• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 Prins Hendrik - JJD
    Begeleider: Britt van der Ham
    7 5629
    2 Eindhoven Atletiek JD Team 1 Eindhoven Atletiek - JJD
    Begeleider: Emiel Halin
    6 4693
    3 HAC JD Team 1 HAC - JJD
    Begeleider: Jan Crooijmans
    Jurylid: Wim Verstappen
    7 4609
    4 Prins Hendrik JD Team 2 Prins Hendrik - JJD
    Begeleider: Britt van der Ham
    7 4099
    5 AV Valkenswaard JD Team 1 AV Valkenswaard - JJD
    Begeleider: Robert de Hoog
    Jurylid: Hero Smit
    5 3938
    6 AV Generaal Michaelis JD AV Generaal Michaelis - JJD
    Begeleider: Maarten Raaimakers
    8 3899
    7 O.S.S. - VOLO JD O.S.S. - VOLO - JJD
    Begeleider: Franklin Bolder
    Jurylid: Frits van Helsdingen
    6 3784
    8 AV De Keien JD AV De Keien - JJD
    Begeleider: Rebecca Gilsing
    Jurylid: Zie MD
    7 3664
    9 GAC Gemert JD GAC Gemert - JJD
    Begeleider: Rens Rutten
    4 3573
    10 Prins Hendrik JD Team 3 Prins Hendrik - JJD
    Begeleider: Britt van der Ham
    9 3554
    11 AV Marvel JD AV Marvel - JJD
    Begeleider: Rob van den Braak
    Jurylid: Carolien Gakeer
    3 2852
    12 AV Reusel `69 JD AV Reusel `69 - JJD
    Begeleider: Ben Maas
    Jurylid: Yvonne Klesser
    4 2662
    13 AV Valkenswaard JD Team 2 AV Valkenswaard - JJD
    Begeleider: Ellis Horck
    Jurylid: Hero Smit
    3 2263
    14 AV Oss `78 JD AV Oss `78 - JJD
    Begeleider: Wilbert Ulijn
    Jurylid: Marieke Reijs
    3 2170
    15 HAC JD Team 2 HAC - JJD
    Begeleider: Jan Crooijmans
    5 2105
    16 Eindhoven Atletiek JD Team 2 Eindhoven Atletiek - JJD
    Begeleider: Emiel Halin
    6 1988
    17 GVAC JD GVAC - JJD
    Begeleider: Edwin Dikhooff
    Jurylid: Zie JC
    1 546

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Ryan Rooijackers GAC Gemert JD 10,87 +0.3 m/s11,30
    2 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 10,99 +0.3 m/s11,24
    3 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 11,22 -0.8 m/s---
    4 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 11,33 +0.3 m/s11,40
    5 Daniel de Goederen AV Generaa...haelis JD 11,39 +0.3 m/s11,70
    6 Max de Kruijf Prins Hend...JD Team 1 11,52 +1.2 m/s---
    7 Unisa Bangura AV De Keien JD 11,57 -0.2 m/s---
    8 Koen Diepen Prins Hend...JD Team 1 11,71 -0.5 m/s---
    9 Alan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 11,80 +0.3 m/s---
    10 Mathias Koch O.S.S. - VOLO JD 11,88 +0.3 m/s12,00
    11 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 12,03 +1.2 m/s---
    12 Mats van der Linden AV Marvel JD 12,08 -0.2 m/s---
    13 Tim Grimbergen AV De Keien JD 12,09 -0.8 m/s12,90
    14 Olivier Zetz Prins Hend...JD Team 2 12,12 +1.2 m/s---
    15 Daniel Hensen Eindhoven ...JD Team 1 12,13 +0.3 m/s12,56
    16 Wouter Heezius AV Valkens...JD Team 1 12,22 -0.4 m/s---
    17 Roel van Engeland HAC JD Team 1 12,42 +0.3 m/s---
    18 Pepijn Kremers Prins Hend...JD Team 2 12,49 +1.2 m/s---
    19 Joep Braakhuis O.S.S. - VOLO JD 12,59 -0.8 m/s12,90
    20 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 12,63 -0.4 m/s---
    21 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 12,77 +1.2 m/s---
    22 Lucas Pijnenburg HAC JD Team 2 12,97 +0.3 m/s---
    23 Ward Lavrijsen AV Reusel `69 JD 13,04 -0.2 m/s---
    24 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 13,22 -0.5 m/s---
    25 Jens van Oirschot AV Marvel JD 13,38 -0.2 m/s---
    26 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 13,41 -0.4 m/s---
