Uitslagen 50e Nationale C spelen

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Damian Felter PAC 11,64Q +0.4 m/s11,63
2 Quinten van Ommen ATOP 11,68Q -0.4 m/s11,60
3 Isiah Emanuelson PAC 11,78Q -0.7 m/s11,08
4 Nsikak Ekpo Haag 11,89Q -1.2 m/s11,49
5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,93Q +0.0 m/s11,75
6 Jonathan Pronk Haag 12,01Q +0.4 m/s11,66
7 Koen Hoedjes AV Hera 12,02Q +0.5 m/s11,21
8 Kosheen Miran Groningen 12,07Q +0.0 m/s11,30
9 Romello Christiaan AV Hera 12,12Q +0.0 m/s11,63
10 Jasper Van Amerongen SPOB 12,13Q -0.4 m/s12,35
11 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 12,18Q -0.7 m/s12,06
12 Ties van Beek AV Sprint 12,19q +0.4 m/s12,27
13 Timo den Hollander GVAC 12,20q -0.7 m/s12,06
14 Max Botschuijver Climax 12,29Q +0.1 m/s11,93
15 Patrick Meskes Triathlon 12,32Q +0.5 m/s12,07
16 Mats Merkelbach PH 12,33Q -0.4 m/s11,87
17 Jesse van Heijningen AV34 12,36q +0.5 m/s11,98
18 Léon Caballer AV Hera 12,38Q +0.0 m/s12,11
19 Yoeri Verburg HLLM 12,40q +0.0 m/s12,21
20 Enzo Meerstra Hollandia 12,43q +0.0 m/s12,29
21 Bart van Zandwijk AV Atverni 12,50q -1.2 m/s12,36
22 Uciano de Haas AV Statina 12,57q -1.2 m/s12,15
23 Gianni Brunken AV Sprint 12,60Q +0.1 m/s12,67
23 Fedor de Pagter Hanzesport 12,60Q +0.1 m/s12,14
25 Ismo van Riet Climax 12,61 +0.4 m/s12,26
26 Dave Boamah AV Feniks 12,63 -0.7 m/s12,46
27 Diede Mieras AV 1923 12,64 -0.4 m/s12,21
28 Tim den Brave AAV `36 12,67 -0.4 m/s12,77
29 Enrique van Velzen PAC 12,74 +0.0 m/s12,71
30 Sven Hazenoot De Spartaan 12,78 -0.7 m/s12,47
31 Gijs Jansen De Spartaan 12,94 +0.1 m/s12,38
32 Björn Simonse Altis 12,95 -0.4 m/s12,69
33 Jort van Driel PAC 12,96 +0.0 m/s12,53
34 Jasper Oele PAC 13,05 +0.4 m/s12,75
35 Jasper Meijerink AV34 13,07 -0.4 m/s13,21
36 Jurn Strik LGDR 13,11 +0.0 m/s12,76
36 Daan Gestel DVTR 13,11 +0.5 m/s12,51
36 Florian Va...er Dussen AV Impala 13,11 +0.4 m/s12,74
39 Maurits Dekker Leiden 13,14 +0.0 m/s12,83
40 Lucas Burgers PAC 13,15 -0.7 m/s12,87
41 Robby Bax Olympus `70 13,19 -0.7 m/s13,04
41 Thijs de Wild Typhoon 13,19 +0.5 m/s13,08
43 Ivar De Koning Fortius 13,21 +0.5 m/s12,86
44 Milo Hanssen AV Unitas 13,25 -1.2 m/s13,18
45 Daan Pos AV 1923 13,26 -0.4 m/s13,46
46 Miro van Wieringen GACH 13,27 -1.2 m/s12,79
47 Robin Almekinders AAC 13,29 -0.7 m/s---
48 Wouter Haitsma Triathlon 13,31 +0.1 m/s13,15
49 Ruben van Groenewoud AV Unitas 13,34 +0.0 m/s13,12
50 Luc Blank GACH 13,58 +0.0 m/s12,43
51 Stan Buddingh Typhoon 13,63 +0.0 m/s13,26
52 Quinten Wormer Haag 13,84 +0.4 m/s13,36
53 Ronin van der Holst PAC 14,19 +0.1 m/s14,30
54 Thom van der Wouden BAV 14,35 -1.2 m/s14,12
55 Laurens Jordense GACH 14,48 +0.4 m/s13,31
56 Hugo Habraken AV Gouda 14,52 +0.5 m/s14,78
57 Frank Ruegg AV Gouda 14,58 +0.0 m/s14,44
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS 11,93
Alexander ...derikhoff Altis DNS 12,82
Marcus Melenhorst Altis DNS 11,47
Noa Struyve DEM DNS 13,38
Simon Houtman VAV DNS 12,69
Sven Biallass Maastricht DNS 11,84
Jonathan Dobbelaar SCSP DNS 12,45



Jongens Junior C - 100 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Isiah Emanuelson PAC 11,42Q +0.0 m/s---
2 Nsikak Ekpo Haag 11,54Q +0.0 m/s---
3 Damian Felter PAC 11,60Q -0.1 m/s---
4 Koen Hoedjes AV Hera 11,63Q -0.1 m/s---
5 Quinten van Ommen ATOP 11,65Q -0.1 m/s---
6 Kosheen Miran Groningen 11,77q -0.1 m/s---
7 Jonathan Pronk Haag 11,89q +0.0 m/s---
8 Romello Christiaan AV Hera 11,91 +0.0 m/s---
9 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,96Q -0.1 m/s---
10 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 12,00 -0.1 m/s---
11 Jasper Van Amerongen SPOB 12,16 -0.1 m/s---
12 Mats Merkelbach PH 12,19 -0.1 m/s---
13 Timo den Hollander GVAC 12,24 -0.1 m/s---
14 Max Botschuijver Climax 12,32 -0.1 m/s---
15 Enzo Meerstra Hollandia 12,38 +0.0 m/s---
15 Jesse van Heijningen AV34 12,38 -0.1 m/s---
17 Léon Caballer AV Hera 12,43 +0.0 m/s---
17 Ties van Beek AV Sprint 12,43 -0.1 m/s---
19 Bart van Zandwijk AV Atverni 12,46 -0.1 m/s---
20 Uciano de Haas AV Statina 12,47 -0.1 m/s---
21 Patrick Meskes Triathlon 12,50 -0.1 m/s---
22 Yoeri Verburg HLLM 12,60 +0.0 m/s---
23 Fedor de Pagter Hanzesport 12,62 -0.1 m/s---
24 Gianni Brunken AV Sprint 12,68 +0.0 m/s---



