• 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Kogel
  • Vortex
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam 60m OBP
    1 Savienne Asikende Almere `81 8,56 +1.2 m/s8,81
    2 Tess Jack CAV Energie 8,91 +1.2 m/s9,03
    3 Lana Broers AV Hylas 9,01 +1.2 m/s9,00
    4 Jet Vliegen AV Statina 9,03 +1.2 m/s9,05
    5 Renske van der Steen PH 9,23 +0.5 m/s9,10
    6 Blessin UIterwijk Almere `81 9,28 +1.2 m/s9,00
    7 Jinte Braas SAV 9,33 +0.1 m/s9,50
    8 Israe Elmakkaoui HLLS 9,36 +0.5 m/s9,12
    8 Edda van der Velden Rotterdam 9,36 +0.0 m/s---
    10 Alyssa Bulthuis AV Impala 9,39 +0.5 m/s9,29
    11 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 9,40 +1.2 m/s9,09
    12 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 9,50 +0.5 m/s9,44
    13 Mare Versluis De Liemers 9,56 +0.1 m/s9,91
    14 Evi Falkena Flevo Delta 9,66 +0.5 m/s9,50
    15 Emma Vreijling AAV `36 9,87 +0.1 m/s9,73
    16 Nikita Vissers HLLS 9,88 +1.6 m/s10,24
    17 Bente van ...ckevorsel AV Astylos 9,90 +0.3 m/s10,14
    18 Meike Rozemeijer AV Hera 9,98 +0.1 m/s9,62
    19 Isis Smit AV Zuidwal 9,99 +0.0 m/s---
    20 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 10,09 +0.1 m/s9,60
    21 Annemaj de Jong CAV Energie 10,12 +0.3 m/s10,09
    22 Olivia Hughan Climax 10,20 -0.3 m/s10,50
    23 Manon Hoedjes AV Hera 10,22 +0.1 m/s9,95
    23 Vera Walgers Pijnenburg 10,22 +0.3 m/s10,20
    25 Kaitlijn v... Dongeren SAV 10,33 +0.3 m/s10,05
    26 Anne Maryse Fluit Fit 10,34 +1.6 m/s10,28
    27 Marit Tusveld AV Zuidwal 10,41 +1.6 m/s10,22
    28 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 10,49 -0.3 m/s10,60
    29 Maureen Baartmans Altis 10,59 +0.3 m/s10,20
    30 Pleun Weerdenburg Pijnenburg 10,65 +1.6 m/s10,40
    31 Lara Iking Altis 10,80 -0.3 m/s10,68
    32 Karlijn Rinsema Altis 11,19 -0.3 m/s11,26
    33 Valérie Dorland Altis 11,63 +0.0 m/s11,92
    34 Anouk van Dalen Altis 11,96 +0.0 m/s11,48
    35 Ilse Veenma Altis 12,00 +0.0 m/s11,87
    Noralie Schuurman Altis DNS 9,50
    Zoë Pijpers Pijnenburg DNS 11,04
    Sophie Franssen AV Zuidwal DNS 10,32

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam 1000mOBP
    1 Savienne Asikende Almere `81 3:17,02 3:32,57
    2 Laila Yahyaoui Almere `81 3:22,26 3:24,70
    3 Evi Falkena Flevo Delta 3:23,29 3:30,29
    4 Jinte Braas SAV 3:25,38 3:30,93
    5 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 3:31,31 3:34,86
    6 Merle van Logtestijn Pijnenburg 3:32,45 3:45,36
    7 Bente van ...ckevorsel AV Astylos 3:41,60 3:59,31
    8 Edda van der Velden Rotterdam 3:41,81 3:41,21
    9 Merlijne van Doorn Fit 3:43,00 3:40,00
    10 Eden Brouwers PH 3:44,75 ---
    11 Jana Nagtegaal AAV `36 3:45,22 3:35,21
    12 Mare Versluis De Liemers 3:45,39 3:37,66
    13 Vera Walgers Pijnenburg 3:46,14 4:03,53
    14 Malin Schouten AV Hera 3:49,22 3:53,50
    15 Meike Rozemeijer AV Hera 3:51,27 3:49,57
    16 Isa Schram DEM 3:53,61 3:43,56
    17 Aafke Wijkmans AV Astylos 3:55,40 3:54,98
    18 Kaitlijn v... Dongeren SAV 3:56,44 3:39,61
    19 Emma Vreijling AAV `36 3:58,14 3:53,00
    20 Kim Remijn Flevo Delta 3:58,68 3:47,00
    21 Anne Maryse Fluit Fit 4:10,02 4:19,90
    22 Ilse Veenma Altis 4:33,19 4:30,00
    23 Valérie Dorland Altis 4:45,38 4:49,85
    24 Karlijn Rinsema Altis 4:46,85 4:25,23
    25 Famke Fonken Pijnenburg 4:49,87 4:54,25
    26 Floor Haver Climax 4:50,87 ---
    27 Anouk van Dalen Altis 4:53,87 4:36,51
    Blessin UIterwijk Almere `81 DNS 3:36,08
    Sofie Nieuwenhuijs AV Hera DNS 4:08,68
    Annemijn Kerstholt Altis DNS 4:06,62
    Elena Slagt Altis DNS 3:54,30
    Sophie Franssen AV Zuidwal DNS 4:04,26
    Israe Elmakkaoui HLLS DNS 3:39,75
    Elsa Lila AV Astylos DNS 3:42,58

