Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Flevo Delta JC AV Flevo Delta - JJC
Begeleider: Mark Mulder
8 6205
2 AV Athlos JC Team 1 AV Athlos - JJC
Begeleider: Robin Vliem
7 5486
3 Cialfo JC Cialfo - JJC
Begeleider: Fred van Gasteren
Jurylid: Fred van Gasteren
6 4695
4 EAC De Sperwers JC EAC De Sperwers - JJC
Begeleider: Vincent Wolters
Jurylid: Naam volgt later
6 4476
5 HAC `63 JC HAC `63 - JJC
Begeleider: Renate Hofstee
Jurylid: Stien Vondeling
7 4307
6 AV Nijkerk JC AV Nijkerk - JJC
Begeleider: Remco Rijerkerk
Jurylid: Han Meerleveld
6 4286
7 AV NOP JC AV NOP - JJC
Begeleider: Marleen Loman
Jurylid: Leon ten Klooster
4 3823
8 AV Zeewolde JC AV Zeewolde - JJC
Begeleider: Jan Witlam
5 3635
9 Isala `96 JC Isala `96 - JJC
Begeleider: Erjan Palland
Jurylid: Erjan Palland
5 3593
10 AV PEC 1910 JC Team 1 AV PEC 1910 - JJC
Begeleider: Dennis de Jong
Jurylid: Arjan Kruise
4 2418
11 AV Start `78 JC AV Start `78 - JJC
Begeleider: Bram Leemburg
Jurylid: Hendrika Geerders
1 1095
12 AV Athlos JC Team 2 AV Athlos - JJC 0 0
12 AV PEC 1910 JC Team 2 AV PEC 1910 - JJC 0 0

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 D'Sean Holaman SPWS EAC De Sperwers JC 12,10 -2.1 m/s11,91 808
2 Bas Schimmel Flevo Delta AV Flevo Delta JC 12,76 -1.0 m/s13,00 704
3 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JC Team 1 12,96 -2.1 m/s12,60 674
4 Daan van den Berg SPWS EAC De Sperwers JC 13,19 -1.1 m/s--- 641
5 Hidde de Wilde Cialfo Cialfo JC 13,38 -1.1 m/s--- 615
6 Auke-Marku...van Eunen AV NOP AV NOP JC 13,39 -0.5 m/s16,00 613
7 Bram van de Mars Cialfo Cialfo JC 13,65 -1.1 m/s--- 579
8 Marco Baas HAC `63 HAC `63 JC 13,79 -2.1 m/s--- 561
9 Romke Wielstra AV NOP AV NOP JC 13,86 -1.1 m/s15,10 552
10 Milan Luteijn HAC `63 HAC `63 JC 13,89 -1.0 m/s--- 548
11 Stijn ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 14,35 -1.1 m/s13,50 491
12 Ruben Dam AV Nijkerk AV Nijkerk JC 14,78 -1.1 m/s15,50 442
13 Jay Jagan AV Nijkerk AV Nijkerk JC 14,88 -0.5 m/s--- 431
14 Merijn Dekker AV Zeewolde AV Zeewolde JC 15,16 -2.1 m/s--- 400
15 Lucas Karenbeld AV Athlos AV Athlos JC Team 1 15,28 -0.5 m/s--- 388
16 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta JC 15,29 -1.0 m/s13,00 387
17 Roy Buikema HAC `63 HAC `63 JC 15,69 -1.1 m/s--- 0
18 Benjamin Ter Steeg Isala `96 Isala `96 JC 15,86 -1.0 m/s--- 329
19 Dawi van den Boogert AV Zeewolde AV Zeewolde JC 16,03 -1.1 m/s--- 313
20 Job Doornhof AV Athlos AV Athlos JC Team 1 16,55 -1.1 m/s--- 0
21 Wout de Vries SPWS EAC De Sperwers JC 16,57 -1.0 m/s--- 0
22 Timme van Beek AV Nijkerk AV Nijkerk JC 16,62 -1.1 m/s15,20 0
Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta JC DNS 13,20 0
Zeno de Boer AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 DNS 14,00 0
Luuk Geerders Start `78 AV Start `78 JC DNS --- 0

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:10,79 2:10,00 771
2 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:11,03 2:10,00 768
3 Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 JC 2:20,81 --- 653
4 David Koning AV Athlos AV Athlos JC Team 1 2:23,88 2:16,00 620
5 Niek ter Haar AV NOP AV NOP JC 2:28,25 2:35,00 576
6 Rick van der Meer AV Zeewolde AV Zeewolde JC 2:38,00 --- 486
7 Auke-Marku...van Eunen AV NOP AV NOP JC 2:38,88 2:35,00 478
8 Sam van Emmerik Cialfo Cialfo JC 2:40,67 --- 463
9 Bram Voors SPWS EAC De Sperwers JC 2:41,15 --- 459
10 Joëll Schaafsma AV Nijkerk AV Nijkerk JC 2:42,09 2:41,20 451
11 Milan Luteijn HAC `63 HAC `63 JC 2:42,95 --- 444
12 Jim van Emmerik Cialfo Cialfo JC 2:44,52 --- 432
13 Lucas Karenbeld AV Athlos AV Athlos JC Team 1 2:44,74 --- 430
14 Ruben Dam AV Nijkerk AV Nijkerk JC 2:47,50 3:01,70 408
15 Jouke Westerhof AV Zeewolde AV Zeewolde JC 2:49,70 --- 391
16 Wilbert Knol HAC `63 HAC `63 JC 2:57,00 --- 339
17 Wout de Vries SPWS EAC De Sperwers JC 3:08,28 --- 265
18 Ryan Bakker Flevo Delta AV Flevo Delta JC 3:10,02 3:10,00 0
19 Sylvan Cate ten HAC `63 HAC `63 JC 3:19,69 --- 0
Zeno de Boer AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 DNF 3:10,00 0

