• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Prins Hendrik MC Team 1 Prins Hendrik - MJC
    Begeleider: Joep Janssen
    7 6344
    2 AV De Keien MC AV De Keien - MJC
    Begeleider: Geert Verhamme
    8 5039
    3 GVAC MC GVAC - MJC
    Begeleider: Kees Jan Koeling
    Jurylid: Zie JC
    7 4857
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 Eindhoven Atletiek - MJC
    Begeleider: Bieneke Bauling
    6 4769
    5 HAC MC Team 1 HAC - MJC
    Begeleider: Paul van Mierlo
    7 4752
    6 AV Oss `78 MC AV Oss `78 - MJC
    Begeleider: Wilbert Ulijn
    Jurylid: Marieke Reijs
    7 4725
    7 Prins Hendrik MC Team 2 Prins Hendrik - MJC
    Begeleider: Joep Janssen
    6 4226
    8 AV Generaal Michaelis MC AV Generaal Michaelis - MJC
    Begeleider: Marcel van der Lubbe
    7 3331
    9 AV Valkenswaard MC AV Valkenswaard - MJC
    Begeleider: Yvonne van Hooff
    Jurylid: Hero
    5 3194
    10 HAC MC Team 2 HAC - MJC
    Begeleider: Marcel Smit
    5 2703
    11 O.S.S. - VOLO MC O.S.S. - VOLO - MJC
    Begeleider: Juliette de Winter
    Jurylid: Frits van Helsdingen
    2 1680
    12 Eindhoven Atletiek MC Team 2 Eindhoven Atletiek - MJC
    Begeleider: Bieneke Bauling
    1 925

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Nina Franke AV Oss `78 MC 10,72 +1.1 m/s---
    2 Milou Dirks Prins Hend...MC Team 1 10,95 +0.1 m/s---
    3 Hanna van der Zalm Prins Hend...MC Team 1 11,12 +0.1 m/s---
    4 Laura Büker HAC MC Team 1 11,14 -1.1 m/s---
    5 Lauren van Tits Eindhoven ...MC Team 1 11,22 -0.9 m/s11,43
    6 Isabel van Bokhoven Prins Hend...MC Team 1 11,34 +1.0 m/s---
    7 Joy Langewouters HAC MC Team 1 11,42 -1.1 m/s---
    8 Kia Vereijken HAC MC Team 1 11,48 -1.1 m/s---
    9 Amy Pratt Eindhoven ...MC Team 1 11,59 -0.9 m/s11,38
    10 Fleur Koeling GVAC MC 11,61 -0.9 m/s11,51
    11 Jawani Bangura AV De Keien MC 11,69 +1.1 m/s---
    12 Manon Timmermans AV Oss `78 MC 11,79 +1.1 m/s---
    13 Lotte Weevers Prins Hend...MC Team 2 11,93 +1.0 m/s---
    14 Amy van den Berg Eindhoven ...MC Team 2 11,95 -0.9 m/s12,06
    15 Amelie Huth O.S.S. - VOLO MC 11,97 -0.9 m/s11,80
    16 Floor Anne Schram Prins Hend...MC Team 2 12,02 +1.0 m/s---
    17 Susan Verhoeven HAC MC Team 2 12,25 -1.1 m/s---
    18 Femke Smink AV Generaa...haelis MC 12,26 -0.9 m/s12,23
    19 Nina van der Weele GVAC MC 12,40 -1.1 m/s---
    20 Neele Schreurs AV Valkenswaard MC 12,45 +0.1 m/s---
    20 Femke Vincken HAC MC Team 2 12,45 +1.1 m/s---
    22 Lisa Goossens AV De Keien MC 12,49 +1.1 m/s---
    23 Ayla Ernes Prins Hend...MC Team 2 12,60 +1.0 m/s---
    24 Elin ter Wal O.S.S. - VOLO MC 12,61 +1.0 m/s12,50
    25 Lois Stokkingreef GVAC MC 12,72 -1.1 m/s---
    26 Simone Strijbos AV Valkenswaard MC 13,00 +0.1 m/s---
    27 Floor van Veen AV Generaa...haelis MC 13,04 +1.0 m/s12,90
    28 Sanne Teeuwsen AV Oss `78 MC 13,05 +1.1 m/s---
    29 Mackenzie Hekkens AV Valkenswaard MC 13,24 +0.1 m/s---
