Uitslagen Soester Loopgala

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Joppe Stokvis Altis 11,64 +1.9 m/s11,57
2 Wim Vonk Altis 11,82 +1.9 m/s11,66
3 Arthur van Essen Altis 12,12 +1.0 m/s12,12
4 Mitchel de Vries Altis 12,51 -0.1 m/s14,00
5 Mathijs Kromhout PH 12,76 +0.7 m/s12,01
6 Lars Diets Altis 13,51 -0.1 m/s13,80



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Mitchel de Vries Altis 25,23 +0.2 m/s29,50
2 Mathijs Kromhout PH 26,64 +0.2 m/s25,62



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Him de Looper AV Zeewolde 2:12,05 2:06,23



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 4:26,70 4:25,00



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Corné Timmer AV Aalsmeer 15:41,35 15:37,47
2 Davy Heijsteeg AV Aalsmeer 16:38,12 16:20,00



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sven Jansons Altis 11,29 +1.9 m/s11,23
2 Luc Dijkman Altis 12,26 +0.7 m/s12,10
3 Rik Barlo Pijnenburg 12,49 +1.0 m/s12,30
4 Tim de Greef Altis 12,95 +0.7 m/s12,70
5 Luc Lamme Pijnenburg 13,07 +1.4 m/s13,19
6 Wessel Terpstra BAV 13,52 -0.1 m/s13,72
7 Tim Lamme Pijnenburg 14,35 +1.1 m/s14,70
Lars Hogendoorn Altis DNS 11,62
Marijn Kriegsman Altis DNS 12,68
Leon van der Horst OSM `75 DNS 12,77



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Henrik Kok AV Atverni 23,20 +0.2 m/s23,64
2 Rik Barlo Pijnenburg 25,47 +0.2 m/s26,10
3 Luc Lamme Pijnenburg 27,66 +0.0 m/s27,13
Lars Hogendoorn Altis DNS 23,24



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tijmen Schouws Phanos 2:03,49 2:01,67
2 Tim van Enk AV Phoenix 2:07,47 2:07,29
3 Daan Woldring AV 1923 2:09,45 2:08,49
4 Finn van Pijkeren Groningen 2:11,02 2:12,30
5 Kjeld Storm Pijnenburg 2:12,73 2:16,95
6 Erik Stok PAC 2:14,89 2:11,19
7 Quinten Maring AV 1923 2:15,03 2:12,54
8 Luuk Jansen ACW `66 2:22,70 ---
9 Wessel Terpstra BAV 2:25,22 2:21,88
10 Thijs Beentjes AV Nijkerk 2:26,51 ---
11 Tjalling Galema GACH 2:26,92 2:29,72
12 Tim Lamme Pijnenburg 2:48,50 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Wessel Heil AV Aalsmeer 4:43,45 4:56,00
2 Stef Ploeg Pijnenburg 4:48,63 4:51,69
3 Gregory 't Hoen AV Aalsmeer 4:52,99 5:05,90
4 Lars Mol GACH 4:56,04 4:58,91
5 Thijs Beentjes AV Nijkerk 5:06,49 ---
Kjeld Storm Pijnenburg DNS 4:57,37



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Beentjes AV Nijkerk 19:37,78 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Uciano de Haas AV Statina 12,15 +0.7 m/s12,82
2 Joris van den Hoven Triathlon 12,18 +0.7 m/s11,86
3 Patrick Meskes Triathlon 12,26 +0.7 m/s12,07
4 Merlijn De Groot VAV 12,42 -0.7 m/s---
5 Marten Prince Triathlon 12,49 +0.7 m/s12,70
6 Hidde van der Woud Pijnenburg 12,52 +1.0 m/s12,50
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 12,59 +1.0 m/s12,68
8 Enrique van Velzen AV `40 12,79 +0.7 m/s12,71
8 Miro van Wieringen GACH 12,79 +1.4 m/s13,17
10 Alexander ...derikhoff Altis 12,82 -0.6 m/s13,19
11 Ton van Mameren Triathlon 12,92 +0.7 m/s13,00
12 Laurens Jordense GACH 13,18 -0.6 m/s13,31
13 Wouter Haitsma Triathlon 13,37 -0.6 m/s13,49
14 Bjorn Hulsebos VAV 13,40 -0.6 m/s13,20



