• 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Kogel
  • Vortex
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Jongens Pupil A2

    # Naam 60m OBP
    1 Jozuah Revierre CAV Energie 8,64 +1.3 m/s8,65
    2 Maikel Potkamp De Gemzen 8,85 +1.3 m/s9,00
    3 Sam de Wild HLLS 8,99 +1.3 m/s9,00
    4 Sven van Gelderen AV Lycurgus 9,00 +1.3 m/s9,02
    5 Edward Dijkstra Fit 9,10 -0.2 m/s9,15
    6 Luca Dooper Tempo AV 9,13 -0.2 m/s9,26
    7 Timo Laseur Altis 9,16 -0.2 m/s9,11
    8 Philip Walraven Altis 9,22 -0.2 m/s9,26
    9 Jerry Woe CAV Energie 9,23 +1.0 m/s9,36
    10 Rogier Groeneweg Altis 9,25 +1.3 m/s8,22
    10 Coen Bloemberg Flevo Delta 9,25 +1.3 m/s9,10
    12 Giel Sportel Altis 9,31 +1.0 m/s9,45
    12 Floris van der Vijgh HLLS 9,31 -0.2 m/s9,12
    14 Wesley Boers Fivelstreek 9,38 +1.0 m/s9,41
    14 Dave Damen Swift 9,38 +1.0 m/s9,80
    16 Rens Gosselink AC TION 9,48 -0.2 m/s9,20
    17 Luce Wijma GACH 9,55 +1.0 m/s9,51
    17 Jamie de Koning CAV Energie 9,55 +1.0 m/s9,88
    19 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 9,58 +1.0 m/s9,40
    20 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 9,98 +1.0 m/s9,94
    21 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 9,99 +1.0 m/s9,99
    22 Quinten Geleynse AV Lionitas 10,04 +1.0 m/s9,80
    23 Vasco Mosselman SAV 10,07 +1.0 m/s9,96
    24 Willem van der Hoest ARV Ilion 10,09 +1.0 m/s10,05
    25 Samuel Dobbelstein PH 10,20 +1.0 m/s9,70
    25 Hans Griesheimer AV Astylos 10,20 +1.0 m/s10,05
    27 Owen Teunissen ARV Ilion 10,28 +1.0 m/s10,13
    28 Aris Remmerde AAC `61 10,34 +1.0 m/s10,66
    29 Arvid Erich Pijnenburg 10,38 +1.0 m/s10,20

    Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil A2

    # Naam 1000mOBP
    1 Daan van Dessel DJA 3:08,53 3:15,16
    2 Vasco Mosselman SAV 3:14,21 3:15,48
    3 Sam de Wild HLLS 3:17,26 3:18,44
    4 Rens Gosselink AC TION 3:19,68 3:21,90
    5 Finn van Ek HLLS 3:19,98 3:23,63
    6 Benjamin Post Altis 3:23,04 3:22,52
    7 Maikel Potkamp De Gemzen 3:23,72 3:18,20
    8 Luca Dooper Tempo AV 3:25,53 3:21,58
    9 Floris van der Vijgh HLLS 3:27,85 3:35,26
    10 Aris Remmerde AAC `61 3:27,92 3:25,00
    11 Thom van der Leest Altis 3:30,09 3:34,89
    12 Wesley Boers Fivelstreek 3:31,50 3:35,69
    13 Ruben Schussler Climax 3:32,54 3:47,00
    14 Timo Laseur Altis 3:35,59 3:42,65
    15 Wouter Fallaux CAV Energie 3:36,01 3:25,68
    16 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 3:40,05 3:39,84
    17 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 3:43,06 3:42,00
    18 Samuel Dobbelstein PH 3:51,53 ---
    19 Arvid Erich Pijnenburg 4:00,62 ---
    20 Marijn Keswiel Pijnenburg 4:24,05 4:28,39
    21 Edward Dijkstra Fit 4:28,54 3:58,12
    Sven van Gelderen AV Lycurgus DNS 3:31,96
    Hans Griesheimer AV Astylos DNS 4:00,39
    Julian Keun Groningen DNS 3:51,10

