Uitslagen Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Scott Boon Flevo Delta 11,40 6,95 13,05 1,96 50,88 15,65 41,13 4,30 44,63 4:35,48 7169
2 Lauri Hulleman DVTR 11,29 6,92 12,12 1,87 49,71 15,32 29,65 4,20 52,46 4:45,12 6936
3 Lucas van Klaveren ARV Ilion 11,34 6,42 13,69 1,81 49,94 15,00 34,52 4,30 47,35 4:52,49 6886
4 Wouter Nieuwhof Ciko `66 11,62 6,11 12,81 1,87 54,51 16,01 36,38 4,10 41,09 4:57,60 6300
5 Glenn Kunst Haag 12,05 5,62 11,09 1,72 53,87 16,14 40,52 4,10 41,52 4:50,37 6020
6 Arjen de Kock Spado 11,99 5,89 11,15 1,78 56,54 16,27 36,51 3,90 43,40 5:19,75 5749
7 Lars Woudenberg AV34 11,73 6,15 12,34 1,78 53,18 15,88 NM 3,50 43,33 4:52,36 5559
8 Just van Hal PH 12,22 5,86 10,20 1,66 57,14 17,06 30,01 3,50 39,66 5:04,04 5229
9 Bouke van Belois Ciko `66 12,62 5,21 9,07 1,60 53,87 17,50 30,75 3,30 34,21 4:28,07 5095
10 Daan Gielen PH 12,43 5,87 10,12 1,81 59,20 17,32 21,99 3,00 35,75 5:09,72 4842
11 Glenn Pols Atledo 12,25 5,37 13,20 1,63 58,58 17,84 37,15 2,80 43,42 DNF 4636
12 Niels Verheugd AV Sprint 11,81 5,84 11,97 1,72 55,21 DNS DNS DNS DNS DNS 2996
13 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 12,14 5,72 11,83 DNS DNS 1747
14 Mitchell v...den Brink AV34 12,07 5,80 NM DNS DNS 1181



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Antonny Ediagbonya Ciko `66 12,01 6,54 12,05 1,98 1:00,00 16,04 31,03 3,50 52,44 5:18,13 5943
2 Bjorn Sloot AL73 12,03 5,90 11,65 1,74 1:00,26 15,72 37,23 3,60 41,27 5:07,67 5635
3 Bart Mulder AV Wijchen 12,41 5,67 9,67 1,71 DNF 15,65 28,52 3,60 43,27 4:54,53 4906
4 Janik Sillen Nijmegen 12,04 5,61 10,18 1,56 54,80 17,00 25,17 2,60 30,80 5:01,05 4806
5 Hidde Leenders AV Oss `78 12,09 5,86 9,14 1,71 53,92 15,93 20,88 2,50 NM 4:38,72 4778
6 Luca Janssen AV Wijchen 12,59 5,32 10,10 1,62 56,92 18,77 28,56 2,90 40,22 4:59,24 4712
7 Melle van der Stoel AV34 12,13 6,13 7,39 1,74 57,49 18,55 22,40 3,30 25,05 5:06,74 4624
8 Sander van den Brink AV34 12,50 5,63 10,17 1,56 1:00,15 18,28 26,95 3,40 33,30 5:26,81 4523
9 Floris Brinkman AV34 13,21 5,35 9,73 1,59 1:00,44 18,63 27,20 3,00 35,64 4:49,82 4439
10 Hielke Cats Ciko `66 12,41 5,34 8,86 1,59 58,28 18,72 24,02 2,40 37,37 4:53,67 4396
11 Jim van Mook THOR 12,66 5,57 9,51 1,74 1:01,49 19,02 24,44 2,70 37,00 5:18,56 4350
12 Aidan Blankers DAK 12,58 5,11 10,57 1,59 1:00,30 17,53 29,90 2,10 40,38 5:47,41 4282
13 Sam de Paauw Haag 12,49 5,21 9,84 1,47 57,71 24,40 29,50 3,60 36,37 5:07,02 4278
14 Rens Hoogendorp GVAC 12,32 5,01 9,20 1,56 54,13 18,60 21,50 2,10 17,81 5:00,86 4093
15 David van der Lugt GVAC 12,64 5,68 8,56 1,53 1:01,66 18,59 28,92 2,40 30,78 5:31,93 4051
16 Jelte de Jager AV Wijchen 13,12 4,83 9,77 1,56 1:02,23 18,41 26,83 NM 34,91 5:15,52 3775
17 Youri Peters AV Oss `78 12,95 4,89 8,02 1,59 1:00,07 21,45 24,29 2,20 31,89 5:16,34 3643
18 Roy Berris AV Wijchen 12,68 5,19 10,02 1,62 1:11,08 17,83 30,26 2,60 20,33 DNF 3466
19 Sjoerd Pastoor AV Sprint 12,07 5,93 10,84 1,71 DNF DNF 30,32 NM 52,97 DNF 3400
20 Rens Rutten GAC Gemert 12,95 5,42 7,22 1,50 1:06,46 17,96 21,31 2,20 23,59 5:49,40 3393
21 Jesper van Bergen GAC Gemert 13,87 4,72 8,42 1,62 1:03,04 20,60 23,16 2,20 28,90 5:38,59 3304
22 Joris Abelen AV Wijchen 12,22 5,63 9,70 NM 56,83 20,30 NM 2,70 30,57 DNF 3030



