Uitslagen 100 meter Mannen Masters 45+

# Naam 100m OBP
1 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,29 m/s12,06 Gemeld
2 Cees-Jan Berman AV `56 12,48 +1.5 m/s12,39 Gemeld
3 Gerard Van Dijk Fortius 12,53 m/s12,48 Gemeld
4 Frank Fokkens Startbaan 12,67 +1.5 m/s12,66 Gemeld
5 Philip van...jngaarden Haag 12,70 +1.5 m/s12,29 Gemeld
6 Erik Langeveld DEM 12,74 m/s13,01 Gemeld
7 Patrick Ikink AVA `70 12,79 +1.5 m/s12,66 Gemeld
8 Chishala Wijmans GACH 13,10 m/s13,11 Gemeld
9 Joris van Zoelen U-Track 13,14 m/s12,45 Gemeld

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 45+

# Naam 100m_f Qm
1 Cees-Jan Berman AV `56 12,18 +1.3 m/s--- Gemeld
2 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,38 +1.3 m/s--- Gemeld
3 Gerard Van Dijk Fortius 12,64 +1.3 m/s--- Gemeld
4 Philip van...jngaarden Haag 12,79 +1.3 m/s--- Gemeld
5 Frank Fokkens Startbaan 12,86 +1.3 m/s--- Gemeld
6 Erik Langeveld DEM 12,90 +1.3 m/s--- Gemeld

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 45+

# Naam 200m OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,87 +0.0 m/s25,30 Gemeld
2 Henk van Dijk AV Hera 25,01 +0.0 m/s23,97 Gemeld
3 Cees-Jan Berman AV `56 25,08 +0.3 m/s25,19 Gemeld
4 Patrick Ikink AVA `70 25,70 +0.3 m/s26,02 Gemeld
5 Erik Langeveld DEM 25,75 +0.3 m/s26,41 Gemeld
6 Frank Fokkens Startbaan 26,35 +0.0 m/s26,01 Gemeld
7 Joris van Zoelen U-Track 26,79 +0.3 m/s25,30 Gemeld
8 Rens van der Elst Fortius 27,01 +0.0 m/s27,55 Gemeld
9 Chishala Wijmans GACH 27,06 +0.0 m/s26,66 Gemeld
10 Owen Thomas Voorne 27,38 +0.3 m/s27,61 Gemeld
Philip van...jngaarden Haag --- 24,69 Niet gemeld
Jordi Mim...ero Palop Haag --- 24,95 Niet gemeld

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 45+

# Naam 200m_f Qm
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,00 +1.8 m/s--- Gemeld
2 Cees-Jan Berman AV `56 24,73 +1.8 m/s--- Gemeld
3 Erik Langeveld DEM 25,54 +1.8 m/s--- Gemeld
4 Patrick Ikink AVA `70 25,80 +1.8 m/s--- Gemeld
Frank Fokkens Startbaan DNS --- Gemeld
Henk van Dijk AV Hera DNS --- Gemeld

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 45+

# Naam 400mOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 51,83 53,79 Gemeld
2 Richard Janssens AV Lycurgus 53,17 53,90 Gemeld
3 Henk van Dijk AV Hera 54,41 52,99 Gemeld
4 Ronald van Rijswijk AV34 57,83 58,09 Gemeld
5 Owen Thomas Voorne 1:00,59 59,70 Gemeld

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 45+

# Naam 800mOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 2:03,88 2:02,72 Gemeld
2 Sebastiaan Heikoop Delta Sport 2:06,15 2:06,72 Gemeld
3 Ronald Weevers PH 2:06,71 2:05,74 Gemeld
4 Robin van de Mast Altis 2:11,40 2:12,05 Gemeld
5 Danny Pormes DKEV 2:12,71 2:13,12 Gemeld
6 Jeroen Vels AV NOP 2:13,68 2:12,44 Gemeld
7 Olaf Simonse AV `40 2:17,91 2:22,90 Gemeld
8 Ron Legemaate ARV Ilion 2:20,20 2:18,84 Gemeld
Sjaak vd Linde Rotterdam DNS 2:08,13 Gemeld