Jongens Junior C - 100 meter finale

# Naam Res OBP
1 Isiah Emanuelson PAC 11,32 +0.2 m/s---
2 Nsikak Ekpo Haag 11,36 +0.2 m/s---
3 Koen Hoedjes AV Hera 11,42 +0.2 m/s---
4 Quinten van Ommen ATOP 11,64 +0.2 m/s---
5 Kosheen Miran Groningen 11,72 +0.2 m/s---
6 Damian Felter PAC 11,80 +0.2 m/s---
7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,85 +0.2 m/s---
8 Jonathan Pronk Haag 12,18 +0.2 m/s---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Marnix van der Burg Leiden 17,22Q +0.6 m/s17,04
2 Koen Hoedjes AV Hera 17,29Q +0.7 m/s17,58
3 Nsikak Ekpo Haag 17,32Q +0.6 m/s17,79
4 Kosheen Miran Groningen 17,40Q +0.0 m/s17,15
5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 17,43Q +1.7 m/s17,85
6 D'Sean Holaman SPWS 17,50q +0.0 m/s17,98
7 Romello Christiaan AV Hera 17,55q +1.7 m/s17,77
8 Marcus Melenhorst Altis 17,56Q -0.3 m/s17,42
9 Jonathan Pronk Haag 17,75 +0.7 m/s17,93
10 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 18,02 +0.6 m/s17,85
11 Luc Franck ATOP 18,04 +0.6 m/s18,72
12 Jelle Kriek AV Zuidwal 18,16 -0.3 m/s17,94
13 Jasper Van Amerongen SPOB 18,17 +1.7 m/s18,44
14 Sion Meijers AAC 18,28 +1.7 m/s18,32
15 Max Botschuijver Climax 18,30 +0.0 m/s18,24
16 Jesse van Heijningen AV34 18,36 +0.6 m/s18,22
16 Quinten van der Elst Fortius 18,36 -0.3 m/s18,25
18 Mathijs van Deuren Groene Ster 18,42 +0.6 m/s19,19
19 Gerwalt Landheer AV Statina 18,43 +0.6 m/s18,37
20 Ismo van Riet Climax 18,48 +0.7 m/s18,50
21 Patrick Meskes Triathlon 18,49 +0.7 m/s18,25
22 Liam Rietbroek AV Gouda 18,55 +1.7 m/s---
23 Bart van Zandwijk AV Atverni 18,59 +0.7 m/s19,01
24 Yoeri Verburg HLLM 18,70 +1.7 m/s19,01
25 Angelo Visser NEAV 18,82 +0.0 m/s18,70
26 Sven Biallass Maastricht 18,86 +0.6 m/s18,35
27 Lars van Velzen PH 19,16 -0.3 m/s18,69
28 Jos Aardoom Groene Ster 19,23 -0.3 m/s19,64
29 Timo Mols Altis 19,24 +0.6 m/s---
30 Jort van Driel PAC 19,26 -0.3 m/s18,92
31 Sil de Jong Heerenveen 19,29 +0.6 m/s18,72
31 Jonathan Dobbelaar SCSP 19,29 +0.0 m/s18,80
33 Gijs Jansen De Spartaan 19,40 +0.6 m/s19,04
34 Noa Struyve DEM 20,43 +0.0 m/s20,28
35 Tom van Buuren Olympus `70 20,47 +0.6 m/s20,34
36 Frank Ruegg AV Gouda 21,59 -0.3 m/s22,52
37 Julian Vries Heerenveen 21,78 +0.6 m/s21,32
38 David Punt PAC 21,98 +0.0 m/s22,05
39 Micha Groenenboom AV Gouda 22,01 +0.6 m/s---
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS 19,32
Oliver van der Velde Haag DNS 22,75
Alexander ...derikhoff Altis DNF 19,45
Mats Merkelbach PH DNF 18,04



Jongens Junior C - 150 meter finale

# Naam Res OBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 17,17 -0.2 m/s---
2 Nsikak Ekpo Haag 17,20 -0.2 m/s---
3 Marnix van der Burg Leiden 17,31 -0.2 m/s---
4 Kosheen Miran Groningen 17,39 -0.2 m/s---
5 Romello Christiaan AV Hera 17,49 -0.2 m/s---
6 D'Sean Holaman SPWS 17,68 -0.2 m/s---
7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 17,93 -0.2 m/s---
Marcus Melenhorst Altis DNS ---