Jongens Junior C1 - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Mark van der Linden Haag 11,68 5,64 12,95 1,55 14,27 42,63 41,52 3:12,08 5656
2 Jonathan Pronk Haag 11,78 5,65 12,77 1,60 14,96 31,02 28,67 3:04,73 5312
3 Daan Roosenschoon GVAC 12,81 5,58 10,73 1,60 15,86 26,82 35,74 2:50,75 5124
4 Julian Mejame Ejong PAC 12,87 4,92 13,37 1,60 15,87 35,71 31,10 3:05,49 5037
5 Rens de Graauw PH 12,63 4,87 10,39 1,60 14,92 36,81 34,28 3:14,95 5009
6 Casper Haagh Scorpio 13,54 5,38 8,68 1,65 16,51 24,27 27,40 3:06,15 4565
7 Jeremy van Zutven PH 13,61 4,91 9,07 1,55 17,63 27,14 32,53 3:09,35 4423
8 Carlo Schoonen HAC 13,05 4,91 8,09 1,45 16,68 19,75 39,47 3:08,16 4418
9 Ryan Peters AV Oss `78 12,27 5,05 7,26 1,45 16,36 25,46 25,67 3:12,97 4402
10 Stan Atsma HLLS 13,02 4,64 8,59 1,40 16,43 26,38 31,67 3:28,04 4236
11 Arend Eijk Eindhoven 13,43 4,08 9,35 1,45 18,98 24,73 29,55 3:06,31 4061
12 Chuck Pols Scorpio 14,20 4,43 10,06 1,35 18,19 30,22 33,51 3:28,74 4022
13 Lucas Jansen AV Oss `78 13,80 4,07 6,33 1,45 18,15 15,07 20,93 3:05,26 3579
14 Quinten Wormer Haag 13,71 3,97 7,58 1,45 20,38 21,61 24,16 3:29,54 3524
15 Mike van Wouwe ATH 13,46 4,51 6,87 1,35 18,17 10,93 22,35 3:17,21 3499
16 Lucas van der Leij Eindhoven 14,87 3,72 6,69 1,40 20,55 19,80 22,68 3:26,91 3191
17 Gwen Hanekamp Haag 15,17 4,02 6,06 1,35 20,98 18,14 24,60 3:59,03 2939
18 Oliver van der Velde Haag 14,69 3,91 5,48 NM 22,08 16,68 16,11 4:12,43 2131



