Uitslagen Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 3 [2017]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Job Visscher Spado JC Team 1 12,12 +3.3 m/s12,35 805
2 Marvin Lamers THOR JC 12,23 +3.3 m/s12,54 787
3 Jonathan Dobbelaar AV Scheldesport JC 12,45 +3.3 m/s12,54 751
4 Mathijs Verbeek Spado JC Team 1 12,61 +3.3 m/s12,55 726
5 Chris Wieles AV Scheldesport JC 12,66 +3.3 m/s12,90 719
6 Mees Verbrugge AV `56 JC Team 1 12,88 +4.2 m/s13,51 686
7 Kaj Hoornweg Spado JC Team 1 12,91 +4.2 m/s13,54 0
8 Jos Aardoom AV Groene Ster JC 12,92 +3.3 m/s--- 680
9 Oliver Proper AV Groene Ster JC 13,06 +6.3 m/s--- 660
10 Niek van Belzen AV `56 JC Team 1 13,48 +4.2 m/s14,01 601
11 Mark de Bloeme ARV Achilles JC 13,54 +3.3 m/s--- 593
12 Nathan de Zeeuw AV Scheldesport JC 13,66 +4.2 m/s14,31 0
13 Tim de Bruijn RK HAV JC 13,93 +3.3 m/s11,49 543
14 Ivo de Wit Spado JC Team 2 14,37 +6.3 m/s14,91 489
15 Gijs Machielse THOR JC 14,48 +3.3 m/s--- 476
16 Fabio Dudink Spado JC Team 2 14,54 +4.2 m/s14,61 469
17 Mats Vierbergen RK HAV JC 14,57 +6.3 m/s16,10 466
18 David de Vos SV Diomedon JC 14,62 +3.3 m/s--- 460
19 Roan Hekkers AV `56 JC Team 1 14,77 +4.2 m/s14,57 0
20 Tom Dijkstra THOR JC 14,78 +3.3 m/s--- 0
21 Axel Linders Spado JC Team 2 14,79 +6.3 m/s14,80 0
22 Karsten Hiel RK HAV JC 15,68 +6.3 m/s15,76 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Job Visscher Spado JC Team 1 2:10,33 2:07,01 777
2 Stef Kapteijn AV `56 JC Team 1 2:14,75 2:11,00 722
3 Nathan de Zeeuw AV Scheldesport JC 2:17,75 2:22,00 687
4 Mathijs Verbeek Spado JC Team 1 2:19,29 2:18,11 670
5 Elmer Janssens Spado JC Team 1 2:22,89 2:25,39 0
6 Ralph de Maat AV Scheldesport JC 2:28,12 2:29,00 577
7 Jasper de Jong SV Diomedon JC 2:29,90 2:29,19 560
8 Neo Elzakkers Spado JC Team 2 2:30,28 2:39,68 556
9 Andrew Garcia THOR JC 2:31,38 --- 546
10 Vincent Decraene AV `56 JC Team 1 2:33,84 2:30,00 523
11 Roan Knobel THOR JC 2:41,41 --- 457
12 Axel Linders Spado JC Team 2 2:44,58 2:38,55 431
13 Fabio Dudink Spado JC Team 2 2:46,89 2:30,93 0
14 Elyas Dillis RK HAV JC 2:50,03 2:41,80 389
15 Mats Vierbergen RK HAV JC 2:50,88 2:51,69 383
16 Karsten Hiel RK HAV JC 2:51,46 --- 0
17 Ryan Karelse AV `56 JC Team 1 3:10,35 --- 0



Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Chris Wieles AV Scheldesport JC 45,22 45,00 693
2 Jesper van Meer Spado JC Team 1 46,88 48,11 637
3 Ramon Biondina Spado JC Team 1 46,90 47,44 637
4 Matthijs Roos AV `56 JC Team 1 47,89 58,34 605
5 Ralph de Maat AV Scheldesport JC 48,28 49,00 593
6 Daan Hultermans Spado JC Team 1 48,28 48,22 0
7 Jamal Abdallah AV Scheldesport JC 50,38 49,00 0
8 Joep Bovée Spado JC Team 2 52,27 58,00 482
9 Jelle van der Wel Spado JC Team 2 52,42 58,00 478
10 Tom Dijkstra THOR JC 52,65 --- 472
11 Niek van Belzen AV `56 JC Team 1 53,79 --- 443
12 Rick van Ekeren SV Diomedon JC 54,13 --- 435
13 Ryan Karelse AV `56 JC Team 1 56,28 --- 0
14 Roan Knobel THOR JC 58,70 --- 333



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 48,96 753
2 AV Scheldesport JC (4x100m) AV Scheldesport - JJC 4 51,06 673
3 AV `56 JC Team 1 (4x100m) AV `56 - JJC 4 52,15 635
4 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 54,29 513
4 THOR JC (4x100m) THOR - JJC 4 54,51 556
6 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 4 55,55 523
7 RK HAV JC (4x100m) RK HAV - JJC 4 59,04 422
8 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
8 AV `56 JC Team 2 (4x100m) AV `56 - JJC 0 DNS 0
8 SV Diomedon JC (4x100m) SV Diomedon - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Jip Haest Spado JC Team 1 31,71 26,81 33,55 33,84 33,84 --- 531
2 Robbert Maas Spado JC Team 1 30,18 27,01 X 31,33 31,33 --- 0
3 Mart Noteboom AV Groene Ster JC X 19,70 25,48 25,67 25,67 --- 406
4 Jelle Derks AV Groene Ster JC 18,91 23,81 21,00 21,49 23,81 --- 0
