• Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Lycurgus JC Team 1 AV Lycurgus - JJC
    Begeleider: Edwin Deumers
    8 7979
    2 AV Hollandia JC AV Hollandia - JJC
    Begeleider: Edwin Ellis
    Jurylid: Joost Daalhuisen
    9 6361
    3 DEM JC DEM - JJC
    Begeleider: Rob Boellaard
    7 6184
    4 AV Lycurgus JC Team 2 AV Lycurgus - JJC
    Begeleider: Vincent Plomp
    8 6009
    5 AV Trias JC AV Trias - JJC
    Begeleider: S.Ootjers
    Jurylid: Maud Ackermans
    8 5996
    6 AAC JC AAC - JJC 5 4270
    7 AV Suomi JC AV Suomi - JJC
    Begeleider: Arthur Wilbie
    Jurylid: Dhr. Zaagsma
    6 3341
    8 KAV Holland JC KAV Holland - JJC
    Begeleider: Bart Taag
    Jurylid: Bart Taag
    4 2878
    9 AV Zaanland JC AV Zaanland - JJC
    Begeleider: Femke
    Jurylid: Wim v.d. Poel
    1 1340

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Gino van Wijk AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 17,12 +2.2 m/s17,90 925
    2 Enzo Meerstra Hollandia AV Hollandia JC 18,31 +0.6 m/s--- 786
    3 Sion Meijers AAC AAC JC 18,32 +2.2 m/s19,73 785
    4 Mees Tuijn AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 18,89 +2.8 m/s--- 725
    5 Ole Van Tiel AV Trias AV Trias JC 19,10 +2.8 m/s--- 704
    6 Twan Deumers AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 19,11 +2.2 m/s19,69 0
    7 Darren Bleeker Hollandia AV Hollandia JC 19,68 +0.6 m/s--- 648
    8 Rick van der Veen AV Zaanland AV Zaanland JC 19,79 +1.1 m/s--- 638
    9 Roy van der Meer KAV Holland KAV Holland JC 19,81 +1.1 m/s--- 636
    10 Noa Struyve DEM DEM JC 20,28 +2.2 m/s21,05 593
    11 Kem Herrema AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 20,43 +2.8 m/s--- 580
    12 Michel Laanbroek KAV Holland KAV Holland JC 20,70 +1.1 m/s--- 557
    13 Lukas Vijn AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 21,15 +2.8 m/s--- 520
    14 Melvin Duineveld DEM DEM JC 21,56 +2.2 m/s23,50 487
    15 Jasper van... Wetering AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 21,73 +2.8 m/s--- 0
    16 Kay Menso AV Suomi AV Suomi JC 21,91 +1.1 m/s--- 460
    17 Stijn Groot AV Trias AV Trias JC 22,92 +0.6 m/s--- 387
    18 Martijn van de Laar KAV Holland KAV Holland JC 25,01 +1.1 m/s--- 0
    Rayman Hoogkamer AV Suomi AV Suomi JC DNS --- 0
    Mees Offerhaus Hollandia AV Hollandia JC DNS --- 0
    Robin Almekinders AAC AAC JC DNS --- 0
    Timo Karreman DEM DEM JC DNS 21,05 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Twan Deumers AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 2:13,41 2:17,71 739
    2 Luca van Diepen AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 2:13,49 2:10,94 738
    3 Darren Bleeker Hollandia AV Hollandia JC 2:17,55 2:22,75 690
    4 Seb Wals AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 2:19,39 2:28,10 669
    5 Piet van Vuuren DEM DEM JC 2:19,42 2:22,68 669
    6 Quinten van Delft Hollandia AV Hollandia JC 2:21,22 2:20,02 649
    7 Lukas Vijn AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 2:21,89 2:24,41 642
    8 Hundi Bulcha AAC AAC JC 2:26,93 --- 589
    9 Arend Plomp AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 2:27,34 2:30,15 0
    10 Joran van der Stoep DEM DEM JC 2:35,09 2:33,72 512
    11 Sijvert Commandeur AV Trias AV Trias JC 2:37,76 --- 488
    12 Robin Koning AV Trias AV Trias JC 2:41,46 --- 457
    13 Sven Turenhout AV Suomi AV Suomi JC 3:06,95 --- 274
    14 Jord Steltenpool Hollandia AV Hollandia JC 3:38,24 --- 0
