Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 HAC MD Team 1 HAC - MJD
Begeleider: Jan Crooijmans
9 5612
2 Eindhoven Atletiek MD Team 1 Eindhoven Atletiek - MJD
Begeleider: Emiel Halin
Jurylid: Cyriel Heijink
7 5392
3 Prins Hendrik MD Team 1 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Britt van der Ham
8 5051
4 AV Generaal Michaelis MD Team 1 AV Generaal Michaelis - MJD
Begeleider: Maarten Raaimakers
Jurylid: Petri van Horrik
8 4494
5 GVAC MD GVAC - MJD
Begeleider: Martin Hoogendorp
Jurylid: Zie JC
7 4296
6 AV De Keien MD AV De Keien - MJD
Begeleider: Rebecca Gilsing
Jurylid: Dianne Eijsvogels (voorkeur springnummers)
9 3905
7 HAC MD Team 2 HAC - MJD
Begeleider: Jan Crooijmans
6 3513
8 AV Reusel `69 MD AV Reusel `69 - MJD
Begeleider: Ben Maas
Jurylid: Yvonne Klesser
5 3413
9 AV Valkenswaard MD AV Valkenswaard - MJD
Begeleider: Renske
Jurylid: Hero Smit
5 3272
10 GAC Gemert MD GAC Gemert - MJD
Begeleider: Rens Rutten
6 3154
11 AV Marvel MD AV Marvel - MJD
Begeleider: Rob van den Braak
Jurylid: Carolien Gakeer
5 2758
12 AV Oss `78 MD AV Oss `78 - MJD
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Marieke Reijs
4 2603
13 Eindhoven Atletiek MD Team 2 Eindhoven Atletiek - MJD
Begeleider: Emiel Halin
4 2216
14 O.S.S. - VOLO MD O.S.S. - VOLO - MJD
Begeleider: joren suijker
Jurylid: frits van helsdingen
5 2129
15 Prins Hendrik MD Team 2 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Britt van der Ham
2 1613
16 AV Generaal Michaelis MD Team 2 AV Generaal Michaelis - MJD 0 0

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Emma Holst HAC MD Team 1 8,52 +0.1 m/s8,54
2 Nori Meulendijks HAC MD Team 1 8,57 +0.1 m/s8,61
3 Jessica Sluiter Prins Hend...MD Team 1 8,85 -0.8 m/s---
4 Anna Bijl AV Reusel `69 MD 9,13 +0.3 m/s---
5 Isa Poels AV De Keien MD 9,17 +1.0 m/s9,80
6 Yana van Aarle Eindhoven ...MD Team 1 9,18 +0.1 m/s8,96
7 Sylvie Dalessi AV Valkenswaard MD 9,24 -0.8 m/s---
8 Renée Overmeijer Prins Hend...MD Team 1 9,26 +2.5 m/s---
9 Merle Büker HAC MD Team 1 9,35 +1.0 m/s---
10 Lise Romijn Prins Hend...MD Team 1 9,36 +2.5 m/s---
11 Esmee van Hoof AV Oss `78 MD 9,47 -0.8 m/s---
11 Nyssa Engels HAC MD Team 2 9,47 +0.1 m/s9,33
13 Noa Snijders Eindhoven ...MD Team 1 9,50 +0.1 m/s9,61
14 Anna van Straten AV Generaa...MD Team 1 9,58 +0.1 m/s9,50
15 Lisa van de Loo GVAC MD 9,72 +1.0 m/s---
16 Xanne van de Valk GAC Gemert MD 9,73 +1.0 m/s9,90
17 VITTORIA SINISI Eindhoven ...MD Team 2 9,75 +2.5 m/s---
18 Yannou de Bont AV De Keien MD 9,82 +2.5 m/s10,60
19 Jinte Michiels AV Reusel `69 MD 9,85 +0.3 m/s---
20 Renee de Haan AV Valkenswaard MD 9,92 -0.8 m/s---
21 Meike Verbaandert GVAC MD 10,06 +1.0 m/s---
22 Anouk Zijlstra Eindhoven ...MD Team 1 10,16 +1.0 m/s10,30
23 Caroline Strikwerda AV Generaa...MD Team 1 10,18 +1.0 m/s10,30
24 Merel van Rosendaal AV Marvel MD 10,19 +0.3 m/s---
25 Linda van Dijk HAC MD Team 2 10,33 +1.0 m/s---
26 Sarike Beuk GVAC MD 10,36 +1.0 m/s---