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Joris van den Hoven Triathlon 17,90 +1.0 m/s18,70
2 Patrick Meskes Triathlon 18,25 +1.0 m/s18,36
3 Marten Prince Triathlon 18,42 +1.0 m/s18,42
4 Hidde van der Woud Pijnenburg 18,95 +0.1 m/s19,29
5 Bart van Zandwijk AV Atverni 19,01 +1.0 m/s19,17
6 Angelo Visser NEAV 19,04 +0.1 m/s19,43
7 Enrique van Velzen AV `40 19,24 +0.1 m/s19,74
8 Alexander ...derikhoff Altis 19,45 +0.1 m/s20,15
9 Miro van Wieringen GACH 19,51 +0.4 m/s21,02
10 Laurens Jordense GACH 20,01 +0.1 m/s22,51
11 Wouter Haitsma Triathlon 20,29 +0.1 m/s20,38
12 Thom van der Wouden BAV 21,64 +0.0 m/s21,75
Uciano de Haas AV Statina DNS 19,21



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse Fokkenrood AV Atverni 2:04,67 2:04,27
2 Luca van Diepen AV Lycurgus 2:09,86 2:07,39
3 Merlijn De Groot VAV 2:21,39 2:29,70
4 Graeme 't Hoen AV Aalsmeer 2:23,04 2:25,32
5 Laurens Jordense GACH 2:25,72 2:32,14
6 Lukas Renaud GACH 2:32,96 2:40,10



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Viggo Parol AV Atverni 4:28,43 4:15,00
2 Luco van Bergen Phanos 4:31,79 4:39,23
3 Angelo Visser NEAV 4:32,89 4:36,11
4 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 4:35,59 4:37,00
5 Tim de Wild HLLS 4:48,66 4:54,86
6 Bjorn Hulsebos VAV 4:59,69 5:14,00
7 Sander Schijf AV Atverni 5:00,85 ---
8 Chai de Bruijne AV Atverni 5:19,26 5:18,59
Maël Plasschaert Almere `81 DNS 5:05,00



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Tyrone Richards Altis 10,95 +0.8 m/s11,43
2 Jort Mol Lous BAV 11,05 +0.8 m/s11,01
3 Jip de Greef Altis 11,10 +0.8 m/s10,95
4 Wouter van Gorcom HLLS 11,25 +0.8 m/s11,20
5 Mats Roskamp BAV 11,37 +0.8 m/s11,31
6 Martijn Pos HLLS 11,40 +0.8 m/s11,32
7 Koen Diepen PH 11,49 +0.8 m/s11,00
8 Jilles IJntema BAV 11,50 +1.5 m/s11,70
9 Jan Vriesman BAV 11,55 +0.8 m/s10,86
10 Roel Bouma BAV 11,94 +0.6 m/s11,96
11 Koen Van der Linde Altis 12,06 +1.5 m/s11,71
12 Finn Van der Maas Fit 12,19 +0.6 m/s12,39
13 Mathijs Kwakman Pijnenburg 12,32 +0.6 m/s11,93
14 Tim Niezink Pijnenburg 12,46 +1.6 m/s12,60



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jip de Greef Altis 20,48 +0.3 m/s21,50
1 Tyrone Richards Altis 20,48 +0.4 m/s21,05
3 Jort Mol Lous BAV 20,64 +0.3 m/s21,60
4 Martijn Pos HLLS 21,06 +0.1 m/s22,20
5 Mats Roskamp BAV 21,25 +0.1 m/s22,20
6 Wouter van Gorcom HLLS 21,27 +0.2 m/s21,13
7 Jan Vriesman BAV 21,50 +0.2 m/s21,30
8 Koen Diepen PH 21,85 +0.2 m/s21,50
9 Jilles IJntema BAV 22,32 +0.0 m/s22,90
10 Roel Bouma BAV 22,46 +0.5 m/s23,50
11 Koen Van der Linde Altis 22,60 +0.0 m/s22,90
12 Joscha Giesen BAV 24,11 +0.0 m/s22,90



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:52,27 2:50,47
2 Meije Bosma HLLS 3:02,63 3:05,45
3 Jarik van de Mast Altis 3:03,30 3:06,42
4 Gies Oude Brunink Fit 3:14,52 3:18,27
5 Finn Van der Maas Fit 3:27,83 3:29,00
6 Mathijs Kwakman Pijnenburg 3:30,92 3:29,40
7 Tim Niezink Pijnenburg 3:50,99 3:56,50



Jongens Junior D - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Rick van der Meer AV Zeewolde 5:08,39 5:09,97
2 Joscha Giesen BAV 5:41,17 5:30,00