Jongens Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Isiah Emanuelson PAC 36,43Q 37,65
2 Kosheen Miran Groningen 36,91Q 39,04
3 Jochem Ribberink AV Gouda 37,90Q 38,21
4 Freek Weijman Pallas `67 38,24Q 39,29
5 Joram van ... Bospoort Climax 38,43q 39,96
6 Yassine Bouaziz AV34 38,69q ---
7 Jelle Kriek AV Zuidwal 38,72q ---
8 Quinten van der Elst Fortius 38,87 40,32
9 Jochem Laurens AV Sprint 39,10 ---
10 Chevano Ogunseri Nijmegen 39,40 ---
11 Angelo Visser NEAV 39,52 44,31
12 Jeff Tesselaar AV Hera 39,62 ---
13 Jochem van Stijn De Spartaan 39,79 44,06
14 Job Visscher Spado 39,87 ---
15 Quinten van Ommen ATOP 39,93Q 35,62
16 Tom Honings LGDR 40,10 43,11
17 Yoeri Verburg HLLM 40,23 ---
18 Dave Boamah AV Feniks 40,37 ---
19 Mathijs van Deuren Groene Ster 40,43 44,34
20 Noud van de Mast AV34 40,72 42,51
21 Alex Bakker Castricum 40,84 ---
21 Adam Ayoubi U-Track 40,84 43,26
23 Enrique van Velzen PAC 40,99 42,51
24 Lars van Velzen PH 41,34 ---
25 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 41,38 43,47
26 Yoram Vriezen GACH 41,48 42,12
27 Niels Dennekamp AV Rijssen 41,54 43,79
28 Jelle Schaap DEM 42,07 ---
29 Jurn Strik LGDR 42,27 43,07
30 Jos Aardoom Groene Ster 42,41 43,68
31 Casper Haagh Scorpio 43,88 44,76
32 Niels Braun Castricum 44,84 ---
33 Tom van Buuren Olympus `70 45,92 46,77
34 Julian Vries Heerenveen 46,98 46,64
35 Micha Groenenboom AV Gouda 48,91 ---
36 Oliver van der Velde Haag 53,96 ---



Jongens Junior C - 300 meter finale

# Naam ResOBP
1 Isiah Emanuelson PAC 36,10 ---
2 Quinten van Ommen ATOP 36,29 ---
3 Kosheen Miran Groningen 36,87 ---
4 Yassine Bouaziz AV34 38,14 ---
5 Joram van ... Bospoort Climax 38,18 ---
6 Freek Weijman Pallas `67 38,26 ---
7 Jelle Kriek AV Zuidwal 38,50 ---
8 Jochem Ribberink AV Gouda 38,53 ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rick Van Riel AV Attila 1:59,31 1:55,88
2 Noah Baltus SAV 2:00,87 1:57,59
3 Brik van Dusseldorp Typhoon 2:02,51 2:01,19
4 Jochem van Dijk DKEV 2:03,72 2:04,33
5 Lex van Honschoten KAV Holland 2:04,67 2:06,01
6 Lars Philipsen AV Hera 2:04,73 2:05,32
7 Job Visscher Spado 2:06,88 2:06,39
8 Ids van Korven Eindhoven 2:07,44 2:05,83
9 Kep Schouenberg Scopias 2:10,51 2:09,61
10 Gijs Van ... Wetering De Gemzen 2:10,85 2:11,12
11 Olivier Gijbels VRT 2:11,10 2:11,85
12 Tom Honings LGDR 2:11,30 2:09,94
13 Mirto Canters AV Cifla 2:11,31 2:11,14
14 Fraon Bischoff AV Unitas 2:11,73 2:12,64
15 Nelson Johnson Haag 2:12,09 2:10,91
16 Twan Deumers AV Lycurgus 2:12,70 2:13,41
16 Thijs van Lith ATH 2:12,70 2:05,48
18 Jochem van Stijn De Spartaan 2:12,78 2:10,46
19 Thijs Zoon Flevo Delta 2:13,22 2:07,41
20 Hielke van der Laan Castricum 2:14,71 2:19,92
21 Tijmen van Arkel AAV `36 2:14,99 2:19,87
22 Liam Rietbroek AV Gouda 2:15,33 2:14,71
23 Sil de Jong Heerenveen 2:15,46 2:17,66
24 Camiel Colen HLLS 2:16,73 2:16,47
25 Mark Dullaart Haag 2:16,88 2:16,39
26 Brennan Kamerman AAV `36 2:17,22 2:17,79
27 Nathan de Zeeuw SCSP 2:20,21 2:17,75
28 Jurn Strik LGDR 2:20,29 2:17,50
29 Elijah Kaijser PAC 2:20,80 2:17,63
30 Jelmer van der Kamp Castricum 2:20,90 2:21,64
31 Kai van Tilburg PH 2:21,64 2:20,42
32 Bjorn Hulsebos VAV 2:21,79 2:20,88
33 Robin Almekinders AAC 2:23,19 2:24,15
34 Niels Braun Castricum 2:24,01 2:22,10
35 Luc Verwaal PAC 2:24,48 2:23,42
36 Jamal Abdallah SCSP 2:24,80 2:19,24
37 Ruben van Groenewoud AV Unitas 2:25,07 2:25,07
38 Florian Va...er Dussen AV Impala 2:27,02 2:27,71
39 Jesper Ponstein PAC 2:27,99 2:33,46
40 Lucius Bout Phanos 2:30,03 2:26,77
41 Hugo Habraken AV Gouda 2:30,86 ---
42 Remco Martens BAV 2:31,17 2:26,06
43 Sjoerd Peeters AV Gouda 2:33,51 2:40,26
Lucas Burgers PAC DQ 2:25,71
Wessel Been Castricum DNS 2:20,23
Nikola Razic Castricum DNS 2:23,27
Samuel Wilhelm AV 1923 DNS 2:27,20
Laurens Jordense GACH DNS 2:32,14
Thijmen Hakenkruger GACH DNS 2:19,80
Max van Groeningen GACH DNS 2:01,29
Hakim Riadi AAV SISU DNS 2:07,64
Stijn van Essen Altis DNS 2:15,85
Timo Mols Altis DNS 2:17,57



