Uitslagen Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2017]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Juno Schuwer Eindhoven ...JC Team 1 12,08 +2.4 m/s12,69 812
2 Timo den Hollander GVAC JC 12,38 +2.4 m/s12,80 762
3 Max van Velzen Prins Hend...JC Team 1 12,64 +2.3 m/s--- 722
4 Lars van Velzen Prins Hend...JC Team 2 12,72 +2.3 m/s--- 710
5 Max Stofkoper GVAC JC 12,73 +2.4 m/s12,10 708
6 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JC 12,98 +2.4 m/s13,00 671
6 Rens de Graauw Prins Hend...JC Team 1 12,98 -0.8 m/s--- 671
8 Lucas Witlox AV Oss `78 JC 13,04 +0.5 m/s--- 663
9 Tim Geurtsen AV Oss `78 JC 13,47 -0.8 m/s--- 603
10 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JC 13,53 +2.3 m/s14,70 595
11 Max Munsters Eindhoven ...JC Team 1 13,86 +2.4 m/s14,20 552
12 Noah Terhoeve AV Generaa...haelis JC 13,94 +2.3 m/s14,93 541
13 Niklas Dhondt AV Generaa...haelis JC 13,95 +2.3 m/s14,30 540
14 Brent Manders AV De Keien JC 14,02 -0.8 m/s--- 531
15 Chiel Hulshof Prins Hend...JC Team 1 14,11 -0.8 m/s--- 0
16 Dries Viguurs Prins Hend...JC Team 2 14,21 -0.8 m/s--- 508
17 Rens Holtkamp AV Oss `78 JC 14,34 +0.5 m/s--- 0
18 Bart van Mierlo HAC JC Team 1 14,63 +0.5 m/s--- 459
19 Arthur van Ekert HAC JC Team 1 14,88 +0.5 m/s--- 431
20 Marijn Verhoeven AV De Keien JC 15,10 -0.8 m/s--- 407
21 Rico Timmermans Prins Hend...JC Team 2 15,38 +2.3 m/s--- 0
22 Noud Langenhuzen GVAC JC 15,46 +2.4 m/s14,00 0
23 Ruben der Weduwen HAC JC Team 1 18,70 +0.5 m/s--- 0
Sander ten Berge Eindhoven ...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jack Abernethy Eindhoven ...JC Team 1 2:10,60 2:10,50 774
2 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JC 2:16,68 2:17,68 700
3 Merlijn va...er Velden Eindhoven ...JC Team 1 2:17,24 2:15,00 693
4 Niels de Haas HAC JC Team 1 2:20,52 --- 656
5 Gijs Houtman Prins Hend...JC Team 1 2:23,75 2:30,00 622
6 Arend Eijk Eindhoven ...JC Team 1 2:25,39 --- 0
7 Carlo Schoonen HAC JC Team 1 2:25,83 --- 600
8 Lucas Jansen AV Oss `78 JC 2:28,55 --- 573
9 Mats Keulstra AV Generaa...haelis JC 2:33,66 2:28,76 525
10 Jelle van Oosterwijk GAC Gemert JC 2:35,36 --- 509
11 Rik Spelthan Prins Hend...JC Team 1 2:38,00 2:35,00 486
12 Sander ten Berge Eindhoven ...JC Team 2 2:38,15 --- 485
13 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 2:38,31 2:43,00 483
14 Tristan S...oenmakers AV De Keien JC 2:42,93 --- 444
15 Niek van den Elzen AV Oss `78 JC 2:43,78 3:00,00 438
16 Thijs Liebregts GVAC JC 2:50,11 2:30,00 388
17 Luc Stappers HAC JC Team 1 3:01,08 --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maarten Debeij Eindhoven ...JC Team 1 15,14 -1.6 m/s14,79 0
2 Floris Nolet Prins Hend...JC Team 1 15,29 +0.9 m/s--- 0
3 Rens de Graauw Prins Hend...JC Team 1 15,48 +0.9 m/s--- 0
4 Juno Schuwer Eindhoven ...JC Team 1 16,17 -1.6 m/s16,20 0
5 Max Stofkoper GVAC JC 16,37 -1.6 m/s15,93 0
6 Tom Michielsen AV Generaa...haelis JC 17,07 -1.6 m/s18,91 0
7 Rens van Baars HAC JC Team 1 19,01 +2.2 m/s--- 0
8 Luc Stappers HAC JC Team 1 19,50 +2.2 m/s--- 0
9 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JC 20,00 +0.9 m/s25,20 0
10 Stan Lintsen AV De Keien JC 21,45 +0.9 m/s--- 0
11 Bart van Mierlo HAC JC Team 1 22,28 +2.2 m/s--- 0
12 Carsten Janss AV De Keien JC 22,50 +2.2 m/s--- 0
13 Loek Langenhuizen GVAC JC 25,32 +2.2 m/s--- 0
Chiel Hulshof Prins Hend...JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 49,36 738
2 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 50,80 683
3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 51,85 645
4 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 4 52,21 632
5 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,73 581
6 AV De Keien JC (4x100m) AV De Keien - JJC 4 56,68 489
7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 4 57,18 474
8 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
8 GAC Gemert JC (4x100m) GAC Gemert - JJC 0 DNS 0
8 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0
8 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 0 DNS 0
8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JC 39,47 38,36 632
2 Carlo Schoonen HAC JC Team 1 38,67 --- 622
3 Max van Velzen Prins Hend...JC Team 1 35,57 --- 578
4 Benjamin ...bbelstein Prins Hend...JC Team 2 35,31 --- 574
5 Jelmer van Leerdam Prins Hend...JC Team 1 31,72 --- 0
6 Luuk Meuken Eindhoven ...JC Team 1 31,24 --- 514
7 Arend Eijk Eindhoven ...JC Team 1 27,03 --- 0
8 Ryan Peters AV Oss `78 JC 25,14 --- 416
9 Mats Keulstra AV Generaa...haelis JC 23,22 26,87 0
10 Stan Lintsen AV De Keien JC 20,33 --- 330
11 Thijs Liebregts GVAC JC 15,86 --- 241
12 Joost Hurkmans HAC JC Team 1 15,65 --- 0
13 Niek van den Elzen AV Oss `78 JC 14,30 --- 0
