Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 DJA JD DJA - JJD
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
6 6694
2 Spado JD Team 1 Spado - JJD
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: spado jurylid
7 4990
3 AV `56 JD Team 1 AV `56 - JJD
Begeleider: Peter Gelderblom
7 4851
4 THOR JD THOR - JJD
Begeleider: Marco Lodiers
Jurylid: Frank Lamers
8 4658
5 ARV Achilles JD ARV Achilles - JJD
Begeleider: Annelies Sijben
6 4638
6 Spado JD Team 2 Spado - JJD
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: spado jurylid
4 2344
7 AV Scheldesport JD AV Scheldesport - JJD
Begeleider: Ronald Verschuren
Jurylid: Ronald Verschuren
2 2023
8 AV `56 JD Team 2 AV `56 - JJD
Begeleider: Peter Gelderblom
2 1267
9 AV Groene Ster JD AV Groene Ster - JJD
Begeleider: Laura van Haaften
1 892

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Youri de Wit DJA JD 10,46 +3.1 m/s10,70 712
2 Bart Mol DJA JD 11,15 +3.1 m/s11,07 594
3 Rick Stolp Spado JD Team 1 11,43 +3.1 m/s11,37 550
4 Jesse van ...ikkenberg AV `56 JD Team 1 11,47 +3.1 m/s11,51 544
5 Duncan Lokers AV `56 JD Team 2 11,54 +3.1 m/s11,80 534
6 Alain Jansen ARV Achilles JD 11,80 +3.9 m/s--- 496
7 Remco de Baar AV `56 JD Team 1 11,97 +3.1 m/s11,76 472
7 Jude Khalil THOR JD 11,97 +2.1 m/s11,99 472
9 Tobias de Zeeuw AV Scheldesport JD 11,99 +2.1 m/s12,76 469
10 Mink Tebbens THOR JD 12,22 +2.1 m/s12,02 438
11 Mats Verhulst ARV Achilles JD 12,25 +2.1 m/s12,27 434
12 Mikey Snepvangers DJA JD 12,57 +2.1 m/s12,70 0
13 Pim Nuijten Spado JD Team 1 12,74 +2.1 m/s12,42 371
14 Jeroen Schepers Spado JD Team 2 13,10 +3.9 m/s--- 328
15 Maarten Franken Spado JD Team 2 13,73 +3.9 m/s--- 258
16 Sjors van Zomeren THOR JD 14,77 +3.9 m/s14,24 0

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jonas Gommers DJA JD 3:11,56 3:12,00 607
2 Jelle van Geel THOR JD 3:16,49 3:17,12 570
3 Bart Mol DJA JD 3:19,79 3:28,00 547
4 Remco de Baar AV `56 JD Team 1 3:24,15 3:23,92 517
5 Ravi Watzeels Spado JD Team 1 3:27,05 3:29,97 498
6 Mats Verhulst ARV Achilles JD 3:32,14 3:34,00 466
7 Jano Gerrits THOR JD 3:33,72 3:41,60 457
8 Ben Weststrate AV `56 JD Team 1 3:42,37 3:36,29 406
9 Quinten Steijns Spado JD Team 1 3:43,83 3:49,24 398
10 Mart Kapteijn AV `56 JD Team 1 3:44,49 3:42,04 0
11 Tim van Iersel THOR JD 3:46,02 3:52,63 0
12 Bryan Noordijk AV Scheldesport JD 3:47,75 3:55,06 377
13 Jeroen Schepers Spado JD Team 2 3:53,30 --- 348
14 Roy van den Broek ARV Achilles JD 4:15,28 --- 246

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Tim Klein DJA JD 12,31 +2.2 m/s12,20 665
2 Rick Stolp Spado JD Team 1 14,23 +2.2 m/s14,54 467
3 Daan Moelands ARV Achilles JD 15,55 +1.5 m/s--- 359
4 Jonas Gommers DJA JD 15,60 +2.2 m/s15,62 355
5 Finn Hillemans ARV Achilles JD 15,73 +1.5 m/s--- 346
6 Ravi Watzeels Spado JD Team 1 15,76 +2.2 m/s16,41 343
7 Jorrit Kessels Spado JD Team 1 16,73 +3.2 m/s16,59 0
8 Ben Weststrate AV `56 JD Team 1 17,21 +3.2 m/s17,18 247
9 Lucas van den Berg AV Groene Ster JD 17,35 +1.5 m/s--- 238
10 Nino van den Berg AV `56 JD Team 1 17,38 +2.2 m/s16,39 236
11 Bryan Noordijk AV Scheldesport JD 17,60 +3.2 m/s17,54 223
12 Mink Tebbens THOR JD 17,75 +1.5 m/s19,64 215
13 Sander van Mansfeld THOR JD 17,89 +3.2 m/s18,93 207
14 Jano Gerrits THOR JD 17,93 +3.2 m/s17,55 0
15 Luc Goossens Spado JD Team 2 18,66 +1.5 m/s--- 165

