Uitslagen Meerkamp Jongens Junior B

# Naam 200mHPunten totaal
1 Karsten de Roo AV Hylas 33,24 1

Uitslagen Meerkamp 200 meter horden Jongens Junior B

# Naam 200mH OBPPunten totaal
1 Karsten de Roo AV Hylas 33,24 +1.2 m/s
28,00
1

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam 100m OBP
1 Joep Merx Duitsland 11,58 m/s
11,78
2 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,59 +1.4 m/s
12,00
3 Mark Dekker AV Hylas 12,04 +1.4 m/s
12,28
4 Maël Kramer AV Hylas 12,30 +1.1 m/s
12,67
5 Thomas Weijers HLLM 12,33 +1.4 m/s
12,40
6 Jaris Lanzendörfer Duitsland 12,46 +1.1 m/s
12,53
7 Dylan Langeveld DEM 13,27 m/s---
8 Wil Mok SAV 13,49 +0.4 m/s
13,50
9 Thijm van Logchem DKEV 14,91 m/s---
Mats Beentjes DEM DNS ---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam 200m OBP
1 Maarten Emmaneel AV NOVA 23,91 +0.8 m/s
24,00
2 Joep Merx Duitsland 24,44 +0.7 m/s
23,90
3 Mark Dekker AV Hylas 24,84 +0.8 m/s
25,07
4 Jaris Lanzendörfer Duitsland 25,24 +0.8 m/s
24,86
5 Maël Kramer AV Hylas 25,37 +0.9 m/s
26,00
6 Thomas Weijers HLLM 25,66 +0.2 m/s---
7 Lucas Schram Castricum 27,16 +0.6 m/s---
8 Luca van Diepen AV Lycurgus 27,18 +0.9 m/s
27,10
9 Nathan Kramer AV Hylas 28,74 +0.8 m/s
29,00

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam 800mOBP
1 Djoao Lobles SV Noordkop 1:57,62
1:59,43
2 Luca van Diepen AV Lycurgus 2:15,51
2:08,00
3 Thomas Weijers HLLM 2:25,19
2:25,00
4 Steven de Moel AV NOVA 2:25,70
2:29,00
5 Olav Mulder AV Hylas 2:28,05 ---

Uitslagen 3000 meter Jongens Junior B

# Naam 3000mOBP
1 Tom Hoogeboom AV NOVA 9:22,04
9:02,00
2 Angelo Visser NEAV 10:14,16
10:20,00

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam KogelOBP
1 Max Guit AV Edam 9,66 ---
2 Jaris Lanzendörfer Duitsland 8,09 ---

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

# Naam SpeerOBP
1 Dylan Langeveld DEM 39,00 ---
2 Max Guit AV Edam 26,09 ---
3 Erick Könst AV Haarlem 24,99 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam HoogOBP
1 Olav Mulder AV Hylas 1,55 ---
2 Jeroen van het Hof AV Edam 1,50 ---
3 Erick Könst AV Haarlem 1,40 ---
4 Thijm van Logchem DKEV 1,30 ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam Ver OBP
1 Wil Mok SAV 4,94 m/s
4,94
2 Lucas Schram Castricum 4,74 m/s---
3 Nathan Kramer AV Hylas 4,34 m/s
4,04
Mats Beentjes DEM DNS ---