Uitslagen Baancircuit Heer en Meester

Jongens Junior A - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Sem Verwey AV Hylas 11,62 m/s
11,69
2 Lukas Frings Duitsland 11,76 m/s
11,64
3 Mark Roosien AV Hylas 11,92 +1.4 m/s
11,90
4 Jim Houtenbos AV Hylas 14,03 +0.3 m/s
14,00
Sten van der Moer Castricum DNS 12,97



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Sem Verwey AV Hylas 23,37 +0.7 m/s
23,40
2 Lukas Frings Duitsland 23,66 +0.7 m/s
23,24
3 Mark Roosien AV Hylas 24,47 +0.8 m/s
24,02
4 Erik Heijink AV Hylas 25,01 +0.9 m/s
25,50
Sten van der Moer Castricum DNS ---
Koen Oostinga AV Hylas DNS ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Erik Heijink AV Hylas 2:22,25 DNS



Jongens Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Martijn Kroes AV NOVA 1,90 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Ver OBP
Sten van der Moer Castricum DNS ---



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 200mHPunten totaal
1 Karsten de Roo AV Hylas 33,24 1



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Joep Merx Duitsland 11,58 m/s
11,78
2 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,59 +1.4 m/s
12,00
3 Mark Dekker AV Hylas 12,04 +1.4 m/s
12,28
4 Maël Kramer AV Hylas 12,30 +1.1 m/s
12,67
5 Thomas Weijers HLLM 12,33 +1.4 m/s
12,40
6 Jaris Lanzendörfer Duitsland 12,46 +1.1 m/s
12,53
7 Dylan Langeveld DEM 13,27 m/s---
8 Wil Mok SAV 13,49 +0.4 m/s
13,50
9 Thijm van Logchem DKEV 14,91 m/s---
Mats Beentjes DEM DNS ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Maarten Emmaneel AV NOVA 23,91 +0.8 m/s
24,00
2 Joep Merx Duitsland 24,44 +0.7 m/s
23,90
3 Mark Dekker AV Hylas 24,84 +0.8 m/s
25,07
4 Jaris Lanzendörfer Duitsland 25,24 +0.8 m/s
24,86
5 Maël Kramer AV Hylas 25,37 +0.9 m/s
26,00
6 Thomas Weijers HLLM 25,66 +0.2 m/s---
7 Lucas Schram Castricum 27,16 +0.6 m/s---
8 Luca van Diepen AV Lycurgus 27,18 +0.9 m/s
27,10
9 Nathan Kramer AV Hylas 28,74 +0.8 m/s
29,00



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Djoao Lobles SV Noordkop 1:57,62
1:59,43
2 Luca van Diepen AV Lycurgus 2:15,51
2:08,00
3 Thomas Weijers HLLM 2:25,19
2:25,00
4 Steven de Moel AV NOVA 2:25,70
2:29,00
5 Olav Mulder AV Hylas 2:28,05 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Tom Hoogeboom AV NOVA 9:22,04
9:02,00
2 Angelo Visser NEAV 10:14,16
10:20,00



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Max Guit AV Edam 9,66 ---
2 Jaris Lanzendörfer Duitsland 8,09 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Dylan Langeveld DEM 39,00 ---
2 Max Guit AV Edam 26,09 ---
3 Erick Könst AV Haarlem 24,99 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Olav Mulder AV Hylas 1,55 ---
2 Jeroen van het Hof AV Edam 1,50 ---
3 Erick Könst AV Haarlem 1,40 ---
4 Thijm van Logchem DKEV 1,30 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Wil Mok SAV 4,94 m/s
4,94
2 Lucas Schram Castricum 4,74 m/s---
3 Nathan Kramer AV Hylas 4,34 m/s
4,04
Mats Beentjes DEM DNS ---



Masters Mannen - Meerkamp

# Naam Categorie 200mHPunten totaal
1 Matthijs de Groot AV NOVA M35 29,98 2
2 Bart van Rookhuizen DEM M50 30,04 1



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Categorie 100m OBP
1 Robert Moen DEM M50 12,18 m/s
11,74
2 Stefan den Harder Phanos M40 12,58 +1.1 m/s
12,80
3 Erik Langeveld DEM M45 13,01 +0.4 m/s
13,13
4 Bart van Rookhuizen DEM M50 13,22 +1.1 m/s
12,99
5 Frank Stam Castricum M50 13,22 +1.1 m/s
13,12
6 Onno Waalewijn Phanos M70 16,32 +0.3 m/s
15,40
7 Pieter de Heer AV Hylas M65 18,41 +0.3 m/s
18,00
8 Theo List WRNG M60 23,04 +0.3 m/s
20,00



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Categorie 200m OBP
1 Stefan den Harder Phanos M40 25,50 +0.9 m/s
25,60
2 Erik Langeveld DEM M45 26,81 +0.9 m/s
26,86
3 Theo List WRNG M60 47,21 +0.6 m/s
37,40
Frank Stam Castricum M50 DNS 27,15