27 Fenne van Son AV Marvel MD 10,43 +0.3 m/s---
28 Alicia Peijnenburg O.S.S. - VOLO MD 10,49 +1.0 m/s10,10
29 Nine Fleskens HAC MD Team 2 10,56 +1.0 m/s---
30 Hannah Savelkoul Eindhoven ...MD Team 2 10,61 -0.8 m/s---
31 Hanna de Jong O.S.S. - VOLO MD 10,68 +2.5 m/s10,60
32 Donja Galal Eindhoven ...MD Team 2 10,72 -0.8 m/s---
33 Veerle de Jong O.S.S. - VOLO MD 10,74 +1.0 m/s10,60
34 Noor Kouwenberg AV Marvel MD 11,24 +0.3 m/s---
35 Daphne van de Ligt GAC Gemert MD 11,51 +2.5 m/s13,10

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Yana van Aarle Eindhoven ...MD Team 1 3:15,05 3:17,00
2 Anna Bijl AV Reusel `69 MD 3:25,97 ---
3 Veerle van Erp AV Generaa...MD Team 1 3:27,79 3:22,50
4 Emma Bijnen HAC MD Team 1 3:28,60 3:33,51
5 Fleur Boender Eindhoven ...MD Team 1 3:29,82 3:32,00
6 Jessica Sluiter Prins Hend...MD Team 1 3:36,80 3:25,00
7 Evy Loots HAC MD Team 1 3:37,14 3:36,98
8 Hannah Dijkman GVAC MD 3:43,05 3:40,00
9 Iris Verheij Prins Hend...MD Team 1 3:43,72 3:35,00
10 Lise Kappen Prins Hend...MD Team 2 3:50,59 ---
11 Meike Verbaandert GVAC MD 3:53,28 3:40,00
12 Marloes Oomen Prins Hend...MD Team 2 3:53,98 ---
13 Sterre Robben AV Generaa...MD Team 1 3:54,80 4:11,00
14 Puck Schreur HAC MD Team 1 3:54,83 ---
15 Renee de Haan AV Valkenswaard MD 3:55,22 ---
16 Annika van der Broek AV Marvel MD 3:55,74 ---
17 Nienke van den Berk Prins Hend...MD Team 1 3:57,78 ---
18 Sammy Wolff AV De Keien MD 3:58,40 ---
19 Alies van Oosterwijk GAC Gemert MD 3:58,63 ---
20 Eline Timmerman Eindhoven ...MD Team 2 4:01,36 ---
21 Janneke van der Aa AV De Keien MD 4:02,01 4:19,00
22 Dieuwke Anema AV Oss `78 MD 4:05,60 ---
23 Ilse Werners O.S.S. - VOLO MD 4:06,29 ---
24 Floor Vul...s-Jochems GAC Gemert MD 4:06,40 ---
25 Maite van Hees HAC MD Team 2 4:07,75 ---
26 Fenne van Son AV Marvel MD 4:10,28 ---
27 Noor Dijkstra AV Valkenswaard MD 4:10,57 ---
28 Caroline Strikwerda AV Generaa...MD Team 1 4:11,94 4:43,70
29 Noor Kouwenberg AV Marvel MD 4:13,18 ---

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Moos van Gendt Eindhoven ...MD Team 1 11,46 +0.6 m/s12,49
2 Noëlle Martens AV Generaa...MD Team 1 11,79 +1.0 m/s---
3 Merle Büker HAC MD Team 1 11,84 +1.3 m/s---
4 Lise Kappen Prins Hend...MD Team 2 12,50 +1.0 m/s---
5 Lisa Otto Eindhoven ...MD Team 1 12,67 +1.4 m/s---
6 Gwen Bogers HAC MD Team 2 12,82 +1.3 m/s---
7 Yara Vereijken HAC MD Team 1 12,87 +1.3 m/s---
8 Lonneke Lintsen AV De Keien MD 12,89 +0.6 m/s13,00
9 Jinte Michiels AV Reusel `69 MD 13,06 +1.3 m/s---
10 Renée Overmeijer Prins Hend...MD Team 1 13,14 -1.1 m/s---
11 Sterre Robben AV Generaa...MD Team 1 13,19 -1.1 m/s13,69
12 Hannah Dijkman GVAC MD 13,37 +0.6 m/s13,00
13 Anouk Zijlstra Eindhoven ...MD Team 1 13,39 +0.6 m/s13,19
13 Marloes Oomen Prins Hend...MD Team 2 13,39 +1.0 m/s---
15 Nienke van den Berk Prins Hend...MD Team 1 13,53 +1.0 m/s---
16 Nyssa Engels HAC MD Team 2 13,71 +1.4 m/s---
17 Lise Romijn Prins Hend...MD Team 1 13,85 +1.0 m/s---
18 Ilse van de Wiel AV Generaa...MD Team 1 13,86 +1.0 m/s---
