• Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Flevo Delta JC AV Flevo Delta - JJC
    Begeleider: Mark Mulder
    8 6813
    2 EAC De Sperwers JC EAC De Sperwers - JJC
    Begeleider: Vincent Wolters
    6 5584
    3 HAC `63 JC HAC `63 - JJC
    Begeleider: Renate Hofstee
    Jurylid: Gert Baas
    6 5148
    4 Cialfo JC Cialfo - JJC
    Begeleider: Marian Koolhaas
    Jurylid: Margrete Loman
    5 4911
    5 AV NOP JC AV NOP - JJC
    Begeleider: Marleen Loman
    3 4678
    6 AV Zeewolde JC AV Zeewolde - JJC
    Begeleider: Jan Witlam
    6 4560
    7 AV Athlos JC Team 1 AV Athlos - JJC
    Begeleider: Rob Stuber
    Jurylid: Athlos
    4 4071
    9 AV Nijkerk JC AV Nijkerk - JJC
    Begeleider: Remco Rijerkerk
    Jurylid: Han Meerleveld
    5 3731
    8 Isala `96 JC Isala `96 - JJC
    Begeleider: Alwin Papegaai
    Jurylid: Erjan Palland
    4 3464
    10 AV PEC 1910 JC Team 1 AV PEC 1910 - JJC
    Begeleider: Dennis de Jong
    Jurylid: Andy Vissers
    4 2217
    11 AV Athlos JC Team 2 AV Athlos - JJC 0 0
    11 AV PEC 1910 JC Team 2 AV PEC 1910 - JJC 0 0
    11 AV Start `78 JC AV Start `78 - JJC 0 0

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    1 D'Sean Holaman SPWS EAC De Sperwers JC 18,22 -3.6 m/s17,82 796
    2 Bas Schimmel Flevo Delta AV Flevo Delta JC 18,98 -3.6 m/s20,50 716
    3 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JC Team 1 19,61 -3.6 m/s20,00 655
    4 Rick Staring Flevo Delta AV Flevo Delta JC 19,66 -3.6 m/s20,00 650
    5 Hidde de Wilde Cialfo Cialfo JC 19,89 -1.1 m/s--- 629
    6 Bram van de Mars Cialfo Cialfo JC 20,06 -1.1 m/s--- 613
    6 Marco Baas HAC `63 HAC `63 JC 20,06 -1.2 m/s--- 613
    8 Daan van den Berg SPWS EAC De Sperwers JC 20,26 -3.6 m/s20,00 595
    9 Niels Wijngaard SPWS EAC De Sperwers JC 20,49 -1.1 m/s21,00 0
    10 Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 JC 20,62 -2.5 m/s--- 564
    11 Milan Luteijn HAC `63 HAC `63 JC 20,85 -1.2 m/s--- 544
    12 Stijn ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 20,89 -1.1 m/s23,00 541
    13 Robin Schafthuizen AV Athlos AV Athlos JC Team 1 21,09 -3.6 m/s20,50 524
    14 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta JC 21,57 -1.1 m/s21,00 0
    15 Willem Bos AV NOP AV NOP JC 22,25 -1.1 m/s21,00 435
    16 Merijn Dekker AV Zeewolde AV Zeewolde JC 22,63 -2.5 m/s--- 407
    17 Jay Jagan AV Nijkerk AV Nijkerk JC 22,68 -1.2 m/s--- 404
    18 Jouke Westerhof AV Zeewolde AV Zeewolde JC 24,01 -2.5 m/s--- 315
    19 Dawi van den Boogert AV Zeewolde AV Zeewolde JC 24,33 -2.5 m/s--- 0
    20 Timme van Beek AV Nijkerk AV Nijkerk JC 24,88 -1.2 m/s--- 262
    21 Lourens Aanen AV Nijkerk AV Nijkerk JC 27,03 -1.2 m/s--- 0
    Benjamin Ter Steeg Isala `96 Isala `96 JC DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Karsten van Ommen Isala `96 Isala `96 JC 2:14,08 2:17,20 730
