Uitslagen 100 meter Mannen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 12,01Q +0.3 m/s12,01
2 Robert Moen DEM 12,17Q -0.2 m/s11,74
3 Martien de Haas AV34 12,36q +0.3 m/s12,31
4 Andre van Wort NEAV 12,60q -0.2 m/s12,45
5 Rob Langezaal HLLS 12,85q +0.3 m/s12,89
6 Rene Verkerke AV Gouda 13,13q +0.3 m/s13,05
7 Toni Palacio Serrat SPOB 13,23 -0.2 m/s12,74
8 Okke van der Maas Fit 13,41 -0.2 m/s13,13
9 Stef Riemens BB lopers 14,44 -0.2 m/s13,40

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 11,76 +0.0 m/s---
2 Robert Moen DEM 12,04 +0.0 m/s---
3 Martien de Haas AV34 12,36 +0.0 m/s---
4 Andre van Wort NEAV 12,64 +0.0 m/s---
5 Rene Verkerke AV Gouda 13,26 +0.0 m/s---
Rob Langezaal HLLS DNS ---

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Martien de Haas AV34 25,23Q +0.4 m/s25,03
2 Pierre Lommen AV Cifla 25,34q +0.4 m/s24,55
3 Robert Moen DEM 25,56Q +0.3 m/s23,03
4 Hans Vlak AAV `36 25,91q +0.4 m/s25,95
5 Andre van Wort NEAV 25,97q +0.3 m/s25,50
6 Ben Bakker AV Lycurgus 26,01q +0.4 m/s26,15
7 Dolf Smid AAV `36 26,10 +0.3 m/s25,85
8 Bert van Lith PH 26,11 +0.3 m/s26,73
9 Frank Stam Castricum 26,55 +0.4 m/s27,15
10 Okke van der Maas Fit 26,92 +0.4 m/s26,85
11 Rene Verkerke AV Gouda 27,28 +0.3 m/s26,80

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Robert Moen DEM 24,44 -1.0 m/s---
2 Pierre Lommen AV Cifla 24,70 -1.0 m/s---
3 Martien de Haas AV34 25,17 -1.0 m/s---
4 Andre van Wort NEAV 25,71 -1.0 m/s---
5 Ben Bakker AV Lycurgus 25,91 -1.0 m/s---
6 Hans Vlak AAV `36 25,94 -1.0 m/s---

Uitslagen 400 meter finale Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 56,89 ---
2 Klaas de Vries AV Impala 56,96 ---
3 Ben Bakker AV Lycurgus 57,08 ---
4 Falco Rademaker Eindhoven 57,46 ---
5 Bert van Lith PH 58,44 ---
6 Hans Vlak AAV `36 58,72 ---

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Marc Van Gils Eindhoven 2:06,93 2:04,52
2 Marijn Michels Altis 2:12,86 2:13,66
3 Ronald Wiering AV Zaanland 2:13,37 2:16,00
4 Falco Rademaker Eindhoven 2:13,59 2:12,51
5 Bennie Potjes Leiden 2:15,59 2:16,22
6 Berend Slump AV NOP 2:15,99 2:17,74
7 Henri Heijmans AV Oss `78 2:18,47 2:21,43

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Marc Van Gils Eindhoven 4:32,10 4:27,94
2 Harry Fierkens HLLS 4:32,89 4:44,88
3 Koen Joosse Eindhoven 4:33,50 4:20,08
4 Peter Mijsberg Eindhoven 4:35,69 4:40,65
5 Herman Couperus AV Athlos 4:36,67 4:55,00
6 Ton Bosgoed SAV 4:45,61 4:46,24
7 Leon Schrijvers Eindhoven 5:02,63 4:54,75

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Toon Heeren ACHL 16:27,67 16:09,24
2 Tonnie Stouten AV Veluwe 16:33,29 16:17,70
3 Rachid Mohammadi AV Atos 16:49,56 16:35,00
4 Jan Willem Davidse AV PEC 1910 18:02,21 17:57,00
5 Riny vam Brienen HLLS 18:32,85 18:26,00
6 Eric Teunissen ARV Ilion 18:48,34 ---
7 Geert Linders ATV Venray 19:00,40 18:44,00