    30 Lies Verbruggen AV De Keien MC 13,57 +0.1 m/s---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Emmy van den Berg Prins Hend...MC Team 1 2:19,00 2:21,00
    2 Sanne Diepen Prins Hend...MC Team 1 2:29,32 2:27,00
    3 Fleur Koeling GVAC MC 2:31,98 2:35,00
    4 Senna Manders AV De Keien MC 2:34,36 2:39,00
    5 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven ...MC Team 1 2:41,38 2:43,00
    6 Annemiek van Iersel Prins Hend...MC Team 2 2:41,94 2:48,00
    7 Kyara Gijsbers AV Oss `78 MC 2:42,73 2:51,00
    8 Nina van der Weele GVAC MC 2:44,84 ---
    9 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 2:45,90 ---
    10 Joy Langewouters HAC MC Team 1 2:47,01 ---
    11 Sherlienne Smans AV Oss `78 MC 2:51,21 ---
    12 Lotte Weevers Prins Hend...MC Team 2 2:51,54 2:48,00
    13 Neele Schreurs AV Valkenswaard MC 2:53,39 ---
    14 Floor Driessen HAC MC Team 2 3:02,43 ---
    15 Lois Stokkingreef GVAC MC 3:05,65 ---
    16 Femke Vincken HAC MC Team 2 3:08,88 ---
    17 Lies Verbruggen AV De Keien MC 3:09,98 ---
    18 Simone Gijsbers Eindhoven ...MC Team 1 3:16,07 ---
    19 Meike Schaap HAC MC Team 1 3:16,25 ---
    20 Simone Weijers AV Generaa...haelis MC 3:25,01 3:13,93
    21 Lisa Goossens AV De Keien MC 3:33,12 ---
    Eline van Wanrooij AV Generaa...haelis MC DNS 3:00,74
    Lizzy Arts HAC MC Team 1 DNS ---

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Nina Franke AV Oss `78 MC 12,41 +0.7 m/s---
    2 Milou Dirks Prins Hend...MC Team 1 12,80 +0.3 m/s---
    3 Sterre van Bragt Prins Hend...MC Team 1 12,93 +0.3 m/s---
    4 Annemiek van Iersel Prins Hend...MC Team 2 13,69 +0.3 m/s---
    5 Lauren van Tits Eindhoven ...MC Team 1 13,85 +0.1 m/s13,87
    6 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...MC Team 1 14,04 +0.3 m/s---
    7 Sherlienne Smans AV Oss `78 MC 14,43 +0.7 m/s---
    8 Laura Büker HAC MC Team 1 15,04 +0.5 m/s---
    9 Lizzy Arts HAC MC Team 1 15,21 +0.5 m/s---
    10 Jiska Beuk GVAC MC 15,31 +0.1 m/s15,00
    11 Ayla Ernes Prins Hend...MC Team 2 15,55 +0.3 m/s---
    12 Pien Dehue AV De Keien MC 15,82 +0.7 m/s---
    13 Richa Zope Eindhoven ...MC Team 1 16,19 +0.5 m/s---
    14 Anouk Terheijden HAC MC Team 1 16,20 +0.5 m/s---
    15 Jawani Bangura AV De Keien MC 16,33 +0.7 m/s---
    16 Nienke van Duren GVAC MC 16,35 +0.1 m/s13,90
    17 Floor van Veen AV Generaa...haelis MC 16,75 +0.1 m/s16,57
    18 Simone Strijbos AV Valkenswaard MC 17,47 +0.7 m/s---
    19 Shannon Baijens AV Generaa...haelis MC 18,36 +0.1 m/s17,21
    20 Geerte Simons HAC MC Team 2 22,68 +0.5 m/s---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Mabinty Bangura AV De Keien MC 30,35 ---
    2 Sanne Diepen Prins Hend...MC Team 1 26,45 ---
    3 Roos Ketting AV Valkenswaard MC 26,11 ---
    4 Anouk Klöpping AV Valkenswaard MC 24,18 ---
    5 Anouk Terheijden HAC MC Team 1 21,37 ---
    6 Susan Verhoeven HAC MC Team 2 21,03 ---
