Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam 100m QOBP
1 Damian Felter PAC 11,64 +0.4 m/sQ
11,63
2 Quinten van Ommen ATOP 11,68 -0.4 m/sQ
11,60
3 Isiah Emanuelson PAC 11,78 -0.7 m/sQ
11,08
4 Nsikak Ekpo Haag 11,89 -1.2 m/sQ
11,49
5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,93 +0.0 m/sQ
11,75
6 Jonathan Pronk Haag 12,01 +0.4 m/sQ
11,66
7 Koen Hoedjes AV Hera 12,02 +0.5 m/sQ
11,21
8 Kosheen Miran Groningen 12,07 +0.0 m/sQ
11,30
9 Romello Christiaan AV Hera 12,12 +0.0 m/sQ
11,63
10 Jasper Van Amerongen SPOB 12,13 -0.4 m/sQ
12,35
11 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 12,18 -0.7 m/sQ
12,06
12 Ties van Beek AV Sprint 12,19 +0.4 m/sq
12,27
13 Timo den Hollander GVAC 12,20 -0.7 m/sq
12,06
14 Max Botschuijver Climax 12,29 +0.1 m/sQ
11,93
15 Patrick Meskes Triathlon 12,32 +0.5 m/sQ
12,07
16 Mats Merkelbach PH 12,33 -0.4 m/sQ
11,87
17 Jesse van Heijningen AV34 12,36 +0.5 m/sq
11,98
18 Léon Caballer AV Hera 12,38 +0.0 m/sQ
12,11
19 Yoeri Verburg HLLM 12,40 +0.0 m/sq
12,21
20 Enzo Meerstra Hollandia 12,43 +0.0 m/sq
12,29
21 Bart van Zandwijk AV Atverni 12,50 -1.2 m/sq
12,36
22 Uciano de Haas AV Statina 12,57 -1.2 m/sq
12,15
23 Gianni Brunken AV Sprint 12,60 +0.1 m/sQ
12,67
23 Fedor de Pagter Hanzesport 12,60 +0.1 m/sQ
12,14
25 Ismo van Riet Climax 12,61 +0.4 m/s-
12,26
26 Dave Boamah AV Feniks 12,63 -0.7 m/s-
12,46
27 Diede Mieras AV 1923 12,64 -0.4 m/s-
12,21
28 Tim den Brave AAV `36 12,67 -0.4 m/s-
12,77
29 Enrique van Velzen PAC 12,74 +0.0 m/s-
12,71
30 Sven Hazenoot De Spartaan 12,78 -0.7 m/s-
12,47
31 Gijs Jansen De Spartaan 12,94 +0.1 m/s-
12,38
32 Björn Simonse Altis 12,95 -0.4 m/s-
12,69
33 Jort van Driel PAC 12,96 +0.0 m/s-
12,53
34 Jasper Oele PAC 13,05 +0.4 m/s-
12,75
35 Jasper Meijerink AV34 13,07 -0.4 m/s-
13,21
36 Jurn Strik LGDR 13,11 +0.0 m/s-
12,76
36 Daan Gestel DVTR 13,11 +0.5 m/s-
12,51
36 Florian Va...er Dussen AV Impala 13,11 +0.4 m/s-
12,74
39 Maurits Dekker Leiden 13,14 +0.0 m/s-
12,83
40 Lucas Burgers PAC 13,15 -0.7 m/s-
12,87
41 Robby Bax Olympus `70 13,19 -0.7 m/s-
13,04
41 Thijs de Wild Typhoon 13,19 +0.5 m/s-
13,08
43 Ivar De Koning Fortius 13,21 +0.5 m/s-
12,86
44 Milo Hanssen AV Unitas 13,25 -1.2 m/s-
13,18
45 Daan Pos AV 1923 13,26 -0.4 m/s-
13,46
46 Miro van Wieringen GACH 13,27 -1.2 m/s-
12,79
47 Robin Almekinders AAC 13,29 -0.7 m/s----
48 Wouter Haitsma Triathlon 13,31 +0.1 m/s-
13,15
49 Ruben van Groenewoud AV Unitas 13,34 +0.0 m/s-
13,12
50 Luc Blank GACH 13,58 +0.0 m/s-
12,43
51 Stan Buddingh Typhoon 13,63 +0.0 m/s-
13,26
52 Quinten Wormer Haag 13,84 +0.4 m/s-
13,36
53 Ronin van der Holst PAC 14,19 +0.1 m/s-
14,30
54 Thom van der Wouden BAV 14,35 -1.2 m/s-
14,12
55 Laurens Jordense GACH 14,48 +0.4 m/s-
13,31
56 Hugo Habraken AV Gouda 14,52 +0.5 m/s-
14,78
57 Frank Ruegg AV Gouda 14,58 +0.0 m/s-
14,44
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS -11,93
Alexander ...derikhoff Altis DNS -12,82
Marcus Melenhorst Altis DNS -11,47
Noa Struyve DEM DNS -13,38
Simon Houtman VAV DNS -12,69
Sven Biallass Maastricht DNS -11,84
Jonathan Dobbelaar SCSP DNS -12,45
Rutger Hoekstra Heerenveen --- -13,02
Errolson Windster Leiden --- -12,54
Daan de Jong Olympus `70 --- -12,54
Yeison Mensing Olympus `70 --- -14,20
Stan Atsma HLLS --- -13,02
Robin van Kooij PAC --- -12,65
Chevano Ogunseri Nijmegen --- ----

