Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 Eindhoven Atletiek - JJC
Begeleider: Bieneke Bauling
Jurylid: Annetta Kelso
8 6475
2 Prins Hendrik JC Team 1 Prins Hendrik - JJC
Begeleider: Joep Janssen
8 6359
3 AV Generaal Michaelis JC AV Generaal Michaelis - JJC
Begeleider: Marcel van der Lubbe
Jurylid: Joep Wiltschek
6 5880
4 HAC JC Team 1 HAC - JJC
Begeleider: Marcel Smit
Jurylid: Tjeerd van der Pol
10 5408
5 AV Oss `78 JC AV Oss `78 - JJC
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Marieke Reijs
6 4970
6 GVAC JC GVAC - JJC
Begeleider: Edwin Dikhooff
Jurylid: Leo Beuk
5 4113
7 Prins Hendrik JC Team 2 Prins Hendrik - JJC
Begeleider: Joep Janssen
5 3751
8 O.S.S. - VOLO JC O.S.S. - VOLO - JJC
Begeleider: wout van dongen
Jurylid: frits van helsdingen
3 3721
9 AV De Keien JC AV De Keien - JJC
Begeleider: Geert Verhamme
5 3410
10 Eindhoven Atletiek JC Team 2 Eindhoven Atletiek - JJC
Begeleider: Bieneke Bauling
2 1596
11 GAC Gemert JC GAC Gemert - JJC
Begeleider: Martijn Kluijtmans
1 854
12 HAC JC Team 2 HAC - JJC 0 0

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Juno Schuwer Eindhoven ...JC Team 1 12,08 +2.4 m/s12,69
2 Timo den Hollander GVAC JC 12,38 +2.4 m/s12,80
3 Max van Velzen Prins Hend...JC Team 1 12,64 +2.3 m/s---
4 Lars van Velzen Prins Hend...JC Team 2 12,72 +2.3 m/s---
5 Max Stofkoper GVAC JC 12,73 +2.4 m/s12,10
6 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JC 12,98 +2.4 m/s13,00
6 Rens de Graauw Prins Hend...JC Team 1 12,98 -0.8 m/s---
8 Lucas Witlox AV Oss `78 JC 13,04 +0.5 m/s---
9 Tim Geurtsen AV Oss `78 JC 13,47 -0.8 m/s---
10 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JC 13,53 +2.3 m/s14,70
11 Max Munsters Eindhoven ...JC Team 1 13,86 +2.4 m/s14,20
12 Noah Terhoeve AV Generaa...haelis JC 13,94 +2.3 m/s14,93
13 Niklas Dhondt AV Generaa...haelis JC 13,95 +2.3 m/s14,30
14 Brent Manders AV De Keien JC 14,02 -0.8 m/s---
15 Chiel Hulshof Prins Hend...JC Team 1 14,11 -0.8 m/s---
16 Dries Viguurs Prins Hend...JC Team 2 14,21 -0.8 m/s---
17 Rens Holtkamp AV Oss `78 JC 14,34 +0.5 m/s---
18 Bart van Mierlo HAC JC Team 1 14,63 +0.5 m/s---
19 Arthur van Ekert HAC JC Team 1 14,88 +0.5 m/s---
20 Marijn Verhoeven AV De Keien JC 15,10 -0.8 m/s---
21 Rico Timmermans Prins Hend...JC Team 2 15,38 +2.3 m/s---
22 Noud Langenhuzen GVAC JC 15,46 +2.4 m/s14,00
23 Ruben der Weduwen HAC JC Team 1 18,70 +0.5 m/s---
Sander ten Berge Eindhoven ...JC Team 2 DNS ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Jack Abernethy Eindhoven ...JC Team 1 2:10,60 2:10,50
2 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JC 2:16,68 2:17,68
3 Merlijn va...er Velden Eindhoven ...JC Team 1 2:17,24 2:15,00
4 Niels de Haas HAC JC Team 1 2:20,52 ---
5 Gijs Houtman Prins Hend...JC Team 1 2:23,75 2:30,00
6 Arend Eijk Eindhoven ...JC Team 1 2:25,39 ---
7 Carlo Schoonen HAC JC Team 1 2:25,83 ---
8 Lucas Jansen AV Oss `78 JC 2:28,55 ---
9 Mats Keulstra AV Generaa...haelis JC 2:33,66 2:28,76
10 Jelle van Oosterwijk GAC Gemert JC 2:35,36 ---
11 Rik Spelthan Prins Hend...JC Team 1 2:38,00 2:35,00
12 Sander ten Berge Eindhoven ...JC Team 2 2:38,15 ---
13 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 2:38,31 2:43,00
14 Tristan S...oenmakers AV De Keien JC 2:42,93 ---
15 Niek van den Elzen AV Oss `78 JC 2:43,78 3:00,00
16 Thijs Liebregts GVAC JC 2:50,11 2:30,00
17 Luc Stappers HAC JC Team 1 3:01,08 ---

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Maarten Debeij Eindhoven ...JC Team 1 15,14 -1.6 m/s14,79
2 Floris Nolet Prins Hend...JC Team 1 15,29 +0.9 m/s---
3 Rens de Graauw Prins Hend...JC Team 1 15,48 +0.9 m/s---
4 Juno Schuwer Eindhoven ...JC Team 1 16,17 -1.6 m/s16,20
5 Max Stofkoper GVAC JC 16,37 -1.6 m/s15,93
6 Tom Michielsen AV Generaa...haelis JC 17,07 -1.6 m/s18,91
7 Rens van Baars HAC JC Team 1 19,01 +2.2 m/s---
8 Luc Stappers HAC JC Team 1 19,50 +2.2 m/s---
9 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JC 20,00 +0.9 m/s25,20
10 Stan Lintsen AV De Keien JC 21,45 +0.9 m/s---
11 Bart van Mierlo HAC JC Team 1 22,28 +2.2 m/s---
12 Carsten Janss AV De Keien JC 22,50 +2.2 m/s---
13 Loek Langenhuizen GVAC JC 25,32 +2.2 m/s---
Chiel Hulshof Prins Hend...JC Team 1 DNS ---