Masters Mannen - 800 meter

# Naam Categorie 800mOBP
1 Peter Jan Laverman AV Hylas M35 2:05,52
2:05,94
2 Daniël Hoenderdos SAV M35 2:15,80
2:14,80
3 Niels Schager AV 1923 M45 3:07,03
2:57,15



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam Categorie 3000mOBP
1 Frits van Twuyver SV Noordkop M45 11:51,24
11:40,00
2 Wim van der Poel AV Zaanland M65 14:05,18 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Jeffrey Wassenburg SV Noordkop M35 13,77 ---
2 Kees Aerts SV Noordkop M55 12,70
12,99
3 Frits Martens Hollandia M70 9,48 ---
4 Nico Ridder SV Noordkop M80 7,65 ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam Categorie SpeerOBP
1 Nico Ridder SV Noordkop M80 20,33 ---
2 Pieter de Heer AV Hylas M65 16,99 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam Categorie HoogOBP
1 Dennis Wit AV Hera M35 1,45 ---
2 Niels Schager AV 1923 M45 1,30
1,20
3 Onno Waalewijn Phanos M70 1,20
1,30



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Categorie Ver OBP
1 Tjerk Vos SV Noordkop M60 4,34 m/s
4,31
2 Onno Waalewijn Phanos M70 3,50 m/s---
3 Niels Schager AV 1923 M45 3,48 m/s
3,74
4 Marco Bouma Hollandia M45 3,11 m/s---



Masters Vrouwen - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Categorie 100m OBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus V35 13,68 m/s---
2 Simone Geel DEM V55 13,77 +0.4 m/s
13,80



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Categorie 200m OBP
1 Simone Geel DEM V55 28,42 +0.9 m/s
28,00



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam Categorie 800mOBP
1 Monique Le Blansch Hollandia V40 2:46,69
2:38,00



Masters Vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Marlies Bechthold Duitsland V50 10,92 ---
2 Ilona Zeilmaker AV Suomi V35 8,68 ---
3 Nel Pot-Schutte SV Noordkop V65 6,12 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam Categorie SpeerOBP
1 Ilona Zeilmaker AV Suomi V35 29,58 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam Categorie HoogOBP
1 Annette IJzer Castricum V40 1,25 ---



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Categorie Ver OBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus V35 5,02 m/s---
2 Annette IJzer Castricum V40 3,64 m/s---



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 200mHPunten totaal
1 Eline Koenz AV Trias 37,99 1



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Marloes Laan AV Trias 14,07 m/s---
2 Celeste Menso AV Suomi 14,38 +0.4 m/s
13,90



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Maud Feenstra AV Hera 29,13 +0.8 m/s
29,01
2 Laura Leijen DKEV 31,18 +0.6 m/s
32,10
Eline Koenz AV Trias DNS 26,00



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Jetske van Kampen AV Hylas 2:16,23
2:12,22
2 Laurien Bellens AV Hylas 2:37,43
2:26,80



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Laura Leijen DKEV 9,61 ---
2 Robin Post WRNG 9,08 ---
3 Johanna Giesen Duitsland 8,38 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Laura Leijen DKEV 31,68 ---
Robin Post WRNG DNS ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Marloes Laan AV Trias 1,50 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Celeste Menso AV Suomi 4,41 m/s
4,80



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 200mHPunten totaal
1 Manon Buter TAS `82 37,33 2
2 Kara Zwagemaker SAV DNF 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Ricarda Kutsch Duitsland 13,41 +0.4 m/s
13,43
2 Nina van Diepen AV Lycurgus 13,48 +0.4 m/s
13,32
3 Diewertje van Kampen AV Hylas 14,09 +0.3 m/s
14,70
4 Noa Brunt AV Hylas 14,22 +0.3 m/s
14,00
5 Franka Ortmanns Duitsland 14,31 +0.3 m/s
14,48
6 Ella Mosselman SAV 14,34 +0.3 m/s
14,10
7 Beyoncé Pina NEAV 14,47 +0.3 m/s
14,21
8 Michelle van Dorth AV Hylas 14,58 +0.3 m/s
14,51
9 Bernou van Dam Castricum 15,26 +0.3 m/s---
10 Nova Scheelings Castricum 15,46 +0.3 m/s---
11 Femke Drijfhout AV Lycurgus 15,88 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Ricarda Kutsch Duitsland 27,65 +0.9 m/s
27,55
2 Nina van Diepen AV Lycurgus 27,95 +0.9 m/s
27,10
3 Diewertje van Kampen AV Hylas 28,95 +0.8 m/s
28,50
4 Noa Brunt AV Hylas 29,09 +0.8 m/s
29,25
5 Leonie Keppel AV Hera 29,53 +0.8 m/s
29,00
6 Ella Mosselman SAV 29,63 +0.9 m/s
28,21
7 Beyoncé Pina NEAV 29,76 +0.2 m/s---
8 Laura Offermans Duitsland 31,29 +0.8 m/s
29,87
9 Dianne de Mooij AV Hera 31,98 +0.6 m/s
34,00
10 Femke Drijfhout AV Lycurgus 33,01 +0.2 m/s---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Fee Mok SAV 2:27,22
2:25,50
2 Annika Boogaard SAV 2:42,66
2:39,00
3 Kara Zwagemaker SAV 2:42,99
2:32,00
4 Meike Hartog AV Zaanland 2:45,82
2:39,00
5 Pipp Pauzenga Castricum 2:59,30 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Leonie Keppel AV Hera 11,57 ---
2 Kara Zwagemaker SAV 8,68 ---
3 Femke Guit AV Edam 7,31 ---
4 Indy Post AV Suomi 7,28
8,10
5 Pipp Pauzenga Castricum 6,52 ---
6 Franka Ortmanns Duitsland 6,21 ---
Mathilda Way Castricum DNS ---
Bernou van Dam Castricum DNS ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Noah Verduin TAS `82 26,29 ---
2 Femke Guit AV Edam 24,60 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Meike Hartog AV Zaanland 1,40 ---
2 Manon Buter TAS `82 1,40 ---
3 Mathilda Way Castricum 1,35 ---
4 Noah Verduin TAS `82 1,30 ---
5 Pipp Pauzenga Castricum 1,25 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Michelle van Dorth AV Hylas 4,65 m/s
4,82
2 Mathilda Way Castricum 3,84 m/s---
3 Bernou van Dam Castricum 3,82 m/s---
4 Nova Scheelings Castricum 3,55 m/s---