14 Jelle van Oosterwijk GAC Gemert JC 11,95 --- 151



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelmer van Leerdam Prins Hend...JC Team 1 31,92 --- 503
2 Maarten Debeij Eindhoven ...JC Team 1 31,07 33,55 491
3 Luuk Meuken Eindhoven ...JC Team 1 30,74 --- 0
4 Lucas Witlox AV Oss `78 JC 30,73 --- 486
5 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JC 29,49 27,00 467
6 Benjamin ...bbelstein Prins Hend...JC Team 2 28,78 --- 456
7 Jeremy van Zutven Prins Hend...JC Team 1 28,57 --- 0
8 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JC 23,69 19,68 0
9 Luuk van Lierop HAC JC Team 1 20,56 --- 317
10 Rens Holtkamp AV Oss `78 JC 19,40 --- 0
11 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 18,32 12,00 275
12 Marijn Verhoeven AV De Keien JC 16,11 --- 230
13 Joost Hurkmans HAC JC Team 1 15,26 --- 0
14 Jelle van Oosterwijk GAC Gemert JC 14,41 13,04 194
Lars van Velzen Prins Hend...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelmer van Leerdam Prins Hend...JC Team 1 10,72 --- 556
2 Timo den Hollander GVAC JC 9,88 --- 517
3 Jack Abernethy Eindhoven ...JC Team 1 9,56 9,28 501
4 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JC 9,45 8,03 496
5 Luuk Meuken Eindhoven ...JC Team 1 9,37 --- 0
6 Luuk van Lierop HAC JC Team 1 9,13 --- 480
7 Benjamin ...bbelstein Prins Hend...JC Team 2 8,45 --- 445
8 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JC 7,86 7,20 414
9 Jasper van...udheusden HAC JC Team 1 7,65 --- 0
Thom de Kruijf Prins Hend...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maarten Debeij Eindhoven ...JC Team 1 1,80 1,85 854
2 Floris Nolet Prins Hend...JC Team 1 1,75 --- 817
3 Tom Michielsen AV Generaa...haelis JC 1,70 1,65 779
4 Jeremy van Zutven Prins Hend...JC Team 1 1,60 --- 0
5 Lucas Jansen AV Oss `78 JC 1,50 --- 623
5 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JC 1,50 1,50 623
7 Jens Piket Eindhoven ...JC Team 2 1,45 --- 582
8 Tristan S...oenmakers AV De Keien JC 1,40 --- 541
9 Ryan Peters AV Oss `78 JC 1,40 --- 0
10 Luc Stappers HAC JC Team 1 1,40 --- 541
11 Jasper van...udheusden HAC JC Team 1 1,40 --- 0
12 Lars van Velzen Prins Hend...JC Team 2 1,40 --- 541
13 Carsten Janss AV De Keien JC 1,35 --- 0
13 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JC 1,35 1,35 0
15 David van Warmerdam Eindhoven ...JC Team 1 1,30 1,40 0
16 Noud Langenhuzen GVAC JC 1,25 --- 426
17 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 1,25 1,20 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Floris Nolet Prins Hend...JC Team 1 6,07 -1.6 m/s--- 823
2 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JC 5,20 +0.6 m/s4,97 660
3 Ruben der Weduwen HAC JC Team 1 4,99 -0.2 m/s--- 619
4 Max Stofkoper GVAC JC 4,88 -1.7 m/s--- 597
5 Noah Terhoeve AV Generaa...haelis JC 4,74 -0.5 m/s4,41 568
6 Niklas Dhondt AV Generaa...haelis JC 4,67 +1.8 m/s4,49 0
7 David van Warmerdam Eindhoven ...JC Team 1 4,63 -0.7 m/s4,80 546
8 Jens Piket Eindhoven ...JC Team 2 4,55 +2.2 m/s--- 529
9 Max Munsters Eindhoven ...JC Team 1 4,54 -0.7 m/s4,71 0
10 Rens van Baars HAC JC Team 1 4,53 +0.0 m/s--- 0
11 Lucas Jansen AV Oss `78 JC 4,52 +0.5 m/s--- 523
12 Dries Viguurs Prins Hend...JC Team 2 4,49 +0.0 m/s--- 517
13 Chiel Hulshof Prins Hend...JC Team 1 4,36 -1.1 m/s--- 0
14 Tim Geurtsen AV Oss `78 JC 4,28 -0.1 m/s--- 0
15 Brent Manders AV De Keien JC 4,10 +0.3 m/s--- 438
16 Carsten Janss AV De Keien JC 4,00 -0.5 m/s--- 0
17 Rico Timmermans Prins Hend...JC Team 2 3,76 -0.3 m/s--- 0
18 Loek Langenhuizen GVAC JC 3,35 -0.6 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ryan Rooijackers GAC Gemert JD 10,87 +0.3 m/s11,30 640
2 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 10,99 +0.3 m/s11,24 620
3 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 11,22 -0.8 m/s--- 583
4 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 11,33 +0.3 m/s11,40 566
5 Daniel de Goederen AV Generaa...haelis JD 11,39 +0.3 m/s11,70 557
6 Max de Kruijf Prins Hend...JD Team 1 11,52 +1.2 m/s--- 537
7 Unisa Bangura AV De Keien JD 11,57 -0.2 m/s--- 529
8 Koen Diepen Prins Hend...JD Team 1 11,71 -0.5 m/s--- 0
9 Alan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 11,80 +0.3 m/s--- 496
10 Mathias Koch O.S.S. - VOLO JD 11,88 +0.3 m/s12,00 484
11 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 12,03 +1.2 m/s--- 463
12 Mats van der Linden AV Marvel JD 12,08 -0.2 m/s--- 457
13 Tim Grimbergen AV De Keien JD 12,09 -0.8 m/s12,90 455
14 Olivier Zetz Prins Hend...JD Team 2 12,12 +1.2 m/s--- 451
15 Daniel Hensen Eindhoven ...JD Team 1 12,13 +0.3 m/s12,56 450
16 Wouter Heezius AV Valkens...JD Team 1 12,22 -0.4 m/s--- 438
17 Roel van Engeland HAC JD Team 1 12,42 +0.3 m/s--- 411