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JC 39,47 38,36
2 Carlo Schoonen HAC JC Team 1 38,67 ---
3 Max van Velzen Prins Hend...JC Team 1 35,57 ---
4 Benjamin ...bbelstein Prins Hend...JC Team 2 35,31 ---
5 Jelmer van Leerdam Prins Hend...JC Team 1 31,72 ---
6 Luuk Meuken Eindhoven ...JC Team 1 31,24 ---
7 Arend Eijk Eindhoven ...JC Team 1 27,03 ---
8 Ryan Peters AV Oss `78 JC 25,14 ---
9 Mats Keulstra AV Generaa...haelis JC 23,22 26,87
10 Stan Lintsen AV De Keien JC 20,33 ---
11 Thijs Liebregts GVAC JC 15,86 ---
12 Joost Hurkmans HAC JC Team 1 15,65 ---
13 Niek van den Elzen AV Oss `78 JC 14,30 ---
14 Jelle van Oosterwijk GAC Gemert JC 11,95 ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Jelmer van Leerdam Prins Hend...JC Team 1 31,92 ---
2 Maarten Debeij Eindhoven ...JC Team 1 31,07 33,55
3 Luuk Meuken Eindhoven ...JC Team 1 30,74 ---
4 Lucas Witlox AV Oss `78 JC 30,73 ---
5 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JC 29,49 27,00
6 Benjamin ...bbelstein Prins Hend...JC Team 2 28,78 ---
7 Jeremy van Zutven Prins Hend...JC Team 1 28,57 ---
8 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JC 23,69 19,68
9 Luuk van Lierop HAC JC Team 1 20,56 ---
10 Rens Holtkamp AV Oss `78 JC 19,40 ---
11 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 18,32 12,00
12 Marijn Verhoeven AV De Keien JC 16,11 ---
13 Joost Hurkmans HAC JC Team 1 15,26 ---
14 Jelle van Oosterwijk GAC Gemert JC 14,41 13,04
Lars van Velzen Prins Hend...JC Team 2 DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Jelmer van Leerdam Prins Hend...JC Team 1 10,72 ---
2 Timo den Hollander GVAC JC 9,88 ---
3 Jack Abernethy Eindhoven ...JC Team 1 9,56 9,28
4 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JC 9,45 8,03
5 Luuk Meuken Eindhoven ...JC Team 1 9,37 ---
6 Luuk van Lierop HAC JC Team 1 9,13 ---
7 Benjamin ...bbelstein Prins Hend...JC Team 2 8,45 ---
8 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JC 7,86 7,20
9 Jasper van...udheusden HAC JC Team 1 7,65 ---
Thom de Kruijf Prins Hend...JC Team 2 DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Maarten Debeij Eindhoven ...JC Team 1 1,80 1,85
2 Floris Nolet Prins Hend...JC Team 1 1,75 ---
3 Tom Michielsen AV Generaa...haelis JC 1,70 1,65
4 Jeremy van Zutven Prins Hend...JC Team 1 1,60 ---
5 Lucas Jansen AV Oss `78 JC 1,50 ---
5 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JC 1,50 1,50
7 Jens Piket Eindhoven ...JC Team 2 1,45 ---
8 Tristan S...oenmakers AV De Keien JC 1,40 ---
8 Ryan Peters AV Oss `78 JC 1,40 ---
8 Luc Stappers HAC JC Team 1 1,40 ---
8 Jasper van...udheusden HAC JC Team 1 1,40 ---
8 Lars van Velzen Prins Hend...JC Team 2 1,40 ---
13 Carsten Janss AV De Keien JC 1,35 ---
13 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JC 1,35 1,35
15 David van Warmerdam Eindhoven ...JC Team 1 1,30 1,40
16 Noud Langenhuzen GVAC JC 1,25 ---
16 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 1,25 1,20

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Floris Nolet Prins Hend...JC Team 1 6,07 -1.6 m/s---
2 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JC 5,20 +0.6 m/s4,97
3 Ruben der Weduwen HAC JC Team 1 4,99 -0.2 m/s---
4 Max Stofkoper GVAC JC 4,88 -1.7 m/s---
5 Noah Terhoeve AV Generaa...haelis JC 4,74 -0.5 m/s4,41
6 Niklas Dhondt AV Generaa...haelis JC 4,67 +1.8 m/s4,49
7 David van Warmerdam Eindhoven ...JC Team 1 4,63 -0.7 m/s4,80
8 Jens Piket Eindhoven ...JC Team 2 4,55 +2.2 m/s---
9 Max Munsters Eindhoven ...JC Team 1 4,54 -0.7 m/s4,71
10 Rens van Baars HAC JC Team 1 4,53 +0.0 m/s---
11 Lucas Jansen AV Oss `78 JC 4,52 +0.5 m/s---
12 Dries Viguurs Prins Hend...JC Team 2 4,49 +0.0 m/s---
13 Chiel Hulshof Prins Hend...JC Team 1 4,36 -1.1 m/s---
14 Tim Geurtsen AV Oss `78 JC 4,28 -0.1 m/s---
15 Brent Manders AV De Keien JC 4,10 +0.3 m/s---
16 Carsten Janss AV De Keien JC 4,00 -0.5 m/s---
17 Rico Timmermans Prins Hend...JC Team 2 3,76 -0.3 m/s---
18 Loek Langenhuizen GVAC JC 3,35 -0.6 m/s---