Uitslagen Onder aan Diek Wedstried

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ronald Mulder Fivelstreek 14,16 -0.4 m/s---
2 Jort Rodenburg SV Veendam 15,68 -0.4 m/s16,47



Jongens Junior C - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jort Rodenburg SV Veendam 4,80 4,87 5,00 5,24 5,10 4,87 5,24 5,47



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jort Rodenburg SV Veendam 1,35 1,35



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Rinze Kwak AV Aquilo 12,18 -2.2 m/s---
2 Luuk Knossen AV Aquilo 12,21 -1.9 m/s8,71
3 Ramon Aukes AV Aquilo 12,47 -2.2 m/s---
4 Bas Drijfhamer Fivelstreek 12,80 -1.9 m/s---
5 Wout Plugge AV Aquilo 12,92 -1.9 m/s---
6 Jasper de Jong Groningen 13,03 -2.2 m/s---
7 David Pronk AV Aquilo 13,10 -2.2 m/s---
8 Rafael van Gennip Fivelstreek 13,13 -1.9 m/s---
9 Maurits Meijerhof Fivelstreek 14,15 -2.2 m/s---



Jongens Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Luuk Knossen AV Aquilo 1:50,53 1:48,00
2 Rinze Kwak AV Aquilo 1:57,15 ---
3 Jasper de Jong Groningen 1:59,29 ---
4 Wout Plugge AV Aquilo 2:06,28 ---
5 David Pronk AV Aquilo 2:06,41 ---
6 Rafael van Gennip Fivelstreek 2:07,42 ---
7 Ramon Aukes AV Aquilo 2:14,15 ---
8 Bas Drijfhamer Fivelstreek 2:21,69 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ramon Aukes AV Aquilo 6,30 6,63 6,34 6,30 7,05 6,80 7,05 ---
2 Luuk Knossen AV Aquilo 6,28 6,25 6,32 6,21 6,63 6,23 6,63 6,42
3 Rinze Kwak AV Aquilo 6,48 6,56 6,45 6,58 5,88 X 6,58 ---
4 Maurits Meijerhof Fivelstreek 5,47 5,52 5,28 4,82 5,42 4,81 5,52 ---
5 Wout Plugge AV Aquilo X 4,35 4,03 4,47 4,72 5,03 5,03 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Luuk Knossen AV Aquilo 1,30 1,35
2 Ramon Aukes AV Aquilo 1,20 ---
3 David Pronk AV Aquilo 1,20 ---
4 Jasper de Jong Groningen 1,15 ---
5 Maurits Meijerhof Fivelstreek 1,10 ---
6 Wout Plugge AV Aquilo 1,05 ---
7 Rafael van Gennip Fivelstreek 1,00 ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Lasse Cnubben Groningen 10,22 3:41,89 6,27 1,10 3,70 2251
2 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 9,83 3:40,67 7,33 1,00 3,05 2175
3 Cuno Harmes Groningen 10,26 3:55,54 4,23 1,20 3,30 2030
4 Tom Doornbos Fivelstreek 10,64 4:07,66 4,92 0,95 3,02 1729
5 Daniël va...Wijngaard AV Aquilo 10,11 4:31,36 4,78 0,90 3,23 1701
6 Wisse Wildeman Fivelstreek 12,74 5:14,87 4,39 0,80 2,10 920



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Mike Berends AAC `61 9,27 3:36,65 8,09 1,35 4,00 2781
2 Valenciano Roffel AAC `61 8,84 3:26,91 6,19 1,10 4,20 2671
3 Wesley Boers Fivelstreek 9,41 3:35,69 7,16 1,20 3,94 2589
4 Alec Rehwinkel AAC `61 9,65 3:31,35 6,12 1,10 3,80 2412
5 Julian Keun Groningen 9,98 3:51,10 6,47 1,20 3,95 2372
6 Dilano Modderman AV Aquilo 9,52 3:40,04 6,83 1,00 3,80 2350
7 Aris Remmerde AAC `61 10,66 3:27,07 6,65 1,10 3,64 2288
8 Damian van Haasen AV Jahn II 9,38 3:49,44 5,74 1,00 3,65 2228
9 Sander Wage AV Aquilo 9,75 4:10,64 5,30 1,05 3,74 2089
10 Kyle Inwards AAC `61 10,49 3:48,84 5,33 0,95 3,18 1900
11 Darriën Depenbrock AV Jahn II 11,20 4:22,93 5,13 1,00 3,09 1655
12 Koen Bootsman Fivelstreek 9,88 DNS 5,97 DNS 3,25 1269
13 Kai Gorter Groningen DNS DNS DNS DNS 3,60 438
14 Krijn Tolboom Groningen DNS DNS DNS DNS DNS 0
14 Sven Boelens AAC `61 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Thomas Berends AAC `61 7,45 4:07,61 5,46 1,05 3,43 1992
2 Samuel Fokkert AAC `61 7,61 4:45,62 4,27 1,00 3,20 1648
3 Thijs Penning AV Aquilo 8,33 4:29,96 3,78 0,95 2,68 1404
4 Timo Tervoort Groningen 8,32 5:00,98 4,62 0,95 2,70 1366
5 Nico de Groot Fivelstreek 7,79 4:49,15 3,62 0,75 2,85 1300