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Richard van Delft M40 - GACH 12,31 +0.7 m/s11,90
2 Thijmen Klaarenbeek M35 - Altis 12,44 +1.0 m/s12,40
3 Andries de Waard M45 - AV Statina 14,98 -0.7 m/s14,99



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Richard van Delft M40 - GACH 24,66 +0.2 m/s24,30
2 Thijmen Klaarenbeek M35 - Altis 25,15 +0.2 m/s24,96
3 Robin van de Mast M45 - Altis 26,25 +0.0 m/s26,20
4 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 29,87 +0.2 m/s30,16



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Hofmann M35 - Pijnenburg 2:03,90 1:59,22
2 Sjoerd Veenma M40 - Altis 2:09,30 2:06,93
3 Robin van de Mast M45 - Altis 2:11,42 2:11,40
4 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 2:26,80 2:29,32
5 Marcel van Langen M40 - SAV 2:31,60 ---
6 Carlo van Dijk M35 - De Gemzen 2:36,96 2:40,14
Paul de Vries M40 - Fit DNS 2:20,81



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marijn van...er Putten M40 - HLLM 4:35,17 4:21,78
2 Erik den Oude M45 - Pijnenburg 4:52,15 4:40,00
3 Riny van Brienen M50 - HLLS 4:57,85 5:08,23
4 Erik Negerman M40 - GACH 4:57,87 5:08,23
5 David van der Meer M45 - AV Zeewolde 5:24,29 5:21,00
6 Carlo van Dijk M35 - De Gemzen 5:24,31 5:21,95
7 Roger Hochstenbach M55 - Pijnenburg 5:27,12 5:36,68



Masters Mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Negerman M40 - GACH 16:33,10 17:06,42
2 Martin Stolk M40 - Pijnenburg 17:02,78 17:09,22
3 Jos Bloem M50 - Pijnenburg 18:30,18 18:05,25
4 Bas de Bruin M35 - Pijnenburg 18:30,42 19:09,36
5 Richard Voorintholt M50 - Pijnenburg 19:26,23 19:23,51
6 Riny van Brienen M50 - HLLS 19:26,63 ---
7 Titus Blom M50 - Pijnenburg 19:52,05 20:32,99
8 Hans Pieterse M45 - Altis 21:10,63 ---
9 Edgar Cukier M60 - Pijnenburg 22:38,07 23:00,00
Dick Den Oude M65 - Pijnenburg DNS 23:00,00



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Denise van...en-Morris V45 - GACH 14,44 +1.1 m/s14,23
2 Alma Hollen V55 - AV34 16,11 +1.1 m/s14,78
3 Natasja Lockhorst V40 - AV Statina 16,35 -0.7 m/s16,67



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Denise van...en-Morris V45 - GACH 29,60 +0.2 m/s29,54
2 Natasja Lockhorst V40 - AV Statina 35,11 -0.1 m/s33,80



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nicole We...ng-Dissel V50 - AAC 2:13,05 2:15,78
2 Denise van...en-Morris V45 - GACH 2:50,25 ---



Masters Vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Merel Wevers AV34 13,14 +1.4 m/s12,97
2 Femke Jansen Pijnenburg 14,10 +1.1 m/s14,10



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Femke Jansen Pijnenburg 30,38 -0.1 m/s30,59



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Florine Buijtenhuis Pijnenburg 2:43,83 ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Merel van der Marel HLLM 4:35,37 4:21,78



Meisjes Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Dorian Wevers BAV 19:11,62 ---
2 Sandra van de Grift Pijnenburg 22:15,59 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Fleur Praas Altis 13,35 +1.4 m/s13,19
2 Sandra Haitsma Altis 14,04 -0.1 m/s13,77
3 Amber Schoonen Pijnenburg 14,14 +1.1 m/s14,60
Joy de Bruijne AV Atverni DNS 13,14



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sandra Haitsma Altis 29,30 +0.2 m/s28,95
2 Amber Schoonen Pijnenburg 30,78 -0.1 m/s30,70
Joy de Bruijne AV Atverni DNS 27,36



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nina van Diepen AV Lycurgus 2:26,54 2:21,40
2 Inger van Dok AV Aalsmeer 2:27,08 2:23,69
3 Lotte Jansen AV Aalsmeer 2:27,72 2:32,37
4 Anika Northausen Pijnenburg 2:43,94 2:38,50
Talitha Bouwman Triathlon DNS 2:44,06



