• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Delta Sport MC Delta Sport - MJC
    Begeleider: Emma van Mourik
    Jurylid: Leonie van Klinken
    8 5112
    2 THOR MC Team 1 THOR - MJC
    Begeleider: Erwin de Vrind
    7 5029
    3 SV Diomedon MC SV Diomedon - MJC
    Begeleider: Corné Blolders
    Jurylid: Meulblok
    7 4658
    4 RK HAV MC RK HAV - MJC
    Begeleider: Sofia Kroonen
    Jurylid: Piet Lossie
    7 4356
    5 Spado MC Spado - MJC
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: Spado jurylid
    10 4318
    6 DJA MC DJA - MJC
    Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
    Jurylid: Linda Boomaerts
    6 4190
    7 AV `56 MC AV `56 - MJC
    Begeleider: J. Biswane
    Jurylid: D. Hekkers
    6 4073
    8 THOR MC Team 2 THOR - MJC
    Begeleider: Erwin de Vrind
    7 3728
    9 Dynamica ADSV MC Dynamica ADSV - MJC
    Jurylid: Martin Marinissen
    4 3618
    10 ARV Achilles MC ARV Achilles - MJC
    Begeleider: Annelies Sijben
    4 3550
    11 AV Groene Ster MC AV Groene Ster - MJC
    Begeleider: Laura van Haaften
    3 2555

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Ruchama Houtzager Delta Sport MC 10,77 +3.0 m/s10,88 657
    2 Fleur Leenheer Delta Sport MC 11,10 +3.0 m/s10,99 602
    3 Lalenur Kilic ARV Achilles MC 11,11 +3.8 m/s--- 601
    4 Noa van der Wouw SV Diomedon MC 11,13 +3.0 m/s11,20 597
    5 Xenia Kroonen RK HAV MC 11,19 +3.0 m/s11,34 588
    6 Marit Waterman THOR MC Team 1 11,30 +3.0 m/s11,22 570
    7 Britt van ...gdenbergh Spado MC 11,45 +3.0 m/s11,04 547
    8 Vivy Verstegen THOR MC Team 2 11,49 +3.8 m/s--- 541
    9 Wisterlande Kouters DJA MC 11,50 +3.2 m/s11,80 540
    10 Tamar van Daalen AV `56 MC 11,52 +3.2 m/s11,83 537
    11 Marit van der Klugt THOR MC Team 1 11,55 +3.8 m/s--- 532
    12 Yuan Jiao Dam THOR MC Team 2 11,77 +3.8 m/s--- 500
    13 Anne Verheijden RK HAV MC 11,78 +3.2 m/s11,81 499
    14 Lieke van der Made THOR MC Team 2 12,00 +3.8 m/s--- 0
    15 Britt Luijkx ARV Achilles MC 12,01 +3.8 m/s--- 466
    16 Vera van Rosendaal SV Diomedon MC 12,04 +2.3 m/s12,61 462
    17 Kyara van Ooijen AV Groene Ster MC 12,12 +3.8 m/s--- 451
    18 Isabella Hulsken Delta Sport MC 12,15 +2.3 m/s12,33 0
    19 Marit Slabbekoorn Dynamica ADSV MC 12,21 +2.3 m/s12,43 439
    19 Lisa Kapteijn AV `56 MC 12,21 +2.3 m/s12,37 439
    21 Chimène Kamp AV `56 MC 12,47 +4.3 m/s14,10 0
    22 Tanya de Jongh DJA MC 12,51 +2.3 m/s12,50 400
    23 Nicky van Rijswijk AV Groene Ster MC 12,52 +4.3 m/s--- 399
    24 Marit van Bergen THOR MC Team 1 12,55 +3.8 m/s--- 0
