Uitslagen 100 meter Mannen Masters 35+

# Naam Res OBP
1 Lennert Elands ATOP 11,82Q +1.0 m/s12,04
2 Daniël Gouw Isala `96 11,87q +1.0 m/s11,90
3 Maurice Vlek Phanos 12,20Q +0.9 m/s12,20
4 Ewout Pieters Haag 12,32q +0.9 m/s11,86
5 Stijn te Hennepe Leiden 12,38q +1.0 m/s12,37
6 Rob Kraneveld DAK 12,70q +0.9 m/s12,66
7 Robert Florusse Fortius 13,02 +0.9 m/s12,33

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 35+

# Naam Res OBP
1 Maurice Vlek Phanos 11,70 +1.3 m/s---
2 Lennert Elands ATOP 11,83 +1.3 m/s---
3 Daniël Gouw Isala `96 11,89 +1.3 m/s---
4 Ewout Pieters Haag 12,13 +1.3 m/s---
5 Stijn te Hennepe Leiden 12,49 +1.3 m/s---
6 Rob Kraneveld DAK 12,55 +1.3 m/s---

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 35+

# Naam Res OBP
1 Lennert Elands ATOP 23,83Q -0.3 m/s24,14
2 Rico Rivers Ciko `66 23,91Q +0.9 m/s23,34
3 Maurice Vlek Phanos 24,19q -0.3 m/s23,33
4 Erik Deiman AV Phoenix 24,33q -0.3 m/s24,45
5 Richard Achterberg VAV 24,61q +0.9 m/s23,94
6 Rob Kraneveld DAK 25,18q +0.9 m/s25,44
7 Stijn te Hennepe Leiden 25,30 +0.9 m/s25,87

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 35+

# Naam Res OBP
1 Maurice Vlek Phanos 23,48 -0.7 m/s---
2 Rico Rivers Ciko `66 23,63 -0.7 m/s---
3 Richard Achterberg VAV 23,73 -0.7 m/s---
4 Lennert Elands ATOP 23,88 -0.7 m/s---
5 Rob Kraneveld DAK 25,67 -0.7 m/s---
Erik Deiman AV Phoenix DNS ---

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Rikkert van Rhee CAV Energie 52,21 52,26
2 Rico Rivers Ciko `66 52,33 51,54
3 Lennert Elands ATOP 54,07 55,53
4 Niels Helgers Eindhoven 55,46 55,13
5 Matthijs de Groot AV NOVA 56,87 55,84
6 Marcel Jaarsma Pallas `67 58,62 59,37

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Job Dusch Helden 2:03,74 1:59,22
2 Peter Jan Laverman AV Hylas 2:04,49 2:05,52
3 Vincent Hofmann Pijnenburg 2:05,06 1:59,22
4 Chris de Smit RK HAV 2:11,76 2:13,40

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Bouke Onstenk Hollandia 4:07,32 4:10,00
2 Justin Meerenburgh De Liemers 4:17,32 4:13,94
3 Guus Beking Hanzesport 4:22,57 4:24,00
4 Harmen Perk SC Antilope 4:26,87 4:34,41
5 Rink Hallmann Pallas `67 4:27,24 4:25,44
6 Matthijs v... Wetering AV Gouda 4:50,67 5:00,00
7 Carlo van Dijk De Gemzen 5:21,95 5:34,89

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Jeroen Kramer AV Zaanland 15:39,14 15:43,10
2 Edwin Wissema De Liemers 15:46,53 15:41,71
3 Jeroen van Aken Haag 15:48,11 15:50,00
4 Harm Jan Martens HAC `63 16:26,54 ---
5 Joeri Smit KOPL 17:32,49 16:46,00
6 Peter Eshuis AVGM 18:01,67 17:51,09

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Ad Sluijter LGAS 33:19,12 32:20,00
2 Koen Henkes AV Zeewolde 36:11,58 32:52,00
3 Erwin Koens Rotterdam 38:21,29 36:17,00

Uitslagen 110 meter horden Mannen Masters 35+

# Naam Res OBP
1 Arnout Smit AV34 16,36 +0.8 m/s16,27
2 Matthijs de Groot AV NOVA 17,27 +0.8 m/s17,15

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Bart van der Zanden Eindhoven 57,54 56,01
2 Lennert Elands ATOP 1:00,51 1:01,85
3 Matthijs de Groot AV NOVA 1:03,64 1:02,23

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Ard Vlooswijk AV34 10:27,14 10:24,87

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 35+

# Naam ResOBP
1 Rick Liesting OLAT 22:10,76 22:51,00

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben van Ameijden Fortius X 37,97 37,15 36,92 X 36,86 37,97 40,92
2 Robert Florusse Fortius 34,02 32,39 33,94 33,63 32,86 X 34,02 34,44
3 Sander Thomas AL73 29,30 30,34 30,71 31,12 31,55 30,34 31,55 32,62

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben van Ameijden Fortius 13,23 X 13,19 13,29 X X 13,29 13,91
2 Robert Florusse Fortius 11,51 11,33 X 11,50 X X 11,51 12,10

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 35+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 35+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 35+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 35+

# Naam 4.214.414.614.88ResOBP
1 Alex Van Zutphen AAV `36 O O XO XX 4,61 4,80

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 35+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Arnout Smit AV34 4,71 5,79 X 5,73 5,78 5,96 5,96 +0.4 m/s6,14
2 Ewout Pieters Haag 5,59 5,41 X X X 5,73 5,73 -0.3 m/s5,51