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Tonnie Stouten AV Veluwe 36:16,75 34:22,72
2 Peter Mijsberg Eindhoven 36:37,39 35:42,00
3 Henri Havinga AV `40 37:53,10 36:57,00
4 Maurits de Ruiter GACH 38:59,88 37:13,00

Uitslagen 100 meter horden Mannen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Andre van Wort NEAV 15,33 -0.3 m/s15,90
2 Berthram Mak De Gemzen 18,15 -0.3 m/s18,82
3 Ronald Rasenberg Delta Sport 20,52 -0.3 m/s20,54

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 50+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Peter Mijsberg Eindhoven 10:54,83 10:55,30
2 Koen Joosse Eindhoven 11:18,73 10:57,23

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Remco de Bruin De Lat 23:46,14 23:35,86
2 Gerard Wildeman DAK 28:01,77 56:52,00

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Henk Jan Blom Hollandia 43,85 44,38 45,64 44,35 42,61 41,46 45,64 45,46
2 Iwan Groothuijse Hollandia 39,45 42,68 43,12 42,42 41,98 44,67 44,67 41,62
3 Corné Jacobs Scopias 39,72 38,21 42,65 40,97 42,38 41,25 42,65 41,60
4 Ed Martens Hollandia 38,87 X 38,56 38,86 37,49 36,91 38,87 38,98
5 Marco Bronswijk Olympus `70 36,52 X 37,38 X 35,26 37,13 37,38 36,41
6 Carel van der Werf AV Phoenix 30,61 29,19 30,03 30,09 31,91 X 31,91 36,00
7 Nico Wilbrink Flevo Delta 30,32 28,75 29,90 26,76 29,09 26,91 30,32 32,32
8 Ton Dreuning Flevo Delta X 28,19 X 26,27 X X 28,19 31,94

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Corné Jacobs Scopias 12,27 11,83 11,96 X 11,77 X 12,27 12,36
2 Marco Bronswijk Olympus `70 11,87 11,64 X X 12,09 12,04 12,09 11,98
3 Alex Verver AV Fortuna 11,87 X X 11,30 X 11,35 11,87 12,25
4 Ed Martens Hollandia 11,49 11,26 11,41 10,84 11,25 11,27 11,49 11,23
5 Ton Dreuning Flevo Delta 10,82 10,75 11,11 10,13 11,28 10,40 11,28 12,11
6 Carel van der Werf AV Phoenix 8,94 X 9,43 9,72 X 9,39 9,72 10,38

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Paul Wolters AV Impala X 49,37 45,54 X X X 49,37 52,55
2 Jurgen Roordink Haag 43,24 46,11 X X 43,28 41,65 46,11 47,86
3 Edwin Schimmel Altis 42,40 39,51 38,71 41,38 36,69 38,34 42,40 43,50
4 Nando Goormachtigh Clytoneus X 31,23 X X 30,20 28,91 31,23 31,54

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 50+

# Naam 1.411.461.511.551.591.631.661.69ResOBP
1 Rik Verharen PH O XO O XO XXX 1,66 1,65
2 Berthram Mak De Gemzen XO O XXX 1,46 1,50

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Marcus Treep HLLM 10,32 - 10,99 - - - 10,99 +0.4 m/s10,98
2 Eric Beaart PH 10,89 10,91 10,77 10,91 10,91 10,87 10,91 -0.7 m/s11,45
3 Jos Warmerdam Fit 10,16 10,55 - - - - 10,55 -0.9 m/s9,92
4 Jan-Wick Derksen Typhoon X 9,64 - - - - 9,64 -0.8 m/s10,17
5 Ronald Rasenberg Delta Sport 9,33 - 9,37 9,29 9,40 X 9,40 -0.6 m/s9,31

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 50+

# Naam 3.413.613.814.014.21ResOBP
1 Marc Suvaal Rotterdam - XO XO XXX 4,01 3,80
2 Jos Warmerdam Fit O XXX 3,41 3,40

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Marcus Treep HLLM 5,29 - 4,94 X - 5,32 5,32 +0.2 m/s5,49
2 Eric de Jonge AV Phoenix 4,88 5,19 5,08 4,77 4,93 5,16 5,19 -0.1 m/s---