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 45+

# Naam 1500mOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 4:17,73 4:06,05 Gemeld
2 Jeroen Vels AV NOP 4:37,55 4:43,90 Gemeld

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 45+

# Naam 5000mOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 15:43,05 15:31,93 Gemeld
2 Roel van Nes ST90 15:49,64 15:59,14 Gemeld
3 Michiel van Dijk GACH 17:37,69 17:06,95 Gemeld

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 45+

# Naam 10000mOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 33:28,33 32:46,00 Gemeld
2 Pip Tesselaar AV Hera 33:41,37 33:59,00 Gemeld
3 Jay Sauer AV Cifla 34:26,85 33:47,00 Gemeld
4 Jan Zijderlaan Avantri 36:15,00 36:34,00 Gemeld
Frans Rinsema Altis DNF 36:04,93 Gemeld

Uitslagen 110 meter horden Mannen Masters 45+

# Naam 110mH OBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 16,67 m/s18,37 Gemeld
2 Gerard Faaij Avantri 17,82 m/s17,31 Gemeld
3 Zeger Knipmeijer Altis 21,95 m/s22,35 Gemeld
Gerben van den Hout HLLS --- 16,00 Niet gemeld

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 45+

# Naam 400mHOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 56,21 56,85 Gemeld
2 Emiel Rombouts MPM 1:07,83 1:05,00 Gemeld

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 45+

# Naam 3000m SCOBP
1 Sjaak vd Linde Rotterdam 10:46,83 10:27,74 Gemeld
2 Remco Hoetmer GACH 11:15,04 11:19,74 Gemeld
3 Zeger Knipmeijer Altis 11:22,37 11:36,52 Gemeld
Toine van Beckhoven AV Attila --- 11:27,50 Afgemeld

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 45+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 45+

# Naam DiscusOBP
1 Winston Hofmeester Haag 37,56 40,40 Gemeld
2 Rob Zwijnenburg Avantri 35,79 34,73 Gemeld
3 Bart Steehouwer Almere `81 35,30 32,43 Gemeld
4 Danny Roukema NEAV 31,58 33,38 Gemeld
5 Pascal Geursen AV Suomi 27,36 29,67 Gemeld

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 45+

# Naam KogelOBP
1 Kik van Swol AV Hylas 12,16 12,53 Gemeld
2 Marc Elsbeek Eindhoven 12,05 12,08 Gemeld
3 Erwin Bokenkamp AV Edam 11,69 11,83 Gemeld
4 Bart Steehouwer Almere `81 11,34 11,65 Gemeld
5 Rob Zwijnenburg Avantri 11,14 11,54 Gemeld
Elliott Thijssen HLLS --- 14,20 Niet gemeld

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 45+

# Naam SpeerOBP
1 Elliott Thijssen HLLS 62,53 61,24 Gemeld
2 Eugene Lommen AV De Keien 54,69 51,89 Gemeld
3 Kik van Swol AV Hylas 46,71 49,94 Gemeld
4 Bart Steehouwer Almere `81 44,98 43,97 Gemeld
5 Jeroen van Riel AV34 37,30 34,31 Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 45+

# Naam HoogOBP
1 Eric van Daalen AV De Keien 1,69 1,71 Gemeld
2 Tom Alkim HLLS 1,66 1,60 Gemeld
3 Michiel Heerema AV Gouda 1,63 1,65 Gemeld
4 Bart Steehouwer Almere `81 1,55 1,60 Gemeld
5 Jeroen van Riel AV34 1,55 1,60 Gemeld
Ron Legemaate ARV Ilion NM 1,62 Gemeld

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 45+

# Naam HSS OBP
1 Frank Bossers Spado 10,90 -0.6 m/s10,91 Gemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 45+

# Naam PolshoogOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 3,41 3,76 Gemeld

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 45+

# Naam Ver OBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 5,66 -1.3 m/s5,70 Gemeld
2 Gerard Faaij Avantri 5,40 +0.1 m/s5,52 Gemeld
3 Ron Legemaate ARV Ilion 5,00 -2.6 m/s5,16 Gemeld
4 Frank Bossers Spado 4,94 +0.1 m/s5,19 Gemeld
Toine van Beckhoven AV Attila --- 5,67 Afgemeld