Jongens Junior C2 - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Peter de Kruyff HLLS 12,43 5,79 11,90 1,70 14,30 37,94 41,97 3:13,38 5560
2 Floris Nolet PH 12,14 5,88 11,74 1,70 15,19 35,23 40,94 3:07,80 5519
3 Maarten Debeij Eindhoven 11,91 5,72 11,42 1,85 14,51 30,66 27,41 3:03,39 5463
4 Jochem Laurens AV Sprint 12,56 5,39 11,75 1,65 14,88 28,74 46,40 2:54,13 5442
5 Julius Geertsma PH 12,14 5,71 10,66 1,70 15,91 31,94 32,37 3:23,16 5094
6 Tom van Schijndel AVGM 12,92 5,07 10,76 1,60 16,68 30,73 42,10 2:56,11 5040
7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,75 5,58 10,48 1,65 14,67 26,42 26,90 3:23,87 5029
8 Max van Velzen PH 12,48 5,14 10,08 1,50 17,64 35,51 39,74 3:10,54 4857
9 Abel Maas AV Sprint 12,81 5,16 9,76 1,70 15,02 15,13 28,70 3:14,16 4634
10 Sijmen - Doorakkers Atledo 12,85 4,50 10,05 1,45 18,40 27,14 42,65 2:56,19 4611
11 Thijs van Lith ATH 12,66 4,98 9,20 1,55 17,17 18,76 28,34 2:50,80 4558
12 Tom Honings LGDR 12,93 4,52 8,50 1,50 18,82 22,18 27,91 2:56,35 4243
13 Tijn Mickers GAC Gemert 13,67 4,37 6,74 1,45 19,44 20,95 29,35 3:17,98 3764
14 Han Baselier LGDR 13,36 4,52 7,56 1,55 20,70 15,96 15,53 3:15,17 3567
15 Tijmen Hermse PAC 13,28 5,06 10,39 NM DNF NM 35,45 DNF 2379



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Viggo Tijbosch VOLO 11,13 3:14,95 15,12 9,96 24,41 1,25 4,74 3489
2 Koen Diepen PH 11,15 3:14,67 15,63 7,78 23,42 1,35 4,35 3313
3 Joey de Hesselle DJA 12,17 3:57,64 15,75 8,50 27,34 1,45 4,17 3049
4 Lans Timmermans PH 11,81 3:12,00 14,60 6,09 22,00 1,15 4,30 3035
5 Jake Romijn PH 12,47 3:18,16 16,14 7,78 21,38 1,40 4,04 3005
6 Gijs van de Ven GAC Gemert 11,81 3:39,44 16,15 5,08 14,93 1,35 4,00 2617
7 Julian de Vries GAC Gemert 12,32 3:56,13 15,75 6,34 13,16 1,40 4,24 2616
8 Mick van Kleeff PAC 11,91 3:55,09 15,27 5,30 22,68 1,15 4,02 2607
9 Dinand Weerts ATH 13,17 3:36,84 17,57 7,81 22,06 1,20 3,62 2487
10 Thomas van Orsouw AV Oss `78 12,19 3:18,02 23,28 5,75 17,00 1,20 3,94 2351
11 Ben van Boxmeer GAC Gemert 12,98 3:57,37 18,37 5,77 16,54 1,40 3,86 2328
12 Jeroen van Lith ATH 12,29 3:33,06 18,35 6,17 13,72 1,15 3,48 2245
13 Thijmen Martens ATH 12,74 3:44,36 16,83 5,09 10,61 1,25 3,45 2134
14 Cas Seegers Gloria 14,15 4:21,59 19,47 5,96 14,98 1,05 2,80 1541
15 David Pronk Haag 11,41 DNS DNS 15,34 DNS 3,59 1118



