Uitslagen 100 meter Mannen Masters 40+

# Naam Res OBP
1 Elliot Oti PH 11,96Q -0.1 m/s11,79
2 Richard van Delft GACH 12,00q -0.1 m/s11,92
3 Stefan den Harder Phanos 12,48q -0.1 m/s12,58
4 Justin Francois Groene Ster 12,52Q +0.3 m/s11,54
5 Klaas Dijkstra Groningen 12,59q +0.3 m/s12,01
6 Freek Nijbacker HLLM 12,70q -0.1 m/s12,89
7 Ton de Best avVN 13,16 +0.3 m/s13,60
8 Roald Van der Laan Spado 13,46 +0.3 m/s13,35
9 Philippe Scheepers AV Attila 13,68 +0.3 m/s12,07

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 40+

# Naam Res OBP
1 Elliot Oti PH 11,94 +2.0 m/s---
2 Richard van Delft GACH 11,95 +2.0 m/s---
3 Stefan den Harder Phanos 12,43 +2.0 m/s---
4 Klaas Dijkstra Groningen 12,44 +2.0 m/s---
5 Freek Nijbacker HLLM 12,67 +2.0 m/s---
Justin Francois Groene Ster DNF ---

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 40+

# Naam Res OBP
1 Johannes Engels AV34 24,16Q +1.2 m/s24,57
2 Elliot Oti PH 24,41Q +0.0 m/s24,37
3 Richard van Delft GACH 24,48q +1.2 m/s24,32
4 Sander van Gelderen AV Wijchen 24,92q +1.2 m/s24,91
5 Maikel van Gemert Haag 25,04q +0.0 m/s25,22
6 Stefan den Harder Phanos 25,16q +0.0 m/s25,50
7 Freek Nijbacker HLLM 25,50 +1.2 m/s26,06
8 Klaas Dijkstra Groningen 25,80 +0.0 m/s24,45
9 Ivar van den Bos DNMC 26,12 +1.2 m/s26,14

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 40+

# Naam Res OBP
1 Johannes Engels AV34 24,32 +1.7 m/s---
2 Richard van Delft GACH 24,39 +1.7 m/s---
3 Elliot Oti PH 24,48 +1.7 m/s---
4 Sander van Gelderen AV Wijchen 25,01 +1.7 m/s---
5 Maikel van Gemert Haag 25,05 +1.7 m/s---
Stefan den Harder Phanos DNS ---

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Johannes Engels AV34 53,72 54,21
2 Richard van Delft GACH 54,41 54,37
3 Maikel van Gemert Haag 55,79 55,18
4 Rene Tijl Voorne 59,10 57,03
5 Ivar van den Bos DNMC 59,36 58,68

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Olivier Heimel AAC 2:03,75 2:02,52
2 Tycho Schol Pallas `67 2:08,60 2:06,34
3 Sjoerd Veenma Altis 2:09,06 2:06,93
4 Edwin van Laar LGPK 2:09,84 2:09,63
5 Robert Hofman Avantri 2:14,57 2:12,88
6 Dolf van de Voort PAC 2:16,12 2:12,65

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Bas Mekking De Gemzen 4:18,00 4:15,03
2 Sven Hagen AV Edam 4:19,52 4:22,06
3 Martijn Jorritsma AV NOVA 4:20,50 4:21,97
4 Sjoerd Veenma Altis 4:20,56 4:19,50
5 Martin Stolk Pijnenburg 4:32,97 4:37,27
6 Dolf van de Voort PAC 4:55,52 4:41,83

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Eltjo van Mechelen THOR 15:38,37 15:25,49

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 40+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 110 meter horden Mannen Masters 40+

# Naam Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 16,57 +0.8 m/s15,92
Justin Francois Groene Ster DNF 15,65

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Sander van Gelderen AV Wijchen 1:00,99 58,55

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 40+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 40+

# Naam ResOBP
1 Rob Tersteeg RWV 24:23,08 22:39,20

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Robin Geertsma AV Lycurgus 42,15 43,34 43,71 43,71 X 44,49 44,49 43,52
2 Dennis Endeman Isala `96 34,85 36,11 X 37,79 36,18 35,45 37,79 39,20
3 Ruud Dekker AV Trias X X 35,24 X 34,82 34,49 35,24 38,00

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wieger Jan de Wit AV Impala 13,74 14,15 14,19 14,07 13,51 X 14,19 13,98
2 Robin Geertsma AV Lycurgus 13,09 13,41 13,29 13,22 13,09 13,23 13,41 14,14
3 Dennis Endeman Isala `96 10,98 11,98 X X X 10,98 11,98 11,64
4 Ruud Dekker AV Trias 10,06 X 9,77 10,59 10,06 10,32 10,59 11,80

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 51,55 51,56 X 54,36 55,19 55,32 55,32 53,23
2 Eddy van der Meer Triathlon X 35,13 37,30 38,42 X 36,56 38,42 40,47

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 40+

# Naam 1.551.631.66ResOBP
1 Gerwin Struijs SAV O XXO XXX 1,63 1,69

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Christian Huijsman PAC X 11,05 10,65 10,84 10,93 - 11,05 -0.4 m/s11,62

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 40+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 40+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Frank Koopmans AV PEC 1910 6,08 6,14 6,24 X 6,31 6,31 +0.6 m/s6,48
2 Justin Francois Groene Ster 5,73 5,99 6,06 6,30 - X 6,30 -1.8 m/s6,21
3 Lars Janssen AV Phoenix 5,82 6,08 6,21 6,12 5,96 X 6,21 +1.1 m/s6,52
4 Philippe Scheepers AV Attila 5,58 X X 5,81 6,05 X 6,05 -0.3 m/s6,15