    25 Rosanne Kaagman Dynamica ADSV MC 12,65 +3.8 m/s--- 382
    25 Renske Nuijten Spado MC 12,65 +3.2 m/s11,78 382
    27 Nine Gelderblom ARV Achilles MC 12,72 +3.8 m/s--- 0
    28 Renske Luijnenburg Spado MC 13,10 +3.2 m/s11,53 0
    29 Georgette Thilleman RK HAV MC 13,36 +4.3 m/s14,23 0
    30 Evi Noorland DJA MC 13,54 +4.3 m/s12,80 0
    Danique va...en Heuvel AV Groene Ster MC DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tessa Mertens DJA MC 2:34,78 2:30,00 514
    2 Emma van Acker RK HAV MC 2:38,13 2:35,70 485
    3 Ruchama Houtzager Delta Sport MC 2:38,24 2:34,68 484
    4 Lisa Kapteijn AV `56 MC 2:40,54 2,42 464
    5 Veerle Smits AV `56 MC 2:40,59 2:42,00 464
    6 Noortje de Deugd Spado MC 2:41,39 2:40,96 457
    7 Ilse Goudswaard Delta Sport MC 2:45,06 2:39,00 427
    8 Eva den Exter RK HAV MC 2:47,97 2:41,93 405
    9 Marit Waterman THOR MC Team 1 2:48,06 --- 404
    10 Lynn Sommeijer Dynamica ADSV MC 2:48,07 2:51,51 404
    11 Mijke Koning THOR MC Team 1 2:50,46 --- 386
    12 Bente van den Broek ARV Achilles MC 2:51,07 --- 381
    13 Neeltje Lodiers THOR MC Team 2 2:52,34 --- 372
    14 Nikita Hulsken Delta Sport MC 2:55,52 2:39,00 0
    15 Yanniek va...roekhoven Spado MC 2:58,69 2:42,00 327
    16 Evi Noorland DJA MC 3:00,06 3:00,00 318
    17 Vera van Rosendaal SV Diomedon MC 3:03,91 2:55,61 293
    18 Kirsten Vierbergen RK HAV MC 3:09,04 3:10,86 0
    19 Britt Louisse THOR MC Team 2 3:09,05 --- 261
    20 Merel Janssen SV Diomedon MC 3:22,09 --- 187
    21 Julia Ooms Spado MC 3:29,16 2:58,00 0
    22 Kelsey Boumans THOR MC Team 2 3:35,02 --- 0

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Anique van Klinken Delta Sport MC 52,41 50,52 478
    2 Emma Meulblok SV Diomedon MC 54,23 --- 433
    3 Amber van ... Klundert Spado MC 55,02 55,94 414
    4 Marit van der Klugt THOR MC Team 1 55,65 --- 399
    5 Marit Stevels Dynamica ADSV MC 56,86 --- 372
    6 Sem Rijnders THOR MC Team 1 58,11 --- 345
    7 Nikita Hulsken Delta Sport MC 58,12 54,87 345
    8 Emma van Acker RK HAV MC 58,24 --- 343
    9 Romy van Rijswijk THOR MC Team 1 58,50 --- 0
    10 Maud van Ekeren SV Diomedon MC 1:01,19 --- 284
    11 Yuan Jiao Dam THOR MC Team 2 1:01,53 --- 278
    12 Nine Gelderblom ARV Achilles MC 1:01,66 --- 275
    13 Ineke Aarts Spado MC 1:02,42 58,70 261
    14 Chimène Kamp AV `56 MC 1:04,22 --- 229
    15 Renske Luijnenburg Spado MC 1:06,29 57,03 0
    16 Aniek van Opstal DJA MC 1:06,36 1:00,00 194
    17 Danique va...en Heuvel AV Groene Ster MC 1:06,85 --- 186
    18 Eva den Exter RK HAV MC 1:07,46 --- 177