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior C

# Naam 100m_hf QQm
1 Isiah Emanuelson PAC 11,42 +0.0 m/sQ
11,78
2 Nsikak Ekpo Haag 11,54 +0.0 m/sQ
11,89
3 Damian Felter PAC 11,60 -0.1 m/sQ
11,64
4 Koen Hoedjes AV Hera 11,63 -0.1 m/sQ
12,02
5 Quinten van Ommen ATOP 11,65 -0.1 m/sQ
11,68
6 Kosheen Miran Groningen 11,77 -0.1 m/sq
12,07
7 Jonathan Pronk Haag 11,89 +0.0 m/sq
12,01
8 Romello Christiaan AV Hera 11,91 +0.0 m/s-
12,12
9 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,96 -0.1 m/sQ
11,93
10 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 12,00 -0.1 m/s-
12,18
11 Jasper Van Amerongen SPOB 12,16 -0.1 m/s-
12,13
12 Mats Merkelbach PH 12,19 -0.1 m/s-
12,33
13 Timo den Hollander GVAC 12,24 -0.1 m/s-
12,20
14 Max Botschuijver Climax 12,32 -0.1 m/s-
12,29
15 Enzo Meerstra Hollandia 12,38 +0.0 m/s-
12,43
15 Jesse van Heijningen AV34 12,38 -0.1 m/s-
12,36
17 Léon Caballer AV Hera 12,43 +0.0 m/s-
12,38
17 Ties van Beek AV Sprint 12,43 -0.1 m/s-
12,19
19 Bart van Zandwijk AV Atverni 12,46 -0.1 m/s-
12,50
20 Uciano de Haas AV Statina 12,47 -0.1 m/s-
12,57
21 Patrick Meskes Triathlon 12,50 -0.1 m/s-
12,32
22 Yoeri Verburg HLLM 12,60 +0.0 m/s-
12,40
23 Fedor de Pagter Hanzesport 12,62 -0.1 m/s-
12,60
24 Gianni Brunken AV Sprint 12,68 +0.0 m/s-
12,60

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior C

# Naam 100m_f Qm
1 Isiah Emanuelson PAC 11,32 +0.2 m/s
11,42
2 Nsikak Ekpo Haag 11,36 +0.2 m/s
11,54
3 Koen Hoedjes AV Hera 11,42 +0.2 m/s
11,63
4 Quinten van Ommen ATOP 11,64 +0.2 m/s
11,65
5 Kosheen Miran Groningen 11,72 +0.2 m/s
11,77
6 Damian Felter PAC 11,80 +0.2 m/s
11,60
7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,85 +0.2 m/s
11,96
8 Jonathan Pronk Haag 12,18 +0.2 m/s
11,89

Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

# Naam 150m QOBP
1 Marnix van der Burg Leiden 17,22 +0.6 m/sQ
17,04
2 Koen Hoedjes AV Hera 17,29 +0.7 m/sQ
17,58
3 Nsikak Ekpo Haag 17,32 +0.6 m/sQ
17,79
4 Kosheen Miran Groningen 17,40 +0.0 m/sQ
17,15
5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 17,43 +1.7 m/sQ
17,85
6 D'Sean Holaman SPWS 17,50 +0.0 m/sq
17,98
7 Romello Christiaan AV Hera 17,55 +1.7 m/sq
17,77
8 Marcus Melenhorst Altis 17,56 -0.3 m/sQ
17,42
9 Jonathan Pronk Haag 17,75 +0.7 m/s-
17,93
10 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 18,02 +0.6 m/s-
17,85
11 Luc Franck ATOP 18,04 +0.6 m/s-
18,72
12 Jelle Kriek AV Zuidwal 18,16 -0.3 m/s-
17,94
13 Jasper Van Amerongen SPOB 18,17 +1.7 m/s-
18,44
14 Sion Meijers AAC 18,28 +1.7 m/s-
18,32
15 Max Botschuijver Climax 18,30 +0.0 m/s-
18,24
16 Jesse van Heijningen AV34 18,36 +0.6 m/s-
18,22
16 Quinten van der Elst Fortius 18,36 -0.3 m/s-
18,25
18 Mathijs van Deuren Groene Ster 18,42 +0.6 m/s-
19,19
19 Gerwalt Landheer AV Statina 18,43 +0.6 m/s-
18,37
20 Ismo van Riet Climax 18,48 +0.7 m/s-
18,50
21 Patrick Meskes Triathlon 18,49 +0.7 m/s-
18,25
22 Liam Rietbroek AV Gouda 18,55 +1.7 m/s----
23 Bart van Zandwijk AV Atverni 18,59 +0.7 m/s-
19,01
24 Yoeri Verburg HLLM 18,70 +1.7 m/s-
19,01
25 Angelo Visser NEAV 18,82 +0.0 m/s-
18,70
26 Sven Biallass Maastricht 18,86 +0.6 m/s-
18,35
27 Lars van Velzen PH 19,16 -0.3 m/s-
18,69
28 Jos Aardoom Groene Ster 19,23 -0.3 m/s-
19,64
29 Timo Mols Altis 19,24 +0.6 m/s----
30 Jort van Driel PAC 19,26 -0.3 m/s-
18,92
31 Sil de Jong Heerenveen 19,29 +0.6 m/s-
18,72
31 Jonathan Dobbelaar SCSP 19,29 +0.0 m/s-
18,80
33 Gijs Jansen De Spartaan 19,40 +0.6 m/s-
19,04
34 Noa Struyve DEM 20,43 +0.0 m/s-
20,28
35 Tom van Buuren Olympus `70 20,47 +0.6 m/s-
20,34
36 Frank Ruegg AV Gouda 21,59 -0.3 m/s-
22,52
37 Julian Vries Heerenveen 21,78 +0.6 m/s-
21,32
38 David Punt PAC 21,98 +0.0 m/s-
22,05
39 Micha Groenenboom AV Gouda 22,01 +0.6 m/s----
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS -19,32
Oliver van der Velde Haag DNS -22,75
Alexander ...derikhoff Altis DNF -19,45
Mats Merkelbach PH DNF -18,04
Levi Ari Pronk Leiden --- -19,22
Björn Rijkaard AV Feniks --- -18,96
Dano van Calsteren Olympus `70 --- -21,16
Enrique van Velzen PAC --- -19,24
Robin van Kooij PAC --- -18,79