18 Pepijn Kremers Prins Hend...JD Team 2 12,49 +1.2 m/s--- 0
19 Joep Braakhuis O.S.S. - VOLO JD 12,59 -0.8 m/s12,90 0
20 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 12,63 -0.4 m/s--- 385
21 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 12,77 +1.2 m/s--- 367
22 Lucas Pijnenburg HAC JD Team 2 12,97 +0.3 m/s--- 343
23 Ward Lavrijsen AV Reusel `69 JD 13,04 -0.2 m/s--- 335
24 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 13,22 -0.5 m/s--- 314
25 Jens van Oirschot AV Marvel JD 13,38 -0.2 m/s--- 296
26 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 13,41 -0.4 m/s--- 293
27 Daan van Hoeven Prins Hend...JD Team 3 13,55 -0.5 m/s--- 278
28 Tim van der Bruggen Prins Hend...JD Team 3 13,61 -0.8 m/s--- 0
29 Casper van Haren Eindhoven ...JD Team 1 13,71 -0.8 m/s14,66 0
30 Tim Hulsen Eindhoven ...JD Team 2 14,02 -0.4 m/s--- 228
31 Paul van Venrooij AV Oss `78 JD 14,04 -0.5 m/s--- 226
32 Stijn Hesen Eindhoven ...JD Team 2 14,11 -0.4 m/s--- 219
33 Jasper ten Berge Eindhoven ...JD Team 2 14,30 +0.3 m/s--- 0
Laurens van de Wiel AV Generaa...haelis JD DNS --- 0
Kevin Terheijden HAC JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ryan Rooijackers GAC Gemert JD 3:10,03 3:12,52 618
2 Lans Timmermans Prins Hend...JD Team 1 3:13,58 3:13,00 591
3 Max de Kruijf Prins Hend...JD Team 1 3:16,63 3:21,00 569
4 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 3:19,90 3,14 0
5 Mike van Bree AV Generaa...haelis JD 3:21,09 3:19,96 538
6 Jasper Heijnes Prins Hend...JD Team 2 3:22,08 3:30,00 531
7 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 3:25,88 --- 506
8 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 3:32,68 3:34,00 463
9 Arno Raymakers HAC JD Team 1 3:34,33 3:25,50 453
10 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 3:39,99 --- 420
11 Lars van der Zanden HAC JD Team 2 3:41,02 --- 414
12 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 3:43,56 3:28,00 400
13 Mats van der Linden AV Marvel JD 3:44,56 --- 394
14 Casper van Haren Eindhoven ...JD Team 1 3:44,73 3:55,00 393
15 Teun van Veldhoven AV Reusel `69 JD 3:48,49 --- 373
16 Jens van Oirschot AV Marvel JD 3:49,14 --- 369
17 Luc de Kruijf Prins Hend...JD Team 3 3:51,51 --- 357
18 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 3:52,95 --- 350
19 Jasper Segers AV Valkens...JD Team 1 3:54,61 --- 341
20 Julian van Lokven AV De Keien JD 3:54,81 --- 340
21 David van Hoek Prins Hend...JD Team 3 3:55,00 --- 339
22 Olivier Zetz Prins Hend...JD Team 2 3:58,44 --- 0
23 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 4:05,03 --- 291
24 Tom Grimbergen AV De Keien JD 4:05,10 --- 291
25 Tim Hulsen Eindhoven ...JD Team 2 4:06,74 --- 283
26 Gert Crooijmans AV Generaa...haelis JD 4:07,65 4:23,20 279
27 Roel van Engeland HAC JD Team 1 4:09,44 --- 271
28 Joël Bouwens Prins Hend...JD Team 3 4:11,55 --- 0
29 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 4:15,13 --- 246
30 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JD 4:22,47 3:59,02 216
31 Jasper ten Berge Eindhoven ...JD Team 2 4:31,53 --- 181
Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 DNF 3:21,74 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Daniel Hensen Eindhoven ...JD Team 1 14,50 +1.2 m/s16,09 443
2 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JD Team 1 15,18 +1.4 m/s--- 387
3 Lans Timmermans Prins Hend...JD Team 1 15,35 +1.4 m/s--- 374
4 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 15,68 +1.1 m/s--- 349
5 Mats van der Linden AV Marvel JD 15,72 +1.1 m/s--- 346
6 Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 15,85 +1.4 m/s--- 337
7 Damian Verkooijen AV Reusel `69 JD 15,94 +1.1 m/s--- 331
8 Daniel de Goederen AV Generaa...haelis JD 16,06 +1.2 m/s16,31 322
8 Rawan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 16,06 +1.4 m/s--- 322
10 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 16,18 +0.2 m/s--- 314
11 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 16,38 +1.1 m/s--- 0
12 Finn Verhoeff Prins Hend...JD Team 3 16,60 +1.1 m/s--- 285
13 Galiso de Voogd AV Valkens...JD Team 1 16,80 +1.4 m/s--- 272
14 Mathias Koch O.S.S. - VOLO JD 16,87 +1.2 m/s17,50 268
15 Julian de Vries GAC Gemert JD 17,02 +1.1 m/s--- 258
16 David van Hoek Prins Hend...JD Team 3 17,10 +1.4 m/s--- 253
17 Julian van Lokven AV De Keien JD 17,41 +1.2 m/s17,10 235
18 Lucas Pijnenburg HAC JD Team 2 17,73 +1.4 m/s--- 216
19 Arno Raymakers HAC JD Team 1 17,76 +1.1 m/s--- 214
20 Willem Pompen AV Valkens...JD Team 1 17,98 +0.2 m/s--- 202
21 Tijn van Grunsven AV Generaa...haelis JD 18,14 +0.2 m/s--- 193
22 Jesper Pluijm GAC Gemert JD 18,22 +1.2 m/s--- 188
23 Gert Crooijmans AV Generaa...haelis JD 18,34 +0.2 m/s--- 0
24 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JD 18,56 +1.4 m/s--- 170