    27 Daan van Hoeven Prins Hend...JD Team 3 13,55 -0.5 m/s---
    28 Tim van der Bruggen Prins Hend...JD Team 3 13,61 -0.8 m/s---
    29 Casper van Haren Eindhoven ...JD Team 1 13,71 -0.8 m/s14,66
    30 Tim Hulsen Eindhoven ...JD Team 2 14,02 -0.4 m/s---
    31 Paul van Venrooij AV Oss `78 JD 14,04 -0.5 m/s---
    32 Stijn Hesen Eindhoven ...JD Team 2 14,11 -0.4 m/s---
    33 Jasper ten Berge Eindhoven ...JD Team 2 14,30 +0.3 m/s---
    Laurens van de Wiel AV Generaa...haelis JD DNS ---
    Kevin Terheijden HAC JD Team 2 DNS ---

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Ryan Rooijackers GAC Gemert JD 3:10,03 3:12,52
    2 Lans Timmermans Prins Hend...JD Team 1 3:13,58 3:13,00
    3 Max de Kruijf Prins Hend...JD Team 1 3:16,63 3:21,00
    4 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 3:19,90 3,14
    5 Mike van Bree AV Generaa...haelis JD 3:21,09 3:19,96
    6 Jasper Heijnes Prins Hend...JD Team 2 3:22,08 3:30,00
    7 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 3:25,88 ---
    8 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 3:32,68 3:34,00
    9 Arno Raymakers HAC JD Team 1 3:34,33 3:25,50
    10 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 3:39,99 ---
    11 Lars van der Zanden HAC JD Team 2 3:41,02 ---
    12 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 3:43,56 3:28,00
    13 Mats van der Linden AV Marvel JD 3:44,56 ---
    14 Casper van Haren Eindhoven ...JD Team 1 3:44,73 3:55,00
    15 Teun van Veldhoven AV Reusel `69 JD 3:48,49 ---
    16 Jens van Oirschot AV Marvel JD 3:49,14 ---
    17 Luc de Kruijf Prins Hend...JD Team 3 3:51,51 ---
    18 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 3:52,95 ---
    19 Jasper Segers AV Valkens...JD Team 1 3:54,61 ---
    20 Julian van Lokven AV De Keien JD 3:54,81 ---
    21 David van Hoek Prins Hend...JD Team 3 3:55,00 ---
    22 Olivier Zetz Prins Hend...JD Team 2 3:58,44 ---
    23 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 4:05,03 ---
    24 Tom Grimbergen AV De Keien JD 4:05,10 ---
    25 Tim Hulsen Eindhoven ...JD Team 2 4:06,74 ---
    26 Gert Crooijmans AV Generaa...haelis JD 4:07,65 4:23,20
    27 Roel van Engeland HAC JD Team 1 4:09,44 ---
    28 Joël Bouwens Prins Hend...JD Team 3 4:11,55 ---
    29 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 4:15,13 ---
    30 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JD 4:22,47 3:59,02
    31 Jasper ten Berge Eindhoven ...JD Team 2 4:31,53 ---
    Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 DNF 3:21,74

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Daniel Hensen Eindhoven ...JD Team 1 14,50 +1.2 m/s16,09
    2 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JD Team 1 15,18 +1.4 m/s---
    3 Lans Timmermans Prins Hend...JD Team 1 15,35 +1.4 m/s---
    4 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 15,68 +1.1 m/s---
    5 Mats van der Linden AV Marvel JD 15,72 +1.1 m/s---
    6 Gijs van Lieshout HAC JD Team 1 15,85 +1.4 m/s---
    7 Damian Verkooijen AV Reusel `69 JD 15,94 +1.1 m/s---
    8 Daniel de Goederen AV Generaa...haelis JD 16,06 +1.2 m/s16,31
    8 Rawan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 16,06 +1.4 m/s---
    10 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 16,18 +0.2 m/s---
    11 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 16,38 +1.1 m/s---
    12 Finn Verhoeff Prins Hend...JD Team 3 16,60 +1.1 m/s---
    13 Galiso de Voogd AV Valkens...JD Team 1 16,80 +1.4 m/s---
    14 Mathias Koch O.S.S. - VOLO JD 16,87 +1.2 m/s17,50