    Uitslagen 60 meter horden Jongens Pupil A2

    # Naam 60mH OBP
    1 Rogier Groeneweg Altis 10,32 +1.6 m/s11,58
    2 Dave Damen Swift 10,42 +1.6 m/s10,90
    3 Finn van Ek HLLS 10,51 +1.6 m/s10,93
    4 Ryan Heeren AV Spiridon 10,54 +1.6 m/s11,50
    5 Luce Wijma GACH 10,85 +1.6 m/s11,27
    6 Floris van der Vijgh HLLS 11,04 +0.1 m/s---
    7 Samuel Dobbelstein PH 11,12 +1.6 m/s10,70
    8 Benjamin Post Altis 11,49 +0.1 m/s11,99
    9 Giel Sportel Altis 11,60 +0.1 m/s12,49
    10 Wesley Boers Fivelstreek 11,85 +0.1 m/s---
    11 Quinten Geleynse AV Lionitas 12,17 +0.1 m/s11,70
    12 Jarne van de Poll Altis 12,91 +0.1 m/s12,34

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Pupil A2

    # Naam KogelOBP
    1 Jozuah Revierre CAV Energie 10,24 9,58
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint 9,81 9,48
    3 Florian Vriezen GACH 9,46 9,70
    4 Ryan Heeren AV Spiridon 8,84 9,32
    5 Tyrone Lak AV Lycurgus 8,56 9,15
    6 Sam de Wild HLLS 8,25 7,86
    7 Robbie Smulders PH 7,79 7,30
    8 Wesley Boers Fivelstreek 7,61 7,64
    9 Finn van Ek HLLS 7,54 8,10
    10 Dave Damen Swift 7,36 7,20
    11 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 7,24 7,04
    12 Thom van der Leest Altis 7,02 7,25
    13 Klaas Spaan Pijnenburg 6,96 6,71
    14 Floris van der Vijgh HLLS 6,86 7,35
    15 Jamie de Koning CAV Energie 6,64 6,62
    16 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 6,38 6,23
    17 Julian Keun Groningen 6,36 6,69
    18 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 6,35 6,90
    19 Theun Blommers Pijnenburg 6,33 6,15
    20 Giel Sportel Altis 6,17 5,87
    21 Arvid Erich Pijnenburg 6,08 5,45
    22 Quinten Geleynse AV Lionitas 5,81 5,96
    23 Jarne van de Poll Altis 5,79 5,80
    24 Marijn Keswiel Pijnenburg 5,05 5,22

    Uitslagen Vortexwerpen Jongens Pupil A2

    # Naam VortexOBP
    1 Florian Vriezen GACH 39,70 40,95
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint 39,16 41,50
    3 Ryan Heeren AV Spiridon 33,75 35,50
    4 Rens Hooiveld Pallas `67 33,48 26,50
    5 Robbie Smulders PH 33,39 36,50
    6 Tyrone Lak AV Lycurgus 33,05 36,00
    7 Julian Keun Groningen 31,61 36,00
    8 Rogier Groeneweg Altis 31,15 32,00
    9 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 29,78 28,17
    10 Daan van Dessel DJA 29,32 28,50
    11 Klaas Spaan Pijnenburg 28,91 29,91
    12 Finn van Ek HLLS 28,85 31,88
    13 Kian Schouten Fit 28,79 28,19
    14 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 28,00 28,90
    15 Wouter Fallaux CAV Energie 27,30 22,47
    16 Bram Lankreijer BAV 25,46 ---
    17 Hans Griesheimer AV Astylos 25,03 24,75
    18 Benjamin Post Altis 24,91 23,59
    19 Theun Blommers Pijnenburg 24,83 27,60
    20 Thomas Arp Pallas `67 24,23 24,50
    21 Ruben Schussler Climax 24,03 24,50
    22 Jarne van de Poll Altis 23,51 16,98
    23 Wytze de Jong Fit 22,19 26,83
    24 Rik den Duijn ARV Ilion 18,79 23,00
    25 Marijn Keswiel Pijnenburg 14,56 15,37