    Uitslagen 60 meter horden Meisjes Pupil A2

    # Naam 60mH OBP
    1 Alyssa Bulthuis AV Impala 10,35 +0.7 m/s10,30
    2 Lana Broers AV Hylas 10,51 +0.9 m/s10,84
    3 Mare Versluis De Liemers 10,61 +0.4 m/s---
    4 Renske van der Steen PH 10,62 +0.7 m/s10,20
    5 Israe Elmakkaoui HLLS 10,68 +0.8 m/s11,94
    6 Martje ter Doest AV Impala 10,88 +0.7 m/s10,80
    7 Annemijn Kerstholt Altis 10,93 +0.3 m/s12,34
    8 Edda van der Velden Rotterdam 10,96 +0.4 m/s---
    9 Elena Slagt Altis 11,25 +0.8 m/s11,58
    10 Merle van Logtestijn Pijnenburg 11,26 +0.9 m/s11,50
    11 Emma Vreijling AAV `36 11,34 +0.7 m/s10,58
    12 Eden Brouwers PH 11,38 +0.7 m/s10,60
    13 Meike Rozemeijer AV Hera 11,44 +0.3 m/s---
    14 Linde van Bragt PH 11,46 +0.9 m/s10,90
    15 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 11,53 +0.7 m/s10,40
    16 Mirte Verhagen CAV Energie 11,56 +0.3 m/s---
    17 Annemaj de Jong CAV Energie 11,57 +0.4 m/s---
    18 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 11,72 +0.8 m/s11,74
    19 Olivia Hughan Climax 11,75 +0.9 m/s11,20
    20 Malin Schouten AV Hera 11,80 +0.8 m/s11,95
    21 Anne Moolenaar AV Wijchen 11,87 +0.4 m/s---
    22 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion 12,07 +0.4 m/s---
    23 Kaitlijn v... Dongeren SAV 12,25 +0.3 m/s12,49
    24 Marit Tusveld AV Zuidwal 12,44 +0.3 m/s13,10
    Megan Breumelhof ARV Ilion DNS 11,86
    Jinte Braas SAV DNS 11,00
    Floor Haver Climax DNF 11,40

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Pupil A2

    # Naam KogelOBP
    1 Elsa Lila AV Astylos 9,49 8,42
    2 Tess Jack CAV Energie 7,85 7,72
    3 Jana Nagtegaal AAV `36 7,67 7,80
    4 Blessin UIterwijk Almere `81 7,18 7,24
    5 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 7,07 6,95
    6 Luna Pedemonte Olympus `70 6,79 7,31
    7 Savienne Asikende Almere `81 6,64 6,59
    8 Manon Hoedjes AV Hera 6,26 8,02
    9 Pleun Weerdenburg Pijnenburg 6,06 6,08
    10 Eline Zwagemaker SAV 6,06 6,41
    11 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion 5,94 4,80
    12 Vera Walgers Pijnenburg 5,91 5,30
    13 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 5,45 6,49
    14 Maureen Baartmans Altis 5,36 5,40
    15 Arine Voskamp Climax 5,18 4,75
    16 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 5,18 5,86
    17 Nikita Vissers HLLS 5,15 5,37
    18 Valérie Dorland Altis 5,15 4,86
    19 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 4,89 5,05
    20 Lara Iking Altis 4,41 4,00
    21 Famke Fonken Pijnenburg 3,38 3,44
    Zoë Pijpers Pijnenburg DNS 4,49