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse Fokkenrood AV Atverni 4:14,13 4:14,77
2 Ids van Korven Eindhoven 4:16,03 4:17,32
3 Viggo Parol AV Atverni 4:16,74 4:17,67
4 Max van Groeningen GACH 4:17,46 4:15,35
5 Mirto Canters AV Cifla 4:17,75 4:18,84
6 Teun ter Haar Nijmegen 4:18,71 4:18,37
7 Lars Laros Scorpio 4:19,53 4:23,60
8 Friso Lyppens Haag 4:20,94 4:26,32
9 Stefan Nillessen AV Cifla 4:23,51 4:29,73
10 Pablo Velt AV Atverni 4:24,08 4:36,27
11 Luuk Verbaandert Eindhoven 4:24,11 4:28,28
12 Ernson van den Bos THOR 4:25,94 4:25,67
13 Niels Peeters VRT 4:34,81 4:40,41
14 Gijs de Haan PAC 4:35,79 4:31,03
15 Wouter Schets AV `56 4:40,55 4:38,29
16 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 4:42,00 4:50,56
17 Olivier van Noort DVTR 4:43,81 4:48,58
18 Stijn van Essen Altis 4:45,73 4:41,31
19 Tjebbe Hemler PAC 4:52,21 5:08,47
20 Jip Janissen VRT 4:52,80 4:39,27
21 Jing Oldhoff AV Lionitas 5:00,52 4:52,05
22 Wessel Been Castricum 5:06,89 4:56,14
23 Jelmer Hooning Castricum 5:09,06 5:06,69
24 Nikola Razic Castricum 5:15,82 4:59,72
25 Sjoerd Peeters AV Gouda 5:26,73 5:25,04
Hielke van der Laan Castricum DNS 4:43,51
Sander Schijf AV Atverni DNS 4:56,99



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Mark Heiden PAC 13,34Q +0.9 m/s13,59
2 Marnix Kolkman AV Edam 14,30Q +0.0 m/s13,74
2 Maël Kramer AV Hylas 14,30Q +0.0 m/s15,00
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 14,49Q -0.2 m/s14,67
4 Gaby Emmanuel AV Sparta 14,49Q -0.2 m/s14,25
6 Peter de Kruyff HLLS 14,56Q +0.5 m/s14,30
7 D'Sean Holaman SPWS 14,82Q -0.4 m/s14,65
8 Luc Blank GACH 14,84Q +0.5 m/s14,66
9 Mark van der Linden Haag 14,91Q -0.5 m/s13,83
10 Job Geerds AV 1923 14,93Q +0.0 m/s14,79
11 Yoram Vriezen GACH 14,96Q -0.4 m/s14,57
11 Jonathan Pronk Haag 14,96Q +0.9 m/s14,96
13 Rens de Graauw PH 15,11Q -0.5 m/s14,75
14 Rens Versnel Triathlon 15,24Q +0.5 m/s15,12
15 Abel Maas AV Sprint 15,25Q -0.5 m/s15,02
16 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 15,27Q -0.2 m/s15,28
17 Twan van Rijn AAV `36 15,33q -0.2 m/s15,86
17 Jelle Schaap DEM 15,33Q -0.4 m/s15,19
19 Harm Janssens AV Lycurgus 15,38q -0.5 m/s15,43
20 Noud van de Mast AV34 15,39q +0.9 m/s15,55
20 Jasper van Zaanen AV34 15,39Q +0.9 m/s14,88
22 Koen van der Aa PAC 15,40q +0.0 m/s15,55
23 Gianni Brunken AV Sprint 15,55q +0.0 m/s15,81
24 Ties van Beek AV Sprint 15,59q +0.5 m/s16,21
25 Lucas Van Bochoven Climax 15,62 -0.5 m/s16,37
26 Ramon Biondina Spado 15,76 +0.9 m/s15,79
27 Ruben Claus PAC 15,86 +0.5 m/s15,26
28 Milo Lammertink MPM 15,94 -0.2 m/s16,27
29 Rutger Hoekstra Heerenveen 16,40 -0.4 m/s16,21
30 Thomas Gonggrijp AL73 16,58 -0.4 m/s16,04
31 Quinten Wormer Haag 16,69 +0.0 m/s17,08
32 Brend Baak Flevo Delta 17,18 -0.5 m/s15,83
33 Tim van der Leeden Pallas `67 17,53 +0.9 m/s17,90
34 Lucius Bout Phanos 17,87 +0.9 m/s17,77
35 Ronin van der Holst PAC 18,80 -0.5 m/s18,84
36 Frank Ruegg AV Gouda 20,25 +0.5 m/s19,56
Teade Zijlstra HRRR DQ 15,06
Felix Zwolle AV Feniks DNS 15,92
Gwen Hanekamp Haag DNS 18,88
Chris Wieles SCSP DNS 15,14
Chuck Pols Scorpio DNS 17,97
Sam Steffens Ciko `66 DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm) halve finale

# Naam Res OBP
1 Mark Heiden PAC 13,24Q +1.7 m/s---
2 Mark van der Linden Haag 13,88Q +0.8 m/s---
3 Maël Kramer AV Hylas 14,11Q +0.8 m/s---
4 Peter de Kruyff HLLS 14,17Q +1.7 m/s---
5 D'Sean Holaman SPWS 14,24q +1.7 m/s---
6 Marnix Kolkman AV Edam 14,29Q +0.2 m/s---
7 Gaby Emmanuel AV Sparta 14,34Q +0.2 m/s---
8 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 14,39q +0.8 m/s---
9 Yoram Vriezen GACH 14,66 +0.2 m/s---
10 Rens de Graauw PH 14,68 +1.7 m/s---
11 Luc Blank GACH 14,76 +0.2 m/s---
12 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 15,13 +0.2 m/s---
13 Abel Maas AV Sprint 15,17 +0.2 m/s---
14 Gianni Brunken AV Sprint 15,21 +0.8 m/s---
15 Rens Versnel Triathlon 15,24 +0.8 m/s---
16 Harm Janssens AV Lycurgus 15,29 +0.8 m/s---
17 Noud van de Mast AV34 15,32 +0.2 m/s---
18 Jonathan Pronk Haag 15,36 +0.8 m/s---
19 Twan van Rijn AAV `36 15,41 +1.7 m/s---
20 Koen van der Aa PAC 15,45 +0.2 m/s---
21 Ties van Beek AV Sprint 15,54 +1.7 m/s---
22 Jelle Schaap DEM 16,72 +0.8 m/s---
23 Jasper van Zaanen AV34 36,63 +1.7 m/s---
Job Geerds AV 1923 DNF ---