    2 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JC Team 1 2:16,50 2:25,00 702
    3 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:18,37 2:10,00 680
    4 Thijs Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:19,46 2:10,00 668
    5 Auke-Marku...van Eunen AV NOP AV NOP JC 2:28,35 2:35,00 575
    6 Rick van der Meer AV Zeewolde AV Zeewolde JC 2:28,62 2:38,00 572
    7 Geert van der Hulst Cialfo Cialfo JC 2:33,18 --- 529
    8 Joëll Schaafsma AV Nijkerk AV Nijkerk JC 2:34,80 --- 514
    9 Willem Bos AV NOP AV NOP JC 2:40,40 2:35,00 465
    10 Bram Voors SPWS EAC De Sperwers JC 2:47,50 2:39,00 408
    11 Milan Luteijn HAC `63 HAC `63 JC 2:47,62 --- 407
    12 Jouke Westerhof AV Zeewolde AV Zeewolde JC 2:48,44 2:49,70 401
    13 Wilbert Knol HAC `63 HAC `63 JC 2:48,64 --- 399
    14 Wout de Vries SPWS EAC De Sperwers JC 3:03,25 --- 297
    15 Ryan Bakker Flevo Delta AV Flevo Delta JC 3:11,14 3:10,00 0
    16 Sylvan Cate ten HAC `63 HAC `63 JC 3:23,04 --- 0
    17 Lude Loman Cialfo Cialfo JC 3:39,53 --- 102

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    1 D'Sean Holaman SPWS EAC De Sperwers JC 14,80 +0.4 m/s14,66 745
    2 Bas Schimmel Flevo Delta AV Flevo Delta JC 15,94 +0.4 m/s16,10 640
    3 Romke Wielstra AV NOP AV NOP JC 16,28 +0.4 m/s16,05 612
    4 Kjell de Groot Flevo Delta AV Flevo Delta JC 16,47 +0.4 m/s16,00 596
    5 Auke-Marku...van Eunen AV NOP AV NOP JC 17,06 -3.1 m/s19,20 550
    6 Niels Wijngaard SPWS EAC De Sperwers JC 17,66 -3.1 m/s17,50 507
    7 Brend Baak Flevo Delta AV Flevo Delta JC 18,55 +0.4 m/s15,80 0
    8 Geert van der Hulst Cialfo Cialfo JC 18,90 -3.1 m/s--- 426
    9 Marco Baas HAC `63 HAC `63 JC 19,32 -3.1 m/s--- 401
    10 Loek Wennekes AV Nijkerk AV Nijkerk JC 19,45 -1.6 m/s--- 393
    11 Bart Koster HAC `63 HAC `63 JC 20,05 -1.6 m/s--- 360
    12 Jay Jagan AV Nijkerk AV Nijkerk JC 20,08 -1.6 m/s--- 358
    13 Dawi van den Boogert AV Zeewolde AV Zeewolde JC 21,44 -3.1 m/s22,19 289
    14 Sven de Vries AV Zeewolde AV Zeewolde JC 22,39 -3.1 m/s22,02 246
    15 Lucas Karenbeld AV Athlos AV Athlos JC Team 1 22,89 -3.1 m/s20,00 225
    16 Jeremey van Staveren Isala `96 Isala `96 JC 23,07 -3.1 m/s--- 217
    Jesper Steegenga AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 DNS 20,00 0
    Stijn Dijkman SPWS EAC De Sperwers JC DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Robin van der Stege Flevo Delta AV Flevo Delta JC 38,11 --- 614
    2 Julian ten Hove Isala `96 Isala `96 JC 34,66 --- 565
    3 Sven de Vries AV Zeewolde AV Zeewolde JC 28,81 --- 477
    4 Rick Staring Flevo Delta AV Flevo Delta JC 27,84 --- 0
    5 Daan van den Berg SPWS EAC De Sperwers JC 25,43 --- 421