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Tim Klein DJA 10,16 3:20,58 12,19 14,94 44,55 1,80 5,65 5025
2 Stijn Hendriks Scorpio 10,54 3:07,16 11,95 10,11 31,83 1,75 5,40 4616
3 Tim Pelkmans AV Sprint 10,62 3:05,71 12,53 8,62 38,54 1,40 4,90 4191
4 Ryan Rooijackers GAC Gemert 10,79 3:03,61 13,43 8,87 20,20 1,50 5,10 3924
5 Thom Kortenoever Typhoon 10,50 3:19,90 13,98 10,84 24,26 1,35 4,80 3783
6 Max Birdja Haag 11,38 3:33,22 13,46 9,62 22,09 1,55 4,52 3611
7 Benjamin den Hartog CAV Energie 12,07 3:37,80 14,68 8,09 38,64 1,40 4,42 3408
8 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 11,05 3:18,68 13,58 10,87 35,80 1,40 NM 3378
9 Tibbe Teunissen AV Sprint 11,15 3:51,23 13,77 7,68 21,69 1,40 4,73 3329
10 Gijs van Lieshout HAC 11,45 3:22,48 15,22 6,85 19,51 1,25 4,04 2984
11 Dieter Stolzenbach PH 12,09 3:38,34 15,69 7,48 16,29 1,30 4,23 2802
12 Mike van Bree AVGM 12,47 3:22,26 15,75 6,75 13,90 1,35 3,94 2732
13 Timo Timmermans Gloria 12,04 3:26,36 17,62 7,05 16,74 1,30 3,63 2620
14 Jonas Gommers DJA 11,90 DNF 15,62 5,82 18,75 1,45 3,64 2359
15 Jesper Pluijm GAC Gemert 12,71 4:08,35 17,80 6,49 22,71 1,25 3,49 2315
16 Arne Dierckx Gloria 11,98 3:59,07 17,60 5,96 16,87 1,10 3,50 2211
17 Gene Timmers Haag 12,69 4:13,35 17,04 5,94 21,50 1,15 3,48 2208
18 Luuk Embregts Atledo 11,97 3:59,04 16,84 5,73 NM 1,25 3,90 2174
19 Martijn Gulickx Gloria DNF DNF DNF 5,57 20,09 1,00 3,51 1167



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Dewi Lafontaine Haag 14,81 1,56 9,87 26,04 5,39 44,39 2:35,90 4912
2 Eveline Saalberg GVAC 15,48 1,56 8,77 25,27 4,66 29,36 2:31,61 4385
3 Daniëlle Spek AV34 17,19 1,50 9,63 27,48 5,19 27,06 2:39,97 3979
4 Renée Bohnsack AV34 18,30 1,47 8,51 28,90 4,54 26,19 2:58,67 3261
5 Fenna Van der Steen AV Marvel 18,83 1,44 7,24 29,93 4,10 18,07 2:49,40 2852
6 Claudia Verheijen Gloria 19,21 1,53 6,83 29,75 4,35 21,12 3:15,06 2789
7 Dionne Sloot HAAS 17,97 1,47 7,85 29,48 4,29 20,96 DNS 2672



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Pleun Hutten AV Sprint 15,06 1,52 11,94 26,03 4,85 37,80 2:23,63 4849
2 Amy Hasselton THOR 14,93 1,58 10,03 26,71 5,44 31,43 2:22,91 4801
3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 14,83 1,49 12,15 27,41 5,29 38,10 2:40,06 4666
4 Lianne Holtermann Ciko `66 15,31 1,58 9,26 26,33 5,27 32,55 2:31,56 4595
5 Lynn van Zijl DVTR 16,63 1,52 12,68 26,96 4,74 37,07 2:26,37 4544
6 Denice Jacobs Scopias 16,01 1,43 10,29 27,28 4,74 25,24 2:33,59 4020
7 Isa Stommels HAC 16,27 1,52 9,96 27,82 4,74 27,75 2:52,74 3858
8 Hanna Ogink AV34 16,65 1,43 8,04 28,40 4,41 28,58 2:44,98 3556
9 Joke Benne Reusel `69 17,96 1,46 10,28 28,49 4,42 25,36 2:53,35 3437
10 Muna Isgoowe GAC Gemert 17,61 1,40 9,13 29,09 4,41 16,75 2:55,45 3106
11 Camilla Pieper AV34 18,62 1,31 10,25 29,24 4,14 22,45 2:55,23 3014
12 Danique Derkx AV34 17,18 1,43 10,25 29,93 4,09 31,12 3:58,47 2999
13 Mieke Brinkman ARV Ilion 18,49 1,46 7,44 28,16 4,39 16,19 2:58,86 2992
14 Sarah van der Stam AVGM 19,33 1,46 7,24 29,13 4,44 13,55 2:59,45 2785