    7 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...MC Team 1 20,27 ---
    8 Karlijn Hoogendorp GVAC MC 20,10 ---
    9 Kirsten Peeters Eindhoven ...MC Team 1 18,96 ---
    10 Iris Ulijn AV Oss `78 MC 18,88 ---
    11 Meike Schaap HAC MC Team 1 18,82 ---
    12 Bo van Hoorn AV De Keien MC 16,67 ---
    13 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 15,23 ---
    14 Elin ter Wal O.S.S. - VOLO MC 14,48 12,22
    15 Nanda van Dam Prins Hend...MC Team 2 14,36 ---
    16 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 14,32 15,99
    17 Vera Jansen GVAC MC 13,97 ---
    18 Noa Wiltschek AV Generaa...haelis MC 13,59 ---
    19 Simone Gijsbers Eindhoven ...MC Team 1 10,93 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Mabinty Bangura AV De Keien MC 9,46 ---
    2 Kirsten Peeters Eindhoven ...MC Team 1 9,31 9,39
    3 Roos Ketting AV Valkenswaard MC 9,10 ---
    4 Sanne Diepen Prins Hend...MC Team 1 9,07 ---
    5 Amy Pratt Eindhoven ...MC Team 1 9,02 8,29
    6 Meike Schaap HAC MC Team 1 8,53 ---
    7 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...MC Team 1 8,51 ---
    8 Bo van Hoorn AV De Keien MC 8,21 ---
    9 Simone van Aerle HAC MC Team 1 8,00 ---
    10 Karlijn Hoogendorp GVAC MC 7,90 ---
    11 Jiska Beuk GVAC MC 7,49 ---
    12 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 7,40 8,31
    13 Iris Ulijn AV Oss `78 MC 7,17 ---
    14 Noa Wiltschek AV Generaa...haelis MC 6,60 6,19
    15 Nanda van Dam Prins Hend...MC Team 2 6,48 ---
    16 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 6,40 ---
    17 Jip Cales Prins Hend...MC Team 2 6,21 ---
    18 Irene de Beer HAC MC Team 2 6,11 ---
    19 Elin ter Wal O.S.S. - VOLO MC 6,01 4,75
    20 Amelie Huth O.S.S. - VOLO MC 5,99 ---
    21 Mackenzie Hekkens AV Valkenswaard MC 4,96 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Hanna van der Zalm Prins Hend...MC Team 1 4,89 -0.5 m/s---
    2 Annemiek van Iersel Prins Hend...MC Team 2 4,65 +1.0 m/s---
    3 Silke Oldenkamp AV De Keien MC 4,51 -0.5 m/s---
    4 Roos Ketting AV Valkenswaard MC 4,40 +1.0 m/s---
    5 Jiska Beuk GVAC MC 4,19 +1.7 m/s---
    6 Femke Smink AV Generaa...haelis MC 4,16 +1.7 m/s4,11
    6 Amy van den Berg Eindhoven ...MC Team 2 4,16 +0.3 m/s3,99
    8 Anouk Klöpping AV Valkenswaard MC 4,08 -0.9 m/s---
    9 Kyara Gijsbers AV Oss `78 MC 4,02 +1.2 m/s---
    10 Kia Vereijken HAC MC Team 1 3,80 -0.4 m/s---
    11 Richa Zope Eindhoven ...MC Team 1 3,71 +0.4 m/s4,17
    12 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven ...MC Team 1 3,64 -1.1 m/s3,93
    12 Floor Anne Schram Prins Hend...MC Team 2 3,64 -0.6 m/s---
    14 Shannon Baijens AV Generaa...haelis MC 3,61 -1.5 m/s3,49
    15 Simone van Aerle HAC MC Team 1 3,57 -0.2 m/s---
    16 Sanne Teeuwsen AV Oss `78 MC 3,53 -0.8 m/s---
    17 Amelie Huth O.S.S. - VOLO MC 3,50 -1.0 m/s---
    18 Floor Driessen HAC MC Team 2 3,22 +0.6 m/s---
    19 Vera Jansen GVAC MC 3,11 +1.3 m/s---