19 Femke van den Bos GVAC MD 14,20 +0.6 m/s13,20
20 Evy Loots HAC MD Team 1 14,40 -1.1 m/s13,47
21 Robin Thijs AV Valkenswaard MD 14,50 +1.4 m/s---
22 Sylvie Dalessi AV Valkenswaard MD 14,52 +1.4 m/s---
23 Linda van Dijk HAC MD Team 2 14,64 +1.4 m/s---
24 Floor Vul...s-Jochems GAC Gemert MD 14,90 +0.6 m/s11,30
25 Esmee van Schaik GAC Gemert MD 14,98 -1.1 m/s---
26 Maaike van Vliet AV De Keien MD 15,86 -1.1 m/s14,33
Sharon Laarakker AV Reusel `69 MD DNS ---
Amalia Biesen AV De Keien MD DNF 13,66

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Moos van Gendt Eindhoven ...MD Team 1 28,92 ---
2 Joanne Schaap Prins Hend...MD Team 1 25,22 ---
3 Maartje R...senschoon GVAC MD 19,10 ---
4 Annika van der Broek AV Marvel MD 18,70 ---
5 Simone van Zelst HAC MD Team 1 17,82 16,10
6 Gwen Canters HAC MD Team 1 16,43 18,70
7 Emma van 't Westende AV Generaa...MD Team 1 15,15 ---
8 Maite van Hees HAC MD Team 2 14,41 ---
9 Tessie van de Ligt GAC Gemert MD 13,78 ---
10 Nienke van den Berk Prins Hend...MD Team 1 12,97 ---
11 Yenthe Schaap HAC MD Team 2 12,00 ---
12 Yannou de Bont AV De Keien MD 11,57 ---
13 Sharon Laarakker AV Reusel `69 MD 11,41 ---
14 Caroline Strikwerda AV Generaa...MD Team 1 10,34 ---
15 Hanna de Jong O.S.S. - VOLO MD 9,77 ---
16 Sarike Beuk GVAC MD 9,67 ---
17 Maaike van Vliet AV De Keien MD 9,65 ---
18 Emma Smit AV Valkenswaard MD 8,60 ---
19 Anna Hageman O.S.S. - VOLO MD 8,46 ---
20 Merel van Rosendaal AV Marvel MD 5,75 ---
21 Daphne van de Ligt GAC Gemert MD 4,53 ---

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Noëlle Martens AV Generaa...MD Team 1 19,88 ---
2 Meike de Graauw Prins Hend...MD Team 1 18,06 ---
3 Esmee van Hoof AV Oss `78 MD 17,42 ---
4 Simone van Zelst HAC MD Team 1 16,68 16,06
5 Lisa Otto Eindhoven ...MD Team 1 16,03 ---
6 Yenthe Schaap HAC MD Team 2 15,90 ---
7 Emmelie Schraven Prins Hend...MD Team 1 15,79 ---
8 Meike Verbaandert GVAC MD 15,02 ---
9 Gwen Canters HAC MD Team 1 14,90 17,78
10 Tessie van de Ligt GAC Gemert MD 14,86 ---
11 Lonneke Lintsen AV De Keien MD 14,78 ---
12 Donja Galal Eindhoven ...MD Team 2 14,54 ---
13 Anne Liebrand Eindhoven ...MD Team 1 14,33 ---
14 Lisa van de Loo GVAC MD 14,08 ---
15 Janneke van der Aa AV De Keien MD 13,95 ---
16 Loekie Krull AV Marvel MD 12,69 ---
17 Fenne van Son AV Marvel MD 11,82 ---
18 Anne Pijnenburg AV Reusel `69 MD 11,71 ---
19 Gitta de Rooij AV Generaa...MD Team 1 10,86 ---
20 Veerle de Jong O.S.S. - VOLO MD 10,61 ---
21 Emma Smit AV Valkenswaard MD 10,40 ---

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Moos van Gendt Eindhoven ...MD Team 1 10,92 ---
2 Joanne Schaap Prins Hend...MD Team 1 10,84 ---
3 Simone van Zelst HAC MD Team 1 9,62 9,37
4 Femke Reijs AV Oss `78 MD 7,57 ---
5 Anne Liebrand Eindhoven ...MD Team 1 7,44 ---
6 Tessie van de Ligt GAC Gemert MD 7,23 ---
7 Jip Janga AV De Keien MD 7,15 ---
8 Emmelie Schraven Prins Hend...MD Team 1 7,02 ---
9 Lisa van de Loo GVAC MD 6,88 ---