Meisjes Junior C1 - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Joyce van Welie PAC 20,33 1:47,40 13,16 12,35 33,00 1,55 4,87 4169
2 Femke Kuppens Scorpio 19,55 1:48,16 11,84 10,31 32,51 1,40 4,65 4118
3 Floor Alessie AV Attila 21,59 1:52,51 13,76 10,36 31,16 1,50 4,67 3739
4 Linsy Heestermans AV Sprint 20,84 1:48,93 13,91 8,30 27,58 1,40 4,82 3622
5 Sterre van Bragt PH 20,50 1:48,16 12,85 7,55 19,47 1,45 4,71 3605
6 Karin Mentz Ciko `66 20,22 1:46,12 13,00 8,44 25,75 1,30 4,15 3567
7 Denise de Does Haag 21,77 1:45,26 13,88 8,16 26,49 1,45 4,44 3540
8 Daan de Reijdt AV Sprint 20,42 1:44,70 12,77 6,45 16,03 1,45 4,70 3533
9 Annemiek van Iersel PH 21,03 1:50,24 13,55 7,29 19,84 1,40 4,82 3433
10 Anne Bakker Ciko `66 21,96 1:53,06 13,69 8,56 22,54 1,35 4,12 3243
11 Sofie Thomas PAC 21,83 2:00,16 13,19 7,87 21,42 1,35 4,51 3242
12 Anouk van Dal DAK 21,10 1:51,03 13,72 7,50 15,96 1,35 4,49 3224
13 Safira den Oudsten AV Spiridon 22,28 1:50,68 14,97 8,86 27,18 1,30 4,05 3180
14 Daantje de Vet PH 20,67 1:52,10 15,48 6,70 16,68 1,35 4,40 3047
15 Lara Willems ATH 21,03 2:04,15 15,19 7,57 20,43 1,25 4,44 2959
16 Karlijn Hoogendorp GVAC 22,48 2:02,78 15,39 7,94 17,13 1,40 4,31 2890
17 Naomi van Opstal Eindhoven 21,38 1:42,92 15,59 5,77 14,34 1,25 4,00 2847
18 Sandy de Does Haag 23,43 2:05,77 15,79 7,92 20,86 1,30 3,92 2678
19 Jildou Guest Haag 22,66 1:49,20 14,81 5,89 14,30 1,20 3,75 2642
20 Lotte van Orsouw AV Oss `78 23,44 1:53,53 17,28 6,46 16,04 1,15 3,89 2422



Meisjes Junior C2 - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Demi Boom ATV Venray 20,01 1:38,50 12,67 10,97 32,70 1,65 5,00 4425
2 Julia Van Dijk JSPR 21,01 1:56,15 13,17 8,72 17,87 1,55 4,63 3520
3 Madelief Vaessen Swift 20,01 1:51,82 12,94 8,09 17,50 1,45 4,25 3486
4 Amber Fritse AV Passaat 21,16 1:54,04 13,73 9,33 29,59 1,35 4,16 3455
5 Britt Marijnissen AV Sprint 20,54 1:52,55 13,13 7,65 15,90 1,45 4,48 3399
6 Anniek Bloemers AV Sprint 21,36 1:49,28 15,14 9,66 30,99 1,25 4,11 3334
7 Lauren Gommers DJA 22,30 1:55,12 14,35 8,04 21,87 1,45 4,44 3239
8 Sterre Bal Haag 22,55 2:06,03 14,29 8,87 20,13 1,45 4,35 3099
9 Meike Vermeulen JSPR 23,39 1:57,23 15,11 7,38 22,84 1,45 4,06 2980
10 Resy van Iersel JSPR 22,32 2:07,58 18,03 7,41 24,63 1,40 3,97 2724
11 Floor van Veen AVGM 24,54 2:08,59 16,12 8,48 20,80 1,15 3,62 2415
12 Simone Pape JSPR 24,32 2:16,59 17,30 5,53 20,32 1,25 3,78 2205
13 Anne Knijnenburg AV Oss `78 19,81 DNS 20,83 8,92 DNS 1,55 DNS 1832