25 Tim van der Bruggen Prins Hend...JD Team 3 18,56 +1.1 m/s--- 0
26 Tim Grimbergen AV De Keien JD 18,61 +1.2 m/s17,10 168
27 Dennis de Jager HAC JD Team 1 18,67 +1.1 m/s--- 0
28 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 19,30 +0.2 m/s--- 133
29 Marijn Timmers AV De Keien JD 20,07 +1.1 m/s--- 0
Luke Smit HAC JD Team 2 DNS --- 0
Pepijn Kremers Prins Hend...JD Team 2 DNS --- 0
Bram Schutte Prins Hend...JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 44,00 589
2 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 4 45,59 528
3 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 46,59 491
4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 47,43 462
5 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 48,07 440
6 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 48,22 435
7 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 48,78 417
8 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 48,92 362
8 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 4 49,03 409
10 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 49,92 380
11 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 49,97 329
11 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 50,52 362
13 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
13 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
13 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
13 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 DNS 0
13 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 34,04 --- 556
2 Joep ten Houten HAC JD Team 1 27,49 25,44 455
3 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JD 23,12 18,20 381
4 Jesper Pluijm GAC Gemert JD 22,28 21,56 366
5 Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 20,99 --- 343
6 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 20,92 --- 0
7 Bram van Rulo AV Generaa...haelis JD 20,80 19,21 339
8 Teun van Veldhoven AV Reusel `69 JD 18,62 --- 297
9 Daniel Hensen Eindhoven ...JD Team 1 18,54 --- 296
10 Mike van den Braak AV Marvel JD 17,87 --- 282
11 Tijn van Grunsven AV Generaa...haelis JD 17,46 14,93 0
12 Kars Reijnen HAC JD Team 2 16,98 --- 264
13 Joost Claassen HAC JD Team 1 16,71 --- 0
14 Finn Verhoeff Prins Hend...JD Team 3 16,63 --- 257
15 Stijn Hubers AV De Keien JD 16,31 --- 250
16 Midas Hezemans O.S.S. - VOLO JD 14,80 16,89 0
17 Jasper Segers AV Valkens...JD Team 1 14,58 --- 213
18 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 14,11 --- 0
19 Jasper Heijnes Prins Hend...JD Team 2 13,72 --- 0
20 Kars Piket Eindhoven ...JD Team 1 13,58 --- 0
21 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 13,21 --- 181
22 Tom Grimbergen AV De Keien JD 12,53 --- 0
23 Thijs Hilckmann Eindhoven ...JD Team 2 11,75 --- 146
24 Kevin Terheijden HAC JD Team 2 11,49 --- 0
25 Filip van Ooijen GVAC JD 10,81 --- 122
26 Paul van Venrooij AV Oss `78 JD 3,06 --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 8,83 8,97 465
2 Thomas Beisiegel O.S.S. - VOLO JD 7,59 --- 0
3 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 7,54 --- 396
4 Koen Diepen Prins Hend...JD Team 1 7,53 --- 0
5 Joost Claassen HAC JD Team 1 7,42 --- 389
6 Mike van den Braak AV Marvel JD 7,29 --- 382
7 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 7,22 --- 378
8 Tygo Scheepers AV Generaa...haelis JD 6,90 6,37 360
9 Rawan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 6,73 --- 350
10 Joep ten Houten HAC JD Team 1 6,69 --- 0
11 Galiso de Voogd AV Valkens...JD Team 1 6,62 --- 343
12 Bram van Rulo AV Generaa...haelis JD 6,58 6,18 0
13 Stijn Hubers AV De Keien JD 6,41 --- 331
14 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 6,34 --- 327
15 Sil Peters AV Reusel `69 JD 6,05 --- 309
16 Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 5,80 --- 293
17 Alex de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 5,76 --- 291
18 Ben van Boxmeer GAC Gemert JD 5,65 5,41 284
19 Luc de Kruijf Prins Hend...JD Team 3 5,60 --- 0
20 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 5,53 --- 0
21 Filip van Ooijen GVAC JD 5,38 --- 266
22 Thijs Hilckmann Eindhoven ...JD Team 2 5,31 --- 0
23 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 5,28 --- 260
24 Kevin Terheijden HAC JD Team 2 4,98 --- 240
25 Luc Jansen AV De Keien JD 3,90 --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 1,50 --- 623
2 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 1,45 --- 582
3 Mike van Bree AV Generaa...haelis JD 1,40 1,40 541
3 Julian de Vries GAC Gemert JD 1,40 1,35 541
5 Willem Pompen AV Valkens...JD Team 1 1,35 --- 499
5 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 1,35 --- 499
7 Unisa Bangura AV De Keien JD 1,25 --- 426
