duitsland 26,29 -0.3 m/s26,25
    2 Noelle Vennemann MPM 27,39 -0.3 m/s26,50
    3 Tosca Oudshoorn Haaksbergen 27,49 -0.3 m/s28,10
    4 Anna Oosterwegel DVTR 27,85 -0.9 m/s29,40
    5 Margo Schippers AV Rijssen 29,00 -1.0 m/s---
    Noëlle Vennemann Enschede DNS 27,68

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:28,33 2:31,60
    2 Amber van Mourik ASV 2:38,21 2:39,00
    3 Esmee Marsman AV Salland 2:39,06 2:39,37
    Wies Jacobs AAV SISU DNS ---

    Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Elke Pronk ATNY 10:27,73 ---

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Stéphanie Kok AV Argo 28,44 26,65 28,67 29,46 29,46 ---
    2 Kayleigh Hammink AAV SISU 22,56 23,01 21,96 24,18 24,18 ---
    3 Yara Kramer AV Salland X 22,97 X 23,45 23,45 ---
    Wies Jacobs AAV SISU - DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Yara Kramer AV Salland 27,25 X 25,46 28,39 29,32 28,49 29,32 ---
    2 Stéphanie Kok AV Argo X 23,97 22,47 22,64 X 22,85 23,97 ---
    3 Kayleigh Hammink AAV SISU 15,13 15,14 14,34 15,55 X 14,15 15,55 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Yara Kramer AV Salland 10,40 10,65 10,02 10,44 10,06 10,25 10,65 ---
    2 Marjolein Klaren MPM 8,90 8,92 8,85 9,07 X 8,66 9,07 ---
    3 Moniek Timmer ATNY 6,75 6,79 7,72 7,11 5,89 6,23 7,72 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Margo Schippers AV Rijssen 4,58 X X 4,71 4,87 4,80 4,87 5,17
    2 Marjolein Klaren MPM 3,79 4,18 X 4,07 X 4,18 4,18 ---
    3 Moniek Timmer ATNY 4,18 3,98 X 4,07 3,91 X 4,18 ---