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexHoogVerPunten totaal
1 Brian Kuper ChiTA 7,75 2:21,64 15,00 0,90 2,74 1499
2 Jasper Drenth ChiTA 7,99 2:32,20 14,00 0,80 2,80 1300
3 Yuri van 't Hoog AAC `61 8,19 2:28,78 12,50 0,75 2,60 1189
4 Aaron van Loo AV Aquilo 8,78 2:32,10 13,50 0,90 2,31 1146
5 Jayden Kuilman Fivelstreek 8,45 2:47,95 10,50 0,75 2,57 983
6 Jesse Pors ChiTA 8,19 2:50,52 14,00 0,75 2,02 961
7 Bastiaan Beekman AV Aquilo 8,75 3:06,67 14,50 0,70 1,80 724



Jongens Pupil mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexHoogVerPunten totaal
1 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 7,13 2:21,66 12,50 0,90 2,85 1600
2 Kian Sportel Groningen 8,29 2:39,66 11,50 0,65 2,30 948
3 Hugo Wijnholds Groningen 9,33 2:58,66 6,00 0,75 1,70 531
4 Roan Van Loo AV Aquilo 9,55 3:07,91 6,00 0,65 1,86 419



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jan van der Velde Fivelstreek 14,99 -0.4 m/s---



Masters mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jan van der Velde Fivelstreek 19:18,90 ---
2 Wietze de Vries Fivelstreek 21:23,15 19:31,00
3 Gerard van Gennip Fivelstreek 23:51,97 ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sjoerd Gardien SV Veendam 6,65 6,49 5,63 6,39 5,68 6,15 6,65 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sjoerd Gardien SV Veendam 24,51 26,76 25,15 24,63 27,90 26,86 27,90 ---
2 Jan van der Velde Fivelstreek 25,71 27,15 24,38 24,87 X 25,41 27,15 ---



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
Femke Vel...an-Westra Fivelstreek DNS ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Lotte Schutten SV Veendam 12,10 -1.9 m/s---



Meisjes Junior C - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Maud Visscher Groningen 9,23 -3.4 m/s---
2 Ingrid Koster AV Aquilo 9,35 -3.4 m/s---
3 Leah Rozema Groningen 9,45 -3.4 m/s---
4 Tessa Smitstra Fivelstreek 9,55 -3.4 m/s---
5 Tess Claessens Fivelstreek 9,71 -2.1 m/s---
6 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,79 -2.1 m/s---
7 Vera Kuipers Fivelstreek 10,24 -2.1 m/s---
8 Yvette Feikens AV Aquilo 10,40 -2.1 m/s---



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Maud Visscher Groningen 1:54,88 ---
2 Ingrid Koster AV Aquilo 1:59,74 ---
3 Tessa Smitstra Fivelstreek 2:01,19 ---
4 Faye Claessens Fivelstreek 2:07,79 ---
5 Tess Claessens Fivelstreek 2:15,43 ---
6 Yvette Feikens AV Aquilo 2:20,79 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Maud Visscher Groningen 9,35 9,75 10,54 9,57 9,40 9,44 10,54 ---
2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II X 9,80 9,10 9,32 9,00 8,46 9,80 ---
3 Leah Rozema Groningen 8,16 8,29 X 7,15 8,14 8,43 8,43 ---
4 Faye Claessens Fivelstreek 7,18 7,79 6,90 7,80 X 7,80 7,80 ---
5 Tessa Smitstra Fivelstreek 6,56 6,92 6,48 6,68 7,18 6,43 7,18 ---
6 Yvette Feikens AV Aquilo 5,86 5,81 5,54 5,52 5,93 5,73 5,93 ---
7 Vera Kuipers Fivelstreek 5,66 4,85 X 5,21 5,23 5,57 5,66 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maud Visscher Groningen 1,40 ---
2 Tessa Smitstra Fivelstreek 1,20 ---
3 Faye Claessens Fivelstreek 1,15 ---
3 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 1,15 ---
5 Tess Claessens Fivelstreek 1,05 ---
Vera Kuipers Fivelstreek DNS ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Sterre Kievit Groningen 9,90 4:06,08 5,39 0,95 3,60 1991
2 Roos Voors SPWS 10,86 4:23,68 4,83 1,05 3,35 1764
3 Birgit Havenga Groningen 10,82 4:23,18 4,67 1,00 3,27 1707
4 Merla Hulzebos Fivelstreek 9,98 4:31,52 5,20 0,65 3,16 1553
5 Fardau Reitsma AAC `61 10,95 4:13,18 4,40 0,85 2,80 1509
6 Eefke Plugge AV Aquilo 11,47 5:00,87 4,46 0,80 2,80 1239