8 Marijn Timmers AV De Keien JD 1,20 --- 0
9 Damian Verkooijen AV Reusel `69 JD 1,20 --- 389
9 Joep Braakhuis O.S.S. - VOLO JD 1,20 --- 389
11 Midas Hezemans O.S.S. - VOLO JD 1,20 --- 0
11 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 1,20 --- 0
13 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 1,20 --- 389
14 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 1,20 --- 0
15 Kars Piket Eindhoven ...JD Team 1 1,15 --- 0
16 Cas Govers AV Generaa...haelis JD 1,10 1,20 0
17 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 1,10 --- 316
17 Stijn Hesen Eindhoven ...JD Team 2 1,10 --- 316
17 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 1,10 --- 316
Lucas Bongers Eindhoven ...JD Team 2 NM --- 0
Luke Smit HAC JD Team 2 DNS --- 0
Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 4,40 +1.2 m/s4,61 498
2 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 4,22 +0.1 m/s--- 462
3 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 4,20 +0.1 m/s--- 458
4 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 4,09 +0.7 m/s4,31 436
5 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JD Team 1 4,03 +0.6 m/s--- 424
6 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 3,87 +1.3 m/s--- 392
7 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 3,86 -1.3 m/s--- 390
8 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 3,85 -0.2 m/s--- 0
9 Bram Schutte Prins Hend...JD Team 2 3,82 +1.5 m/s--- 0
10 Alan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 3,78 +0.5 m/s--- 0
11 Wouter Heezius AV Valkens...JD Team 1 3,71 +0.0 m/s--- 0
12 Mike van den Braak AV Marvel JD 3,54 +0.2 m/s--- 326
13 Lucas Bongers Eindhoven ...JD Team 2 3,53 -0.3 m/s--- 324
14 Thomas Beisiegel O.S.S. - VOLO JD 3,52 +0.4 m/s--- 0
15 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 3,52 +0.8 m/s--- 322
16 Ben van Boxmeer GAC Gemert JD 3,49 -1.0 m/s3,30 316
17 Jens van Oirschot AV Marvel JD 3,44 +0.5 m/s--- 0
18 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 3,33 +0.0 m/s--- 284
19 Kars Reijnen HAC JD Team 2 3,24 -1.1 m/s--- 266
20 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 3,22 -0.8 m/s--- 0
21 Ward Lavrijsen AV Reusel `69 JD 3,15 -0.4 m/s--- 248
22 Tygo Scheepers AV Generaa...haelis JD 3,12 -0.6 m/s3,40 242
23 Joël Bouwens Prins Hend...JD Team 3 3,04 +0.0 m/s--- 0
24 Dennis de Jager HAC JD Team 1 3,03 +1.1 m/s--- 0
25 Stijn Hubers AV De Keien JD 3,02 -0.4 m/s--- 222
26 Sil Peters AV Reusel `69 JD 2,82 -0.8 m/s--- 0
27 Alex de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 2,77 +1.2 m/s--- 0
28 Filip van Ooijen GVAC JD 2,70 -0.7 m/s--- 158
29 Luc Jansen AV De Keien JD 2,58 +0.5 m/s--- 0
Laurens van de Wiel AV Generaa...haelis JD DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nina Franke AV Oss `78 MC 10,72 +1.1 m/s--- 666
2 Milou Dirks Prins Hend...MC Team 1 10,95 +0.1 m/s--- 627
3 Hanna van der Zalm Prins Hend...MC Team 1 11,12 +0.1 m/s--- 599
4 Laura Büker HAC MC Team 1 11,14 -1.1 m/s--- 596
5 Lauren van Tits Eindhoven ...MC Team 1 11,22 -0.9 m/s11,43 583
6 Isabel van Bokhoven Prins Hend...MC Team 1 11,34 +1.0 m/s--- 0
7 Joy Langewouters HAC MC Team 1 11,42 -1.1 m/s--- 552
8 Kia Vereijken HAC MC Team 1 11,48 -1.1 m/s--- 0
9 Amy Pratt Eindhoven ...MC Team 1 11,59 -0.9 m/s11,38 526
10 Fleur Koeling GVAC MC 11,61 -0.9 m/s11,51 523
11 Jawani Bangura AV De Keien MC 11,69 +1.1 m/s--- 512
12 Manon Timmermans AV Oss `78 MC 11,79 +1.1 m/s--- 497
13 Lotte Weevers Prins Hend...MC Team 2 11,93 +1.0 m/s--- 477
14 Amy van den Berg Eindhoven ...MC Team 2 11,95 -0.9 m/s12,06 475
15 Amelie Huth O.S.S. - VOLO MC 11,97 -0.9 m/s11,80 472
16 Floor Anne Schram Prins Hend...MC Team 2 12,02 +1.0 m/s--- 465
17 Susan Verhoeven HAC MC Team 2 12,25 -1.1 m/s--- 434
18 Femke Smink AV Generaa...haelis MC 12,26 -0.9 m/s12,23 432
19 Nina van der Weele GVAC MC 12,40 -1.1 m/s--- 414
20 Neele Schreurs AV Valkenswaard MC 12,45 +0.1 m/s--- 408
20 Femke Vincken HAC MC Team 2 12,45 +1.1 m/s--- 408
22 Lisa Goossens AV De Keien MC 12,49 +1.1 m/s--- 402
23 Ayla Ernes Prins Hend...MC Team 2 12,60 +1.0 m/s--- 0
24 Elin ter Wal O.S.S. - VOLO MC 12,61 +1.0 m/s12,50 387
25 Lois Stokkingreef GVAC MC 12,72 -1.1 m/s--- 0
26 Simone Strijbos AV Valkenswaard MC 13,00 +0.1 m/s--- 340
27 Floor van Veen AV Generaa...haelis MC 13,04 +1.0 m/s12,90 335
28 Sanne Teeuwsen AV Oss `78 MC 13,05 +1.1 m/s--- 0
29 Mackenzie Hekkens AV Valkenswaard MC 13,24 +0.1 m/s--- 0
30 Lies Verbruggen AV De Keien MC 13,57 +0.1 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Emmy van den Berg Prins Hend...MC Team 1 2:19,00 2:21,00 673
2 Sanne Diepen Prins Hend...MC Team 1 2:29,32 2:27,00 566
3 Fleur Koeling GVAC MC 2:31,98 2:35,00 540