5 Sven Kramer AV `56 JC Team 1 X 20,78 21,81 X 21,81 --- 340
6 Jense Seesing SV Diomedon JC X X 17,01 19,95 19,95 --- 306
7 Rens Schuit AV Scheldesport JC 17,04 17,02 17,47 17,98 17,98 --- 268
8 Atri Gerrits THOR JC 16,56 X X 17,46 17,46 --- 258
9 Jorg van Sabben AV `56 JC Team 1 15,21 17,28 15,79 16,88 17,28 --- 0
10 Dylan Bouwhuizen RK HAV JC X 13,80 14,66 11,45 14,66 16,43 200
11 Roan Knobel THOR JC X 12,59 11,97 X 12,59 --- 0
12 Ivo de Wit Spado JC Team 2 X 9,71 X 11,57 11,57 --- 128



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Sven Kramer AV `56 JC Team 1 10,66 11,12 10,84 9,88 11,12 --- 575
2 Rens Schuit AV Scheldesport JC 9,85 9,59 8,35 9,90 9,90 --- 518
3 Mees Verbrugge AV `56 JC Team 1 8,58 9,09 9,38 9,67 9,67 --- 0
4 Robbert Maas Spado JC Team 1 9,24 9,43 9,10 9,30 9,43 --- 495
5 Jense Seesing SV Diomedon JC 7,18 8,14 8,07 X 8,14 --- 429
6 Marc van Splunter Spado JC Team 1 7,48 7,42 7,62 7,53 7,62 --- 0
7 Andrew Garcia THOR JC 6,88 6,90 7,08 6,17 7,08 --- 370
8 Elyas Dillis RK HAV JC 5,72 6,13 6,45 6,44 6,45 6,55 333
9 David de Vos SV Diomedon JC 5,33 5,67 5,47 5,21 5,67 --- 0
10 Dylan Bouwhuizen RK HAV JC 4,63 5,31 5,45 5,53 5,53 4,82 0
11 Gijs Machielse THOR JC 4,84 4,54 4,21 5,07 5,07 --- 0
12 Neo Elzakkers Spado JC Team 2 X 4,72 4,40 4,98 4,98 --- 240
13 Delano Ververs Spado JC Team 2 X 4,24 X 4,88 4,88 --- 0
Daniel Anceaux AV Scheldesport JC - - - - DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mark de Bloeme ARV Achilles JC 1,50 --- 623
1 Mart Noteboom AV Groene Ster JC 1,50 --- 623
1 Daniel Anceaux AV Scheldesport JC 1,50 --- 623
1 Jesper van Meer Spado JC Team 1 1,50 --- 623
5 Matthijs Roos AV `56 JC Team 1 1,45 --- 582
6 Jos Aardoom AV Groene Ster JC 1,45 --- 0
6 Kaj Hoornweg Spado JC Team 1 1,45 --- 0
8 Joep Bovée Spado JC Team 2 1,40 --- 541
9 Jelle van der Wel Spado JC Team 2 1,40 --- 0
10 Tim de Bruijn RK HAV JC 1,35 1,55 499
10 Jasper de Jong SV Diomedon JC 1,35 --- 499
10 Atri Gerrits THOR JC 1,35 --- 499
13 Roan Hekkers AV `56 JC Team 1 1,30 --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Marvin Lamers THOR JC 4,84 5,02 5,38 5,27 5,38 +0.9 m/s--- 695
2 Ramon Biondina Spado JC Team 1 4,93 4,99 4,89 4,99 +2.0 m/s--- 619
3 Mark de Bloeme ARV Achilles JC 4,75 4,42 4,62 4,50 4,75 +2.4 m/s--- 570
4 Largo de Leeuw Spado JC Team 1 3,81 4,54 4,55 4,62 4,62 +2.0 m/s--- 0
5 Jonathan Dobbelaar AV Scheldesport JC 4,17 4,45 4,37 4,12 4,45 +1.5 m/s4,11 508
6 Rens Schuit AV Scheldesport JC 4,11 4,21 4,07 3,09 4,21 +3.3 m/s--- 0
7 Joep Bovée Spado JC Team 2 4,20 3,99 4,18 4,20 +2.5 m/s--- 458
8 Rick van Ekeren SV Diomedon JC 3,86 3,73 4,14 4,14 +1.6 m/s--- 446
9 Roan Hekkers AV `56 JC Team 1 3,81 3,89 4,10 4,08 4,10 +2.0 m/s--- 438
10 Jorg van Sabben AV `56 JC Team 1 3,51 3,99 4,04 4,06 4,06 +2.0 m/s--- 0
11 Oliver Proper AV Groene Ster JC 3,97 4,01 3,99 4,01 +1.4 m/s--- 420
12 Jelle Derks AV Groene Ster JC 4,01 3,69 3,77 4,01 +1.1 m/s--- 0
13 Delano Ververs Spado JC Team 2 3,72 3,95 3,54 3,80 3,95 +2.7 m/s--- 0
14 Gijs Machielse THOR JC 3,78 3,81 3,88 3,56 3,88 +1.4 m/s--- 0
15 Karsten Hiel RK HAV JC 3,23 3,05 2,97 3,23 +2.4 m/s3,26 264



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Youri de Wit DJA JD 10,46 +3.1 m/s10,70 712
2 Bart Mol DJA JD 11,15 +3.1 m/s11,07 594
3 Rick Stolp Spado JD Team 1 11,43 +3.1 m/s11,37 550
4 Jesse van ...ikkenberg AV `56 JD Team 1 11,47 +3.1 m/s11,51 544
5 Duncan Lokers AV `56 JD Team 2 11,54 +3.1 m/s11,80 534
6 Alain Jansen ARV Achilles JD 11,80 +3.9 m/s--- 496
7 Remco de Baar AV `56 JD Team 1 11,97 +3.1 m/s11,76 472
7 Jude Khalil THOR JD 11,97 +2.1 m/s11,99 472
9 Tobias de Zeeuw AV Scheldesport JD 11,99 +2.1 m/s12,76 469
10 Mink Tebbens THOR JD 12,22 +2.1 m/s12,02 438