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Tessa Mertens DJA MC 16,31 17,48 20,54 X 20,54 --- 334
    2 Bente van den Broek ARV Achilles MC 18,93 16,66 20,45 16,22 20,45 --- 333
    3 Nicky van Rijswijk AV Groene Ster MC 17,41 15,97 18,92 19,44 19,44 --- 313
    4 Tanya de Jongh DJA MC 17,78 X 19,25 17,28 19,25 --- 0
    5 Lieke van der Linden SV Diomedon MC 17,39 X 18,91 15,82 18,91 --- 303
    6 Renske Nuijten Spado MC 14,74 15,92 16,38 13,12 16,38 --- 252
    7 Merel Janssen SV Diomedon MC 15,52 15,52 16,07 14,37 16,07 --- 0
    8 Marit van der Klugt THOR MC Team 1 14,09 12,98 12,68 15,74 15,74 --- 238
    9 Romy van Rijswijk THOR MC Team 1 15,57 14,63 X X 15,57 --- 0
    10 Lynn Sommeijer Dynamica ADSV MC 13,50 X 14,66 X 14,66 --- 214
    11 Lieke van der Made THOR MC Team 2 14,26 14,42 14,21 14,39 14,42 --- 209
    12 Kyara van Ooijen AV Groene Ster MC 13,75 12,62 12,15 9,83 13,75 --- 0
    13 Marit van Os AV `56 MC 12,67 12,43 X 13,49 13,49 --- 188
    14 Maud Pellaers AV `56 MC 12,84 13,18 X X 13,18 --- 0
    15 Gwen Franken Spado MC 8,85 11,16 13,08 11,06 13,08 --- 0
    16 Anouk Leenheer Delta Sport MC 12,46 11,97 13,00 11,83 13,00 --- 176
    17 Luna Dijkens RK HAV MC 8,62 11,39 X 10,66 11,39 --- 137
    18 Ilse Goudswaard Delta Sport MC X 9,62 10,88 10,61 10,88 --- 0
    19 Kelsey Boumans THOR MC Team 2 9,21 7,75 9,06 7,21 9,21 --- 0
    20 Georgette Thilleman RK HAV MC X X X 9,17 9,17 11,85 0
    21 Britt Luijkx ARV Achilles MC 8,86 8,76 7,69 8,30 8,86 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Marit van Bergen THOR MC Team 1 9,09 8,46 7,56 8,55 9,09 --- 478
    2 Bente van den Broek ARV Achilles MC 8,52 X 8,60 8,82 8,82 --- 464
    3 Lieke van der Linden SV Diomedon MC 8,15 7,83 8,74 8,59 8,74 --- 460
    4 Nicky van Rijswijk AV Groene Ster MC 7,59 7,54 7,78 8,03 8,03 --- 423
    5 Maud Pellaers AV `56 MC 6,88 7,35 6,68 6,92 7,35 --- 385
    6 Rosanne Kaagman Dynamica ADSV MC 7,21 6,42 6,22 X 7,21 --- 378
    7 Sem Rijnders THOR MC Team 1 6,97 7,19 6,71 5,46 7,19 --- 0
    8 Lieke van der Made THOR MC Team 2 7,15 7,02 6,89 6,65 7,15 --- 374
    9 Eline van Vugt SV Diomedon MC 7,13 6,74 6,08 7,00 7,13 --- 0
    10 Yanniek va...roekhoven Spado MC 7,09 6,91 6,83 6,60 7,09 --- 371
    11 Mirte Rommers DJA MC 6,84 6,67 5,99 X 6,84 7,50 356
    12 Evi Noorland DJA MC 6,12 6,67 6,32 6,50 6,67 --- 0
    13 Charlotte Hanse Delta Sport MC 6,35 5,97 6,10 6,48 6,48 --- 335
    14 Luna Dijkens RK HAV MC 5,39 5,17 5,15 5,66 5,66 5,45 285
    15 Lindsey va...Batenburg THOR MC Team 2 5,57 5,44 5,09 5,20 5,57 --- 0
    16 Anouk Leenheer Delta Sport MC 5,42 5,20 5,20 5,07 5,42 --- 0