4 Senna Manders AV De Keien MC 2:34,36 2:39,00 518
5 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven ...MC Team 1 2:41,38 2:43,00 457
6 Annemiek van Iersel Prins Hend...MC Team 2 2:41,94 2:48,00 453
7 Kyara Gijsbers AV Oss `78 MC 2:42,73 2:51,00 446
8 Nina van der Weele GVAC MC 2:44,84 --- 429
9 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 2:45,90 --- 421
10 Joy Langewouters HAC MC Team 1 2:47,01 --- 412
11 Sherlienne Smans AV Oss `78 MC 2:51,21 --- 0
12 Lotte Weevers Prins Hend...MC Team 2 2:51,54 2:48,00 378
13 Neele Schreurs AV Valkenswaard MC 2:53,39 --- 364
14 Floor Driessen HAC MC Team 2 3:02,43 --- 302
15 Lois Stokkingreef GVAC MC 3:05,65 --- 0
16 Femke Vincken HAC MC Team 2 3:08,88 --- 262
17 Lies Verbruggen AV De Keien MC 3:09,98 --- 255
18 Simone Gijsbers Eindhoven ...MC Team 1 3:16,07 --- 220
19 Meike Schaap HAC MC Team 1 3:16,25 --- 219
20 Simone Weijers AV Generaa...haelis MC 3:25,01 3:13,93 172
21 Lisa Goossens AV De Keien MC 3:33,12 --- 0
Eline van Wanrooij AV Generaa...haelis MC DNS 3:00,74 0
Lizzy Arts HAC MC Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nina Franke AV Oss `78 MC 12,41 +0.7 m/s--- 654
2 Milou Dirks Prins Hend...MC Team 1 12,80 +0.3 m/s--- 609
3 Sterre van Bragt Prins Hend...MC Team 1 12,93 +0.3 m/s--- 595
4 Annemiek van Iersel Prins Hend...MC Team 2 13,69 +0.3 m/s--- 517
5 Lauren van Tits Eindhoven ...MC Team 1 13,85 +0.1 m/s13,87 502
6 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...MC Team 1 14,04 +0.3 m/s--- 0
7 Sherlienne Smans AV Oss `78 MC 14,43 +0.7 m/s--- 449
8 Laura Büker HAC MC Team 1 15,04 +0.5 m/s--- 398
9 Lizzy Arts HAC MC Team 1 15,21 +0.5 m/s--- 385
10 Jiska Beuk GVAC MC 15,31 +0.1 m/s15,00 377
11 Ayla Ernes Prins Hend...MC Team 2 15,55 +0.3 m/s--- 359
12 Pien Dehue AV De Keien MC 15,82 +0.7 m/s--- 339
13 Richa Zope Eindhoven ...MC Team 1 16,19 +0.5 m/s--- 313
14 Anouk Terheijden HAC MC Team 1 16,20 +0.5 m/s--- 0
15 Jawani Bangura AV De Keien MC 16,33 +0.7 m/s--- 303
16 Nienke van Duren GVAC MC 16,35 +0.1 m/s13,90 302
17 Floor van Veen AV Generaa...haelis MC 16,75 +0.1 m/s16,57 276
18 Simone Strijbos AV Valkenswaard MC 17,47 +0.7 m/s--- 231
19 Shannon Baijens AV Generaa...haelis MC 18,36 +0.1 m/s17,21 181
20 Geerte Simons HAC MC Team 2 22,68 +0.5 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,81 681
2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,60 605
3 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 43,97 590
4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 44,16 533
5 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 4 46,09 509
5 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 46,09 509
7 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 4 46,94 479
8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 4 47,88 396
9 AV Valkenswaard MC (4x80m) AV Valkenswaard - MJC 0 DNS 0
9 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
9 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
9 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mabinty Bangura AV De Keien MC 30,35 --- 480
2 Sanne Diepen Prins Hend...MC Team 1 26,45 --- 419
3 Roos Ketting AV Valkenswaard MC 26,11 --- 413
4 Anouk Klöpping AV Valkenswaard MC 24,18 --- 0
5 Anouk Terheijden HAC MC Team 1 21,37 --- 332
6 Susan Verhoeven HAC MC Team 2 21,03 --- 326
7 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...MC Team 1 20,27 --- 0
8 Karlijn Hoogendorp GVAC MC 20,10 --- 309
9 Kirsten Peeters Eindhoven ...MC Team 1 18,96 --- 287
10 Iris Ulijn AV Oss `78 MC 18,88 --- 286
11 Meike Schaap HAC MC Team 1 18,82 --- 0
12 Bo van Hoorn AV De Keien MC 16,67 --- 0
13 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 15,23 --- 0
14 Elin ter Wal O.S.S. - VOLO MC 14,48 12,22 196
15 Nanda van Dam Prins Hend...MC Team 2 14,36 --- 193
16 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 14,32 15,99 192
17 Vera Jansen GVAC MC 13,97 --- 0
18 Noa Wiltschek AV Generaa...haelis MC 13,59 --- 0
19 Simone Gijsbers Eindhoven ...MC Team 1 10,93 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mabinty Bangura AV De Keien MC 9,46 --- 496
2 Kirsten Peeters Eindhoven ...MC Team 1 9,31 9,39 489
3 Roos Ketting AV Valkenswaard MC 9,10 --- 478
4 Sanne Diepen Prins Hend...MC Team 1 9,07 --- 477
5 Amy Pratt Eindhoven ...MC Team 1 9,02 8,29 0
6 Meike Schaap HAC MC Team 1 8,53 --- 449
7 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...MC Team 1 8,51 --- 0
8 Bo van Hoorn AV De Keien MC 8,21 --- 0
9 Simone van Aerle HAC MC Team 1 8,00 --- 0
10 Karlijn Hoogendorp GVAC MC 7,90 --- 416
11 Jiska Beuk GVAC MC 7,49 --- 0
12 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 7,40 8,31 388
13 Iris Ulijn AV Oss `78 MC 7,17 --- 375
14 Noa Wiltschek AV Generaa...haelis MC 6,60 6,19 0
