• 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Kogel
  • Vortex
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Jongens Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Manne Baan Leiden 8,72 +1.1 m/s8,93
    2 Tijmen de Beer GACH 8,78 +1.1 m/s8,76
    3 Jim Putter DJA 8,81 +1.1 m/s8,89
    4 Nelson Moude Foko HLLS 9,14 +1.1 m/s9,17
    5 Quinten de Vos PAC 9,16 -0.2 m/s9,31
    6 Hidde van Hekezen AAC 9,21 -0.2 m/s9,30
    7 Abel Kovacs-Borbas ATH 9,26 -0.2 m/s9,34
    8 Davey Ouwehand Rijnsoever 9,30 -0.2 m/s9,20
    9 Marne van der Kooi AV Impala 9,31 +1.1 m/s9,19
    10 Casper de Winter ARV Ilion 9,47 -0.2 m/s9,39
    11 Niels Bitter GACH 9,59 +1.5 m/s9,52
    12 Yvo van den IJssel De Liemers 9,68 +1.5 m/s9,59
    13 Joeri Appelo SAV 9,69 -0.4 m/s9,75
    14 Teun Merckx Almere `81 9,70 +1.5 m/s9,60
    15 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 9,73 +1.5 m/s9,64
    16 Joep den Dulk Leiden 9,82 -0.4 m/s10,10
    17 Ruben Eefting HAC `63 9,87 +1.5 m/s9,56
    18 Tymen Zwaga De Liemers 9,88 -0.4 m/s10,05
    19 Maxim van Dorp Fortius 9,99 -0.4 m/s9,77
    20 Melijn Stegeman AV Phoenix 10,32 -0.4 m/s10,33
    21 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 10,55 +0.2 m/s10,85
    22 Bob Brekelmans GACH 10,81 +0.2 m/s10,85
    23 Timo Kieft Pijnenburg 11,01 +0.2 m/s10,98
    24 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 11,29 +0.2 m/s11,16
    Chivano Pocorni Phanos DNS 8,88
    Adib Saadi AAC DNS 10,42

    Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Abel Kovacs-Borbas ATH 3:16,73 3:27,09
    2 Quinten de Vos PAC 3:24,15 3:27,99
    3 Yvo van den IJssel De Liemers 3:26,40 3:31,87
    4 Teun Merckx Almere `81 3:33,99 3:37,28
    5 William van Triest Clytoneus 3:34,78 3:29,03
    6 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:35,95 3:42,42
    7 Joeri Appelo SAV 3:38,39 3:55,53
    8 Davey Ouwehand Rijnsoever 3:38,82 3:38,79
    9 Manne Baan Leiden 3:39,22 4:07,00
    10 Tymen Zwaga De Liemers 3:40,38 3:44,41
    11 Ruben Eefting HAC `63 3:42,71 3:38,49
    12 Niels Bitter GACH 3:49,09 3:51,72
    13 Joep den Dulk Leiden 3:51,86 3:37,66
    14 Youssri Reffas AAC 4:04,84 4:05,48
    15 Tijmen de Beer GACH 4:25,87 4:13,60
    16 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 4:28,32 4:22,71
    17 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 4:35,02 4:19,40
    Hidde van Hekezen AAC DNS 3:24,00
    Adib Saadi AAC DNS 3:42,58
    Tion Hilgeman AV Zuidwal DNS 3:49,00
    Nelson Moude Foko HLLS DNS 3:37,82

    Uitslagen 60 meter horden Jongens Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Tijmen de Beer GACH 10,34 +0.4 m/s10,50
    2 Manne Baan Leiden 10,51 +1.4 m/s---
    3 Hidde van Hekezen AAC 10,90 +0.4 m/s11,39
    4 Abel Kovacs-Borbas ATH 10,97 +0.4 m/s13,40
    5 Kian Sanches AV Hera 11,32 +1.4 m/s---
    6 Joep den Dulk Leiden 11,41 +1.4 m/s---
    7 William van Triest Clytoneus 11,65 +1.4 m/s---
    8 Maxim van Dorp Fortius 12,34 +1.4 m/s---
    9 Ivar Martens ARV Ilion 12,36 +0.4 m/s11,20
    10 Rico Osnabrugge AV Phoenix 12,53 +0.4 m/s14,23
    11 Timo Kieft Pijnenburg 13,56 +1.4 m/s---
    Nelson Moude Foko HLLS DNS 11,97

    Uitslagen Verspringen Jongens Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Jim Putter DJA 4,54 4,22
    2 Tijmen de Beer GACH 4,42 4,51
    3 Manne Baan Leiden 4,41 3,85
    4 Quinten de Vos PAC 4,11 4,14
    5 Nelson Moude Foko HLLS 4,08 3,84
    6 Hidde van Hekezen AAC 4,01 3,85
    7 Davey Ouwehand Rijnsoever 4,00 3,86
    7 Marne van der Kooi AV Impala 4,00 3,80
    9 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 3,94 4,15
    10 Kian Sanches AV Hera 3,92 4,00
    11 Joeri Appelo SAV 3,84 3,74
    12 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3,81 3,73
    13 Casper de Winter ARV Ilion 3,79 3,76
    14 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3,76 3,61
    15 Teun Merckx Almere `81 3,74 3,48
    16 Maxim van Dorp Fortius 3,73 3,65
    17 Yvo van den IJssel De Liemers 3,70 3,45
    18 Abel Kovacs-Borbas ATH 3,63 3,72
    19 Niels Bitter GACH 3,48 3,49
    20 Melijn Stegeman AV Phoenix 3,44 ---
    21 Tygo Kievits AAC 3,43 3,10
    22 Ivar Martens ARV Ilion 3,39 3,55
    23 William van Triest Clytoneus 3,38 3,49
    24 Maarten Arnoldus Pijnenburg 3,36 3,12
    25 Hugo van 't Klooster Pijnenburg 3,10 3,04
    26 Bob Brekelmans GACH 3,04 2,80
    27 Lucas Karelsen Pijnenburg 2,93 2,76
    28 Teije Benschop Pijnenburg 2,81 3,06
    29 Tymen Zwaga De Liemers 2,77 3,42
    30 Timo Kieft Pijnenburg 2,72 2,94
    31 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 2,60 2,83
    Chivano Pocorni Phanos DNS 4,46