Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Sarah AE Itiola MJC2 - AV Feniks 12,43Q +0.6 m/s---
2 Janine Verhaar MJB - PAC 12,66Q +0.0 m/s12,43
3 Sheenai Muntslag MJC2 - AV Sprint 12,83Q +0.3 m/s12,65
4 Megan de Ruiter MJB - Phanos 13,08Q +0.3 m/s13,12
5 Didi Wals MJB - AV Lycurgus 13,17q +0.3 m/s13,03
6 Sarah Dekker MJB - AV Trias 13,19Q +0.0 m/s13,10
7 Anouk Schoute MJB - AV Lycurgus 13,23Q +0.6 m/s12,95
8 Megan Broekhuis MJB - DVTR 13,40q +0.3 m/s---
9 Sienna Klous MJB - AV Lycurgus 13,51 +0.0 m/s13,71
10 Hieke Böhm MJB - De Spartaan 13,56 +0.0 m/s---
11 Rachel van der Veek MJB - De Spartaan 14,15 +0.3 m/s14,12
12 Beyoncé Pina MJB - NEAV 14,19 +0.6 m/s14,47
13 Lisa Bruintjes MJB - AV Lycurgus 14,28 +0.0 m/s14,10
14 Kyra Fennis MJB - AV Lycurgus 15,07 +0.0 m/s---
Anouk Hellingh MJB - AV Lycurgus DNS 13,29
Louiza Kruiswijk MJB - AV Atverni DNS 13,04
Grace-Ann Pronk MJB - Haag DNS 13,21
Marlous Hagemann MJB - Haag DNS 13,27
Sanne Haagsma MJB - HRRR DNS 12,87

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Anna Roelofs MJB - AV Lycurgus 25,03Q +1.3 m/s25,00
2 Janine Verhaar MJB - PAC 25,88Q +0.8 m/s25,70
3 Megan de Ruiter MJB - Phanos 26,26Q +1.3 m/s26,94
4 Robina Negenman MJC2 - KAV Holland 26,45Q +1.3 m/s26,73
5 Sarah Dekker MJB - AV Trias 26,60Q +1.3 m/s27,39
6 Sheenai Muntslag MJC2 - AV Sprint 26,79q +1.3 m/s---
7 Shanna Mol MJB - AV Lycurgus 26,84Q +0.8 m/s26,86
8 Eveline de Jong MJB - De Spartaan 27,10q +1.3 m/s27,38
9 Anouk Haverkort MJB - AV Lycurgus 28,46 +0.8 m/s---
10 Beyoncé Pina MJB - NEAV 28,82 +1.3 m/s29,76
11 Leonie Keppel MJB - AV Hera 29,27 +0.8 m/s29,18
12 Amina Schellekens MJB - Phanos 29,37 +1.3 m/s28,99
13 Kyra Fennis MJB - AV Lycurgus 30,20 +1.3 m/s---
Sienna Klous MJB - AV Lycurgus DNS 28,07
Nynke van den Heuvel MJB - AAC DNS 26,18
Grace-Ann Pronk MJB - Haag DNS 27,18
Marlous Hagemann MJB - Haag DNS 27,38
Sanne Haagsma MJB - HRRR DNS 27,66
Sarah AE Itiola MJC2 - AV Feniks DNS ---

Uitslagen 100 meter horden Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Lynn Beck MJB - Belgie 13,86Q +1.1 m/s14,19
2 Angel Agwazie MJB - Belgie 14,03Q +1.7 m/s14,09
3 Nienke Madderom MJC2 - AV Trias 14,49Q +1.1 m/s---
4 Anouk Schoop MJC2 - AV NOP 14,87Q +1.7 m/s15,40
5 Nikki Boon MJB - Flevo Delta 14,94Q +1.3 m/s14,97
6 Anouk Schoute MJB - AV Lycurgus 15,25Q +1.3 m/s14,92
7 Maartje Blanken MJB - Avantri 15,33q +1.1 m/s---
8 Eveline de Jong MJB - De Spartaan 15,53q +1.7 m/s15,52
9 Megan Broekhuis MJB - DVTR 15,61 +1.3 m/s---
10 Esmee de Jong MJB - AV Trias 15,72 +1.1 m/s16,33
11 Hieke Böhm MJB - De Spartaan 15,92 +1.7 m/s---
12 Anne-Wil v...Werkhoven MJB - De Spartaan 16,02 +1.3 m/s---
13 Terri Talan MJB - Heerenveen 16,17 +1.7 m/s17,72
14 Shanna Mol MJB - AV Lycurgus 16,26 +1.1 m/s15,18
15 Rachel van der Veek MJB - De Spartaan 17,06 +1.1 m/s17,07
16 Anouk Haverkort MJB - AV Lycurgus 17,20 +1.7 m/s---
17 Amina Schellekens MJB - Phanos 17,27 +1.3 m/s17,03
Renske Zwolle MJB - Heerenveen DNS 16,41

Uitslagen 2000 meter steeple Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
Heleen Vermeulen MJB - Belgie DNS 7:08,19

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken MJB - Groningen 18,04 17,82 X 17,94 17,55 16,96 18,04 18,90
2 Jenny Tchedjo MJB - U-Track 14,32 13,10 13,22 11,75 12,38 13,66 14,32 14,27
3 Judith Essemiah MJB - AV Feniks 11,58 11,56 X 10,83 11,31 12,02 12,02 11,65
4 Manon Lutt MJB - AV Caesar 10,87 11,28 11,68 11,87 11,79 11,10 11,87 12,37
5 Leonie Keppel MJB - AV Hera 11,79 11,57 11,42 11,87 11,56 11,65 11,87 11,74
6 Willeke Stuijt MJB - AV Edam 10,46 11,21 9,02 11,56 11,35 10,55 11,56 11,38
7 Kim van der Aar MJB - DEM 8,92 9,20 9,21 9,36 8,87 8,67 9,36 9,68

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Nikki Boon MJB - Flevo Delta 11,36 11,36 +0.4 m/s10,92
2 Sophie Jebose MJB - AAC 11,00 11,00 +1.2 m/s11,35
3 Louiza Kruiswijk MJB - AV Atverni 10,99 10,99 +1.3 m/s10,73
4 Inez Bouwen MJB - AV Lycurgus 10,39 10,39 +0.4 m/s10,39
5 Anne-Wil v...Werkhoven MJB - De Spartaan 10,26 10,26 +0.4 m/s10,49
6 Ilse Boon MJC2 - AAC 8,37 8,37 +0.1 m/s8,03

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Otte Wienese MJB - GACH 3,10 3,18
2 Samar Ahmed MJB - HLLS 2,80 3,00

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Anna Roelofs MJB - AV Lycurgus 5,33 +0.4 m/s5,44
2 Yara Linnekamp MJB - HLLS 5,31 +0.8 m/s5,36
3 Megan Broekhuis MJB - DVTR 5,12 +1.1 m/s5,19
4 Anouk Schoop MJC2 - AV NOP 5,11 +1.7 m/s5,12
5 Sophie Jebose MJB - AAC 5,07 -1.3 m/s5,44
6 Louiza Kruiswijk MJB - AV Atverni 4,95 -0.5 m/s5,31
7 Sienna Klous MJB - AV Lycurgus 4,93 +0.0 m/s5,17
8 Sophie van den Berg MJC2 - AV NOP 4,92 +0.4 m/s4,90
9 Renske van...en Eijnde MJB - PH 4,83 +0.2 m/s5,01
10 Nynke van den Heuvel MJB - AAC 4,79 -0.7 m/s5,33
11 Amina Schellekens MJB - Phanos 4,69 -0.1 m/s4,81
12 Eveline de Jong MJB - De Spartaan 4,69 +0.6 m/s5,13
13 Maartje Blanken MJB - Avantri 4,54 +1.1 m/s5,08
14 Anouk Haverkort MJB - AV Lycurgus 4,50 +0.2 m/s5,02
15 Madeline El Aissati MJC2 - AAC 4,33 -0.2 m/s4,83
Terri Talan MJB - Heerenveen DNS 4,92
Grace-Ann Pronk MJB - Haag DNS 5,23
Eva Stienstra MJB - Groningen DNS 4,33