    Teun Hoek AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 DNS 2:33,46 0
    Rick Thomasse AV Trias AV Trias JC DNS --- 0
    Robin Almekinders AAC AAC JC DNS --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Timme Koster AV Trias AV Trias JC 14,27 +0.9 m/s14,70 800
    2 Jelle Schaap DEM DEM JC 15,19 +0.9 m/s15,23 708
    3 Harm Janssens AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 15,43 +0.9 m/s16,16 685
    4 Gino van Wijk AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 15,93 +0.9 m/s16,12 641
    5 Ole Van Tiel AV Trias AV Trias JC 15,98 +0.9 m/s16,83 637
    6 Darren Bleeker Hollandia AV Hollandia JC 16,25 +2.0 m/s--- 614
    7 Seb Wals AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 18,32 +0.1 m/s18,62 462
    8 Joran van der Stoep DEM DEM JC 18,94 +0.1 m/s20,80 424
    9 Bart Kneppers AV Suomi AV Suomi JC 19,01 +2.0 m/s--- 419
    10 Mees Offerhaus Hollandia AV Hollandia JC 19,52 +0.1 m/s19,89 389
    11 Arend Plomp AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 19,62 +0.1 m/s19,41 384
    Rayman Hoogkamer AV Suomi AV Suomi JC DNS --- 0
    Teun Hoek AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 DNS 18,57 0
    Martijn Spaans AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 DNS --- 0
    Stijn Groot AV Trias AV Trias JC DNS 18,30 0
    Robin Almekinders AAC AAC JC DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sam van Dijk AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 35,23 --- 573
    2 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 33,92 --- 0
    3 Teun de Koning AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 33,38 --- 546
    4 Sijvert Commandeur AV Trias AV Trias JC 28,71 --- 475
    5 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 27,25 --- 0
    6 Roy van der Meer KAV Holland KAV Holland JC 26,70 --- 442
    7 Sonny Meijers AAC AAC JC 25,06 31,18 415
    8 Yoeri Meftah AAC AAC JC 23,66 22,18 0
    9 Lars Brouwer AV Trias AV Trias JC 22,49 --- 0
    10 Melvin Duineveld DEM DEM JC 22,15 --- 364
    11 Gio Rolie Hollandia AV Hollandia JC 21,97 --- 361
    12 Michel Laanbroek KAV Holland KAV Holland JC 21,48 --- 0
    13 Jorrit de Ligt AV Suomi AV Suomi JC 19,20 --- 309
    14 Bart Kneppers AV Suomi AV Suomi JC 16,88 --- 0
    15 Duncan van Ling DEM DEM JC 16,46 --- 0
    16 Jelmer Sneekes Hollandia AV Hollandia JC 15,64 --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jelle Schaap DEM DEM JC 5,60 +0.4 m/s--- 736
    2 Sion Meijers AAC AAC JC 5,37 +0.0 m/s5,24 693
    3 Mees Tuijn AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 4,97 +1.5 m/s--- 615
    4 Timme Koster AV Trias AV Trias JC 4,89 +0.4 m/s--- 599
    5 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 4,38 +0.8 m/s--- 0
    6 Christiaan Barens AV Suomi AV Suomi JC 4,18 +2.0 m/s--- 454
    7 Jasper van... Wetering AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 3,98 +0.0 m/s--- 414
    8 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Holland JC 3,88 +1.8 m/s--- 394
    9 Jukka John Hollandia AV Hollandia JC 3,86 +1.4 m/s--- 390
    10 Jord Steltenpool Hollandia AV Hollandia JC 3,66 +3.1 m/s--- 0
    11 Jerry Koning AV Trias AV Trias JC 3,62 +0.9 m/s--- 0
    12 Martijn van de Laar KAV Holland KAV Holland JC 3,29 +0.8 m/s--- 0
    Rayman Hoogkamer AV Suomi AV Suomi JC DNS --- 0
    Martijn Spaans AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 DNS --- 0
    Timo Karreman DEM DEM JC DNS --- 0