10 Emma Holst HAC MD Team 1 6,85 ---
11 Jinte Michiels AV Reusel `69 MD 6,81 ---
12 Hanna de Jong O.S.S. - VOLO MD 6,80 ---
13 Yannou de Bont AV De Keien MD 6,79 ---
14 Anna van Straten AV Generaa...MD Team 1 6,69 6,60
15 Loekie Krull AV Marvel MD 6,68 ---
16 Femke van den Bos GVAC MD 6,47 ---
17 Gitta de Rooij AV Generaa...MD Team 1 6,34 6,10
18 Nine Fleskens HAC MD Team 2 6,12 ---
19 Robin Thijs AV Valkenswaard MD 6,09 ---
20 Merel van Rosendaal AV Marvel MD 5,54 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Nori Meulendijks HAC MD Team 1 1,50 1,40
2 Joanne Schaap Prins Hend...MD Team 1 1,40 ---
3 Veerle van Erp AV Generaa...MD Team 1 1,35 1,30
4 Maaike van Vliet AV De Keien MD 1,25 ---
4 Annika van der Broek AV Marvel MD 1,25 ---
4 Lieke Reijs AV Oss `78 MD 1,25 ---
4 Yana van Aarle Eindhoven ...MD Team 1 1,25 ---
4 Lidwien Hoogendorp GVAC MD 1,25 ---
9 Emma van 't Westende AV Generaa...MD Team 1 1,20 1,20
9 Eline Timmerman Eindhoven ...MD Team 2 1,20 ---
9 Iris Verheij Prins Hend...MD Team 1 1,20 ---
12 Amalia Biesen AV De Keien MD 1,15 ---
12 Franka Sanders AV Reusel `69 MD 1,15 ---
12 Emma Smit AV Valkenswaard MD 1,15 ---
12 Femke van den Bos GVAC MD 1,15 ---
12 Yara Vereijken HAC MD Team 1 1,15 1,30
12 Yenthe Schaap HAC MD Team 2 1,15 ---
12 Xanne van de Valk GAC Gemert MD 1,15 1,10
19 Anne Pijnenburg AV Reusel `69 MD 1,10 ---
20 Dieuwke Anema AV Oss `78 MD 1,05 ---
21 Ilse Werners O.S.S. - VOLO MD 1,00 ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Maartje R...senschoon GVAC MD 4,23 -1.3 m/s---
2 Nori Meulendijks HAC MD Team 1 4,15 +1.6 m/s4,32
3 Fleur Boender Eindhoven ...MD Team 1 3,81 +0.5 m/s---
4 Ilse van de Wiel AV Generaa...MD Team 1 3,79 +0.4 m/s3,63
4 Noa Snijders Eindhoven ...MD Team 1 3,79 -0.7 m/s---
6 Femke Reijs AV Oss `78 MD 3,64 +0.5 m/s---
7 Renée Overmeijer Prins Hend...MD Team 1 3,62 +1.2 m/s---
8 Noëlle Martens AV Generaa...MD Team 1 3,61 +0.4 m/s3,95
9 Isa Poels AV De Keien MD 3,59 +0.7 m/s---
10 Marloes Oomen Prins Hend...MD Team 2 3,54 +0.3 m/s---
11 Meike de Graauw Prins Hend...MD Team 1 3,48 +1.3 m/s---
12 Gwen Bogers HAC MD Team 2 3,46 +0.2 m/s---
13 Lidwien Hoogendorp GVAC MD 3,43 +1.5 m/s---
14 Lise Kappen Prins Hend...MD Team 2 3,27 -0.4 m/s---
15 Lieke Reijs AV Oss `78 MD 3,26 +0.5 m/s---
16 Franka Sanders AV Reusel `69 MD 3,24 -0.6 m/s---
17 Loekie Krull AV Marvel MD 3,23 +1.0 m/s---
18 Amalia Biesen AV De Keien MD 3,20 +0.7 m/s---
19 VITTORIA SINISI Eindhoven ...MD Team 2 3,14 +0.2 m/s---
20 Noor Dijkstra AV Valkenswaard MD 3,05 -0.4 m/s---
21 Nine Fleskens HAC MD Team 2 3,02 +0.1 m/s---
21 Alicia Peijnenburg O.S.S. - VOLO MD 3,02 +0.0 m/s---
23 Emma Bijnen HAC MD Team 1 2,86 -0.7 m/s---
24 Anna Hageman O.S.S. - VOLO MD 2,78 +0.4 m/s---
25 Hannah Savelkoul Eindhoven ...MD Team 2 2,74 +0.2 m/s---
26 Esmee van Schaik GAC Gemert MD 2,73 -0.9 m/s---
27 Noor Kouwenberg AV Marvel MD 2,64 -1.0 m/s---
28 Daphne van de Ligt GAC Gemert MD 2,42 -0.9 m/s2,15