11 Mats Verhulst ARV Achilles JD 12,25 +2.1 m/s12,27 434
12 Mikey Snepvangers DJA JD 12,57 +2.1 m/s12,70 0
13 Pim Nuijten Spado JD Team 1 12,74 +2.1 m/s12,42 371
14 Jeroen Schepers Spado JD Team 2 13,10 +3.9 m/s--- 328
15 Maarten Franken Spado JD Team 2 13,73 +3.9 m/s--- 258
16 Sjors van Zomeren THOR JD 14,77 +3.9 m/s14,24 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jonas Gommers DJA JD 3:11,56 3:12,00 607
2 Jelle van Geel THOR JD 3:16,49 3:17,12 570
3 Bart Mol DJA JD 3:19,79 3:28,00 547
4 Remco de Baar AV `56 JD Team 1 3:24,15 3:23,92 517
5 Ravi Watzeels Spado JD Team 1 3:27,05 3:29,97 498
6 Mats Verhulst ARV Achilles JD 3:32,14 3:34,00 466
7 Jano Gerrits THOR JD 3:33,72 3:41,60 457
8 Ben Weststrate AV `56 JD Team 1 3:42,37 3:36,29 406
9 Quinten Steijns Spado JD Team 1 3:43,83 3:49,24 398
10 Mart Kapteijn AV `56 JD Team 1 3:44,49 3:42,04 0
11 Tim van Iersel THOR JD 3:46,02 3:52,63 0
12 Bryan Noordijk AV Scheldesport JD 3:47,75 3:55,06 377
13 Jeroen Schepers Spado JD Team 2 3:53,30 --- 348
14 Roy van den Broek ARV Achilles JD 4:15,28 --- 246



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Tim Klein DJA JD 12,31 +2.2 m/s12,20 665
2 Rick Stolp Spado JD Team 1 14,23 +2.2 m/s14,54 467
3 Daan Moelands ARV Achilles JD 15,55 +1.5 m/s--- 359
4 Jonas Gommers DJA JD 15,60 +2.2 m/s15,62 355
5 Finn Hillemans ARV Achilles JD 15,73 +1.5 m/s--- 346
6 Ravi Watzeels Spado JD Team 1 15,76 +2.2 m/s16,41 343
7 Jorrit Kessels Spado JD Team 1 16,73 +3.2 m/s16,59 0
8 Ben Weststrate AV `56 JD Team 1 17,21 +3.2 m/s17,18 247
9 Lucas van den Berg AV Groene Ster JD 17,35 +1.5 m/s--- 238
10 Nino van den Berg AV `56 JD Team 1 17,38 +2.2 m/s16,39 236
11 Bryan Noordijk AV Scheldesport JD 17,60 +3.2 m/s17,54 223
12 Mink Tebbens THOR JD 17,75 +1.5 m/s19,64 215
13 Sander van Mansfeld THOR JD 17,89 +3.2 m/s18,93 207
14 Jano Gerrits THOR JD 17,93 +3.2 m/s17,55 0
15 Luc Goossens Spado JD Team 2 18,66 +1.5 m/s--- 165



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 4 45,44 533
2 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 4 45,46 532
3 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 45,56 529
4 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 46,48 495
5 THOR JD (4x80m) THOR - JJD 4 47,74 451
6 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 0 DNS 0
6 AV Scheldesport JD (4x80m) AV Scheldesport - JJD 0 DNS 0
6 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 0 DNS 0
6 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Pim Nuijten Spado JD Team 1 24,46 28,22 28,81 25,41 28,81 --- 477
2 Joey de Hesselle DJA JD X 24,54 23,94 26,90 26,90 --- 446
3 Youri de Wit DJA JD 20,66 22,22 22,26 24,97 24,97 --- 0
4 Jovi Koens AV `56 JD Team 1 19,15 22,77 16,25 19,75 22,77 --- 375
5 Niels Mouws ARV Achilles JD 15,56 19,71 21,00 21,01 21,01 --- 343
6 Wouter de Vrind THOR JD 17,13 18,06 16,71 18,69 18,69 --- 299
7 Daan Moerland Spado JD Team 1 X 18,29 X 16,99 18,29 --- 0
8 Sjors van Zomeren THOR JD 15,06 15,48 14,18 14,92 15,48 --- 0
9 Maarten Franken Spado JD Team 2 X 12,36 14,41 14,82 14,82 --- 218
10 Lucas van den Berg AV Groene Ster JD 13,39 12,20 13,68 X 13,68 --- 192
11 Sjors van der Wal Spado JD Team 2 X 13,27 X 12,76 13,27 --- 0
12 Duncan Lokers AV `56 JD Team 2 13,18 13,25 9,64 9,67 13,25 --- 182
13 Ben Weststrate AV `56 JD Team 1 12,65 12,91 12,41 X 12,91 --- 0
14 Kevin op de Beke AV `56 JD Team 2 12,73 X X X 12,73 --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Tim Klein DJA JD X X 26,89 27,68 27,68 --- 439
2 Sander van Mansfeld THOR JD 12,69 17,54 17,38 20,55 20,55 --- 317
3 Wouter de Vrind THOR JD 16,53 15,13 X X 16,53 --- 0
4 Tobias de Zeeuw AV Scheldesport JD 12,33 13,24 13,63 16,20 16,20 --- 232
5 Mart Kapteijn AV `56 JD Team 1 14,72 15,19 12,01 13,46 15,19 --- 211
6 Roy van den Broek ARV Achilles JD 10,62 11,24 13,85 X 13,85 --- 182