Uitslagen 150 meter finale Jongens Junior C

# Naam 150m_f Qm
1 Koen Hoedjes AV Hera 17,17 -0.2 m/s
17,29
2 Nsikak Ekpo Haag 17,20 -0.2 m/s
17,32
3 Marnix van der Burg Leiden 17,31 -0.2 m/s
17,22
4 Kosheen Miran Groningen 17,39 -0.2 m/s
17,40
5 Romello Christiaan AV Hera 17,49 -0.2 m/s
17,55
6 D'Sean Holaman SPWS 17,68 -0.2 m/s
17,50
7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 17,93 -0.2 m/s
17,43
Marcus Melenhorst Altis DNS 17,56

Uitslagen 300 meter Jongens Junior C

# Naam 300mQOBP
1 Isiah Emanuelson PAC 36,43 Q
37,65
2 Kosheen Miran Groningen 36,91 Q
39,04
3 Jochem Ribberink AV Gouda 37,90 Q
38,21
4 Freek Weijman Pallas `67 38,24 Q
39,29
5 Joram van ... Bospoort Climax 38,43 q
39,96
6 Yassine Bouaziz AV34 38,69 q---
7 Jelle Kriek AV Zuidwal 38,72 q---
8 Quinten van der Elst Fortius 38,87 -
40,32
9 Jochem Laurens AV Sprint 39,10 ----
10 Chevano Ogunseri Nijmegen 39,40 ----
11 Angelo Visser NEAV 39,52 -
44,31
12 Jeff Tesselaar AV Hera 39,62 ----
13 Jochem van Stijn De Spartaan 39,79 -
44,06
14 Job Visscher Spado 39,87 ----
15 Quinten van Ommen ATOP 39,93 Q
35,62
16 Tom Honings LGDR 40,10 -
43,11
17 Yoeri Verburg HLLM 40,23 ----
18 Dave Boamah AV Feniks 40,37 ----
19 Mathijs van Deuren Groene Ster 40,43 -
44,34
20 Noud van de Mast AV34 40,72 -
42,51
21 Alex Bakker Castricum 40,84 ----
21 Adam Ayoubi U-Track 40,84 -
43,26
23 Enrique van Velzen PAC 40,99 -
42,51
24 Lars van Velzen PH 41,34 ----
25 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 41,38 -
43,47
26 Yoram Vriezen GACH 41,48 -
42,12
27 Niels Dennekamp AV Rijssen 41,54 -
43,79
28 Jelle Schaap DEM 42,07 ----
29 Jurn Strik LGDR 42,27 -
43,07
30 Jos Aardoom Groene Ster 42,41 -
43,68
31 Casper Haagh Scorpio 43,88 -
44,76
32 Niels Braun Castricum 44,84 ----
33 Tom van Buuren Olympus `70 45,92 -
46,77
34 Julian Vries Heerenveen 46,98 -
46,64
35 Micha Groenenboom AV Gouda 48,91 ----
36 Oliver van der Velde Haag 53,96 ----
Jochem van Dijk DKEV --- ----

Uitslagen 300 meter finale Jongens Junior C

# Naam 300m_fQm
1 Isiah Emanuelson PAC 36,10
36,43
2 Quinten van Ommen ATOP 36,29
39,93
3 Kosheen Miran Groningen 36,87
36,91
4 Yassine Bouaziz AV34 38,14
38,69
5 Joram van ... Bospoort Climax 38,18
38,43
6 Freek Weijman Pallas `67 38,26
38,24
7 Jelle Kriek AV Zuidwal 38,50
38,72
8 Jochem Ribberink AV Gouda 38,53
37,90