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm) finale

# Naam Res OBP
1 Mark Heiden PAC 13,32 +0.1 m/s---
2 Mark van der Linden Haag 13,75 +0.1 m/s---
3 Maël Kramer AV Hylas 13,79 +0.1 m/s---
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 14,16 +0.1 m/s---
5 Marnix Kolkman AV Edam 14,31 +0.1 m/s---
6 D'Sean Holaman SPWS 14,47 +0.1 m/s---
7 Gaby Emmanuel AV Sparta 14,50 +0.1 m/s---
8 Peter de Kruyff HLLS 15,22 +0.1 m/s---



Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 40,08Q 40,61
2 Juno Schuwer Eindhoven 41,51Q 42,06
3 Mark van der Linden Haag 41,94Q 40,52
4 Luc Franck ATOP 42,03q 44,78
5 Marnix van der Burg Leiden 42,19Q 40,41
6 Yassine Bouaziz AV34 42,42q 42,66
7 Maël Kramer AV Hylas 42,58Q 42,55
7 Xavi Mo-Ajok Spark 42,58 42,39
9 Rens de Graauw PH 43,33 45,64
10 Jochem Ribberink AV Gouda 43,34Q 40,53
11 Jeroen van het Hof AV Edam 43,96 44,76
12 Bas Schimmel Flevo Delta 44,62 43,40
13 Koen van der Aa PAC 45,21 44,43
14 Stan Buddingh Typhoon 46,28 45,56
15 Ruben Claus PAC 46,56 44,58
16 Ivar De Koning Fortius 46,86 46,46
17 Thom Schipperen Scorpio 46,92 49,13
18 Robin Chong PAC 47,01 46,44
19 Rutger Hoekstra Heerenveen 48,62 48,62
20 Maurits Dekker Leiden 48,75 47,62
21 Seb Wals AV Lycurgus 49,41 48,25
Laurens Jordense GACH DNS 48,69
Jeff Tesselaar AV Hera DNS 44,67
Chris Wieles SCSP DNS 45,22



Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm) finale

# Naam ResOBP
1 Mark Heiden PAC 39,96 ---
2 Jochem Ribberink AV Gouda 40,74 ---
3 Juno Schuwer Eindhoven 41,12 ---
4 Maël Kramer AV Hylas 41,68 ---
5 Mark van der Linden Haag 41,71 ---
6 Marnix van der Burg Leiden 42,23 ---
7 Luc Franck ATOP 42,92 ---
8 Yassine Bouaziz AV34 43,41 ---



Jongens Junior C - 1500 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Kjell de Groot Flevo Delta 4:37,68 4:47,85
2 Angelo Visser NEAV 4:43,58 4:49,85
3 Jasper van Zaanen AV34 4:49,17 5:04,86
4 Tim de De Wild HLLS 4:53,17 5:00,54
5 Connor Kluivers Hanzesport 4:53,92 5:17,10
6 Luco van Bergen Phanos 5:00,55 4:57,12
7 Daan Roosenschoon GVAC 5:02,78 ---
8 William Webster GVAC 5:06,85 ---
9 Casper Peterse AV Trias 5:13,78 5:21,52
10 Niels Bosma Taxandria 5:16,83 5:14,14
11 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 5:17,07 5:18,39
12 Rob van Limpt HLLM 5:22,75 5:34,96
13 Arend Plomp AV Lycurgus 5:34,63 5:45,66
14 Danick Imholz CAV Energie 5:37,22 5:33,77
15 Ewoud Boer CAV Energie 5:41,44 5:39,77
16 Chai de Bruijne AV Atverni 5:50,72 6:01,27
17 Frank Ruegg AV Gouda 6:02,34 ---
18 Jesper Gloudemans LGDR 6:08,27 ---
Jelani James Phanos DNS 5:34,16
Luca van Diepen AV Lycurgus DNS ---



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hera JC 4x100 AV Hera - JJC 4 46,77 6
2 Prins Hendrik JC 4x100 Prins Hendrik - JJC 4 47,43 5
3 AV '34 Apeldoorn JC 4x100 AV `34 Apeldoorn - JJC 4 47,71 4
4 GAC Hilversum JC 4x100 GAC Hilversum - JJC 4 48,84 3
5 ARV Ilion JC 4x100 ARV Ilion - JJC 4 DQ 0
5 Leiden Atletiek JC 4x100 Leiden Atletiek - JJC 4 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Thomas Knoop Typhoon 52,23Q 53,65
2 Brend Baak Flevo Delta 47,86Q 42,32
3 Peter de Kruyff HLLS 47,73Q 45,12
4 Marijn van Duijn ARV Ilion 45,37Q 52,58
5 Mark van der Linden Haag 45,30Q 45,60
6 Diede Mieras AV 1923 45,02Q 47,50
7 Bent Braker AV Gouda 44,99q 39,88
8 Sijmen Doorakkers Atledo 43,94q 45,21
9 Mats Merkelbach PH 43,70q 43,47
10 Jochem Laurens AV Sprint 43,30q 46,40
11 Freek Moll AV Jahn II 43,19q 35,98
12 Willem Veldpaus HLLS 42,52q 51,42
13 Carlo Schoonen HAC 41,53 41,15
14 Robbert Maas Spado 41,47 40,53
15 Max van Velzen PH 41,45 42,93
16 Liam Rietbroek AV Gouda 40,30 43,09
17 Marnix Wilting AC TION 39,31 41,68
18 Timo Mols Altis 38,94 38,54
19 Niels Dennekamp AV Rijssen 38,84 40,08
20 Felix Zwolle AV Feniks 38,74 42,44
21 Patrick Meskes Triathlon 38,48 40,50
22 Bram Klap AV Lycurgus 38,46 36,38
23 Goos Meuwissen Swift 38,26 37,52
24 Max Botschuijver Climax 38,13 40,42
25 Jeroen van het Hof AV Edam 38,05 41,57
26 Karsten Duys PAC 37,11 36,57
27 Benjamin ...bbelstein PH 35,54 36,33
28 Robin van der Stege Flevo Delta 35,31 38,11
29 Chuck Pols Scorpio 34,54 37,54
30 Erick Könst AV Haarlem 34,48 36,52