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Isabel van den Berg Phanos 1:52,65 10,65 9,66 14,77 1,45 4,18 2795
2 Isis Ferrier Haag 1:50,64 10,65 8,62 19,16 1,30 4,44 2792
3 Yana van Aarle Eindhoven 1:48,49 12,22 8,00 23,20 1,30 3,71 2547
4 Rosalie van Wouwen Haag 1:59,91 11,59 8,75 20,67 1,30 3,83 2485
5 Brittany Cools THOR 1:51,75 12,34 7,82 11,03 1,30 4,03 2292
6 Paula Simons PAC 1:57,30 12,34 7,57 15,90 1,30 3,82 2282
7 Dunya van den Tooren PAC 2:03,65 13,18 7,04 16,13 1,35 4,11 2209
8 Renée Overmeijer PH 2:17,26 13,03 7,10 16,77 1,30 3,93 2036
9 Lise Kappen PH 1:58,57 12,24 6,53 15,71 1,05 3,56 1978
10 Jessica Sluiter PH 1:53,95 11,40 8,60 13,32 NM 3,82 1951
11 Meike de Graauw PH 2:19,07 13,33 8,37 19,86 1,20 3,34 1937
12 Roos de Jong Atledo 1:59,03 13,05 7,67 10,71 1,15 3,49 1908
13 Lieke Reijs AV Oss `78 2:11,75 12,95 6,34 14,00 1,25 3,63 1892
14 Ilse van de Wiel AVGM 2:01,34 13,81 6,36 10,07 1,25 3,85 1877
15 Benedicte Kimwanga DJA 2:11,31 13,46 8,60 11,03 1,15 3,82 1873
16 Xanne van de Valk GAC Gemert 2:13,82 14,13 7,75 15,62 1,25 3,34 1840
17 Evy Loots HAC 2:00,02 13,35 5,95 12,43 1,15 3,58 1833
18 Jade Wormer Haag 2:16,77 13,36 8,07 14,44 1,15 3,26 1773
19 Sofie Klein DJA DNF 11,71 9,06 11,94 1,25 3,32 1739
20 Marit van der Leij Eindhoven 2:17,16 12,70 5,45 13,40 1,05 3,58 1638
21 Lise Romijn PH 2:35,66 13,89 5,73 14,34 1,15 3,66 1533
22 Danica Willemen Atledo 2:08,48 DNF 6,12 9,81 1,10 3,01 1282
23 Noortje Smets AVV 13,60 DNS 3,52 559



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Britt de Blaauw PAC 1:44,34 9,81 10,57 26,23 1,40 4,99 3406
2 Isa Hartjes Ciko `66 1:47,90 10,12 11,22 27,84 1,45 4,82 3374
3 Hanna van Baast AV Attila 2:01,07 9,52 12,25 30,45 1,55 4,22 3346
4 Ava Meijerink Haag 1:55,49 10,33 10,50 24,41 1,45 4,27 3046
5 Jaybre Wau Maastricht 2:04,13 10,00 12,21 21,62 1,40 4,35 2996
6 Trijntje v... Elzakker Spado 1:49,31 9,78 8,47 15,97 1,45 4,51 2989
7 Romee Hermse PAC 2:06,29 10,85 10,26 23,41 1,50 4,44 2908
8 Mikki Lips AV Sprint 1:52,69 10,20 8,33 23,37 1,35 4,32 2899
9 Nori Meulendijks HAC 1:45,37 10,53 6,94 14,70 1,40 3,95 2675
10 Moos van Gendt Eindhoven 2:02,70 11,48 10,73 24,31 1,25 4,01 2629
11 Meertje Weijers Ciko `66 1:52,36 12,58 9,37 24,44 1,30 3,96 2605
12 Eva van Mook THOR 2:01,55 12,17 9,72 16,80 1,50 4,06 2588
13 Lizelotte Bouvy Haag 2:05,94 11,22 10,74 21,51 1,20 4,22 2578
14 Maartje R...senschoon GVAC 2:06,91 12,24 8,93 20,31 1,35 4,22 2466
15 Veerle van Erp AVGM 1:54,06 13,00 7,88 17,90 1,30 3,58 2274
16 Femke Reijs AV Oss `78 2:10,45 13,24 7,88 13,63 1,25 3,70 1973
17 Anna Bijl Reusel `69 13,20 DNS DNS 268