7 Jovi Koens AV `56 JD Team 1 X 12,34 X 13,78 13,78 --- 0
8 Daan Moerland Spado JD Team 1 X 13,71 X 13,69 13,71 --- 179
9 Sjors van der Wal Spado JD Team 2 X 9,34 10,06 10,80 10,80 --- 109
Kevin op de Beke AV `56 JD Team 2 - - DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Joey de Hesselle DJA JD 8,62 8,79 8,62 8,19 8,79 --- 462
2 Tobias de Zeeuw AV Scheldesport JD X 6,26 7,01 6,43 7,01 --- 366
3 Mikey Snepvangers DJA JD 6,63 6,71 6,31 6,78 6,78 --- 0
4 Wouter de Vrind THOR JD 6,54 6,57 6,20 6,67 6,67 --- 346
5 Nino van den Berg AV `56 JD Team 1 6,47 6,40 5,61 6,03 6,47 --- 335
6 Quinten Mertens AV `56 JD Team 1 5,89 5,35 5,39 5,21 5,89 --- 0
7 Quinten Steijns Spado JD Team 1 5,54 4,71 5,47 5,54 5,54 --- 277
8 Roy van den Broek ARV Achilles JD 5,48 5,26 4,66 5,09 5,48 --- 273
9 Maarten Franken Spado JD Team 2 4,82 4,67 5,16 4,97 5,16 --- 252
10 Sjors van Zomeren THOR JD X 4,89 4,23 X 4,89 --- 0
11 Sjors van der Wal Spado JD Team 2 X 4,83 4,78 X 4,83 --- 0
12 Kevin op de Beke AV `56 JD Team 2 X X 4,80 4,47 4,80 --- 227



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim Klein DJA JD 1,75 --- 817
2 Daan Moelands ARV Achilles JD 1,40 --- 541
2 Jochem Huijbregts Spado JD Team 1 1,40 --- 541
4 Jovi Koens AV `56 JD Team 1 1,35 --- 499
5 Ravi Watzeels Spado JD Team 1 1,35 --- 0
6 Finn Hillemans ARV Achilles JD 1,30 --- 0
7 Lucas van den Berg AV Groene Ster JD 1,30 --- 462
7 Mink Tebbens THOR JD 1,30 --- 462
9 Sander van Mansfeld THOR JD 1,30 --- 0
10 Quinten Mertens AV `56 JD Team 1 1,25 --- 0
11 Luc Goossens Spado JD Team 2 1,25 --- 426



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Bart Mol DJA JD 4,37 4,49 4,32 4,41 4,49 +1.0 m/s--- 517
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 JD Team 1 4,31 4,31 +1.6 m/s--- 480
3 Jude Khalil THOR JD 3,93 4,03 3,90 4,03 +1.5 m/s--- 424
4 Niels Mouws ARV Achilles JD 4,01 4,01 +1.9 m/s--- 420
5 Jochem Huijbregts Spado JD Team 1 2,88 3,42 3,88 3,56 3,88 +1.1 m/s--- 394
6 Quinten Mertens AV `56 JD Team 1 3,54 3,45 3,79 3,79 +2.4 m/s--- 0
7 Bryan Noordijk AV Scheldesport JD 3,47 3,41 3,09 3,69 3,69 +2.2 m/s--- 356
8 Tim van Iersel THOR JD 3,03 3,30 3,65 3,27 3,65 +2.6 m/s--- 0
9 Alain Jansen ARV Achilles JD 3,55 2,80 3,11 3,10 3,55 +2.5 m/s--- 0
10 Duncan Lokers AV `56 JD Team 2 3,42 3,47 3,53 3,53 +0.3 m/s--- 324
11 Jeroen Schepers Spado JD Team 2 3,10 2,95 3,11 2,84 3,11 +1.9 m/s--- 240
12 Jorrit Kessels Spado JD Team 1 3,11 3,11 +0.5 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ruchama Houtzager Delta Sport MC 10,77 +3.0 m/s10,88 657
2 Fleur Leenheer Delta Sport MC 11,10 +3.0 m/s10,99 602
3 Lalenur Kilic ARV Achilles MC 11,11 +3.8 m/s--- 601
4 Noa van der Wouw SV Diomedon MC 11,13 +3.0 m/s11,20 597
5 Xenia Kroonen RK HAV MC 11,19 +3.0 m/s11,34 588
6 Marit Waterman THOR MC Team 1 11,30 +3.0 m/s11,22 570
7 Britt van ...gdenbergh Spado MC 11,45 +3.0 m/s11,04 547
8 Vivy Verstegen THOR MC Team 2 11,49 +3.8 m/s--- 541
9 Wisterlande Kouters DJA MC 11,50 +3.2 m/s11,80 540
10 Tamar van Daalen AV `56 MC 11,52 +3.2 m/s11,83 537
11 Marit van der Klugt THOR MC Team 1 11,55 +3.8 m/s--- 532
12 Yuan Jiao Dam THOR MC Team 2 11,77 +3.8 m/s--- 500
13 Anne Verheijden RK HAV MC 11,78 +3.2 m/s11,81 499
14 Lieke van der Made THOR MC Team 2 12,00 +3.8 m/s--- 0
15 Britt Luijkx ARV Achilles MC 12,01 +3.8 m/s--- 466
16 Vera van Rosendaal SV Diomedon MC 12,04 +2.3 m/s12,61 462
17 Kyara van Ooijen AV Groene Ster MC 12,12 +3.8 m/s--- 451
18 Isabella Hulsken Delta Sport MC 12,15 +2.3 m/s12,33 0
19 Marit Slabbekoorn Dynamica ADSV MC 12,21 +2.3 m/s12,43 439
19 Lisa Kapteijn AV `56 MC 12,21 +2.3 m/s12,37 439
21 Chimène Kamp AV `56 MC 12,47 +4.3 m/s14,10 0
22 Tanya de Jongh DJA MC 12,51 +2.3 m/s12,50 400
23 Nicky van Rijswijk AV Groene Ster MC 12,52 +4.3 m/s--- 399
24 Marit van Bergen THOR MC Team 1 12,55 +3.8 m/s--- 0
25 Rosanne Kaagman Dynamica ADSV MC 12,65 +3.8 m/s--- 382
25 Renske Nuijten Spado MC 12,65 +3.2 m/s11,78 382
27 Nine Gelderblom ARV Achilles MC 12,72 +3.8 m/s--- 0
28 Renske Luijnenburg Spado MC 13,10 +3.2 m/s11,53 0
29 Georgette Thilleman RK HAV MC 13,36 +4.3 m/s14,23 0
30 Evi Noorland DJA MC 13,54 +4.3 m/s12,80 0
Danique va...en Heuvel AV Groene Ster MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tessa Mertens DJA MC 2:34,78 2:30,00 514
2 Emma van Acker RK HAV MC 2:38,13 2:35,70 485
3 Ruchama Houtzager Delta Sport MC 2:38,24 2:34,68 484
4 Lisa Kapteijn AV `56 MC 2:40,54 2,42 464
5 Veerle Smits AV `56 MC 2:40,59 2:42,00 464
6 Noortje de Deugd Spado MC 2:41,39 2:40,96 457
7 Ilse Goudswaard Delta Sport MC 2:45,06 2:39,00 427
8 Eva den Exter RK HAV MC 2:47,97 2:41,93 405
9 Marit Waterman THOR MC Team 1 2:48,06 --- 404
10 Lynn Sommeijer Dynamica ADSV MC 2:48,07 2:51,51 404
11 Mijke Koning THOR MC Team 1 2:50,46 --- 386
12 Bente van den Broek ARV Achilles MC 2:51,07 --- 381
13 Neeltje Lodiers THOR MC Team 2 2:52,34 --- 372
14 Nikita Hulsken Delta Sport MC 2:55,52 2:39,00 0
15 Yanniek va...roekhoven Spado MC 2:58,69 2:42,00 327
16 Evi Noorland DJA MC 3:00,06 3:00,00 318
17 Vera van Rosendaal SV Diomedon MC 3:03,91 2:55,61 293
18 Kirsten Vierbergen RK HAV MC 3:09,04 3:10,86 0
19 Britt Louisse THOR MC Team 2 3:09,05 --- 261
20 Merel Janssen SV Diomedon MC 3:22,09 --- 187
21 Julia Ooms Spado MC 3:29,16 2:58,00 0
22 Kelsey Boumans THOR MC Team 2 3:35,02 --- 0



Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anique van Klinken Delta Sport MC 52,41 50,52 478
2 Emma Meulblok SV Diomedon MC 54,23 --- 433
3 Amber van ... Klundert Spado MC 55,02 55,94 414
4 Marit van der Klugt THOR MC Team 1 55,65 --- 399
5 Marit Stevels Dynamica ADSV MC 56,86 --- 372
6 Sem Rijnders THOR MC Team 1 58,11 --- 345
7 Nikita Hulsken Delta Sport MC 58,12 54,87 345
8 Emma van Acker RK HAV MC 58,24 --- 343
9 Romy van Rijswijk THOR MC Team 1 58,50 --- 0
10 Maud van Ekeren SV Diomedon MC 1:01,19 --- 284
11 Yuan Jiao Dam THOR MC Team 2 1:01,53 --- 278
12 Nine Gelderblom ARV Achilles MC 1:01,66 --- 275
13 Ineke Aarts Spado MC 1:02,42 58,70 261
14 Chimène Kamp AV `56 MC 1:04,22 --- 229
15 Renske Luijnenburg Spado MC 1:06,29 57,03 0
16 Aniek van Opstal DJA MC 1:06,36 1:00,00 194
17 Danique va...en Heuvel AV Groene Ster MC 1:06,85 --- 186
18 Eva den Exter RK HAV MC 1:07,46 --- 177



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 4 43,03 629
2 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 4 44,37 574
3 Spado MC (4x80m) Spado - MJC 4 45,02 549
4 RK HAV MC (4x80m) RK HAV - MJC 4 45,07 497
4 AV `56 MC (4x80m) AV `56 - MJC 4 45,22 541
6 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 4 46,05 511
7 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 4 46,80 484
8 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 47,99 443
9 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 4 48,54 425
10 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 0 DNS 0
10 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Tessa Mertens DJA MC 16,31 17,48 20,54 X 20,54 --- 334
2 Bente van den Broek ARV Achilles MC 18,93 16,66 20,45 16,22 20,45 --- 333
3 Nicky van Rijswijk AV Groene Ster MC 17,41 15,97 18,92 19,44 19,44 --- 313
4 Tanya de Jongh DJA MC 17,78 X 19,25 17,28 19,25 --- 0
5 Lieke van der Linden SV Diomedon MC 17,39 X 18,91 15,82 18,91 --- 303
6 Renske Nuijten Spado MC 14,74 15,92 16,38 13,12 16,38 --- 252
7 Merel Janssen SV Diomedon MC 15,52 15,52 16,07 14,37 16,07 --- 0
8 Marit van der Klugt THOR MC Team 1 14,09 12,98 12,68 15,74 15,74 --- 238
9 Romy van Rijswijk THOR MC Team 1 15,57 14,63 X X 15,57 --- 0
10 Lynn Sommeijer Dynamica ADSV MC 13,50 X 14,66 X 14,66 --- 214
11 Lieke van der Made THOR MC Team 2 14,26 14,42 14,21 14,39 14,42 --- 209
12 Kyara van Ooijen AV Groene Ster MC 13,75 12,62 12,15 9,83 13,75 --- 0
13 Marit van Os AV `56 MC 12,67 12,43 X 13,49 13,49 --- 188
14 Maud Pellaers AV `56 MC 12,84 13,18 X X 13,18 --- 0
15 Gwen Franken Spado MC 8,85 11,16 13,08 11,06 13,08 --- 0
16 Anouk Leenheer Delta Sport MC 12,46 11,97 13,00 11,83 13,00 --- 176
17 Luna Dijkens RK HAV MC 8,62 11,39 X 10,66 11,39 --- 137
18 Ilse Goudswaard Delta Sport MC X 9,62 10,88 10,61 10,88 --- 0
19 Kelsey Boumans THOR MC Team 2 9,21 7,75 9,06 7,21 9,21 --- 0
20 Georgette Thilleman RK HAV MC X X X 9,17 9,17 11,85 0
21 Britt Luijkx ARV Achilles MC 8,86 8,76 7,69 8,30 8,86 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Marit van Bergen THOR MC Team 1 9,09 8,46 7,56 8,55 9,09 --- 478
2 Bente van den Broek ARV Achilles MC 8,52 X 8,60 8,82 8,82 --- 464
3 Lieke van der Linden SV Diomedon MC 8,15 7,83 8,74 8,59 8,74 --- 460
4 Nicky van Rijswijk AV Groene Ster MC 7,59 7,54 7,78 8,03 8,03 --- 423
5 Maud Pellaers AV `56 MC 6,88 7,35 6,68 6,92 7,35 --- 385
6 Rosanne Kaagman Dynamica ADSV MC 7,21 6,42 6,22 X 7,21 --- 378
7 Sem Rijnders THOR MC Team 1 6,97 7,19 6,71 5,46 7,19 --- 0
8 Lieke van der Made THOR MC Team 2 7,15 7,02 6,89 6,65 7,15 --- 374
9 Eline van Vugt SV Diomedon MC 7,13 6,74 6,08 7,00 7,13 --- 0
10 Yanniek va...roekhoven Spado MC 7,09 6,91 6,83 6,60 7,09 --- 371
11 Mirte Rommers DJA MC 6,84 6,67 5,99 X 6,84 7,50 356
12 Evi Noorland DJA MC 6,12 6,67 6,32 6,50 6,67 --- 0
13 Charlotte Hanse Delta Sport MC 6,35 5,97 6,10 6,48 6,48 --- 335
14 Luna Dijkens RK HAV MC 5,39 5,17 5,15 5,66 5,66 5,45 285
15 Lindsey va...Batenburg THOR MC Team 2 5,57 5,44 5,09 5,20 5,57 --- 0
16 Anouk Leenheer Delta Sport MC 5,42 5,20 5,20 5,07 5,42 --- 0
17 Marit van Os AV `56 MC X X 5,11 4,19 5,11 --- 0
18 Georgette Thilleman RK HAV MC 4,83 4,86 5,05 4,61 5,05 5,10 0
19 Gwen Franken Spado MC 4,57 4,69 4,76 X 4,76 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mirte Rommers DJA MC 1,50 1,45 623
1 Sem Rijnders THOR MC Team 1 1,50 --- 623
3 Emma Meulblok SV Diomedon MC 1,45 --- 582
4 Marit Stevels Dynamica ADSV MC 1,40 --- 541
4 Anique van Klinken Delta Sport MC 1,40 --- 541
6 Nine Gelderblom ARV Achilles MC 1,35 --- 499
7 Aniek van Opstal DJA MC 1,35 1,40 0
8 Isabella Hulsken Delta Sport MC 1,30 --- 0
9 Anne Verheijden RK HAV MC 1,30 1,25 462
9 Renske Luijnenburg Spado MC 1,30 --- 462
11 Amber van ... Klundert Spado MC 1,25 --- 0
11 Eline van Vugt SV Diomedon MC 1,25 --- 0
11 Marit van Bergen THOR MC Team 1 1,25 --- 0
14 Vivy Verstegen THOR MC Team 2 1,25 --- 426
15 Danique va...en Heuvel AV Groene Ster MC 1,20 --- 389
16 Lindsey va...Batenburg THOR MC Team 2 1,20 --- 0
17 Chimène Kamp AV `56 MC 1,15 --- 352
18 Luna Dijkens RK HAV MC 1,05 1,10 0
Veerle Smits AV `56 MC NM --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Noa van der Wouw SV Diomedon MC 4,50 4,63 4,28 4,63 +1.7 m/s--- 546
2 Lalenur Kilic ARV Achilles MC 4,56 3,92 4,52 4,56 +2.6 m/s--- 531
3 Mijke Koning THOR MC Team 1 4,31 3,81 4,22 4,31 +2.2 m/s--- 480
4 Xenia Kroonen RK HAV MC 4,30 4,13 4,30 +1.4 m/s4,44 478
5 Tamar van Daalen AV `56 MC 4,28 4,21 4,28 +1.5 m/s--- 474
6 Wisterlande Kouters DJA MC 4,06 3,92 4,25 4,25 +1.5 m/s4,07 468
7 Fleur Leenheer Delta Sport MC 4,07 4,10 4,10 +1.8 m/s--- 438
8 Esmee Lamers THOR MC Team 1 3,86 3,95 4,05 4,05 +1.8 m/s--- 0
9 Tessa Mertens DJA MC 3,76 3,85 3,75 4,02 4,02 +2.8 m/s--- 0
10 Ilse Goudswaard Delta Sport MC 2,60 3,97 3,99 3,99 +1.7 m/s--- 0
11 Marit Slabbekoorn Dynamica ADSV MC 3,63 3,78 3,93 3,93 +1.5 m/s--- 404
12 Kyara van Ooijen AV Groene Ster MC 3,31 3,39 3,88 3,88 +1.6 m/s--- 394
13 Britt Luijkx ARV Achilles MC 3,36 3,52 3,73 3,73 +3.7 m/s--- 0