    15 Julian de Vries GAC Gemert JD 17,02 +1.1 m/s---
    16 David van Hoek Prins Hend...JD Team 3 17,10 +1.4 m/s---
    17 Julian van Lokven AV De Keien JD 17,41 +1.2 m/s17,10
    18 Lucas Pijnenburg HAC JD Team 2 17,73 +1.4 m/s---
    19 Arno Raymakers HAC JD Team 1 17,76 +1.1 m/s---
    20 Willem Pompen AV Valkens...JD Team 1 17,98 +0.2 m/s---
    21 Tijn van Grunsven AV Generaa...haelis JD 18,14 +0.2 m/s---
    22 Jesper Pluijm GAC Gemert JD 18,22 +1.2 m/s---
    23 Gert Crooijmans AV Generaa...haelis JD 18,34 +0.2 m/s---
    24 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JD 18,56 +1.4 m/s---
    24 Tim van der Bruggen Prins Hend...JD Team 3 18,56 +1.1 m/s---
    26 Tim Grimbergen AV De Keien JD 18,61 +1.2 m/s17,10
    27 Dennis de Jager HAC JD Team 1 18,67 +1.1 m/s---
    28 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 19,30 +0.2 m/s---
    29 Marijn Timmers AV De Keien JD 20,07 +1.1 m/s---
    Luke Smit HAC JD Team 2 DNS ---
    Pepijn Kremers Prins Hend...JD Team 2 DNS ---
    Bram Schutte Prins Hend...JD Team 2 DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 34,04 ---
    2 Joep ten Houten HAC JD Team 1 27,49 25,44
    3 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JD 23,12 18,20
    4 Jesper Pluijm GAC Gemert JD 22,28 21,56
    5 Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 20,99 ---
    6 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 20,92 ---
    7 Bram van Rulo AV Generaa...haelis JD 20,80 19,21
    8 Teun van Veldhoven AV Reusel `69 JD 18,62 ---
    9 Daniel Hensen Eindhoven ...JD Team 1 18,54 ---
    10 Mike van den Braak AV Marvel JD 17,87 ---
    11 Tijn van Grunsven AV Generaa...haelis JD 17,46 14,93
    12 Kars Reijnen HAC JD Team 2 16,98 ---
    13 Joost Claassen HAC JD Team 1 16,71 ---
    14 Finn Verhoeff Prins Hend...JD Team 3 16,63 ---
    15 Stijn Hubers AV De Keien JD 16,31 ---
    16 Midas Hezemans O.S.S. - VOLO JD 14,80 16,89
    17 Jasper Segers AV Valkens...JD Team 1 14,58 ---
    18 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 14,11 ---
    19 Jasper Heijnes Prins Hend...JD Team 2 13,72 ---
    20 Kars Piket Eindhoven ...JD Team 1 13,58 ---
    21 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 13,21 ---
    22 Tom Grimbergen AV De Keien JD 12,53 ---
    23 Thijs Hilckmann Eindhoven ...JD Team 2 11,75 ---
    24 Kevin Terheijden HAC JD Team 2 11,49 ---
    25 Filip van Ooijen GVAC JD 10,81 ---
    26 Paul van Venrooij AV Oss `78 JD 3,06 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 8,83 8,97
    2 Thomas Beisiegel O.S.S. - VOLO JD 7,59 ---
    3 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 7,54 ---
    4 Koen Diepen Prins Hend...JD Team 1 7,53 ---
    5 Joost Claassen HAC JD Team 1 7,42 ---
    6 Mike van den Braak AV Marvel JD 7,29 ---
    7 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 7,22 ---
    8 Tygo Scheepers AV Generaa...haelis JD 6,90 6,37
    9 Rawan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 6,73 ---
    10 Joep ten Houten HAC JD Team 1 6,69 ---
    11 Galiso de Voogd AV Valkens...JD Team 1 6,62 ---
    12 Bram van Rulo AV Generaa...haelis JD 6,58 6,18
    13 Stijn Hubers AV De Keien JD 6,41 ---
    14 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 6,34 ---
    15 Sil Peters AV Reusel `69 JD 6,05 ---
    16 Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 5,80 ---
    17 Alex de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 5,76 ---
    18 Ben van Boxmeer GAC Gemert JD 5,65 5,41