    6 Stef van Walbeek Cialfo Cialfo JC 24,31 --- 402
    7 Auke-Marku...van Eunen AV NOP AV NOP JC 24,05 --- 398
    8 Sander Togtema AV Zeewolde AV Zeewolde JC 22,12 --- 0
    9 Lars Mulder HAC `63 HAC `63 JC 21,82 --- 358
    10 Jorrit Elgersma AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 20,05 --- 325
    11 Lucas Karenbeld AV Athlos AV Athlos JC Team 1 19,83 --- 321
    12 Wilbert Knol HAC `63 HAC `63 JC 19,15 --- 0
    13 Stijn ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 17,79 --- 0
    14 Lourens Aanen AV Nijkerk AV Nijkerk JC 15,99 --- 243
    15 Lude Loman Cialfo Cialfo JC 14,84 --- 0
    16 Wout de Vries SPWS EAC De Sperwers JC 12,30 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Romke Wielstra AV NOP AV NOP JC 10,98 --- 568
    2 Robin van der Stege Flevo Delta AV Flevo Delta JC 10,42 --- 542
    3 Lex Hüther AV Athlos AV Athlos JC Team 1 9,94 --- 520
    4 Julian ten Hove Isala `96 Isala `96 JC 8,87 --- 467
    5 Niels Wijngaard SPWS EAC De Sperwers JC 8,66 --- 456
    6 Hidde de Wilde Cialfo Cialfo JC 8,37 --- 441
    7 Sander Togtema AV Zeewolde AV Zeewolde JC 8,15 --- 429
    8 Jorrit Elgersma AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 7,39 --- 388
    9 Jesse Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 7,25 --- 0
    10 Wilbert Knol HAC `63 HAC `63 JC 6,99 --- 365
    11 Sylvan Cate ten HAC `63 HAC `63 JC 5,53 --- 0
    12 Bram Voors SPWS EAC De Sperwers JC 5,52 --- 0
    13 Lourens Aanen AV Nijkerk AV Nijkerk JC 5,01 --- 242
    14 Ryan Bakker Flevo Delta AV Flevo Delta JC 4,95 --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 D'Sean Holaman SPWS EAC De Sperwers JC 5,82 +1.8 m/s--- 777
    2 Joëll Schaafsma AV Nijkerk AV Nijkerk JC 5,16 -0.3 m/s--- 652
    3 Robin Schafthuizen AV Athlos AV Athlos JC Team 1 5,02 +0.1 m/s--- 625
    4 Stef van Walbeek Cialfo Cialfo JC 4,25 -0.4 m/s--- 468
    5 Tom Bloemberg Flevo Delta AV Flevo Delta JC 4,12 -1.7 m/s--- 442
    6 Merijn Dekker AV Zeewolde AV Zeewolde JC 4,10 +2.1 m/s--- 438
    7 Bart Koster HAC `63 HAC `63 JC 4,07 +2.4 m/s--- 432
    8 Stijn ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 4,02 +1.7 m/s--- 422
    9 Willem Bos AV NOP AV NOP JC 3,97 +1.0 m/s--- 412
    10 Bas van de Horst AV Athlos AV Athlos JC Team 1 3,95 +1.4 m/s--- 0
    11 Timme van Beek AV Nijkerk AV Nijkerk JC 3,80 +2.9 m/s--- 0
    12 Jesse Kruise AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC Team 1 3,78 +1.2 m/s--- 0
    13 Sander Togtema AV Zeewolde AV Zeewolde JC 3,60 +1.4 m/s--- 0
    14 Sylvan Cate ten HAC `63 HAC `63 JC 3,27 +2.2 m/s--- 0
    15 Lude Loman Cialfo Cialfo JC 2,93 +3.6 m/s--- 0
    Brend Baak Flevo Delta AV Flevo Delta JC DNS --- 0
    Stijn Dijkman SPWS EAC De Sperwers JC DNS --- 0
    Benjamin Ter Steeg Isala `96 Isala `96 JC DNS --- 0