Meisjes Junior B - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Amara Nnadi Altis 10,86 +0.8 m/s10,95
2 Linde van Dijken VAV 11,24 +0.8 m/s11,01
3 Ellis de Vries Altis 11,26 +0.8 m/s11,17
4 Nuriya Mets Pijnenburg 11,31 +0.8 m/s11,20
5 Nadia de Keijzer BAV 11,50 +1.5 m/s11,67
6 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 11,64 +1.5 m/s11,44
6 Emma van de Beek BAV 11,64 +1.5 m/s11,65
8 Sylke Start Startbaan 11,66 +0.6 m/s12,07
9 Esra De Bruin BODS 11,80 +1.6 m/s---
10 Rosalie Mutgeert Pijnenburg 11,92 +1.5 m/s11,90
11 Jeske Wiemans Pijnenburg 12,19 +0.6 m/s11,99
12 Famke Terpstra BAV 12,36 +1.6 m/s12,51
13 Jolijn Schuurman AV Nijkerk 12,38 +1.6 m/s12,80
14 Wies Polman BODS 12,49 +1.6 m/s---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Amara Nnadi Altis 20,47 +0.4 m/s20,44
2 Lotte Bleijerveld BAV 20,54 +0.2 m/s23,18
3 Linde van Dijken VAV 20,74 +0.4 m/s20,61
4 Ilse Hogeveen HLLM 20,91 +0.4 m/s20,85
5 Ellis de Vries Altis 21,03 +0.3 m/s21,52
6 Nadia de Keijzer BAV 21,33 +0.0 m/s21,67
7 Nuriya Mets Pijnenburg 21,60 +0.2 m/s21,11
8 Emma van de Beek BAV 21,73 +0.3 m/s21,58
9 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 21,83 +0.2 m/s21,33
10 Simone Zweers Pijnenburg 21,98 +0.0 m/s22,11
11 Sylke Start Startbaan 22,09 +0.1 m/s22,64
12 Nathalie Kruisinga VAV 22,16 +0.5 m/s23,80
13 Rosalie Mutgeert Pijnenburg 22,89 +0.0 m/s22,79
14 Famke Terpstra BAV 23,41 +1.2 m/s24,13
15 Jolijn Schuurman AV Nijkerk 23,69 +1.2 m/s25,00
16 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg 23,74 +0.5 m/s24,10
Suzet Doornheim GACH DNS 21,79



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Diepen PH 2:30,11 2:26,56
2 Simone Zweers Pijnenburg 2:32,55 2:40,39
3 Suzet Doornheim GACH 2:33,01 2:36,63
4 Sabien Hilhorst BAV 2:33,37 2:37,22
5 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg 2:40,90 2:38,09
6 Mette Nuijen Leiden 2:42,74 2:44,00
7 Nathalie Kruisinga VAV 2:42,94 2:43,81
8 Meike Hoekzema Altis 2:50,55 ---
9 Wies Polman BODS 3:00,19 ---
10 Esra De Bruin BODS 3:01,10 ---



Meisjes Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Laura van Langen SAV 4:48,04 4:50,39
2 Nienke van Dok AV Aalsmeer 4:53,59 4:54,39
3 Fenna Heijbroek Phanos 5:13,07 5:25,69



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,09 +0.0 m/s7,91
2 Britt de Blaauw PAC 8,31 +0.0 m/s8,32
3 Romee van Dam Startbaan 8,47 +0.0 m/s8,30
4 Dilay Yandi Almere `81 8,49 +0.0 m/s8,30
5 Fenna Achterberg VAV 8,54 +0.0 m/s8,57
6 Marinka Schuurman Altis 8,60 -0.1 m/s8,64
7 Femke Leguit Almere `81 8,62 -0.1 m/s8,90
8 Roos Leerkes Almere `81 8,63 +0.0 m/s8,63
9 Jetske Meijer Altis 8,65 -0.1 m/s8,80
10 Meike Leenders VAV 9,10 +1.6 m/s9,45
11 Lois Doornheim GACH 9,11 +1.6 m/s9,39
12 Elizabeth Xanthou BAV 9,23 -0.1 m/s9,15
13 Danjela Lockhorst AV Statina 9,26 +1.6 m/s9,23
14 Febe Bakker BAV 9,38 +1.6 m/s9,36
15 Marlot Groeneweg Altis 9,50 +1.6 m/s9,48
16 Nanou Hofmann Heerenveen 9,55 -0.4 m/s9,60
17 Lauren van Beuningen Pijnenburg 9,56 -0.1 m/s9,22
18 Amber Schmidt AV Nijkerk 9,58 -0.4 m/s9,50
19 Cato Velstra BAV 9,62 -0.4 m/s9,86
19 Janne Leenders VAV 9,62 +1.6 m/s9,38
21 Lisette Steenman Almere `81 9,99 -0.4 m/s10,54
22 Dionne Hop BAV 10,10 -0.4 m/s10,16
Yana van Aarle Eindhoven DNS 8,96