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Nout Wardenburg AV34 11,06 6,48 11,39 1,77 48,49 15,05 27,61 3,90 37,80 4:22,36 6654
2 Steven Eleonora ARV Ilion 11,33 6,72 11,52 1,74 51,76 16,38 33,66 4,30 50,91 4:46,69 6597
3 Bas van de Burgt GAC Gemert 11,80 6,21 11,34 1,98 54,66 15,80 32,80 3,50 42,82 5:03,97 6064
4 Ingmar van der Geest AV De Keien 12,02 5,93 12,11 1,77 53,90 18,11 31,89 3,20 38,26 4:48,61 5543
5 Lars van der Pluijm MPM 11,62 6,07 10,76 1,71 52,27 17,61 34,91 NM 51,41 DNS 4859
6 Bram Benne Reusel `69 12,28 5,88 8,96 1,74 1:00,26 18,60 29,37 3,30 39,35 5:39,83 4698
7 Martin Meijer AV Jahn II 12,65 5,58 9,58 1,68 58,04 19,84 26,05 2,30 36,39 5:27,80 4245
8 Robin Scholten AV Wijchen 11,72 6,29 11,06 1,80 52,73 21,25 29,46 DNS DNS DNS 3937
9 Richard Kalis DJA 12,56 4,83 8,46 1,50 59,48 21,00 24,60 3,20 25,67 5:24,90 3812
10 Mike van Megen AV34 12,43 5,81 10,79 1,59 DNF DNF 32,59 2,50 39,90 DNS 3304
11 Haike Franssen GVAC 13,41 4,38 12,51 1,56 1:06,32 22,69 36,12 2,30 DNS DNS 2918
12 Dennis Coehoorn AC TION 12,04 5,44 DNS DNS DNS 1112



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Anne van de Wiel AV Sprint 14,25 1,56 10,32 25,17 5,62 40,67 2:21,91 5266
2 Myke van de Wiel AV Sprint 14,57 1,59 11,00 24,95 5,46 39,34 2:22,55 5241
3 Chanté Samuel Phanos 14,19 1,71 10,15 25,12 5,59 29,84 2:22,40 5225
4 Joanny Loeffen ARV Ilion 14,73 1,68 11,11 25,52 5,41 32,76 2:25,77 5100
5 Nele van den Broek AV Sprint 14,77 1,62 9,92 25,59 5,44 36,06 2:33,17 4917
6 Melissa de Haan AV34 16,95 1,74 10,19 27,02 5,38 33,19 2:24,14 4727
7 Samyre Wieles Typhoon 15,34 1,56 11,15 26,50 4,68 32,40 2:22,39 4632
8 Cathelijn Peeters PH 16,50 1,53 9,08 27,40 4,50 25,72 2:24,48 4045
9 Sabine Monden DJA 16,71 1,56 10,31 28,38 4,94 27,35 2:41,80 3992
10 Ilonka de Bresser AVGM 16,72 1,35 9,11 28,10 5,04 21,96 2:44,08 3604
11 Eva Tetteroo Olympus `70 15,07 1,68 11,63 27,64 5,16 DNS DNS 3561
12 Laura Verheijen Gloria 23,06 1,44 7,72 31,13 4,27 18,93 3:07,27 2381