    19 Luc de Kruijf Prins Hend...JD Team 3 5,60 ---
    20 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 5,53 ---
    21 Filip van Ooijen GVAC JD 5,38 ---
    22 Thijs Hilckmann Eindhoven ...JD Team 2 5,31 ---
    23 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 5,28 ---
    24 Kevin Terheijden HAC JD Team 2 4,98 ---
    25 Luc Jansen AV De Keien JD 3,90 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 1,50 ---
    2 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 1,45 ---
    3 Mike van Bree AV Generaa...haelis JD 1,40 1,40
    3 Julian de Vries GAC Gemert JD 1,40 1,35
    5 Willem Pompen AV Valkens...JD Team 1 1,35 ---
    5 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 1,35 ---
    7 Unisa Bangura AV De Keien JD 1,25 ---
    8 Marijn Timmers AV De Keien JD 1,20 ---
    8 Damian Verkooijen AV Reusel `69 JD 1,20 ---
    8 Joep Braakhuis O.S.S. - VOLO JD 1,20 ---
    8 Midas Hezemans O.S.S. - VOLO JD 1,20 ---
    8 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 1,20 ---
    8 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 1,20 ---
    8 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 1,20 ---
    15 Kars Piket Eindhoven ...JD Team 1 1,15 ---
    16 Cas Govers AV Generaa...haelis JD 1,10 1,20
    16 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 1,10 ---
    16 Stijn Hesen Eindhoven ...JD Team 2 1,10 ---
    16 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 1,10 ---
    Lucas Bongers Eindhoven ...JD Team 2 NM ---
    Luke Smit HAC JD Team 2 DNS ---
    Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 4,40 +1.2 m/s4,61
    2 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 4,22 +0.1 m/s---
    3 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 4,20 +0.1 m/s---
    4 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 4,09 +0.7 m/s4,31
    5 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JD Team 1 4,03 +0.6 m/s---
    6 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 3,87 +1.3 m/s---
    7 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 3,86 -1.3 m/s---
    8 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 3,85 -0.2 m/s---
    9 Bram Schutte Prins Hend...JD Team 2 3,82 +1.5 m/s---
    10 Alan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 3,78 +0.5 m/s---
    11 Wouter Heezius AV Valkens...JD Team 1 3,71 +0.0 m/s---
    12 Mike van den Braak AV Marvel JD 3,54 +0.2 m/s---
    13 Lucas Bongers Eindhoven ...JD Team 2 3,53 -0.3 m/s---
    14 Thomas Beisiegel O.S.S. - VOLO JD 3,52 +0.4 m/s---
    14 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 3,52 +0.8 m/s---
    16 Ben van Boxmeer GAC Gemert JD 3,49 -1.0 m/s3,30
    17 Jens van Oirschot AV Marvel JD 3,44 +0.5 m/s---
    18 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 3,33 +0.0 m/s---
    19 Kars Reijnen HAC JD Team 2 3,24 -1.1 m/s---
    20 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 3,22 -0.8 m/s---
    21 Ward Lavrijsen AV Reusel `69 JD 3,15 -0.4 m/s---
    22 Tygo Scheepers AV Generaa...haelis JD 3,12 -0.6 m/s3,40
    23 Joël Bouwens Prins Hend...JD Team 3 3,04 +0.0 m/s---
    24 Dennis de Jager HAC JD Team 1 3,03 +1.1 m/s---
    25 Stijn Hubers AV De Keien JD 3,02 -0.4 m/s---
    26 Sil Peters AV Reusel `69 JD 2,82 -0.8 m/s---
    27 Alex de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 2,77 +1.2 m/s---
    28 Filip van Ooijen GVAC JD 2,70 -0.7 m/s---
    29 Luc Jansen AV De Keien JD 2,58 +0.5 m/s---
    Laurens van de Wiel AV Generaa...haelis JD DNS ---