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 D'Sean Holaman SPWS EAC De Sperwers JC 14,65 -1.1 m/s15,19 0
2 Romke Wielstra AV NOP AV NOP JC 16,09 -1.1 m/s16,62 0
3 Marc van Engelen AV Athlos AV Athlos JC Team 1 16,11 -3.7 m/s16,00 0
4 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta JC 17,03 -3.7 m/s16,00 0
5 Niels Wijngaard SPWS EAC De Sperwers JC 17,86 -2.4 m/s18,60 0
6 Robin van der Stege Flevo Delta AV Flevo Delta JC 18,51 -1.8 m/s18,00 0
7 Merijn Dekker AV Zeewolde AV Zeewolde JC 19,52 -2.4 m/s--- 0
8 Geert van der Hulst Cialfo Cialfo JC 19,73 -3.7 m/s--- 0
9 Marco Baas HAC `63 HAC `63 JC 19,78 -0.7 m/s--- 0
10 Jesper Dijksma AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 19,99 -1.1 m/s17,50 0
11 Loek Wennekes AV Nijkerk AV Nijkerk JC 20,30 -2.4 m/s--- 0
12 Willem Bos AV NOP AV NOP JC 20,84 -3.7 m/s20,67 0
13 Jay Jagan AV Nijkerk AV Nijkerk JC 20,95 -2.4 m/s--- 0
14 Stijn Dijkman SPWS EAC De Sperwers JC 21,00 -0.7 m/s--- 0
15 Benjamin Ter Steeg Isala `96 Isala `96 JC 21,64 -1.8 m/s--- 0
16 Lucas Karenbeld AV Athlos AV Athlos JC Team 1 21,72 -0.7 m/s--- 0
17 Bart Koster HAC `63 HAC `63 JC 22,09 -2.4 m/s--- 0
18 Dawi van den Boogert AV Zeewolde AV Zeewolde JC 22,19 -1.8 m/s--- 0
19 Jeremey van Staveren Isala `96 Isala `96 JC 22,34 -2.4 m/s--- 0
20 Jim van Emmerik Cialfo Cialfo JC 22,39 -2.4 m/s--- 0
Brend Baak Flevo Delta AV Flevo Delta JC DQ 16,50 0

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Brend Baak Flevo Delta AV Flevo Delta JC 38,24 --- 616
2 Robin van der Stege Flevo Delta AV Flevo Delta JC 35,05 --- 0
3 Marc van Engelen AV Athlos AV Athlos JC Team 1 33,77 --- 552
4 Joëll Schaafsma AV Nijkerk AV Nijkerk JC 32,69 34,53 536
5 Julian ten Hove Isala `96 Isala `96 JC 32,56 --- 534
6 Sven de Vries AV Zeewolde AV Zeewolde JC 27,53 --- 456
7 Hidde de Wilde Cialfo Cialfo JC 24,12 --- 399
8 Daan van den Berg SPWS EAC De Sperwers JC 23,20 --- 383
9 Bram Voors SPWS EAC De Sperwers JC 20,83 --- 0
10 Bas van de Horst AV Athlos AV Athlos JC Team 1 19,35 --- 0
11 Niek ter Haar AV NOP AV NOP JC 18,33 --- 292
12 Jouke Westerhof AV Zeewolde AV Zeewolde JC 18,05 --- 0
13 Roy Buikema HAC `63 HAC `63 JC 17,29 --- 271
14 Lourens Aanen AV Nijkerk AV Nijkerk JC 15,56 15,21 0
15 Jeremey van Staveren Isala `96 Isala `96 JC 13,58 --- 0
16 Sylvan Cate ten HAC `63 HAC `63 JC 12,48 --- 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 D'Sean Holaman SPWS EAC De Sperwers JC 5,65 +0.1 m/s--- 746
2 Joëll Schaafsma AV Nijkerk AV Nijkerk JC 4,84 -1.5 m/s4,91 589
3 Rick Staring Flevo Delta AV Flevo Delta JC 4,78 +2.0 m/s--- 576
4 Robin Schafthuizen AV Athlos AV Athlos JC Team 1 4,76 +0.4 m/s--- 572
5 Niels Wijngaard SPWS EAC De Sperwers JC 4,44 +0.0 m/s--- 0
6 Jesper Dijksma AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 4,39 -1.6 m/s--- 496
7 Luuk Geerders Start `78 AV Start `78 JC 4,27 +1.6 m/s--- 472
8 Bart Koster HAC `63 HAC `63 JC 4,13 +0.1 m/s--- 444
9 Stijn ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 4,04 +0.4 m/s--- 0
10 Willem Bos AV NOP AV NOP JC 3,96 -1.9 m/s--- 410
11 Merijn Dekker AV Zeewolde AV Zeewolde JC 3,92 -0.1 m/s--- 402
12 Lars Mulder HAC `63 HAC `63 JC 3,90 -2.0 m/s--- 0
13 Geert van der Hulst Cialfo Cialfo JC 3,86 +0.3 m/s--- 390
14 Job Doornhof AV Athlos AV Athlos JC Team 1 3,52 -1.5 m/s--- 0
15 Xander Stegerman Isala `96 Isala `96 JC 3,51 -2.0 m/s--- 320
16 Dawi van den Boogert AV Zeewolde AV Zeewolde JC 3,45 -1.7 m/s--- 0
17 Tom Bloemberg Flevo Delta AV Flevo Delta JC 3,37 -1.1 m/s--- 0
18 Timme van Beek AV Nijkerk AV Nijkerk JC 3,22 -1.9 m/s3,08 0
Dax van Meurs Cialfo Cialfo JC DNS --- 0