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram Finale

# Naam ResOBP
1 Willem Veldpaus HLLS 56,13 ---
2 Thomas Knoop Typhoon 52,61 ---
3 Peter de Kruyff HLLS 48,11 ---
4 Marijn van Duijn ARV Ilion 47,27 ---
5 Mark van der Linden Haag 47,14 ---
6 Brend Baak Flevo Delta 46,57 ---
7 Bent Braker AV Gouda 44,30 ---
8 Diede Mieras AV 1923 43,96 ---
9 Sijmen Doorakkers Atledo 43,34 ---
10 Jochem Laurens AV Sprint 43,27 ---
11 Mats Merkelbach PH 41,19 ---
12 Freek Moll AV Jahn II 38,68 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 43,99 48,60 - 48,60Q 54,23
2 Mark van der Linden Haag 46,54 - - 46,54Q 47,33
3 Matyas Kerekgyarto Swift X 45,83 - 45,83Q 43,23
4 Koen Hoedjes AV Hera X 45,05 - 45,05Q 50,99
5 Marten Prince Triathlon 42,28 45,03 - 45,03Q 44,72
6 Thomas Knoop Typhoon 36,64 43,37 43,99 43,99q 40,06
7 Ruben Rolvink Olympus `70 43,75 43,42 42,65 43,75q 44,12
8 Teun de Koning AV Lycurgus X 40,09 43,31 43,31q 50,60
9 Sam van Dijk AV Lycurgus 37,62 41,51 39,60 41,51q 38,71
10 Rens de Graauw PH 41,23 38,22 X 41,23q 38,06
11 Teade Zijlstra HRRR 40,38 40,87 X 40,87q 40,47
12 Nicolaas Mosterd Rotterdam 40,29 39,98 X 40,29q 38,85
13 Koen Zandvliet Scorpio X 40,12 28,28 40,12 42,21
14 Felix Zwolle AV Feniks 39,34 37,14 X 39,34 43,94
15 Diede Mieras AV 1923 36,58 38,59 37,55 38,59 40,86
16 Jochem Ribberink AV Gouda 34,64 33,33 36,34 36,34 35,93
17 Tomas Gerssen AV Astylos 35,55 X 30,53 35,55 39,54
18 Julian Mejame Ejong PAC 35,18 35,36 X 35,36 35,71
19 Marnix Wilting AC TION 32,77 31,94 35,03 35,03 36,63
20 Niels Dennekamp AV Rijssen 33,99 31,17 32,53 33,99 36,41
21 Mats Merkelbach PH X 28,06 33,23 33,23 37,35
22 Max van Velzen PH 31,96 33,14 X 33,14 40,50
23 Marijn van Duijn ARV Ilion 32,38 28,64 28,66 32,38 38,76
24 Thijs de Wild Typhoon 31,25 X 27,60 31,25 35,81
25 Robin van der Stege Flevo Delta 27,45 X 30,50 30,50 33,99
26 Kristian Munning SPOB X X 26,42 26,42 30,12
27 Johan de Vries Heerenveen 25,01 X X 25,01 36,33
28 Bram van Alebeek Nijmegen 17,33 24,52 X 24,52 30,02
29 Sven Kramer AV `56 X 19,07 21,91 21,91 31,92
Willem Veldpaus HLLS X X X NM 41,54



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram Finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 47,60 43,04 51,22 45,43 49,99 49,73 51,22 ---
2 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 47,73 50,55 47,77 49,23 49,79 40,51 50,55 ---
3 Marten Prince Triathlon 42,89 45,03 X 45,85 43,45 47,84 47,84 ---
4 Ruben Rolvink Olympus `70 39,00 42,98 44,42 44,13 47,68 47,53 47,68 ---
5 Teun de Koning AV Lycurgus 40,08 38,84 36,25 X X 47,39 47,39 ---
6 Teade Zijlstra HRRR X 33,74 39,09 40,36 X 44,39 44,39 ---
7 Thomas Knoop Typhoon X X 41,94 38,67 38,07 X 41,94 ---
8 Nicolaas Mosterd Rotterdam X 33,03 41,29 37,02 41,59 41,02 41,59 ---
9 Rens de Graauw PH 33,21 37,73 X 37,73 ---
10 Sam van Dijk AV Lycurgus 36,11 X 36,44 36,44 ---
11 Mark van der Linden Haag X X 34,82 34,82 ---
Matyas Kerekgyarto Swift X X X NM ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 14,80 - - 14,80Q 15,19
2 Mark Heiden PAC 13,19 14,22 - 14,22Q 13,65
3 Julian Mejame Ejong PAC 14,09 - - 14,09Q 13,44
4 Koen Hoedjes AV Hera 13,94 - - 13,94Q 15,77
5 Mathieu van Opstal SPOB 13,93 - - 13,93Q 13,70
6 Sonny Meijers AAC 13,79 - - 13,79Q 13,29
7 Tomas Gerssen AV Astylos 12,55 13,07 13,77 13,77Q 13,14
8 Teun de Koning AV Lycurgus 12,92 13,61 - 13,61q 13,18
9 Gaby Emmanuel AV Sparta 13,43 12,79 13,31 13,43q 14,06
10 Mats Merkelbach PH 13,43 12,32 12,97 13,43q 13,78
11 Jonathan Pronk Haag 13,35 12,61 13,08 13,35q 14,64
12 Yannick de Burbure Fortius 12,69 13,33 X 13,33q 13,95
13 Matyas Kerekgyarto Swift X 13,30 X 13,30 12,47
14 Fedor de Pagter Hanzesport 12,36 12,76 13,16 13,16 12,86
15 Ruben Rolvink Olympus `70 12,85 13,10 12,67 13,10 13,39
16 Teade Zijlstra HRRR 12,89 12,29 12,30 12,89 12,45
17 Marten Prince Triathlon 12,52 12,65 8,52 12,65 13,23
18 Bent Braker AV Gouda 11,77 12,05 11,96 12,05 11,90
19 Vincent Bosman AV Atverni X 10,76 11,95 11,95 11,34
20 Felix Zwolle AV Feniks 11,51 11,87 X 11,87 12,72
21 Bram Klap AV Lycurgus 11,74 11,51 11,56 11,74 11,12
22 Marnix Wilting AC TION X 11,43 11,68 11,68 13,20
23 Sven Hazenoot De Spartaan 11,08 11,61 10,74 11,61 12,02
24 Thom Schipperen Scorpio 11,48 11,09 11,43 11,48 11,29
25 Timo den Hollander GVAC 11,44 10,90 11,11 11,44 11,13
26 Koen Zandvliet Scorpio 9,41 10,55 11,06 11,06 10,05
27 Johan de Vries Heerenveen 10,30 10,55 10,20 10,55 10,65
28 Rens Schuit SCSP 9,61 10,13 10,37 10,37 10,29
29 Sven Kramer AV `56 10,03 9,83 9,23 10,03 11,94
30 Leon van der Waal PAC 9,60 9,99 9,72 9,99 9,76
31 Daan Gestel DVTR 9,41 9,38 9,94 9,94 9,66
32 Jasper Meijerink AV34 8,68 8,78 9,20 9,20 10,61
33 Koen Duikersloot GACH 8,81 X 8,77 8,81 8,95
Romke Wielstra AV NOP X X X NM 11,37
Demy River Wit Phanos - - - DNS 8,52



Jongens Junior C - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Teun de Koning AV Lycurgus 53,57 53,44 52,28 X X X 53,57 48,39
2 Floris Smink AC TION 47,42 X 48,94 46,33 X 45,31 48,94 45,63
3 Matyas Kerekgyarto Swift 43,27 44,30 43,45 X 29,17 42,63 44,30 34,64
4 Piter Nijboer AV Impala X X X 30,27 X X 30,27 28,48
5 Marnix Wilting AC TION X X X 26,20 29,17 30,10 30,10 ---
6 Vincent Bosman AV Atverni 29,84 X X 27,08 X X 29,84 18,90
7 Sven Kramer AV `56 X 15,08 16,89 19,22 17,12 19,05 19,22 13,53



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 16,14 ---
2 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 14,92 ---
3 Mark Heiden PAC 14,77 ---
4 Teun de Koning AV Lycurgus 13,92 ---
5 Sonny Meijers AAC 13,76 ---
6 Mats Merkelbach PH 13,71 ---
7 Yannick de Burbure Fortius 13,70 ---
8 Julian Mejame Ejong PAC 13,59 ---
9 Tomas Gerssen AV Astylos 13,27 ---
10 Mathieu van Opstal SPOB 13,19 ---
11 Jonathan Pronk Haag 12,50 ---
12 Gaby Emmanuel AV Sparta 12,01 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lars van Gestel Phanos 1,65Q 1,75
1 Harm Janssens AV Lycurgus 1,65Q 1,77
1 Casper Peterse AV Trias 1,65Q 1,72
1 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,65Q 1,70
1 Gijs van Lieshout CAV Energie 1,65Q 1,70
1 Alexander Schrage PAC 1,65Q 1,85
1 Abel Maas AV Sprint 1,65Q 1,70
1 Maarten Debeij Eindhoven 1,65Q 1,88
1 Julius Geertsma PH 1,65Q 1,75
1 Jelle Golbach Haaksbergen 1,65Q 1,85
1 Joram van ... Bospoort Climax 1,65Q 1,85
12 Jesse Lamberst AAV `36 1,60q 1,60
12 Tim den Brave AAV `36 1,60q 1,60
12 Han Baselier LGDR 1,60q 1,60
12 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 1,60q 1,65
16 Luc de Bruin Tempo AV 1,60 1,65
16 Gijs Jansen De Spartaan 1,60 1,64
16 Jord Pluimes Scorpio 1,60 1,61
16 Thomas Gonggrijp AL73 1,60 1,70
16 Tim van der Leeden Pallas `67 1,60 1,60
16 Milo Lammertink MPM 1,60 1,60
22 Twan van Rijn AAV `36 1,55 1,56
22 Casper Haagh Scorpio 1,55 1,65
22 Brend Baak Flevo Delta 1,55 1,65
25 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 1,50 1,50
25 Favor Abu Haag 1,50 1,42
25 Mart Noteboom Groene Ster 1,50 1,51
28 Daan Kneppers ARV Ilion 1,45 1,62
28 Kaan Bulbul DVTR 1,45 1,50
Wouter Benschop AV Atverni NM 1,56
Quinten Wormer Haag NM 1,47
Marnix Kolkman AV Edam DNS 1,84
Noa Struyve DEM DNS 1,55
Simon Houtman VAV DNS 1,60
Finn de Graaf AV Attila DNS 1,75



Jongens Junior C - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Floris Nolet PH 12,74 +0.0 m/s12,48
2 Ton van Mameren Triathlon 12,36 +1.7 m/s11,45
3 Finn de Graaf AV Attila 12,13 +0.0 m/s12,11
4 Frank Seppenwoolde ATNY 11,80 +1.3 m/s11,03
5 Maarten Debeij Eindhoven 11,68 +1.3 m/s---
6 Casper Haagh Scorpio 10,76 +0.6 m/s10,46
7 Bent Braker AV Gouda 10,62 +0.6 m/s10,19
8 Yanniek Asschert AV Atverni 10,30 +0.7 m/s9,53
9 Daan Gestel DVTR 9,48 +0.5 m/s---
10 Micha Groenenboom AV Gouda 7,75 +0.8 m/s---