    17 Marit van Os AV `56 MC X X 5,11 4,19 5,11 --- 0
    18 Georgette Thilleman RK HAV MC 4,83 4,86 5,05 4,61 5,05 5,10 0
    19 Gwen Franken Spado MC 4,57 4,69 4,76 X 4,76 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mirte Rommers DJA MC 1,50 1,45 623
    1 Sem Rijnders THOR MC Team 1 1,50 --- 623
    3 Emma Meulblok SV Diomedon MC 1,45 --- 582
    4 Marit Stevels Dynamica ADSV MC 1,40 --- 541
    4 Anique van Klinken Delta Sport MC 1,40 --- 541
    6 Nine Gelderblom ARV Achilles MC 1,35 --- 499
    7 Aniek van Opstal DJA MC 1,35 1,40 0
    8 Isabella Hulsken Delta Sport MC 1,30 --- 0
    9 Anne Verheijden RK HAV MC 1,30 1,25 462
    9 Renske Luijnenburg Spado MC 1,30 --- 462
    11 Amber van ... Klundert Spado MC 1,25 --- 0
    11 Eline van Vugt SV Diomedon MC 1,25 --- 0
    11 Marit van Bergen THOR MC Team 1 1,25 --- 0
    14 Vivy Verstegen THOR MC Team 2 1,25 --- 426
    15 Danique va...en Heuvel AV Groene Ster MC 1,20 --- 389
    16 Lindsey va...Batenburg THOR MC Team 2 1,20 --- 0
    17 Chimène Kamp AV `56 MC 1,15 --- 352
    18 Luna Dijkens RK HAV MC 1,05 1,10 0
    Veerle Smits AV `56 MC NM --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Noa van der Wouw SV Diomedon MC 4,50 4,63 4,28 4,63 +1.7 m/s--- 546
    2 Lalenur Kilic ARV Achilles MC 4,56 3,92 4,52 4,56 +2.6 m/s--- 531
    3 Mijke Koning THOR MC Team 1 4,31 3,81 4,22 4,31 +2.2 m/s--- 480
    4 Xenia Kroonen RK HAV MC 4,30 4,13 4,30 +1.4 m/s4,44 478
    5 Tamar van Daalen AV `56 MC 4,28 4,21 4,28 +1.5 m/s--- 474
    6 Wisterlande Kouters DJA MC 4,06 3,92 4,25 4,25 +1.5 m/s4,07 468
    7 Fleur Leenheer Delta Sport MC 4,07 4,10 4,10 +1.8 m/s--- 438
    8 Esmee Lamers THOR MC Team 1 3,86 3,95 4,05 4,05 +1.8 m/s--- 0
    9 Tessa Mertens DJA MC 3,76 3,85 3,75 4,02 4,02 +2.8 m/s--- 0
    10 Ilse Goudswaard Delta Sport MC 2,60 3,97 3,99 3,99 +1.7 m/s--- 0
    11 Marit Slabbekoorn Dynamica ADSV MC 3,63 3,78 3,93 3,93 +1.5 m/s--- 404
    12 Kyara van Ooijen AV Groene Ster MC 3,31 3,39 3,88 3,88 +1.6 m/s--- 394
    13 Britt Luijkx ARV Achilles MC 3,36 3,52 3,73 3,73 +3.7 m/s--- 0
    14 Maud van Ekeren SV Diomedon MC 3,57 3,65 3,65 +2.0 m/s--- 0
    15 Marit van Os AV `56 MC 3,08 3,01 2,52 3,65 3,65 +1.4 m/s--- 0
    16 Neeltje Lodiers THOR MC Team 2 3,57 3,41 3,48 3,62 3,62 +1.8 m/s--- 342
    17 Gwen Versluijs Spado MC 3,28 3,06 3,39 3,34 3,39 +1.9 m/s--- 296
    18 Kirsten Vierbergen RK HAV MC 3,35 3,23 3,23 3,35 +1.4 m/s3,14 0
    19 Kelsey Boumans THOR MC Team 2 2,98 3,00 3,30 2,97 3,30 +1.4 m/s--- 0
    20 Julia Ooms Spado MC 2,48 2,70 2,70 +3.0 m/s--- 0