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 200mHPunten totaal
1 Rene Tijm AV NOVA 27,22 1



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 11,72 +1.1 m/s
13,00
2 Thomas Wollersheim AV 1923 11,85 +0.3 m/s---
3 Fabian Bechthold Duitsland 11,92 m/s
11,84
4 Kevin van Grieken SV Noordkop 11,99 +1.4 m/s
11,99
5 Jakob Giesen Duitsland 11,99 m/s
11,89
6 Jesse Smit AV NOVA 12,01 +1.4 m/s
11,89
7 Jonas Obe...elinghaus Duitsland 12,01 +1.4 m/s
11,93
8 Jaap de Wit DEM 12,10 m/s
11,70
9 Valentino Saparuwe AV Feniks 12,38 m/s---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Paul vd Gragt AV Hylas 23,59 +0.7 m/s
23,01
2 Thomas Wollersheim AV 1923 24,11 +0.6 m/s---
3 Jesse Smit AV NOVA 24,51 +0.7 m/s
23,80
4 Fabian Bechthold Duitsland 24,52 +0.7 m/s
23,88
5 Jaap de Wit DEM 25,09 +0.8 m/s
24,50
6 Rene Tijm AV NOVA 25,43 +0.8 m/s
24,00
7 Alex Vaars DKEV 26,16 +0.2 m/s---
8 Igor Mooij AV Suomi 26,47 +0.9 m/s
27,00
9 Bart Groeneveld AV Suomi 28,28 +0.2 m/s---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Rutger Keet SV Noordkop 1:58,21
1:57,00
2 Bouke Bouma AV Edam 1:59,73
1:57,09
3 Bram Berkhout AV NOVA 2:02,28
2:01,70
4 Ruben Alvarez Arias AV Hylas 2:09,86
2:00,00
5 Jonas Obe...elinghaus Duitsland 2:12,37
2:10,00
6 Mick van der Velden AV NOVA 2:14,72
2:15,00



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Thijs Mossel AV Edam 9:31,38
9:15,00
2 Ton Koning AV Edam 9:32,49
9:23,00
3 Reinier Wardenaar LGHN 9:43,99
9:50,00
4 Michiel Oussoren AV Edam 10:22,66
9:58,00



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Coen van der Geest WRNG 11,06
11,66
2 Bart Groeneveld AV Suomi 9,32 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Luka Liebrand Hollandia 45,51
51,09
2 Alexander ...ushchijer Duitsland 32,43 ---
3 Alex Vaars DKEV 30,68 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 1,80
1,85



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Hugo Vader AV NOVA 5,79 m/s
6,15
2 Jakob Giesen Duitsland 5,59 m/s---
3 Jasper Kroes AV NOVA 5,57 m/s---



Senioren vrouwen - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Mira Jacobs Duitsland 13,30 +0.4 m/s
13,15
2 Margy van der Veen Castricum 16,18 +0.3 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Floortje van Kampen AV Hylas 2:18,11
2:15,90
2 Daniëlle van Dorth AV Hylas 2:29,56
2:26,88



Senioren vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Zyna van de Poel De Spartaan 11,48 ---
2 Fiona Lindaya AV Hylas 8,60 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Zyna van de Poel De Spartaan 34,22 ---
2 Lisa Keuken AV PEC 1910 27,02 ---
3 Fiona Lindaya AV Hylas 22,61 ---
4 Margy van der Veen Castricum 12,68 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Tiana Dekker SV Noordkop 1,45 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Tiana Dekker SV Noordkop 4,81 m/s
5,02
2 Lisa Keuken AV PEC 1910 4,43 m/s---
3 Margy van der Veen Castricum 3,63 m/s---