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Jill Uilhoorn Fivelstreek 9,26 3:58,85 5,95 1,10 3,57 2272
2 Nina van Halen AAC `61 9,88 4:04,30 4,99 1,05 3,66 2060
3 Sam Venema AAC `61 10,02 4:38,62 6,20 1,20 3,40 2035
4 Eline Geertsema AV Aquilo 10,62 4:25,07 5,79 1,15 3,20 1897
5 Marit Janszen Fivelstreek 10,14 DNS 5,87 0,90 3,48 1538
6 Helen de Vries AV Jahn II 10,94 5:09,65 4,19 0,90 3,00 1372
7 Nina van Beers AV Aquilo 10,99 DNS 4,74 0,95 2,75 1237
8 Lani Faber SV Veendam DNS DNS 4,10 0,95 2,80 861
9 Imke Gardien SV Veendam DNS DNS 4,15 0,95 2,66 837



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Fieke Sportel Groningen 7,04 4:08,20 5,36 1,10 3,50 2118
2 Inez Keun Groningen 7,31 4:16,18 6,13 1,00 3,33 1968
3 Mila Aukema Groningen 7,42 4:36,23 4,77 1,05 3,05 1759
4 Leya Topelen Groningen 7,68 4:40,76 4,29 0,95 2,80 1536
5 Nynke Kwak AV Aquilo 7,79 4:58,30 3,37 0,90 2,85 1360
6 Marlijn Bierma Fivelstreek 8,64 5:24,86 3,30 0,85 2,55 1044



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexHoogVerPunten totaal
1 Puck Voors SPWS 7,67 2:19,32 12,00 1,00 2,75 1556
2 Elise Hesling Fivelstreek 7,87 2:27,23 10,50 0,95 3,04 1452
3 Fern Smit Fivelstreek 8,00 2:24,98 10,00 0,80 2,66 1251
4 Cynthia Urban Groningen 8,62 2:36,38 13,00 0,85 2,40 1112
5 Anouk Huisman Groningen 8,58 2:43,33 10,00 0,85 2,63 1065
6 Nika Essing SV Veendam 8,26 2:57,96 8,00 0,80 2,68 965
7 Debbie Nieboer AV Aquilo 8,64 2:38,28 8,00 0,75 2,55 956
8 Lotte Smith AV Aquilo 8,32 2:45,36 7,00 0,70 2,62 916
9 Hester Bruins ChiTA 8,74 2:48,90 7,50 0,80 2,38 870
10 Marjolie Spelde SV Veendam 8,69 3:05,68 9,50 0,80 2,47 852
11 Lotte Kwak AV Aquilo 8,43 2:47,30 4,00 0,70 2,35 752
12 Daelyn Hulzebos Fivelstreek 8,86 3:27,56 10,00 0,80 2,26 744



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexHoogVerPunten totaal
1 Merel Bierma Fivelstreek 8,82 3:05,74 4,00 0,75 1,74 515
2 Marijke Veen Fivelstreek 8,76 3:30,75 6,00 0,65 1,93 493



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Niek van der Velde Fivelstreek 12,36 -0.4 m/s---



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Gerard Vos Fivelstreek 15:42,14 ---
2 Maurice Smit Fivelstreek 15:43,24 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Niek van der Velde Fivelstreek 1,60 ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Saritsa Adjako SV Veendam 14,01 -0.4 m/s---
2 Renske Linstra Fivelstreek 14,17 -0.4 m/s---



Senioren vrouwen - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Chantal Elzinga SV Veendam 9,97 X 9,72 9,52 X 9,45 9,97 ---
2 Saritsa Adjako SV Veendam 8,40 8,85 X 9,27 9,13 8,10 9,27 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten