Uitslagen NK Masters 2017

Mannen Masters 35+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lennert Elands ATOP 11,82Q +1.0 m/s12,04
2 Daniël Gouw Isala `96 11,87q +1.0 m/s11,90
3 Maurice Vlek Phanos 12,20Q +0.9 m/s12,20
4 Ewout Pieters Haag 12,32q +0.9 m/s11,86
5 Stijn te Hennepe Leiden 12,38q +1.0 m/s12,37
6 Rob Kraneveld DAK 12,70q +0.9 m/s12,66
7 Robert Florusse Fortius 13,02 +0.9 m/s12,33



Mannen Masters 35+ - 100 meter finale

# Naam Res OBP
1 Maurice Vlek Phanos 11,70 +1.3 m/s---
2 Lennert Elands ATOP 11,83 +1.3 m/s---
3 Daniël Gouw Isala `96 11,89 +1.3 m/s---
4 Ewout Pieters Haag 12,13 +1.3 m/s---
5 Stijn te Hennepe Leiden 12,49 +1.3 m/s---
6 Rob Kraneveld DAK 12,55 +1.3 m/s---



Mannen Masters 35+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Lennert Elands ATOP 23,83Q -0.3 m/s24,14
2 Rico Rivers Ciko `66 23,91Q +0.9 m/s23,34
3 Maurice Vlek Phanos 24,19q -0.3 m/s23,33
4 Erik Deiman AV Phoenix 24,33q -0.3 m/s24,45
5 Richard Achterberg VAV 24,61q +0.9 m/s23,94
6 Rob Kraneveld DAK 25,18q +0.9 m/s25,44
7 Stijn te Hennepe Leiden 25,30 +0.9 m/s25,87



Mannen Masters 35+ - 200 meter finale

# Naam Res OBP
1 Maurice Vlek Phanos 23,48 -0.7 m/s---
2 Rico Rivers Ciko `66 23,63 -0.7 m/s---
3 Richard Achterberg VAV 23,73 -0.7 m/s---
4 Lennert Elands ATOP 23,88 -0.7 m/s---
5 Rob Kraneveld DAK 25,67 -0.7 m/s---
Erik Deiman AV Phoenix DNS ---



Mannen Masters 35+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Rikkert van Rhee CAV Energie 52,21 52,26
2 Rico Rivers Ciko `66 52,33 51,54
3 Lennert Elands ATOP 54,07 55,53
4 Niels Helgers Eindhoven 55,46 55,13
5 Matthijs de Groot AV NOVA 56,87 55,84
6 Marcel Jaarsma Pallas `67 58,62 59,37



Mannen Masters 35+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Job Dusch Helden 2:03,74 1:59,22
2 Peter Jan Laverman AV Hylas 2:04,49 2:05,52
3 Vincent Hofmann Pijnenburg 2:05,06 1:59,22
4 Chris de Smit RK HAV 2:11,76 2:13,40



Mannen Masters 35+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Bouke Onstenk Hollandia 4:07,32 4:10,00
2 Justin Meerenburgh De Liemers 4:17,32 4:13,94
3 Guus Beking Hanzesport 4:22,57 4:24,00
4 Harmen Perk SC Antilope 4:26,87 4:34,41
5 Rink Hallmann Pallas `67 4:27,24 4:25,44
6 Matthijs v... Wetering AV Gouda 4:50,67 5:00,00
7 Carlo van Dijk De Gemzen 5:21,95 5:34,89



Mannen Masters 35+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Kramer AV Zaanland 15:39,14 15:43,10
2 Edwin Wissema De Liemers 15:46,53 15:41,71
3 Jeroen van Aken Haag 15:48,11 15:50,00
4 Harm Jan Martens HAC `63 16:26,54 ---
5 Joeri Smit KOPL 17:32,49 16:46,00
6 Peter Eshuis AVGM 18:01,67 17:51,09



Mannen Masters 35+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Ad Sluijter LGAS 33:19,12 32:20,00
2 Koen Henkes AV Zeewolde 36:11,58 32:52,00
3 Erwin Koens Rotterdam 38:21,29 36:17,00



Mannen Masters 35+ - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Arnout Smit AV34 16,36 +0.8 m/s16,27
2 Matthijs de Groot AV NOVA 17,27 +0.8 m/s17,15



Mannen Masters 35+ - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bart van der Zanden Eindhoven 57,54 56,01
2 Lennert Elands ATOP 1:00,51 1:01,85
3 Matthijs de Groot AV NOVA 1:03,64 1:02,23



Mannen Masters 35+ - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Ard Vlooswijk AV34 10:27,14 10:24,87



Mannen Masters 35+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Rick Liesting OLAT 22:10,76 22:51,00



Mannen Masters 35+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben van Ameijden Fortius X 37,97 37,15 36,92 X 36,86 37,97 40,92
2 Robert Florusse Fortius 34,02 32,39 33,94 33,63 32,86 X 34,02 34,44
3 Sander Thomas AL73 29,30 30,34 30,71 31,12 31,55 30,34 31,55 32,62



Mannen Masters 35+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben van Ameijden Fortius 13,23 X 13,19 13,29 X X 13,29 13,91
2 Robert Florusse Fortius 11,51 11,33 X 11,50 X X 11,51 12,10



Mannen Masters 35+ - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 35+ - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 35+ - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 35+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 4.214.414.614.88ResOBP
1 Alex Van Zutphen AAV `36 O O XO XX 4,61 4,80



Mannen Masters 35+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Arnout Smit AV34 4,71 5,79 X 5,73 5,78 5,96 5,96 +0.4 m/s6,14
2 Ewout Pieters Haag 5,59 5,41 X X X 5,73 5,73 -0.3 m/s5,51



Mannen Masters 40+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Elliot Oti PH 11,96Q -0.1 m/s11,79
2 Richard van Delft GACH 12,00q -0.1 m/s11,92
3 Stefan den Harder Phanos 12,48q -0.1 m/s12,58
4 Justin Francois Groene Ster 12,52Q +0.3 m/s11,54
5 Klaas Dijkstra Groningen 12,59q +0.3 m/s12,01
6 Freek Nijbacker HLLM 12,70q -0.1 m/s12,89
7 Ton de Best avVN 13,16 +0.3 m/s13,60
8 Roald Van der Laan Spado 13,46 +0.3 m/s13,35
9 Philippe Scheepers AV Attila 13,68 +0.3 m/s12,07



Mannen Masters 40+ - 100 meter finale

# Naam Res OBP
1 Elliot Oti PH 11,94 +2.0 m/s---
2 Richard van Delft GACH 11,95 +2.0 m/s---
3 Stefan den Harder Phanos 12,43 +2.0 m/s---
4 Klaas Dijkstra Groningen 12,44 +2.0 m/s---
5 Freek Nijbacker HLLM 12,67 +2.0 m/s---
Justin Francois Groene Ster DNF ---



Mannen Masters 40+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Johannes Engels AV34 24,16Q +1.2 m/s24,57
2 Elliot Oti PH 24,41Q +0.0 m/s24,37
3 Richard van Delft GACH 24,48q +1.2 m/s24,32
4 Sander van Gelderen AV Wijchen 24,92q +1.2 m/s24,91
5 Maikel van Gemert Haag 25,04q +0.0 m/s25,22
6 Stefan den Harder Phanos 25,16q +0.0 m/s25,50
7 Freek Nijbacker HLLM 25,50 +1.2 m/s26,06
8 Klaas Dijkstra Groningen 25,80 +0.0 m/s24,45
9 Ivar van den Bos DNMC 26,12 +1.2 m/s26,14



Mannen Masters 40+ - 200 meter finale

# Naam Res OBP
1 Johannes Engels AV34 24,32 +1.7 m/s---
2 Richard van Delft GACH 24,39 +1.7 m/s---
3 Elliot Oti PH 24,48 +1.7 m/s---
4 Sander van Gelderen AV Wijchen 25,01 +1.7 m/s---
5 Maikel van Gemert Haag 25,05 +1.7 m/s---
Stefan den Harder Phanos DNS ---



Mannen Masters 40+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Johannes Engels AV34 53,72 54,21
2 Richard van Delft GACH 54,41 54,37
3 Maikel van Gemert Haag 55,79 55,18
4 Rene Tijl Voorne 59,10 57,03
5 Ivar van den Bos DNMC 59,36 58,68



Mannen Masters 40+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Olivier Heimel AAC 2:03,75 2:02,52
2 Tycho Schol Pallas `67 2:08,60 2:06,34
3 Sjoerd Veenma Altis 2:09,06 2:06,93
4 Edwin van Laar LGPK 2:09,84 2:09,63
5 Robert Hofman Avantri 2:14,57 2:12,88
6 Dolf van de Voort PAC 2:16,12 2:12,65



Mannen Masters 40+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Bas Mekking De Gemzen 4:18,00 4:15,03
2 Sven Hagen AV Edam 4:19,52 4:22,06
3 Martijn Jorritsma AV NOVA 4:20,50 4:21,97
4 Sjoerd Veenma Altis 4:20,56 4:19,50
5 Martin Stolk Pijnenburg 4:32,97 4:37,27
6 Dolf van de Voort PAC 4:55,52 4:41,83



Mannen Masters 40+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Eltjo van Mechelen THOR 15:38,37 15:25,49



Mannen Masters 40+ - 10000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 40+ - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 16,57 +0.8 m/s15,92
Justin Francois Groene Ster DNF 15,65



Mannen Masters 40+ - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sander van Gelderen AV Wijchen 1:00,99 58,55



Mannen Masters 40+ - 3000 meter steeple

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 40+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Rob Tersteeg RWV 24:23,08 22:39,20



Mannen Masters 40+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Robin Geertsma AV Lycurgus 42,15 43,34 43,71 43,71 X 44,49 44,49 43,52
2 Dennis Endeman Isala `96 34,85 36,11 X 37,79 36,18 35,45 37,79 39,20
3 Ruud Dekker AV Trias X X 35,24 X 34,82 34,49 35,24 38,00



Mannen Masters 40+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wieger Jan de Wit AV Impala 13,74 14,15 14,19 14,07 13,51 X 14,19 13,98
2 Robin Geertsma AV Lycurgus 13,09 13,41 13,29 13,22 13,09 13,23 13,41 14,14
3 Dennis Endeman Isala `96 10,98 11,98 X X X 10,98 11,98 11,64
4 Ruud Dekker AV Trias 10,06 X 9,77 10,59 10,06 10,32 10,59 11,80



Mannen Masters 40+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 51,55 51,56 X 54,36 55,19 55,32 55,32 53,23
2 Eddy van der Meer Triathlon X 35,13 37,30 38,42 X 36,56 38,42 40,47



Mannen Masters 40+ - Hoogspringen

# Naam 1.551.631.66ResOBP
1 Gerwin Struijs SAV O XXO XXX 1,63 1,69



Mannen Masters 40+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Christian Huijsman PAC X 11,05 10,65 10,84 10,93 - 11,05 -0.4 m/s11,62



Mannen Masters 40+ - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 40+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Frank Koopmans AV PEC 1910 6,08 6,14 6,24 X 6,31 6,31 +0.6 m/s6,48
2 Justin Francois Groene Ster 5,73 5,99 6,06 6,30 - X 6,30 -1.8 m/s6,21
3 Lars Janssen AV Phoenix 5,82 6,08 6,21 6,12 5,96 X 6,21 +1.1 m/s6,52
4 Philippe Scheepers AV Attila 5,58 X X 5,81 6,05 X 6,05 -0.3 m/s6,15



Mannen Masters 45+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,29Q 12,06
2 Cees-Jan Berman AV `56 12,48Q +1.5 m/s12,39
3 Gerard Van Dijk Fortius 12,53q 12,48
4 Frank Fokkens Startbaan 12,67q +1.5 m/s12,66
5 Philip van...jngaarden Haag 12,70q +1.5 m/s12,29
6 Erik Langeveld DEM 12,74q 13,01
7 Patrick Ikink AVA `70 12,79 +1.5 m/s12,66
8 Chishala Wijmans GACH 13,10 13,11
9 Joris van Zoelen U-Track 13,14 12,45



Mannen Masters 45+ - 100 meter finale

# Naam Res OBP
1 Cees-Jan Berman AV `56 12,18 +1.3 m/s---
2 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,38 +1.3 m/s---
3 Gerard Van Dijk Fortius 12,64 +1.3 m/s---
4 Philip van...jngaarden Haag 12,79 +1.3 m/s---
5 Frank Fokkens Startbaan 12,86 +1.3 m/s---
6 Erik Langeveld DEM 12,90 +1.3 m/s---



Mannen Masters 45+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,87Q +0.0 m/s25,30
2 Henk van Dijk AV Hera 25,01q +0.0 m/s23,97
3 Cees-Jan Berman AV `56 25,08Q +0.3 m/s25,19
4 Patrick Ikink AVA `70 25,70q +0.3 m/s26,02
5 Erik Langeveld DEM 25,75q +0.3 m/s26,41
6 Frank Fokkens Startbaan 26,35q +0.0 m/s26,01
7 Joris van Zoelen U-Track 26,79 +0.3 m/s25,30
8 Rens van der Elst Fortius 27,01 +0.0 m/s27,55
9 Chishala Wijmans GACH 27,06 +0.0 m/s26,66
10 Owen Thomas Voorne 27,38 +0.3 m/s27,61



Mannen Masters 45+ - 200 meter finale

# Naam Res OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,00 +1.8 m/s---
2 Cees-Jan Berman AV `56 24,73 +1.8 m/s---
3 Erik Langeveld DEM 25,54 +1.8 m/s---
4 Patrick Ikink AVA `70 25,80 +1.8 m/s---
Frank Fokkens Startbaan DNS ---
Henk van Dijk AV Hera DNS ---



Mannen Masters 45+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 51,83 53,79
2 Richard Janssens AV Lycurgus 53,17 53,90
3 Henk van Dijk AV Hera 54,41 52,99
4 Ronald van Rijswijk AV34 57,83 58,09
5 Owen Thomas Voorne 1:00,59 59,70



Mannen Masters 45+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 2:03,88 2:02,72
2 Sebastiaan Heikoop Delta Sport 2:06,15 2:06,72
3 Ronald Weevers PH 2:06,71 2:05,74
4 Robin van de Mast Altis 2:11,40 2:12,05
5 Danny Pormes DKEV 2:12,71 2:13,12
6 Jeroen Vels AV NOP 2:13,68 2:12,44
7 Olaf Simonse AV `40 2:17,91 2:22,90
8 Ron Legemaate ARV Ilion 2:20,20 2:18,84
Sjaak vd Linde Rotterdam DNS 2:08,13



Mannen Masters 45+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 4:17,73 4:06,05
2 Jeroen Vels AV NOP 4:37,55 4:43,90



Mannen Masters 45+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 15:43,05 15:31,93
2 Roel van Nes ST90 15:49,64 15:59,14
3 Michiel van Dijk GACH 17:37,69 17:06,95



Mannen Masters 45+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 33:28,33 32:46,00
2 Pip Tesselaar AV Hera 33:41,37 33:59,00
3 Jay Sauer AV Cifla 34:26,85 33:47,00
4 Jan Zijderlaan Avantri 36:15,00 36:34,00
Frans Rinsema Altis DNF 36:04,93



Mannen Masters 45+ - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 16,67 18,37
2 Gerard Faaij Avantri 17,82 17,31
3 Zeger Knipmeijer Altis 21,95 22,35



Mannen Masters 45+ - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 56,21 56,85
2 Emiel Rombouts MPM 1:07,83 1:05,00



Mannen Masters 45+ - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Sjaak vd Linde Rotterdam 10:46,83 10:27,74
2 Remco Hoetmer GACH 11:15,04 11:19,74
3 Zeger Knipmeijer Altis 11:22,37 11:36,52



Mannen Masters 45+ - 5000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 45+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Winston Hofmeester Haag 36,47 37,24 36,75 X 37,56 36,84 37,56 40,40
2 Rob Zwijnenburg Avantri 35,19 34,48 34,10 X 34,85 35,79 35,79 34,73
3 Bart Steehouwer Almere `81 X 33,81 35,30 X 30,75 33,31 35,30 32,43
4 Danny Roukema NEAV X 31,58 29,67 X X 30,32 31,58 33,38
5 Pascal Geursen AV Suomi 27,36 25,02 26,45 X 26,28 27,14 27,36 29,67



Mannen Masters 45+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Kik van Swol AV Hylas 11,40 X 11,87 11,75 12,16 12,08 12,16 12,53
2 Marc Elsbeek Eindhoven X 12,05 11,71 11,71 11,61 11,92 12,05 12,08
3 Erwin Bokenkamp AV Edam 11,38 11,63 11,50 10,87 11,40 11,69 11,69 11,83
4 Bart Steehouwer Almere `81 10,98 X 11,34 X X 11,04 11,34 11,65
5 Rob Zwijnenburg Avantri 10,95 11,12 11,04 10,92 X 11,14 11,14 11,54



Mannen Masters 45+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elliott Thijssen HLLS 57,17 58,73 62,53 60,75 62,20 60,12 62,53 61,24
2 Eugene Lommen AV De Keien 53,96 - 54,69 - 50,30 X 54,69 51,89
3 Kik van Swol AV Hylas 46,02 42,26 45,78 43,79 46,71 45,57 46,71 49,94
4 Bart Steehouwer Almere `81 42,68 X X X 43,53 44,98 44,98 43,97
5 Jeroen van Riel AV34 37,30 32,57 29,45 37,26 36,00 31,98 37,30 34,31



Mannen Masters 45+ - Hoogspringen

# Naam 1.461.511.551.591.631.661.691.72ResOBP
1 Eric van Daalen AV De Keien O - O XXO O XXX 1,69 1,71
2 Tom Alkim HLLS O O O XXO XO XXX 1,66 1,60
3 Michiel Heerema AV Gouda O - XO XX- quit 1,63 1,65
4 Bart Steehouwer Almere `81 O O XXX 1,55 1,60
5 Jeroen van Riel AV34 O O XO XXX 1,55 1,60
Ron Legemaate ARV Ilion - XXX NM 1,62



Mannen Masters 45+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Frank Bossers Spado 10,73 10,90 - - - - 10,90 -0.6 m/s10,91



Mannen Masters 45+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.413.61ResOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 O XXX 3,41 3,76



Mannen Masters 45+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 5,62 5,39 5,66 X 5,54 5,58 5,66 -1.3 m/s5,70
2 Gerard Faaij Avantri 5,37 5,40 X 5,29 X 5,36 5,40 +0.1 m/s5,52
3 Ron Legemaate ARV Ilion 5,00 X 4,96 X X 5,00 -2.6 m/s5,16
4 Frank Bossers Spado X 4,94 X X X 4,92 4,94 +0.1 m/s5,19



Mannen Masters 50+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 12,01Q +0.3 m/s12,01
2 Robert Moen DEM 12,17Q -0.2 m/s11,74
3 Martien de Haas AV34 12,36q +0.3 m/s12,31
4 Andre van Wort NEAV 12,60q -0.2 m/s12,45
5 Rob Langezaal HLLS 12,85q +0.3 m/s12,89
6 Rene Verkerke AV Gouda 13,13q +0.3 m/s13,05
7 Toni Palacio Serrat SPOB 13,23 -0.2 m/s12,74
8 Okke van der Maas Fit 13,41 -0.2 m/s13,13
9 Stef Riemens BB lopers 14,44 -0.2 m/s13,40



Mannen Masters 50+ - 100 meter finale

# Naam Res OBP
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 11,76 +0.0 m/s---
2 Robert Moen DEM 12,04 +0.0 m/s---
3 Martien de Haas AV34 12,36 +0.0 m/s---
4 Andre van Wort NEAV 12,64 +0.0 m/s---
5 Rene Verkerke AV Gouda 13,26 +0.0 m/s---
Rob Langezaal HLLS DNS ---



Mannen Masters 50+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Martien de Haas AV34 25,23Q +0.4 m/s25,03
2 Pierre Lommen AV Cifla 25,34q +0.4 m/s24,55
3 Robert Moen DEM 25,56Q +0.3 m/s23,03
4 Hans Vlak AAV `36 25,91q +0.4 m/s25,95
5 Andre van Wort NEAV 25,97q +0.3 m/s25,50
6 Ben Bakker AV Lycurgus 26,01q +0.4 m/s26,15
7 Dolf Smid AAV `36 26,10 +0.3 m/s25,85
8 Bert van Lith PH 26,11 +0.3 m/s26,73
9 Frank Stam Castricum 26,55 +0.4 m/s27,15
10 Okke van der Maas Fit 26,92 +0.4 m/s26,85
11 Rene Verkerke AV Gouda 27,28 +0.3 m/s26,80



Mannen Masters 50+ - 200 meter finale

# Naam Res OBP
1 Robert Moen DEM 24,44 -1.0 m/s---
2 Pierre Lommen AV Cifla 24,70 -1.0 m/s---
3 Martien de Haas AV34 25,17 -1.0 m/s---
4 Andre van Wort NEAV 25,71 -1.0 m/s---
5 Ben Bakker AV Lycurgus 25,91 -1.0 m/s---
6 Hans Vlak AAV `36 25,94 -1.0 m/s---



Mannen Masters 50+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 57,53Q 55,98
2 Falco Rademaker Eindhoven 57,69Q 58,05
3 Bert van Lith PH 57,90q 58,16
4 Ben Bakker AV Lycurgus 57,92q 58,89
5 Hans Vlak AAV `36 58,51q 59,18
6 Klaas de Vries AV Impala 58,54Q 56,78
7 Marijn Michels Altis 58,79 58,55
8 Frank Stam Castricum 59,46 1:00,47
9 Berthram Mak De Gemzen 1:00,69 1:01,21
10 Eric de Jonge AV Phoenix 1:01,61 ---
11 Stef Riemens BB lopers 1:02,14 1:01,91
12 Rene Verkerke AV Gouda 1:03,41 1:05,57
13 Eric Pols AV Gouda 1:05,29 1:03,81



Mannen Masters 50+ - 400 meter finale

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 56,89 ---
2 Klaas de Vries AV Impala 56,96 ---
3 Ben Bakker AV Lycurgus 57,08 ---
4 Falco Rademaker Eindhoven 57,46 ---
5 Bert van Lith PH 58,44 ---
6 Hans Vlak AAV `36 58,72 ---



Mannen Masters 50+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marc Van Gils Eindhoven 2:06,93 2:04,52
2 Marijn Michels Altis 2:12,86 2:13,66
3 Ronald Wiering AV Zaanland 2:13,37 2:16,00
4 Falco Rademaker Eindhoven 2:13,59 2:12,51
5 Bennie Potjes Leiden 2:15,59 2:16,22
6 Berend Slump AV NOP 2:15,99 2:17,74
7 Henri Heijmans AV Oss `78 2:18,47 2:21,43



Mannen Masters 50+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marc Van Gils Eindhoven 4:32,10 4:27,94
2 Harry Fierkens HLLS 4:32,89 4:44,88
3 Koen Joosse Eindhoven 4:33,50 4:20,08
4 Peter Mijsberg Eindhoven 4:35,69 4:40,65
5 Herman Couperus AV Athlos 4:36,67 4:55,00
6 Ton Bosgoed SAV 4:45,61 4:46,24
7 Leon Schrijvers Eindhoven 5:02,63 4:54,75



Mannen Masters 50+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Toon Heeren ACHL 16:27,67 16:09,24
2 Tonnie Stouten AV Veluwe 16:33,29 16:17,70
3 Rachid Mohammadi AV Atos 16:49,56 16:35,00
4 Jan Willem Davidse AV PEC 1910 18:02,21 17:57,00
5 Riny vam Brienen HLLS 18:32,85 18:26,00
6 Eric Teunissen ARV Ilion 18:48,34 ---
7 Geert Linders ATV Venray 19:00,40 18:44,00



Mannen Masters 50+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Tonnie Stouten AV Veluwe 36:16,75 34:22,72
2 Peter Mijsberg Eindhoven 36:37,39 35:42,00
3 Henri Havinga AV `40 37:53,10 36:57,00
4 Maurits de Ruiter GACH 38:59,88 37:13,00



Mannen Masters 50+ - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Andre van Wort NEAV 15,33 -0.3 m/s15,90
2 Berthram Mak De Gemzen 18,15 -0.3 m/s18,82
3 Ronald Rasenberg Delta Sport 20,52 -0.3 m/s20,54



Mannen Masters 50+ - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 50+ - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Peter Mijsberg Eindhoven 10:54,83 10:55,30
2 Koen Joosse Eindhoven 11:18,73 10:57,23



Mannen Masters 50+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Remco de Bruin De Lat 23:46,14 23:35,86
2 Gerard Wildeman DAK 28:01,77 56:52,00



Mannen Masters 50+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Henk Jan Blom Hollandia 43,85 44,38 45,64 44,35 42,61 41,46 45,64 45,46
2 Iwan Groothuijse Hollandia 39,45 42,68 43,12 42,42 41,98 44,67 44,67 41,62
3 Corné Jacobs Scopias 39,72 38,21 42,65 40,97 42,38 41,25 42,65 41,60
4 Ed Martens Hollandia 38,87 X 38,56 38,86 37,49 36,91 38,87 38,98
5 Marco Bronswijk Olympus `70 36,52 X 37,38 X 35,26 37,13 37,38 36,41
6 Carel van der Werf AV Phoenix 30,61 29,19 30,03 30,09 31,91 X 31,91 36,00
7 Nico Wilbrink Flevo Delta 30,32 28,75 29,90 26,76 29,09 26,91 30,32 32,32
8 Ton Dreuning Flevo Delta X 28,19 X 26,27 X X 28,19 31,94



Mannen Masters 50+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Corné Jacobs Scopias 12,27 11,83 11,96 X 11,77 X 12,27 12,36
2 Marco Bronswijk Olympus `70 11,87 11,64 X X 12,09 12,04 12,09 11,98
3 Alex Verver AV Fortuna 11,87 X X 11,30 X 11,35 11,87 12,25
4 Ed Martens Hollandia 11,49 11,26 11,41 10,84 11,25 11,27 11,49 11,23
5 Ton Dreuning Flevo Delta 10,82 10,75 11,11 10,13 11,28 10,40 11,28 12,11
6 Carel van der Werf AV Phoenix 8,94 X 9,43 9,72 X 9,39 9,72 10,38



Mannen Masters 50+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Paul Wolters AV Impala X 49,37 45,54 X X X 49,37 52,55
2 Jurgen Roordink Haag 43,24 46,11 X X 43,28 41,65 46,11 47,86
3 Edwin Schimmel Altis 42,40 39,51 38,71 41,38 36,69 38,34 42,40 43,50
4 Nando Goormachtigh Clytoneus X 31,23 X X 30,20 28,91 31,23 31,54



Mannen Masters 50+ - Hoogspringen

# Naam 1.411.461.511.551.591.631.661.69ResOBP
1 Rik Verharen PH O XO O XO XXX 1,66 1,65
2 Berthram Mak De Gemzen XO O XXX 1,46 1,50



Mannen Masters 50+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Marcus Treep HLLM 10,32 - 10,99 - - - 10,99 +0.4 m/s10,98
2 Eric Beaart PH 10,89 10,91 10,77 10,91 10,91 10,87 10,91 -0.7 m/s11,45
3 Jos Warmerdam Fit 10,16 10,55 - - - - 10,55 -0.9 m/s9,92
4 Jan-Wick Derksen Typhoon X 9,64 - - - - 9,64 -0.8 m/s10,17
5 Ronald Rasenberg Delta Sport 9,33 - 9,37 9,29 9,40 X 9,40 -0.6 m/s9,31



Mannen Masters 50+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.413.613.814.014.21ResOBP
1 Marc Suvaal Rotterdam - XO XO XXX 4,01 3,80
2 Jos Warmerdam Fit O XXX 3,41 3,40



Mannen Masters 50+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Marcus Treep HLLM 5,29 - 4,94 X - 5,32 5,32 +0.2 m/s5,49
2 Eric de Jonge AV Phoenix 4,88 5,19 5,08 4,77 4,93 5,16 5,19 -0.1 m/s---



Mannen Masters 55+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kay Schaafsma AV Sprint 12,56Q +3.4 m/s12,42
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 12,90Q +1.8 m/s12,92
3 Peter Pesch AV Zuidwal 13,23q +3.4 m/s13,40
4 Uli Flücht NEAV 13,26q +1.8 m/s13,48
5 Justus van Nierop DAK 13,45q +1.8 m/s12,97
6 Ron Eijkenboom AV34 13,81q +3.4 m/s13,33
7 Jacques Zaman SCSP 13,84 +1.8 m/s13,56



Mannen Masters 55+ - 100 meter finale

# Naam Res OBP
1 Kay Schaafsma AV Sprint 12,60 +0.4 m/s---
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 12,80 +0.4 m/s---
3 Peter Pesch AV Zuidwal 12,97 +0.4 m/s---
4 Justus van Nierop DAK 13,18 +0.4 m/s---
5 Uli Flücht NEAV 13,41 +0.4 m/s---
Ron Eijkenboom AV34 DNS ---



Mannen Masters 55+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Kay Schaafsma AV Sprint 26,49Q +0.7 m/s25,91
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 27,19Q +1.4 m/s26,62
3 Uli Flücht NEAV 27,59q +0.7 m/s27,58
4 Jacques Zaman SCSP 27,87q +0.7 m/s27,62
5 Ron Eijkenboom AV34 28,46q +1.4 m/s27,13
6 Peter Pesch AV Zuidwal 30,18q +1.4 m/s28,14
7 Twan Bongers AV De Keien 30,79 +1.4 m/s30,40



Mannen Masters 55+ - 200 meter finale

# Naam Res OBP
1 Kay Schaafsma AV Sprint 25,64 +1.7 m/s---
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 26,22 +1.7 m/s---
3 Uli Flücht NEAV 27,22 +1.7 m/s---
4 Jacques Zaman SCSP 27,85 +1.7 m/s---
5 Ron Eijkenboom AV34 28,49 +1.7 m/s---
Peter Pesch AV Zuidwal DNS ---



Mannen Masters 55+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Eric Roeske HLLS 58,17 59,06
2 Justus van Nierop DAK 1:00,26 1:00,76
3 Jacques Zaman SCSP 1:00,43 58,85
4 Ron Eijkenboom AV34 1:03,82 1:01,69
5 Jos Ruijter AV NOP 1:05,23 1:07,30



Mannen Masters 55+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Cock Dorst Pallas `93 2:15,01 2:19,84
2 Corné Haast Spado 2:15,42 2:09,44
3 Jan Pieter Baars AV Aalsmeer 2:16,58 2:20,42
4 Jaap Stijlaart Triathlon 2:29,81 2:23,77
5 Ron van Megen Altis 3:14,35 2:56,43
Stan Spangenberg Phanos DNF ---



Mannen Masters 55+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Cock Dorst Pallas `93 4:34,75 4:38,06
2 Jan Pieter Baars AV Aalsmeer 4:39,58 4:47,88
3 Hans Bos Rotterdam 4:47,36 4:55,79
4 Wim Voermans AV `40 4:52,68 4:47,00
5 Willem De Ruijter Altis 5:03,12 4:49,49
6 Wim Tinke CAV Energie 5:05,32 4:59,58
7 Pieter jan Vlaming AV NOP 5:30,46 5:30,00



Mannen Masters 55+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Marco Jans ATV Venray 17:59,50 17:49,15
2 Wim Voermans AV `40 18:04,93 17:00,00
3 Jaap Stijlaart Triathlon 18:29,30 17:52,18



Mannen Masters 55+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Brouw...de koning Leiden 36:27,56 35:54,99
2 Rudie Jullens Pallas `67 37:33,12 36:50,00
3 Frans Deenen ATV Venray 38:04,91 37:29,00
4 Adrie Faes DNMC 38:26,45 37:07,00
5 Wim Tinke CAV Energie 38:30,91 37:36,00
6 Jan Willlem Meeuwse AV `56 39:28,12 39:18,50
7 Arnold van Varik AAV `36 45:23,04 45:12,00
8 Ron van Megen Altis 45:28,47 44:35,54



Mannen Masters 55+ - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Arnjan Bakker AV Trias 17,94 -0.3 m/s18,00
2 Uli Flücht NEAV 19,81 -0.3 m/s18,15



Mannen Masters 55+ - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bram Koppenaal NEAV 1:12,27 1:13,15



Mannen Masters 55+ - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Duk Bekema Startbaan 12:07,41 12:00,00



Mannen Masters 55+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Richard Leijenaar RWV 27:10,12 25:54,20
2 Hub Kaenen RWV 27:29,54 26:53,58
3 Gerrit Riezebos RWV 30:04,33 30:40,87
4 Ton van Andel RWV 30:04,81 30:06,55



Mannen Masters 55+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Milco Braak AAV `36 44,08 43,58 X X X 42,26 44,08 13,00
2 Albert van der Mee AV Sprint 41,77 42,67 42,65 X 43,87 X 43,87 39,66
3 Kees Aerts SV Noordkop 31,63 37,07 37,91 36,58 37,38 35,69 37,91 38,02
4 Cees van Blerck Scorpio 30,22 32,57 29,95 32,95 X X 32,95 31,76
5 Henk Heijligers GVAC 30,87 30,35 X 29,98 30,17 29,04 30,87 37,13
6 Uli Flücht NEAV 27,68 X - 23,95 X 27,01 27,68 28,33



Mannen Masters 55+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Milco Braak AAV `36 12,44 12,28 12,64 12,43 13,31 12,68 13,31 45,00
2 Kees Aerts SV Noordkop 12,92 X 11,88 12,99 13,05 12,70 13,05 12,63
3 Albert van der Mee AV Sprint 11,60 11,81 11,74 11,47 11,70 11,83 11,83 11,59
4 Cees van Blerck Scorpio 10,39 10,53 11,10 10,02 10,46 10,24 11,10 10,92



Mannen Masters 55+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Paul de Vries Haag 50,26 X 45,31 - X X 50,26 50,09
2 Hans Kremers PH 33,84 X X X 34,03 X 34,03 34,75
3 Twan Bongers AV De Keien X X 17,32 X 17,04 17,12 17,32 22,16



Mannen Masters 55+ - Hoogspringen

# Naam 1.161.211.251.291.331.361.391.421.451.511.541.571.601.631.66ResOBP
1 Jan Miltenburg Maastricht O O O O XO XXO XXX 1,63 1,57
2 Uli Flücht NEAV O O XO XXO XXX 1,39 1,42
3 Twan Bongers AV De Keien O O XXX 1,21 1,30



Mannen Masters 55+ - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 55+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.012.062.112.162.212.262.31ResOBP
1 Twan Bongers AV De Keien XO XXO XO O O XXO X- 2,26 2,10



Mannen Masters 55+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Uli Flücht NEAV - 4,36 X 4,70 4,53 4,68 4,70 -0.8 m/s4,81
2 Twan Bongers AV De Keien 3,01 3,53 X 3,47 X 3,69 3,69 -0.3 m/s3,81



Mannen Masters 60+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Juul Acton U-Track 14,73Q +1.0 m/s13,67
2 Ruud Wieles Typhoon 14,92Q +0.6 m/s12,64
3 Kees Justus Vogel AAV `36 15,00q +0.6 m/s13,79
4 Sjouke Nauta AV Lionitas 15,01q +1.0 m/s14,76
5 Kees Meijer NEAV 16,53q +0.6 m/s14,21
6 Gerard van...roekhoven Atledo 17,94q +1.0 m/s14,32
Tjerk Vos SV Noordkop DNS 13,50



Mannen Masters 60+ - 100 meter finale

# Naam Res OBP
1 Ruud Wieles Typhoon 12,58 +0.7 m/s---
2 Juul Acton U-Track 13,70 +0.7 m/s---
3 Gerard van...roekhoven Atledo 14,08 +0.7 m/s---
4 Kees Justus Vogel AAV `36 14,50 +0.7 m/s---
5 Kees Meijer NEAV 14,79 +0.7 m/s---
Sjouke Nauta AV Lionitas DNS ---



Mannen Masters 60+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ruud Wieles Typhoon 25,50 +0.4 m/s25,78
2 Tjerk Vos SV Noordkop 27,17 +0.4 m/s27,80
3 Marcel Scholten Altis 27,36 +0.4 m/s27,32
4 Gerard Kitslaar PH 27,80 +0.4 m/s28,82



Mannen Masters 60+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Marcel Scholten Altis 1:01,28 59,31
2 Tjerk Vos SV Noordkop 1:01,68 1:02,33
3 Michiel van Essen Leiden 1:02,17 1:01,23
4 Gerard Kitslaar PH 1:02,63 1:03,24
5 Jaap van Mannekes AV Gouda 1:08,17 1:05,48
6 Theo List List WRNG 1:36,38 1:36,84



Mannen Masters 60+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marcel Scholten Altis 2:28,49 2:20,52
2 Cees Meijer SAV 2:30,69 2:34,56
3 Jaap van Mannekes AV Gouda 2:33,17 2:30,42
4 Nico Alberts PAC 2:42,04 2:31,76
5 Dirk Wigmans De Gemzen 2:49,43 2:46,66



Mannen Masters 60+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Theo Woldberg Phanos 5:00,77 5:09,36
2 Marcel Scholten Altis 5:13,64 5:07,49
3 Jan Zwarthoed AV Edam 5:17,17 5:08,05
4 Cees Meijer SAV 5:22,29 5:18,46
5 Cees Kraaijeveld AV34 5:30,23 5:20,21
Jaap van Mannekes AV Gouda DNF 5:23,06



Mannen Masters 60+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Johan Neve KAV Holland 18:07,74 17:42,00
2 Theo Woldberg Phanos 18:37,31 18:26,84
3 Ruud Woord THOR 18:39,08 18:27,07



Mannen Masters 60+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Theo Woldberg Phanos 37:58,12 37:01,00
2 Ruud Woord THOR 38:00,68 37:25,00
3 John de Rooij ATV Venray 38:08,56 37:41,00
4 Hans van Dijk Altis 38:11,52 38:02,78
5 Kees Voogt De Kieviten 41:03,04 42:13,00



Mannen Masters 60+ - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Sjouke Nauta AV Lionitas 23,42 +1.3 m/s23,63



Mannen Masters 60+ - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jaap Vlaming AV NOP 56,64 59,55
2 Kees Meijer NEAV 59,03 1:19,00



Mannen Masters 60+ - 2000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Jaap Vlaming AV NOP 8:21,14 8:25,82



Mannen Masters 60+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Boetje Huliselan OLAT 30:15,44 29:11,00
2 Han Holtslag DAK 32:11,73 31:08,00



Mannen Masters 60+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Hans Spitzen Start `78 38,97 36,13 37,39 X 36,41 37,76 38,97 41,26
2 Tony Pracht Leiden 33,79 35,17 35,78 38,32 X 38,63 38,63 40,31
3 Henk van Bakel Swift 38,59 35,11 36,88 X 37,63 X 38,59 ---
4 Wim Roosen KAV Holland X 32,41 33,98 31,28 35,40 35,44 35,44 33,50
5 Kees Meijer NEAV 28,70 30,14 30,42 X X X 30,42 26,52



Mannen Masters 60+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Roosen KAV Holland 10,25 11,44 11,51 X 11,76 11,52 11,76 12,21
2 Tony Pracht Leiden 10,36 10,17 10,22 10,14 10,61 10,73 10,73 10,35
3 Henk van Bakel Swift 9,65 10,15 10,08 9,94 X X 10,15 ---
4 Hans Spitzen Start `78 9,42 X 9,33 9,40 9,21 X 9,42 10,03



Mannen Masters 60+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Roosen KAV Holland 41,17 46,40 45,92 44,05 46,59 45,15 46,59 45,00
2 Yiannis Tsipouras THOR 36,57 36,88 37,80 41,02 39,02 40,98 41,02 41,51
3 Frits van der Velden Atledo 29,79 31,33 29,31 33,07 32,04 30,73 33,07 34,65
4 Hans Spitzen Start `78 29,04 29,81 28,73 31,10 X 29,54 31,10 34,67



Mannen Masters 60+ - Hoogspringen

# Naam 1.251.291.331.361.391.421.451.48ResOBP
1 Rob Slagter PAC O O O O XXO XO O XXX 1,45 1,45



Mannen Masters 60+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Kees Justus Vogel AAV `36 8,63 9,12 8,84 X 8,38 - 9,12 -0.2 m/s9,50
2 Frits van der Velden Atledo 8,50 8,68 8,10 8,44 X 8,44 8,68 +1.1 m/s8,39



Mannen Masters 60+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.00ResOBP
Willem Langeland AL73 NM 3,23



Mannen Masters 60+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Gerard van...roekhoven Atledo 4,19 4,43 4,55 - 4,19 4,55 -0.2 m/s3,89
2 Kees Meijer NEAV 4,26 4,44 4,37 4,47 4,34 4,45 4,47 -0.9 m/s4,53
3 Sjouke Nauta AV Lionitas X 4,02 4,10 3,96 4,26 3,94 4,26 -0.2 m/s4,22
4 Tjerk Vos SV Noordkop 3,85 4,07 4,01 4,09 4,20 X 4,20 +1.2 m/s4,46
5 Kees Justus Vogel AAV `36 X 3,62 3,84 3,75 3,78 2,84 3,84 -1.1 m/s4,53



Mannen Masters 65+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jan Ties Groningen 13,36 +2.0 m/s13,70
2 Ko Florusse Fortius 13,36 +2.0 m/s13,67
3 Anne Lenis AV Hera 14,00 +2.0 m/s13,69
4 Franz van Barneveld Altis 15,33 +2.0 m/s14,45



Mannen Masters 65+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Frans Marcelissen Helden 27,63 +1.7 m/s27,25
2 Jan Ties Groningen 28,15 +1.7 m/s29,00
3 Anne Lenis AV Hera 28,91 +1.7 m/s28,28
4 Paul Boer AC TION 29,63 +1.7 m/s29,28
5 Hans Grapendaal DEM 30,33 +1.7 m/s30,95
6 Franz van Barneveld Altis 31,40 +1.7 m/s30,07



Mannen Masters 65+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Wim Threels GACH 1:01,67 1:00,39
2 Frans Marcelissen Helden 1:04,32 1:01,77
3 Paul Boer AC TION 1:08,63 1:05,79



Mannen Masters 65+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Martien van de Ven Oirschot 2:45,40 2:44,37
2 Peter Nuyens AV Edam 2:46,21 2:40,80
3 Sjef Coenen GACH 2:46,52 2:55,00



Mannen Masters 65+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Paul Streep PAC 5:28,02 5:19,34
2 Martien van de Ven Oirschot 5:32,03 5:30,63
3 Peter Nuyens AV Edam 5:40,64 5:33,63



Mannen Masters 65+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Cees de Vries avVN 23:06,27 22:40,46



Mannen Masters 65+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Ton Smit AV Veluwe 39:48,04 38:59,00
2 Bert Schalkwijk AV Atos 39:48,09 37:59,00
3 Wim van Ravenhorst Triathlon 43:31,19 41:23,00



Mannen Masters 65+ - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Glenn Gentle ATOP 19,04 +1.3 m/s17,43
2 Paul Boer AC TION 21,34 +1.3 m/s20,94



Mannen Masters 65+ - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Wim Threels GACH 47,36 1:16,87



Mannen Masters 65+ - 2000 meter steeple

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 65+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Theo Koenis De Lat 30:20,32 30:45,00
2 Hans van Wakeren AV Unitas 31:12,12 31:06,00
3 Fred Rohner AV Unitas 32:40,16 32:24,00
4 Aad van Leeuwen AV NOP 35:22,08 33:40,00



Mannen Masters 65+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jan van Hooft Swift 43,51 X 39,23 41,31 X 40,35 43,51 47,91
2 Teo Maat avVN 41,61 X 40,79 X X 41,33 41,61 43,63
3 Jack Dekker DEM 37,20 X X X X X 37,20 40,44
4 Martin albert Regtop AC TION 35,60 32,89 X X 36,49 X 36,49 40,78



Mannen Masters 65+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jack Dekker DEM X X 10,47 X 10,99 11,81 11,81 11,28
2 Martin albert Regtop AC TION 11,16 11,49 11,48 X 11,02 X 11,49 11,35
3 Ruud van de Ven Eindhoven 10,52 10,50 10,66 10,52 10,90 10,87 10,90 11,29
4 Glenn Gentle ATOP 10,36 10,85 10,88 10,83 10,86 10,64 10,88 10,50



Mannen Masters 65+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Threels GACH 35,03 39,34 41,75 37,63 39,67 39,29 41,75 41,79
2 Glenn Gentle ATOP 36,03 32,84 - 36,03 38,62
3 Teo Maat avVN 33,04 33,50 33,50 35,47
4 Jack Dekker DEM X X 27,48 30,78 30,17 30,27 30,78 32,34
5 Ruud van de Ven Eindhoven 25,89 25,43 25,26 X X X 25,89 25,12



Mannen Masters 65+ - Hoogspringen

# Naam 1.291.331.361.391.421.451.481.511.54ResOBP
1 Wim Threels GACH O O O O O XXX 1,51 1,50
2 Paul Boer AC TION XXO O XXX