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Pupil A2

    # Naam HoogOBP
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint 1,50 1,45
    2 Florian Vriezen GACH 1,45 1,45
    3 Ryan Heeren AV Spiridon 1,40 1,35
    4 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 1,35 1,20
    5 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 1,25 1,25
    5 Coen Bloemberg Flevo Delta 1,25 1,25
    7 Jamie de Koning CAV Energie 1,20 ---
    8 Willem van der Hoest ARV Ilion 1,15 1,15
    8 Rik den Duijn ARV Ilion 1,15 1,20
    8 Jarne van de Poll Altis 1,15 1,10
    8 Rogier Groeneweg Altis 1,15 1,30
    8 Giel Sportel Altis 1,15 1,10
    8 Kian Schouten Fit 1,15 ---
    8 Rens Hooiveld Pallas `67 1,15 1,20
    8 Thomas Arp Pallas `67 1,15 1,20
    16 Tyrone Lak AV Lycurgus 1,10 1,20
    16 Theun Blommers Pijnenburg 1,10 1,10
    16 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 1,10 1,10
    16 Hans Griesheimer AV Astylos 1,10 1,15
    20 Owen Teunissen ARV Ilion 1,05 1,05
    20 Quinten Geleynse AV Lionitas 1,05 1,10
    22 Bram Lankreijer BAV 1,00 0,93
    23 Klaas Spaan Pijnenburg 0,95 ---
    Dave Damen Swift DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Pupil A2

    # Naam Ver OBP
    1 Avi Jumnoodoo Typhoon 4,41 m/s4,51
    2 Florian Vriezen GACH 4,37 m/s4,32
    3 Jozuah Revierre CAV Energie 4,35 m/s4,56
    4 Rens Gosselink AC TION 4,29 m/s3,96
    5 Luca Dooper Tempo AV 4,21 m/s4,08
    6 Luuk Pelkmans AV Sprint 4,18 m/s4,10
    7 Sam de Wild HLLS 4,16 m/s4,26
    8 Jerry Woe CAV Energie 4,14 m/s3,88
    9 Sven van Gelderen AV Lycurgus 4,13 m/s4,15
    10 Wytze de Jong Fit 4,03 m/s3,72
    11 Philip Walraven Altis 3,95 m/s4,14
    12 Coen Bloemberg Flevo Delta 3,85 m/s4,30
    13 Thom van der Leest Altis 3,81 m/s3,87
    14 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 3,79 m/s3,89
    15 Timo Laseur Altis 3,78 m/s3,70
    16 Edward Dijkstra Fit 3,78 m/s3,54
    17 Daan van Dessel DJA 3,76 m/s3,91
    18 Benjamin Post Altis 3,70 m/s3,64
    19 Julian Keun Groningen 3,66 m/s3,95
    20 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 3,63 m/s3,48
    21 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 3,54 m/s3,52
    22 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 3,50 m/s3,57
    23 Tyrone Lak AV Lycurgus 3,48 m/s3,80
    24 Theun Blommers Pijnenburg 3,46 m/s3,49
    25 Ruben Schussler Climax 3,45 m/s3,05
    26 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 3,39 m/s3,43
    27 Owen Teunissen ARV Ilion 3,38 m/s3,25
    28 Klaas Spaan Pijnenburg 3,08 m/s3,18
    29 Arvid Erich Pijnenburg 3,03 m/s3,19
    30 Bram Lankreijer BAV 2,84 m/s2,90
    31 Marijn Keswiel Pijnenburg 2,73 m/s2,94