15 Nanda van Dam Prins Hend...MC Team 2 6,48 --- 335
16 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 6,40 --- 0
17 Jip Cales Prins Hend...MC Team 2 6,21 --- 0
18 Irene de Beer HAC MC Team 2 6,11 --- 313
19 Elin ter Wal O.S.S. - VOLO MC 6,01 4,75 307
20 Amelie Huth O.S.S. - VOLO MC 5,99 --- 0
21 Mackenzie Hekkens AV Valkenswaard MC 4,96 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Silke Oldenkamp AV De Keien MC 1,50 --- 623
2 Nienke van Duren GVAC MC 1,45 --- 582
3 Kirsten Peeters Eindhoven ...MC Team 1 1,35 1,35 499
3 Sterre van Bragt Prins Hend...MC Team 1 1,35 --- 499
3 Jip Cales Prins Hend...MC Team 2 1,35 --- 499
6 Mackenzie Hekkens AV Valkenswaard MC 1,30 --- 462
7 Eline van Wanrooij AV Generaa...haelis MC 1,25 1,35 426
7 Lizzy Arts HAC MC Team 1 1,25 --- 426
9 Ayla Ernes Prins Hend...MC Team 2 1,25 --- 0
10 Simone Weijers AV Generaa...haelis MC 1,15 1,30 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Hanna van der Zalm Prins Hend...MC Team 1 4,89 -0.5 m/s--- 599
2 Annemiek van Iersel Prins Hend...MC Team 2 4,65 +1.0 m/s--- 550
3 Silke Oldenkamp AV De Keien MC 4,51 -0.5 m/s--- 521
4 Roos Ketting AV Valkenswaard MC 4,40 +1.0 m/s--- 498
5 Jiska Beuk GVAC MC 4,19 +1.7 m/s--- 456
6 Femke Smink AV Generaa...haelis MC 4,16 +1.7 m/s4,11 450
6 Amy van den Berg Eindhoven ...MC Team 2 4,16 +0.3 m/s3,99 450
8 Anouk Klöpping AV Valkenswaard MC 4,08 -0.9 m/s--- 0
9 Kyara Gijsbers AV Oss `78 MC 4,02 +1.2 m/s--- 422
10 Kia Vereijken HAC MC Team 1 3,80 -0.4 m/s--- 378
11 Richa Zope Eindhoven ...MC Team 1 3,71 +0.4 m/s4,17 360
12 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven ...MC Team 1 3,64 -1.1 m/s3,93 0
12 Floor Anne Schram Prins Hend...MC Team 2 3,64 -0.6 m/s--- 0
14 Shannon Baijens AV Generaa...haelis MC 3,61 -1.5 m/s3,49 0
15 Simone van Aerle HAC MC Team 1 3,57 -0.2 m/s--- 0
16 Sanne Teeuwsen AV Oss `78 MC 3,53 -0.8 m/s--- 0
17 Amelie Huth O.S.S. - VOLO MC 3,50 -1.0 m/s--- 318
18 Floor Driessen HAC MC Team 2 3,22 +0.6 m/s--- 262
19 Vera Jansen GVAC MC 3,11 +1.3 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Emma Holst HAC MD Team 1 8,52 +0.1 m/s8,54 645
2 Nori Meulendijks HAC MD Team 1 8,57 +0.1 m/s8,61 634
3 Jessica Sluiter Prins Hend...MD Team 1 8,85 -0.8 m/s--- 578
4 Anna Bijl AV Reusel `69 MD 9,13 +0.3 m/s--- 524
5 Isa Poels AV De Keien MD 9,17 +1.0 m/s9,80 517
6 Yana van Aarle Eindhoven ...MD Team 1 9,18 +0.1 m/s8,96 515
7 Sylvie Dalessi AV Valkenswaard MD 9,24 -0.8 m/s--- 504
8 Renée Overmeijer Prins Hend...MD Team 1 9,26 +2.5 m/s--- 501
9 Merle Büker HAC MD Team 1 9,35 +1.0 m/s--- 0
10 Lise Romijn Prins Hend...MD Team 1 9,36 +2.5 m/s--- 0
11 Esmee van Hoof AV Oss `78 MD 9,47 -0.8 m/s--- 464
11 Nyssa Engels HAC MD Team 2 9,47 +0.1 m/s9,33 464
13 Noa Snijders Eindhoven ...MD Team 1 9,50 +0.1 m/s9,61 459
14 Anna van Straten AV Generaa...MD Team 1 9,58 +0.1 m/s9,50 445
15 Lisa van de Loo GVAC MD 9,72 +1.0 m/s--- 422
16 Xanne van de Valk GAC Gemert MD 9,73 +1.0 m/s9,90 421
17 VITTORIA SINISI Eindhoven ...MD Team 2 9,75 +2.5 m/s--- 417
18 Yannou de Bont AV De Keien MD 9,82 +2.5 m/s10,60 406
19 Jinte Michiels AV Reusel `69 MD 9,85 +0.3 m/s--- 401
20 Renee de Haan AV Valkenswaard MD 9,92 -0.8 m/s--- 390
21 Meike Verbaandert GVAC MD 10,06 +1.0 m/s--- 369
22 Anouk Zijlstra Eindhoven ...MD Team 1 10,16 +1.0 m/s10,30 0
23 Caroline Strikwerda AV Generaa...MD Team 1 10,18 +1.0 m/s10,30 351
24 Merel van Rosendaal AV Marvel MD 10,19 +0.3 m/s--- 349
25 Linda van Dijk HAC MD Team 2 10,33 +1.0 m/s--- 329
26 Sarike Beuk GVAC MD 10,36 +1.0 m/s--- 0
27 Fenne van Son AV Marvel MD 10,43 +0.3 m/s--- 315
28 Alicia Peijnenburg O.S.S. - VOLO MD 10,49 +1.0 m/s10,10 306
29 Nine Fleskens HAC MD Team 2 10,56 +1.0 m/s--- 0
30 Hannah Savelkoul Eindhoven ...MD Team 2 10,61 -0.8 m/s--- 290
31 Hanna de Jong O.S.S. - VOLO MD 10,68 +2.5 m/s10,60 280
32 Donja Galal Eindhoven ...MD Team 2 10,72 -0.8 m/s--- 0
33 Veerle de Jong O.S.S. - VOLO MD 10,74 +1.0 m/s10,60 0
34 Noor Kouwenberg AV Marvel MD 11,24 +0.3 m/s--- 0
35 Daphne van de Ligt GAC Gemert MD 11,51 +2.5 m/s13,10 176



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yana van Aarle Eindhoven ...MD Team 1 3:15,05 3:17,00 581
2 Anna Bijl AV Reusel `69 MD 3:25,97 --- 505
3 Veerle van Erp AV Generaa...MD Team 1 3:27,79 3:22,50 494
4 Emma Bijnen HAC MD Team 1 3:28,60 3:33,51 488
5 Fleur Boender Eindhoven ...MD Team 1 3:29,82 3:32,00 481
6 Jessica Sluiter Prins Hend...MD Team 1 3:36,80 3:25,00 438
7 Evy Loots HAC MD Team 1 3:37,14 3:36,98 436
8 Hannah Dijkman GVAC MD 3:43,05 3:40,00 402
9 Iris Verheij Prins Hend...MD Team 1 3:43,72 3:35,00 399
10 Lise Kappen Prins Hend...MD Team 2 3:50,59 --- 362
11 Meike Verbaandert GVAC MD 3:53,28 3:40,00 348