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Miro Vlasman Phanos 18,89 +1.0 m/s19,23
2 Britt de Blaauw PAC 20,08 +0.1 m/s19,73
3 Romee van Dam Startbaan 20,62 +0.3 m/s21,53
4 Fenna Achterberg VAV 20,68 +0.4 m/s20,80
5 Dilay Yandi Almere `81 20,87 +0.0 m/s21,70
6 Roos Leerkes Almere `81 20,95 +0.2 m/s21,37
7 Marinka Schuurman Altis 21,07 +0.0 m/s21,90
8 Jetske Meijer Altis 21,25 +0.3 m/s21,53
9 Femke Leguit Almere `81 21,58 +0.2 m/s23,20
10 Meike Leenders VAV 21,80 +0.1 m/s22,77
11 Yana van Aarle Eindhoven 21,86 +0.2 m/s23,40
12 Elizabeth Xanthou BAV 22,05 +0.5 m/s23,80
13 Debora van Langen SAV 22,11 +0.2 m/s23,40
14 Janne Leenders VAV 22,73 +1.2 m/s24,40
15 Lois Doornheim GACH 22,75 +0.2 m/s23,18
16 Febe Bakker BAV 22,95 +0.0 m/s22,87
17 Danjela Lockhorst AV Statina 23,09 +0.5 m/s24,00
18 Nanou Hofmann Heerenveen 23,92 +0.1 m/s22,13
19 Cato Velstra BAV 23,95 +1.2 m/s24,23
20 Amber Schmidt AV Nijkerk 24,25 +1.2 m/s24,57



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Marlot Groeneweg Altis 3:31,47 3:30,90
2 Ella de Bruijne AV Zuidwal 3:38,14 3:34,66
3 Eva Van Ieperen Pijnenburg 3:38,30 3:36,02
4 Myrthe van den Tweel AV Nijkerk 3:42,32 3:45,00
5 Lois Doornheim GACH 3:45,88 3:46,26
6 Isabel Kerstholt Altis 3:54,57 3:52,86
7 Naomi Post Altis 3:54,76 3:44,21



Meisjes Junior D - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Selina Franken AV Zeewolde 4:55,08 5:03,05
2 Merel Veltman Almere `81 5:22,62 5:24,20



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dennis de Groot HLLS 11,64 +1.9 m/s11,58
2 Timo Stam Phanos 11,84 +1.9 m/s11,79
3 Thierry Belt Altis 12,03 +0.7 m/s11,96
4 Freek Diets Altis 12,43 +1.4 m/s13,17



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Mattheus Campbell Phanos 23,40 +0.2 m/s22,88
2 Dennis de Groot HLLS 23,58 +0.2 m/s23,49
3 Timo Stam Phanos 23,96 +0.2 m/s23,50
4 Thierry Belt Altis 24,22 +0.2 m/s25,19



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Francisco ...González HLLS 2:08,66 2:00,23
2 Bas van der Vuurst BAV 2:10,95 2:16,95



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Robert Bijl Dolichos 4:27,19 4:20,28
2 Ivar Moinat HLLM 4:35,31 4:21,78



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Camiel Kruiswijk BAV 16:18,20 16:35,00
2 Raymond Lozekoot Almere `81 16:40,17 17:00,00



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Madelon Kamp Altis 13,68 -0.6 m/s13,61
2 Annabelle Kraanen Pijnenburg 13,90 +1.1 m/s14,00
3 Lianne van Es Leiden 13,97 -0.1 m/s13,76
4 Annemarie Post GACH 15,30 -0.7 m/s14,99
5 Tamara Bo...schansker Altis 20,86 -0.7 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Madelon Kamp Altis 28,38 +0.0 m/s27,80
2 Lianne van Es Leiden 28,54 +0.2 m/s28,41
3 Annabelle Kraanen Pijnenburg 28,98 +0.0 m/s28,20
4 Annemarie Post GACH 32,88 -0.1 m/s31,60
5 Tamara Bo...schansker Altis 45,84 -0.1 m/s---



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten