• Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Spado MD Team 1 Spado - MJD
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: spado jurylid
    9 6134
    2 AV `56 MD Team 1 AV `56 - MJD
    Begeleider: Peter Gelderblom
    6 4967
    3 THOR MD Team 1 THOR - MJD
    Begeleider: Marco Lodiers
    Jurylid: Frank Lamers
    7 4689
    4 AV Scheldesport MD AV Scheldesport - MJD 4 3451
    4 DJA MD DJA - MJD
    Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
    Jurylid: Marc Vermeiren
    4 3451
    6 ARV Achilles MD ARV Achilles - MJD
    Begeleider: Annelies Sijben
    5 3338
    7 Spado MD Team 2 Spado - MJD
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: Spado jurylid
    7 3265
    8 Dynamica ADSV MD Dynamica ADSV - MJD
    Jurylid: Martin Marinissen
    4 3046
    9 THOR MD Team 2 THOR - MJD
    Begeleider: Marco Lodiers
    Jurylid: Frank Lamers
    5 2782
    10 SV Diomedon MD SV Diomedon - MJD
    Begeleider: Nicole Tielen
    Jurylid: Meulblok
    5 2286
    11 AV `56 MD Team 2 AV `56 - MJD
    Begeleider: Peter Gelderblom
    3 1751
    12 AV Groene Ster MD AV Groene Ster - MJD
    Begeleider: Laura van Haaften
    2 1171

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Trijntje v... Elzakker Spado MD Team 1 8,37 +2.1 m/s8,27 677
    2 Shirley Longdon Dynamica ADSV MD 8,47 +2.1 m/s8,42 656
    3 Amber de Bruijne AV Scheldesport MD 8,58 +2.1 m/s8,95 632
    4 Iza Nijsse AV `56 MD Team 1 8,67 +2.1 m/s8,78 614
    5 Romy Forzong ARV Achilles MD 8,69 +2.9 m/s--- 610
    6 Amber Broeren THOR MD Team 1 8,85 +2.1 m/s8,74 578
    7 Merel Baaijens AV `56 MD Team 1 8,86 +3.2 m/s9,09 576
    8 Renate Lokers AV `56 MD Team 2 8,90 +3.2 m/s9,09 568
    9 Brittany Cools THOR MD Team 1 9,07 +3.2 m/s9,09 536
    10 Anouk Verdaasdonk Spado MD Team 1 9,08 +3.2 m/s8,97 534
    11 Sofie Klein DJA MD 9,09 +2.1 m/s8,90 532
    12 Cindy Jansen Spado MD Team 2 9,14 +2.9 m/s--- 523
    13 Sabine Dirven ARV Achilles MD 9,40 +2.9 m/s--- 476
    14 Amber Aertssen SV Diomedon MD 9,42 +2.2 m/s9,34 473
    15 Megan Danen THOR MD Team 1 9,43 +3.1 m/s9,97 0
    16 Julia Haverkamp THOR MD Team 2 9,63 +2.2 m/s9,75 437
    17 Nikita Visser AV Scheldesport MD 9,65 +2.2 m/s9,89 434
    18 Tess van Ostaijen DJA MD 9,72 +2.2 m/s9,50 422
    19 Lois Michielsen Spado MD Team 1 9,80 +2.2 m/s9,83 0
    20 Pien Ardon AV Groene Ster MD 9,88 +2.9 m/s--- 397
    20 Sam Sep THOR MD Team 2 9,88 +3.2 m/s9,33 397
    22 Annigje van Noteboom AV Groene Ster MD 10,13 +3.1 m/s--- 358
    23 Maud van de Wouw ARV Achilles MD 10,39 +3.1 m/s--- 0
    24 Noortje ten Voorden THOR MD Team 2 10,74 +3.1 m/s10,67 0
    25 Kyra van Schaik Dynamica ADSV MD 10,93 +3.1 m/s10,87 247
    26 Mirte van Aalst Spado MD Team 2 11,42 +2.9 m/s--- 187

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Isis Bakx Spado MD Team 1 3:19,54 3:19,65 549
    2 Eefke Leeuwis Spado MD Team 1 3:21,57 3:18,16 535
    3 Dana ter Haar Dynamica ADSV MD 3:22,90 3:22,53 526
    4 Brittany Cools THOR MD Team 1 3:24,67 3:20,00 514
    5 Anouk Boomaerts DJA MD 3:28,55 3:28,00 489
    6 Tessa Schets AV `56 MD Team 1 3:29,09 3:20,39 485
    7 Lisa Verkaart Spado MD Team 1 3:34,99 3:33,79 0
    8 Myrthe Keijmel AV Scheldesport MD 3:38,35 3:38,42 429
    9 Pam Kort THOR MD Team 1 3:45,07 3:54,14 391
    10 Mette Verbrugge AV `56 MD Team 1 3:48,83 3:53,28 371
    11 Aimée Gladdinés Spado MD Team 2 3:51,18 --- 359
    12 Kaylee Damen ARV Achilles MD 3:52,03 --- 354
    13 Tess van Ostaijen DJA MD 3:53,57 3:50,00 347
    14 Julia Haverkamp THOR MD Team 2 3:56,75 3:57,00 331
    15 Esmee de Baat Spado MD Team 2 4:06,86 --- 283
    16 Zenna Knobel THOR MD Team 1 4:12,24 3:59,43 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Trijntje v... Elzakker Spado MD Team 1 9,46 +2.2 m/s9,57 689
    2 Lotte Haest Spado MD Team 1 10,44 +2.2 m/s10,47 550
    3 Dana ter Haar Dynamica ADSV MD 11,95 +2.2 m/s12,15 380
    4 Merel Baaijens AV `56 MD Team 1 12,07 +2.2 m/s12,48 368
    5 Iza Nijsse AV `56 MD Team 1 12,35 +2.2 m/s12,13 342
    6 Megan Danen THOR MD Team 1 12,38 +2.2 m/s12,49 339
    7 Lois Michielsen Spado MD Team 1 12,64 +2.0 m/s12,87 0
    8 Amber Broeren THOR MD Team 1 12,66 +2.0 m/s12,61 314
    9 Enna van den Boom Spado MD Team 2 13,14 +0.6 m/s--- 273
    10 Anouk Boomaerts DJA MD 13,37 +2.0 m/s13,35 255
    11 Renate Lokers AV `56 MD Team 2 13,41 +2.0 m/s13,09 252
    12 Fenna van Amen THOR MD Team 1 13,50 +0.6 m/s--- 0
    13 Shanti Marinissen Dynamica ADSV MD 13,53 +2.0 m/s13,57 242
    14 Nicole Banka SV Diomedon MD 13,63 +0.6 m/s13,86 235
    15 Lynn Rijnders THOR MD Team 2 13,95 +2.0 m/s13,79 211
    16 Roos Janssen SV Diomedon MD 14,01 +0.6 m/s13,91 207
    17 Tirza Hulstein AV `56 MD Team 2 14,51 +0.6 m/s14,44 172

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Suzanne Verschuren AV Scheldesport MD 24,41 18,39 12,00 24,35 24,41 --- 385
    2 Lotte Haest Spado MD Team 1 9,42 X 23,38 20,43 23,38 --- 367
    3 Fenna Gelderblom AV `56 MD Team 1 X X 18,68 16,21 18,68 --- 0
    4 Fenne Pellaers AV `56 MD Team 1 18,67 15,23 12,55 X 18,67 --- 282
    5 Daphne Lambregts Spado MD Team 1 12,79 X 15,53 15,11 15,53 --- 0
    6 Fenna van Amen THOR MD Team 1 11,94 14,29 13,17 X 14,29 --- 192
    7 Sabine Dirven ARV Achilles MD 13,16 12,73 X 13,98 13,98 --- 185
    8 Rikke Knobel THOR MD Team 2 11,84 13,88 11,39 10,58 13,88 --- 182
    9 Sofie Klein DJA MD X 13,68 10,71 12,62 13,68 --- 178
    10 Shirley Longdon Dynamica ADSV MD 12,82 13,47 13,27 X 13,47 --- 173
    11 Brittany Cools THOR MD Team 1 8,75 13,01 13,10 13,19 13,19 --- 0
    12 Noortje ten Voorden THOR MD Team 2 X X X 12,75 12,75 --- 0
    13 Carlijn van Kuik Spado MD Team 2 12,68 11,65 12,38 11,45 12,68 --- 155
    14 Indy Vermeiren DJA MD 10,65 X 9,79 10,65 10,65 --- 0
    15 Vera Hultermans Spado MD Team 2 X 10,07 9,05 8,67 10,07 --- 0
    16 Tirza Hulstein AV `56 MD Team 2 X 10,06 8,48 8,17 10,06 --- 90
    17 Myrthe Keijmel AV Scheldesport MD 7,78 8,70 9,15 9,31 9,31 --- 0
    18 Lotte Elstgeest AV `56 MD Team 2 X 9,24 X X 9,24 --- 0
    19 Amy van der Linden SV Diomedon MD 7,75 X X 6,82 7,75 --- 25

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado MD Team 1 12,19 13,04 12,59 13,50 13,50 --- 678
    2 Suzanne Verschuren AV Scheldesport MD 10,32 10,88 11,96 10,27 11,96 --- 612
    3 Fenna Gelderblom AV `56 MD Team 1 10,23 8,92 9,91 9,45 10,23 --- 533
    4 Sofie Klein DJA MD 8,16 8,86 7,97 8,35 8,86 --- 466
    5 Romy Forzong ARV Achilles MD 7,39 7,82 7,07 7,94 7,94 --- 418
    6 Noortje Lambregts THOR MD Team 1 7,85 6,91 7,56 7,62 7,85 --- 413
    7 Roos Janssen SV Diomedon MD 6,75 6,69 7,64 7,66 7,66 --- 403
    8 Fenne Pellaers AV `56 MD Team 1 7,32 7,26 7,43 7,04 7,43 --- 0
    9 Indy Vermeiren DJA MD 7,26 7,02 6,99 7,33 7,33 --- 0
    10 Daphne Lambregts Spado MD Team 1 6,84 7,19 7,28 7,30 7,30 --- 0
    11 Meike van Arendonk ARV Achilles MD 6,84 6,17 7,02 X 7,02 --- 0
    12 Sydney Heijnen SV Diomedon MD 6,62 6,56 6,31 6,90 6,90 --- 0
    13 Pam Kort THOR MD Team 1 X 6,82 6,60 6,46 6,82 --- 0
    14 Sam Sep THOR MD Team 2 6,50 5,95 6,09 6,20 6,50 --- 336
    15 Carlijn van Kuik Spado MD Team 2 5,92 5,39 5,43 5,97 5,97 --- 304
    16 Noortje ten Voorden THOR MD Team 2 5,53 5,84 5,75 5,53 5,84 --- 0
    17 Annigje van Noteboom AV Groene Ster MD 4,72 5,19 4,80 5,50 5,50 --- 274
    18 Vera Hultermans Spado MD Team 2 X 5,34 4,61 X 5,34 --- 0
    19 Tirza Hulstein AV `56 MD Team 2 X 5,32 X 4,96 5,32 --- 263
    20 Lotte Elstgeest AV `56 MD Team 2 5,10 4,85 4,78 5,13 5,13 --- 0
    21 Pien Ardon AV Groene Ster MD 4,38 4,52 3,59 4,80 4,80 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Trijntje v... Elzakker Spado MD Team 1 1,45 --- 582
    2 Zenna Knobel THOR MD Team 1 1,30 --- 0
    3 Noortje Lambregts THOR MD Team 1 1,30 --- 462
    4 Meike van Arendonk ARV Achilles MD 1,25 --- 426
    5 Enna van den Boom Spado MD Team 2 1,20 --- 0
    6 Esmee de Baat Spado MD Team 2 1,20 --- 389
    7 Lotte van Pul Spado MD Team 1 1,20 --- 0
    8 Mette Verbrugge AV `56 MD Team 1 1,15 --- 0
    9 Fenne Pellaers AV `56 MD Team 1 1,15 --- 352
    9 Anouk Boomaerts DJA MD 1,15 --- 352
    9 Nicole Banka SV Diomedon MD 1,15 --- 352
    12 Amber Aertssen SV Diomedon MD 1,10 --- 0
    13 Lynn Rijnders THOR MD Team 2 1,05 --- 279

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Amber Broeren THOR MD Team 1 4,11 4,04 4,02 4,01 4,11 +1.9 m/s--- 440
    2 Anouk Verdaasdonk Spado MD Team 1 4,04 4,10 3,95 3,96 4,10 +1.3 m/s--- 438
    3 Amber de Bruijne AV Scheldesport MD 3,73 3,49 3,99 3,96 3,99 +1.6 m/s--- 416
    4 Kaylee Damen ARV Achilles MD 3,79 3,82 3,99 3,74 3,99 +1.9 m/s--- 416
    5 Tess van Ostaijen DJA MD 3,51 3,66 3,52 3,96 3,96 +1.7 m/s--- 410
    6 Renate Lokers AV `56 MD Team 2 3,87 3,70 3,72 3,94 3,94 +1.1 m/s--- 406
    7 Tessa Schets AV `56 MD Team 1 3,78 3,22 3,76 3,78 +1.1 m/s--- 374
    8 Cindy Jansen Spado MD Team 2 3,59 3,52 3,49 3,59 +2.5 m/s--- 336
    9 Daphne Lambregts Spado MD Team 1 3,48 3,45 3,51 3,58 3,58 +1.4 m/s--- 0
    10 Mette Verbrugge AV `56 MD Team 1 3,44 X 3,53 3,53 +2.3 m/s--- 0
    11 Shanti Marinissen Dynamica ADSV MD 3,32 3,26 3,34 3,53 3,53 +1.1 m/s--- 324
    12 Nikita Visser AV Scheldesport MD 3,34 3,29 3,52 3,52 3,52 +0.4 m/s--- 0
    13 Zenna Knobel THOR MD Team 1 3,47 2,64 2,98 3,47 +1.1 m/s--- 0
    14 Lotte Elstgeest AV `56 MD Team 2 2,88 3,02 2,95 3,02 +2.0 m/s--- 0
    15 Maud van de Wouw ARV Achilles MD 2,88 2,59 2,80 3,00 3,00 +1.1 m/s--- 0
    16 Sydney Heijnen SV Diomedon MD 2,88 2,85 2,89 2,89 +1.1 m/s--- 196
    17 Rikke Knobel THOR MD Team 2 2,59 2,74 2,80 2,84 2,84 +1.6 m/s--- 186
    18 Mirte van Aalst Spado MD Team 2 2,50 2,82 2,78 2,47 2,82 +1.4 m/s--- 0
    19 Kyra van Schaik Dynamica ADSV MD 2,64 2,56 2,63 2,64 +1.5 m/s--- 0
    20 Annigje van Noteboom AV Groene Ster MD 2,45 2,62 2,46 2,62 +0.6 m/s--- 142
    21 Pien Ardon AV Groene Ster MD 2,37 2,37 +1.3 m/s--- 0
    22 Amy van der Linden SV Diomedon MD 1,86 1,89 1,92 1,85 1,92 +1.5 m/s--- 0