12 Marloes Oomen Prins Hend...MD Team 2 3:53,98 --- 344
13 Sterre Robben AV Generaa...MD Team 1 3:54,80 4:11,00 340
14 Puck Schreur HAC MD Team 1 3:54,83 --- 0
15 Renee de Haan AV Valkenswaard MD 3:55,22 --- 338
16 Annika van der Broek AV Marvel MD 3:55,74 --- 336
17 Nienke van den Berk Prins Hend...MD Team 1 3:57,78 --- 0
18 Sammy Wolff AV De Keien MD 3:58,40 --- 323
19 Alies van Oosterwijk GAC Gemert MD 3:58,63 --- 321
20 Eline Timmerman Eindhoven ...MD Team 2 4:01,36 --- 308
21 Janneke van der Aa AV De Keien MD 4:02,01 4:19,00 305
22 Dieuwke Anema AV Oss `78 MD 4:05,60 --- 288
23 Ilse Werners O.S.S. - VOLO MD 4:06,29 --- 285
24 Floor Vul...s-Jochems GAC Gemert MD 4:06,40 --- 285
25 Maite van Hees HAC MD Team 2 4:07,75 --- 279
26 Fenne van Son AV Marvel MD 4:10,28 --- 267
27 Noor Dijkstra AV Valkenswaard MD 4:10,57 --- 266
28 Caroline Strikwerda AV Generaa...MD Team 1 4:11,94 4:43,70 0
29 Noor Kouwenberg AV Marvel MD 4:13,18 --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Moos van Gendt Eindhoven ...MD Team 1 11,46 +0.6 m/s12,49 430
2 Noëlle Martens AV Generaa...MD Team 1 11,79 +1.0 m/s--- 396
3 Merle Büker HAC MD Team 1 11,84 +1.3 m/s--- 391
4 Lise Kappen Prins Hend...MD Team 2 12,50 +1.0 m/s--- 328
5 Lisa Otto Eindhoven ...MD Team 1 12,67 +1.4 m/s--- 313
6 Gwen Bogers HAC MD Team 2 12,82 +1.3 m/s--- 300
7 Yara Vereijken HAC MD Team 1 12,87 +1.3 m/s--- 296
8 Lonneke Lintsen AV De Keien MD 12,89 +0.6 m/s13,00 294
9 Jinte Michiels AV Reusel `69 MD 13,06 +1.3 m/s--- 280
10 Renée Overmeijer Prins Hend...MD Team 1 13,14 -1.1 m/s--- 273
11 Sterre Robben AV Generaa...MD Team 1 13,19 -1.1 m/s13,69 269
12 Hannah Dijkman GVAC MD 13,37 +0.6 m/s13,00 255
13 Anouk Zijlstra Eindhoven ...MD Team 1 13,39 +0.6 m/s13,19 0
14 Marloes Oomen Prins Hend...MD Team 2 13,39 +1.0 m/s--- 253
15 Nienke van den Berk Prins Hend...MD Team 1 13,53 +1.0 m/s--- 242
16 Nyssa Engels HAC MD Team 2 13,71 +1.4 m/s--- 229
17 Lise Romijn Prins Hend...MD Team 1 13,85 +1.0 m/s--- 0
18 Ilse van de Wiel AV Generaa...MD Team 1 13,86 +1.0 m/s--- 0
19 Femke van den Bos GVAC MD 14,20 +0.6 m/s13,20 193
20 Evy Loots HAC MD Team 1 14,40 -1.1 m/s13,47 0
21 Robin Thijs AV Valkenswaard MD 14,50 +1.4 m/s--- 173
22 Sylvie Dalessi AV Valkenswaard MD 14,52 +1.4 m/s--- 172
23 Linda van Dijk HAC MD Team 2 14,64 +1.4 m/s--- 0
24 Floor Vul...s-Jochems GAC Gemert MD 14,90 +0.6 m/s11,30 147
25 Esmee van Schaik GAC Gemert MD 14,98 -1.1 m/s--- 142
26 Maaike van Vliet AV De Keien MD 15,86 -1.1 m/s14,33 90
Sharon Laarakker AV Reusel `69 MD DNS --- 0
Amalia Biesen AV De Keien MD DNF 13,66 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 33,76 624
2 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,37 544
3 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,52 487
3 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,59 534
5 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,28 502
6 AV Generaal Michaelis MD Team 1 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 36,42 446
6 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,55 490
8 AV Reusel `69 MD (4x60m) AV Reusel `69 - MJD 4 37,23 460
9 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,10 424
10 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 38,22 369
10 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 4 39,32 376
12 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 39,52 368
13 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 43,17 241
14 AV Generaal Michaelis MD Team 2 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 0 DNS 0
14 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
14 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Moos van Gendt Eindhoven ...MD Team 1 28,92 --- 478
2 Joanne Schaap Prins Hend...MD Team 1 25,22 --- 418
3 Maartje R...senschoon GVAC MD 19,10 --- 307
4 Annika van der Broek AV Marvel MD 18,70 --- 299
5 Simone van Zelst HAC MD Team 1 17,82 16,10 281
6 Gwen Canters HAC MD Team 1 16,43 18,70 0
7 Emma van 't Westende AV Generaa...MD Team 1 15,15 --- 225
8 Maite van Hees HAC MD Team 2 14,41 --- 209
9 Tessie van de Ligt GAC Gemert MD 13,78 --- 195
10 Nienke van den Berk Prins Hend...MD Team 1 12,97 --- 0
11 Yenthe Schaap HAC MD Team 2 12,00 --- 0
12 Yannou de Bont AV De Keien MD 11,57 --- 142
13 Sharon Laarakker AV Reusel `69 MD 11,41 --- 138
14 Caroline Strikwerda AV Generaa...MD Team 1 10,34 --- 0
15 Hanna de Jong O.S.S. - VOLO MD 9,77 --- 95
16 Sarike Beuk GVAC MD 9,67 --- 0
17 Maaike van Vliet AV De Keien MD 9,65 --- 0
18 Emma Smit AV Valkenswaard MD 8,60 --- 62
19 Anna Hageman O.S.S. - VOLO MD 8,46 --- 0
20 Merel van Rosendaal AV Marvel MD 5,75 --- 0
21 Daphne van de Ligt GAC Gemert MD 4,53 ---