• Meerkamp
  • 100mH
  • Hoog
  • Kogel
  • 200m
  • Ver
  • Speer
  • 800m
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior B

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Pleun Hutten AV Sprint 15,06 1,52 11,94 26,03 4,85 37,80 2:23,63 4849
    2 Amy Hasselton THOR 14,93 1,58 10,03 26,71 5,44 31,43 2:22,91 4801
    3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 14,83 1,49 12,15 27,41 5,29 38,10 2:40,06 4666
    4 Lianne Holtermann Ciko `66 15,31 1,58 9,26 26,33 5,27 32,55 2:31,56 4595
    5 Lynn van Zijl DVTR 16,63 1,52 12,68 26,96 4,74 37,07 2:26,37 4544
    6 Denice Jacobs Scopias 16,01 1,43 10,29 27,28 4,74 25,24 2:33,59 4020
    7 Isa Stommels HAC 16,27 1,52 9,96 27,82 4,74 27,75 2:52,74 3858
    8 Hanna Ogink AV34 16,65 1,43 8,04 28,40 4,41 28,58 2:44,98 3556
    9 Joke Benne Reusel `69 17,96 1,46 10,28 28,49 4,42 25,36 2:53,35 3437
    10 Muna Isgoowe GAC Gemert 17,61 1,40 9,13 29,09 4,41 16,75 2:55,45 3106
    11 Camilla Pieper AV34 18,62 1,31 10,25 29,24 4,14 22,45 2:55,23 3014
    12 Danique Derkx AV34 17,18 1,43 10,25 29,93 4,09 31,12 3:58,47 2999
    13 Mieke Brinkman ARV Ilion 18,49 1,46 7,44 28,16 4,39 16,19 2:58,86 2992
    14 Sarah van der Stam AVGM 19,33 1,46 7,24 29,13 4,44 13,55 2:59,45 2785

    Uitslagen Meerkamp 100 meter horden Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 14,83 +0.5 m/s14,65 864
    2 Amy Hasselton THOR 14,93 +0.5 m/s15,47 851
    3 Pleun Hutten AV Sprint 15,06 +0.5 m/s15,03 834
    4 Lianne Holtermann Ciko `66 15,31 +0.5 m/s16,03 801
    5 Denice Jacobs Scopias 16,01 +0.0 m/s16,49 713
    6 Isa Stommels HAC 16,27 +0.0 m/s16,41 682
    7 Lynn van Zijl DVTR 16,63 +0.5 m/s16,17 639
    8 Hanna Ogink AV34 16,65 +0.0 m/s--- 637
    9 Danique Derkx AV34 17,18 +0.0 m/s17,50 576
    10 Muna Isgoowe GAC Gemert 17,61 +0.0 m/s18,36 529
    11 Joke Benne Reusel `69 17,96 +0.0 m/s18,40 493
    12 Mieke Brinkman ARV Ilion 18,49 +0.0 m/s--- 439
    13 Camilla Pieper AV34 18,62 +0.0 m/s17,70 426
    14 Sarah van der Stam AVGM 19,33 +0.0 m/s19,70 360

    Uitslagen Meerkamp 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Pleun Hutten AV Sprint 26,03 +0.2 m/s26,31 795
    2 Lianne Holtermann Ciko `66 26,33 +0.2 m/s26,04 769
    3 Amy Hasselton THOR 26,71 +0.2 m/s26,83 736
    4 Lynn van Zijl DVTR 26,96 +0.2 m/s26,49 715
    5 Denice Jacobs Scopias 27,28 +0.1 m/s27,96 689
    6 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 27,41 +0.1 m/s27,62 678
    7 Isa Stommels HAC 27,82 +0.2 m/s27,38 645
    8 Mieke Brinkman ARV Ilion 28,16 +0.1 m/s28,55 618
    9 Hanna Ogink AV34 28,40 +0.0 m/s--- 600
    10 Joke Benne Reusel `69 28,49 +0.1 m/s28,87 593
    11 Muna Isgoowe GAC Gemert 29,09 +0.0 m/s29,85 548
    12 Sarah van der Stam AVGM 29,13 +0.1 m/s29,27 545
    13 Camilla Pieper AV34 29,24 +0.0 m/s30,10 537
    14 Danique Derkx AV34 29,93 +0.0 m/s30,87 487

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Amy Hasselton THOR 5,44 +1.3 m/s5,26 683
    2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,29 +0.5 m/s5,46 640
    3 Lianne Holtermann Ciko `66 5,27 +0.3 m/s5,50 634
    4 Pleun Hutten AV Sprint 4,85 +2.7 m/s5,29 519
    5 Isa Stommels HAC 4,74 +1.9 m/s4,84 490
    5 Denice Jacobs Scopias 4,74 +1.3 m/s4,75 490
    5 Lynn van Zijl DVTR 4,74 +2.0 m/s5,09 490
    8 Sarah van der Stam AVGM 4,44 +2.1 m/s4,27 413
    9 Joke Benne Reusel `69 4,42 +1.5 m/s4,46 408
    10 Hanna Ogink AV34 4,41 +3.6 m/s--- 406
    10 Muna Isgoowe GAC Gemert 4,41 +2.9 m/s4,70 406
    12 Mieke Brinkman ARV Ilion 4,39 +0.8 m/s4,49 401
    13 Camilla Pieper AV34 4,14 +1.1 m/s4,27 340
    14 Danique Derkx AV34 4,09 -0.7 m/s4,35 329

    Uitslagen Meerkamp 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Amy Hasselton THOR 2:22,91 2:23,66 784
    2 Pleun Hutten AV Sprint 2:23,63 2:29,85 775
    3 Lynn van Zijl DVTR 2:26,37 2:32,97 739
    4 Lianne Holtermann Ciko `66 2:31,56 2:33,45 673
    5 Denice Jacobs Scopias 2:33,59 2:40,70 649
    6 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 2:40,06 2:38,85 572
    7 Hanna Ogink AV34 2:44,98 --- 517
    8 Isa Stommels HAC 2:52,74 2:43,79 436
    9 Joke Benne Reusel `69 2:53,35 --- 429
    10 Camilla Pieper AV34 2:55,23 2:47,50 411
    11 Muna Isgoowe GAC Gemert 2:55,45 2:53,73 409
    12 Mieke Brinkman ARV Ilion 2:58,86 --- 376
    13 Sarah van der Stam AVGM 2:59,45 --- 370
    14 Danique Derkx AV34 3:58,47 3:00,34 19