14 Maud van Ekeren SV Diomedon MC 3,57 3,65 3,65 +2.0 m/s--- 0
15 Marit van Os AV `56 MC 3,08 3,01 2,52 3,65 3,65 +1.4 m/s--- 0
16 Neeltje Lodiers THOR MC Team 2 3,57 3,41 3,48 3,62 3,62 +1.8 m/s--- 342
17 Gwen Versluijs Spado MC 3,28 3,06 3,39 3,34 3,39 +1.9 m/s--- 296
18 Kirsten Vierbergen RK HAV MC 3,35 3,23 3,23 3,35 +1.4 m/s3,14 0
19 Kelsey Boumans THOR MC Team 2 2,98 3,00 3,30 2,97 3,30 +1.4 m/s--- 0
20 Julia Ooms Spado MC 2,48 2,70 2,70 +3.0 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Trijntje v... Elzakker Spado MD Team 1 8,37 +2.1 m/s8,27 677
2 Shirley Longdon Dynamica ADSV MD 8,47 +2.1 m/s8,42 656
3 Amber de Bruijne AV Scheldesport MD 8,58 +2.1 m/s8,95 632
4 Iza Nijsse AV `56 MD Team 1 8,67 +2.1 m/s8,78 614
5 Romy Forzong ARV Achilles MD 8,69 +2.9 m/s--- 610
6 Amber Broeren THOR MD Team 1 8,85 +2.1 m/s8,74 578
7 Merel Baaijens AV `56 MD Team 1 8,86 +3.2 m/s9,09 576
8 Renate Lokers AV `56 MD Team 2 8,90 +3.2 m/s9,09 568
9 Brittany Cools THOR MD Team 1 9,07 +3.2 m/s9,09 536
10 Anouk Verdaasdonk Spado MD Team 1 9,08 +3.2 m/s8,97 534
11 Sofie Klein DJA MD 9,09 +2.1 m/s8,90 532
12 Cindy Jansen Spado MD Team 2 9,14 +2.9 m/s--- 523
13 Sabine Dirven ARV Achilles MD 9,40 +2.9 m/s--- 476
14 Amber Aertssen SV Diomedon MD 9,42 +2.2 m/s9,34 473
15 Megan Danen THOR MD Team 1 9,43 +3.1 m/s9,97 0
16 Julia Haverkamp THOR MD Team 2 9,63 +2.2 m/s9,75 437
17 Nikita Visser AV Scheldesport MD 9,65 +2.2 m/s9,89 434
18 Tess van Ostaijen DJA MD 9,72 +2.2 m/s9,50 422
19 Lois Michielsen Spado MD Team 1 9,80 +2.2 m/s9,83 0
20 Pien Ardon AV Groene Ster MD 9,88 +2.9 m/s--- 397
20 Sam Sep THOR MD Team 2 9,88 +3.2 m/s9,33 397
22 Annigje van Noteboom AV Groene Ster MD 10,13 +3.1 m/s--- 358
23 Maud van de Wouw ARV Achilles MD 10,39 +3.1 m/s--- 0
24 Noortje ten Voorden THOR MD Team 2 10,74 +3.1 m/s10,67 0
25 Kyra van Schaik Dynamica ADSV MD 10,93 +3.1 m/s10,87 247
26 Mirte van Aalst Spado MD Team 2 11,42 +2.9 m/s--- 187



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Isis Bakx Spado MD Team 1 3:19,54 3:19,65 549
2 Eefke Leeuwis Spado MD Team 1 3:21,57 3:18,16 535
3 Dana ter Haar Dynamica ADSV MD 3:22,90 3:22,53 526
4 Brittany Cools THOR MD Team 1 3:24,67 3:20,00 514
5 Anouk Boomaerts DJA MD 3:28,55 3:28,00 489
6 Tessa Schets AV `56 MD Team 1 3:29,09 3:20,39 485
7 Lisa Verkaart Spado MD Team 1 3:34,99 3:33,79 0
8 Myrthe Keijmel AV Scheldesport MD 3:38,35 3:38,42 429
9 Pam Kort THOR MD Team 1 3:45,07 3:54,14 391
10 Mette Verbrugge AV `56 MD Team 1 3:48,83 3:53,28 371
11 Aimée Gladdinés Spado MD Team 2 3:51,18 --- 359
12 Kaylee Damen ARV Achilles MD 3:52,03 --- 354
13 Tess van Ostaijen DJA MD 3:53,57 3:50,00 347
14 Julia Haverkamp THOR MD Team 2 3:56,75 3:57,00 331
15 Esmee de Baat Spado MD Team 2 4:06,86 --- 283
16 Zenna Knobel THOR MD Team 1 4:12,24 3:59,43 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Trijntje v... Elzakker Spado MD Team 1 9,46 +2.2 m/s9,57 689
2 Lotte Haest Spado MD Team 1 10,44 +2.2 m/s10,47 550
3 Dana ter Haar Dynamica ADSV MD 11,95 +2.2 m/s12,15 380
4 Merel Baaijens AV `56 MD Team 1 12,07 +2.2 m/s12,48 368
5 Iza Nijsse AV `56 MD Team 1 12,35 +2.2 m/s12,13 342
6 Megan Danen THOR MD Team 1 12,38 +2.2 m/s12,49 339
7 Lois Michielsen Spado MD Team 1 12,64 +2.0 m/s12,87 0
8 Amber Broeren THOR MD Team 1 12,66 +2.0 m/s12,61 314
9 Enna van den Boom Spado MD Team 2 13,14 +0.6 m/s--- 273
10 Anouk Boomaerts DJA MD 13,37 +2.0 m/s13,35 255
11 Renate Lokers AV `56 MD Team 2 13,41 +2.0 m/s13,09 252
12 Fenna van Amen THOR MD Team 1 13,50 +0.6 m/s--- 0
13 Shanti Marinissen Dynamica ADSV MD 13,53 +2.0 m/s13,57 242
14 Nicole Banka SV Diomedon MD 13,63 +0.6 m/s13,86 235
15 Lynn Rijnders THOR MD Team 2 13,95 +2.0 m/s13,79 211
16 Roos Janssen SV Diomedon MD 14,01 +0.6 m/s13,91 207