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam 800mOBP
1 Rick Van Riel AV Attila 1:59,31
1:55,88
2 Noah Baltus SAV 2:00,87
1:57,59
3 Brik van Dusseldorp Typhoon 2:02,51
2:01,19
4 Jochem van Dijk DKEV 2:03,72
2:04,33
5 Lex van Honschoten KAV Holland 2:04,67
2:06,01
6 Lars Philipsen AV Hera 2:04,73
2:05,32
7 Job Visscher Spado 2:06,88
2:06,39
8 Ids van Korven Eindhoven 2:07,44
2:05,83
9 Kep Schouenberg Scopias 2:10,51
2:09,61
10 Gijs Van ... Wetering De Gemzen 2:10,85
2:11,12
11 Olivier Gijbels VRT 2:11,10
2:11,85
12 Tom Honings LGDR 2:11,30
2:09,94
13 Mirto Canters AV Cifla 2:11,31
2:11,14
14 Fraon Bischoff AV Unitas 2:11,73
2:12,64
15 Nelson Johnson Haag 2:12,09
2:10,91
16 Twan Deumers AV Lycurgus 2:12,70
2:13,41
16 Thijs van Lith ATH 2:12,70
2:05,48
18 Jochem van Stijn De Spartaan 2:12,78
2:10,46
19 Thijs Zoon Flevo Delta 2:13,22
2:07,41
20 Hielke van der Laan Castricum 2:14,71
2:19,92
21 Tijmen van Arkel AAV `36 2:14,99
2:19,87
22 Liam Rietbroek AV Gouda 2:15,33
2:14,71
23 Sil de Jong Heerenveen 2:15,46
2:17,66
24 Camiel Colen HLLS 2:16,73
2:16,47
25 Mark Dullaart Haag 2:16,88
2:16,39
26 Brennan Kamerman AAV `36 2:17,22
2:17,79
27 Nathan de Zeeuw SCSP 2:20,21
2:17,75
28 Jurn Strik LGDR 2:20,29
2:17,50
29 Elijah Kaijser PAC 2:20,80
2:17,63
30 Jelmer van der Kamp Castricum 2:20,90
2:21,64
31 Kai van Tilburg PH 2:21,64
2:20,42
32 Bjorn Hulsebos VAV 2:21,79
2:20,88
33 Robin Almekinders AAC 2:23,19
2:24,15
34 Niels Braun Castricum 2:24,01
2:22,10
35 Luc Verwaal PAC 2:24,48
2:23,42
36 Jamal Abdallah SCSP 2:24,80
2:19,24
37 Ruben van Groenewoud AV Unitas 2:25,07
2:25,07
38 Florian Va...er Dussen AV Impala 2:27,02
2:27,71
39 Jesper Ponstein PAC 2:27,99
2:33,46
40 Lucius Bout Phanos 2:30,03
2:26,77
41 Hugo Habraken AV Gouda 2:30,86 ---
42 Remco Martens BAV 2:31,17
2:26,06
43 Sjoerd Peeters AV Gouda 2:33,51
2:40,26
Lucas Burgers PAC DQ 2:25,71
Wessel Been Castricum DNS 2:20,23
Nikola Razic Castricum DNS 2:23,27
Samuel Wilhelm AV 1923 DNS 2:27,20
Laurens Jordense GACH DNS 2:32,14
Thijmen Hakenkruger GACH DNS 2:19,80
Max van Groeningen GACH DNS 2:01,29
Hakim Riadi AAV SISU DNS 2:07,64
Stijn van Essen Altis DNS 2:15,85
Timo Mols Altis DNS 2:17,57
Dave Boamah AV Feniks --- 2:15,72
Piet van Vuuren DEM --- 2:18,40
Enrique van Velzen PAC --- 2:29,63
Alex Taal PAC --- 2:15,11
Jack Abernethy Eindhoven --- 2:05,11
Gijs Houtman PH --- 2:23,75
Luc Krawczyk Scopias --- 2:09,21
Farhaan abdi Ali Hanzesport --- 2:06,74

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C

# Naam 1500mOBP
1 Jesse Fokkenrood AV Atverni 4:14,13
4:14,77
2 Ids van Korven Eindhoven 4:16,03
4:17,32
3 Viggo Parol AV Atverni 4:16,74
4:17,67
4 Max van Groeningen GACH 4:17,46
4:15,35
5 Mirto Canters AV Cifla 4:17,75
4:18,84
6 Teun ter Haar Nijmegen 4:18,71
4:18,37
7 Lars Laros Scorpio 4:19,53
4:23,60
8 Friso Lyppens Haag 4:20,94
4:26,32
9 Stefan Nillessen AV Cifla 4:23,51
4:29,73
10 Pablo Velt AV Atverni 4:24,08
4:36,27
11 Luuk Verbaandert Eindhoven 4:24,11
4:28,28
12 Ernson van den Bos THOR 4:25,94
4:25,67
13 Niels Peeters VRT 4:34,81
4:40,41
14 Gijs de Haan PAC 4:35,79
4:31,03
15 Wouter Schets AV `56 4:40,55
4:38,29
16 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 4:42,00
4:50,56
17 Olivier van Noort DVTR 4:43,81
4:48,58
18 Stijn van Essen Altis 4:45,73
4:41,31
19 Tjebbe Hemler PAC 4:52,21
5:08,47
20 Jip Janissen VRT 4:52,80
4:39,27
21 Jing Oldhoff AV Lionitas 5:00,52
4:52,05
22 Wessel Been Castricum 5:06,89
4:56,14
23 Jelmer Hooning Castricum 5:09,06
5:06,69
24 Nikola Razic Castricum 5:15,82
4:59,72
25 Sjoerd Peeters AV Gouda 5:26,73
5:25,04
Hielke van der Laan Castricum DNS 4:43,51
Sander Schijf AV Atverni DNS 4:56,99
Luco van Bergen Phanos --- 4:31,79
Piet van Vuuren DEM --- 4:46,36
Merlijn va...er Velden Eindhoven --- 4:39,79
Gijs Houtman PH --- 5:07,39
Farhaan abdi Ali Hanzesport --- 4:15,45

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

# Naam 100mH QOBP
1 Mark Heiden PAC 13,34 +0.9 m/sQ
13,59
2 Marnix Kolkman AV Edam 14,30 +0.0 m/sQ
13,74
2 Maël Kramer AV Hylas 14,30 +0.0 m/sQ
15,00
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 14,49 -0.2 m/sQ
14,67
4 Gaby Emmanuel AV Sparta 14,49 -0.2 m/sQ
14,25
6 Peter de Kruyff HLLS 14,56 +0.5 m/sQ
14,30
7 D'Sean Holaman SPWS 14,82 -0.4 m/sQ
14,65
8 Luc Blank GACH 14,84 +0.5 m/sQ
14,66
9 Mark van der Linden Haag 14,91 -0.5 m/sQ
13,83
10 Job Geerds AV 1923 14,93 +0.0 m/sQ
14,79
11 Yoram Vriezen GACH 14,96 -0.4 m/sQ
14,57
11 Jonathan Pronk Haag 14,96 +0.9 m/sQ
14,96
13 Rens de Graauw PH 15,11 -0.5 m/sQ
14,75
14 Rens Versnel Triathlon 15,24 +0.5 m/sQ
15,12
15 Abel Maas AV Sprint 15,25 -0.5 m/sQ
15,02
16 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 15,27 -0.2 m/sQ
15,28
17 Twan van Rijn AAV `36 15,33 -0.2 m/sq
15,86
17 Jelle Schaap DEM 15,33 -0.4 m/sQ
15,19
19 Harm Janssens AV Lycurgus 15,38 -0.5 m/sq
15,43
20 Noud van de Mast AV34 15,39 +0.9 m/sq
15,55
20 Jasper van Zaanen AV34 15,39 +0.9 m/sQ
14,88
22 Koen van der Aa PAC 15,40 +0.0 m/sq
15,55
23 Gianni Brunken AV Sprint 15,55 +0.0 m/sq
15,81
24 Ties van Beek AV Sprint 15,59 +0.5 m/sq
16,21
25 Lucas Van Bochoven Climax 15,62 -0.5 m/s-
16,37
26 Ramon Biondina Spado 15,76 +0.9 m/s-
15,79
27 Ruben Claus PAC 15,86 +0.5 m/s-
15,26
28 Milo Lammertink MPM 15,94 -0.2 m/s-
16,27
29 Rutger Hoekstra Heerenveen 16,40 -0.4 m/s-
16,21
30 Thomas Gonggrijp AL73 16,58 -0.4 m/s-
16,04
31 Quinten Wormer Haag 16,69 +0.0 m/s-
17,08
32 Brend Baak Flevo Delta 17,18 -0.5 m/s-
15,83
33 Tim van der Leeden Pallas `67 17,53 +0.9 m/s-
17,90
34 Lucius Bout Phanos 17,87 +0.9 m/s-
17,77
35 Ronin van der Holst PAC 18,80 -0.5 m/s-
18,84
36 Frank Ruegg AV Gouda 20,25 +0.5 m/s-
19,56
Teade Zijlstra HRRR DQ -15,06
Felix Zwolle AV Feniks DNS -15,92
Gwen Hanekamp Haag DNS -18,88
Chris Wieles SCSP DNS -15,14
Chuck Pols Scorpio DNS -17,97
Sam Steffens Ciko `66 DNS ----
Jesse Lamberst AAV `36 --- -17,01
Levi Ari Pronk Leiden --- -16,50
Dano van Calsteren Olympus `70 --- -17,14
Timi van Schalkwijk Nijmegen --- -13,85

Uitslagen 100 meter horden (84cm) halve finale Jongens Junior C

# Naam 100mH_hf QQm
1 Mark Heiden PAC 13,24 +1.7 m/sQ
13,34
2 Mark van der Linden Haag 13,88 +0.8 m/sQ
14,91
3 Maël Kramer AV Hylas 14,11 +0.8 m/sQ
14,30
4 Peter de Kruyff HLLS 14,17 +1.7 m/sQ
14,56
5 D'Sean Holaman SPWS 14,24 +1.7 m/sq
14,82
6 Marnix Kolkman AV Edam 14,29 +0.2 m/sQ
14,30
7 Gaby Emmanuel AV Sparta 14,34 +0.2 m/sQ
14,49
8 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 14,39 +0.8 m/sq
14,49
9 Yoram Vriezen GACH 14,66 +0.2 m/s-
14,96
10 Rens de Graauw PH 14,68 +1.7 m/s-
15,11
11 Luc Blank GACH 14,76 +0.2 m/s-
14,84
12 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 15,13 +0.2 m/s-
15,27
13 Abel Maas AV Sprint 15,17 +0.2 m/s-
15,25
14 Gianni Brunken AV Sprint 15,21 +0.8 m/s-
15,55
15 Rens Versnel Triathlon 15,24 +0.8 m/s-
15,24
16 Harm Janssens AV Lycurgus 15,29 +0.8 m/s-
15,38
17 Noud van de Mast AV34 15,32 +0.2 m/s-
15,39
18 Jonathan Pronk Haag 15,36 +0.8 m/s-
14,96
19 Twan van Rijn AAV `36 15,41 +1.7 m/s-
15,33
20 Koen van der Aa PAC 15,45 +0.2 m/s-
15,40
21 Ties van Beek AV Sprint 15,54 +1.7 m/s-
15,59
22 Jelle Schaap DEM 16,72 +0.8 m/s-
15,33
23 Jasper van Zaanen AV34 36,63 +1.7 m/s-
15,39
Job Geerds AV 1923 DNF -14,93

Uitslagen 100 meter horden (84cm) finale Jongens Junior C

# Naam 100mH_f Qm
1 Mark Heiden PAC 13,32 +0.1 m/s
13,24
2 Mark van der Linden Haag 13,75 +0.1 m/s
13,88
3 Maël Kramer AV Hylas 13,79 +0.1 m/s
14,11
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 14,16 +0.1 m/s
14,39
5 Marnix Kolkman AV Edam 14,31 +0.1 m/s
14,29
6 D'Sean Holaman SPWS 14,47 +0.1 m/s
14,24
7 Gaby Emmanuel AV Sparta 14,50 +0.1 m/s
14,34
8 Peter de Kruyff HLLS 15,22 +0.1 m/s
14,17

Uitslagen 300 meter horden (76cm) Jongens Junior C

# Naam 300mHQOBP
1 Mark Heiden PAC 40,08 Q
40,61
2 Juno Schuwer Eindhoven 41,51 Q
42,06
3 Mark van der Linden Haag 41,94 Q
40,52
4 Luc Franck ATOP 42,03 q
44,78
5 Marnix van der Burg Leiden 42,19 Q
40,41
6 Yassine Bouaziz AV34 42,42 q
42,66
7 Maël Kramer AV Hylas 42,58 Q
42,55
7 Xavi Mo-Ajok Spark 42,58 -
42,39
9 Rens de Graauw PH 43,33 -
45,64
10 Jochem Ribberink AV Gouda 43,34 Q
40,53
11 Jeroen van het Hof AV Edam 43,96 -
44,76
12 Bas Schimmel Flevo Delta 44,62 -
43,40
13 Koen van der Aa PAC 45,21 -
44,43
14 Stan Buddingh Typhoon 46,28 -
45,56
15 Ruben Claus PAC 46,56 -
44,58
16 Ivar De Koning Fortius 46,86 -
46,46
17 Thom Schipperen Scorpio 46,92 -
49,13
18 Robin Chong PAC 47,01 -
46,44
19 Rutger Hoekstra Heerenveen 48,62 -
48,62
20 Maurits Dekker Leiden 48,75 -
47,62
21 Seb Wals AV Lycurgus 49,41 -
48,25
Laurens Jordense GACH DNS -48,69
Jeff Tesselaar AV Hera DNS -44,67
Chris Wieles SCSP DNS -45,22
Stan Atsma HLLS --- -46,75
Jochem Laurens AV Sprint --- -42,35
Freek Weijman Pallas `67 --- -44,42

Uitslagen 300 meter horden (76cm) finale Jongens Junior C

# Naam 300mH_fQm
1 Mark Heiden PAC 39,96
40,08
2 Jochem Ribberink AV Gouda 40,74
43,34
3 Juno Schuwer Eindhoven 41,12
41,51
4 Maël Kramer AV Hylas 41,68
42,58
5 Mark van der Linden Haag 41,71
41,94
6 Marnix van der Burg Leiden 42,23
42,19
7 Luc Franck ATOP 42,92
42,03
8 Yassine Bouaziz AV34 43,41
42,42

Uitslagen 1500 meter steeple Jongens Junior C

# Naam 1500m SCOBP
1 Kjell de Groot Flevo Delta 4:37,68
4:47,85
2 Angelo Visser NEAV 4:43,58
4:49,85
3 Jasper van Zaanen AV34 4:49,17
5:04,86
4 Tim de De Wild HLLS 4:53,17
5:00,54
5 Connor Kluivers Hanzesport 4:53,92
5:17,10
6 Luco van Bergen Phanos 5:00,55
4:57,12
7 Daan Roosenschoon GVAC 5:02,78 ---
8 William Webster GVAC 5:06,85 ---
9 Casper Peterse AV Trias 5:13,78
5:21,52
10 Niels Bosma Taxandria 5:16,83
5:14,14
11 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 5:17,07
5:18,39
12 Rob van Limpt HLLM 5:22,75
5:34,96
13 Arend Plomp AV Lycurgus 5:34,63
5:45,66
14 Danick Imholz CAV Energie 5:37,22
5:33,77
15 Ewoud Boer CAV Energie 5:41,44
5:39,77
16 Chai de Bruijne AV Atverni 5:50,72
6:01,27
17 Frank Ruegg AV Gouda 6:02,34 ---
18 Jesper Gloudemans LGDR 6:08,27 ---
Jelani James Phanos DNS 5:34,16
Luca van Diepen AV Lycurgus DNS ---

Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hera JC 4x100 AV Hera - JJC 4 46,77 6
2 Prins Hendrik JC 4x100 Prins Hendrik - JJC 4 47,43 5
3 AV '34 Apeldoorn JC 4x100 AV `34 Apeldoorn - JJC 4 47,71 4
4 GAC Hilversum JC 4x100 GAC Hilversum - JJC 4 48,84 3
5 ARV Ilion JC 4x100 ARV Ilion - JJC 4 DQ 0
5 Leiden Atletiek JC 4x100 Leiden Atletiek - JJC 4 DNS 0

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

# Naam SpeerQOBP
1 Thomas Knoop Typhoon 52,23 Q
53,65
2 Brend Baak Flevo Delta 47,86 Q
42,32
3 Peter de Kruyff HLLS 47,73 Q
45,12
4 Marijn van Duijn ARV Ilion 45,37 Q
52,58
5 Mark van der Linden Haag 45,30 Q
45,60
6 Diede Mieras AV 1923 45,02 Q
47,50
7 Bent Braker AV Gouda 44,99 q
39,88
8 Sijmen Doorakkers Atledo 43,94 q
45,21
9 Mats Merkelbach PH 43,70 q
43,47
10 Jochem Laurens AV Sprint 43,30 q
46,40
11 Freek Moll AV Jahn II 43,19 q
35,98
12 Willem Veldpaus HLLS 42,52 q
51,42
13 Carlo Schoonen HAC 41,53 -
41,15
14 Robbert Maas Spado 41,47 -
40,53
15 Max van Velzen PH 41,45 -
42,93
16 Liam Rietbroek AV Gouda 40,30 -
43,09
17 Marnix Wilting AC TION 39,31 -
41,68
18 Timo Mols Altis 38,94 -
38,54
19 Niels Dennekamp AV Rijssen 38,84 -
40,08
20 Felix Zwolle AV Feniks 38,74 -
42,44
21 Patrick Meskes Triathlon 38,48 -
40,50
22 Bram Klap AV Lycurgus 38,46 -
36,38
23 Goos Meuwissen Swift 38,26 -
37,52
24 Max Botschuijver Climax 38,13 -
40,42
25 Jeroen van het Hof AV Edam 38,05 -
41,57
26 Karsten Duys PAC 37,11 -
36,57
27 Benjamin ...bbelstein PH 35,54 -
36,33
28 Robin van der Stege Flevo Delta 35,31 -
38,11
29 Chuck Pols Scorpio 34,54 -
37,54
30 Erick Könst AV Haarlem 34,48 -
36,52
Demy River Wit Phanos --- -23,30
Sam van Dijk AV Lycurgus --- -35,17
Anil Upadhaya AV 1923 --- -28,64
Kaj Van Beest AAV `36 --- -29,35
Stan van der Salm AV `40 --- -32,59
Koen Duikersloot GACH --- -31,41
Hugo Jansen Clytoneus --- -34,72
Gwen Hanekamp Haag --- -27,49
Favor Abu Haag --- -24,81
Bjorn Hulsebos VAV --- -34,98
Sjoerd Peeters AV Gouda --- -22,96
Kevin van Loon DAK --- -29,07
Piter Nijboer AV Impala --- -34,59
Bram Blokhuis AV Iphitos --- -28,86
Bram van Alebeek Nijmegen --- -34,21

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Finale Jongens Junior C

# Naam Speer_fQm
1 Willem Veldpaus HLLS 56,13
42,52
2 Thomas Knoop Typhoon 52,61
52,23
3 Peter de Kruyff HLLS 48,11
47,73
4 Marijn van Duijn ARV Ilion 47,27
45,37
5 Mark van der Linden Haag 47,14
45,30
6 Brend Baak Flevo Delta 46,57
47,86
7 Bent Braker AV Gouda 44,30
44,99
8 Diede Mieras AV 1923 43,96
45,02
9 Sijmen Doorakkers Atledo 43,34
43,94
10 Jochem Laurens AV Sprint 43,27
43,30
11 Mats Merkelbach PH 41,19
43,70
12 Freek Moll AV Jahn II 38,68
43,19

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

# Naam DiscusQOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 48,60 Q
54,23
2 Mark van der Linden Haag 46,54 Q
47,33
3 Matyas Kerekgyarto Swift 45,83 Q
43,23
4 Koen Hoedjes AV Hera 45,05 Q
50,99
5 Marten Prince Triathlon 45,03 Q
44,72
6 Thomas Knoop Typhoon 43,99 q
40,06
7 Ruben Rolvink Olympus `70 43,75 q
44,12
8 Teun de Koning AV Lycurgus 43,31 q
50,60
9 Sam van Dijk AV Lycurgus 41,51 q
38,71
10 Rens de Graauw PH 41,23 q
38,06
11 Teade Zijlstra HRRR 40,87 q
40,47
12 Nicolaas Mosterd Rotterdam 40,29 q
38,85
13 Koen Zandvliet Scorpio 40,12 -
42,21
14 Felix Zwolle AV Feniks 39,34 -
43,94
15 Diede Mieras AV 1923 38,59 -
40,86
16 Jochem Ribberink AV Gouda 36,34 -
35,93
17 Tomas Gerssen AV Astylos 35,55 -
39,54
18 Julian Mejame Ejong PAC 35,36 -
35,71
19 Marnix Wilting AC TION 35,03 -
36,63
20 Niels Dennekamp AV Rijssen 33,99 -
36,41
21 Mats Merkelbach PH 33,23 -
37,35
22 Max van Velzen PH 33,14 -
40,50
23 Marijn van Duijn ARV Ilion 32,38 -
38,76
24 Thijs de Wild Typhoon 31,25 -
35,81
25 Robin van der Stege Flevo Delta 30,50 -
33,99
26 Kristian Munning SPOB 26,42 -
30,12
27 Johan de Vries Heerenveen 25,01 -
36,33
28 Bram van Alebeek Nijmegen 24,52 -
30,02
29 Sven Kramer AV `56 21,91 -
31,92
Willem Veldpaus HLLS NM -41,54
Demy River Wit Phanos --- -28,71
Brennan Kamerman AAV `36 --- -22,82
Koen Duikersloot GACH --- -18,43
Yeison Mensing Olympus `70 --- -21,00
Stan Atsma HLLS --- -29,63
Leon van der Waal PAC --- -24,87
Sjoerd Peeters AV Gouda --- -23,33
Rens Schuit SCSP --- -20,89
Kevin van Loon DAK --- -22,99
Mark Groen Voorne --- -33,27
Bram Blokhuis AV Iphitos --- -22,82

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Finale Jongens Junior C

# Naam Discus_fQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 51,22
45,05
2 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 50,55
48,60
3 Marten Prince Triathlon 47,84
45,03
4 Ruben Rolvink Olympus `70 47,68
43,75
5 Teun de Koning AV Lycurgus 47,39
43,31
6 Teade Zijlstra HRRR 44,39
40,87
7 Thomas Knoop Typhoon 41,94
43,99
8 Nicolaas Mosterd Rotterdam 41,59
40,29
9 Rens de Graauw PH 37,73
41,23
10 Sam van Dijk AV Lycurgus 36,44
41,51
11 Mark van der Linden Haag 34,82
46,54
Matyas Kerekgyarto Swift NM 45,83

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

# Naam KogelQOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 14,80 Q
15,19
2 Mark Heiden PAC 14,22 Q
13,65
3 Julian Mejame Ejong PAC 14,09 Q
13,44
4 Koen Hoedjes AV Hera 13,94 Q
15,77
5 Mathieu van Opstal SPOB 13,93 Q
13,70
6 Sonny Meijers AAC 13,79 Q
13,29
7 Tomas Gerssen AV Astylos 13,77 Q
13,14
8 Teun de Koning AV Lycurgus 13,61 q
13,18
9 Gaby Emmanuel AV Sparta 13,43 q
14,06
10 Mats Merkelbach PH 13,43 q
13,78
11 Jonathan Pronk Haag 13,35 q
14,64
12 Yannick de Burbure Fortius 13,33 q
13,95
13 Matyas Kerekgyarto Swift 13,30 -
12,47
14 Fedor de Pagter Hanzesport 13,16 -
12,86
15 Ruben Rolvink Olympus `70 13,10 -
13,39
16 Teade Zijlstra HRRR 12,89 -
12,45
17 Marten Prince Triathlon 12,65 -
13,23
18 Bent Braker AV Gouda 12,05 -
11,90
19 Vincent Bosman AV Atverni 11,95 -
11,34
20 Felix Zwolle AV Feniks 11,87 -
12,72
21 Bram Klap AV Lycurgus 11,74 -
11,12
22 Marnix Wilting AC TION 11,68 -
13,20
23 Sven Hazenoot De Spartaan 11,61 -
12,02
24 Thom Schipperen Scorpio 11,48 -
11,29
25 Timo den Hollander GVAC 11,44 -
11,13
26 Koen Zandvliet Scorpio 11,06 -
10,05
27 Johan de Vries Heerenveen 10,55 -
10,65
28 Rens Schuit SCSP 10,37 -
10,29
29 Sven Kramer AV `56 10,03 -
11,94
30 Leon van der Waal PAC 9,99 -
9,76
31 Daan Gestel DVTR 9,94 -
9,66
32 Jasper Meijerink AV34 9,20 -
10,61
33 Koen Duikersloot GACH 8,81 -
8,95
Romke Wielstra AV NOP NM -11,37
Demy River Wit Phanos DNS -8,52
Mark Groen Voorne --- -11,85
Bram Blokhuis AV Iphitos --- -8,74

Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Jongens Junior C

# Naam KogelslOBP
1 Teun de Koning AV Lycurgus 53,57
48,39
2 Floris Smink AC TION 48,94
45,63
3 Matyas Kerekgyarto Swift 44,30
34,64
4 Piter Nijboer AV Impala 30,27
28,48
5 Marnix Wilting AC TION 30,10 ---
6 Vincent Bosman AV Atverni 29,84
18,90
7 Sven Kramer AV `56 19,22
13,53

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C

# Naam Kogel_fQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 16,14
13,94
2 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 14,92
14,80
3 Mark Heiden PAC 14,77
14,22
4 Teun de Koning AV Lycurgus 13,92
13,61
5 Sonny Meijers AAC 13,76
13,79
6 Mats Merkelbach PH 13,71
13,43
7 Yannick de Burbure Fortius 13,70
13,33
8 Julian Mejame Ejong PAC 13,59
14,09
9 Tomas Gerssen AV Astylos 13,27
13,77
10 Mathieu van Opstal SPOB 13,19
13,93
11 Jonathan Pronk Haag 12,50
13,35
12 Gaby Emmanuel AV Sparta 12,01
13,43

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam HoogQOBP
1 Lars van Gestel Phanos 1,65 Q
1,75
1 Harm Janssens AV Lycurgus 1,65 Q
1,77
1 Casper Peterse AV Trias 1,65 Q
1,72
1 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,65 Q
1,70
1 Gijs van Lieshout CAV Energie 1,65 Q
1,70
1 Alexander Schrage PAC 1,65 Q
1,85
1 Abel Maas AV Sprint 1,65 Q
1,70
1 Maarten Debeij Eindhoven 1,65 Q
1,88
1 Julius Geertsma PH 1,65 Q
1,75
1 Jelle Golbach Haaksbergen 1,65 Q
1,85
1 Joram van ... Bospoort Climax 1,65 Q
1,85
12 Jesse Lamberst AAV `36 1,60 q
1,60
12 Tim den Brave AAV `36 1,60 q
1,60
12 Han Baselier LGDR 1,60 q
1,60
12 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 1,60 q
1,65
16 Luc de Bruin Tempo AV 1,60 -
1,65
16 Gijs Jansen De Spartaan 1,60 -
1,64
16 Jord Pluimes Scorpio 1,60 -
1,61
16 Thomas Gonggrijp AL73 1,60 -
1,70
16 Tim van der Leeden Pallas `67 1,60 -
1,60
16 Milo Lammertink MPM 1,60 -
1,60
22 Twan van Rijn AAV `36 1,55 -
1,56
22 Casper Haagh Scorpio 1,55 -
1,65
22 Brend Baak Flevo Delta 1,55 -
1,65
25 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 1,50 -
1,50
25 Favor Abu Haag 1,50 -
1,42
25 Mart Noteboom Groene Ster 1,50 -
1,51
28 Daan Kneppers ARV Ilion 1,45 -
1,62
28 Kaan Bulbul DVTR 1,45 -
1,50
Wouter Benschop AV Atverni NM -1,56
Quinten Wormer Haag NM -1,47
Marnix Kolkman AV Edam DNS -1,84
Noa Struyve DEM DNS -1,55
Simon Houtman VAV DNS -1,60
Finn de Graaf AV Attila DNS -1,75
Dano van Calsteren Olympus `70 --- -1,60

Uitslagen Hink-stapspringen Jongens Junior C

# Naam HSS OBP
1 Floris Nolet PH 12,74 +0.0 m/s
12,48
2 Ton van Mameren Triathlon 12,36 +1.7 m/s
11,45
3 Finn de Graaf AV Attila 12,13 +0.0 m/s
12,11
4 Frank Seppenwoolde ATNY 11,80 +1.3 m/s
11,03
5 Maarten Debeij Eindhoven 11,68 +1.3 m/s---
6 Casper Haagh Scorpio 10,76 +0.6 m/s
10,46
7 Bent Braker AV Gouda 10,62 +0.6 m/s
10,19
8 Yanniek Asschert AV Atverni 10,30 +0.7 m/s
9,53
9 Daan Gestel DVTR 9,48 +0.5 m/s---
10 Micha Groenenboom AV Gouda 7,75 +0.8 m/s---
Niels Dennekamp AV Rijssen --- 10,41
Anton Sarnatskiy Groningen --- 11,62

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C

# Naam PolshoogOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam 4,00
4,50
2 Yoram Vriezen GACH 3,60
3,50
3 Duane van Dijkhuizen Fortius 3,60
4,11
4 Jip Haest Spado 3,40
3,32
5 Thijmen Hakenkruger GACH 3,40
3,20
6 Samuel de Hoog AV Attila 3,30
3,40
7 Luc Blank GACH 3,20
3,20
8 Harm Janssens AV Lycurgus 2,90
2,70
9 Sion Meijers AAC 2,90
2,50
10 Jasper Oele PAC 2,90
2,90
11 Tom Fontani GACH 2,80
2,90
12 Tijmen Hermse PAC 2,60
3,11
13 Yoeri Meftah AAC