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Pim Nuijten Spado JD Team 1 24,46 28,22 28,81 25,41 28,81 --- 477
2 Joey de Hesselle DJA JD X 24,54 23,94 26,90 26,90 --- 446
3 Youri de Wit DJA JD 20,66 22,22 22,26 24,97 24,97 --- 0
4 Jovi Koens AV `56 JD Team 1 19,15 22,77 16,25 19,75 22,77 --- 375
5 Niels Mouws ARV Achilles JD 15,56 19,71 21,00 21,01 21,01 --- 343
6 Wouter de Vrind THOR JD 17,13 18,06 16,71 18,69 18,69 --- 299
7 Daan Moerland Spado JD Team 1 X 18,29 X 16,99 18,29 --- 0
8 Sjors van Zomeren THOR JD 15,06 15,48 14,18 14,92 15,48 --- 0
9 Maarten Franken Spado JD Team 2 X 12,36 14,41 14,82 14,82 --- 218
10 Lucas van den Berg AV Groene Ster JD 13,39 12,20 13,68 X 13,68 --- 192
11 Sjors van der Wal Spado JD Team 2 X 13,27 X 12,76 13,27 --- 0
12 Duncan Lokers AV `56 JD Team 2 13,18 13,25 9,64 9,67 13,25 --- 182
13 Ben Weststrate AV `56 JD Team 1 12,65 12,91 12,41 X 12,91 --- 0
14 Kevin op de Beke AV `56 JD Team 2 12,73 X X X 12,73 --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Joey de Hesselle DJA JD 8,62 8,79 8,62 8,19 8,79 --- 462
2 Tobias de Zeeuw AV Scheldesport JD X 6,26 7,01 6,43 7,01 --- 366
3 Mikey Snepvangers DJA JD 6,63 6,71 6,31 6,78 6,78 --- 0
4 Wouter de Vrind THOR JD 6,54 6,57 6,20 6,67 6,67 --- 346
5 Nino van den Berg AV `56 JD Team 1 6,47 6,40 5,61 6,03 6,47 --- 335
6 Quinten Mertens AV `56 JD Team 1 5,89 5,35 5,39 5,21 5,89 --- 0
7 Quinten Steijns Spado JD Team 1 5,54 4,71 5,47 5,54 5,54 --- 277
8 Roy van den Broek ARV Achilles JD 5,48 5,26 4,66 5,09 5,48 --- 273
9 Maarten Franken Spado JD Team 2 4,82 4,67 5,16 4,97 5,16 --- 252
10 Sjors van Zomeren THOR JD X 4,89 4,23 X 4,89 --- 0
11 Sjors van der Wal Spado JD Team 2 X 4,83 4,78 X 4,83 --- 0
12 Kevin op de Beke AV `56 JD Team 2 X X 4,80 4,47 4,80 --- 227

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Bart Mol DJA JD 4,37 4,49 4,32 4,41 4,49 +1.0 m/s--- 517
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 JD Team 1 4,31 4,31 +1.6 m/s--- 480
3 Jude Khalil THOR JD 3,93 4,03 3,90 4,03 +1.5 m/s--- 424
4 Niels Mouws ARV Achilles JD 4,01 4,01 +1.9 m/s--- 420
5 Jochem Huijbregts Spado JD Team 1 2,88 3,42 3,88 3,56 3,88 +1.1 m/s--- 394
6 Quinten Mertens AV `56 JD Team 1 3,54 3,45 3,79 3,79 +2.4 m/s--- 0
7 Bryan Noordijk AV Scheldesport JD 3,47 3,41 3,09 3,69 3,69 +2.2 m/s--- 356
8 Tim van Iersel THOR JD 3,03 3,30 3,65 3,27 3,65 +2.6 m/s--- 0
9 Alain Jansen ARV Achilles JD 3,55 2,80 3,11 3,10 3,55 +2.5 m/s--- 0
10 Duncan Lokers AV `56 JD Team 2 3,42 3,47 3,53 3,53 +0.3 m/s--- 324
11 Jeroen Schepers Spado JD Team 2 3,10 2,95 3,11 2,84 3,11 +1.9 m/s--- 240
12 Jorrit Kessels Spado JD Team 1 3,11 3,11 +0.5 m/s--- 0