17 Tirza Hulstein AV `56 MD Team 2 14,51 +0.6 m/s14,44 172



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 32,89 670
2 AV Scheldesport MD (4x60m) AV Scheldesport - MJD 4 35,38 543
3 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 35,56 535
4 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 36,11 510
5 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 36,36 498
6 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 4 37,34 456
7 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 37,39 453
8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 4 38,12 423
9 SV Diomedon MD (4x60m) SV Diomedon - MJD 4 38,82 395
10 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
10 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
10 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Suzanne Verschuren AV Scheldesport MD 24,41 18,39 12,00 24,35 24,41 --- 385
2 Lotte Haest Spado MD Team 1 9,42 X 23,38 20,43 23,38 --- 367
3 Fenna Gelderblom AV `56 MD Team 1 X X 18,68 16,21 18,68 --- 0
4 Fenne Pellaers AV `56 MD Team 1 18,67 15,23 12,55 X 18,67 --- 282
5 Daphne Lambregts Spado MD Team 1 12,79 X 15,53 15,11 15,53 --- 0
6 Fenna van Amen THOR MD Team 1 11,94 14,29 13,17 X 14,29 --- 192
7 Sabine Dirven ARV Achilles MD 13,16 12,73 X 13,98 13,98 --- 185
8 Rikke Knobel THOR MD Team 2 11,84 13,88 11,39 10,58 13,88 --- 182
9 Sofie Klein DJA MD X 13,68 10,71 12,62 13,68 --- 178
10 Shirley Longdon Dynamica ADSV MD 12,82 13,47 13,27 X 13,47 --- 173
11 Brittany Cools THOR MD Team 1 8,75 13,01 13,10 13,19 13,19 --- 0
12 Noortje ten Voorden THOR MD Team 2 X X X 12,75 12,75 --- 0
13 Carlijn van Kuik Spado MD Team 2 12,68 11,65 12,38 11,45 12,68 --- 155
14 Indy Vermeiren DJA MD 10,65 X 9,79 10,65 10,65 --- 0
15 Vera Hultermans Spado MD Team 2 X 10,07 9,05 8,67 10,07 --- 0
16 Tirza Hulstein AV `56 MD Team 2 X 10,06 8,48 8,17 10,06 --- 90
17 Myrthe Keijmel AV Scheldesport MD 7,78 8,70 9,15 9,31 9,31 --- 0
18 Lotte Elstgeest AV `56 MD Team 2 X 9,24 X X 9,24 --- 0
19 Amy van der Linden SV Diomedon MD 7,75 X X 6,82 7,75 --- 25



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado MD Team 1 12,19 13,04 12,59 13,50 13,50 --- 678
2 Suzanne Verschuren AV Scheldesport MD 10,32 10,88 11,96 10,27 11,96 --- 612
3 Fenna Gelderblom AV `56 MD Team 1 10,23 8,92 9,91 9,45 10,23 --- 533
4 Sofie Klein DJA MD 8,16 8,86 7,97 8,35 8,86 --- 466
5 Romy Forzong ARV Achilles MD 7,39 7,82 7,07 7,94 7,94 --- 418
6 Noortje Lambregts THOR MD Team 1 7,85 6,91 7,56 7,62 7,85 --- 413
7 Roos Janssen SV Diomedon MD 6,75 6,69 7,64 7,66 7,66 --- 403
8 Fenne Pellaers AV `56 MD Team 1 7,32 7,26 7,43 7,04 7,43 --- 0
9 Indy Vermeiren DJA MD 7,26 7,02 6,99 7,33 7,33 --- 0
10 Daphne Lambregts Spado MD Team 1 6,84 7,19 7,28 7,30 7,30 --- 0
11 Meike van Arendonk ARV Achilles MD 6,84 6,17 7,02 X 7,02 --- 0
12 Sydney Heijnen SV Diomedon MD 6,62 6,56 6,31 6,90 6,90 --- 0
13 Pam Kort THOR MD Team 1 X 6,82 6,60 6,46 6,82 --- 0
14 Sam Sep THOR MD Team 2 6,50 5,95 6,09 6,20 6,50 --- 336
15 Carlijn van Kuik Spado MD Team 2 5,92 5,39 5,43 5,97 5,97 --- 304
16 Noortje ten Voorden THOR MD Team 2 5,53 5,84 5,75 5,53 5,84 --- 0
17 Annigje van Noteboom AV Groene Ster MD 4,72 5,19 4,80 5,50 5,50 --- 274
18 Vera Hultermans Spado MD Team 2 X 5,34 4,61 X 5,34 --- 0
19 Tirza Hulstein AV `56 MD Team 2 X 5,32 X 4,96 5,32 --- 263
20 Lotte Elstgeest AV `56 MD Team 2 5,10 4,85 4,78 5,13 5,13 --- 0
21 Pien Ardon AV Groene Ster MD 4,38 4,52 3,59 4,80 4,80 --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Trijntje v... Elzakker Spado MD Team 1 1,45 --- 582
2 Zenna Knobel THOR MD Team 1 1,30 --- 0
3 Noortje Lambregts THOR MD Team 1 1,30 --- 462
4 Meike van Arendonk ARV Achilles MD 1,25 --- 426
5 Enna van den Boom Spado MD Team 2 1,20 --- 0
6 Esmee de Baat Spado MD T