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam 1.802.002.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.804.004.20ResOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam - - - - - - - - - - - - - - - - O XXX 4,00 4,50
2 Yoram Vriezen GACH - - - - - - - - O - O O O O XXX 3,60 3,50
3 Duane van Dijkhuizen Fortius - - - - - - - - - - - - - XO XXO - XXX 3,60 4,11
4 Jip Haest Spado - - - - - - - O - O - XO XXO XXX 3,40 3,32
5 Thijmen Hakenkruger GACH - - - - - - O - XO O O XXO XXO XXX 3,40 3,20
6 Samuel de Hoog AV Attila O - XXO XXX 3,30 3,40
7 Luc Blank GACH - - - - - - O XO O XO XXX 3,20 3,20
8 Harm Janssens AV Lycurgus - - - O O - O O XXX 2,90 2,70
9 Sion Meijers AAC O XO O XO XXO O XXX 2,90 2,50
10 Jasper Oele PAC - - - - XO O XXO XO XXX 2,90 2,90
11 Tom Fontani GACH - - - O - XXO XXX 2,80 2,90
12 Tijmen Hermse PAC - - - - O - XXX 2,60 3,11
13 Yoeri Meftah AAC O O O XO O XXX 2,60 ---
14 Kaj Hoornweg Spado XO XO O XXX 2,60 2,36
15 Lucius Bout Phanos - - XX O XXX 2,40 2,60
16 Chuck Pols Scorpio - O XO XXX 2,40 2,40
17 Ruben Claus PAC - - - XXO XXX 2,40 2,92
18 Quinten Wormer Haag O XO XXO XXX 2,40 2,30
19 Joep Bovee Spado O XXX 2,20 2,80



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Damian Felter PAC 6,27Q +1.3 m/s6,62
2 Floris Nolet PH 6,03Q +0.7 m/s6,10
3 Mark van der Linden Haag 6,01Q +1.0 m/s5,95
4 Julius Geertsma PH 5,99Q -0.1 m/s5,71
5 Peter de Kruyff HLLS 5,90Q -0.6 m/s6,03
6 Kosheen Miran Groningen 5,88Q -0.4 m/s6,12
7 Sion Meijers AAC 5,77q +0.7 m/s5,37
8 Jeff Tesselaar AV Hera 5,65q +0.8 m/s5,76
9 Jonathan Pronk Haag 5,61q +0.8 m/s5,90
10 Ton van Mameren Triathlon 5,53q -0.1 m/s5,73
11 Xavi Mo-Ajok Spark 5,51q +0.2 m/s5,86
12 Daan Roosenschoon GVAC 5,50q +1.3 m/s5,84
13 Job Geerds AV 1923 5,46 -0.2 m/s5,42
14 Sven Hazenoot De Spartaan 5,40 +0.6 m/s5,65
15 Mathieu van Opstal SPOB 5,35 -0.7 m/s5,56
16 Bent Braker AV Gouda 5,29 -0.3 m/s5,09
17 Jasper Meijerink AV34 5,27 -1.0 m/s5,50
18 Sil de Jong Heerenveen 5,20 +1.1 m/s5,31
19 Tijmen van Arkel AAV `36 5,16 +0.0 m/s4,94
20 Gijs Jansen De Spartaan 5,15 +1.5 m/s5,38
21 Enrique van Velzen PAC 5,07 +0.2 m/s5,15
22 Lucas Burgers PAC 5,00 -0.1 m/s4,87
23 Liam Rietbroek AV Gouda 4,99 +0.2 m/s5,14
24 Wouter Haitsma Triathlon 4,98 +0.5 m/s5,13
24 Milo Hanssen AV Unitas 4,98 +0.7 m/s5,12
26 Favor Abu Haag 4,92 +0.3 m/s4,37
27 Robin Chong PAC 4,86 +0.2 m/s5,08
27 Jort van Driel PAC 4,86 -0.4 m/s5,06
29 Romke Wielstra AV NOP 4,82 +0.0 m/s4,72
30 Niels Dennekamp AV Rijssen 4,75 -0.2 m/s5,24
31 Jules Kerstens SAV 4,72 +0.2 m/s4,85
31 Daan Gestel DVTR 4,72 +0.0 m/s5,08
33 Han Baselier LGDR 4,71 -0.1 m/s4,52
34 Bram van Alebeek Nijmegen 4,68 +0.6 m/s4,90
35 Kaan Bulbul DVTR 4,64 +0.2 m/s4,88
36 Karsten Duys PAC 4,44 +1.7 m/s4,54
37 Ronin van der Holst PAC 4,39 +0.4 m/s4,22
38 Samuel Wilhelm AV 1923 4,14 +0.2 m/s4,60
39 Hugo Habraken AV Gouda 4,00 +0.6 m/s3,81
Lars van Gestel Phanos DNS 5,20
Noa Struyve DEM DNS 4,87
Oliver van der Velde Haag DNS 3,97



Jongens Junior C - Hoogspringen Finale

# Naam 1.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.92ResOBP
1 Jelle Golbach Haaksbergen O - O O O O O O XO XX 1,89 ---
2 Maarten Debeij Eindhoven O - XO XO XXO O XXO XXX 1,86 ---
3 Gijs van Lieshout CAV Energie O O O O O XXO XO O XXX 1,80 ---
4 Lars van Gestel Phanos O O O O XO XO O XXX 1,77 ---
5 Alexander Schrage PAC O O O XO O XXX 1,71 ---
5 Joram van ... Bospoort Climax XO O XXX 1,71 ---
7 Isaya Klein Ikkink Rotterdam O O O XXO XXO XXX 1,68 ---
8 Jesse Lamberst AAV `36 O O O XXX 1,65 ---
8 Han Baselier LGDR O O O O XXX 1,65 ---
8 Julius Geertsma PH O O