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Pupil A2

    # Naam HoogOBP
    1 Jana Nagtegaal AAV `36 1,37 1,35
    2 Elsa Lila AV Astylos 1,30 1,35
    3 Vera Lutgendorp Almere `81 1,30 1,38
    4 Martje ter Doest AV Impala 1,30 1,30
    5 Floortje Hendriks Almere `81 1,25 1,20
    5 Elena Slagt Altis 1,25 1,30
    5 Edda van der Velden Rotterdam 1,25 1,27
    8 Malin Schouten AV Hera 1,20 1,20
    8 Annemijn Kerstholt Altis 1,20 1,20
    8 Eden Brouwers PH 1,20 1,30
    8 Anne Moolenaar AV Wijchen 1,20 1,30
    12 Mirte Verhagen CAV Energie 1,15 1,11
    12 Linde van Bragt PH 1,15 1,20
    12 Kim Remijn Flevo Delta 1,15 1,20
    15 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 1,10 1,10
    15 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion 1,10 0,95
    15 Luna Pedemonte Olympus `70 1,10 1,20
    15 Merle van Logtestijn Pijnenburg 1,10 1,20
    19 Eline Zwagemaker SAV 1,05 1,10
    20 Isis Smit AV Zuidwal 1,00 1,00
    20 Arine Voskamp Climax 1,00 0,90
    22 Floor Haver Climax 0,85 0,85
    23 Famke Fonken Pijnenburg 0,80 0,75
    Megan Breumelhof ARV Ilion DNS 1,15
    Amélie Kooiman GACH DNS 0,90

    Uitslagen Verspringen Meisjes Pupil A2

    # Naam Ver OBP
    1 Lana Broers AV Hylas 4,55 m/s4,32
    2 Savienne Asikende Almere `81 4,30 m/s3,97
    3 Blessin UIterwijk Almere `81 4,22 m/s4,30
    4 Israe Elmakkaoui HLLS 4,07 m/s4,12
    5 Jana Nagtegaal AAV `36 4,00 m/s3,80
    6 Elena Slagt Altis 3,95 m/s4,12
    7 Elsa Lila AV Astylos 3,95 m/s4,22
    8 Mare Versluis De Liemers 3,86 m/s3,63
    9 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 3,85 m/s3,58
    10 Annemaj de Jong CAV Energie 3,79 m/s3,71
    11 Floortje Hendriks Almere `81 3,75 m/s3,12
    12 Noralie Schuurman Altis 3,74 m/s4,18
    13 Annemijn Kerstholt Altis 3,64 m/s3,76
    14 Merle van Logtestijn Pijnenburg 3,64 m/s3,72
    15 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 3,59 m/s3,86
    16 Meike Rozemeijer AV Hera 3,59 m/s3,23
    17 Luna Pedemonte Olympus `70 3,57 m/s3,42
    18 Manon Hoedjes AV Hera 3,57 m/s3,65
    19 Emma Vreijling AAV `36 3,51 m/s3,67
    20 Kim Remijn Flevo Delta 3,47 m/s4,05
    21 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 3,46 m/s3,71
    22 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 3,45 m/s3,49
    23 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion 3,37 m/s2,75
    24 Pleun Weerdenburg Pijnenburg 3,28 m/s3,13
    25 Vera Walgers Pijnenburg 3,18 m/s3,23
    26 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion 3,18 m/s---
    27 Lara Iking Altis 3,15 m/s2,90
    28 Karlijn Rinsema Altis 2,99 m/s2,98
    29 Marit Tusveld AV Zuidwal 2,97 m/s2,91
    30 Anouk van Dalen Altis 2,76 m/s3,02
    31 Famke Fonken Pijnenburg 2,48 m/s2,60
    Megan Breumelhof ARV Ilion DNS 3,50
    Jinte Braas SAV DNS 3,81
    Zoë Pijpers Pijnenburg DNS 3,10